Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: trojuhelnik06
Kód závodu
060508057
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
trojuhelnik06
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
08.05.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
D60
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
H70
D10
1.70 km, 70 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kučerová Barbora
SLA9650
C
SKOB Stavimat Slaný
21:45
2.
Kožinová Zuzana
PGP9650
C
SK Praga
21:48
+0:03
3.
Šiková Karolína
LPM9651
OB Lokomotiva Plzeň
24:50
+3:05
4.
Hejnalová Eva
KAM9651
C
SK Kamenice
26:41
+4:56
5.
Salfická Petra
KRL9652
C
Kometa Kralovice
28:47
+7:02
6.
Šiková Barbora
LPM9650
OB Lokomotiva Plzeň
29:22
+7:37
7.
Hobelová Klára
KRL
Kometa Kralovice
30:52
+9:07
8.
Paukertová Martina
TJP9650
C
OOB TJ Sokol Troja
39:16
+17:31
9.
Vopršalová Jindřiška
SLA9651
C
SKOB Stavimat Slaný
41:45
+20:00
10.
Kubínová Veronika
SKV9752
C
Slovan Karlovy Vary
45:22
+23:37
11.
Kučerová Tereza
DKP
Oddíl OB Kotlářka
61:39
+39:54
Hanáková Marta
KRL7151
C
Kometa Kralovice
35:27
+13:42
D12
1.90 km, 85 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenářová Magda
MLA9559
B
MLOK Mariánské Lázně
29:06
2.
Doležalová Anna
LPM9450
B
OB Lokomotiva Plzeň
29:40
+0:34
3.
Kubínová Romana
SKV9452
C
Slovan Karlovy Vary
30:11
+1:05
4.
Kubelová Monika
KRL9452
C
Kometa Kralovice
31:48
+2:42
5.
Bořánková Karolína
VSP9550
C
USK Praha
32:46
+3:40
6.
Hanáková Magda
KRL9651
C
Kometa Kralovice
33:09
+4:03
7.
Machová Veronika
JES9551
C
KOS Jesenice
33:58
+4:52
8.
Rafajová Anna
SLA9550
B
SKOB Stavimat Slaný
35:48
+6:42
9.
Borovičková Jana
FSP9455
C
VŠTJ Stavební fakult
37:32
+8:26
10.
Hobelová Lenka
KRL9451
C
Kometa Kralovice
41:13
+12:07
11.
Kuberková Lucie
LPM9451
B
OB Lokomotiva Plzeň
42:07
+13:01
12.
Shagererová Anna
SLA9450
C
SKOB Stavimat Slaný
73:22
+44:16
13.
Kroftová Barbora
KRL9552
C
Kometa Kralovice
77:09
+48:03
D14
3.10 km, 140 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brožová Eliška
BSO9250
B
KOB Baník Sokolov
33:19
2.
Veselá Anna
PTK9252
B
OK Potůčky
36:22
+3:03
3.
Sklenářová Jana
MLA9251
B
MLOK Mariánské Lázně
39:04
+5:45
4.
Urbánková Kateřina
ONO9250
B
SKOB Ostrov
41:21
+8:02
5.
Kožinová Anna
PGP9350
B
SK Praga
41:34
+8:15
6.
Březinová Ivana
KRL9353
B
Kometa Kralovice
48:57
+15:38
7.
Čechmánková Petra
OKP9350
C
SK OK24 Praha
57:17
+23:58
Holečková Aneta
ACK9299
Triatlon AC Karlovy
71:21
+38:02
Klingorová Irena
ACK9298
Triatlon AC Karlovy
68:19
+35:00
Kadlečíková Klára
ACK9297
Triatlon AC Karlovy
31947:37
+31914:18
D16
4.40 km, 165 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beranová Bára
BSO9152
A
KOB Baník Sokolov
41:57
2.
Uhlíková Tereza
BSO9151
A
KOB Baník Sokolov
42:34
+0:37
3.
Procházková Monika
BSO9150
A
KOB Baník Sokolov
44:24
+2:27
4.
Doležalová Zuzana
LPM9052
B
OB Lokomotiva Plzeň
47:51
+5:54
5.
Nováková Kateřina
PGP9152
C
SK Praga
56:39
+14:42
6.
Meineltová Miroslava
PTK9152
A
OK Potůčky
59:50
+17:53
7.
Píchová Barbora
ONO9151
C
SKOB Ostrov
64:48
+22:51
8.
Miturová Barbora
MOV9001
C
Baník Ostrava
71:12
+29:15
Beranová Jana
BSO9153
B
KOB Baník Sokolov
DISK
Sedláčková Anna
KRL9051
A
Kometa Kralovice
DISK
D18
5.40 km, 190 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slavíková Renata
BSO8950
B
KOB Baník Sokolov
59:28
Brendl Tomáš
ONO8950
C
SKOB Ostrov
62:31
+3:03
D21
6.00 km, 190 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialová Pavla
VSP7750
C
USK Praha
54:15
2.
Cigošová Kateřina
VPM7995
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
66:19
+12:04
3.
Arnoštová Kateřina
VSP7652
C
USK Praha
67:14
+12:59
4.
Šilhavá Petra
LPM8351
OB Lokomotiva Plzeň
70:16
+16:01
5.
Nyklová Jana
LKV8151
Klub vodáků Karlovy
72:52
+18:37
6.
Bohatá Jana
VSP7455
C
USK Praha
73:12
+18:57
7.
Mašková Irena
LPM8552
OB Lokomotiva Plzeň
78:16
+24:01
8.
Borovičková Lenka
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakult
79:32
+25:17
9.
Kučerová Lada
SLA7450
C
SKOB Stavimat Slaný
81:53
+27:38
10.
Setínková Eva
DKP8759
C
Oddíl OB Kotlářka
82:49
+28:34
11.
Bartošová Ivana
KRP8751
SK Koura
83:58
+29:43
12.
Sládková Ivana
TEH8451
C
Sokol Tehov
86:58
+32:43
13.
Naporowská Marie
BSO7950
C
KOB Baník Sokolov
116:59
+62:44
14.
Vaníčková Lucie
MFP7250
C
VŠSK MFF UK Praha
130:52
+76:37
Steiningerová Kateřina
LPM8450
OB Lokomotiva Plzeň
DISK
Kotásková Jana
JES7451
C
KOS Jesenice
DISK
Sedláčková Oldřiška
KRL8751
A
Kometa Kralovice
DISK
Bořánková Kristýna
VSP7054
C
USK Praha
DISK
D35
5.00 km, 100 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Miturová Radmila
MOV6501
C
Baník Ostrava
52:03
2.
Šilhavá Jana
LPM5951
OB Lokomotiva Plzeň
63:02
+10:59
3.
Hejnalová Hana
PHK6151
OK99 Hradec Králové
64:06
+12:03
4.
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
66:18
+14:15
5.
Čechmánková Helena
OKP6450
C
SK OK24 Praha
68:22
+16:19
6.
Danihelová Jana
PTK6550
C
OK Potůčky
69:06
+17:03
7.
Nováková Jana
TJP6551
C
OOB TJ Sokol Troja
70:31
+18:28
8.
Vašková Blanka
BSO6250
C
KOB Baník Sokolov
73:40
+21:37
9.
Kubínová Jana
SKV
C
Slovan Karlovy Vary
73:52
+21:49
10.
Sládková Eva
TEH5751
C
Sokol Tehov
81:19
+29:16
11.
Kriegelsteinová Jelena
ONO6450
C
SKOB Ostrov
84:53
+32:50
12.
Bursová Eva
LPM6150
OB Lokomotiva Plzeň
97:54
+45:51
13.
Nováková Lenka
PGP6551
C
SK Praga
102:14
+50:11
14.
Kodytková Jitka
TYN6851
C
SK Týniště nad Orlic
113:30
+61:27
Bartošová Jana
KRP7051
SK Koura
DISK
Savičová Gabriela
SKV7952
Slovan Karlovy Vary
71:39
+19:36
D45
4.40 km, 165 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štrossová Jiřina
DCE5650
C
TJ Sokol Dobřichovic
60:16
2.
Setínková Zuzana
DKP5751
C
Oddíl OB Kotlářka
61:01
+0:45
3.
Wolkerová Dagmar
TJP5250
C
OOB TJ Sokol Troja
67:31
+7:15
4.
Gabrielová Šárka
ONO5950
C
SKOB Ostrov
71:13
+10:57
5.
Steiningerová Helena
LPM5950
OB Lokomotiva Plzeň
75:14
+14:58
6.
Patáková Mária
KSH5751
TJ Kašperské Hory
83:49
+23:33
7.
Hejtmánková Alena
TAP5452
C
88:15
+27:59
8.
Nyklová Helena
LKV5151
Klub vodáků Karlovy
89:31
+29:15
9.
Nyklová Jindra
LKV5351
Klub vodáků Karlovy
120:17
+60:01
Paukertová Zuzana
TJP0000
C
OOB TJ Sokol Troja
DISK
Nováková Svatava
SKV5351
Slovan Karlovy Vary
DISK
D55
2.40 km, 100 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bohuslavová Věra
LPM4850
OB Lokomotiva Plzeň
43:32
2.
Ryšavá Lubomíra
TJP4750
C
OOB TJ Sokol Troja
46:17
+2:45
D60
1.90 km, 85 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dolečková Míla
TJP3650
C
OOB TJ Sokol Troja
50:46
H10
1.70 km, 70 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frank Jiří
MAS9600
C
KČT Aš
27:19
2.
Wimmer Ondřej
MAS9601
C
KČT Aš
30:08
+2:49
3.
Macura Vít
MLA9800
C
MLOK Mariánské Lázně
31:01
+3:42
4.
Novák Ondřej
TJP9700
C
OOB TJ Sokol Troja
32:29
+5:10
5.
Kovář Kamil
BSO9700
C
KOB Baník Sokolov
39:20
+12:01
6.
Novák Václav
PGP9600
C
SK Praga
39:46
+12:27
7.
Bartoš Pavel
KRP9801
SK Koura
43:10
+15:51
8.
Bartoš Vojtěch
KRP9802
SK Koura
69:02
+41:43
9.
Novák František
TJP0002
C
OOB TJ Sokol Troja
70:27
+43:08
Milota Břetislav
MLA
MLOK Mariánské Lázně
71:49
+44:30
H12
3.10 km, 140 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Jan
DKP9400
C
Oddíl OB Kotlářka
41:48
2.
Šlajs Daniel
KRL9403
B
Kometa Kralovice
42:44
+0:56
3.
Malec Oldřich
SLA9400
B
SKOB Stavimat Slaný
43:26
+1:38
4.
Kolovský Martin
LPM9403
OB Lokomotiva Plzeň
51:27
+9:39
5.
Mašek Ondřej
BSO9501
C
KOB Baník Sokolov
61:50
+20:02
6.
Vaško Jindřich
BSO9500
C
KOB Baník Sokolov
62:30
+20:42
7.
Tkadlec Matěj
MAS9400
C
KČT Aš
66:36
+24:48
8.
Hájek Lukáš
PTK9400
C
OK Potůčky
77:50
+36:02
9.
Sklenář Tomáš
KRL9402
B
Kometa Kralovice
107:07
+65:19
Uhlíř Marek
SLA9402
C
SKOB Stavimat Slaný
DISK
Kašpar Vojtěch
SLA9500
C
SKOB Stavimat Slaný
DISK
H14
4.40 km, 165 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šulc Marek
MAS9300
B
KČT Aš
42:29
2.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
44:38
+2:09
3.
Vít Daniel
BSO9300
C
KOB Baník Sokolov
46:48
+4:19
4.
Vištejn Jiří
KRL9305
B
Kometa Kralovice
47:26
+4:57
5.
Kolovský František
LPM9202
B
OB Lokomotiva Plzeň
49:15
+6:46
6.
Kamaryt Michal
PTK9203
B
OK Potůčky
49:50
+7:21
7.
Kriegelstein Michal
ONO9200
C
SKOB Ostrov
51:47
+9:18
8.
Šmejkal Karel
MLA9207
C
MLOK Mariánské Lázně
57:19
+14:50
9.
Bursa Jakub
LPM9302
B
OB Lokomotiva Plzeň
58:02
+15:33
10.
Rubeš Martin
LPM9300
OB Lokomotiva Plzeň
58:28
+15:59
11.
Macura Jan
MLA9306
C
MLOK Mariánské Lázně
58:44
+16:15
12.
Šelmek Tomáš
MLA9307
C
MLOK Mariánské Lázně
66:18
+23:49
13.
Pták Ondřej
MLA9212
C
MLOK Mariánské Lázně
70:39
+28:10
14.
Klingora František
ACK9239
Triatlon AC Karlovy
89:35
+47:06
15.
Vonášek Adam
LPM
OB Lokomotiva Plzeň
92:04
+49:35
16.
Báča Tomáš
ACK9240
Triatlon AC Karlovy
92:20
+49:51
17.
Šika Ondřej
LPM9301
OB Lokomotiva Plzeň
108:26
+65:57
Malý Vladimír
ACK9249
Triatlon AC Karlovy
77:01
+34:32
Dědek Vojtěch
ACK9247
Triatlon AC Karlovy
98:15
+55:46
Báča Jan
ACK9246
Triatlon AC Karlovy
118:24
+75:55
Kovalovský Jan
ACK9245
Triatlon AC Karlovy
65:02
+22:33
Trapp Lukáš
ACK9244
Triatlon AC Karlovy
89:11
+46:42
Kouba Václav
ACK9243
Triatlon AC Karlovy
31949:55
+31907:26
Bloudek Tomáš
ACK9242
Triatlon AC Karlovy
48:50
+6:21
Pejsar Jaroslav
ACK9241
Triatlon AC Karlovy
DISK
H16
5.40 km, 190 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovář Tomáš
BSO9101
A
KOB Baník Sokolov
45:22
2.
Švirák Ondřej
BSO9102
A
KOB Baník Sokolov
48:18
+2:56
3.
Frank Jan
MAS9001
B
KČT Aš
49:46
+4:24
4.
Čechmánek Radek
OKP9101
B
SK OK24 Praha
55:09
+9:47
5.
Míka Tomáš
LPM9100
B
OB Lokomotiva Plzeň
79:13
+33:51
6.
Píchal Miroslav
VSP9000
C
USK Praha
81:13
+35:51
H18
6.80 km, 245 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
59:31
2.
Jiskra Martin
SKV8801
Slovan Karlovy Vary
65:07
+5:36
3.
Popule Tomáš
LPM8803
B
OB Lokomotiva Plzeň
72:41
+13:10
4.
Spazierer Jan
NEJ8801
C
TJ Jiskra Nejdek
75:30
+15:59
5.
Newiak Martin
NEJ8802
C
TJ Jiskra Nejdek
84:27
+24:56
H21
8.00 km, 305 m
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
52:10
2.
Rambousek Karel
BSO7907
C
KOB Baník Sokolov
56:25
+4:15
3.
Pilař Karel
BSO7801
C
KOB Baník Sokolov
56:31
+4:21
4.
Pleticha Richard
JES7502
R
KOS Jesenice
57:41
+5:31
5.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
59:41
+7:31
6.
Bořánek Petr
VSP7000
C
USK Praha
60:58
+8:48
7.
Šilhavý Jakub
LPM8500
OB Lokomotiva Plzeň
64:13
+12:03
8.
Kožina Petr
PGP6000
C
SK Praga
65:16
+13:06
9.
Martínek Robert
FSP7700
C
VŠTJ Stavební fakult
67:28
+15:18
10.
Bílý Milan
JES7001
C
KOS Jesenice
70:09
+17:59
11.
Bauer Lukáš
ZBP7700
Zbraslav
70:17
+18:07
12.
Arnošt Kamil
VSP7301
C
USK Praha
71:25
+19:15
13.
Kovář Jindřich
MAS6800
C
KČT Aš
71:49
+19:39
14.
Jedlička Karel
LPM7709
OB Lokomotiva Plzeň
72:00
+19:50
15.
Vaníček Tomáš
MFP6601
C
VŠSK MFF UK Praha
72:27
+20:17
16.
Brom Hynek
LPM7503
OB Lokomotiva Plzeň
72:58
+20:48
17.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakult
73:31
+21:21
18.
Hudek Martin
JES
C
KOS Jesenice
74:04
+21:54
19.
Paták Pavel
KSH8501
TJ Kašperské Hory
76:20
+24:10
20.
Gabriel Vojta
ONO8702
C
SKOB Ostrov
76:46
+24:36
21.
Hulec Jakub
VSP8401
C
USK Praha
77:37
+25:27
22.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
OB Lokomotiva Plzeň
78:06
+25:56
23.
Šolc Radim
PGP8101
C
SK Praga
80:20
+28:10
24.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
88:02
+35:52
25.
Žižka Přemysl
MIL7301
C
Milevsko
89:07
+36:57
26.
Brabec Zdeněk
ZAT5603
TJ Lokomotiva Žatec
89:53
+37:43
27.
Hejtmánek Martin
TAP8605
C
95:07
+42:57
28.
Mareš Ladislav
MIL7202
C
Milevsko
96:33
+44:23
29.
Pešta Jiří
MIL7201
C
Milevsko
100:14
+48:04
30.
Suchý Ondřej
LPM8301
OB Lokomotiva Plzeň
108:52
+56:42
31.
Waldhauser Miloš
JES7901
C
KOS Jesenice
120:49
+68:39
H35
6.80 km, 245 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kass Pavel
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
60:26
2.
Hájek Jiří
PTK6401
C
OK Potůčky
61:15
+0:49
3.
Škorpil Martin
VSP5700
C
USK Praha
63:41
+3:15
4.
Kubín Jiří
VSP6001
USK Praha
63:52
+3:26
5.
Sedláček Tomáš
KRL6401
C
Kometa Kralovice
66:14
+5:48
6.
Bartoš Luděk
KRP6701
SK Koura
69:20
+8:54
7.
Chotětický Václav
MAS5200
C
KČT Aš
72:42
+12:16
8.
Uhlíř Patrik
SLA7000
C
SKOB Stavimat Slaný
75:34
+15:08
9.
Píchal Jan
VSP5202
C
USK Praha
78:33
+18:07
10.
Kroupa Štěpán
VPM6904
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
83:27
+23:01
11.
Janovič Ondřej
SKV5901
C
Slovan Karlovy Vary
85:19
+24:53
12.
Hanák Martin
KRL6701
C
Kometa Kralovice
85:47
+25:21
13.
Chotětický Jan
MAS5400
C
KČT Aš
85:49
+25:23
14.
Novák Petr
TJP6301
C
OOB TJ Sokol Troja
86:03
+25:37
Malec Jaroslav
SLA6200
C
SKOB Stavimat Slaný
DISK
H45
6.00 km, 190 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hořínek Jaroslav
VSP5000
C
USK Praha
63:19
2.
Steininger Pavel
LPM5603
OB Lokomotiva Plzeň
70:07
+6:48
3.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
C
77:45
+14:26
4.
Dočkal Zdeněk
TYN5601
C
SK Týniště nad Orlic
83:03
+19:44
5.
Paukert Milan
TJP5000
C
OOB TJ Sokol Troja
83:55
+20:36
6.
Blažek Jiří
VPM5009
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
86:20
+23:01
7.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
TJ Sokol Dobřichovic
86:22
+23:03
8.
Petr Blažek
VPM
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
91:39
+28:20
9.
Dědek Miroslav
ONO6000
SKOB Ostrov
112:39
+49:20
10.
Bartoš Vratislav
KRP5401
SK Koura
145:29
+82:10
Štěrba Jíří
SKV6401
Slovan Karlovy Vary
93:10
+29:51
H55
5.00 km, 100 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nykl Jan
LKV5101
Klub vodáků Karlovy
57:37
2.
Bohuslav Václav
LPM4201
OB Lokomotiva Plzeň
59:21
+1:44
3.
Fiala Miloš
KSH4801
TJ Kašperské Hory
60:15
+2:38
4.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
TJ Skalka Cheb
60:49
+3:12
5.
Schimm Dieter
BSO4401
C
KOB Baník Sokolov
60:51
+3:14
6.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
62:35
+4:58
7.
Lisý Jan
ONO4201
C
SKOB Ostrov
67:14
+9:37
8.
Janeček Eduard
LPM5100
OB Lokomotiva Plzeň
77:22
+19:45
9.
Ryšavý Vít
TJP4700
C
OOB TJ Sokol Troja
87:31
+29:54
H65
2.40 km, 100 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Attl Vladimír
PGP3800
C
SK Praga
33:01
H70
2.40 km, 100 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hanák Milan
FSP3400
C
VŠTJ Stavební fakult
43:33
2.
Semorád Miloš
SCP
C
Sparta Praha
44:44
+1:11
3.
Doleček Karel
TJP3300
C
OOB TJ Sokol Troja
46:11
+2:38
4.
Samohýl Richard
PGP2800
C
SK Praga
65:02
+21:29
5.
Bartoš Lumír
KRP2701
SK Koura
77:48
+34:15
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz