Kód závodu
051008191
Název
9. Oblastní Žebříček Valašské oblasti 2005
Datum
08.10.2005
Místo konáníTesák
Použitá mapaTesák - východ, 1:15000, E=5m, stav VIII/2005
PořadatelSKM - KOB Směr Kroměříž
Ředitel závoduIng. Ilja Dvorský
Hlavní rozhodčíIng. Boris Dvorský
Stavitel tratíIng. Boris Dvorský
JURYJan Vyoral, Josef Hubáček, Pavel Krajča
Kategorie
D10C     D10N     D12     D14     D16     D21     D35     D40     D45     H10C     H10N     H12     H14     H18     H21     H35     H45     H50     H55     H60     H65     HDR     P5     T3    

D10C
1.88 km, 90 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kunčarová Jana TJ Slovan Luhačovice 22.23
2. Krajcarová Soňa KOB Směr Kroměříž 31.33 + 9.10
3. Balcová Iva SKOB Zlín 34.25 +12.02
4. Končáková Klára Sokol Holešov 38.57 +16.34
Chovancová Zuzana SKOB Zlín DISK
D10N
2.18 km, 75 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Melicharová Alžběta Sokol Holešov 18.30
1. Gračková Alena TJ Slovan Luhačovice 18.30
3. Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž 31.33 +13.03
4. Tomášková Anna Sokol Holešov 32.36 +14.06
MS Šopíková Anna + Tereza SKOB Zlín 18.18
MS Šibíková Adéla + Michal SKOB Zlín 17.12
D12
2.49 km, 150 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jeřábková Jitka SKOB Zlín 30.21
2. Kociánová Barbora SKOB Zlín 30.37 + 0.16
3. Koláriková Lucie SKOB Zlín 30.55 + 0.34
4. Stašková Kateřina) SKOB Zlín 33.25 + 3.04
5. Balcová Jana SKOB Zlín 34.04 + 3.43
6. Kukolová Karolína TJ Slovan Luhačovice 44.26 +14.05
D14
3.01 km, 135 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Žaludková Petra SKOB Zlín 22.14
2. Kršáková Marie TJ Sokol Vizovice 25.38 + 3.24
3. Drgová Lenka SKOB Zlín 27.17 + 5.03
4. Kukolová Šárka TJ Slovan Luhačovice 28.32 + 6.18
5. Krejčíková Marie SKOB Zlín 31.26 + 9.12
6. Christovová Neli KOB Směr Kroměříž 31.43 + 9.29
7. Drgová Markéta SKOB Zlín 32.22 +10.08
8. Hrubanová Kateřina KOB Směr Kroměříž 37.08 +14.54
9. Rafajová Zuzana Orientklub Vsetín 40.14 +18.00
10. Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín 52.56 +30.42
D16
4.25 km, 240 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hubáčková Pavla TJ Slovan Luhačovice 37.21
2. Cahlová Blanka TJ Slovan Luhačovice 38.37 + 1.16
3. Hoferková Petra SKOB Zlín 45.27 + 8.06
4. Kavanová Elena KOB Směr Kroměříž 54.39 +17.18
5. Čechová Lenka Orientklub Vsetín 61.20 +23.59
6. Pechalová Zuzana Orientklub Vsetín 68.28 +31.07
7. Kiliánová Kateřina Orientklub Vsetín 75.13 +37.52
Hančíková Kateřina SKOB Zlín DISK
D21
6.29 km, 350 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Krejčíková Barbora SKOB Zlín 58.36
2. Filipová Zuzana SKOB Zlín 62.05 + 3.29
3. Bencúrová Jitka TJ Slovan Luhačovice 64.27 + 5.51
4. Zlatníková Irena SKOB Zlín 67.48 + 9.12
5. Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín 70.00 +11.24
6. Otrusinová Jana SKOB Zlín 71.20 +12.44
7. Mauerová Jitka SKOB Zlín 74.50 +16.14
8. Vlažná Lucie TJ Slovan Luhačovice 75.09 +16.33
9. Smětáková Ivana Sokol Holešov 77.45 +19.09
10. Maliňáková Katka Orientklub Vsetín 86.24 +27.48
11. Maliňáková Petra Orientklub Vsetín 109.32 +50.56
D35
4.42 km, 240 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice 47.34
2. Vlažná Mirka TJ Slovan Luhačovice 47.41 + 0.07
3. Koláriková Irena SKOB Zlín 48.39 + 1.05
4. Cahlová Slávka TJ Slovan Luhačovice 49.03 + 1.29
5. Hauerlandová Jitka TJ Slovan Luhačovice 59.13 +11.39
6. Končáková Kateřina Sokol Holešov 71.02 +23.28
Hančíková Hana SKOB Zlín Vzdal
MS Mudráková Tereza TJ Slovan Luhačovice 47.38 + 0.04
MS Kunčar Antonín TJ Slovan Luhačovice 94.59 +47.25
D40
4.25 km, 240 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Polášková Kamila SKOB Zlín 47.56
2. Krejčíková Monika SKOB Zlín 48.49 + 0.53
3. Horynová Eva SKOB Zlín 48.50 + 0.54
4. Stackeová Anna TJ Slovan Luhačovice 49.23 + 1.27
5. Cetkovská Alena SKOB Zlín 50.41 + 2.45
6. Korčáková Jana SKOB Zlín 55.28 + 7.32
7. Nečasová Eva SKOB Zlín 62.03 +14.07
Kožíková Hana Sokol Holešov DISK
D45
3.34 km, 155 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Žaludková Miroslava SKOB Zlín 38.22
H10C
1.88 km, 90 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mudrák Štěpán TJ Slovan Luhačovice 13.27
2. Hubáček Jonáš TJ Slovan Luhačovice 14.56 + 1.29
3. Malý Jan TJ Sokol Vizovice 17.34 + 4.07
4. Polášek Michal SKOB Zlín 18.12 + 4.45
5. Burkart David TJ Sokol Vizovice 20.32 + 7.05
6. Kunz Jan Jiskra Otrokovice 20.57 + 7.30
7. Slíva Jan TJ Slovan Luhačovice 21.27 + 8.00
8. Medek Petr TJ Slovan Luhačovice 29.59 +16.32
9. Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž 37.21 +23.54
10. Chovanec David SKOB Zlín 64.08 +50.41
Sadílek Jan SKOB Zlín DISK
MS Odstrčilík Viktor SKOB Zlín DISK
H10N
2.18 km, 75 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž 15.45
2. Malý Filip TJ Sokol Vizovice 17.32 + 1.47
3. Láznička Václav SKOB Zlín 20.29 + 4.44
4. Tomášek Ondřej Sokol Holešov 21.15 + 5.30
5. Urbiš Jakub 22.27 + 6.42
6. Sedláček Ondřej Sokol Holešov 23.24 + 7.39
7. Cahlík Jakub Sokol Holešov 27.06 +11.21
8. Žédek Pavel TJ Sokol Vizovice 45.31 +29.46
MS Opravil Martin TJ Sokol Vizovice 32.56 +17.11
MS Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž 18.48 + 3.03
H12
2.67 km, 130 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kolárik Tomáš SKOB Zlín 20.00
2. Korčák Jakub SKOB Zlín 21.41 + 1.41
3. Zubalík Cyril SKOB Zlín 25.36 + 5.36
4. Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž 26.34 + 6.34
5. Gottlicher Fabio SKOB Zlín 27.15 + 7.15
6. Pěček Martin KOB Směr Kroměříž 28.13 + 8.13
7. Láznička Jan SKOB Zlín 30.05 +10.05
8. Slabiňák Jakub TJ Slovan Luhačovice 30.10 +10.10
9. Schäfer Jan SKOB Zlín 30.28 +10.28
10. Hlavenka Martin TJ Sokol Vizovice 30.42 +10.42
11. Kratochvíl Jindřich TJ Sokol Vizovice 31.32 +11.32
12. Dokoupil Jakub SKOB Zlín 34.11 +14.11
13. Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž 34.42 +14.42
14. Kašpar Michal SKOB Zlín 34.49 +14.49
15. Polčák Luděk TJ Sokol Vizovice 35.12 +15.12
16. Doležel Patrik TJ Slovan Luhačovice 38.13 +18.13
17. Osička Vít SKOB Kobra Vsetín 38.33 +18.33
18. Hoferek Tomáš SKOB Zlín 42.23 +22.23
19. Melichar Jonáš Sokol Holešov 45.04 +25.04
20. Brogowski Šimon TJ Slovan Luhačovice 45.10 +25.10
MS Kettner Martin TJ Sokol Vizovice 51.05 +31.05
H14
4.20 km, 210 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hubáček Jan TJ Slovan Luhačovice 31.53
2. Hubáček Michal TJ Slovan Luhačovice 33.39 + 1.46
3. Valenta Jiří TJ Slovan Luhačovice 35.37 + 3.44
4. Matuš Martin SKOB Zlín 39.57 + 8.04
5. Semela Jakub TJ Slovan Luhačovice 40.38 + 8.45
6. Benroth Martin TJ Slovan Luhačovice 40.56 + 9.03
7. Žemlík Boleslav SKOB Kobra Vsetín 41.45 + 9.52
8. Trhlík Kamil Sokol Holešov 42.02 +10.09
9. Melichar Matěj Sokol Holešov 49.13 +17.20
10. Halcin Marcel Sokol Holešov 52.39 +20.46
11. Kunovský Ondřej TJ Slovan Luhačovice 56.16 +24.23
12. Špetlík Václav TJ Slovan Luhačovice 58.12 +26.19
H18
8.35 km, 420 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Slezák Zdeněk TJ Slovan Luhačovice 57.44
2. Cahel Marek TJ Slovan Luhačovice 59.00 + 1.16
3. Vlažný Jan TJ Slovan Luhačovice 66.12 + 8.28
4. Nečas Tomáš SKOB Zlín 71.46 +14.02
5. Cetkovský Petr SKOB Zlín 77.49 +20.05
6. Zbranek Roman SKOB Kobra Vsetín 78.17 +20.33
7. Kilián Dominik Orientklub Vsetín 118.13 +60.29
H21
9.12 km, 505 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hubáček Josef TJ Slovan Luhačovice 56.29
2. Přikryl Petr TJ Spartak První Brněnská 62.25 + 5.56
3. Vyoral Jan TJ Sokol Vizovice 62.37 + 6.08
4. Marek Martin TJ Sokol Vizovice 65.38 + 9.09
5. Kunz Martin BETA Ursus Orienteering 68.45 +12.16
6. Podmolík Tomáš SKOB Zlín 69.00 +12.31
7. Zlatník Lubor SKOB Zlín 70.26 +13.57
8. Korčák Dominik SKOB Zlín 72.25 +15.56
9. Starosta Pavel TJ Sokol Vizovice 72.57 +16.28
10. Bencúr Juraj TJ Slovan Luhačovice 74.42 +18.13
11. Kožík Jiří SKOB Zlín 87.15 +30.46
12. Krejčík Zbyněk SKOB Zlín 94.03 +37.34
13. Křivánek Martin KOB MOIRA Brno 97.22 +40.53
14. Šlachta Dušan DDM Valašské Meziříčí 115.26 +58.57
Jelínek Petr SKOB Zlín DISK
H35
8.35 km, 420 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nečas Rudolf SKOB Zlín 63.29
2. Kunčar Vít TJ Slovan Luhačovice 66.50 + 3.21
3. Krajča Pavel SKOB Zlín 67.13 + 3.44
4. Vrubel Karel SKOB Zlín 70.37 + 7.08
5. Končák Jaroslav Sokol Holešov 73.10 + 9.41
6. Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín 84.18 +20.49
7. Hubáček Libor TJ Slovan Luhačovice 87.33 +24.04
8. Kožík Miroslav Sokol Holešov 95.14 +31.45
9. Melichar Tomáš Sokol Holešov 95.33 +32.04
10. Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín 100.06 +36.37
11. Perůtka Karel TJ Slovan Luhačovice 102.19 +38.50
12. Slíva Petr TJ Slovan Luhačovice 128.20 +64.51
Sedláček Jaroslav Sokol Holešov DISK
H45
5.65 km, 375 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Peška Antonín Sokol Holešov 58.57
2. Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín 60.10 + 1.13
3. Čech Přemysl Orientklub Vsetín 61.42 + 2.45
4. Kršák Karel TJ Sokol Vizovice 68.19 + 9.22
5. Ondrušek Ladislav Orientklub Vsetín 104.53 +45.56
H50
4.37 km, 260 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Žaludek Jindřich SKOB Zlín 38.34
2. Jelínek Vít SKOB Zlín 44.13 + 5.39
3. Čevela Jaromír SKOB Zlín 50.05 +11.31
4. Pohořalý Jiří Jiskra Otrokovice 50.42 +12.08
5. Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín 59.22 +20.48
6. Jakob Ladislav Orientklub Vsetín 60.17 +21.43
H55
4.37 km, 260 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vávra Jaroslav Orientklub Vsetín 38.00
2. Láznička Alois SKOB Zlín 45.44 + 7.44
3. Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice 47.42 + 9.42
4. Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín 50.49 +12.49
5. Žemlík Jan SKOB Zlín 53.18 +15.18
6. Žemlík Ivan Orientklub Vsetín 60.28 +22.28
H60
3.33 km, 170 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hančík Antonín SKOB Zlín 79.25
H65
3.33 km, 170 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kusák Stanislav Přátelé evrop. vrcholů Zlín 44.38
2. Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice 52.55 + 8.17
3. Panovec Zbislav Jiskra Otrokovice 55.57 +11.19
4. Tomášek František Jiskra Otrokovice 61.38 +17.00
5. Valla Stanislav SKOB Zlín 65.44 +21.06
6. Řezanina Josef TJ Zbrojovka Vsetín 69.28 +24.50
HDR
2.18 km, 75 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Podmolík Josef SKOB Zlín 14.43
1. Bencúr Juraj TJ Slovan Luhačovice 14.43
3. Mejzlík Dominik TJ Slovan Luhačovice 14.49 + 0.06
4. Kunz Jiří Jiskra Otrokovice 15.49 + 1.06
5. Pechal Petr Orientklub Vsetín 17.27 + 2.44
6. Gračka Radek TJ Slovan Luhačovice 19.00 + 4.17
7. Slezáková Natálie SK POB Zlín 19.42 + 4.59
8. Mikovi Jiskra Otrokovice 19.43 + 5.00
9. Sedláček Jan Sokol Holešov 20.26 + 5.43
10. Nosek Daniel 21.15 + 6.32
11. Holubec Jakub Přátelé evrop. vrcholů Zlín 21.16 + 6.33
12. Nešporová Alžběta SKOB Zlín 23.38 + 8.55
13. Pompovi Jiskra Otrokovice 26.05 +11.22
14. Kunčarová Magdaléna TJ Slovan Luhačovice 26.16 +11.33
15. Zvoníček KOB Směr Kroměříž 34.38 +19.55
16. Kadaňková Pavla DDM Valašské Meziříčí 35.13 +20.30
17. Panovcová Pavlína Jiskra Otrokovice 44.42 +29.59
18. Píšová Barbora TJ Slovan Luhačovice 64.29 +49.46
P5
4.42 km, 240 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Skácel Václav SKOB Zlín 65.41
T3
3.34 km, 155 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Medek Zdeněk TJ Slovan Luhačovice 41.46
2. Mikulková Marie Sokol Holešov 77.32 +35.46
3. Jelínková Dagmar SKOB Zlín 90.43 +48.57
Gottlicherová Jolana SKOB Zlín DISK