Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: OP sprint
Kód závodu
070331014
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
OP sprint
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
31.03.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
BSO - KOB Baník Sokolov
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
D10
1.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
Kubínová Veronika
SKV9752
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
Maňasová Michaela
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
D12
2.20 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hanáková Magda
KRL9651
Kometa Kralovice
20:37
+0:00
2.
Sklenářová Magda
MLA9559
C
MLOK Mariánské Lázně
21:31
+0:54
3.
Šiková Karolína
LPM9651
OK Lokomotiva Plzeň
26:02
+5:25
4.
Šiková Barbora
LPM9650
OK Lokomotiva Plzeň
31:43
+11:06
5.
Machová Veronika
JES9551
C
KOS Jesenice
33:29
+12:52
6.
Velíková Petra
SKV9652
TJ Slovan Karlovy Va
39:09
+18:32
D14
2.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Romana
SKV9452
TJ Slovan Karlovy Va
19:14
+0:00
2.
Smržová Pavlína
JES9351
C
KOS Jesenice
22:15
+3:01
3.
Březinová Ivana
KRL9353
Kometa Kralovice
23:51
+4:37
4.
Chvalová Věra
LPM9452
OK Lokomotiva Plzeň
25:14
+6:00
5.
Doležalová Anna
LPM9450
B
OK Lokomotiva Plzeň
25:16
+6:02
6.
Tišerová Karolína
KRL9354
Kometa Kralovice
26:03
+6:49
7.
Velíková Markéta
SKV9351
TJ Slovan Karlovy Va
26:59
+7:45
8.
Nováková Barbora
SKV9451
TJ Slovan Karlovy Va
31:04
+11:50
9.
Kuberková Lucie
LPM9451
B
OK Lokomotiva Plzeň
33:48
+14:34
MS
Šiková Renata
LPM
M
OK Lokomotiva Plzeň
31:18
+12:04
D16
2.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Veselá Anna
NEJ9250
A
TJ Jiskra Nejdek
19:41
+0:00
2.
Urbánková Kateřina
ONO9250
SKOB Ostrov
22:06
+2:25
3.
Sklenářová Jana
MLA9251
B
MLOK Mariánské Lázně
23:02
+3:21
4.
Píchová Barbora
ONO9151
SKOB Ostrov
29:11
+9:30
D18
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sedláčková Anna
KRL9051
Kometa Kralovice
20:00
+0:00
2.
Neradová Eva
LIT8951
B
KOB Chemopetrol Litv
26:17
+6:17
D21
3.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neradová Alena
LIT8551
R
KOB Chemopetrol Litv
21:39
+0:00
2.
Kuncová Eliška
MLA8951
A
MLOK Mariánské Lázně
21:41
+0:02
3.
Fialová Pavla
KSH7753
R
TJ Kašperské Hory
22:13
+0:34
4.
Sedláčková Oldřiška
KRL8751
Kometa Kralovice
24:16
+2:37
5.
Šilhavá Petra
LPM8351
OK Lokomotiva Plzeň
26:47
+5:08
6.
Bakovská Jitka
LIT8352
C
KOB Chemopetrol Litv
27:25
+5:46
7.
Bischofová Petra
MLA7552
C
MLOK Mariánské Lázně
27:42
+6:03
8.
Kotásková Jana
JES7451
C
KOS Jesenice
32:54
+11:15
9.
Škrochová Veronika
MLA8251
C
MLOK Mariánské Lázně
33:41
+12:02
D35
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jandová Lenka
KAD7250
C
Originální Vivalín t
24:30
+0:00
2.
Kamarytová Martina
MLA6651
C
MLOK Mariánské Lázně
25:13
+0:43
3.
Jindra Papežová
SCH6551
TJ Skalka Cheb
25:15
+0:45
4.
Kuncová Daniela
MLA6851
C
MLOK Mariánské Lázně
26:37
+2:07
5.
Tenglerová Helena
MLA6551
C
MLOK Mariánské Lázně
27:23
+2:53
6.
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
27:46
+3:16
7.
Chvalová Jana
LPM6850
OK Lokomotiva Plzeň
28:07
+3:37
8.
Šplinarová Jana
SKV6451
TJ Slovan Karlovy Va
28:30
+4:00
9.
Kubínová Jana
SKV6751
TJ Slovan Karlovy Va
28:53
+4:23
10.
Bínová Kateřina
MLA6754
C
MLOK Mariánské Lázně
30:18
+5:48
11.
Žandová Marie
SKV6651
TJ Slovan Karlovy Va
30:40
+6:10
12.
Sklenářová Jana
MLA6258
C
MLOK Mariánské Lázně
30:52
+6:22
13.
Kriegelsteinová Jelena
ONO3015
SKOB Ostrov
31:31
+7:01
D45
2.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šilhavá Jana
LPM5951
OK Lokomotiva Plzeň
24:24
+0:00
2.
Gabrielová Šárka
ONO5950
SKOB Ostrov
28:01
+3:37
3.
Janečková Eva
LPM6150
OK Lokomotiva Plzeň
29:02
+4:38
Bischofová Alena
MLA5251
C
MLOK Mariánské Lázně
DISK
D55
2.60 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brabcová Jindra
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
32:47
+0:00
H10
1.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovář Kamil
BSO9700
C
KOB Baník Sokolov
28:02
+0:00
2.
Macura Vít
MLA9800
C
MLOK Mariánské Lázně
28:18
+0:16
3.
Ševčík Roman
ONO9600
SKOB Ostrov
42:33
+14:31
H12
2.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vaško Jindřich
BSO9500
B
KOB Baník Sokolov
20:41
+0:00
2.
Mašek Ondřej
BSO9501
C
KOB Baník Sokolov
22:10
+1:29
3.
Frank Jiří
MAS9600
C
KČT Aš
24:47
+4:06
4.
Řehořek Tomáš
SKV9601
TJ Slovan Karlovy Va
34:26
+13:45
5.
Vacek Jiří
SKV9602
C
TJ Slovan Karlovy Va
34:57
+14:16
6.
Štros Jan
SKV9501
TJ Slovan Karlovy Va
49:53
+29:12
Wimmer Ondřej
MAS9601
C
KČT Aš
DISK
H14
2.60 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šlajs Daniel
KRL9403
Kometa Kralovice
18:22
+0:00
2.
Macura Jan
MLA9306
C
MLOK Mariánské Lázně
19:17
+0:55
3.
Bursa Jakub
LPM9302
B
OK Lokomotiva Plzeň
19:25
+1:03
4.
Šulc Marek
MAS9300
C
KČT Aš
20:02
+1:40
5.
Vojtěch Papež
SCH9301
TJ Skalka Cheb
25:32
+7:10
6.
Kolovský Martin
LPM9403
B
OK Lokomotiva Plzeň
25:57
+7:35
7.
Šika Ondřej
LPM9301
OK Lokomotiva Plzeň
27:57
+9:35
8.
Rubeš Martin
LPM9300
OK Lokomotiva Plzeň
31:54
+13:32
9.
Hnyk Michal
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
33:17
+14:55
10.
Vištejn Jiří
KRL9305
Kometa Kralovice
33:57
+15:35
Novák Karel
SKV9401
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
Hnyk Daniel
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
Hájek Lukáš
BSO9400
C
KOB Baník Sokolov
DISK
H16
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamaryt Michal
MLA9205
B
MLOK Mariánské Lázně
21:28
+0:00
2.
Tengler Petr
MLA9101
B
MLOK Mariánské Lázně
21:42
+0:14
3.
Kriegelstein Michal
ONO9200
SKOB Ostrov
22:54
+1:26
4.
Kolovský František
LPM9202
B
OK Lokomotiva Plzeň
23:12
+1:44
5.
Míka Tomáš
LPM9100
OK Lokomotiva Plzeň
23:49
+2:21
6.
Vonášek Adam
LPM9101
OK Lokomotiva Plzeň
26:13
+4:45
7.
Haberzettl Pavel
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
29:33
+8:05
8.
Wimmer Jan
MAS9200
C
KČT Aš
29:47
+8:19
9.
Bína Roman
MLA9209
C
MLOK Mariánské Lázně
32:26
+10:58
10.
Čejka Daniel
BSO9103
C
KOB Baník Sokolov
40:33
+19:05
Bína Martin
MLA9102
B
MLOK Mariánské Lázně
DISK
Luděk Bubanec
SCH9202
TJ Skalka Cheb
DISK
H18
3.50 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakub Papež
SCH9004
TJ Skalka Cheb
25:44
+0:00
H21
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunc Petr
MLA8801
A
MLOK Mariánské Lázně
22:32
+0:00
2.
Sokol Jan
AKS
AK Sokolov
22:58
+0:26
3.
Pleticha Richard
JES7502
C
KOS Jesenice
23:14
+0:42
4.
Šilhavý Jakub
LPM8500
OK Lokomotiva Plzeň
24:25
+1:53
5.
Milota Josef
MLA5801
C
MLOK Mariánské Lázně
24:53
+2:21
6.
Kamaryt Tomáš
MLA8807
B
MLOK Mariánské Lázně
25:31
+2:59
7.
Hudek Martin
JES8001
C
KOS Jesenice
25:54
+3:22
8.
Kovář Jindřich
MAS6800
C
KČT Aš
26:16
+3:44
9.
Ševčík Petr
ONO7200
SKOB Ostrov
26:43
+4:11
10.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
OK Lokomotiva Plzeň
27:17
+4:45
11.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
27:26
+4:54
12.
Bílý Milan
JES7001
C
KOS Jesenice
27:40
+5:08
13.
Melichar Jan
JES7501
C
KOS Jesenice
28:26
+5:54
14.
Brom Hynek
LPM7503
OK Lokomotiva Plzeň
30:37
+8:05
15.
Gabriel Vojtěch
ONO8702
SKOB Ostrov
31:34
+9:02
16.
Škroch Michal
MLA7705
C
MLOK Mariánské Lázně
32:26
+9:54
17.
Pavlík Bronislav
LIT8201
C
KOB Chemopetrol Litv
34:04
+11:32
18.
Brabec Zdeněk
ZAT5603
C
TJ Lokomotiva Žatec
34:36
+12:04
19.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
41:59
+19:27
20.
Waldhauser Miloš
JES7901
C
KOS Jesenice
42:18
+19:46
H35
3.50 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubín Jiří
SKV6001
TJ Slovan Karlovy Va
20:03
+0:00
2.
Käss Pavel
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
20:06
+0:03
3.
Kunc Petr
MLA6601
C
MLOK Mariánské Lázně
20:40
+0:37
4.
Řehořek Jaroš
SKV6301
TJ Slovan Karlovy Va
21:10
+1:07
5.
Bína Pavel
MLA6708
C
MLOK Mariánské Lázně
21:57
+1:54
6.
Sedláček Tomáš
KRL6401
Kometa Kralovice
22:37
+2:34
7.
Hanák Martin
KRL6701
Kometa Kralovice
25:44
+5:41
8.
Chotětický Jan
MAS5400
C
KČT Aš
26:38
+6:35
9.
Janovič Ondřej
SKV5901
C
TJ Slovan Karlovy Va
27:17
+7:14
10.
Kozelka Jan
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
27:30
+7:27
H45
3.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Michalec Jan
MLA5701
C
MLOK Mariánské Lázně
20:05
+0:00
2.
Jiří Blažek
VPM5009
KOS Slavia VŠ Plzeň
26:37
+6:32
3.
Vonášek Jiří
LPM5401
OK Lokomotiva Plzeň
28:56
+8:51
4.
Macura Jaroslav
MLA5903
C
MLOK Mariánské Lázně
32:40
+12:35
MS
Jan Blažek
VPM
M
KOS Slavia VŠ Plzeň
36:49
+16:44
H55
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirásek Jaroslav
SCH4711
TJ Skalka Cheb
21:21
+0:00
2.
Janda Josef
KAD4701
C
Originální Vivalín t
21:38
+0:17
3.
Fišák Jan
MLA4401
C
MLOK Mariánské Lázně
22:42
+1:21
4.
Jan Nykl
LKV5101
C
Klub vodáků Karlovy
22:49
+1:28
5.
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
23:29
+2:08
6.
Fiala Miloš
KSH4801
C
TJ Kašperské Hory
23:47
+2:26
7.
Valeška Rudolf
LCV4700
C
TJ Loko Chomutov
25:16
+3:55
8.
Janeček Eduard
LPM5100
OK Lokomotiva Plzeň
26:51
+5:30
9.
Lisý Jan
ONO4201
SKOB Ostrov
29:03
+7:42
H65
2.60 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Jaromír
NEJ4100
C
TJ Jiskra Nejdek
23:40
+0:00
2.
Koubek Jiří
BSO3500
KOB Baník Sokolov
27:47
+4:07
HDR
2.20 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rosenbaum Ondřej
JES0001
KOS Jesenice
27:51
+0:00
2.
Kábrtovi Pepík + Toník
BSO
KOB Baník Sokolov
49:08
+21:17
3.
Oncirk Honzík
ONO0400
SKOB Ostrov
53:27
+25:36
4.
Ševčík Daniel
ONO0200
SKOB Ostrov
74:27
+46:36
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz