Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: OP - sprint
Kód závodu
060401016
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
OP - sprint
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.04.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
BSO - KOB Baník Sokolov
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H20
H21
H35
H45
H55
H65
D10
1.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šiková Karolína
LPM9651
C
OK Lokomotiva Plzeň
10:30
+0:00
2.
Šiková Barbora
LPM9650
C
OK Lokomotiva Plzeň
14:29
+3:59
3.
Kubínová Veronika
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
14:49
+4:19
D12
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Romana
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
13:19
+0:00
2.
Kuberková Lucie
LPM9451
B
OK Lokomotiva Plzeň
13:40
+0:21
3.
Sklenářová Magda
MLA9559
B
MLOK Mariánské Lázně
14:00
+0:41
4.
Machová Veronika
JES9551
C
KOS Jesenice
22:48
+9:29
D14
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brožová Eliška
BSO9250
B
KOB Baník Sokolov
11:15
+0:00
2.
Veselá Anna
PTK9252
B
OK Potůčky
13:20
+2:05
3.
Urbánková Kateřina
ONO9250
B
SKOB Ostrov
14:02
+2:47
4.
Sklenářová Jana
MLA9251
B
MLOK Mariánské Lázně
17:29
+6:14
5.
Smržová Pavlína
JES9351
C
KOS Jesenice
30:12
+18:57
D16
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sedláčková Anna
KRL9051
A
Kometa Kralovice
19:25
+0:00
2.
Beranová Bára
BSO9152
A
KOB Baník Sokolov
20:00
+0:35
3.
Meineltová Miroslava
PTK9151
A
OK Potůčky
21:52
+2:27
4.
Uhlíková Tereza
BSO9151
A
KOB Baník Sokolov
23:53
+4:28
5.
Procházková Monika
BSO9150
A
KOB Baník Sokolov
24:09
+4:44
6.
Beranová Jana
BSO9153
B
KOB Baník Sokolov
25:05
+5:40
6.
Benáková Denisa
PTK9152
A
OK Potůčky
25:05
+5:40
8.
Hájková Monika
PTK9150
B
OK Potůčky
27:39
+8:14
9.
Píchová Barbora
ONO9151
C
SKOB Ostrov
29:46
+10:21
D18
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuncová Eliška
MLA8951
A
MLOK Mariánské Lázně
21:30
+0:00
2.
Dědková Pavla
ONO8950
C
SKOB Ostrov
28:43
+7:13
D21
3.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sedláčková Oldřiška
KRL8751
A
Kometa Kralovice
29:55
+0:00
2.
Fialová Pavla
VSP7750
R
USK Praha
30:04
+0:09
3.
Neradová Alena
LIT8551
R
KOB Chemopetrol Litv
30:37
+0:42
4.
Šilhavá Petra
LPM8351
C
OK Lokomotiva Plzeň
41:07
+11:12
Bohuslavová Jana
LPM7852
C
OK Lokomotiva Plzeň
DISK
D35
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Danihelová Jana
PTK6550
C
OK Potůčky
27:16
+0:00
2.
Kamarytová Martina
PTK6650
C
OK Potůčky
28:04
+0:48
3.
Šilhavá Jana
LPM5951
C
OK Lokomotiva Plzeň
29:34
+2:18
4.
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
31:15
+3:59
5.
Papežová Jindra
SCH6551
C
TJ Skalka Cheb
31:44
+4:28
6.
Kubínová Jana
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
32:26
+5:10
7.
Jandová Hana
LCV7150
C
TJ Loko Chomutov
34:37
+7:21
8.
Kuncová Daniela
MLA6851
C
MLOK Mariánské Lázně
35:05
+7:49
9.
Tenglerová Helena
MLA6551
C
MLOK Mariánské Lázně
35:08
+7:52
10.
Kriegelsteinová Jelena
ONO6450
C
SKOB Ostrov
35:45
+8:29
11.
Bursová Eva
LPM6150
C
OK Lokomotiva Plzeň
37:29
+10:13
12.
Šmejkalová Karla
MLA6256
C
MLOK Mariánské Lázně
41:13
+13:57
13.
Sklenářová Jana
MLA6258
C
MLOK Mariánské Lázně
58:29
+31:13
D45
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opavová Stanislava
MLA5451
C
MLOK Mariánské Lázně
28:05
+0:00
D55
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brabcová Jindra
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
23:57
+0:00
H10
1.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macura Vít
MLA9800
C
MLOK Mariánské Lázně
10:30
+0:00
2.
Jiří Frank
MAS9600
C
KČT Aš
15:35
+5:05
3.
Ondřej Wimmer
MAS9601
C
KČT Aš
29:59
+19:29
4.
Kovář Kamil
BSO
KOB Baník Sokolov
33:55
+23:25
Ševčík Roman
ONO9600
C
SKOB Ostrov
DISK
H12
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolovský Martin
LPM9403
C
OK Lokomotiva Plzeň
15:51
+0:00
2.
Vaško Jindřich
BSO9500
C
KOB Baník Sokolov
17:33
+1:42
3.
Hájek Lukáš
PTK9400
C
OK Potůčky
19:26
+3:35
4.
David Řezáč
MAS9401
C
KČT Aš
22:29
+6:38
Mašek Ondřej
BSO9501
C
KOB Baník Sokolov
DISK
H14
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
22:08
+0:00
2.
Kriegelstein Michal
ONO9200
C
SKOB Ostrov
23:08
+1:00
3.
Kolovský František
LPM9202
B
OK Lokomotiva Plzeň
23:46
+1:38
4.
Macura Jan
MLA9306
B
MLOK Mariánské Lázně
23:58
+1:50
5.
Kamaryt Michal
PTK9203
B
OK Potůčky
24:30
+2:22
6.
Vištejn Jiří
KRL9305
B
Kometa Kralovice
24:43
+2:35
7.
Bursa Jakub
LPM9302
B
OK Lokomotiva Plzeň
25:37
+3:29
8.
Vít Daniel
BSO9300
C
KOB Baník Sokolov
30:38
+8:30
9.
Marek Šulc
MAS9300
C
KČT Aš
30:51
+8:43
10.
Jan Wimmer
MAS9200
C
KČT Aš
32:05
+9:57
11.
Šelmek Tomáš
MLA9307
C
MLOK Mariánské Lázně
32:51
+10:43
12.
Šika Ondřej
LPM9301
C
OK Lokomotiva Plzeň
33:35
+11:27
13.
Papež Vojtěch
SCH9301
C
TJ Skalka Cheb
55:17
+33:09
H16
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švirák Ondřej
BSO9102
A
KOB Baník Sokolov
25:46
+0:00
2.
Kovář Tomáš
BSO9101
A
KOB Baník Sokolov
26:35
+0:49
3.
Bína Martin
MLA9102
A
MLOK Mariánské Lázně
31:07
+5:21
4.
Míka Tomáš
LPM9100
B
OK Lokomotiva Plzeň
31:56
+6:10
5.
Papež Jakub
SCH9004
C
TJ Skalka Cheb
52:02
+26:16
6.
Jan Frank
MAS9001
B
KČT Aš
55:02
+29:16
Tengler Petr
MLA9101
A
MLOK Mariánské Lázně
DISK
H18
3.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
29:35
+0:00
2.
Popule Tomáš
LPM8803
B
OK Lokomotiva Plzeň
31:10
+1:35
3.
Čechura Tomáš
LPM8900
C
OK Lokomotiva Plzeň
31:28
+1:53
4.
Tengler Martin
MLA8901
B
MLOK Mariánské Lázně
31:58
+2:23
5.
Vlach Miroslav
SCH8901
C
TJ Skalka Cheb
37:11
+7:36
6.
Vlach Jiří
SCH8902
C
TJ Skalka Cheb
37:54
+8:19
7.
Lukáš Toman
SCH8904
C
TJ Skalka Cheb
43:06
+13:31
H20
4.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
Gabriel Vojta
ONO8702
B
SKOB Ostrov
DISK
H21
4.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Princl Pavel
FSP7800
R
VŠTJ Stavební fakult
27:27
+0:00
2.
Ševčík Petr
ONO7200
C
SKOB Ostrov
30:13
+2:46
3.
Karel Pilař
MAS5501
C
KČT Aš
30:38
+3:11
4.
Šilhavý Jakub
LPM8500
C
OK Lokomotiva Plzeň
31:05
+3:38
5.
Kubín Jiří
VSP6001
USK Praha
32:24
+4:57
6.
Tojnar Jan
FSP6701
C
VŠTJ Stavební fakult
34:51
+7:24
7.
Hulec Jakub
VSP8401
C
USK Praha
35:20
+7:53
8.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
C
OK Lokomotiva Plzeň
35:31
+8:04
9.
Urbánek Lumír
ONO6701
C
SKOB Ostrov
36:18
+8:51
10.
Škroch Michal
MLA7705
C
MLOK Mariánské Lázně
39:05
+11:38
11.
Bohuslav Václav
LPM7206
C
OK Lokomotiva Plzeň
41:27
+14:00
12.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
42:39
+15:12
13.
Janíček Ota
JES8101
C
KOS Jesenice
60:17
+32:50
Bílý Milan
JES7001
C
KOS Jesenice
DISK
Milota Josef
MLA5801
C
MLOK Mariánské Lázně
DISK
Pleticha Richard
JES7501
R
KOS Jesenice
DISK
Waldhauser Miloš
JES7901
C
KOS Jesenice
DISK
Šváb Jan
FSP5801
C
VŠTJ Stavební fakult
DISK
Kunc Petr
MLA8801
A
MLOK Mariánské Lázně
DISK
H35
3.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Urban Miroslav
ZAT6900
C
TJ Lokomotiva Žatec
26:15
+0:00
2.
Kunc Petr
MLA6601
C
MLOK Mariánské Lázně
28:29
+2:14
3.
Bína Pavel
MLA6708
C
MLOK Mariánské Lázně
29:52
+3:37
4.
Hájek Jiří
PTK6401
C
OK Potůčky
30:12
+3:57
5.
Michalec Jan
MLA5701
C
MLOK Mariánské Lázně
31:58
+5:43
6.
Sedláček Tomáš
KRL6401
C
Kometa Kralovice
36:05
+9:50
7.
Kozelka Jan
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
38:40
+12:25
8.
Jan Chotětický
MAS5400
C
KČT Aš
40:58
+14:43
H45
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Catmur Richard
VSP
USK Praha
31:23
+0:00
2.
Blažek Jiří
VPM5009
KOS Slavia VŠ Plzeň
33:15
+1:52
3.
Brabec Zdeněk
ZAT5603
C
TJ Lokomotiva Žatec
34:18
+2:55
4.
Dědek Miroslav
ONO6000
C
SKOB Ostrov
42:39
+11:16
Macura Jaroslav
MLA5903
C
MLOK Mariánské Lázně
DISK
H55
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
26:38
+0:00
2.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
C
TJ Skalka Cheb
27:49
+1:11
3.
Fišák Jan
MLA4401
C
MLOK Mariánské Lázně
28:28
+1:50
4.
Valeška Rudolf
LCV4700
C
TJ Loko Chomutov
30:45
+4:07
5.
Janeček Eduard
LPM5100
C
OK Lokomotiva Plzeň
55:53
+29:15
H65
1.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
12:13
+0:00
2.
Koubek Jiří
BSO3500
C
KOB Baník Sokolov
16:06
+3:53
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz