Kód závodu
060915158
Název
1. Krajský podzimní žebříček MSK - noční OB
Datum
15.09.2006
Zařazení do soutěžíRanking
Místo konáníOpava
Použitá mapaVojenský splav, 1 : 5000, E=2m, stav leto 2006
PořadatelOOP - TJ Opava
Ředitel závoduEva Kociánová
Hlavní rozhodčíMilan Binčík
Stavitel tratíJiří Sýkora
JURYJosef Zajíc, Zdenek Jakobi, Ludek Pavelek
Kategorie
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     P3     P5    

D10C
1.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
D12C
1.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 14.06
2. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 16.28 + 2.22
3. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 23.55 + 9.49
4. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 25.56 +11.50
D14C
1.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 14.35
2. Laštůvková Petra TRI9350 B TJ TŽ Třinec 14.48 + 0.13
3. Krejčí Kateřina AOV9350 B Baník - FIZA Ostrava 16.51 + 2.16
4. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 17.07 + 2.32
5. Nožková Sára TRI9353 B TJ TŽ Třinec 18.35 + 4.00
6. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 20.58 + 6.23
7. Nováková Alžběta AOV9251 C Baník - FIZA Ostrava 21.13 + 6.38
D16C
2.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pospíšilová Martina SOP9051 B TJ Slezan Opava 49.59
D18C
2.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šmajstrlová Hana AOV8954 B Baník - FIZA Ostrava 33.39
2. Prokopová Alžběta TRI8951 B TJ TŽ Třinec 33.53 + 0.14
3. Rossmanithová Kateř AOP8951 B NORD Slavia Minerva Opava 36.00 + 2.21
4. Moravcová Zuzana SOP8852 B TJ Slezan Opava 37.05 + 3.26
5. Domčíková Tereza MOV8953 B SKOB Ostrava 37.43 + 4.04
D21C
4.00 km, 105 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hrouzová Pavlína VOV8559 C VSK VŠB TU Ostrava 53.18
Hrouzová Jiřina KRN6151 C TJ Loko Krnov DISK
D35C
2.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 45.07
Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec DISK
D45C
2.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
Budínová Blanka MOV4851 C SKOB Ostrava DISK
H10C
1.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
Svoboda František SOP9601 C TJ Slezan Opava DISK
H12C
1.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Štětínský Pavel MOV9401 C SKOB Ostrava 18.42
2. Karásek Vojtěch TRI9401 B TJ TŽ Třinec 21.26 + 2.44
3. Valouch David SOP9501 C TJ Slezan Opava 26.00 + 7.18
4. Ondruš Adam AOV9401 C Baník - FIZA Ostrava 29.42 +11.00
5. Klein Jakub OOP9501 C TJ Opava 31.10 +12.28
H14C
3.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 36.31
2. Bednář Karel MOV9201 C SKOB Ostrava 40.14 + 3.43
3. Gráf Michal TRI9304 B TJ TŽ Třinec 42.08 + 5.37
4. Navrátil Boris AOV9203 B Baník - FIZA Ostrava 44.11 + 7.40
5. Jendželovský Marek AOV9201 B Baník - FIZA Ostrava 50.11 +13.40
6. Pospíšil Petr SOP9301 C TJ Slezan Opava 52.14 +15.43
7. Verlík Jan TRI9205 C TJ TŽ Třinec 54.26 +17.55
H16C
4.00 km, 105 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Fousek Jan AOV9101 B Baník - FIZA Ostrava 46.00
2. Bartosz David TRI9102 B TJ TŽ Třinec 49.56 + 3.56
3. Janča Martin MOV9001 C SKOB Ostrava 84.44 +38.44
H18C
4.00 km, 120 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Lichý Ondřej SOP8802 C TJ Slezan Opava 51.23
2. Slivečka Jan MOV8901 B SKOB Ostrava 52.16 + 0.53
3. Jarnot Marek SOP8805 C TJ Slezan Opava 57.34 + 6.11
4. Bednář Ondřej MOV8804 C SKOB Ostrava 65.01 +13.38
H21C
4.00 km, 120 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Zajíc Josef AOV7601 C Baník - FIZA Ostrava 35.50
2. Válka Jan SOP7811 C TJ Slezan Opava 36.47 + 0.57
3. Jirka Jakub VOV7905 C VSK VŠB TU Ostrava 39.12 + 3.22
4. Němec Ondřej SOP7602 C TJ Slezan Opava 40.19 + 4.29
5. Daněk Jiří SOP7101 C TJ Slezan Opava 41.02 + 5.12
6. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 43.01 + 7.11
7. Zavřel Michal KRN6804 C TJ Loko Krnov 46.36 +10.46
8. Kotůlek Jan AOP7801 C NORD Slavia Minerva Opava 67.16 +31.26
Fojtík Jan AOV8701 B Baník - FIZA Ostrava DISK
MS Rychlý Pavel OOP8505 C TJ Opava 31.05
H35C
4.00 km, 105 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 46.30
2. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 53.38 + 7.08
3. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 61.24 +14.54
H45C
3.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kostka Evžen AOP5701 C NORD Slavia Minerva Opava 35.59
2. Pavelek Luděk AOP5801 C NORD Slavia Minerva Opava 36.06 + 0.07
3. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 37.53 + 1.54
4. Pospíšil Václav SOP5701 C TJ Slezan Opava 44.09 + 8.10
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 46.01 +10.02
6. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 48.10 +12.11
7. Peths Pavel KRN5801 C TJ Loko Krnov 49.27 +13.28
H55C
1.00 km, 60 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
H65C
1.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
P3
1.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kozelský Miroslav KRN7801 C TJ Loko Krnov 26.08
2. Nováková Jana AOV6851 C Baník - FIZA Ostrava 28.07 + 1.59
P5
4.00 km, 105 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta