1.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hanáková Magda |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
15.24 |
|
2. |
Kunčarová Jana |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
15.47 |
+ 0.23 |
3. |
Vavrysová Barbara |
LCE9751 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
17.06 |
+ 1.42 |
4. |
Baloušková Tereza |
SLA9650 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
17.08 |
+ 1.44 |
5. |
Fleurent Coline |
CRA |
C |
CRAPAHUT LYON |
19.09 |
+ 3.45 |
6. |
Salfická Petra |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
19.38 |
+ 4.14 |
7. |
Hrabánková Klára |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
20.34 |
+ 5.10 |
8. |
Morawska Maja |
GDY |
C |
WKS FLOTA GDYNIA |
24.34 |
+ 9.10 |
9. |
Horvátová Hana |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
26.13 |
+10.49 |
10. |
Grulichová Lucie |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
26.15 |
+10.51 |
11. |
Gračková Alena |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
27.59 |
+12.35 |
12. |
Přibylová Anežka |
PFP9750 |
C |
VŠSK ped. fak. UK Praha |
29.01 |
+13.37 |
13. |
Hobelová Klára |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
31.07 |
+15.43 |
14. |
Egei Petra |
TTE96 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
31.45 |
+16.21 |
15. |
Richterová Nataša |
ADA9651 |
C |
TJ Spartak Adamov |
32.16 |
+16.52 |
16. |
Tesařová Jana |
VOV |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
36.34 |
+21.10 |
2.00 km, 45 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kašparová Zuzka |
SSU9661 |
C |
SK Severka Šumperk |
14.15 |
|
2. |
Beauvir Maelle |
REN |
C |
CLUB RENNAIS DE COURSE D ORIEN |
18.45 |
+ 4.30 |
3. |
Argalášová Kateřina |
TRI9750 |
C |
TJ TŽ Třinec |
19.07 |
+ 4.52 |
4. |
Baczek Dominika |
WAW |
C |
WKS WAWEL KRAKOW |
21.37 |
+ 7.22 |
5. |
Stiborová Blanka |
KAR7650 |
C |
SK Karlovice |
26.06 |
+11.51 |
6. |
Korpasová Tereza |
LBM9898 |
C |
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno |
29.54 |
+15.39 |
7. |
Bučková Veronika |
VRB |
C |
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
37.17 |
+23.02 |
|
Lukas Martin |
TBMV |
C |
TJ Tesla Brno |
DISK |
|
2.00 km, 80 m, 10 kontrol
2.00 km, 80 m, 9 kontrol
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
2.00 km, 95 m, 10 kontrol
3.00 km, 140 m, 19 kontrol
3.00 km, 120 m, 14 kontrol
4.00 km, 160 m, 21 kontrol
3.00 km, 125 m, 15 kontrol
4.00 km, 140 m, 20 kontrol
3.00 km, 105 m, 16 kontrol
4.00 km, 160 m, 19 kontrol
3.00 km, 110 m, 18 kontrol
3.00 km, 130 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vidmuchová Martina |
JPV7175 |
C |
SK Prostějov, oddíl OB Junior |
39.38 |
|
2. |
Honnerová Blanka |
TZL8051 |
C |
SKOB Zlín |
40.40 |
+ 1.02 |
3. |
Cincibusová Ivana |
FSP6651 |
C |
VŠTJ Stavební fakulta Praha |
42.49 |
+ 3.11 |
4. |
Richterová Nataša |
ADA7451 |
C |
TJ Spartak Adamov |
47.51 |
+ 8.13 |
5. |
Cermanová Petra |
STH7751 |
C |
SK Studenec |
48.30 |
+ 8.52 |
6. |
Janíčková Jitka |
OSN7356 |
C |
SK Orientační sporty Nové Měst |
49.54 |
+10.16 |
7. |
Zlámalová Zdena |
SJC7253 |
C |
Sportcentrum Jičín |
49.59 |
+10.21 |
8. |
Tomanková Martina |
STE7552 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
50.17 |
+10.39 |
9. |
Soldánová Karin |
JPV6971 |
C |
SK Prostějov, oddíl OB Junior |
51.24 |
+11.46 |
10. |
Rykalová Jitka |
VAM7251 |
C |
OOB Vamberk |
52.07 |
+12.29 |
11. |
Schmidtová Jana |
VRL7553 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
52.11 |
+12.33 |
12. |
Hudosová Gabriela |
KSU7299 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šum |
53.30 |
+13.52 |
13. |
Nýdrlová Eva |
VRL5451 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
55.34 |
+15.56 |
14. |
Dostálová Lucie |
SOP8052 |
C |
TJ Slezan Opava |
56.17 |
+16.39 |
15. |
Tóth Eszter |
TTE67 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
58.42 |
+19.04 |
16. |
Adámková Tereza |
KSU8691 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šum |
58.57 |
+19.19 |
17. |
Tojnarová Dagmar |
PVP7053 |
C |
VSK Přírodověda - orientační s |
59.24 |
+19.46 |
18. |
Roháčková Hana |
ZAM8551 |
C |
OOB Sokol Žamberk |
62.52 |
+23.14 |
19. |
Hornová Daniela |
VRL |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
63.16 |
+23.38 |
20. |
Douchová Jaroslava |
SNA7155 |
C |
TJ Start Náchod |
63.32 |
+23.54 |
21. |
Bogdány Szilvia |
TTE74 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
67.41 |
+28.03 |
22. |
Kašparová Eva |
LPU7854 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
68.54 |
+29.16 |
23. |
Westin Lenka |
POR |
C |
PORSGRUNN OL NORSKO |
70.51 |
+31.13 |
24. |
Suková Renata |
PZR7352 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
74.43 |
+35.05 |
25. |
Plánková Adéla |
SOP8351 |
C |
TJ Slezan Opava |
78.26 |
+38.48 |
26. |
Kubátová Dana |
VRL6851 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
81.19 |
+41.41 |
27. |
Černá Kristýna |
SOP8552 |
C |
TJ Slezan Opava |
83.49 |
+44.11 |
28. |
Šumšalová Kristýna |
ODR8550 |
C |
SKOB Odry |
84.59 |
+45.21 |
29. |
Tomanová Veronika |
LBM7751 |
C |
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno |
96.17 |
+56.39 |
30. |
Astoul Sandrine |
LYO |
C |
CSMR LYON |
109.54 |
+70.16 |
31. |
Tóth-Buschmann Ilka |
TTE72 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
117.01 |
+77.23 |
|
Klimešová Zuzana |
KSU |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šum |
DISK |
|
5.00 km, 185 m, 25 kontrol
4.00 km, 140 m, 19 kontrol
3.00 km, 135 m, 16 kontrol
4.00 km, 135 m, 19 kontrol
3.00 km, 105 m, 17 kontrol
3.00 km, 105 m, 15 kontrol
3.00 km, 110 m, 14 kontrol
3.00 km, 100 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Horváth Magda |
TTE52 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
30.27 |
|
2. |
Doležalová Vlasta |
PGP5550 |
C |
SK Praga Praha |
39.57 |
+ 9.30 |
3. |
Horynová Eva |
TZL5254 |
C |
SKOB Zlín |
45.08 |
+14.41 |
4. |
Klimplová Alena |
LPU5551 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
47.08 |
+16.41 |
5. |
Vávrová Beata |
BBA |
C |
KOBRA BRATISLAVA |
49.26 |
+18.59 |
6. |
Kosmaceva Tamara |
KAP |
C |
KAPA OK LATVIA |
52.49 |
+22.22 |
7. |
Štrossová Jiřina |
DCE5650 |
C |
TJ Sokol Dobřichovice |
55.40 |
+25.13 |
8. |
Torz-Druon Magali |
VAL |
C |
VALMO FRANCE |
59.59 |
+29.32 |
9. |
Lukavcová Lenka |
TJN5452 |
C |
TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
63.49 |
+33.22 |
10. |
Němčanská Jana |
OOP5352 |
C |
TJ Opava |
64.05 |
+33.38 |
11. |
Šlechtová Marie |
SHK5251 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
70.34 |
+40.07 |
12. |
Hejtmánková Alena |
TAP5452 |
C |
KOB TRETRA Praha |
117.14 |
+86.47 |
3.00 km, 105 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hamáčková Eva |
LBE5150 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
46.33 |
|
2. |
Bumeliene Skaidra |
LAB48 |
C |
LABIRINTAS LITHUANIA |
47.25 |
+ 0.52 |
3. |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
47.33 |
+ 1.00 |
4. |
Novotná Ludmila |
OOP4850 |
C |
TJ Opava |
53.07 |
+ 6.34 |
5. |
Knoblochová Věra |
VRL4851 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
66.27 |
+19.54 |
6. |
Nedvídková Jitka |
DLT5151 |
C |
OB Rozmarýn Litoměřice |
70.36 |
+24.03 |
7. |
Pilgrová Anna |
CET5151 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
77.21 |
+30.48 |
8. |
Deck Krystyna |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
89.03 |
+42.30 |
2.00 km, 100 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Stará Pavla |
BOV4251 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
35.19 |
|
2. |
Gavendová Anna |
TRI4650 |
C |
TJ TŽ Třinec |
41.24 |
+ 6.05 |
3. |
Dvořáková Ladislava |
PGP4451 |
C |
SK Praga Praha |
41.39 |
+ 6.20 |
4. |
Boudná Jaroslava |
SJI4275 |
C |
OK Jihlava |
49.56 |
+14.37 |
2.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Stiborová Jitka |
KAR4150 |
C |
SK Karlovice |
49.56 |
|
2. |
Bruce Ausma |
SAL |
C |
OK Saldus Latvia |
82.58 |
+33.02 |
1.00 km, 60 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Mudrák Štěpán |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
12.55 |
|
2. |
Basset Marian |
LYO |
C |
CSMR LYON |
13.57 |
+ 1.02 |
3. |
Ptáček Pavel |
BBM9600 |
C |
BETA Ursus Orienteering |
18.03 |
+ 5.08 |
4. |
Tóth Adrián |
TTE96 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
18.38 |
+ 5.43 |
5. |
Nowak Maciej |
PAU |
C |
PAULINUM JELENIA GORA |
19.21 |
+ 6.26 |
6. |
Kunz Jan |
BBM9601 |
C |
BETA Ursus Orienteering |
20.31 |
+ 7.36 |
7. |
Slíva Jan |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
20.50 |
+ 7.55 |
8. |
Sýkora Vojtěch |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
20.53 |
+ 7.58 |
9. |
Ringot Paul |
CRA |
C |
CRAPAHUT LYON |
21.38 |
+ 8.43 |
10. |
Witkowski Mariusz |
GDY96 |
C |
WKS FLOTA GDYNIA |
22.01 |
+ 9.06 |
11. |
Průcha Petr |
BOR9601 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
22.09 |
+ 9.14 |
12. |
Otruba Vojtěch |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
23.28 |
+10.33 |
13. |
Ludvík Matyáš |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
24.06 |
+11.11 |
14. |
Zavřel Lukáš |
KRN9701 |
C |
TJ Loko Krnov |
24.14 |
+11.19 |
15. |
Černín Ondřej |
VSP9601 |
C |
USK Praha |
24.32 |
+11.37 |
16. |
Rykala Filip |
VAM9601 |
C |
OOB Vamberk |
27.20 |
+14.25 |
17. |
Bořil Jan |
OSN9700 |
C |
SK Orientační sporty Nové Měst |
28.37 |
+15.42 |
18. |
Vystavěl Ondřej |
JPV9807 |
C |
SK Prostějov, oddíl OB Junior |
29.57 |
+17.02 |
19. |
Mervart Marek |
SHK9702 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
49.37 |
+36.42 |
20. |
Hajdu Erik |
TTE96 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
56.51 |
+43.56 |
2.00 km, 45 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vandas Daniel |
VAM9801 |
C |
OOB Vamberk |
14.32 |
|
2. |
Chlupáč Daniel |
ZAM |
C |
OOB Sokol Žamberk |
17.44 |
+ 3.12 |
3. |
Porzycz Zbigniew |
GDN96 |
C |
UKS AZYMUT 45 GDYDIA |
18.23 |
+ 3.51 |
4. |
Bebriss Edvins |
KAP |
C |
KAPA OK LATVIA |
19.59 |
+ 5.27 |
5. |
Kašpar Petr |
SSU9911 |
C |
SK Severka Šumperk |
20.03 |
+ 5.31 |
6. |
Sedláček Ondřej |
HLV9726 |
C |
Sokol Holešov |
20.05 |
+ 5.33 |
7. |
Antoszczyszyn Jakub |
REF96 |
C |
UKS REFLEX RYBNIK |
21.10 |
+ 6.38 |
8. |
Troup Štěpán |
MOV9603 |
C |
SKOB Ostrava |
21.56 |
+ 7.24 |
9. |
Zlámal David |
SJC9603 |
C |
Sportcentrum Jičín |
23.18 |
+ 8.46 |
10. |
Ptáček Patrik |
BBM9800 |
C |
BETA Ursus Orienteering |
23.31 |
+ 8.59 |
11. |
Donczew Krzysztof |
REF97 |
C |
UKS REFLEX RYBNIK |
24.27 |
+ 9.55 |
12. |
Graczyk Krzysztof |
GDN96 |
C |
UKS AZYMUT 45 GDYDIA |
27.50 |
+13.18 |
13. |
Tojnar Michal |
FSP9800 |
C |
VŠTJ Stavební fakulta Praha |
31.57 |
+17.25 |
14. |
Pravda Vojtěch |
SBR9801 |
C |
SKOB Bruntál |
33.19 |
+18.47 |
15. |
Kunz Jiří |
BBM9801 |
C |
BETA Ursus Orienteering |
36.35 |
+22.03 |
16. |
Koldinský Michal |
KPY |
C |
SKOB Kralupy n.Vlt. |
38.07 |
+23.35 |
17. |
Šafka Sebastian |
KAM |
C |
SK Kamenice |
43.06 |
+28.34 |
MS |
Slapnik Anžur Jernej |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
40.21 |
+25.49 |
2.00 km, 90 m, 11 kontrol
2.00 km, 75 m, 11 kontrol
3.00 km, 115 m, 15 kontrol
3.00 km, 95 m, 13 kontrol
4.00 km, 195 m, 20 kontrol
4.00 km, 135 m, 19 kontrol
5.00 km, 195 m, 28 kontrol
4.00 km, 160 m, 25 kontrol
6.00 km, 210 m, 27 kontrol
4.00 km, 175 m, 19 kontrol
6.00 km, 220 m, 27 kontrol
5.00 km, 195 m, 22 kontrol
4.00 km, 180 m, 20 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vítek Kunčar |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
42.47 |
|
2. |
Tomáš Zdráhal |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
43.22 |
+ 0.35 |
3. |
Dankó István |
RO |
C |
RÓZSADOMB SC |
43.27 |
+ 0.40 |
4. |
Šabatka Petr |
LPU8106 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
43.53 |
+ 1.06 |
5. |
Ruda Kolář |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
45.52 |
+ 3.05 |
6. |
Dankó Zoltán |
TTE71 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
46.47 |
+ 4.00 |
7. |
Fátor Jan |
KSU7907 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šum |
47.10 |
+ 4.23 |
8. |
Nešpor Jan |
TTR6101 |
C |
OOB Třebíč |
47.28 |
+ 4.41 |
9. |
Kutlvašr Rudolf |
VRL7601 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
47.40 |
+ 4.53 |
10. |
Trunkát Daniel |
XBM7102 |
C |
Pell's MTBO team |
48.44 |
+ 5.57 |
11. |
Soldán Vladimír |
JPV6526 |
C |
SK Prostějov, oddíl OB Junior |
49.12 |
+ 6.25 |
12. |
Petr Bernát |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
49.31 |
+ 6.44 |
13. |
Grulich Pavel |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
49.55 |
+ 7.08 |
14. |
Janas Petr |
XBM7103 |
C |
Pell's MTBO team |
50.19 |
+ 7.32 |
15. |
Friedrich Gábor |
TTE78 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
50.43 |
+ 7.56 |
16. |
Molnár Attila |
TTE70 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
51.06 |
+ 8.19 |
17. |
Kobližek Kamil |
ZAM8001 |
C |
OOB Sokol Žamberk |
51.08 |
+ 8.21 |
18. |
Havel Leoš |
VRL6401 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
51.12 |
+ 8.25 |
19. |
Šolc Radim |
PGP8101 |
C |
SK Praga Praha |
51.58 |
+ 9.11 |
20. |
Pavel Trojek |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
52.16 |
+ 9.29 |
21. |
Caner Odabasoglu |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
53.13 |
+10.26 |
22. |
Ptáček Jan |
PVP7200 |
C |
VSK Přírodověda - orientační s |
54.36 |
+11.49 |
22. |
Svěchota Milan |
MOV7202 |
C |
SKOB Ostrava |
54.36 |
+11.49 |
24. |
Fridrich Petr |
LPU7303 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
55.01 |
+12.14 |
25. |
Stibor Zbyněk |
KAR7601 |
C |
SK Karlovice |
55.24 |
+12.37 |
26. |
Jakub Trojek |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
56.12 |
+13.25 |
27. |
Král Jan |
XBM6903 |
C |
Pell's MTBO team |
56.52 |
+14.05 |
28. |
Sysel Svatobor |
TTR6202 |
C |
OOB Třebíč |
57.45 |
+14.58 |
29. |
Jaromír Slivečka |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
58.04 |
+15.17 |
30. |
Adamovský Michal |
SHK7203 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
60.46 |
+17.59 |
31. |
Gráf Norbert |
TRI7300 |
C |
TJ TŽ Třinec |
61.17 |
+18.30 |
32. |
Rozkošný Karel |
EKP7900 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
61.38 |
+18.51 |
33. |
Gombkoto Péter Ifj |
TTE75 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
63.41 |
+20.54 |
34. |
Hala Lukáš |
KAR8501 |
C |
SK Karlovice |
63.57 |
+21.10 |
35. |
Matyáš Petr |
LBM8516 |
C |
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno |
64.36 |
+21.49 |
36. |
Brettschneider Max |
KAU |
C |
Kaulsdorfer OLV |
64.59 |
+22.12 |
37. |
Svoboda Petr |
TZL7937 |
C |
SKOB Zlín |
68.03 |
+25.16 |
38. |
Kuja Ivo |
KAR7701 |
C |
SK Karlovice |
68.06 |
+25.19 |
39. |
Kadaňka Jiří |
VMZ6008 |
C |
DDM Valašské Meziříčí |
68.15 |
+25.28 |
40. |
Svoboda Michal |
TZL8105 |
C |
SKOB Zlín |
69.09 |
+26.22 |
41. |
Hejda Michal |
PGP7300 |
C |
SK Praga Praha |
71.27 |
+28.40 |
42. |
Kozelský Miroslav |
KRN7801 |
C |
TJ Loko Krnov |
73.01 |
+30.14 |
43. |
Jakeš Michal |
ZAM |
C |
OOB Sokol Žamberk |
73.35 |
+30.48 |
44. |
Janošík Antonín |
UOL5201 |
C |
SK Univerzity Palackého Olomou |
74.01 |
+31.14 |
45. |
Basol Ali |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
75.02 |
+32.15 |
46. |
Redl Bernhard |
TTE70 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
81.52 |
+39.05 |
47. |
Prouza Jaromír |
DKP8705 |
C |
SK Kotlářka Praha |
86.31 |
+43.44 |
48. |
Dudášek Karel |
DOB7001 |
C |
KOB Dobruška |
90.09 |
+47.22 |
49. |
Černohous Petr |
JPV8113 |
C |
SK Prostějov, oddíl OB Junior |
92.38 |
+49.51 |
50. |
Frosch Petr |
LPU7514 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
102.03 |
+59.16 |
51. |
Kratochvíl Jaroslav |
VRL |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
102.51 |
+60.04 |
52. |
Pochet Alexandre |
REN |
C |
CLUB RENNAIS DE COURSE D ORIEN |
116.32 |
+73.45 |
|
Petr Skyva |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
DISK |
|
|
Polgár Olivér Dr |
TTE68 |
C |
TIPO TKE - Budapest |
DISK |
|
7.00 km, 290 m, 29 kontrol
5.00 km, 235 m, 29 kontrol
4.00 km, 170 m, 22 kontrol
5.00 km, 175 m, 27 kontrol
4.00 km, 165 m, 22 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Sklenář Josef |
SBR6601 |
C |
SKOB Bruntál |
42.35 |
|
2. |
Čermák Petr |
LPU6501 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
44.43 |
+ 2.08 |
3. |
Funda Jiří |
API6401 |
C |
OK Andante Písek |
45.42 |
+ 3.07 |
4. |
Kunc Petr |
MLA6601 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
48.29 |
+ 5.54 |
5. |
Nykodým Petr |
TBM6307 |
C |
TJ Tesla Brno |
48.34 |
+ 5.59 |
6. |
Hostaš Petr |
TJN6601 |
C |
TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
49.36 |
+ 7.01 |
7. |
Cincibus Pavel |
FSP6605 |
C |
VŠTJ Stavební fakulta Praha |
51.44 |
+ 9.09 |
8. |
Dragowski Marek |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
55.13 |
+12.38 |
9. |
Plášek Martin |
LCE6118 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
55.14 |
+12.39 |
10. |
Sklenář Miroslav |
SBR6301 |
C |
SKOB Bruntál |
56.25 |
+13.50 |
11. |
Funda Michal |
SHK6403 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
57.50 |
+15.15 |
12. |
Mazúr Milan |
RAP |
C |
TJ RAPID BRATISLAVA |
58.05 |
+15.30 |
13. |
Rykala Karel |
VAM6401 |
C |
OOB Vamberk |
58.36 |
+16.01 |
14. |
Procházka Radek |
LPU6504 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
58.44 |
+16.09 |
15. |
Petržela Pavel |
LTU6301 |
C |
Lokomotiva Trutnov |
59.46 |
+17.11 |
16. |
Hillar Nikkari |
EST |
C |
SK ROCCO TEAM |
60.05 |
+17.30 |
17. |
Hetmer Leoš |
LCE6401 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
60.41 |
+18.06 |
18. |
Molnar Tibor |
SPR |
C |
SMAFC HUNGARY SOPRON |
65.07 |
+22.32 |
19. |
Pilkowski Pawel |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
66.32 |
+23.57 |
20. |
Greguš Miloš |
LBM6212 |
C |
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno |
67.22 |
+24.47 |
21. |
Zebrowski Dariusz |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
67.24 |
+24.49 |
22. |
Kantor Roman |
TRI6501 |
C |
TJ TŽ Třinec |
75.15 |
+32.40 |
23. |
Záveský Richard |
CET6301 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
75.20 |
+32.45 |
24. |
Kopilčák Pavel |
ZLH6602 |
C |
TJ Zlaté Hory |
80.25 |
+37.50 |
25. |
Aare Abel |
EST |
C |
SK ROCCO TEAM |
82.12 |
+39.37 |
26. |
Sedláček Jaroslav |
HLV6404 |
C |
Sokol Holešov |
124.19 |
+81.44 |
27. |
Kulpa Andrzej |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
130.42 |
+88.07 |
|
Pernica Jiří |
UOL6501 |
C |
SK Univerzity Palackého Olomou |
DISK |
|
4.00 km, 150 m, 23 kontrol
4.00 km, 155 m, 21 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Višňa Milan |
STE5904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
40.55 |
|
2. |
Porzycz Jerzy |
GDY |
C |
WKS FLOTA GDYNIA |
42.17 |
+ 1.22 |
3. |
Kula Jiří |
VAM6102 |
C |
OOB Vamberk |
42.30 |
+ 1.35 |
4. |
Šuler Josef |
TBM6005 |
C |
TJ Tesla Brno |
43.18 |
+ 2.23 |
5. |
Kršák Karel |
VIZ5902 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
44.19 |
+ 3.24 |
6. |
Krochmal Gregorz |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
44.32 |
+ 3.37 |
7. |
Peths Pavel |
KRN5801 |
C |
TJ Loko Krnov |
44.57 |
+ 4.02 |
8. |
Bucký Josef |
ABR6001 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
46.15 |
+ 5.20 |
9. |
Čmuchálek Josef |
KRN5902 |
C |
TJ Loko Krnov |
48.22 |
+ 7.27 |
10. |
Novotný Pavel |
SHK6104 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
48.43 |
+ 7.48 |
11. |
Korpas Jaroslav |
LBM6113 |
C |
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno |
49.41 |
+ 8.46 |
12. |
Bohunský Vladimír |
KRN5901 |
C |
TJ Loko Krnov |
50.37 |
+ 9.42 |
13. |
Sukeník Mojmír |
KRN5202 |
C |
TJ Loko Krnov |
53.18 |
+12.23 |
14. |
Svoboda Miloslav |
SHK5901 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
54.15 |
+13.20 |
15. |
Albert František |
STE5804 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
54.51 |
+13.56 |
16. |
Tolgyesi Tibor |
DTC61 |
C |
Diosgyori Tajekozodasi Futo Cl |
55.49 |
+14.54 |
17. |
Zachař Zdeněk |
ZLH5902 |
C |
TJ Zlaté Hory |
58.50 |
+17.55 |
18. |
Matyáš Petr |
LBM6110 |
C |
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno |
60.05 |
+19.10 |
19. |
Steins Ilgonis |
SAL |
C |
OK Saldus Latvia |
60.29 |
+19.34 |
20. |
Krawczyk Stanislaw |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
61.04 |
+20.09 |
21. |
Formanko Dušan |
RBA5801 |
C |
TJ RAPID BRATISLAVA |
66.27 |
+25.32 |
22. |
Hejtmánek Vladimír |
TAP5802 |
C |
KOB TRETRA Praha |
66.45 |
+25.50 |
23. |
Divecký Josef |
SHK6102 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
66.59 |
+26.04 |
24. |
Doležal Jiří |
VRL6001 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
68.54 |
+27.59 |
25. |
Stulík Jiří |
SHK5701 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
79.05 |
+38.10 |
26. |
Šabatka Petr |
SHK5703 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
110.34 |
+69.39 |
|
INBAR AVRAHAM |
GAL |
C |
GALIL-ISOA (ISRAEL) |
DISK |
|
4.00 km, 150 m, 18 kontrol
4.00 km, 145 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Navrátil Antonín |
UOL5301 |
C |
SK Univerzity Palackého Olomou |
35.14 |
|
2. |
Mizera Ladislav |
ZVS |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
38.16 |
+ 3.02 |
3. |
Sirný Jaroslav |
OOP5402 |
C |
TJ Opava |
40.56 |
+ 5.42 |
4. |
Kopanicak Vladimir |
MEX |
C |
VAMEX KOŠICE |
41.54 |
+ 6.40 |
5. |
Steininger Pavel |
LPM5603 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
45.33 |
+10.19 |
6. |
Juřeník Josef |
MOV5201 |
C |
SKOB Ostrava |
47.32 |
+12.18 |
7. |
Žaludek Jindřich |
TZL5410 |
C |
SKOB Zlín |
48.20 |
+13.06 |
8. |
Klimpl Petr |
LPU5401 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
49.34 |
+14.20 |
9. |
Szotek Antoni |
RAC |
C |
ATZ Raciborz |
49.53 |
+14.39 |
10. |
Deck Wieslaw |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
54.54 |
+19.40 |
11. |
Junek Petr |
STH5501 |
C |
SK Studenec |
55.59 |
+20.45 |
12. |
Třasák Milan |
LPU5206 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
60.26 |
+25.12 |
13. |
Lyngaa Jens-Jorgen |
VIL |
C |
VILDBJERG OK DENMARK |
63.31 |
+28.17 |
14. |
Vikis Andrejs |
KAP |
C |
KAPA OK LATVIA |
103.19 |
+68.05 |
15. |
Herold Rudolf |
KAU |
C |
Kaulsdorfer OLV |
106.26 |
+71.12 |
4.00 km, 150 m, 17 kontrol
3.00 km, 130 m, 17 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Novotný Stanisl |
OOP4800 |
C |
TJ Opava |
44.40 |
|
2. |
Janowski Konrad |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
49.46 |
+ 5.06 |
3. |
Pospísil Karel |
KAR5001 |
C |
SK Karlovice |
49.56 |
+ 5.16 |
4. |
Ševčík Břetislav |
OOP5001 |
C |
TJ Opava |
58.28 |
+13.48 |
5. |
Ofer Avital |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
67.31 |
+22.51 |
6. |
Blažek Václav |
SBR4701 |
C |
SKOB Bruntál |
70.33 |
+25.53 |
7. |
Šponar Josef |
ZAM4701 |
C |
OOB Sokol Žamberk |
72.56 |
+28.16 |
8. |
Zaoral Jan |
VRB4703 |
C |
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
77.57 |
+33.17 |
9. |
Vyhnalík Zdeněk |
VRB4201 |
C |
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
80.40 |
+36.00 |
10. |
Rydlo Martin |
RYD |
C |
RYDLOVI |
123.53 |
+79.13 |
11. |
Richter Rudolf |
ADA5113 |
C |
TJ Spartak Adamov |
128.35 |
+83.55 |
12. |
Vojtanovský Milan |
VRB4301 |
C |
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
134.37 |
+89.57 |
3.00 km, 135 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Čadil Jan |
FSP4300 |
C |
VŠTJ Stavební fakulta Praha |
36.01 |
|
2. |
Larbo Goran |
TRB |
C |
Tureberg SWE |
37.11 |
+ 1.10 |
3. |
Gřunděl Ivan |
SJH4201 |
C |
TJ Slovan Jindřichův Hradec |
42.36 |
+ 6.35 |
4. |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
43.26 |
+ 7.25 |
5. |
Josef Ostřanský |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
45.29 |
+ 9.28 |
6. |
Švadlena Jiří |
CHC4601 |
C |
KOB Choceň |
46.03 |
+10.02 |
7. |
Nosál Stanislav |
SLA4600 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
49.04 |
+13.03 |
8. |
Starý Břetislav |
BOV4402 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
51.54 |
+15.53 |
9. |
Miodrag Radislavljev |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
54.31 |
+18.30 |
10. |
Kroča Josef |
MOV4501 |
C |
SKOB Ostrava |
62.49 |
+26.48 |
11. |
Nosek Jiří |
OOP4401 |
C |
TJ Opava |
63.36 |
+27.35 |
12. |
Dvořák Jaromír |
PGP4601 |
C |
SK Praga Praha |
67.37 |
+31.36 |
13. |
Ptáček Jiří |
BOV4401 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
77.40 |
+41.39 |
3.00 km, 115 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Láznička Alois |
TZL3613 |
C |
SKOB Zlín |
33.25 |
|
2. |
Havlík Jaroslav |
SJC3601 |
C |
Sportcentrum Jičín |
34.05 |
+ 0.40 |
3. |
Boudný Zdeněk |
SJI3709 |
C |
OK Jihlava |
42.27 |
+ 9.02 |
4. |
Diener Herbert |
MOV4101 |
C |
SKOB Ostrava |
42.47 |
+ 9.22 |
5. |
Šmrha František |
SJI4138 |
C |
OK Jihlava |
44.16 |
+10.51 |
6. |
Máslo Miroslav |
SHK4001 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
45.56 |
+12.31 |
7. |
Vávra Jiří |
MOV4102 |
C |
SKOB Ostrava |
66.09 |
+32.44 |
|
Teske Jurgen |
KAU |
C |
Kaulsdorfer OLV |
DISK |
|
2.00 km, 85 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
2.00 km, 60 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Valla Stanislav |
TZL3125 |
C |
SKOB Zlín |
63.37 |
|
2. |
Tomášek František |
OTK2503 |
C |
Jiskra Otrokovice |
76.48 |
+13.11 |
3. |
Mikloš Josef |
MOV3001 |
C |
SKOB Ostrava |
125.29 |
+61.52 |
|
Wysocki Stanislaw |
OTW |
C |
OKS OTWOCK |
DISK |
|
2.00 km, 45 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Plášek Pavel |
LCE |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
11.54 |
|
2. |
Hájek Václav |
KYL9800 |
C |
SK SP Kylešovice |
13.51 |
+ 1.57 |
3. |
Kuzis Karlis |
SAL |
C |
OK Saldus Latvia |
14.00 |
+ 2.06 |
4. |
Trunkát Lukáš |
XBM9801 |
C |
Pell's MTBO team |
14.10 |
+ 2.16 |
5. |
Hendrych Petr |
ZLH9601 |
C |
TJ Zlaté Hory |
14.18 |
+ 2.24 |
6. |
Zlámalová Nikola |
SJCV |
C |
Sportcentrum Jičín |
14.57 |
+ 3.03 |
7. |
Nešporová Alžběta |
TZL0051 |
C |
SKOB Zlín |
15.07 |
+ 3.13 |
8. |
Sedláček Jan |
HLV9727 |
C |
Sokol Holešov |
15.15 |
+ 3.21 |
9. |
Zobaník Michal |
AOP |
C |
Přátelé Orient. Běhu Opava |
15.21 |
+ 3.27 |
10. |
Blaise Johan |
REN |
C |
CLUB RENNAIS DE COURSE D ORIEN |
17.26 |
+ 5.32 |
11. |
Basset Juliette |
LYO |
C |
CSMR LYON |
17.32 |
+ 5.38 |
12. |
Křivda Tomáš |
CHC9901 |
C |
KOB Choceň |
17.47 |
+ 5.53 |
13. |
Morawska Zuzanna |
GDY |
C |
WKS FLOTA GDYNIA |
18.02 |
+ 6.08 |
14. |
Králová Vilma |
XBM |
C |
Pell's MTBO team |
18.09 |
+ 6.15 |
15. |
Tesař Vojtěch |
VOV |
C |
VSK VŠB TU Ostrava |
18.13 |
+ 6.19 |
16. |
Kula Tadeáš |
VAM9702 |
C |
OOB Vamberk |
19.15 |
+ 7.21 |
17. |
Beauvir Marion |
REN |
C |
CLUB RENNAIS DE COURSE D ORIEN |
20.41 |
+ 8.47 |
18. |
Blaise Mael |
REN |
C |
CLUB RENNAIS DE COURSE D ORIEN |
20.48 |
+ 8.54 |
19. |
Bencúr Juraj ml |
LCE |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
20.59 |
+ 9.05 |
20. |
Hendrych Jakub |
ZLH9700 |
C |
TJ Zlaté Hory |
21.42 |
+ 9.48 |
21. |
Hendrych Jaromír |
ZLH9600 |
C |
TJ Zlaté Hory |
21.57 |
+10.03 |
22. |
Leciánová Veronika |
OOP9950 |
C |
TJ Opava |
22.03 |
+10.09 |
23. |
Westin Emilie |
POR |
C |
PORSGRUNN OL NORSKO |
22.24 |
+10.30 |
24. |
Hájková Eliška |
ZVO |
C |
SK OB Zvole |
23.31 |
+11.37 |
25. |
Moskvová Agáta |
ZLH0350 |
C |
TJ Zlaté Hory |
24.34 |
+12.40 |
26. |
Kubát Tomáš |
VRL |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
25.05 |
+13.11 |
27. |
Novotná Tereza |
ZLH0050 |
C |
TJ Zlaté Hory |
25.24 |
+13.30 |
28. |
Seitlerová Veronika |
ZLH9850 |
C |
TJ Zlaté Hory |
25.28 |
+13.34 |
29. |
Novotná Klára |
ZLH9851 |
C |
TJ Zlaté Hory |
25.47 |
+13.53 |
30. |
Kunčarová Magdaléna |
LCE |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
27.48 |
+15.54 |
31. |
Blaise Ewen |
REN |
C |
CLUB RENNAIS DE COURSE D ORIEN |
28.53 |
+16.59 |
32. |
Langrová Andulka |
SHK |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
29.58 |
+18.04 |
33. |
Chrástová Tereza + D |
STH |
C |
SK Studenec |
30.20 |
+18.26 |
34. |
Korpasová Lucie |
LBM0151 |
C |
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno |
32.27 |
+20.33 |
35. |
Nešpor Jan |
TTR0101 |
C |
OOB Třebíč |
33.47 |
+21.53 |
36. |
Hubáčková Dášenka |
LCE |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
36.11 |
+24.17 |
37. |
Mareček Šimon |
OSN0202 |
C |
SK Orientační sporty Nové Měst |
39.26 |
+27.32 |
38. |
Hanáková Lenka |
KRLV |
C |
Kometa Kralovice |
40.44 |
+28.50 |
39. |
Tahal Antonin |
MFPV |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
42.21 |
+30.27 |
40. |
Vidmuchová Markéta |
JPVV |
C |
SK Prostějov, oddíl OB Junior |
42.47 |
+30.53 |
41. |
Kantorová Anna |
TRIV |
C |
TJ TŽ Třinec |
47.18 |
+35.24 |
42. |
BOWMAN Amy |
BOW |
C |
BOWMAN |
47.19 |
+35.25 |
43. |
Gryc Vojtěch |
TBMV |
C |
TJ Tesla Brno |
47.23 |
+35.29 |
44. |
Hájková Lenka |
KYL |
C |
SK SP Kylešovice |
50.12 |
+38.18 |
45. |
Navrátil Matouš |
KYL9600 |
C |
SK SP Kylešovice |
54.54 |
+43.00 |
2.00 km, 120 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Bína Roman |
MLA9209 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
32.33 |
|
2. |
Grycová Petra |
TBMV |
C |
TJ Tesla Brno |
34.47 |
+ 2.14 |
3. |
František Jiří |
PTE |
C |
Sokol Ptení |
37.59 |
+ 5.26 |
4. |
Spadlo Lukasz |
LUK |
C |
LUKS Ligota Ksiazeca |
38.01 |
+ 5.28 |
5. |
Stolina Jaroslav |
DOB8100 |
C |
KOB Dobruška |
39.24 |
+ 6.51 |
6. |
Chowanek Kamil |
LUK |
C |
LUKS Ligota Ksiazeca |
41.05 |
+ 8.32 |
7. |
Šperlík Josef |
ODR5500 |
C |
SKOB Odry |
42.29 |
+ 9.56 |
8. |
Rozkošná Taťána |
AOPV |
C |
Přátelé Orient. Běhu Opava |
44.45 |
+12.12 |
9. |
Haltof Jindřich |
TRI6201 |
C |
TJ TŽ Třinec |
45.08 |
+12.35 |
10. |
Tolgyesi Tiborne |
DTC64 |
C |
Diosgyori Tajekozodasi Futo Cl |
45.15 |
+12.42 |
11. |
Havlíčková Markéta |
KNC8451 |
C |
Sokol Kostelec n. Č.l. |
47.13 |
+14.40 |
12. |
Šafková Petra |
KAM6650 |
C |
SK Kamenice |
47.25 |
+14.52 |
13. |
Zuzana Probozsová |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
48.22 |
+15.49 |
14. |
Polčák Luděk |
VIZ6801 |
C |
TJ Sokol Vizovice |
49.56 |
+17.23 |
15. |
Kršáková Olga |
VIZ |
C |
TJ Sokol Vizovice |
50.57 |
+18.24 |
16. |
Rozalski Grzegorz |
RUM |
C |
Uczniowski Klub Sportowy Siode |
51.39 |
+19.06 |
17. |
Gřešková Jana |
GRE76 |
C |
Opava |
52.06 |
+19.33 |
18. |
Němčanský Vladimír |
OOP |
C |
TJ Opava |
52.23 |
+19.50 |
19. |
Pelz Lubomír |
PZR4901 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
53.18 |
+20.45 |
20. |
Zítková Anička |
ABR6565 |
C |
A-team NOVO Bruntál |
58.58 |
+26.25 |
21. |
Krejčí Lukáš |
GRE77 |
C |
Opava |
59.07 |
+26.34 |
22. |
Neshybová Eva |
PTE |
C |
Sokol Ptení |
60.23 |
+27.50 |
23. |
Sméjkalová Alice |
AOP |
C |
Přátelé Orient. Běhu Opava |
60.49 |
+28.16 |
24. |
Žaloudík Jiří |
KRN |
C |
TJ Loko Krnov |
61.41 |
+29.08 |
25. |
Průchová Elena |
BOR6899 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
61.45 |
+29.12 |
26. |
Doležalová Jana |
VRL |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
62.48 |
+30.15 |
27. |
Lipienski Grzegorz |
RUM |
C |
Uczniowski Klub Sportowy Siode |
65.10 |
+32.37 |
28. |
Bartoszová Lenka |
TRI6451 |
C |
TJ TŽ Třinec |
65.57 |
+33.24 |
29. |
Larbo Viera |
TRBV |
C |
Tureberg SWE |
66.57 |
+34.24 |
30. |
Kantorová Marcela |
TRI5750 |
C |
TJ TŽ Třinec |
67.25 |
+34.52 |
31. |
Dudu Melek Nur |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
68.33 |
+36.00 |
32. |
Martina Kožušníková |
ODR8150 |
C |
SKOB Odry |
75.19 |
+42.46 |
33. |
Prouzová Zuzana |
DKP6250 |
C |
SK Kotlářka Praha |
75.50 |
+43.17 |
34. |
Enrique Mira Bleoa |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
82.47 |
+50.14 |
35. |
Aneta Dopitová |
CEL86 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
93.45 |
+61.12 |
36. |
Brzeski Andrzej |
RUM |
C |
Uczniowski Klub Sportowy Siode |
97.28 |
+64.55 |
37. |
Ustun Mustafa Deniz |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
116.29 |
+83.56 |
38. |
Vojtanovská Šárka |
VRB |
C |
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
133.52 |
+101.19 |
39. |
Herold Silke |
KAU |
C |
Kaulsdorfer OLV |
152.27 |
+119.54 |
|
Spadlo Andrzej |
LUK |
C |
LUKS Ligota Ksiazeca |
DISK |
|
|
Chowanek Adam |
LUK |
C |
LUKS Ligota Ksiazeca |
DISK |
|
4.00 km, 155 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Veverka Tomáš |
VAM8401 |
C |
OOB Vamberk |
45.02 |
|
2. |
Smutná Pavla |
VAM8651 |
A |
OOB Vamberk |
47.39 |
+ 2.37 |
3. |
Setínková Eva |
DKP8759 |
B |
SK Kotlářka Praha |
50.44 |
+ 5.42 |
4. |
Skácel Vašek |
TZL7702 |
C |
SKOB Zlín |
53.54 |
+ 8.52 |
5. |
Hájek Tomáš |
ZVO6401 |
C |
SK OB Zvole |
54.25 |
+ 9.23 |
6. |
Hájek Martin |
KYL6801 |
C |
SK SP Kylešovice |
54.45 |
+ 9.43 |
7. |
Zdanowicz Jan |
AZY |
C |
UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE |
57.25 |
+12.23 |
8. |
Hendrych Pavel |
ZLH8702 |
C |
TJ Zlaté Hory |
57.56 |
+12.54 |
9. |
Rydlová Jana |
RYD |
C |
RYDLOVI |
58.49 |
+13.47 |
10. |
Tolgyesi Peter |
DTC90 |
C |
Diosgyori Tajekozodasi Futo Cl |
60.21 |
+15.19 |
11. |
Zdanowicz Henryk |
KOM89 |
C |
UKS Kometa Gliwice |
62.01 |
+16.59 |
12. |
Hendrychová Marcela |
ZLH7050 |
C |
TJ Zlaté Hory |
62.33 |
+17.31 |
13. |
Hendrych Vlastimil |
ZLH5600 |
C |
TJ Zlaté Hory |
65.04 |
+20.02 |
14. |
Kiprá Zdena |
SBR6550 |
C |
SKOB Bruntál |
67.38 |
+22.36 |
15. |
Šemberková Helena |
ZLH7551 |
C |
TJ Zlaté Hory |
73.36 |
+28.34 |
16. |
Hendrych Jiří |
ZLH6800 |
C |
TJ Zlaté Hory |
74.25 |
+29.23 |
17. |
Hendrychová Pavla |
ZLH6550 |
C |
TJ Zlaté Hory |
84.49 |
+39.47 |
18. |
Dudu Durukan |
SIO |
C |
SILVA O-kemp |
86.32 |
+41.30 |
19. |
Hyjek Adam |
REF61 |
C |
UKS REFLEX RYBNIK |
87.05 |
+42.03 |
20. |
Málek Michal |
AOP |
C |
Přátelé Orient. Běhu Opava |
94.33 |
+49.31 |
21. |
Kurečková Pavla |
ZLH8050 |
C |
TJ Zlaté Hory |
111.35 |
+66.33 |
22. |
Polewski Dariusz |
REF61 |
C |
UKS REFLEX RYBNIK |
112.09 |
+67.07 |
|
Janasová Barbora |
XBM |
C |
Pell's MTBO team |
DISK |
|
|
Setínková Zuzana |
DKP5753 |
C |
SK Kotlářka Praha |
DISK |
|