Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 6. ŽB Morava - klasická trať - SOBOTA
Kód závodu
060610084
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
6. ŽB Morava - klasická trať - SOBOTA
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
10.06.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Deblín
Pořadatel
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Ředitel závodu
Martin Štěpánek
Hlavní rozhodčí
Jiří Urválek
Stavitel tratí
Ondřej Hájek
Kategorie
D10N
D12B
D12C
D14B
D14C
D16B
D18B
D20B
D21B
D21C
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
H10N
H12B
H12C
H14B
H14C
H16B
H18B
H20B
H21B
H21C
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
H75B
HDR
T3
T5
D10N
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Richterová Nataša
ADA9651
C
TJ Spartak Adamov
26.12
2.
Muselíková Michaela
ABM9898
C
KOB MOIRA Brno
50.10
+23.58
D12B
2.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haltofová Eva
TRI9453
C
TJ TŽ Třinec
18.23
2.
Tesařová Markéta
RBK9451
B
SK Radioklub Blansko
18.52
+ 0.29
3.
Svobodová Radka
BFM9451
B
SKOB Frýdek - Místek
18.57
+ 0.34
4.
Koláriková Lucie
TZL9451
B
SKOB Zlín
19.46
+ 1.23
5.
Kosová Štěpánka
TRI9458
C
TJ TŽ Třinec
22.49
+ 4.26
6.
Vítková Lucie
PTE9474
C
TJ Sokol Ptení
23.16
+ 4.53
7.
Procházková Marie
DCE9550
B
OOB TJ Sokol Dobřichovice
24.26
+ 6.03
8.
Hnilicová Šárka
KSU9493
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
24.39
+ 6.16
9.
Jeřábková Jitka
TZL9453
B
SKOB Zlín
24.58
+ 6.35
10.
Kovářová Veronika
TRI9459
B
TJ TŽ Třinec
27.00
+ 8.37
11.
Kunčarová Jana
LCE9651
C
TJ Slovan Luhačovice
27.06
+ 8.43
12.
Kantorová Dorota
TRI9452
B
TJ TŽ Třinec
27.09
+ 8.46
13.
Hejlová Lucie
PTE9653
C
TJ Sokol Ptení
42.23
+24.00
D12C
2.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chromá Kateřina
ZBM9451
C
SK Žabovřesky Brno
15.59
2.
Macháčková Zuzana
ZBM9453
C
SK Žabovřesky Brno
17.12
+ 1.13
3.
Macháčková Klára
ZBM9452
C
SK Žabovřesky Brno
17.51
+ 1.52
4.
Hiršová Gabriela
VBM9651
C
VSK MZLU Brno
19.53
+ 3.54
5.
Granátová Kateřina
TBM9558
C
KOS TJ Tesla Brno
20.59
+ 5.00
5.
Vavrysová Barbara
LCE9751
C
TJ Slovan Luhačovice
20.59
+ 5.00
7.
Otrusinová Jana
ABM9560
C
KOB MOIRA Brno
22.49
+ 6.50
8.
Doležalová Adéla
TBM9553
C
KOS TJ Tesla Brno
22.51
+ 6.52
9.
Makešová Monika
TBM9453
C
KOS TJ Tesla Brno
23.15
+ 7.16
10.
Šňupárková Anna
DKP9652
C
Oddíl OB Kotlářka
24.17
+ 8.18
11.
Chroustová Lenka
VBM9451
C
VSK MZLU Brno
26.53
+10.54
12.
Pěčková Veronika
SKM9651
C
KOB Směr Kroměříž
29.48
+13.49
Krajcarová Soňa
SKM9551
C
KOB Směr Kroměříž
DISK
D14B
3.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šimková Johanka
UOL9355
A
SK Univerzity Palackého Olomou
29.46
2.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK Univerzity Palackého Olomou
30.36
+ 0.50
3.
Kosová Barbora
TRI9258
B
TJ TŽ Třinec
30.55
+ 1.09
4.
Jastrzembská Tereza
TRI9256
B
TJ TŽ Třinec
34.13
+ 4.27
5.
Nožková Sára
TRI9353
B
TJ TŽ Třinec
36.13
+ 6.27
6.
Šarmanová Alena
MOV9351
B
SKOB Ostrava
37.40
+ 7.54
7.
Laštůvková Petra
TRI9350
B
TJ TŽ Třinec
38.27
+ 8.41
8.
Sklenářová Radka
SBR9250
B
SKOB Bruntál
39.23
+ 9.37
9.
Vozdová Aneta
KSU9394
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
39.28
+ 9.42
10.
Opletalová Bára
TRI9354
B
TJ TŽ Třinec
40.26
+10.40
10.
Chromečková Martina
SSU9262
B
SK Severka Šumperk
40.26
+10.40
12.
Kolářová Renata
ABR9351
B
A-team NOVO Bruntál
40.42
+10.56
13.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
43.20
+13.34
14.
Mlčochová Alice
TRI9251
B
TJ TŽ Třinec
44.55
+15.09
15.
Žaludková Petra
TZL9251
B
SKOB Zlín
45.08
+15.22
16.
Mizerová Monika
TRI9250
C
TJ TŽ Třinec
49.40
+19.54
17.
Sklenářová Dorothea
SBR9350
B
SKOB Bruntál
50.22
+20.36
18.
Krejčíková Marie
TZL9252
B
SKOB Zlín
50.58
+21.12
19.
Řezaninová Iva
ZVS9250
C
TJ Zbrojovka Vsetín
51.23
+21.37
20.
Borková Marie
TZL9253
B
SKOB Zlín
51.31
+21.45
21.
Pernicová Helena
UOL9352
B
SK Univerzity Palackého Olomou
51.40
+21.54
22.
Mrázová Pavla
DCE9350
B
OOB TJ Sokol Dobřichovice
51.42
+21.56
23.
Mátlová Pavlína
KSU9392
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
51.46
+22.00
24.
Janů Hana
KSU9393
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
53.58
+24.12
25.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
C
SK Žabovřesky Brno
55.20
+25.34
26.
Kavánková Jana
TZL9351
C
SKOB Zlín
68.46
+39.00
Kukolová Šárka
LCE9251
B
TJ Slovan Luhačovice
DISK
D14C
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koporová Petra
ZBM9353
C
SK Žabovřesky Brno
27.08
2.
Handlová Andrea
ABM9255
C
KOB MOIRA Brno
38.45
+11.37
3.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
TJ Sokol Ptení
41.24
+14.16
4.
Hejlová Zuzana
PTE9371
C
TJ Sokol Ptení
43.51
+16.43
5.
Pekárková Monika
RBK9252
C
SK Radioklub Blansko
47.48
+20.40
6.
Gruberová Eliška
VBM9255
C
VSK MZLU Brno
51.59
+24.51
7.
Čechmánková Petra
OKP9350
C
SK OK 24 Praha
52.00
+24.52
8.
Kislická Hana
ABM9257
C
KOB MOIRA Brno
57.03
+29.55
9.
Suková Anna
MFP9250
C
VŠSK MFF UK Praha
73.08
+46.00
D16B
5.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Indráková Adélka
UOL9153
A
SK Univerzity Palackého Olomou
45.04
2.
Březinová Marie
SSU9191
A
SK Severka Šumperk
45.46
+ 0.42
3.
Hubáčková Pavla
LCE9052
A
TJ Slovan Luhačovice
48.22
+ 3.18
4.
Čermáková Magdalena
UOL9155
A
SK Univerzity Palackého Olomou
49.50
+ 4.46
5.
Šulerová Pavlína
TBM9151
A
KOS TJ Tesla Brno
52.26
+ 7.22
6.
Hadačová Tereza
AOP9051
A
POBO Opava, Přátelé orientační
53.17
+ 8.13
7.
Bialožytová Tereza
TRC9050
B
SKOB BETA Třinec
54.49
+ 9.45
8.
Maliňáková Barbora
VIZ9051
B
TJ Sokol Vizovice
56.53
+11.49
9.
Muselíková Vladislava
ABM9151
B
KOB MOIRA Brno
57.01
+11.57
10.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
A
SK Univerzity Palackého Olomou
57.25
+12.21
11.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
58.00
+12.56
12.
Krätschmerová Ivona
VRB9050
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
58.44
+13.40
13.
Válková Tereza
VRB9150
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
59.08
+14.04
14.
Moravcová Lucie
SOP9052
B
TJ Slezan Opava
59.19
+14.15
15.
Kociánová Michaela
OOP9050
A
TJ Opava
59.21
+14.17
16.
Vyhnálková Milada
SOP9151
B
TJ Slezan Opava
60.12
+15.08
17.
Kršáková Veronika
VIZ9090
B
TJ Sokol Vizovice
63.46
+18.42
18.
Drgová Markéta
TZL9152
B
SKOB Zlín
65.29
+20.25
19.
Loupová Anna
VBM9051
C
VSK MZLU Brno
66.39
+21.35
20.
Králová Michaela
VRB9092
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
67.46
+22.42
21.
Pospíšilová Martina
SOP9051
B
TJ Slezan Opava
68.34
+23.30
22.
Vintrová Iva
TZL9151
B
SKOB Zlín
69.15
+24.11
23.
Hrubanová Kateřina
SKM9152
C
KOB Směr Kroměříž
70.43
+25.39
24.
Zítková Lenka
ABR9055
B
A-team NOVO Bruntál
71.45
+26.41
25.
Kršáková Marie
VIZ9191
B
TJ Sokol Vizovice
72.18
+27.14
26.
Fasurová Tereza
ABM9059
C
KOB MOIRA Brno
73.33
+28.29
27.
Karásková Zuzana
PTE9173
B
TJ Sokol Ptení
75.19
+30.15
28.
Kavanová Elena
SKM9090
C
KOB Směr Kroměříž
81.31
+36.27
29.
Drgová Lenka
TZL9153
B
SKOB Zlín
93.12
+48.08
Šperlíková Eva
VRB9151
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
DISK
Hoferková Petra
TZL9054
B
SKOB Zlín
DISK
D18B
6.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žabková Markéta
TRC8850
A
SKOB BETA Třinec
47.46
2.
Klečková Lucie
HAV8852
A
SKOB Baník Havířov
52.39
+ 4.53
3.
Hančíková Hana
OSN8852
A
SK Orientační sporty Nové Měst
54.44
+ 6.58
4.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
A
SK Žabovřesky Brno
56.34
+ 8.48
5.
Vozdová Klára
KSU8964
A
Klub vytrvalostních sportů Šum
56.54
+ 9.08
6.
Domčíková Tereza
MOV8953
B
SKOB Ostrava
61.57
+14.11
7.
Latochová Kateřina
TRI8850
B
TJ TŽ Třinec
62.25
+14.39
8.
Prokopová Alžběta
TRI8951
B
TJ TŽ Třinec
62.27
+14.41
9.
Borecká Kateřina
ZBM8852
B
SK Žabovřesky Brno
66.26
+18.40
10.
Marková Anna
TBM8989
B
KOS TJ Tesla Brno
68.17
+20.31
11.
Moravcová Zuzana
SOP8852
B
TJ Slezan Opava
70.52
+23.06
12.
Rossmanithová Kateřina
AOP8951
B
POBO Opava, Přátelé orientační
72.00
+24.14
13.
Pilcová Barbora
UOL8977
A
SK Univerzity Palackého Olomou
72.46
+25.00
14.
Hradilová Veronika
VRB8950
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
79.46
+32.00
15.
Šmajstrlová Hana
AOV8954
B
Baník Ostrava - FIZA
81.25
+33.39
16.
Minaříková Zuzana
TBM8998
B
KOS TJ Tesla Brno
89.07
+41.21
17.
Krobotová Petra
SSU8858
C
SK Severka Šumperk
89.36
+41.50
D20B
6.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žabková Marie
TRC8753
A
SKOB BETA Třinec
60.12
2.
Frýdlová Lenka
UOL8659
B
SK Univerzity Palackého Olomou
76.16
+16.04
3.
Kočí Petra
KON8786
B
KOB Konice
81.26
+21.14
4.
Bajcarová Pavla
VRB8752
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
81.55
+21.43
5.
Boháčová Lucie
PTE8771
B
TJ Sokol Ptení
85.21
+25.09
6.
Mrózková Ivana
TRC8751
B
SKOB BETA Třinec
87.08
+26.56
7.
Kaletová Petra
TRC8754
B
SKOB BETA Třinec
89.14
+29.02
D21B
8.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cigošová Katka
VPM7995
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
68.51
2.
Pekárková Eva
TZL7653
E
SKOB Zlín
70.09
+ 1.18
3.
Hrazdírová Iva
SCP8152
E
OK Sparta Praha
71.06
+ 2.15
4.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
R
SK Prostějov
72.43
+ 3.52
5.
Gebauerová Jana
ZBM7951
C
SK Žabovřesky Brno
74.14
+ 5.23
6.
Blechová Lenka
CHT8053
C
SK Chrast
74.19
+ 5.28
7.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palackého Olomou
74.28
+ 5.37
8.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK Univerzity Palackého Olomou
74.31
+ 5.40
9.
Podmolíková Dagmar
TZL7155
C
SKOB Zlín
74.40
+ 5.49
10.
Bencúrová Jitka
LCE7763
C
TJ Slovan Luhačovice
78.10
+ 9.19
11.
Dittrichová Andrea
SKM7750
C
KOB Směr Kroměříž
78.50
+ 9.59
12.
Fedorová Katarina
SPE7451
C
Pezinok
79.18
+10.27
13.
Hlavová Hana
KON8888
A
KOB Konice
79.35
+10.44
14.
Otrubová Johana
KON7852
C
KOB Konice
80.17
+11.26
15.
Vlažná Lucie
LCE8762
A
TJ Slovan Luhačovice
80.51
+12.00
16.
Kodysová Hana
RUZ8051
C
TJ Růžená
84.30
+15.39
17.
Reinerová Barbara
ZBM8451
C
SK Žabovřesky Brno
86.25
+17.34
17.
Neumannová Kamila
STE6751
C
SK SKI-OB Šternberk
86.25
+17.34
19.
Sikorová Miroslava
VIZ7658
C
TJ Sokol Vizovice
87.57
+19.06
20.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
88.18
+19.27
21.
Tauchmanová Ivana
NPA7852
C
SK lyžování a OB Nová Paka
88.19
+19.28
22.
Fučíková Hana
VBM7751
C
VSK MZLU Brno
90.01
+21.10
23.
Kunová Dagmar
EKP6550
C
VŠTJ Ekonom Praha
91.22
+22.31
24.
Kurfürstová Irena
TZL8052
C
SKOB Zlín
91.26
+22.35
25.
Tomanková Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
91.59
+23.08
26.
Mudráková Tereza
LCE7252
C
TJ Slovan Luhačovice
93.15
+24.24
27.
Vyškovská Radka
ZVS7450
C
TJ Zbrojovka Vsetín
93.36
+24.45
28.
Tahalová Lenka
MFP6850
C
VŠSK MFF UK Praha
94.14
+25.23
29.
Horká Jana
SSU8292
C
SK Severka Šumperk
95.08
+26.17
30.
Borovičková Lenka
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
96.51
+28.00
31.
Staňková Věra
TZL8181
C
SKOB Zlín
98.11
+29.20
32.
Mezníková Lenka
PGP8453
C
SK Praga
99.08
+30.17
33.
Nešporová Barbora
TZL7652
C
SKOB Zlín
100.09
+31.18
34.
Sorebo Silje
SCP8050
C
OK Sparta Praha
100.25
+31.34
35.
Višňová Michaela
VOV8456
C
VSK VŠB-TU Ostrava
100.32
+31.41
36.
Bukovacová Alena
ZBM7454
R
SK Žabovřesky Brno
100.37
+31.46
37.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
100.40
+31.49
38.
Hulenková Martina
MOV7352
C
SKOB Ostrava
103.48
+34.57
39.
Smětáková Ivana
HLV8153
C
Sokol Holešov
106.22
+37.31
40.
Jašková Šárka
ABR7751
C
A-team NOVO Bruntál
106.55
+38.04
41.
Sluková Dagmar
SBK7461
C
KOB Start Blansko
143.47
+74.56
D21C
6.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šimšová Jana
MFP7651
C
VŠSK MFF UK Praha
76.28
2.
Oujeská Lenka
ZBP7652
C
SK Zbraslav OOB
83.06
+ 6.38
3.
Šumšalová Kristýna
ODR8550
C
SKOB Odry
91.45
+15.17
4.
Chmelíková Kateřina
VBM8253
C
VSK MZLU Brno
93.53
+17.25
5.
Zehnulová Jana
ZBM7371
C
SK Žabovřesky Brno
97.09
+20.41
6.
Dostálová Lucie
SOP8052
C
TJ Slezan Opava
106.42
+30.14
7.
Černá Kristýna
SOP8552
C
TJ Slezan Opava
114.38
+38.10
8.
Netoličková Radka
VOV7855
C
VSK VŠB-TU Ostrava
126.00
+49.32
D35B
6.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáčková Dagmar
LCE6569
C
TJ Slovan Luhačovice
46.29
2.
Kociánová Eva
OOP6750
C
TJ Opava
53.26
+ 6.57
3.
Janotová Dobra
SBK5661
C
KOB Start Blansko
57.00
+10.31
4.
Vavrysová Iva
LCE6359
C
TJ Slovan Luhačovice
59.58
+13.29
5.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Železárny Prostějov
62.29
+16.00
6.
Neumannová Renata
PVP6650
C
VSK Přírodověda - orientační s
65.06
+18.37
7.
Vidmuchová Martina
JPV7175
C
SK Prostějov
65.33
+19.04
8.
Kostková Jana
AOP7151
C
POBO Opava, Přátelé orientační
68.27
+21.58
9.
Maliňáková Eva
KVS6551
C
SKOB Kobra Vsetín
68.39
+22.10
10.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
70.10
+23.41
11.
Chroustová Petra
VBM6655
C
VSK MZLU Brno
70.43
+24.14
12.
Hiršová Marcela
VBM7079
C
VSK MZLU Brno
71.40
+25.11
13.
Hauerlandová Jitka
LCE5853
C
TJ Slovan Luhačovice
76.02
+29.33
14.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
OOB TJ Sokol Dobřichovice
76.46
+30.17
15.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
81.10
+34.41
16.
Jurenová Iveta
TBM6557
C
KOS TJ Tesla Brno
85.38
+39.09
17.
Muselíková Vladislava
ABM7051
C
KOB MOIRA Brno
85.52
+39.23
18.
Hrušková Lenka
YBM6251
C
Klub turistů a lyžařů Brno
88.26
+41.57
19.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
104.10
+57.41
20.
Mizerová Jarmila
TRI6851
C
TJ TŽ Třinec
105.58
+59.29
21.
Kukolová Alena
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
117.03
+70.34
22.
Szturcová Ivana
TRC7051
C
SKOB BETA Třinec
139.30
+93.01
D40B
5.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajčová Věra
TZL5856
C
SKOB Zlín
48.15
2.
Hájová Jana
TZL6051
C
SKOB Zlín
48.44
+ 0.29
3.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
53.07
+ 4.52
4.
Uchytilová Jana
JPV6677
C
SK Prostějov
53.27
+ 5.12
5.
Glabazňová Jana
AOP6151
C
POBO Opava, Přátelé orientační
54.07
+ 5.52
6.
Skácelová Naďa
KON6183
C
KOB Konice
56.37
+ 8.22
7.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
56.42
+ 8.27
8.
Jastrzembská Jarmila
TRI6450
C
TJ TŽ Třinec
58.31
+10.16
9.
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
58.40
+10.25
10.
Koláriková Irena
TZL6351
C
SKOB Zlín
58.41
+10.26
11.
Korčáková Jana
TZL6556
C
SKOB Zlín
60.16
+12.01
12.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
61.40
+13.25
13.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
62.25
+14.10
14.
Bialožytová Pavla
TRC6350
C
SKOB BETA Třinec
62.29
+14.14
15.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
63.38
+15.23
16.
Cetkovská Alena
TZL6263
C
SKOB Zlín
64.28
+16.13
17.
Bravená Alexandra
VBM6155
C
VSK MZLU Brno
65.35
+17.20
18.
Vaňáková Milada
LOL6252
C
SK OK Olomouc
65.42
+17.27
19.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
66.26
+18.11
20.
Slezáková Jitka
LCE6351
C
TJ Slovan Luhačovice
67.26
+19.11
21.
Cahlová Slávka
LCE5451
C
TJ Slovan Luhačovice
69.23
+21.08
22.
Rokoszová Jaroslava
MOV6351
C
SKOB Ostrava
74.24
+26.09
23.
Dittrichová Lenka
KON6285
C
KOB Konice
75.47
+27.32
24.
Krejčíková Monika
TZL6262
C
SKOB Zlín
81.35
+33.20
25.
Sedláčková Hana
KON5481
C
KOB Konice
87.20
+39.05
26.
Schäferová Jana
TZL6566
C
SKOB Zlín
90.25
+42.10
27.
Sochorová Hana
HAV6250
C
SKOB Baník Havířov
94.19
+46.04
28.
Suková Eva
MFP6450
C
VŠSK MFF UK Praha
105.20
+57.05
29.
Peřinková Irena
BBM6550
C
BETA Ursus Orienteering
108.25
+60.10
D45B
5.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stackeová Anna
LCE5551
C
TJ Slovan Luhačovice
55.12
2.
Potěšilová Vladimíra
VBM5655
C
VSK MZLU Brno
62.05
+ 6.53
3.
Pavlíková Hana
ZLH5950
C
TJ Zlaté Hory
62.25
+ 7.13
4.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
62.46
+ 7.34
5.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
65.18
+10.06
6.
Procházková Miluše
DCE5450
C
OOB TJ Sokol Dobřichovice
65.38
+10.26
7.
Vávrová Beata
BBA5651
C
73.56
+18.44
8.
Dokoupilová Zuzana
VBM5754
C
VSK MZLU Brno
76.55
+21.43
D50B
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolaříková Věra
SBK5251
C
KOB Start Blansko
54.29
2.
Robotková Lenka
PBM5451
C
TJ Spartak První Brněnská
87.18
+32.49
D55B
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
BOV4251
C
TJ Baník Ostrava OKD
39.54
2.
Sikorová Marie
BOV4852
C
TJ Baník Ostrava OKD
41.05
+ 1.11
3.
Tomanová Jana
LBM4955
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
51.25
+11.31
4.
Gavendová Anna
TRI4650
C
TJ TŽ Třinec
52.30
+12.36
5.
Mrkvicová Ludmila
VOV4952
C
VSK VŠB-TU Ostrava
57.41
+17.47
6.
Ohnoutková Ludmila
ZPV5077
C
KOB Železárny Prostějov
73.06
+33.12
H10N
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hirš Otakar
VBM9801
C
VSK MZLU Brno
21.00
2.
Wolf Robert
YBM9802
C
Klub turistů a lyžařů Brno
24.12
+ 3.12
3.
Pravda Vojtěch
SBR9801
C
SKOB Bruntál
24.18
+ 3.18
4.
Kadlec Michal
BBM9602
C
BETA Ursus Orienteering
25.49
+ 4.49
5.
Peřinka Šimon
BBM9700
C
BETA Ursus Orienteering
26.08
+ 5.08
6.
Kunz Jiří
BBM9801
C
BETA Ursus Orienteering
29.08
+ 8.08
7.
Coufalík Petr
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
37.33
+16.33
8.
Soška Marek
YBM9801
C
Klub turistů a lyžařů Brno
39.15
+18.15
9.
Neumann Jindřich
PVP9900
C
VSK Přírodověda - orientační s
44.47
+23.47
MS
Malý Jan
VIZ9506
C
TJ Sokol Vizovice
20.33
MS
Izák Richard
VBM9502
C
VSK MZLU Brno
21.10
+ 0.10
MS
Záděra Pavel
BBM9500
C
BETA Ursus Orienteering
23.21
+ 2.21
H12B
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Jonáš
LCE9501
C
TJ Slovan Luhačovice
22.17
2.
Staněk Tomáš
SSU9403
B
SK Severka Šumperk
23.23
+ 1.06
3.
Minář Marek
SSU9441
B
SK Severka Šumperk
29.58
+ 7.41
4.
Štětínský Pavel
MOV9401
B
SKOB Ostrava
30.16
+ 7.59
5.
Mudrák Štěpán
LCE9601
C
TJ Slovan Luhačovice
34.10
+11.53
6.
Korčák Jakub
TZL9403
B
SKOB Zlín
35.03
+12.46
7.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
35.18
+13.01
8.
Skoupý Jan
STE9411
B
SK SKI-OB Šternberk
37.21
+15.04
9.
Karásek Vojtěch
TRI9401
B
TJ TŽ Třinec
40.17
+18.00
10.
Polášek Michal
TZL9503
C
SKOB Zlín
40.58
+18.41
11.
Slíva Jan
LCE9602
C
TJ Slovan Luhačovice
44.03
+21.46
12.
Brlica Jan
ZBM9502
C
SK Žabovřesky Brno
47.29
+25.12
13.
Láznička Jan
TZL9405
C
SKOB Zlín
48.05
+25.48
14.
Jašek Otakar
ZBM9422
C
SK Žabovřesky Brno
49.07
+26.50
15.
Sklenář Martin
SBR9501
C
SKOB Bruntál
50.19
+28.02
16.
Kratochvíl Jindřich
VIZ9412
C
TJ Sokol Vizovice
50.36
+28.19
17.
Hlavenka Martin
VIZ9402
C
TJ Sokol Vizovice
53.01
+30.44
18.
Fajkus Radim
JPV9509
C
SK Prostějov
55.07
+32.50
19.
Polčák Luděk
VIZ9411
C
TJ Sokol Vizovice
74.19
+52.02
20.
Wolf Jonatán
YBM9502
C
Klub turistů a lyžařů Brno
76.47
+54.30
Chovanec David
TZL9502
C
SKOB Zlín
DISK
H12C
2.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ptáček Pavel
BBM9600
C
BETA Ursus Orienteering
17.42
2.
Suchý Václav
ABM9404
C
KOB MOIRA Brno
20.05
+ 2.23
3.
Kunz Jan
BBM9601
C
BETA Ursus Orienteering
20.48
+ 3.06
4.
Pavlík Marek
ZLH9501
C
TJ Zlaté Hory
20.51
+ 3.09
5.
Krajcar Ivo
SKM9501
C
KOB Směr Kroměříž
22.01
+ 4.19
6.
Dvorský Vojtěch
SKM9401
C
KOB Směr Kroměříž
22.33
+ 4.51
7.
Jordanov Alexandr
VBM9501
C
VSK MZLU Brno
25.00
+ 7.18
8.
Obrátil Štěpán
ABM9409
C
KOB MOIRA Brno
27.29
+ 9.47
9.
Šňupárek Václav
DKP9500
C
Oddíl OB Kotlářka
28.12
+10.30
10.
Zvoníček Josef
SKM9404
C
KOB Směr Kroměříž
32.14
+14.32
11.
Hruška Jakub
ABM9515
C
KOB MOIRA Brno
34.05
+16.23
12.
Kavan Jiří
SKM9402
C
KOB Směr Kroměříž
36.57
+19.15
13.
Švécar Rostislav
PTE9502
C
TJ Sokol Ptení
49.03
+31.21
MS
Dvorský Boris
SKM3324
C
KOB Směr Kroměříž
73.34
+55.52
H14B
5.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Michal
LCE9301
B
TJ Slovan Luhačovice
37.42
2.
Argaláš Michal
TRI9301
B
TJ TŽ Třinec
43.40
+ 5.58
3.
Schuster Marek
AOP9303
A
POBO Opava, Přátelé orientační
43.47
+ 6.05
4.
Mokrý Stanislav
ABM9202
B
KOB MOIRA Brno
46.10
+ 8.28
5.
Gazda Viktor
TRI9203
B
TJ TŽ Třinec
47.53
+10.11
6.
Věžník Václav
ADA9201
A
TJ Spartak Adamov
48.30
+10.48
7.
Berka Miroslav
RBK9210
B
SK Radioklub Blansko
49.50
+12.08
8.
Narátil Boris
AOV9203
B
Baník Ostrava - FIZA
50.10
+12.28
9.
Skyva Petr
STE9307
B
SK SKI-OB Šternberk
50.42
+13.00
10.
Gráf Michal
TRI9304
B
TJ TŽ Třinec
51.42
+14.00
11.
Német Kryštof
STE9308
A
SK SKI-OB Šternberk
51.50
+14.08
12.
Sýkora Jan
AOP9201
B
POBO Opava, Přátelé orientační
55.06
+17.24
13.
Brlica Pavel
ZBM9302
C
SK Žabovřesky Brno
56.00
+18.18
14.
Kolárik Tomáš
TZL9302
B
SKOB Zlín
56.22
+18.40
15.
Hadač Filip
AOP9301
A
POBO Opava, Přátelé orientační
56.59
+19.17
16.
Ostřanský Filip
SSU9243
B
SK Severka Šumperk
57.13
+19.31
17.
Valenta Jiří
LCE9201
B
TJ Slovan Luhačovice
58.07
+20.25
18.
Novotný Ondřej
ABM9211
B
KOB MOIRA Brno
60.17
+22.35
19.
Benroth Martin
LCE9206
B
TJ Slovan Luhačovice
60.45
+23.03
20.
Hierweg Karol
BBA9201
C
66.59
+29.17
21.
Kunovský Ondřej
LCE9202
B
TJ Slovan Luhačovice
71.22
+33.40
22.
Pospíšil Petr
SOP9301
B
TJ Slezan Opava
73.05
+35.23
23.
Nykodým Ondřej
TBM9307
B
KOS TJ Tesla Brno
73.14
+35.32
24.
Schäfer Jan
TZL9301
B
SKOB Zlín
74.31
+36.49
25.
Kašpar Michal
TZL9308
C
SKOB Zlín
77.16
+39.34
26.
Doležel Patrik
LCE9305
B
TJ Slovan Luhačovice
79.27
+41.45
27.
Špetlík Václav
LCE9203
B
TJ Slovan Luhačovice
86.18
+48.36
28.
Vavrys Johan
LCE9302
B
TJ Slovan Luhačovice
86.19
+48.37
29.
Verlík Jan
TRI9205
C
TJ TŽ Třinec
87.12
+49.30
30.
Lacina Lukáš
KSU9304
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
88.01
+50.19
31.
Zubalík Cyril
TZL9307
B
SKOB Zlín
89.08
+51.26
32.
Komárek Martin
TZL9209
C
SKOB Zlín
96.06
+58.24
33.
Valouch David
SOP9501
C
TJ Slezan Opava
111.27
+73.45
Lacina Jakub
KSU9303
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
Pěček Martin
SKM9301
C
KOB Směr Kroměříž
DISK
H14C
5.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rossmanith Vojta
AOP9302
C
POBO Opava, Přátelé orientační
59.04
2.
Toman Filip
ABM9309
C
KOB MOIRA Brno
73.44
+14.40
3.
Otrusina Jan
ABM9225
C
KOB MOIRA Brno
75.27
+16.23
4.
Svoboda Marek
VBM9301
B
VSK MZLU Brno
76.34
+17.30
Juren Václav
TBM9318
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
MS
Potěšil Tomáš
VBM9103
C
VSK MZLU Brno
141.34
+82.30
H16B
6.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kantor Ondřej
TRI9103
A
TJ TŽ Třinec
47.30
2.
Peřinka Jan
AOP9101
A
POBO Opava, Přátelé orientační
47.52
+ 0.22
3.
Vozda Vojtěch
KSU9043
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
49.09
+ 1.39
4.
Valenta Jan
LCE9003
A
TJ Slovan Luhačovice
51.14
+ 3.44
5.
Melecký Martin
OOP9000
A
TJ Opava
51.29
+ 3.59
6.
Opletal Jan
HAV9000
B
SKOB Baník Havířov
51.35
+ 4.05
7.
Věžník Antonín
ADA9001
B
TJ Spartak Adamov
52.06
+ 4.36
8.
Hubáček Jan
LCE9101
B
TJ Slovan Luhačovice
52.29
+ 4.59
9.
Hrobař Štěpán
ABM9106
B
KOB MOIRA Brno
54.57
+ 7.27
10.
Ostřanský Josef
SSU9011
B
SK Severka Šumperk
55.16
+ 7.46
11.
Popelka Lukáš
TZL9015
B
SKOB Zlín
55.47
+ 8.17
12.
Benroth Jakub
LCE9002
B
TJ Slovan Luhačovice
55.50
+ 8.20
13.
Strečko Marek
ZLH9101
A
TJ Zlaté Hory
55.51
+ 8.21
14.
Kazda Adam
RBK9104
B
SK Radioklub Blansko
56.04
+ 8.34
15.
Láznička Petr
TZL9011
B
SKOB Zlín
56.18
+ 8.48
16.
Legerski Martin
TRI9003
B
TJ TŽ Třinec
57.29
+ 9.59
17.
Semela Jakub
LCE9103
B
TJ Slovan Luhačovice
57.36
+10.06
18.
Mižúr Peter
FBA9101
C
57.42
+10.12
19.
Coufal Radek
SSU9042
B
SK Severka Šumperk
57.56
+10.26
20.
Fousek Jan
AOV9101
B
Baník Ostrava - FIZA
58.04
+10.34
21.
Hnilica Přemek
KSU9141
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
58.13
+10.43
22.
Berka Milan
RBK9011
B
SK Radioklub Blansko
60.40
+13.10
23.
Pernica Jiří
VRB9002
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
61.16
+13.46
24.
Schäfer Martin
TZL9009
B
SKOB Zlín
61.20
+13.50
25.
Jemelík Hynek
ZBM9102
A
SK Žabovřesky Brno
61.41
+14.11
26.
Melecký Karel
OOP9100
B
TJ Opava
62.06
+14.36
27.
Krajča Martin
TZL9012
B
SKOB Zlín
62.14
+14.44
28.
Szturc Jan
TRC9003
B
SKOB BETA Třinec
65.00
+17.30
29.
Navara Jakub
TZL9017
B
SKOB Zlín
65.14
+17.44
30.
Matuš Martin
TZL9102
B
SKOB Zlín
65.29
+17.59
31.
Sochor Vít
HAV9105
B
SKOB Baník Havířov
66.11
+18.41
32.
Bravený Vít
VBM9102
A
VSK MZLU Brno
66.17
+18.47
33.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
68.03
+20.33
34.
Šesták Jakub
RBK9001
B
SK Radioklub Blansko
68.04
+20.34
35.
Beran Jan
TZL9016
C
SKOB Zlín
68.53
+21.23
36.
Seitler Milan
ZLH9102
B
TJ Zlaté Hory
74.32
+27.02
37.
Tesař Jan
VRB9000
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
75.18
+27.48
38.
Opletal Petr
TRC9104
C
SKOB BETA Třinec
76.29
+28.59
39.
Kostka Jakub
TRC9103
B
SKOB BETA Třinec
77.09
+29.39
40.
Szturc Václav
TRC9102
B
SKOB BETA Třinec
79.33
+32.03
41.
Bartosz David
TRI9102
B
TJ TŽ Třinec
86.35
+39.05
42.
Mátl Martin
KSU9041
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
87.04
+39.34
43.
Benc Martin
SSU9143
B
SK Severka Šumperk
96.14
+48.44
44.
Rovčanin Vladimír
BBA9001
C
124.17
+76.47
Janů Zdeněk
KSU9045
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
Vičan Michael
ABR9101
B
A-team NOVO Bruntál
DISK
Nečas Jiří
TZL9101
A
SKOB Zlín
DISK
Čechmánek Radek
OKP9101
B
SK OK 24 Praha
DISK
Svízela Vojtěch
LCE9105
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
MS
Kabáthová Eva
ZBM
C
SK Žabovřesky Brno
50.57
+ 3.27
MS
Stratilová Marie
ZBM
C
SK Žabovřesky Brno
59.15
+11.45
H18B
8.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hájek Daniel
ZBM8919
A
SK Žabovřesky Brno
54.20
2.
Král Vojtěch
SSU8841
A
SK Severka Šumperk
56.02
+ 1.42
3.
Zimmermann Jakub
ZBM8928
A
SK Žabovřesky Brno
56.38
+ 2.18
4.
Chromý Adam
ZBM8841
E
SK Žabovřesky Brno
62.37
+ 8.17
5.
Vlažný Jan
LCE8901
A
TJ Slovan Luhačovice
63.14
+ 8.54
6.
Poklop Martin
SSU8802
A
SK Severka Šumperk
68.06
+13.46
7.
Sochor Jan
HAV8801
B
SKOB Baník Havířov
69.24
+15.04
8.
Hladík Jiří
VIZ8901
A
TJ Sokol Vizovice
70.07
+15.47
9.
Zbranek Roman
KVS8802
B
SKOB Kobra Vsetín
70.24
+16.04
10.
Gajdoš Jan
JPV8913
B
SK Prostějov
75.01
+20.41
11.
Sedláček Michal
TRC8901
A
SKOB BETA Třinec
77.46
+23.26
12.
Válek Filip
VRB8906
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
78.18
+23.58
13.
Přikryl Jan
SSU8945
B
SK Severka Šumperk
81.57
+27.37
14.
Zdráhal Tomáš
UOL8801
B
SK Univerzity Palackého Olomou
83.51
+29.31
15.
Řeháček Jakub
ABR8902
B
A-team NOVO Bruntál
84.15
+29.55
16.
Benc Tomáš
SSU8943
B
SK Severka Šumperk
87.44
+33.24
17.
Panovec Jan
OTK8931
B
Jiskra Otrokovice
88.51
+34.31
18.
Navrátil Tomáš
JPV8817
B
SK Prostějov
94.02
+39.42
19.
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK Univerzity Palackého Olomou
95.41
+41.21
20.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
112.15
+57.55
21.
Neumann Tomáš
PVP8900
C
VSK Přírodověda - orientační s
115.06
+60.46
22.
Kolář Rudolf
ABR8901
C
A-team NOVO Bruntál
118.40
+64.20
Bravený Adam
VBM8801
A
VSK MZLU Brno
DISK
Ondrusz Martin
VRB8801
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
DISK
Špacír Jan
UOL8805
B
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H20B
9.00 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajča Tomáš
TZL8714
A
SKOB Zlín
62.46
2.
Hradil Jiří
TZL8604
A
SKOB Zlín
71.52
+ 9.06
3.
Bialožyt Michal
TRC8700
A
SKOB BETA Třinec
73.06
+10.20
4.
Kočí Martin
VBM8702
A
VSK MZLU Brno
77.11
+14.25
5.
Sedláček Tomáš
TRC8601
A
SKOB BETA Třinec
83.31
+20.45
6.
Hruška Pavel
SOP8608
B
TJ Slezan Opava
94.53
+32.07
7.
Váňa Lukáš
VRB8601
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
96.32
+33.46
8.
Schmid Vladimír
ADA8701
B
TJ Spartak Adamov
97.30
+34.44
9.
Šimáček Karel
ABM8901
B
KOB MOIRA Brno
109.55
+47.09
10.
Fojtík Jan
AOV8701
B
Baník Ostrava - FIZA
112.37
+49.51
H21B
12.00 km, 26 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
76.12
2.
Henek Vladan
JPV8002
R
SK Prostějov
83.05
+ 6.53
3.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
83.56
+ 7.44
4.
Palas Jan
ZBM8507
E
SK Žabovřesky Brno
84.55
+ 8.43
5.
Bukovac Palo
ZBM8101
E
SK Žabovřesky Brno
85.58
+ 9.46
6.
Velička Jan
VRB8504
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
86.07
+ 9.55
7.
Šidla Jan
TZL6808
C
SKOB Zlín
86.23
+10.11
8.
Klech Richard
VRB7201
R
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
86.32
+10.20
9.
Piják Ondrej
BBA8204
C
86.42
+10.30
10.
Dlabaja Štěpán
TZL8508
R
SKOB Zlín
86.44
+10.32
11.
Krejčík Jiří
TZL8301
C
SKOB Zlín
87.45
+11.33
12.
Halama Jakub
KSU7940
R
Klub vytrvalostních sportů Šum
87.54
+11.42
13.
Prášil Marek
SJI7313
E
OK Jihlava
88.00
+11.48
14.
Pekárek Evžen
TZL7007
R
SKOB Zlín
88.02
+11.50
15.
Zikmund Zdeněk
NPA6705
C
SK lyžování a OB Nová Paka
89.07
+12.55
16.
Bukovac Maroš
ZBM7605
C
SK Žabovřesky Brno
89.57
+13.45
17.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
90.02
+13.50
18.
Košárek Pavel
JAM7100
R
SK Jamnice
90.05
+13.53
19.
Budík Radek
NOB7201
R
SIX Numbers
91.47
+15.35
20.
Mazal Zdeněk
VBM8103
C
VSK MZLU Brno
92.09
+15.57
21.
Palát Petr
ABM7415
C
KOB MOIRA Brno
92.18
+16.06
22.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
92.36
+16.24
23.
Vyoral Jan
VIZ7615
R
TJ Sokol Vizovice
93.02
+16.50
24.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
94.21
+18.09
25.
Pavlačka Ondřej
ODR8100
C
SKOB Odry
95.05
+18.53
26.
Dittrich Pavel
SKM7501
C
KOB Směr Kroměříž
96.30
+20.18
27.
Rigó Marek
ODR7101
C
SKOB Odry
96.53
+20.41
28.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
97.10
+20.58
29.
Bencúr Juraj
LCE7701
C
TJ Slovan Luhačovice
98.22
+22.10
30.
Henek Michal
RBK8605
R
SK Radioklub Blansko
99.25
+23.13
31.
Tomanek Daniel
STE7401
C
SK SKI-OB Šternberk
99.27
+23.15
32.
Stupal František
JPV8603
A
SK Prostějov
101.42
+25.30
33.
Vlach Jiří
VOV7900
C
VSK VŠB-TU Ostrava
101.51
+25.39
34.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA Ursus Orienteering
102.05
+25.53
35.
Slováček Tomáš
TZL8002
C
SKOB Zlín
102.15
+26.03
36.
Ehl Jiří
ZBM7701
C
SK Žabovřesky Brno
102.44
+26.32
37.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak První Brněnská
105.02
+28.50
38.
Zelinka Jiří
ZBM8740
A
SK Žabovřesky Brno
106.18
+30.06
39.
Hepnar Lubomír
STE6307
C
SK SKI-OB Šternberk
106.50
+30.38
40.
Jašek Petr
STE7601
C
SK SKI-OB Šternberk
109.14
+33.02
41.
Bučánek Antonín
ODR8400
C
SKOB Odry
109.31
+33.19
42.
Hrnčiar Dušan
ZBM7703
C
SK Žabovřesky Brno
109.55
+33.43
42.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
109.55
+33.43
44.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
112.14
+36.02
45.
Ježek Tomáš
JPV8419
C
SK Prostějov
113.22
+37.10
46.
Brabec Jaroslav
ZBM8242
C
SK Žabovřesky Brno
113.58
+37.46
47.
Svěchota Milan
MOV7202
C
SKOB Ostrava
114.01
+37.49
48.
Urban Jan
SBK7537
C
KOB Start Blansko
114.29
+38.17
49.
Kopec Tomáš
VOV8203
C
VSK VŠB-TU Ostrava
114.51
+38.39
50.
Pudel Jarda
STE7505
C
SK SKI-OB Šternberk
114.55
+38.43
51.
Marek Martin
VIZ7624
C
TJ Sokol Vizovice
115.13
+39.01
52.
Černoch Karel
TZL6835
C
SKOB Zlín
116.44
+40.32
53.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
120.20
+44.08
54.
Mrkvica Petr
VOV7802
C
VSK VŠB-TU Ostrava
120.53
+44.41
55.
Zavřel Michal
KRN6804
C
TJ Loko Krnov
123.18
+47.06
56.
Humlíček Aleš
ZBM7539
C
SK Žabovřesky Brno
124.13
+48.01
57.
Korecký Miroslav
TEM7901
C
KOB Temelín
124.45
+48.33
58.
Veselý Martin
ZBM7502
C
SK Žabovřesky Brno
124.57
+48.45
59.
Pěček Martin
SKM7301
C
KOB Směr Kroměříž
127.59
+51.47
60.
Rouš Pavel
VBM8102
C
VSK MZLU Brno
128.34
+52.22
61.
Hauger Kjartan
SCP7200
C
OK Sparta Praha
131.59
+55.47
62.
Walaski Antonín
TRI8006
C
TJ TŽ Třinec
132.25
+56.13
63.
Janeček Jura
EKP6701
C
VŠTJ Ekonom Praha
134.26
+58.14
64.
Jirka Michal
ZBM8403
C
SK Žabovřesky Brno
135.39
+59.27
65.
Zvarik Tomáš
ZBM7702
C
SK Žabovřesky Brno
139.33
+63.21
66.
Sluka Miroslav
VBM7207
C
VSK MZLU Brno
141.19
+65.07
67.
Štětínský Pavel
MOV7104
C
SKOB Ostrava
142.14
+66.02
68.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
145.36
+69.24
69.
Toman Ondřej
LBM7517
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
149.39
+73.27
70.
Novotný Pavol
UBM7901
C
TJ Průkopník Brno
151.58
+75.46
71.
König Lukáš
ZBM8001
C
SK Žabovřesky Brno
153.36
+77.24
Starosta Pavel
VIZ7938
C
TJ Sokol Vizovice
DISK
Fučík Karel
VBM7246
E
VSK MZLU Brno
DISK
Podmolík Tomáš
TZL6915
C
SKOB Zlín
DISK
Válka Jan
SOP7811
C
TJ Slezan Opava
DISK
Hubáček Josef
LCE6127
R
TJ Slovan Luhačovice
DISK
H21C
9.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kozumplík Aleš
VBM8403
C
VSK MZLU Brno
72.58
2.
Lexa Matěj
ZBM6601
C
SK Žabovřesky Brno
80.37
+ 7.39
3.
Hašek Jakub
SKM8012
C
KOB Směr Kroměříž
80.59
+ 8.01
4.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
86.21
+13.23
5.
Baďura Jan
BBM6800
C
BETA Ursus Orienteering
86.41
+13.43
6.
Sedláček David
KON7617
C
KOB Konice
87.41
+14.43
7.
Štolfa Jaromír
SKM7506
C
KOB Směr Kroměříž
89.01
+16.03
8.
Preissler Adam
HAV8608
C
SKOB Baník Havířov
91.03
+18.05
9.
Černohous Petr
JPV8113
C
SK Prostějov
91.21
+18.23
10.
Šimša Jaromír
MFP7100
C
VŠSK MFF UK Praha
93.19
+20.21
11.
Vintr Radek
TZL7701
C
SKOB Zlín
97.47
+24.49
12.
Cieslar Martin
TRC8401
C
SKOB BETA Třinec
102.48
+29.50
13.
Svoboda Petr
TZL7937
C
SKOB Zlín
110.48
+37.50
14.
Chmelař Daniel
VIZ7212
C
TJ Sokol Vizovice
110.52
+37.54
15.
Halíř Radim
MFP7000
C
VŠSK MFF UK Praha
113.45
+40.47
16.
Brlica Pavel
SBK7447
C
KOB Start Blansko
119.15
+46.17
Svoboda Michal
TZL8105
C
SKOB Zlín
DISK
H35B
9.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
BETA Ursus Orienteering
68.47
2.
Nečas Rudolf
TZL5703
C
SKOB Zlín
69.18
+ 0.31
3.
Hrouda Petr
VBM6900
C
VSK MZLU Brno
69.45
+ 0.58
4.
Kunčar Vít
LCE6602
C
TJ Slovan Luhačovice
73.49
+ 5.02
5.
Vrubel Karel
TZL6401
C
SKOB Zlín
76.25
+ 7.38
6.
Jelínek Jan
AOP6401
C
POBO Opava, Přátelé orientační
76.37
+ 7.50
7.
Láznička Robert
TZL6309
C
SKOB Zlín
76.44
+ 7.57
8.
Slezák Libor
LCE6207
C
TJ Slovan Luhačovice
77.05
+ 8.18
9.
Hierweg Karol
BBA5801
C
77.33
+ 8.46
10.
Čechmánek Vladimír
OKP5802
C
SK OK 24 Praha
77.35
+ 8.48
11.
Kuna Daniel
BBA6001
C
77.43
+ 8.56
12.
Hubáček Jaroslav
LCE6311
C
TJ Slovan Luhačovice
78.15
+ 9.28
13.
Vondrouš Jaroslav
PHK5201
C
OK 99 Hradec Králové
79.00
+10.13
14.
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
79.12
+10.25
15.
Skoupý Jan
STE7001
C
SK SKI-OB Šternberk
81.40
+12.53
16.
Gross Michal
ABM6946
C
KOB MOIRA Brno
84.08
+15.21
17.
Szturc Radek
TRC6800
C
SKOB BETA Třinec
85.23
+16.36
18.
Peřinka Jan
AOP6301
C
POBO Opava, Přátelé orientační
86.32
+17.45
19.
Grulich Pavel
JPV7117
C
SK Prostějov
87.25
+18.38
20.
Hubáček Libor
LCE6721
C
TJ Slovan Luhačovice
89.23
+20.36
21.
Šňupárek Ondřej
DKP6900
C
Oddíl OB Kotlářka
91.25
+22.38
22.
Štěpánský Václav
ZBM6108
C
SK Žabovřesky Brno
92.23
+23.36
23.
Pavelka Vladimír
VIZ5903
C
TJ Sokol Vizovice
92.31
+23.44
24.
Svoboda Martin
BFM6701
C
SKOB Frýdek - Místek
99.57
+31.10
25.
Pavlík Radek
KSU6849
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
101.14
+32.27
26.
Krejčík Zbyněk
TZL5704
C
SKOB Zlín
107.52
+39.05
27.
Šarman Radim
MOV6201
C
SKOB Ostrava
110.07
+41.20
28.
Šamánek Petr
ZVS6901
C
TJ Zbrojovka Vsetín
116.19
+47.32
29.
Valenta Jiří
LCE6301
C
TJ Slovan Luhačovice
121.38
+52.51
30.
Prokop Tomáš
UBM6901
C
TJ Průkopník Brno
199.45
+130.58
Uklein Jiří
UBM6601
C
TJ Průkopník Brno
DISK
Slíva Petr
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
Kunz Martin
BBM7101
C
BETA Ursus Orienteering
DISK
MS
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
80.47
+12.00
MS
Janda Jiří
KNP7219
C
I. Pražský SK neslyšících
133.38
+64.51
H40B
8.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
61.18
2.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team NOVO Bruntál
66.53
+ 5.35
3.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team NOVO Bruntál
68.16
+ 6.58
4.
Juračka Zdeněk
HAV5702
C
SKOB Baník Havířov
68.22
+ 7.04
5.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
71.20
+10.02
6.
Jakobi Zdeněk
HAV5701
C
SKOB Baník Havířov
71.22
+10.04
7.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
SKOB Baník Havířov
71.33
+10.15
8.
Laine Marko
XXX4444
C
74.43
+13.25
9.
Háj Bohumil
TZL5601
C
SKOB Zlín
75.01
+13.43
10.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
75.02
+13.44
11.
Končák Jaroslav
HLV6321
C
Sokol Holešov
78.10
+16.52
12.
Suk Jiří
MFP6401
C
VŠSK MFF UK Praha
78.34
+17.16
13.
Panovec Vladan
OTK6201
C
Jiskra Otrokovice
79.38
+18.20
14.
Trojek Jakub
TRC6400
C
SKOB BETA Třinec
80.38
+19.20
15.
Niedoba Jan
TRC6200
C
SKOB BETA Třinec
80.47
+19.29
16.
Plášek Martin
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
81.07
+19.49
17.
Jalový Vlastimil
RBK6120
C
SK Radioklub Blansko
82.32
+21.14
18.
Opletal Jaroslav
HAV6200
C
SKOB Baník Havířov
83.01
+21.43
19.
Řezanina Lubomír
ZVS6601
C
TJ Zbrojovka Vsetín
83.14
+21.56
20.
Vičan Lubomír
ABR6501
C
A-team NOVO Bruntál
85.15
+23.57
21.
Pernica Jiří
UOL6501
C
SK Univerzity Palackého Olomou
85.35
+24.17
22.
Sklenář Miroslav
SBR6301
C
SKOB Bruntál
87.54
+26.36
23.
Jordanov Nikolaj
VBM6501
C
VSK MZLU Brno
89.00
+27.42
24.
Krhut Libor
HAV6302
C
SKOB Baník Havířov
91.26
+30.08
25.
Štarha Vítězslav
SSU6603
C
SK Severka Šumperk
98.05
+36.47
26.
Kavan Luboš
SKM6301
C
KOB Směr Kroměříž
129.47
+68.29
27.
Hájek Petr
ZBM6301
C
SK Žabovřesky Brno
131.22
+70.04
Fajkus Tomáš
ZPV6315
C
KOB Železárny Prostějov
DISK
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
DISK
H45B
7.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
STE5707
C
SK SKI-OB Šternberk
55.41
2.
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK MZLU Brno
59.49
+ 4.08
3.
Procházka Antonín
DCE5500
C
OOB TJ Sokol Dobřichovice
62.14
+ 6.33
4.
Fedor Jozef
SPE5701
C
Pezinok
62.40
+ 6.59
5.
Peths Pavel
KRN5801
C
TJ Loko Krnov
63.39
+ 7.58
6.
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
64.15
+ 8.34
7.
Kostka Evžen
AOP5701
C
POBO Opava, Přátelé orientační
65.56
+10.15
8.
Krajča Pavel
TZL5705
C
SKOB Zlín
66.06
+10.25
9.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
68.12
+12.31
10.
Svoboda Vladimír
VBM5715
C
VSK MZLU Brno
68.27
+12.46
11.
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
70.58
+15.17
12.
Uchytil Vlastimil
JPV6117
C
SK Prostějov
72.19
+16.38
13.
Janů Zdeněk
KSU5749
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
73.41
+18.00
14.
Pospíšil Václav
SOP5701
C
TJ Slezan Opava
74.33
+18.52
15.
Kršák Karel
VIZ5902
C
TJ Sokol Vizovice
76.33
+20.52
16.
Píchal Jan
VSP5202
C
USK Praha
81.51
+26.10
17.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
84.34
+28.53
18.
Šváb Jan
FSP5801
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
85.52
+30.11
19.
Moravec Stanislav
SOP5801
C
TJ Slezan Opava
88.22
+32.41
20.
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
101.34
+45.53
21.
Hladký Pavel
VBM5306
C
VSK MZLU Brno
102.41
+47.00
22.
Macků Jaromír
YBM4602
C
Klub turistů a lyžařů Brno
108.59
+53.18
Bialožyt Miroslav
TRC5701
C
SKOB BETA Třinec
DISK
H50B
6.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mižúr Jan
FBA5501
C
60.23
2.
Hanzl Vlastimil
VBM5329
C
VSK MZLU Brno
61.33
+ 1.10
3.
Vodička Luděk
SBR5501
C
SKOB Bruntál
61.35
+ 1.12
4.
Kolařík Zdeněk
SBK5406
C
KOB Start Blansko
62.55
+ 2.32
5.
Máj Štefan
BBA5201
C
63.00
+ 2.37
6.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak První Brněnská
64.57
+ 4.34
7.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
66.11
+ 5.48
8.
Slováček Rudolf
TZL5402
C
SKOB Zlín
67.50
+ 7.27
9.
Rychlý Miloš
OOP5302
C
TJ Opava
68.41
+ 8.18
10.
Sirný Jaroslav
OOP5402
C
TJ Opava
68.51
+ 8.28
11.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
70.05
+ 9.42
12.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
72.26
+12.03
13.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
72.51
+12.28
14.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
75.23
+15.00
15.
Slivečka Jaromír
MOV5601
C
SKOB Ostrava
78.04
+17.41
16.
Čevela Jaromír
TZL5301
C
SKOB Zlín
79.49
+19.26
17.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
100.34
+40.11
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
DISK
H55B
5.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sikora Miroslav
BOV4802
C
TJ Baník Ostrava OKD
56.14
2.
Peška Antonín
HLV4801
C
Sokol Holešov
58.42
+ 2.28
3.
Valter Petr
KBP4500
C
KBP Praha
58.59
+ 2.45
4.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
59.32
+ 3.18
5.
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
62.14
+ 6.00
6.
Jurčák Karel
SOP5101
C
TJ Slezan Opava
63.06
+ 6.52
7.
Pěček Vítězslav
SKM4903
C
KOB Směr Kroměříž
63.17
+ 7.03
8.
Pilc Oldřich
ZPV5100
C
KOB Železárny Prostějov
65.16
+ 9.02
9.
Sponar Jan
TBM5004
C
KOS TJ Tesla Brno
67.41
+11.27
10.
Babák Jiří
ZLH4801
C
TJ Zlaté Hory
67.54
+11.40
11.
Jelínek Vít
TZL5102
C
SKOB Zlín
69.21
+13.07
12.
Rokosz Bohumil
MOV4803
C
SKOB Ostrava
72.44
+16.30
13.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
72.56
+16.42
14.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA Ursus Orienteering
77.46
+21.32
15.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
C
TJ Baník Ostrava OKD
85.45
+29.31
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
H60B
5.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB-TU Ostrava
53.06
2.
Zajíc Alois
SKM4633
C
KOB Směr Kroměříž
55.30
+ 2.24
3.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
61.44
+ 8.38
4.
Nosek Jiří
OOP4401
C
TJ Opava
63.37
+10.31
5.
Bauer Emil
VBM4410
C
VSK MZLU Brno
64.01
+10.55
6.
Dospíšil Jaroslav
SBR4501
C
SKOB Bruntál
67.50
+14.44
7.
Mrkvica Miroslav
VOV4601
C
VSK VŠB-TU Ostrava
70.34
+17.28
8.
Ptáček Jiří
BOV4401
C
TJ Baník Ostrava OKD
70.40
+17.34
9.
Žemlík Jan
TZL4325
C
SKOB Zlín
75.43
+22.37
10.
Starý Břetislav
BOV4402
C
TJ Baník Ostrava OKD
84.02
+30.56
11.
Sedlář Vladimír
AOP4201
C
POBO Opava, Přátelé orientační
85.32
+32.26
12.
Hýbal Ladislav
BBA4101
C
86.00
+32.54
13.
Koč Břetislav
MKP4400
C
SK Meteor Kačerov Praha
87.13
+34.07
14.
Vyškovský Ivan
ZVS4301
C
TJ Zbrojovka Vsetín
99.32
+46.26
15.
Novotný Jan
UBM4401
C
TJ Průkopník Brno
133.24
+80.18
H65B
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Láznička Alois
TZL3613
C
SKOB Zlín
45.18
2.
Šmrha František
SJI4138
C
OK Jihlava
61.51
+16.33
3.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Železárny Prostějov
70.42
+25.24
Rychlý Rudolf
PHK4101
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
H70B
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hynek Vladimír
ZPV3511
C
KOB Železárny Prostějov
97.30
2.
Mach Milan
YBM3519
C
Klub turistů a lyžařů Brno
98.16
+ 0.46
H75B
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valla Stanislav
TZL3125
C
SKOB Zlín
52.24
2.
Šauman Václav
LBM3026
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
62.46
+10.22
3.
Uhmann Hubert
SSU2600
C
SK Severka Šumperk
62.55
+10.31
HDR
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Podmolík Josef
TZL9701
C
SKOB Zlín
19.28
2.
Jirgl Karel
YBM9902
C
Klub turistů a lyžařů Brno
20.44
+ 1.16
3.
Plášek Pavel
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
21.17
+ 1.49
4.
Soldánová Tereza
JPV9899
C
SK Prostějov
24.14
+ 4.46
5.
Chroustová Šárka
VBM9851
C
VSK MZLU Brno
24.35
+ 5.07
6.
Syrovátková Vladimíra
XXX
C
25.20
+ 5.52
7.
Bencúr Juraj ml
LCE99
C
TJ Slovan Luhačovice
25.38
+ 6.10
8.
Piskořová Vendula
ABM0156
C
KOB MOIRA Brno
27.31
+ 8.03
9.
Hlaváč Ondřej
TBM9901
C
KOS TJ Tesla Brno
27.38
+ 8.10
10.
Horká Markéta
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
27.46
+ 8.18
11.
Makešová Míša
XXX
C
28.05
+ 8.37
12.
Uchytilová Vendula
JPV9088
C
SK Prostějov
28.25
+ 8.57
13.
Dittrichová Michela
SKM0251
C
KOB Směr Kroměříž
33.13
+13.45
14.
Nešporová Alžběta
TZL0051
C
SKOB Zlín
36.16
+16.48
15.
Starčuk Zenon
YBM9901
C
Klub turistů a lyžařů Brno
42.53
+23.25
16.
Hubáčková Dáša
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
47.40
+28.12
17.
Grycová Verunka
XXX
C
48.59
+29.31
18.
Julie Richterová
ADA0350
C
TJ Spartak Adamov
54.12
+34.44
19.
Bína
ABM
C
KOB MOIRA Brno
71.39
+52.11
Mader Dan
TB
C
DISK
Ehl Ondřej
XXX
C
DISK
T3
3.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pekárek Michal
RBK9015
C
SK Radioklub Blansko
36.51
2.
Maliňáková Katka
SVS8151
C
Orientklub Vsetín
37.04
+ 0.13
3.
Pekárek Aleš
RBK6602
C
SK Radioklub Blansko
39.49
+ 2.58
4.
Baranová Mária
ZBM7751
C
SK Žabovřesky Brno
40.43
+ 3.52
5.
Mokrá Regina
ABM6854
C
KOB MOIRA Brno
43.19
+ 6.28
6.
Mikšíková Kateřina
PTE7375
C
TJ Sokol Ptení
43.28
+ 6.37
7.
Šperlík Josef
ODR5500
C
SKOB Odry
43.59
+ 7.08
8.
Urbánková Radka
ODR8850
C
SKOB Odry
44.21
+ 7.30
9.
Skácel Václav
TZL7702
C
SKOB Zlín
44.34
+ 7.43
10.
Jiráčková Jana
JHB8651
A
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
46.49
+ 9.58
11.
Otrusinová Helena
ABM7070
C
KOB MOIRA Brno
50.55
+14.04
12.
Haltof Jindřich
TRI6201
C
TJ TŽ Třinec
51.17
+14.26
13.
Maliňáková Petra
SVS8751
B
Orientklub Vsetín
51.56
+15.05
14.
Ondrusková Dana
XXX3333
C
53.23
+16.32
15.
Obrátilová Naďa
ABM6654
C
KOB MOIRA Brno
53.44
+16.53
16.
Končáková Kateřina
HLV6856
C
Sokol Holešov
55.11
+18.20
17.
Richter Rudolf
ADA5113
C
TJ Spartak Adamov
58.37
+21.46
18.
Sošková Renata
YBM6651
C
Klub turistů a lyžařů Brno
64.10
+27.19
19.
Kaydová Jana
RBK
C
SK Radioklub Blansko
64.18
+27.27
20.
Michálková Renata
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
65.38
+28.47
21.
Rýznar Václav
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
65.40
+28.49
22.
Machová Hana
YBM3851
C
Klub turistů a lyžařů Brno
71.03
+34.12
23.
Sklenářová Lenka
SBR6851
C
SKOB Bruntál
77.39
+40.48
24.
Pěčková Monika
SKM7351
C
KOB Směr Kroměříž
77.58
+41.07
25.
Kheilová Hanka
PBM7753
C
TJ Spartak První Brněnská
80.17
+43.26
26.
Hegerová Petra
RBK9355
C
SK Radioklub Blansko
82.18
+45.27
27.
Mikešová Dana
ZBM7669
C
SK Žabovřesky Brno
119.39
+82.48
28.
Hegerová Ivana
RBK5851
C
SK Radioklub Blansko
157.55
+121.04
Jelínková Dagmar
XXX
C
DISK
Maderová Věra
XXX
C
DISK
Svobodová Marie
PBM3087
C
TJ Spartak První Brněnská
DISK
Obrátil Vilém
ABM9209
C
KOB MOIRA Brno
DISK
T5
5.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Truhlář Karel
ADA5111
C
TJ Spartak Adamov
53.21
2.
Najbrt Tomáš
VMZ5607
C
TJ DDM Valašské Meziříčí
58.36
+ 5.15
3.
Hojný Oldřich
SCP5201
C
OK Sparta Praha
63.59
+10.38
4.
Vítek Michal
PTE9031
C
TJ Sokol Ptení
67.21
+14.00
5.
Jašek Milan
TBM6201
C
KOS TJ Tesla Brno
67.32
+14.11
6.
Bravená Martina
VBM8751
C
VSK MZLU Brno
67.53
+14.32
7.
Šmídová Aneta
ADA7652
C
TJ Spartak Adamov
69.43
+16.22
8.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
70.13
+16.52
9.
Dresler Jan
XXX
C
70.31
+17.10
10.
Polčák Luděk
VIZ6801
C
TJ Sokol Vizovice
93.21
+40.00
11.
Ondrušek Petr
XXX2222
C
96.19
+42.58
12.
Potěšil Václav
VBM5613
C
VSK MZLU Brno
99.01
+45.40
13.
Pospíšil Martin
XXX1111
C
99.23
+46.02
14.
Tomanová Elena
YBM6666
C
Klub turistů a lyžařů Brno
116.03
+62.42
Májová Pavlína
BBA
C
DISK
Berková Pavlína
RBK7151
C
SK Radioklub Blansko
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz