Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Hanácký čert
Kód závodu
061209002
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Hanácký čert
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
09.12.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ZL HO
Místo konání
Radíkov, chata Pod Věží
Použitá mapa
Radíkov - Pevnůstka
Pořadatel
UOL - SK Univerzity Palackého Olomou
Ředitel závodu
Robert Zdráhal
Hlavní rozhodčí
Jindřich Smička
Stavitel tratí
JIndřich Smička
Kategorie
D10
D14
D18
D19
D35
H10
H14
H18
H19
H35
P
RD
D10
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
D14
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tesařová Markéta
RBK9451
B
SK Radioklub Blansko
22.02
2.
Kolářová Renata
ABR9351
B
A-team NOVO Bruntál
22.08
+ 0.06
3.
Žaludková Petra
TZL9251
B
SKOB Zlín
25.28
+ 3.26
4.
Kotrčová Lenka
ABR9355
C
A-team NOVO Bruntál
26.32
+ 4.30
5.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
Sokol Ptení
32.40
+10.38
Spurná Martina
PTE9556
C
Sokol Ptení
DISK
D18
1.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK Univerzity Palackého Olomou
29.19
2.
Čermáková Magdalena
UOL9155
A
SK Univerzity Palackého Olomou
31.23
+ 2.04
3.
Staňková Štěpánka
SSU8992
A
SK Severka Šumperk
32.16
+ 2.57
4.
Zítková Lenka
ABR9055
B
A-team NOVO Bruntál
32.36
+ 3.17
5.
Březinová Marie
SSU9191
A
SK Severka Šumperk
33.30
+ 4.11
6.
Šimková Johanka
UOL9355
A
SK Univerzity Palackého Olomou
35.11
+ 5.52
7.
Šinclová Zdenka
SSU9196
C
SK Severka Šumperk
40.37
+11.18
D19
1.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobová Adélka
UOL9052
A
SK Univerzity Palackého Olomou
32.37
2.
Indráková Adélka
UOL9153
A
SK Univerzity Palackého Olomou
33.25
+ 0.48
3.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palackého Olomou
33.50
+ 1.13
4.
Krtičková Michaela
KON7975
C
KOB Konice
41.47
+ 9.10
5.
Daňková Petra
JPV8575
C
SK Prostějov
43.20
+10.43
D35
1.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
31.11
2.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
33.57
+ 2.46
3.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
36.17
+ 5.06
4.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
40.20
+ 9.09
Strachotová Eva
SSU6099
C
SK Severka Šumperk
DISK
Fajkusová Jitka
JPV6773
C
SK Prostějov
DISK
H10
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kotrle Viktor
UOL9808
C
SK Univerzity Palackého Olomou
17.13
2.
Žovinec Lukáš
UOL9605
C
SK Univerzity Palackého Olomou
21.22
+ 4.09
3.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
C
SK Prostějov
27.54
+10.41
Spurný Radek
PTE9706
C
Sokol Ptení
DISK
Hlavinka Vašek
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
Sláma Lukáš
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H14
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
24.14
2.
Najbr Ondřej
KON9223
C
KOB Konice
29.52
+ 5.38
3.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.06
+ 7.52
4.
Fajkus Radim
JPV9509
C
SK Prostějov
32.34
+ 8.20
H18
1.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
33.00
2.
Doležel Ondřej
STE9202
C
SK SKI-OB Šternberk
37.38
+ 4.38
3.
Kolář Rudolf
ABR8901
C
A-team NOVO Bruntál
38.50
+ 5.50
Vašíček Michal
UOL8908
B
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H19
1.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklop Martin
SSU8802
A
SK Severka Šumperk
34.51
2.
Strachota Petr
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
37.46
+ 2.55
3.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
38.28
+ 3.37
4.
Malý Ondřej
VIZ8911
A
TJ Sokol Vizovice
39.06
+ 4.15
5.
Zbranek Roman
KVS8802
B
SKOB Kobra Vsetín
39.16
+ 4.25
6.
Zdráhal Tomáš
UOL8801
B
SK Univerzity Palackého Olomou
40.36
+ 5.45
7.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
40.38
+ 5.47
8.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
41.52
+ 7.01
9.
Janku Marek
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
42.01
+ 7.10
10.
Špacír Jan
UOL8805
B
SK Univerzity Palackého Olomou
42.21
+ 7.30
11.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
42.57
+ 8.06
12.
Pudel Jarda
STE7505
C
SK SKI-OB Šternberk
43.10
+ 8.19
13.
Brtník Adam
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
43.39
+ 8.48
14.
ĚžAšžčS Antonín
KON
C
KOB Konice
49.03
+14.12
15.
Krtička Jan
KON7931
C
KOB Konice
51.51
+17.00
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
H35
1.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
30.48
2.
Petřivalský Marek
STE6907
C
SK SKI-OB Šternberk
31.25
+ 0.37
3.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
SKOB Baník Havířov
32.00
+ 1.12
4.
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
32.10
+ 1.22
5.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
32.39
+ 1.51
6.
Živěla Aleš
LOL5703
C
SK OK Olomouc
33.25
+ 2.37
7.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team NOVO Bruntál
34.37
+ 3.49
8.
Pavlík Radek
KSU6849
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
35.00
+ 4.12
9.
Juračka Zdeněk
HAV5702
C
SKOB Baník Havířov
35.47
+ 4.59
10.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
36.07
+ 5.19
11.
Volf Karel
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
36.26
+ 5.38
12.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
37.09
+ 6.21
13.
Drbal Jan
PGP7101
C
SK Praga Praha
38.09
+ 7.21
14.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
38.35
+ 7.47
15.
Jirka Jiří
ZPV5501
C
KOB Železárny Prostějov
39.55
+ 9.07
16.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
40.03
+ 9.15
17.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
40.08
+ 9.20
18.
Březina Vladimír
SSU5847
C
SK Severka Šumperk
40.16
+ 9.28
19.
Dosoudil Miroslav
LOL5502
C
SK OK Olomouc
45.18
+14.30
20.
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
54.51
+24.03
21.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
57.05
+26.17
22.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
60.53
+30.05
Václavek Tomáš
STE5809
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Krhut Libor
HAV6302
C
SKOB Baník Havířov
DISK
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team NOVO Bruntál
DISK
P
1.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kundratová
C
37.41
2.
Šubrt Zdeněk
UOL4201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
44.32
+ 6.51
3.
Košák Petr
JPV
C
SK Prostějov
53.44
+16.03
4.
Hlavinka Petr
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
55.28
+17.47
5.
Fajkusova Klara
JPV
C
SK Prostějov
61.26
+23.45
6.
Chmelařová Blanka
JPV6779
C
SK Prostějov
75.09
+37.28
7.
Daňková Jana
JPV6060
C
SK Prostějov
81.08
+43.27
RD
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Takáč Dominik
KON
C
KOB Konice
13.05
2.
Janečka Viktor
C
17.15
+ 4.10
3.
Urban Michal
C
17.22
+ 4.17
4.
Panovec Kryštof
C
19.13
+ 6.08
5.
Vlach Josef
C
20.11
+ 7.06
6.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
20.20
+ 7.15
7.
Pilcová Sabina
ZPV9898
C
KOB Železárny Prostějov
23.18
+10.13
8.
Kundrata
C
31.49
+18.44
Musil Martin
C
DISK
MS
Baja A Efka
C
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz