Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Přebor Valašské oblasti ve sprintu
Kód závodu
070517071
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Přebor Valašské oblasti ve sprintu
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
17.05.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Vizovice - areál školy
Pořadatel
VIZ - TJ Sokol Vizovice
Kategorie
D10
D12
D14
D21
D35
D45
H10
H12
H14
H16
H21
H35
H45
D10
1.44 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kůstková Daniela
VIZ9898
C
TJ Sokol Vizovice
15.22
2.
Chovancová Zuzana
TZL9754
C
SKOB Zlín
18.15
+ 2.53
3.
Kůstková Barbora
VIZ
C
TJ Sokol Vizovice
21.35
+ 6.13
4.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
22.12
+ 6.50
MS
Machačová Erika
TZL9652
C
SKOB Zlín
20.10
+ 4.48
D12
1.44 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajcarová Soňa
SKM9551
C
KOB Směr Kroměříž
13.28
D14
1.78 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koláriková Lucie
TZL9451
B
SKOB Zlín
13.52
2.
Jeřábková Jitka
TZL9453
B
SKOB Zlín
16.56
+ 3.04
D21
2.68 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kršáková Marie
VIZ9191
B
TJ Sokol Vizovice
25.44
2.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
27.47
+ 2.03
3.
Mikulíková Romana
JZL7551
C
TJ Jižní svahy Zlín
36.46
+11.02
D35
2.68 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Melicharová Barbara
HLV6454
C
Sokol Holešov
27.51
2.
Koláriková Irena
TZL6351
C
SKOB Zlín
28.16
+ 0.25
3.
Polášková Kamila
TZL6052
C
SKOB Zlín
28.34
+ 0.43
4.
Sedláčková Jana
HLV7060
C
Sokol Holešov
30.17
+ 2.26
Korčáková Jana
TZL6556
C
SKOB Zlín
DISK
D45
1.92 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
20.25
2.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
21.09
+ 0.44
3.
Krejčíková Monika
TZL6262
C
SKOB Zlín
22.21
+ 1.56
H10
1.44 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cahlík Jakub
HLV9731
C
Sokol Holešov
14.24
2.
Ceniga Jiří
TZL9702
C
SKOB Zlín
15.19
+ 0.55
3.
Kunz Jiří
BBM9801
C
BETA Ursus Orienteering
25.31
+11.07
4.
Sedláček Ondřej
HLV9726
C
Sokol Holešov
26.26
+12.02
5.
Sedláček Jan
HLV9927
C
Sokol Holešov
28.29
+14.05
Žédek Pavel
VIZ9707
C
TJ Sokol Vizovice
DISK
H12
1.44 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Burkart David
VIZ9602
C
TJ Sokol Vizovice
9.18
2.
Dvorský Petr
SKM9601
C
KOB Směr Kroměříž
11.43
+ 2.25
3.
Kunz Jan
BBM9601
C
BETA Ursus Orienteering
12.22
+ 3.04
4.
Krajcar Ivo
SKM9501
C
KOB Směr Kroměříž
14.33
+ 5.15
5.
Chovanec David
TZL9502
C
SKOB Zlín
16.07
+ 6.49
6.
Horsák Zdeněk
TZL9504
C
SKOB Zlín
16.42
+ 7.24
7.
Doležel Jakub
TZL9506
C
SKOB Zlín
22.26
+13.08
Saiu Matěj
TZL9603
C
SKOB Zlín
DISK
H14
1.78 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolárik Tomáš
TZL9302
B
SKOB Zlín
14.02
2.
Korčák Jakub
TZL9403
B
SKOB Zlín
14.19
+ 0.17
3.
Odstrčilík Viktor
TZL9309
B
SKOB Zlín
15.22
+ 1.20
4.
Kašpar Michal
TZL9308
B
SKOB Zlín
16.34
+ 2.32
5.
Kratochvíl Jindřich
VIZ9412
B
TJ Sokol Vizovice
17.14
+ 3.12
6.
Dvorský Vojtěch
SKM9401
B
KOB Směr Kroměříž
18.30
+ 4.28
Hlavenka Martin
VIZ9401
C
TJ Sokol Vizovice
DISK
H16
1.78 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vašička Jakub
VIZ92
C
TJ Sokol Vizovice
16.02
2.
Matuš Martin
TZL9102
C
SKOB Zlín
16.49
+ 0.47
3.
Krajcar Tomáš
SKM9201
C
KOB Směr Kroměříž
19.46
+ 3.44
Komárek Martin
TZL9209
C
SKOB Zlín
DISK
H21
2.68 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šidla Jan
TZL6808
E
SKOB Zlín
17.20
2.
Panovec Jan
OTK8931
B
Jiskra Otrokovice
18.03
+ 0.43
3.
Polášek Jan
TZL8601
R
SKOB Zlín
18.41
+ 1.21
4.
Rapant Jaroslav
JZL5501
C
TJ Jižní svahy Zlín
20.59
+ 3.39
5.
Skoba Ondřej
TZL7732
C
SKOB Zlín
21.47
+ 4.27
6.
Beran Jan
TZL9016
B
SKOB Zlín
22.36
+ 5.16
7.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
24.46
+ 7.26
8.
Jakob Aleš
SVS83
C
Orientklub Vsetín
32.27
+15.07
H35
2.68 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunz Martin
BBM7101
C
BETA Ursus Orienteering
20.31
2.
Sedláček Jaroslav
HLV6404
C
Sokol Holešov
24.06
+ 3.35
3.
Kůstka Marek
VIZ
C
TJ Sokol Vizovice
25.10
+ 4.39
4.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
26.38
+ 6.07
5.
Peška Antonín
HLV4801
C
Sokol Holešov
26.57
+ 6.26
6.
Šamánek Petr
ZVS6901
C
TJ Zbrojovka Vsetín
27.41
+ 7.10
7.
Melichar Tomáš
HLV6535
C
Sokol Holešov
33.22
+12.51
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
DISK
H45
1.92 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
16.00
2.
Kadaňka Jiří
ROV6001
C
OK Rožnov
18.32
+ 2.32
3.
Imrich Josef
KZL
C
SK POB Zlín
21.01
+ 5.01
4.
Jakob Ladislav
SVS5502
C
Orientklub Vsetín
21.20
+ 5.20
5.
Kříž Pavel
ZHR4800
C
TJ Zhoř
21.45
+ 5.45
6.
Vyškovský Ivan
ZVS4301
C
TJ Zbrojovka Vsetín
22.28
+ 6.28
7.
Chromčák František
JZL5201
C
TJ Jižní svahy Zlín
23.22
+ 7.22
8.
Valla Stanislav
TZL3125
C
SKOB Zlín
35.10
+19.10
Petr Kadaňka
ROV
C
OK Rožnov
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz