Kód závodu
060826140
Název
3 dny OB SOSEŇ 2 Etapa
Datum
26.08.2006
PořadatelKRL - Kometa Kralovice
Kategorie
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     Linie    

D10
2.20 km, 20 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šiková Karolína LPM9651 20:29 +0:00
2. Kubínová Veronika SKV9752 22:08 +1:39
3. Šiková Barbora LPM9650 24:49 +4:20
4. Hobelová Klára KRL9752 29:44 +9:15
5. Salfická Petra KRL9652 C 31:00 +10:31
6. Svěcená Veronika LPM9750 41:53 +21:24
D12
2.40 km, 25 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuberková Lucie LPM9451 22:24 +0:00
2. Sklenářová Magda MLA9559 26:36 +4:12
3. Kubínová Romana SKV9452 27:14 +4:50
4. Doležalová Anna LPM9450 29:52 +7:28
5. Kübelová Monika KRL9452 30:02 +7:38
6. Hanáková Magda KRL9651 30:21 +7:57
7. Lejsková Martina TJN9451 32:45 +10:21
8. Hobelová Lenka KRL9451 43:40 +21:16
D14
4.20 km, 60 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sklenářová Jana MLA9251 47:32 +0:00
2. Tišerová Karolína KRL9354 51:17 +3:45
3. Březinová Ivana KRL9353 58:19 +10:47
4. Lejsková Pavlína TJN9251 65:26 +17:54
MS Šiková Renata LPM M SDISK
D16
5.00 km, 60 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Beranová Jana BSO9153 38:56 +0:00
2. Procházková Monika BSO9150 40:58 +2:02
3. Petráčková Klára SJI 42:34 +3:38
4. Benáková Denisa PTK9152 43:06 +4:10
5. Beranová Barbora BSO9152 48:02 +9:06
6. Veselá Anna PTK9252 49:08 +10:12
7. Kučerová Lucie DKL9151 61:45 +22:49
D18
5.40 km, 75 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuncová Eliška MLA8951 50:45 +0:00
2. Slavíková Rena BSO8950 63:31 +12:46
3. Kavková Radana SCP8950 71:51 +21:06
D21
6.70 km, 80 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bořánková Kristýna VSP7054 58:09 +0:00
2. Dobke Marika TJN8258 58:14 +0:05
3. Bulenová Michaela LPM7751 70:33 +12:24
4. Rožková Petra MFP7551 75:12 +17:03
5. Šimšová Jana MFP7651 75:57 +17:48
6. Lejsková Pavlína TJN6351 78:03 +19:54
7. Borovičková Lenka FSP7350 79:17 +21:08
8. Šilhavá Petra LPM8351 82:03 +23:54
9. Kubová Petra LPM7952 83:35 +25:26
10. Zajícová Petra AOV7351 91:17 +33:08
11. Naporowská Marie BSO7850 91:53 +33:44
12. Fialová Lenka LPM7851 91:57 +33:48
13. Nosálová Eliška SLA8250 93:16 +35:07
14. Krausová Marcela LCV7351 100:54 +42:45
15. Bohuslavová Jana LPM7852 100:55 +42:46
16. Stanková Barbora AOV7399 103:37 +45:28
17. Vaníčková Lucie MFP7250 111:32 +53:23
18. Blahutová Hana TJH7952 116:51 +58:42
19. Kucerova Lada LCV7450 136:24 +78:15
Hejtmankova Katerina TAP8462 DISK
D35
5.40 km, 75 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 50:31 +0:00
2. Nováková Svatava SKV 54:40 +4:09
3. Tahalová Lenka MFP6850 57:54 +7:23
4. Sklenářová Jana MLA6258 62:38 +12:07
5. Mágrová Ivana LCV 69:09 +18:38
6. Sládková Eva TEH5751 71:43 +21:12
6. Bínová Kateřina MLA6754 71:43 +21:12
8. Šmejkalová Karla MLA6256 74:09 +23:38
9. Tenglerová Helena MLA6551 74:14 +23:43
10. Kubínová Jana SKV5651 74:32 +24:01
11. Kuncová Daniela MLA6851 76:00 +25:29
12. Bursová Eva LPM6150 83:34 +33:03
13. Kriegelsteinová Jele ONO6450 na 84:24 +33:53
14. Kolovská Ilona LPM 92:40 +42:09
15. Urbanová Iva ZAT6950 98:03 +47:32
Petráčková Zuzana SJI6552 DISK
D45
4.20 km, 60 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 44:57 +0:00
2. Steiningerová Helena LPM5950 56:13 +11:16
3. Gabrielová Šárka ONO 56:28 +11:31
4. Opavová Stanislava MLA5451 58:39 +13:42
MS Macurová jana MLA M S 103:26 +58:29
D55
3.40 km, 30 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 38:56 +0:00
2. Brabcová Jindra LCV4750 45:11 +6:15
3. Bohuslavová Věra LPM4850 49:15 +10:19
4. Hejtmankova Alena TAP5450 55:17 +16:21
5. Nedvídková Jitka DLT5151 55:21 +16:25
6. Zenkerová Miluše LCV4550 67:31 +28:35
7. Boučková Ludmila OCB4351 72:18 +33:22
D65
3.40 km, 30 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Thaemelt Uta USV 63:15 +0:00
H10
2.20 km, 20 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frank Jirí MAS9600 23:43 +0:00
2. Wimmer Ondřej MAS9601 29:21 +5:38
3. Macura Vít MLA9800 38:00 +14:17
4. Rosenbaum Ondra JES 48:13 +24:30
5. Ash Adam OCB9701 115:41 +91:58
MS Milota Břetislav MLA0301 M 77:27 +53:44
H12
2.40 km, 25 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kolovský Martin LPM9403 25:21 +0:00
2. Hausner Daniel KRL9501 39:46 +14:25
3. Kraus Jindřich LCV 43:15 +17:54
4. Kučera Tomáš DKL9400 45:33 +20:12
5. Bouček Jakub OCB9501 121:20 +95:59
MS Červenka Jiří MLA5804 M 43:30 +18:09
H14
5.00 km, 60 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frey Martin PTK9200 41:06 +0:00
2. Bursa Jakub LPM9302 44:12 +3:06
3. Kolovský František LPM9202 48:54 +7:48
4. Kamaryt Michal PTK9203 49:12 +8:06
5. Šulc Marek MAS9300 51:13 +10:07
6. Šlajs Daniel KRL9403 52:19 +11:13
7. Vištejn Jiří KRL9305 53:00 +11:54
8. Kriegelstein Michal ONO9200 57:13 +16:07
9. Wimmer Jan MAS9200 57:14 +16:08
10. Bína Roman MLA9209 58:58 +17:52
11. Pova Ondřej KRL9304 59:58 +18:52
12. Macura Jan MLA9306 64:03 +22:57
13. Vonášek Adam LPM 66:49 +25:43
14. Šika Ondřej LPM9301 69:38 +28:32
Lhoták Luboš MAS9301 DISK
H16
6.70 km, 80 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bína Martin MLA9102 53:28 +0:00
2. Kovář Tomáš BSO9101 64:51 +11:23
3. Frank Jan MAS9001 66:35 +13:07
4. Tengler Petr MLA9101 70:04 +16:36
H18
7.90 km, 25 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kunc Petr MLA8801 59:55 +0:00
2. Kamaryt Tomáš PTK8805 63:36 +3:41
H21
10.20 km, 115 m, 27 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bouchal Jiří VPM8449 63:36 +0:00
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 63:36 +0:00
3. Pilař Karel BSO7801 69:54 +6:18
4. Bořánek Petr VSP7000 70:31 +6:55
5. Princl Pavel FSP7800 70:47 +7:11
6. Pilar Karel MAS5501 74:51 +11:15
7. Jiroušek Pavel LPM7704 74:59 +11:23
8. Blahuta Marek MFP7301 76:13 +12:37
9. Lebeda Dušan EKP7301 80:00 +16:24
10. Rožek David MFP7403 80:19 +16:43
11. Reichardt Maxim TJN6807 84:27 +20:51
12. Burianek Kamil LPM7901 85:07 +21:31
13. Kučera Petr MFP7602 87:51 +24:15
14. Mezník Vladimír LBE6400 87:52 +24:16
15. Gabriel Vojtěch ONO8702 90:26 +26:50
16. Bohuslav Václav LPM7206 91:23 +27:47
17. Šimša Jaromír MFP7100 91:39 +28:03
18. Martínek Robert FSP7700 92:30 +28:54
19. Marek Jan LBE6100 92:58 +29:22
20. Tkadlec Josef DKP DKP9007 93:33 +29:57
21. Tojnar jan FSP6701 94:57 +31:21
22. Vít Daniel BSO7300 95:26 +31:50
23. Hulec Jakub VSP8401 95:44 +32:08
24. Urban Miroslav ZAT6900 96:27 +32:51
25. Žejdlík Michal LTP7001 98:18 +34:42
26. Suchý Ondrej LPM8301 98:50 +35:14
27. Vaníček Tomáš MFP6601 99:01 +35:25
28. Suchý Libor LPM8003 100:40 +37:04
29. Borovička Milan FSP6104 102:21 +38:45
30. Šmejkal Ondřej MLA8712 106:14 +42:38
31. Cveček Martin PVP7400 107:09 +43:33
32. Forst Libor MFP6301 110:24 +46:48
33. Gabriel Josef SLA8100 110:52 +47:16
34. Brabec Zdeněk ZAT5603 119:28 +55:52
35. Tkadlec Josef FSP6002 123:06 +59:30
36. Forst Martin MFP8900 127:28 +63:52
Eiselt Jan LTP8801 DISK
H35
7.90 km, 25 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 59:18 +0:00
2. Peterka František TJP4900 62:27 +3:09
3. Semelík Petr DKL6901 63:21 +4:03
4. Kunc Petr MLA6601 63:59 +4:41
5. Lejsek Martin TJN6201 69:00 +9:42
6. CHotětický Václav MAS5200 74:55 +15:37
7. Pec Waltr KBP4500 76:22 +17:04
8. Chotětický Jan MAS5400 87:36 +28:18
9. Petráček Aleš SJI 90:14 +30:56
10. Kučera Zdeněk DKL5601 90:31 +31:13
11. Bína Pavel MLA6708 94:45 +35:27
12. Kozelka Jan LCV7000 97:38 +38:20
13. Šustr Pavel KSH7001 110:09 +50:51
14. Hofman Petr LPM 118:39 +59:21
15. Nosek Petr DLT6901 123:23 +64:05
H45
5.40 km, 75 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kopaničák Vladimír VKO 49:10 +0:00
2. Kavka Jiří SCP5900 49:47 +0:37
3. Hejtmanek Vladimir TAP5802 51:31 +2:21
4. Neumann Zdenek ??? 52:14 +3:04
5. Steininger Pavel LPM5603 52:42 +3:32
6. Šváb Jan FSP5801 60:45 +11:35
7. Macura Jaroslav MLA5903 73:43 +24:33
8. Svěcený Josef LPM6100 86:20 +37:10
9. Kolovský Jiří LPM 93:38 +44:28
10. Lhoták Luboš MAS5300 95:50 +46:40
H55
5.00 km, 60 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Koč Zdeněk MKP4700 41:39 +0:00
2. Mágr Zdeněk LCV 43:35 +1:56
3. Babický Tomáš DLT5001 45:39 +4:00
4. Jirásek Jaroslav SCH4711 46:19 +4:40
5. Kraus Jan LLI4501 48:48 +7:09
6. Blažek Václav SBR4701 50:02 +8:23
7. Janeček Eduard LPM5100 52:03 +10:24
8. Bouček Václav OCB4101 52:20 +10:41
8. Bohuslav Václav LPM4201 52:20 +10:41
10. Sklenář Jan MLA4201 53:00 +11:21
11. Fiala Miloš KSH4801 55:13 +13:34
12. Lisý Jan ONO4201 60:17 +18:38
13. Duda František KPY4600 62:41 +21:02
14. Hlavatý Karel SJP4200 76:21 +34:42
Fišák Jan MLA4401 DISK
H65
3.40 km, 30 m
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. FREY Jaromír PTK4101 56:03 +0:00
Linie
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Urban Filip ZAT9800 20:19 +0:00
2. Urban Tomáš ZAT9900 23:21 +3:02
3. Lejsková Bára TJN0051 26:23 +6:04
4. Horych Eduard DKL9701 30:51 +10:32
5. Petráčková Kristýna SJI9851 35:18 +14:59