1.40 km, 25 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Janovská Kateřina |
PGP9850 |
C |
SK Praga Praha |
11:59 |
+0:00 |
2. |
Slavíková Silvie |
PGP9751 |
C |
SK Praga Praha |
16:14 |
+4:15 |
1.10 km, 24 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Klimešová Petra |
TEP0050 |
|
Tempo Praha |
28:51 |
+0:00 |
2. |
Hrabánková Zuzana |
PGP9950 |
C |
SK Praga Praha |
30:19 |
+1:28 |
3. |
Hrdličkvá Lidka |
SLA9851 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
34:41 |
+5:50 |
4. |
Straková Veronika |
NNN2001 |
|
neregistrovaní |
35:05 |
+6:14 |
5. |
Mikulášová Martina |
PGP9852 |
C |
SK Praga Praha |
36:22 |
+7:31 |
6. |
Albrechtová Iveta |
KAM9950 |
C |
SK Kamenice |
45:52 |
+17:01 |
|
Chmůrová Anna |
NNN |
|
neregistrovaní |
DISK |
|
|
Svátková Anna |
SLP9901 |
|
SK Slavia Praha |
DISK |
|
MS |
Turinská Magdalena |
TAP |
M |
KOB TRETRA Praha |
17:43 |
+-8:52 |
MS |
Svátková Jana |
SLP0201 |
M |
SK Slavia Praha |
SDISK |
|
1.40 km, 25 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hlubučková Kristýna |
KAM9551 |
B |
SK Kamenice |
10:03 |
+0:00 |
2. |
Kožinová Zuzana |
PGP9650 |
C |
SK Praga Praha |
11:25 |
+1:22 |
3. |
Přibíková Johanka |
PGP9551 |
C |
SK Praga Praha |
12:16 |
+2:13 |
4. |
Nováková Tereza |
DKP9751 |
C |
SK Kotlářka Praha |
12:18 |
+2:15 |
5. |
Hrabánková Klára |
PGP9654 |
C |
SK Praga Praha |
12:23 |
+2:20 |
6. |
Klimešová Iva |
TEP9550 |
|
Tempo Praha |
12:35 |
+2:32 |
7. |
Paukertová Martina |
TJP9650 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
13:39 |
+3:36 |
8. |
Davidová Adéla |
ROZ9551 |
C |
Orientační klub TOM |
14:16 |
+4:13 |
9. |
Malcová Kateřina |
ROU9551 |
C |
SKOB Roudnice nad La |
16:31 |
+6:28 |
10. |
Mülerová Eva |
SLA9652 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
21:19 |
+11:16 |
11. |
Přibíková Ema |
PGP9651 |
C |
SK Praga Praha |
24:24 |
+14:21 |
1.80 km, 48 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kožinová Anna |
PGP9350 |
B |
SK Praga Praha |
11:59 |
+0:00 |
2. |
Mrázová Pavla |
DCE9350 |
B |
TJ Sokol Dobřichovic |
13:38 |
+1:39 |
3. |
Kozáková Zuzana |
KAM9451 |
B |
SK Kamenice |
14:05 |
+2:06 |
4. |
Křemenová Natálie |
PGP9450 |
B |
SK Praga Praha |
16:02 |
+4:03 |
5. |
Procházková Marie |
DCE9550 |
B |
TJ Sokol Dobřichovic |
17:31 |
+5:32 |
6. |
Mücková Barbora |
TAP9352 |
C |
KOB TRETRA Praha |
20:25 |
+8:26 |
7. |
Borovičková Jana |
FSP9455 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
36:32 |
+24:33 |
8. |
Mikulášová Helena |
PGP9353 |
C |
SK Praga Praha |
58:07 |
+46:08 |
2.00 km, 66 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Čermáková Kristýna |
PGP9154 |
B |
SK Praga Praha |
15:15 |
+0:00 |
2. |
Mezníková Lucie |
LBE9150 |
A |
TJ Lokomotiva Beroun |
15:59 |
+0:44 |
3. |
Nováková Kateřina |
PGP9152 |
C |
SK Praga Praha |
17:34 |
+2:19 |
4. |
Landovská Anna |
PGP9251 |
B |
SK Praga Praha |
19:28 |
+4:13 |
5. |
Škvorová Barbora |
KAM9150 |
C |
SK Kamenice |
20:32 |
+5:17 |
2.20 km, 65 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Jiříková Dana |
TAP9055 |
B |
KOB TRETRA Praha |
20:39 |
+0:00 |
2. |
Němečková Hana |
PGP9051 |
C |
SK Praga Praha |
23:55 |
+3:16 |
3. |
Kavková Radana |
SCP8950 |
C |
AC Sparta Praha |
32:50 |
+12:11 |
2.10 km, 42 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Špicarová Michaela |
SJC8754 |
A |
Sportcentrum Jičín |
22:41 |
+0:00 |
2. |
Pražáková Aneta |
SJC8758 |
C |
Sportcentrum Jičín |
46:03 |
+23:22 |
3.00 km, 80 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Juřeníková Eva |
MOV7851 |
|
SKOB Ostrava |
17:48 |
+0:00 |
2. |
Krafková Lucie |
BOR8650 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
18:35 |
+0:47 |
3. |
Kuuselo Riina |
F01 |
|
Finsko - Suomen Tasa |
18:42 |
+0:54 |
4. |
Stará Zdenka |
TBM7952 |
|
TJ Tesla Brno |
18:53 |
+1:05 |
5. |
Brožková Radka |
SJC8456 |
|
Sportcentrum Jičín |
19:07 |
+1:19 |
6. |
Duchová Iveta |
LPU8654 |
|
OK Lokomotiva Pardub |
19:43 |
+1:55 |
7. |
Pietilä Maria |
F01 |
|
Finsko - Suomen Tasa |
19:57 |
+2:09 |
8. |
Hrazdírová Iva |
SCP8152 |
|
AC Sparta Praha |
20:03 |
+2:15 |
9. |
Klechová Vendula |
TBM8199 |
|
TJ Tesla Brno |
20:14 |
+2:26 |
10. |
Dočkalová Martina |
LPU8357 |
|
OK Lokomotiva Pardub |
20:17 |
+2:29 |
11. |
Běhounová Veronika |
PHK8251 |
R |
OK 99 Hradec Králové |
20:48 |
+3:00 |
12. |
Rufferová Iva |
BOR8354 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
20:54 |
+3:06 |
13. |
Nováková Kateřina |
PHK8252 |
R |
OK 99 Hradec Králové |
20:57 |
+3:09 |
14. |
Topinková Monika |
BOR8054 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
21:00 |
+3:12 |
14. |
Neradová Alena |
LIT8551 |
R |
KOB Chemopetrol Litv |
21:00 |
+3:12 |
14. |
Stehnová Zuzana |
SHK8150 |
E |
TJ Slavia Hradec Krá |
21:00 |
+3:12 |
17. |
Omová Michaela |
TUR8153 |
|
OOB TJ Turnov |
21:10 |
+3:22 |
18. |
Ryšavá Magdalena |
PGP7650 |
C |
SK Praga Praha |
21:11 |
+3:23 |
19. |
Prchalová Ivana |
TUR8754 |
R |
OOB TJ Turnov |
21:15 |
+3:27 |
20. |
Kalenská Romana |
SJC8351 |
E |
Sportcentrum Jičín |
21:28 |
+3:40 |
21. |
Doležalová Vendula |
PHK8752 |
|
OK 99 Hradec Králové |
21:38 |
+3:50 |
22. |
Lomáková Iveta |
SCP8151 |
C |
AC Sparta Praha |
21:54 |
+4:06 |
23. |
Kožinová Jana |
PGP6651 |
R |
SK Praga Praha |
21:59 |
+4:11 |
24. |
Tichovská Hana |
PGP8251 |
R |
SK Praga Praha |
22:03 |
+4:15 |
25. |
Mezníková Lenka |
PGP8453 |
C |
SK Praga Praha |
22:48 |
+5:00 |
26. |
Hanzlová Veronika |
BOR8150 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
22:54 |
+5:06 |
27. |
Junová Lenka |
KNC7653 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
23:18 |
+5:30 |
28. |
Fejlková Martina |
SHK8152 |
E |
TJ Slavia Hradec Krá |
23:27 |
+5:39 |
29. |
Spurná Martina |
PGP8556 |
|
SK Praga Praha |
23:36 |
+5:48 |
29. |
Melounková Lucie |
PHK8054 |
|
OK 99 Hradec Králové |
23:36 |
+5:48 |
31. |
Baldrianova Bara |
VSP7850 |
C |
USK Praha |
23:52 |
+6:04 |
32. |
Šaffková Kateřina |
VLI8150 |
C |
VSK Slavia TU Libere |
24:25 |
+6:37 |
33. |
Nováková Lucie |
PGP8552 |
C |
SK Praga Praha |
24:32 |
+6:44 |
34. |
Bernátková Markéta |
PVP7751 |
C |
VSK Přírodověda - or |
25:20 |
+7:32 |
35. |
Janovská Petra |
PGP7355 |
C |
SK Praga Praha |
25:24 |
+7:36 |
36. |
Hrstková Vlaďka |
SCP8753 |
A |
AC Sparta Praha |
25:42 |
+7:54 |
37. |
Tahalová Lenka |
MFP6850 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
26:52 |
+9:04 |
38. |
Kuchařová Markéta |
TAP8463 |
C |
KOB TRETRA Praha |
27:04 |
+9:16 |
39. |
Znamenáčková Helena |
TAP8153 |
C |
KOB TRETRA Praha |
27:34 |
+9:46 |
40. |
Kučerková Romana |
STB8196 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
28:04 |
+10:16 |
41. |
Borovičková Lenka |
FSP7350 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
28:21 |
+10:33 |
42. |
Škvorová Zuzana |
KAM7350 |
|
SK Kamenice |
28:29 |
+10:41 |
43. |
Erbenová Zuzana |
OKP7454 |
C |
SK OK 24 Praha |
29:32 |
+11:44 |
44. |
Vojtková Magdalena |
FSP7852 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
31:32 |
+13:44 |
45. |
Chaloupková Marie |
SLP8151 |
C |
SK Slavia Praha |
32:21 |
+14:33 |
46. |
Karasová Jana |
FSP6153 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
32:55 |
+15:07 |
47. |
Šípová Jana |
BOR8353 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
33:37 |
+15:49 |
48. |
Markéta Havlíčková |
KSU8494 |
C |
Klub vytrvalostních |
34:29 |
+16:41 |
49. |
Tloušťová Eva |
SCP6950 |
C |
AC Sparta Praha |
34:42 |
+16:54 |
50. |
Holišová Klára |
SCP8350 |
C |
AC Sparta Praha |
35:40 |
+17:52 |
51. |
Ježková Martina |
SLA7350 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
37:20 |
+19:32 |
2.10 km, 42 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Albrechtová Eva |
KAM7850 |
C |
SK Kamenice |
24:33 |
+0:00 |
2. |
Škovroňová Lenka |
MFP8250 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
25:53 |
+1:20 |
3. |
Obrdlíková Natálie |
VRL8356 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchl |
26:49 |
+2:16 |
2.10 km, 62 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Němečková Jarmila |
OKP6650 |
C |
SK OK 24 Praha |
17:19 |
+0:00 |
2. |
Abelová Ivana |
STB6798 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
17:21 |
+0:02 |
3. |
Vrabcová Jindra |
SCP6151 |
C |
AC Sparta Praha |
17:33 |
+0:14 |
4. |
Bochenková Jana |
EKP6150 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
19:02 |
+1:43 |
5. |
Fantová Libuše |
EKP5650 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
19:11 |
+1:52 |
6. |
Čiháková Lenka |
KNC6750 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
19:29 |
+2:10 |
7. |
Lohrová Hana |
SCP6550 |
C |
AC Sparta Praha |
19:30 |
+2:11 |
8. |
Komersová Jana |
KNC6550 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
19:56 |
+2:37 |
9. |
Slavíková Kateřina |
PGP6650 |
C |
SK Praga Praha |
20:05 |
+2:46 |
10. |
Hrdličková Ludmila |
SLA6950 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
20:48 |
+3:29 |
11. |
Benešová Jaroslava |
DKL7050 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
21:28 |
+4:09 |
12. |
Přibíková Monika |
PGP7256 |
C |
SK Praga Praha |
21:39 |
+4:20 |
13. |
Kettnerová Lenka |
HCE6450 |
C |
TJ Sokol Hostivice |
21:56 |
+4:37 |
14. |
Kavková Dana |
SCP6150 |
C |
AC Sparta Praha |
21:58 |
+4:39 |
15. |
Čechmánková Helena |
OKP6450 |
C |
SK OK 24 Praha |
23:22 |
+6:03 |
16. |
Landovská Ivana |
PGP6251 |
C |
SK Praga Praha |
23:51 |
+6:32 |
17. |
Klimešová Hana |
TEP6150 |
|
Tempo Praha |
24:23 |
+7:04 |
18. |
Pecharová Michaela |
TJP6550 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
26:38 |
+9:19 |
1.80 km, 38 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Zelená Markéta |
PGP5850 |
C |
SK Praga Praha |
16:42 |
+0:00 |
2. |
Mrázová Pavla |
DCE5550 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
19:35 |
+2:53 |
3. |
Buzková Hana |
PGP6150 |
C |
SK Praga Praha |
21:51 |
+5:09 |
4. |
Jahnová Helena |
SCP5550 |
|
AC Sparta Praha |
28:54 |
+12:12 |
5. |
Jůzková Jarka |
SCP5250 |
C |
AC Sparta Praha |
29:43 |
+13:01 |
6. |
Hrabánková Ilona |
PGP6250 |
C |
SK Praga Praha |
33:06 |
+16:24 |
1.80 km, 48 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Šťovíčková Zdena |
DVP4951 |
C |
Sokol Praha Spořilov |
24:15 |
+0:00 |
2. |
Dlouhá Lenka |
MAS5150 |
C |
KČT Aš |
33:08 |
+8:53 |
1.40 km, 25 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Maršál Jiří |
VLI9701 |
C |
VSK Slavia TU Libere |
10:53 |
+0:00 |
2. |
Ludvík Matyáš |
STB9801 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
12:08 |
+1:15 |
3. |
Ježek Ondřej |
SLA9701 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
12:54 |
+2:01 |
4. |
Otruba Vojtěch |
PLU9717 |
C |
TJ Sokol Plumlov |
14:02 |
+3:09 |
5. |
Brázdil Petr |
ODV9700 |
|
TJ AERO Odolena Voda |
14:07 |
+3:14 |
6. |
Votava Krystof |
KNC9601 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
15:50 |
+4:57 |
7. |
Čermák Michal |
KAM9802 |
C |
SK Kamenice |
24:23 |
+13:30 |
8. |
Turinský Pavel |
TAP9701 |
|
KOB TRETRA Praha |
24:29 |
+13:36 |
9. |
Pechar Jiří |
TJP9701 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
34:05 |
+23:12 |
1.10 km, 24 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Komers František |
KNC9801 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
14:15 |
+0:00 |
2. |
Maršál Jan |
VLI0001 |
C |
VSK Slavia TU Libere |
18:45 |
+4:30 |
3. |
Borovička Tomáš |
FSP9801 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
22:57 |
+8:42 |
|
Beneš Jan |
DKL9800 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
DISK |
|
1.70 km, 31 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Komers Jan |
KNC9501 |
B |
Sokol Kostelec n. Č. |
12:04 |
+0:00 |
2. |
Kettner Vojtěch |
HCE9600 |
C |
TJ Sokol Hostivice |
13:02 |
+0:58 |
3. |
Šńupárek Václav |
DKP9500 |
|
SK Kotlářka Praha |
15:14 |
+3:10 |
4. |
László David |
ROZ9502 |
C |
Orientační klub TOM |
15:28 |
+3:24 |
5. |
Landovský Jakub |
PGP9601 |
C |
SK Praga Praha |
16:47 |
+4:43 |
6. |
Hadraba Jan |
KAM9502 |
C |
SK Kamenice |
20:08 |
+8:04 |
7. |
Pechar Matyáš |
TJP9501 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
22:05 |
+10:01 |
8. |
Zamazal Tomáš |
TAP9503 |
|
KOB TRETRA Praha |
23:05 |
+11:01 |
2.00 km, 66 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Ludvík Vojtěch |
STB9301 |
B |
TJ Stadion Nový Bor |
15:07 |
+0:00 |
2. |
Prášek Přemysl |
PGP9302 |
B |
SK Praga Praha |
15:24 |
+0:17 |
3. |
Němeček Jan |
KAM9300 |
B |
SK Kamenice |
16:38 |
+1:31 |
4. |
Kettner Lukáš |
HCE9400 |
B |
TJ Sokol Hostivice |
16:49 |
+1:42 |
5. |
Štádlík Lukáš |
SLA9401 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
18:42 |
+3:35 |
6. |
Malec Oldřich |
SLA9400 |
B |
SKOB STAVIMAT Slaný |
19:03 |
+3:56 |
7. |
Uhlíř Marek |
LBE9400 |
|
TJ Lokomotiva Beroun |
24:45 |
+9:38 |
8. |
Hlaváček Martin |
TAP9401 |
C |
KOB TRETRA Praha |
26:40 |
+11:33 |
2.20 km, 65 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Bělohlávek Jiří |
ROZ9201 |
A |
Orientační klub TOM |
15:56 |
+0:00 |
2. |
Řepka Jakub |
TAP9103 |
C |
KOB TRETRA Praha |
16:11 |
+0:15 |
3. |
Nešpor Václav |
KAM9103 |
B |
SK Kamenice |
16:22 |
+0:26 |
4. |
Večeřa Martin |
TJN9105 |
C |
TJ Tatran Jablonec n |
17:15 |
+1:19 |
5. |
Šafka Daniel |
KAM9105 |
C |
SK Kamenice |
17:36 |
+1:40 |
6. |
Picek Jan |
TJN9101 |
B |
TJ Tatran Jablonec n |
17:47 |
+1:51 |
7. |
Novák Libor |
OKP9100 |
C |
SK OK 24 Praha |
18:45 |
+2:49 |
8. |
Rusý Tomáš |
DCE9300 |
A |
TJ Sokol Dobřichovic |
19:52 |
+3:56 |
9. |
Votava Štěpán |
KNC9101 |
B |
Sokol Kostelec n. Č. |
20:07 |
+4:11 |
10. |
Šedivý Ondřej |
KNC9103 |
B |
Sokol Kostelec n. Č. |
20:44 |
+4:48 |
11. |
Čermák Vojtěch |
KAM9201 |
C |
SK Kamenice |
22:56 |
+7:00 |
12. |
Líbal Jakub |
ROU9202 |
B |
SKOB Roudnice nad La |
25:07 |
+9:11 |
13. |
Klimeš Ondřej |
TEP9200 |
|
Tempo Praha |
26:02 |
+10:06 |
2.70 km, 68 m, 21 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Černý Martin |
TAP8902 |
C |
KOB TRETRA Praha |
20:39 |
+0:00 |
2. |
Purkyt Ondřej |
TAP9009 |
C |
KOB TRETRA Praha |
21:25 |
+0:46 |
3. |
Forejt Michal |
ROU9002 |
C |
SKOB Roudnice nad La |
25:03 |
+4:24 |
3. |
Hostaš Petr |
TJN9001 |
B |
TJ Tatran Jablonec n |
25:03 |
+4:24 |
5. |
Hartl Martin |
ODV9000 |
B |
TJ AERO Odolena Voda |
29:38 |
+8:59 |
2.60 km, 63 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Drobník Michal |
SJC8709 |
A |
Sportcentrum Jičín |
15:23 |
+0:00 |
2. |
Justa Pavel |
PHK8701 |
|
OK 99 Hradec Králové |
16:02 |
+0:39 |
3. |
Špicar Petr |
SJC8801 |
A |
Sportcentrum Jičín |
16:51 |
+1:28 |
4. |
Kočí Martin |
VBM8702 |
A |
VSK MZLU Brno |
17:07 |
+1:44 |
3.50 km, 94 m, 25 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Dlabaja Tomáš |
ZBM8308 |
|
SK Žabovřesky Brno |
16:53 |
+0:00 |
2. |
Losman Petr |
PHK7901 |
|
OK 99 Hradec Králové |
17:11 |
+0:18 |
3. |
Procházka Jan |
PGP8407 |
|
SK Praga Praha |
17:13 |
+0:20 |
4. |
Svihovsky Jaromir |
SJC8005 |
R |
Sportcentrum Jičín |
18:15 |
+1:22 |
5. |
Lučan Vladimír |
LPU7710 |
|
OK Lokomotiva Pardub |
18:26 |
+1:33 |
5. |
Horáček Michal |
VLI7700 |
|
VSK Slavia TU Libere |
18:26 |
+1:33 |
7. |
Rajnošek Zdeněk |
ZBM8506 |
|
SK Žabovřesky Brno |
18:30 |
+1:37 |
8. |
Šedivý Jan |
PGP8409 |
|
SK Praga Praha |
18:32 |
+1:39 |
9. |
Holas Štěpán |
SJC8702 |
E |
Sportcentrum Jičín |
18:38 |
+1:45 |
10. |
Jedlička Michal |
SHK7309 |
|
TJ Slavia Hradec Krá |
18:46 |
+1:53 |
11. |
Kozák Osvald |
TBM8201 |
|
TJ Tesla Brno |
18:50 |
+1:57 |
12. |
Itävuo Pekka |
F01 |
|
Finsko - Suomen Tasa |
19:19 |
+2:26 |
12. |
Hepner David |
SHK7601 |
|
TJ Slavia Hradec Krá |
19:19 |
+2:26 |
12. |
Beneš Jan |
SJC8703 |
E |
Sportcentrum Jičín |
19:19 |
+2:26 |
15. |
Štěrba Zbyněk |
LPU8304 |
|
OK Lokomotiva Pardub |
19:27 |
+2:34 |
16. |
Zvěřina Petr |
PHK8204 |
|
OK 99 Hradec Králové |
19:35 |
+2:42 |
16. |
Váňa Martin |
TUR8401 |
R |
OOB TJ Turnov |
19:35 |
+2:42 |
18. |
Palas Jan |
ZBM8507 |
|
SK Žabovřesky Brno |
19:44 |
+2:51 |
19. |
Šídla Jan |
TZL6808 |
|
SKOB Zlín |
20:03 |
+3:10 |
20. |
Pospíšil Vít |
VSP6800 |
E |
USK Praha |
20:05 |
+3:12 |
21. |
Kazda Ondřej |
SJC8202 |
R |
Sportcentrum Jičín |
20:06 |
+3:13 |
22. |
Kořínek Jindřich |
TUR8406 |
C |
OOB TJ Turnov |
20:17 |
+3:24 |
23. |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
C |
VSK MZLU Brno |
20:21 |
+3:28 |
24. |
Kovář Miroslav |
SCP8103 |
C |
AC Sparta Praha |
20:24 |
+3:31 |
25. |
Šafka Jan |
SLP7704 |
C |
SK Slavia Praha |
20:26 |
+3:33 |
25. |
Holas Ondřej |
TUR8501 |
R |
OOB TJ Turnov |
20:26 |
+3:33 |
27. |
Baier Martin |
TUR7603 |
R |
OOB TJ Turnov |
20:35 |
+3:42 |
28. |
Fibír Tomáš |
FSP7901 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
20:37 |
+3:44 |
29. |
Pokorný Ondřej |
PGP7506 |
C |
SK Praga Praha |
20:53 |
+4:00 |
30. |
Laine Jarkko |
F01 |
|
Finsko - Suomen Tasa |
21:00 |
+4:07 |
31. |
Kalous Vladislav |
EKP7702 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
21:08 |
+4:15 |
32. |
Gomzyk Anrdryi |
TUR8001 |
|
OOB TJ Turnov |
21:10 |
+4:17 |
33. |
Henych Martin |
SJC8601 |
R |
Sportcentrum Jičín |
21:22 |
+4:29 |
34. |
Otruba Karel |
PLU7917 |
C |
TJ Sokol Plumlov |
21:27 |
+4:34 |
35. |
Fišer Jiří |
SLP8503 |
C |
SK Slavia Praha |
21:29 |
+4:36 |
36. |
Otruba Marek |
PLU7417 |
C |
TJ Sokol Plumlov |
21:35 |
+4:42 |
36. |
Přinda Lukáš |
VLI7701 |
R |
VSK Slavia TU Libere |
21:35 |
+4:42 |
38. |
Weiner Jakub |
SHK7911 |
C |
TJ Slavia Hradec Krá |
21:36 |
+4:43 |
39. |
Vobr Marek |
BOR7801 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
21:44 |
+4:51 |
40. |
Turczer Petr |
KSU7945 |
C |
Klub vytrvalostních |
21:45 |
+4:52 |
41. |
Modrý Marek |
SCP8807 |
C |
AC Sparta Praha |
21:46 |
+4:53 |
42. |
Švadlena Pavel |
CHC7502 |
C |
KOB Choceň |
21:49 |
+4:56 |
43. |
Netuka Martin |
SHK7302 |
C |
TJ Slavia Hradec Krá |
21:50 |
+4:57 |
44. |
Paclík Roman |
SHK7801 |
C |
TJ Slavia Hradec Krá |
21:57 |
+5:04 |
45. |
Sysel Ctibor |
PGP8700 |
B |
SK Praga Praha |
22:12 |
+5:19 |
46. |
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
C |
SK Praga Praha |
22:23 |
+5:30 |
47. |
Kadavý Petr |
CHA7800 |
C |
OK Chrastava |
22:27 |
+5:34 |
48. |
Hanč Petr |
VRL8001 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchl |
22:29 |
+5:36 |
49. |
Němeček Jan |
VSP6201 |
C |
USK Praha |
22:32 |
+5:39 |
50. |
Lebeda Dušan |
EKP7301 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
22:36 |
+5:43 |
51. |
Vinš Pavel |
DKL6900 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
22:38 |
+5:45 |
52. |
Vrabec Ondřej |
SCP8303 |
C |
AC Sparta Praha |
23:01 |
+6:08 |
53. |
Landovský Tomáš |
PGP9103 |
B |
SK Praga Praha |
23:06 |
+6:13 |
54. |
Cabrnoch Pavel |
DKL8200 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
23:09 |
+6:16 |
55. |
Buzek Martin |
PGP8401 |
C |
SK Praga Praha |
23:17 |
+6:24 |
56. |
Martínek Robert |
FSP7700 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
23:25 |
+6:32 |
57. |
Valtr Pavel |
MFP6600 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
23:26 |
+6:33 |
58. |
Kučerka Jan |
LIT8002 |
C |
KOB Chemopetrol Litv |
23:30 |
+6:37 |
59. |
Nemšovský Petr |
PGP7602 |
C |
SK Praga Praha |
23:36 |
+6:43 |
60. |
Stepanek Ondrej |
SCP8304 |
C |
AC Sparta Praha |
23:42 |
+6:49 |
61. |
Slavík Pavel |
SNA7349 |
|
TJ Start Náchod |
23:54 |
+7:01 |
61. |
Hodek Michal |
TAP8808 |
B |
KOB TRETRA Praha |
23:54 |
+7:01 |
63. |
Drobník Lukáš |
SCP8500 |
C |
AC Sparta Praha |
24:10 |
+7:17 |
64. |
Hýbl Lukáš |
PGP7504 |
C |
SK Praga Praha |
24:19 |
+7:26 |
65. |
Zajíc Vítězslav |
TAP8610 |
C |
KOB TRETRA Praha |
24:22 |
+7:29 |
66. |
Janda Martin |
DOB8002 |
C |
KOB Dobruška |
24:28 |
+7:35 |
67. |
Kožina Petr |
PGP6000 |
C |
SK Praga Praha |
24:33 |
+7:40 |
68. |
Hanák Jan |
SLA8002 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
24:36 |
+7:43 |
69. |
Kurfürst Pavel |
FSP7400 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
24:38 |
+7:45 |
70. |
Dvořák Miroslav |
ZBP7601 |
C |
SK Zbraslav |
24:42 |
+7:49 |
71. |
Vondra Jiří |
FSP7600 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
24:53 |
+8:00 |
72. |
Purkyt Jan |
TAP8705 |
B |
KOB TRETRA Praha |
24:55 |
+8:02 |
73. |
Košárek Pavel |
JAM7100 |
R |
SK Jamnice |
25:15 |
+8:22 |
74. |
Takaluoma Sami |
F01 |
|
Finsko - Suomen Tasa |
25:17 |
+8:24 |
75. |
Najman Jiří |
SLA8004 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
25:19 |
+8:26 |
76. |
Komín David |
PGP7405 |
C |
SK Praga Praha |
25:38 |
+8:45 |
77. |
Šístek Daniel |
SCP7507 |
C |
AC Sparta Praha |
26:11 |
+9:18 |
78. |
Popjuk Viktor |
OLP7614 |
C |
SKP OLYMP Praha |
26:18 |
+9:25 |
79. |
Žáček Martin |
FSP6803 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
26:54 |
+10:01 |
80. |
Khel Richard |
SCP7500 |
C |
AC Sparta Praha |
26:59 |
+10:06 |
81. |
Duben Jiří |
LDC8101 |
C |
KOB Děčín |
27:41 |
+10:48 |
81. |
Došla Jan |
TBM7412 |
C |
TJ Tesla Brno |
27:41 |
+10:48 |
83. |
Koč Zděněk |
MKP4700 |
C |
SK Meteor Kačerov Pr |
28:04 |
+11:11 |
84. |
Rozkošný Karel |
EKP7900 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
28:18 |
+11:25 |
85. |
Beneš Filip |
TAP8701 |
C |
KOB TRETRA Praha |
28:44 |
+11:51 |
86. |
Sládek Jan |
TAP8801 |
C |
KOB TRETRA Praha |
29:10 |
+12:17 |
87. |
Hartl Jan |
ODV8402 |
C |
TJ AERO Odolena Voda |
29:28 |
+12:35 |
88. |
Beránek Radek |
ZVO6804 |
C |
OB Zvole |
30:55 |
+14:02 |
89. |
Tkadlec Josef |
FSP6002 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
31:48 |
+14:55 |
90. |
Hric Jan |
MFP6300 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
32:50 |
+15:57 |
91. |
Berný Jan |
ODV7702 |
C |
TJ AERO Odolena Voda |
33:14 |
+16:21 |
92. |
Přeček Zdeněk |
SCP5200 |
C |
AC Sparta Praha |
33:41 |
+16:48 |
93. |
Matoušek Petr |
EKP7503 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
35:25 |
+18:32 |
94. |
Šváb Jan |
FSP5801 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
36:42 |
+19:49 |
|
Rakovec Michal |
SCP6901 |
C |
AC Sparta Praha |
DISK |
|
2.60 km, 63 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Laga Miroslav |
ZBP7900 |
C |
SK Zbraslav |
18:03 |
+0:00 |
2. |
Hrstka Daniel |
JHB8604 |
|
OK Jiskra Havlíčkův |
18:59 |
+0:56 |
3. |
Straka Lukáš |
PVP7006 |
C |
VSK Přírodověda - or |
20:14 |
+2:11 |
4. |
Vaněk Petr |
ZBP7302 |
C |
SK Zbraslav |
21:17 |
+3:14 |
5. |
Pangrác Ondřej |
MFP7603 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
22:31 |
+4:28 |
6. |
Toušek Filip |
ZBP7102 |
C |
SK Zbraslav |
27:35 |
+9:32 |
7. |
Hubený Martin |
DVP8001 |
C |
Sokol Praha Spořilov |
28:16 |
+10:13 |
8. |
Izák Pavel |
PVP7102 |
C |
VSK Přírodověda - or |
29:06 |
+11:03 |
2.70 km, 68 m, 21 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Novák Ivo |
OKP6200 |
C |
SK OK 24 Praha |
18:15 |
+0:00 |
2. |
Baldrian Petr |
PGP7203 |
C |
SK Praga Praha |
19:19 |
+1:04 |
3. |
John Vladimír |
OLP5502 |
C |
SKP OLYMP Praha |
19:23 |
+1:08 |
4. |
Šemelík Petr |
DKL6901 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
20:48 |
+2:33 |
5. |
Procházka Antonín |
DCE5500 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
20:52 |
+2:37 |
6. |
Přibík Jan |
PGP6301 |
C |
SK Praga Praha |
21:51 |
+3:36 |
7. |
Pavlů Jaroslav |
DCE6100 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
22:47 |
+4:32 |
8. |
Kopečný Mojmír |
TAP6402 |
C |
KOB TRETRA Praha |
23:25 |
+5:10 |
9. |
Mikuláš Radek |
PGP6404 |
C |
SK Praga Praha |
23:28 |
+5:13 |
10. |
Hartl Zdeněk |
ODV6300 |
C |
TJ AERO Odolena Voda |
24:05 |
+5:50 |
11. |
Votava Petr |
KNC6602 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
28:42 |
+10:27 |
12. |
Beneš Jan |
DKL6600 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
30:06 |
+11:51 |
13. |
Klimeš Petr |
TEP6300 |
|
Tempo Praha |
31:17 |
+13:02 |
14. |
Fatka Ondřej |
PGP6302 |
C |
SK Praga Praha |
34:17 |
+16:02 |
15. |
Prášek Arnošt |
PGP6402 |
C |
SK Praga Praha |
37:23 |
+19:08 |
2.40 km, 66 m, 17 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Cabrnoch Jiří |
DKL5400 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
17:45 |
+0:00 |
2. |
Hrabánek David |
PGP6003 |
C |
SK Praga Praha |
18:44 |
+0:59 |
3. |
Čadil Jan |
FSP4300 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
18:50 |
+1:05 |
4. |
Buriánek Jaromír |
SCP4700 |
C |
AC Sparta Praha |
19:26 |
+1:41 |
5. |
Kavka Jiří |
SCP5900 |
C |
AC Sparta Praha |
20:39 |
+2:54 |
6. |
Ludvík Petr |
STB5701 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
20:54 |
+3:09 |
7. |
Konopáč Jiří |
TUR5803 |
|
OOB TJ Turnov |
21:03 |
+3:18 |
8. |
Kudrnáč Martin |
KAM5901 |
C |
SK Kamenice |
21:04 |
+3:19 |
9. |
Fiala Zdeněk |
TAP5501 |
C |
KOB TRETRA Praha |
21:18 |
+3:33 |
10. |
Šámal Václav |
PGP5601 |
C |
SK Praga Praha |
21:25 |
+3:40 |
11. |
Fanta Miroslav |
EKP5800 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
21:51 |
+4:06 |
12. |
Cedrych Karel |
TJP5500 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
23:28 |
+5:43 |
13. |
Kettner Pavel |
HCE5900 |
C |
TJ Sokol Hostivice |
24:18 |
+6:33 |
14. |
Grivalský Michal |
PGP5900 |
C |
SK Praga Praha |
31:55 |
+14:10 |
15. |
Malec Jaroslav |
SLA6200 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
32:40 |
+14:55 |
16. |
Němec Luboš |
DVP5001 |
C |
Sokol Praha Spořilov |
38:53 |
+21:08 |
2.10 km, 42 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Přinda Oldřich |
VLI5101 |
C |
VSK Slavia TU Libere |
17:30 |
+0:00 |
2. |
Kříž Pavel |
ZHR4800 |
|
TJ Zhoř |
20:10 |
+2:40 |
3. |
Dohnal Josef |
VSP4300 |
C |
USK Praha |
21:35 |
+4:05 |
4. |
Novák Miloš |
SCP4600 |
C |
AC Sparta Praha |
22:40 |
+5:10 |
5. |
Zelený Vladimír |
PGP4800 |
C |
SK Praga Praha |
23:36 |
+6:06 |
6. |
Koč Břetislav |
MKP4400 |
C |
SK Meteor Kačerov Pr |
25:58 |
+8:28 |
7. |
Lebduška Petr |
ROU4702 |
C |
SKOB Roudnice nad La |
26:20 |
+8:50 |
8. |
Nosál Stanislav |
SLA4600 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
26:50 |
+9:20 |
9. |
Matějů Ivan |
UVP4600 |
C |
Slovan Praha |
59:19 |
+41:49 |
1.80 km, 38 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Attl Vladimír |
PGP3800 |
C |
SK Praga Praha |
17:17 |
+0:00 |
2. |
Kalivoda Vladimír |
KNC3800 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
25:25 |
+8:08 |
3. |
Vondra Jaroslav |
FSP3300 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
26:40 |
+9:23 |
4. |
Kalivoda Viktor |
KNC3300 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
28:01 |
+10:44 |
5. |
Němec Vladimír |
SLA4202 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
37:39 |
+20:22 |
1.30 km, 22 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Janovský Tomáš |
PGP0101 |
C |
SK Praga Praha |
13:04 0ch |
|
2. |
Hanušovi 1 |
NNN |
|
neregistrovaní |
14:45 0ch |
|
3. |
Hrdlička Jan |
SLA |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
15:08 0ch |
|
4. |
Hanušovi 2 |
NNN |
|
neregistrovaní |
15:36 0ch |
|
5. |
Boudová a spol |
NNN |
|
neregistrovaní |
17:40 0ch |
|
6. |
Benešová |
NNN |
|
neregistrovaní |
18:25 0ch |
|
7. |
Fantová Kačenka |
NNN |
|
neregistrovaní |
21:31 0ch |
|
8. |
Čermákovi |
NNN |
|
neregistrovaní |
21:55 0ch |
|
9. |
Lulovi |
NNN |
|
neregistrovaní |
22:29 0ch |
|
10. |
Štrunc |
NNN |
|
neregistrovaní |
22:48 0ch |
|
11. |
Vančura Milan |
NNN |
|
neregistrovaní |
23:00 0ch |
|
12. |
Nedvědová Karolína |
DVP |
C |
Sokol Praha Spořilov |
23:03 0ch |
|
13. |
Tahal Antonín |
MFP0101 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
23:52 0ch |
|
14. |
Vondra Tomáš |
FSP |
|
VŠTJ Stavební fakult |
24:59 0ch |
|
15. |
Pecháček Vítek |
NNN |
|
neregistrovaní |
25:03 0ch |
|
16. |
Fibírová |
NNN |
|
neregistrovaní |
25:26 0ch |
|
17. |
Kožina Štěpán |
PGP |
|
SK Praga Praha |
27:15 0ch |
|
18. |
Ježek František |
NNN |
|
neregistrovaní |
30:12 0ch |
|
19. |
Vondra Matěj a Magda |
NNN |
|
neregistrovaní |
39:20 0ch |
|
20. |
Baldrián Tomáš |
PGP |
|
SK Praga Praha |
44:20 0ch |
|
21. |
Blahákovy Eliška a Janičk |
NNN |
|
neregistrovaní |
55:50 0ch |
|
1.20 km, 24 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Abelová |
NNN |
|
neregistrovaní |
14:07 0ch |
|
2. |
Malec Jaromír |
ROU6203 |
C |
SKOB Roudnice nad La |
17:17 0ch |
|
3. |
Hanuš Martin |
NNN |
|
neregistrovaní |
22:07 1ch |
|
4. |
Mansur Saltankhanov |
NNN |
|
neregistrovaní |
22:40 0ch |
|
5. |
Lula Jan |
NNN |
|
neregistrovaní |
23:15 0ch |
|
6. |
Kozák Jkub |
NNN |
|
neregistrovaní |
23:33 0ch |
|
7. |
Meierová Zuzana |
NNN |
|
neregistrovaní |
25:46 0ch |
|
1.90 km, 34 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Pecháček Libor |
NNN |
|
neregistrovaní |
11:30 0ch |
|
2. |
Dočkal Lukáš |
NNN |
|
neregistrovaní |
12:40 0ch |
|
3. |
Straka Josef |
NNN |
|
neregistrovaní |
13:00 0ch |
|
4. |
Koč Lumír |
NNN |
|
neregistrovaní |
13:33 0ch |
|
5. |
Pangrácová |
NNN |
|
neregistrovaní |
15:50 0ch |
|
6. |
Nosálová Eliška |
NNN |
|
neregistrovaní |
16:20 0ch |
|
7. |
Veselý Mirek |
NNN |
|
neregistrovaní |
19:38 0ch |
|
8. |
Gavrinělová K |
NNN |
|
neregistrovaní |
19:40 0ch |
|
9. |
Vamberová Kateřina |
NNN |
|
neregistrovaní |
22:42 0ch |
|
10. |
Dušlová Jitka |
NNN |
|
neregistrovaní |
23:02 0ch |
|
11. |
Husa Karel |
NNN |
|
neregistrovaní |
23:17 0ch |
|
12. |
Klouzalová Tereza |
NNN |
|
neregistrovaní |
24:30 0ch |
|
13. |
Stratil Jaromír |
NNN |
|
neregistrovaní |
25:15 0ch |
|
14. |
Meier Lukáš |
NNN |
|
neregistrovaní |
31:56 0ch |
|
15. |
Červená Lucie |
NNN |
|
neregistrovaní |
34:08 0ch |
|
16. |
Vejrová Libuše |
NNN |
|
neregistrovaní |
37:26 0ch |
|
17. |
Kočiřík Michal |
ROU6551 |
C |
SKOB Roudnice nad La |
38:07 0ch |
|
18. |
Lula Jan |
NNN |
|
neregistrovaní |
39:40 0ch |
|
19. |
Bezpalec Zdeněk |
NNN |
|
neregistrovaní |
42:30 1ch |
|
20. |
Chalupová B a Horníková |
NNN |
|
neregistrovaní |
55:08 0ch |
|
2.50 km, 70 m, 17 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Zakouřil Tomík |
VSP7500 |
|
USK Praha |
22:04 |
+0:00 |
2. |
Semančík Jaroslav |
NNN7890 |
|
neregistrovaní |
29:10 |
+7:06 |
3. |
Rödling Pavel |
PGP4600 |
|
SK Praga Praha |
41:12 |
+19:08 |