Kód závodu
060827142
Název
3 dny OB SOSEŇ 3 Etapa
Datum
27.08.2006
PořadatelKRL - Kometa Kralovice
Kategorie
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     Linie    

D10
2.00 km, 30 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Salfická Petra KRL9652 C 21:43 +0:00
2. Šiková Karolína LPM9651 21:59 +0:16
3. Šiková Barbora LPM9650 22:49 +1:06
4. Kubínová Veronika SKV9752 25:07 +3:24
5. Hobelová Klára KRL9752 40:22 +18:39
D12
2.80 km, 50 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuberková Lucie LPM9451 25:57 +0:00
2. Kubínová Romana SKV9452 26:56 +0:59
3. Kübelová Monika KRL9452 28:18 +2:21
4. Lejsková Martina TJN9451 29:04 +3:07
5. Sklenářová Magda MLA9559 29:38 +3:41
6. Hanáková Magda KRL9651 31:51 +5:54
7. Doležalová Anna LPM9450 38:55 +12:58
8. Hobelová Lenka KRL9451 71:56 +45:59
D14
4.00 km, 75 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sklenářová Jana MLA9251 58:44 +0:00
2. Březinová Ivana KRL9353 61:38 +2:54
3. Tišerová Karolína KRL9354 67:19 +8:35
4. Lejsková Pavlína TJN9251 103:38 +44:54
D16
5.00 km, 80 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Beranová Barbora BSO9152 44:35 +0:00
2. Benáková Denisa PTK9152 47:55 +3:20
3. Procházková Monika BSO9150 50:37 +6:02
4. Petráčková Klára SJI 51:23 +6:48
5. Beranová Jana BSO9153 57:35 +13:00
6. Veselá Anna PTK9252 61:27 +16:52
Kučerová Lucie DKL9151 DISK
D18
5.70 km, 90 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuncová Eliška MLA8951 57:58 +0:00
2. Slavíková Rena BSO8950 63:05 +5:07
3. Kavková Radana SCP8950 112:12 +54:14
D21
6.30 km, 120 m, 20 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Dobke Marika TJN8258 53:04 +0:00
2. Bořánková Kristýna VSP7054 56:39 +3:35
3. Šimšová Jana MFP7651 59:36 +6:32
4. Lejsková Pavlína TJN6351 68:57 +15:53
5. Bulenová Michaela LPM7751 69:09 +16:05
6. Borovičková Lenka FSP7350 71:17 +18:13
7. Šilhavá Petra LPM8351 72:24 +19:20
8. Fišáková Hana MLA 78:17 +25:13
9. Blahutová Hana TJH7952 79:18 +26:14
10. Nosálová Eliška SLA8250 83:14 +30:10
11. Bohuslavová Jana LPM7852 87:29 +34:25
12. Steiningerová Kateři LPM8450 na 87:34 +34:30
13. Stanková Barbora AOV7399 89:30 +36:26
14. Vaníčková Lucie MFP7250 90:06 +37:02
15. Fialová Lenka LPM7851 91:39 +38:35
16. Kucerova Lada LCV7450 92:18 +39:14
17. Kubová Petra LPM7952 92:55 +39:51
18. Zajícová Petra AOV7351 101:24 +48:20
19. Naporowská Marie BSO7850 105:19 +52:15
20. Krausová Marcela LCV7351 105:50 +52:46
D35
5.70 km, 90 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tahalová Lenka MFP6850 23:48 +0:00
2. Kavková Dana SCP6150 26:44 +2:56
3. Kubínová Jana SKV5651 31:48 +8:00
4. Tenglerová Helena MLA6551 33:55 +10:07
5. Bínová Kateřina MLA6754 35:42 +11:54
6. Sládková Eva TEH5751 36:03 +12:15
7. Šmejkalová Karla MLA6256 36:29 +12:41
8. Kriegelsteinová Jele ONO6450 na 37:11 +13:23
9. Sklenářová Jana MLA6258 38:27 +14:39
10. Mágrová Ivana LCV 38:49 +15:01
11. Bursová Eva LPM6150 39:10 +15:22
12. Kuncová Daniela MLA6851 41:40 +17:52
13. Kolovská Ilona LPM 41:54 +18:06
14. Urbanová Iva ZAT6950 50:48 +27:00
D45
4.00 km, 75 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 50:40 +0:00
2. Opavová Stanislava MLA5451 51:00 +0:20
3. Gabrielová Šárka ONO 61:35 +10:55
4. Steiningerová Helena LPM5950 64:01 +13:21
D55
3.20 km, 50 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 38:18 +0:00
2. Brabcová Jindra LCV4750 46:45 +8:27
3. Bohuslavová Věra LPM4850 48:16 +9:58
4. Boučková Ludmila OCB4351 62:23 +24:05
5. Zenkerová Miluše LCV4550 75:39 +37:21
6. Nedvídková Jitka DLT5151 86:31 +48:13
D65
3.20 km, 50 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Thaemelt Uta USV 74:08 +0:00
H10
2.00 km, 30 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frank Jirí MAS9600 23:11 +0:00
2. Wimmer Ondřej MAS9601 24:43 +1:32
3. Macura Vít MLA9800 29:12 +6:01
4. Rosenbaum Ondra JES 35:05 +11:54
5. Ash Adam OCB9701 67:04 +43:53
MS Milota Břetislav MLA0301 M 63:31 +40:20
H12
2.80 km, 50 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kolovský Martin LPM9403 30:12 +0:00
2. Hausner Daniel KRL9501 36:20 +6:08
3. Kraus Jindřich LCV 39:55 +9:43
4. Bouček Jakub OCB9501 55:18 +25:06
Kučera Tomáš DKL9400 DISK
MS Červenka Jiří MLA5804 M 45:52 +15:40
H14
5.00 km, 80 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frey Martin PTK9200 45:41 +0:00
2. Kriegelstein Michal ONO9200 48:42 +3:01
3. Vištejn Jiří KRL9305 51:02 +5:21
4. Bursa Jakub LPM9302 53:36 +7:55
5. Šlajs Daniel KRL9403 54:40 +8:59
6. Kolovský František LPM9202 54:55 +9:14
7. Pova Ondřej KRL9304 56:44 +11:03
8. Šulc Marek MAS9300 58:36 +12:55
9. Macura Jan MLA9306 59:12 +13:31
10. Kamaryt Michal PTK9203 61:30 +15:49
11. Bína Roman MLA9209 67:09 +21:28
12. Wimmer Jan MAS9200 69:38 +23:57
13. Vonášek Adam LPM 69:48 +24:07
14. Lhoták Luboš MAS9301 78:20 +32:39
15. Šika Ondřej LPM9301 100:25 +54:44
H16
6.30 km, 120 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kovář Tomáš BSO9101 53:16 +0:00
2. Bína Martin MLA9102 53:33 +0:17
3. Frank Jan MAS9001 75:14 +21:58
Tengler Petr MLA9101 DISK
H18
7.30 km, 130 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kunc Petr MLA8801 71:57 +0:00
2. Kamaryt Tomáš PTK8805 77:58 +6:01
H21
9.10 km, 150 m, 27 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pilař Karel BSO7801 66:17 +0:00
2. Bořánek Petr VSP7000 67:05 +0:48
3. Pilar Karel MAS5501 67:08 +0:51
4. Blahuta Marek MFP7301 70:04 +3:47
5. Tojnar jan FSP6701 76:17 +10:00
6. Princl Pavel FSP7800 76:49 +10:32
7. Lebeda Dušan EKP7301 78:07 +11:50
8. Burianek Kamil LPM7901 78:11 +11:54
9. Vaníček Tomáš MFP6601 82:30 +16:13
10. Šimša Jaromír MFP7100 83:27 +17:10
11. Kučera Petr MFP7602 85:11 +18:54
12. Šmejkal Ondřej MLA8712 85:24 +19:07
13. Bohuslav Václav LPM7206 87:15 +20:58
14. Tkadlec Josef DKP DKP9007 87:46 +21:29
15. Urban Miroslav ZAT6900 88:05 +21:48
16. Borovička Milan FSP6104 90:40 +24:23
17. Suchý Libor LPM8003 92:46 +26:29
18. Hulec Jakub VSP8401 95:05 +28:48
19. Gabriel Vojtěch ONO8702 96:29 +30:12
20. Suchý Ondrej LPM8301 99:14 +32:57
21. Cveček Martin PVP7400 99:40 +33:23
22. Mezník Vladimír LBE6400 101:09 +34:52
23. Reichardt Maxim TJN6807 102:42 +36:25
24. Tkadlec Josef FSP6002 104:16 +37:59
25. Forst Libor MFP6301 108:36 +42:19
26. Forst Martin MFP8900 112:56 +46:39
27. Martínek Robert FSP7700 116:48 +50:31
28. Marek Jan LBE6100 122:02 +55:45
Brabec Zdeněk ZAT5603 DISK
H35
7.30 km, 130 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 28:09 +0:00
2. Semelík Petr DKL6901 29:00 +0:51
3. Kunc Petr MLA6601 31:59 +3:50
4. Bína Pavel MLA6708 34:16 +6:07
5. Peterka František TJP4900 35:53 +7:44
6. Petráček Aleš SJI 36:20 +8:11
7. CHotětický Václav MAS5200 38:00 +9:51
8. Šorm Miroslav DKL5200 39:36 +11:27
9. Kučera Zdeněk DKL5601 42:32 +14:23
10. Chotětický Jan MAS5400 47:27 +19:18
11. Kozelka Jan LCV7000 48:46 +20:37
12. Hofman Petr LPM 49:56 +21:47
13. Kovář Kamil BSO 50:40 +22:31
14. Horych Pavel DKL7000 54:31 +26:22
Lejsek Martin TJN6201 DISK
H45
5.70 km, 90 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kopaničák Vladimír VKO 22:03 +0:00
2. Steininger Pavel LPM5603 23:37 +1:34
3. Kavka Jiří SCP5900 24:10 +2:07
4. Neumann Zdenek ??? 32:32 +10:29
5. Kolovský Jiří LPM 33:39 +11:36
6. Šváb Jan FSP5801 33:47 +11:44
7. Tichý Pavel LCV 36:49 +14:46
8. Bloudek Tomáš ONO 39:25 +17:22
9. Blažek Jiří VPM 42:42 +20:39
10. Macura Jaroslav MLA5903 45:04 +23:01
11. Lhoták Luboš MAS5300 51:58 +29:55
12. Dědek Pavel ONO 62:38 +40:35
H55
5.00 km, 80 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jirásek Jaroslav SCH4711 47:03 +0:00
2. Koč Zdeněk MKP4700 47:56 +0:53
3. Bohuslav Václav LPM4201 50:08 +3:05
4. Sklenář Jan MLA4201 53:59 +6:56
5. Fišák Jan MLA4401 54:05 +7:02
6. Kraus Jan LLI4501 54:40 +7:37
7. Bouček Václav OCB4101 55:23 +8:20
8. Babický Tomáš DLT5001 56:04 +9:01
9. Blažek Václav SBR4701 59:11 +12:08
10. Valeška Rudolf LCV 62:46 +15:43
11. Lisý Jan ONO4201 63:25 +16:22
12. Duda František KPY4600 67:23 +20:20
13. Fiala Miloš KSH4801 71:38 +24:35
14. Mágr Zdeněk LCV 74:25 +27:22
15. Hlavatý Karel SJP4200 101:13 +54:10
H65
3.20 km, 50 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. FREY Jaromír PTK4101 45:26 +0:00
Linie
1.60 km, 30 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Urban Filip ZAT9800 21:11 +0:00
2. Urban Tomáš ZAT9900 21:37 +0:26
3. Horych Eduard DKL9701 24:12 +3:01
4. Lejsková Bára TJN0051 25:16 +4:05
5. Petráčková Kristýna SJI9851 28:18 +7:07