Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Valašské Grapy 2005 - 8.Žebříček B - Morava
Kód závodu
050903157
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Valašské Grapy 2005 - 8.Žebříček B - Morava
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
03.09.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
8. ŽBM
Místo konání
Velké Karlovice = Léskové
Použitá mapa
Léskové, 1:15000, E=5m, stav léto 2005
Pořadatel
ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín
Ředitel závodu
Ivan Vyškovskě
Hlavní rozhodčí
Anna Stackeová
Stavitel tratí
Tomáš Podmolík
JURY
Libor Hirš, Jaroslav Hubáček, Milan Binčík
Kategorie
D10C
D12B
D14B
D16B
D18B
D20B
D21B
D21C
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
H10C
H12B
H14B
H16B
H18B
H20B
H21B
H21C
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
H75B
HDR
P5
D10C
3.18 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunčarová Jana
TJ Slovan Luhačovice
45.41
2.
Jana Tesařová
VSK VŠB TU Ostrava
54.49
+ 9.08
3.
Krajcarová Soňa
KOB Směr Kroměříž
65.33
+19.52
4.
Hoseková Vanda
Ružomberok
73.53
+28.12
5.
Vavrysová Barbara
TJ Slovan Luhačovice
75.45
+30.04
6.
Uchytilová Natálie
SK Prostějov
93.08
+47.27
D12B
3.23 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horčičková Vendula
SK Univerzity Palackého Olomou
37.01
2.
Laštůvková Petra
TJ TŽ Třinec
40.59
+ 3.58
3.
Šimková Johanka
SK Univerzity Palackého Olomou
42.01
+ 5.00
4.
Šarmanová Alenka
SKOB Ostrava
44.15
+ 7.14
5.
Opletalová Bára
TJ TŽ Třinec
47.02
+10.01
6.
Kosová Štěpánka
TJ TŽ Třinec
48.20
+11.19
7.
Kolářová Renata
A-team NOVO Bruntál
49.10
+12.09
8.
Koporová Petra
VSK MZLU Brno
53.25
+16.24
9.
Jeřábková Jitka
SKOB Zlín
56.57
+19.56
10.
Svobodová Radka
SKOB Frýdek - Místek
57.00
+19.59
11.
Pernicová Helena
SK Univerzity Palackého Olomou
57.23
+20.22
12.
Koláriková Lucie
SKOB Zlín
58.37
+21.36
13.
Haltofová Eva
TJ TŽ Třinec
58.45
+21.44
14.
Czepczorová Michael
TJ TŽ Třinec
62.54
+25.53
15.
Kovářová Veronika
TJ TŽ Třinec
63.00
+25.59
16.
Ivánková Žaneta
SKOB Frýdek - Místek
65.18
+28.17
17.
Nožková Sára
TJ TŽ Třinec
65.44
+28.43
18.
Jemelíková Denisa
VSK MZLU Brno
67.08
+30.07
19.
Vítková Lucie
Sokol Ptení
69.19
+32.18
20.
Hejlová Zuzana
Sokol Ptení
69.39
+32.38
21.
Kociánová Barbora
SKOB Zlín
78.34
+41.33
22.
Stašková Kateřina
SKOB Zlín
81.48
+44.47
23.
Peřinková Petra
NORD Slavia Minerva Opava
109.25
+72.24
D14B
3.50 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Březinová Marie
SK Severka Šumperk
36.25
2.
Šulerová Pavlína
TJ Tesla Brno
41.03
+ 4.38
3.
Kosová Barbora
TJ TŽ Třinec
41.48
+ 5.23
4.
Čermáková Magdalena
SK Univerzity Palackého Olomou
42.04
+ 5.39
5.
Indráková Adélka
SK Univerzity Palackého Olomou
43.59
+ 7.34
6.
Štrajtová Štěpánka
SK Univerzity Palackého Olomou
44.00
+ 7.35
7.
Chromečková Martina
SK Severka Šumperk
44.13
+ 7.48
8.
Žaludková Petra
SKOB Zlín
44.41
+ 8.16
9.
Mlčochová Alice
TJ TŽ Třinec
45.48
+ 9.23
10.
Vyhnálková Milada
TJ Slezan Opava
46.04
+ 9.39
11.
Jastrzembská Tereza
TJ TŽ Třinec
46.19
+ 9.54
12.
Šperlíková Eva
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
48.59
+12.34
13.
Vintrová Iva
SKOB Zlín
50.35
+14.10
14.
Krejčíková Marie
SKOB Zlín
51.18
+14.53
15.
Drgová Lenka
SKOB Zlín
52.08
+15.43
16.
Dittrichová Zuzana
KOB Konice
52.23
+15.58
17.
Kršáková Marie
TJ Sokol Vizovice
53.29
+17.04
18.
Muselíková Vladislava
KOB MOIRA Brno
56.15
+19.50
19.
Drgová Markéta
SKOB Zlín
65.21
+28.56
20.
Mizerová Monika
TJ TŽ Třinec
67.10
+30.45
21.
Kejíková Ivona
Sokol Ptení
68.00
+31.35
22.
Hojsáková Martina
VSK MZLU Brno
73.32
+37.07
23.
Rafajová Zuzana
Orientklub Vsetín
79.35
+43.10
24.
Kozáková Hana
SKOB ARIS Zlín
136.16
+99.51
Křečková Lenka
KOB Železárny Prostějov
DISK
D16B
3.78 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hvorecká Eva
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
41.12
2.
Veličková Monika
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
42.01
+ 0.49
3.
Kociánová Michaela
TJ Opava
43.26
+ 2.14
4.
Domčíková Tereza
SKOB Ostrava
46.47
+ 5.35
5.
Hýblová Jitka
SK Žabovřesky Brno
47.20
+ 6.08
6.
Šmajstrlová Hana
Baník - FIZA Ostrava
50.41
+ 9.29
7.
Maliňáková Barbora
TJ Sokol Vizovice
50.58
+ 9.46
8.
Moravcová Lucie
TJ Slezan Opava
51.20
+10.08
9.
Hoferková Petra
SKOB Zlín
51.26
+10.14
10.
Prokopová Bětka
TJ TŽ Třinec
52.00
+10.48
11.
Králová Michaela
SK Severka Šumperk
52.22
+11.10
12.
Soldánová Lucie
KOB MOIRA Brno
55.08
+13.56
13.
Bialožytová Tereza
SKOB BETA Třinec
58.03
+16.51
14.
Novotná Barbora
SKOB Zlín
58.56
+17.44
15.
Čechová Lenka
Orientklub Vsetín
59.52
+18.40
16.
Minaříková Zuzana
TJ Tesla Brno
60.13
+19.01
17.
Zítková Lenka
A-team NOVO Bruntál
63.18
+22.06
18.
Rossmanithová Kateř
NORD Slavia Minerva Opava
63.56
+22.44
19.
Kršáková Veronika
TJ Sokol Vizovice
65.41
+24.29
20.
Pospíšilová Martina
TJ Slezan Opava
67.36
+26.24
21.
Fasurová Tereza
KOB MOIRA Brno
68.22
+27.10
22.
Pechalová Zuzana
Orientklub Vsetín
79.56
+38.44
D18B
4.05 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žabková Markéta
SKOB BETA Třinec
48.17
2.
Latochová Kateřina
TJ TŽ Třinec
53.22
+ 5.05
3.
Pavlíková Barbora
TJ Zlaté Hory
54.27
+ 6.10
4.
Kočí Petra
KOB Konice
63.30
+15.13
5.
Mrózková Ivana
SKOB BETA Třinec
67.19
+19.02
6.
Hýblová Lenka
SK Žabovřesky Brno
67.30
+19.13
7.
Boháčová Lucie
Sokol Ptení
68.46
+20.29
8.
Moravcová Zuzana
TJ Slezan Opava
69.28
+21.11
9.
Višváderová Monika
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
76.20
+28.03
10.
Maliňáková Petra
Orientklub Vsetín
87.48
+39.31
Jarošová Eva
TJ TŽ Třinec
DISK
D20B
6.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frýdlová Lenka
TJ Loko Krnov
92.59
2.
Kantorová Lucie
TJ TŽ Třinec
93.43
+ 0.44
3.
Mertová Eva
SK Severka Šumperk
98.25
+ 5.26
Višváderová Kateřina
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
DISK
D21B
7.63 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holinková Hana
KOB Železárny Prostějov
81.29
2.
Krtičková Michaela
KOB Konice
84.38
+ 3.09
3.
Fedorová Katarina
Sokol Pezinok
91.07
+ 9.38
4.
Zlatníková Irena
SKOB Zlín
96.17
+14.48
5.
Hornová Květuše
VSK VŠB TU Ostrava
98.25
+16.56
6.
Kociánová Eva
TJ Opava
99.02
+17.33
7.
Sikorová Miroslava
TJ Sokol Vizovice
99.38
+18.09
8.
Jurečková Leona
A-team NOVO Bruntál
100.34
+19.05
9.
Hoppová Lucie
TJ Opava
106.57
+25.28
10.
Vidmuchová Martina
SK Prostějov
108.16
+26.47
11.
Kostková Jana
NORD Slavia Minerva Opava
112.35
+31.06
12.
Bencúrová Jitka
TJ Slovan Luhačovice
115.40
+34.11
13.
Hulenková Martina
SKOB Ostrava
126.39
+45.10
14.
Maliňáková Katka
Orientklub Vsetín
132.16
+50.47
15.
Smětáková Ivana
Sokol Holešov
132.23
+50.54
16.
Jašková Šárka
A-team NOVO Bruntál
136.50
+55.21
17.
Krahulcová Hana
KOB Směr Kroměříž
138.08
+56.39
18.
Kozáková Olga
SKOB ARIS Zlín
152.05
+70.36
D21C
7.37 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šumšalová Kristýna
SKOB Odry
156.53
Netoličková Radka
VSK VŠB TU Ostrava
DISK
Chmelíková Kateřina
VSK MZLU Brno
DISK
Twardziková Kateřina
SKOB BETA Třinec
DISK
Valíková Petra
NORD Slavia Minerva Opava
DISK
D35B
5.34 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáčková Dagmar
TJ Slovan Luhačovice
56.20
2.
Uchytilová Jana
SK Prostějov
60.50
+ 4.30
3.
Hájová Jana
SKOB Zlín
61.21
+ 5.01
4.
Janásová Jitka
KOB Směr Kroměříž
64.47
+ 8.27
5.
Jirková Renata
SK OK Olomouc
66.49
+10.29
6.
Vavrysová Iva
TJ Slovan Luhačovice
68.08
+11.48
7.
Sadílková Lenka
TJ Sokol Vizovice
70.40
+14.20
8.
Hiršová Marcela
VSK MZLU Brno
70.48
+14.28
9.
Tesařová Bohumila
VSK VŠB TU Ostrava
71.42
+15.22
10.
Ferdusová Eva
TJ Slovan Luhačovice
74.04
+17.44
11.
Zobaníková Vladimíra
TJ Sokol Radslavice
74.46
+18.26
12.
Křečková Petra
KOB Železárny Prostějov
78.10
+21.50
13.
Maliňáková Eva
SKOB Kobra Vsetín
81.05
+24.45
14.
Laštůvková Lenka
TJ TŽ Třinec
91.42
+35.22
15.
Hauerlandová Jitka
TJ Slovan Luhačovice
92.55
+36.35
16.
Hadačová Gabriela
NORD Slavia Minerva Opava
96.31
+40.11
17.
Končáková Kateřina
Sokol Holešov
112.25
+56.05
18.
Szturcová Ivana
SKOB BETA Třinec
131.59
+75.39
Hubáčková Jana
TJ Slovan Luhačovice
DISK
D40B
4.05 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jemelíková Lada
VSK MZLU Brno
50.47
2.
Krajčová Věra
SKOB Zlín
51.34
+ 0.47
3.
Glabazňová Jana
NORD Slavia Minerva Opava
54.41
+ 3.54
4.
Koláriková Irena
SKOB Zlín
57.24
+ 6.37
5.
Štrajtová Zuzana
SK Univerzity Palackého Olomou
59.12
+ 8.25
6.
Cahlová Slávka
TJ Slovan Luhačovice
59.33
+ 8.46
7.
Kiprá Zdena
SKOB Bruntál
60.07
+ 9.20
8.
Jastrzembská Jarmila
TJ TŽ Třinec
61.32
+10.45
9.
Skácelová Naďa
KOB Konice
61.36
+10.49
10.
Vlažná Mirka
TJ Slovan Luhačovice
62.54
+12.07
11.
Vaňáková Milada
SK OK Olomouc
65.02
+14.15
12.
Klečková Zina
SKOB Baník Havířov
66.13
+15.26
13.
Cetkovská Alena
SKOB Zlín
67.00
+16.13
14.
Bravená Alexandra
VSK MZLU Brno
68.21
+17.34
15.
Smičková Eva
KOB Konice
68.28
+17.41
16.
Holínková Milada
NORD Slavia Minerva Opava
69.25
+18.38
17.
Korčáková Jana
SKOB Zlín
71.04
+20.17
18.
Rokoszová Jaroslava
SKOB Ostrava
75.03
+24.16
19.
Schusterová Martina
NORD Slavia Minerva Opava
76.05
+25.18
20.
Schäferová Jana
SKOB Zlín
87.23
+36.36
21.
Sochorová Hana
SKOB Baník Havířov
97.49
+47.02
22.
Sýkorová Ivana
NORD Slavia Minerva Opava
98.28
+47.41
MS
Sasýnová Radka
TJ Zbrojovka Vsetín
DISK
D45B
4.05 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horynová Eva
SKOB Zlín
54.55
2.
Dokoupilová Zuzana
VSK MZLU Brno
58.31
+ 3.36
3.
Řezníková Renáta
NORD Slavia Minerva Opava
63.30
+ 8.35
4.
Pavlíková Hana
TJ Zlaté Hory
66.41
+11.46
5.
Žaludková Miroslava
SKOB Zlín
78.15
+23.20
Cigošová Anna
TJ Tesla Brno
DISK
D50B
2.78 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajčová Hana
SKOB ARIS Zlín
81.29
D55B
2.78 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Ludmila
TJ Opava
47.33
2.
Mrkvicová Ludmila
VSK VŠB TU Ostrava
52.42
+ 5.09
H10C
3.18 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mudrák Štěpán
TJ Slovan Luhačovice
34.23
2.
Pavlík Marek
TJ Zlaté Hory
41.53
+ 7.30
3.
Sklenář Martin
SKOB Bruntál
43.28
+ 9.05
4.
Krajcar Ivo
KOB Směr Kroměříž
50.10
+15.47
5.
Malý Jan
TJ Sokol Vizovice
54.21
+19.58
6.
Sadílek Jan
SKOB Zlín
59.55
+25.32
7.
Slíva Jan
TJ Slovan Luhačovice
60.21
+25.58
8.
Dvorský Petr
KOB Směr Kroměříž
62.13
+27.50
Malý Filip
TJ Sokol Vizovice
DISK
MS
Dvorský Boris
KOB Směr Kroměříž
133.58
+99.35
H12B
3.23 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Michal
TJ Slovan Luhačovice
30.53
2.
Schuster Marek
NORD Slavia Minerva Opava
34.50
+ 3.57
3.
Hadač Filip
NORD Slavia Minerva Opava
39.32
+ 8.39
4.
Minář Marek
SK Severka Šumperk
40.51
+ 9.58
5.
Argaláš Michal
TJ TŽ Třinec
44.23
+13.30
6.
Staněk Tomáš
SK Severka Šumperk
46.49
+15.56
7.
Hubáček Jonáš
TJ Slovan Luhačovice
47.17
+16.24
8.
Német Kryštof
SK SKI-OB Šternberk
47.42
+16.49
9.
Skyva Petr
SK SKI-OB Šternberk
50.03
+19.10
10.
Štětínský Pavel
SKOB Ostrava
50.08
+19.15
11.
Korčák Jakub
SKOB Zlín
52.46
+21.53
12.
Pospíšil Petr
TJ Slezan Opava
53.07
+22.14
13.
Holinka Lukáš
Sokol Ptení
60.25
+29.32
14.
Brogowski Šimon
TJ Slovan Luhačovice
61.11
+30.18
15.
Rossmanith Vojta
NORD Slavia Minerva Opava
61.21
+30.28
16.
Kolárik Tomáš
SKOB Zlín
71.12
+40.19
17.
Skoupý Jan
SK SKI-OB Šternberk
75.27
+44.34
18.
Schäfer Jan
SKOB Zlín
75.55
+45.02
19.
Pěček Martin
KOB Směr Kroměříž
76.34
+45.41
20.
Polčák Luděk
TJ Sokol Vizovice
86.05
+55.12
21.
Dvorský Vojtěch
KOB Směr Kroměříž
91.49
+60.56
Kratochvíl Jindřich
TJ Sokol Vizovice
DISK
Gráf Michal
TJ TŽ Třinec
Vzdal
H14B
3.78 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zimmermann Štěpán
SK Žabovřesky Brno
32.36
2.
Nečas Jiří
SKOB Zlín
34.43
+ 2.07
3.
Kantor Ondřej
TJ TŽ Třinec
34.53
+ 2.17
4.
Jemelík Hynek
VSK MZLU Brno
36.47
+ 4.11
4.
Berka Miroslav
SK Radioklub Blansko
36.47
+ 4.11
6.
Peřinka Jan
NORD Slavia Minerva Opava
37.35
+ 4.59
7.
Strečko Marek
TJ Zlaté Hory
38.13
+ 5.37
8.
Sochor Vít
SKOB Baník Havířov
41.04
+ 8.28
9.
Hubáček Jan
TJ Slovan Luhačovice
41.33
+ 8.57
10.
Hrobař Štěpán
KOB MOIRA Brno
42.13
+ 9.37
11.
Vlažný Jakub
TJ Slovan Luhačovice
42.17
+ 9.41
12.
Mokrý Stanislav
KOB MOIRA Brno
42.49
+10.13
13.
Věžník Václav
TJ Spartak Adamov
43.03
+10.27
14.
Kazda Adam
SK Radioklub Blansko
43.08
+10.32
15.
Fousek Jan
Baník - FIZA Ostrava
45.48
+13.12
16.
Matuš Martin
SKOB Zlín
47.09
+14.33
17.
Křeček Jan
KOB Železárny Prostějov
49.29
+16.53
18.
Hnilica Přemek
Klub vytrvalostních sportů Šum
50.26
+17.50
19.
Szturc Václav
SKOB BETA Třinec
50.42
+18.06
20.
Novotný Ondřej
KOB MOIRA Brno
50.59
+18.23
21.
Holinka Matouš
Sokol Ptení
51.14
+18.38
22.
Melecký Karel
TJ Opava
52.33
+19.57
22.
Sýkora Jan
NORD Slavia Minerva Opava
52.33
+19.57
24.
Kunovský Ondřej
TJ Slovan Luhačovice
53.21
+20.45
25.
Semela Jakub
TJ Slovan Luhačovice
55.28
+22.52
26.
Valenta Jiří
TJ Slovan Luhačovice
55.56
+23.20
27.
Doležel Ondřej
SK SKI-OB Šternberk
57.20
+24.44
28.
Ostřanský Filip
SK Severka Šumperk
58.34
+25.58
29.
Benroth Martin
TJ Slovan Luhačovice
58.39
+26.03
30.
Bartosz David
TJ TŽ Třinec
61.19
+28.43
31.
Benc Martin
SK Severka Šumperk
74.02
+41.26
32.
Špetlík Václav
TJ Slovan Luhačovice
85.58
+53.22
33.
Dvorský Václav
KOB Směr Kroměříž
95.54
+63.18
Indrák Jakub
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H16B
6.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajča Martin
SKOB Zlín
58.51
2.
Konůpka Petr
SKOB Frýdek - Místek
59.15
+ 0.24
3.
Valenta Jan
TJ Slovan Luhačovice
59.48
+ 0.57
4.
Sedláček Michal
SKOB BETA Třinec
60.50
+ 1.59
5.
Válek Filip
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
64.55
+ 6.04
6.
Kusbach Antonín
SKOB Zlín
65.20
+ 6.29
7.
Popelka Lukáš
SKOB Zlín
65.53
+ 7.02
8.
Pavelka Tomáš
TJ Sokol Vizovice
67.02
+ 8.11
9.
Gajdoš Jan
SK Prostějov
67.06
+ 8.15
10.
Řeháček Jakub
A-team NOVO Bruntál
71.16
+12.25
11.
Štrajt Michal
SK Univerzity Palackého Olomou
71.51
+13.00
12.
Benc Tomáš
SK Severka Šumperk
71.53
+13.02
13.
Schäfer Martin
SKOB Zlín
72.37
+13.46
14.
Ostřanský Josef
SK Severka Šumperk
72.49
+13.58
15.
Navara Jakub
SKOB Zlín
74.12
+15.21
16.
Opletal Jan
SKOB Baník Havířov
75.26
+16.35
17.
Legerski Martin
TJ TŽ Třinec
75.56
+17.05
18.
Přikryl Jan
SK Severka Šumperk
75.58
+17.07
19.
Vašíček Michal
SK Univerzity Palackého Olomou
76.03
+17.12
20.
Pernica Jiří
SK Univerzity Palackého Olomou
76.17
+17.26
21.
Szturc Jan
SKOB BETA Třinec
76.21
+17.30
22.
Věžník Antonín
TJ Spartak Adamov
80.20
+21.29
23.
Tesař Jan
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
85.08
+26.17
24.
Panovec Jan
Jiskra Otrokovice
85.47
+26.56
25.
Melecký Martin
TJ Opava
86.26
+27.35
26.
Dudík Petr
SK Prostějov
91.46
+32.55
27.
Sedláček Marek
TJ Tesla Brno
97.10
+38.19
28.
Šimáček Karel
KOB MOIRA Brno
98.17
+39.26
29.
Benroth Jakub
TJ Slovan Luhačovice
110.08
+51.17
Žaludek Jindřich
SKOB Zlín
DISK
Petr Jiří
SKOB Frýdek - Místek
DISK
H18B
7.63 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sochor Jan
SKOB Baník Havířov
79.46
2.
Zbranek Roman
SKOB Kobra Vsetín
83.11
+ 3.25
3.
Schmid Vladimír
TJ Spartak Adamov
84.45
+ 4.59
4.
Sivák Jan
SKOB Ostrava
93.58
+14.12
5.
Zdráhal Tomáš
SK Univerzity Palackého Olomou
95.20
+15.34
6.
Mikolajek Petr
SKOB Ostrava
105.20
+25.34
7.
Trojek Pavel
SKOB BETA Třinec
129.28
+49.42
H20B
7.63 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klváček Aleš
Sokol Ptení
85.56
2.
Váňa Lukáš
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
86.12
+ 0.16
3.
Hojsák Ondřej
VSK MZLU Brno
90.52
+ 4.56
4.
Bernát Petr
SKOB BETA Třinec
104.52
+18.56
5.
Hruška Pavel
TJ Slezan Opava
112.56
+27.00
H21B
8.85 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Josef
TJ Slovan Luhačovice
73.54
2.
Košárek Pavel
SK Jamnice
77.28
+ 3.34
3.
Nycz Petr
SK Jamnice
78.41
+ 4.47
4.
Tomanek Daniel
SK SKI-OB Šternberk
79.20
+ 5.26
5.
Bučánek Antonín
SKOB Odry
81.04
+ 7.10
6.
Rigó Marek
SKOB Odry
81.10
+ 7.16
7.
Přikryl Petr
TJ Spartak První Brněnská
81.37
+ 7.43
8.
Schuster Martin
NORD Slavia Minerva Opava
85.32
+11.38
9.
Zlatník Lubor
SKOB Zlín
86.25
+12.31
10.
Rychlý Pavel
TJ Opava
86.34
+12.40
11.
Marek Martin
TJ Sokol Vizovice
87.02
+13.08
12.
Dittrich Petr
SKOB HOBES Horní Benešov
88.54
+15.00
13.
Valík Luděk
NORD Slavia Minerva Opava
89.00
+15.06
14.
Jašek Petr
SK SKI-OB Šternberk
89.03
+15.09
15.
Skyva Petr
SK SKI-OB Šternberk
89.58
+16.04
16.
Dittrich Pavel
KOB Směr Kroměříž
91.13
+17.19
17.
Hrazdil Roman
TJ Sokol Radslavice
91.15
+17.21
18.
Krtička Jan
KOB Konice
91.38
+17.44
19.
Fiala Jan
BETA Ursus Orienteering
94.05
+20.11
20.
Pavlačka Ondřej
SKOB Odry
97.08
+23.14
21.
Černoch Karel
SKOB Zlín
98.13
+24.19
22.
Zavřel Michal
TJ Loko Krnov
98.23
+24.29
23.
Mrkvica Petr
VSK VŠB TU Ostrava
98.32
+24.38
24.
Trčka Jan
TJ Slovan Luhačovice
100.44
+26.50
25.
Kulíšek Tomáš
SKOB HOBES Horní Benešov
101.33
+27.39
26.
Hašek Jakub
KOB Směr Kroměříž
103.39
+29.45
27.
Minařík Luboš
TJ Tesla Brno
103.49
+29.55
28.
Valík Ondřej
TJ Slezan Opava
107.25
+33.31
29.
Jirka Michal
SK Žabovřesky Brno
109.49
+35.55
30.
Walaski Antonín
TJ TŽ Třinec
111.24
+37.30
31.
Svěchota Milan
SKOB Ostrava
113.24
+39.30
32.
Válka Jan
TJ Slezan Opava
113.26
+39.32
33.
Jirka Jakub
VSK VŠB TU Ostrava
114.29
+40.35
34.
Rytíř Jan
KOB Směr Kroměříž
114.33
+40.39
35.
Křivánek Martin
KOB MOIRA Brno
117.26
+43.32
36.
Myslivec Jiří
TJ TŽ Třinec
119.18
+45.24
37.
Bencúr Juraj
TJ Slovan Luhačovice
121.54
+48.00
38.
Pěček Martin
KOB Směr Kroměříž
123.24
+49.30
39.
Rouš Pavel
VSK MZLU Brno
126.10
+52.16
40.
Sluka Miroslav
VSK MZLU Brno
127.38
+53.44
Pastuszek Filip
SKOB Zlín
DISK
Liščinský Tomáš
TJ Tesla Brno
DISK
Pecka Vlastimil
OK Harcov
DISK
Mudrák Stanislav
TJ Slovan Luhačovice
DISK
Štětínský Pavel
SKOB Ostrava
DISK
H21C
7.63 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kheil Radim
TJ Spartak První Brněnská
86.04
2.
Žebrák Zbyněk
SKOB Ostrava
115.37
+29.33
3.
Chmelař Daniel
TJ Sokol Vizovice
123.30
+37.26
Rytíř Michal
KOB Směr Kroměříž
DISK
H35B
7.63 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tesař Jiří
VSK VŠB TU Ostrava
75.15
2.
Kunčar Vít
TJ Slovan Luhačovice
76.02
+ 0.47
3.
Nečas Rudolf
SKOB Zlín
76.32
+ 1.17
4.
Neumann Jaroslav
SK SKI-OB Šternberk
77.29
+ 2.14
5.
Ryšavý Jiří
SKOB Ostrava
78.23
+ 3.08
6.
Václavek Jiří
SK SKI-OB Šternberk
78.52
+ 3.37
7.
Slezák Libor
TJ Slovan Luhačovice
82.39
+ 7.24
8.
Láznička Robert
SKOB Zlín
87.58
+12.43
9.
Křeček Miroslav
KOB Železárny Prostějov
88.06
+12.51
10.
Sklenář Josef
SKOB Bruntál
88.58
+13.43
11.
Hubáček Jaroslav
TJ Slovan Luhačovice
89.35
+14.20
12.
Peřinka Jan
NORD Slavia Minerva Opava
90.44
+15.29
13.
Szturc Radek
SKOB BETA Třinec
93.46
+18.31
14.
Navrátil Rostislav
TJ TŽ Třinec
97.02
+21.47
15.
Svoboda Martin
SKOB Frýdek - Místek
98.57
+23.42
16.
Jelínek Jan
NORD Slavia Minerva Opava
99.29
+24.14
17.
Hosek Jan
Ružomberok
99.43
+24.28
18.
Pavelka Vladimír
TJ Sokol Vizovice
100.36
+25.21
19.
Hlava Miroslav
KOB Konice
105.21
+30.06
20.
Komínek Jaroslav
KOB Konice
106.38
+31.23
21.
Hubáček Libor
TJ Slovan Luhačovice
107.35
+32.20
22.
Perůtka Karel
TJ Slovan Luhačovice
114.49
+39.34
23.
Šlachta Dušan
DDM Valašské Meziříčí
134.27
+59.12
24.
Vojtko ‹uboš
ŠK Terezka Banská Bystrica
157.38
+82.23
H40B
7.37 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grepl Ladislav
KOB Konice
69.04
2.
Kolář Rudolf
A-team NOVO Bruntál
70.17
+ 1.13
3.
Jeřábek Luboš
SK Prostějov
77.53
+ 8.49
4.
Vrubel Karel
SKOB Zlín
81.06
+12.02
5.
Uchytil Vlastimil
SK Prostějov
83.20
+14.16
6.
Končák Jaroslav
Sokol Holešov
84.10
+15.06
7.
Juračka Zdeněk
SKOB Baník Havířov
84.48
+15.44
8.
Sochor Tomáš
SKOB Baník Havířov
87.11
+18.07
9.
Bialožyt Miroslav
SKOB BETA Třinec
90.35
+21.31
10.
Opletal Jaroslav
SKOB Baník Havířov
92.12
+23.08
11.
Plášek Martin
TJ Slovan Luhačovice
93.34
+24.30
12.
Niedoba Jan
SKOB BETA Třinec
94.03
+24.59
13.
Štěpánský Václav
SK Žabovřesky Brno
95.50
+26.46
14.
Binčík Milan
TJ Opava
99.39
+30.35
15.
Dvorský Ilja
KOB Směr Kroměříž
106.30
+37.26
16.
Galík Svatopluk
SKOB Zlín
108.03
+38.59
17.
Krhut Libor
SKOB Baník Havířov
110.45
+41.41
18.
Slíva Petr
TJ Slovan Luhačovice
141.41
+72.37
Trojek Jakub
SKOB BETA Třinec
DISK
Berka Milan
SK Radioklub Blansko
DISK
H45B
7.37 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
SK SKI-OB Šternberk
62.02
2.
Krajča Pavel
SKOB Zlín
66.14
+ 4.12
3.
Kostka Evžen
NORD Slavia Minerva Opava
69.41
+ 7.39
4.
Strachota Jaroslav
SK Severka Šumperk
72.05
+10.03
5.
Rychlý Miloš
TJ Opava
72.55
+10.53
6.
Vodička Luděk
SKOB Bruntál
73.33
+11.31
7.
Šebesta Vlastislav
TJ Tesla Brno
75.11
+13.09
8.
Jelínek Petr
SKOB Zlín
78.23
+16.21
9.
Jirka Jiří
SK OK Olomouc
82.41
+20.39
10.
Višňa Milan
SK SKI-OB Šternberk
83.27
+21.25
11.
Fedor Jozef
Sokol Pezinok
84.43
+22.41
12.
Kršák Karel
TJ Sokol Vizovice
86.28
+24.26
13.
Moravec Stanislav
TJ Slezan Opava
92.21
+30.19
14.
Březina Vladimír
SK Severka Šumperk
96.21
+34.19
15.
Albert František
SK SKI-OB Šternberk
101.43
+39.41
16.
Čech Přemysl
Orientklub Vsetín
105.04
+43.02
Hirš Libor
VSK MZLU Brno
DISK
H50B
5.34 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slováček Rudolf
SKOB Zlín
53.21
2.
Máj Štefan
Kobra Bratislava
57.38
+ 4.17
3.
Sirný Jaroslav
TJ Opava
58.45
+ 5.24
4.
Chmelík Aleš
VSK MZLU Brno
59.27
+ 6.06
5.
Juřeník Josef
SKOB Ostrava
63.35
+10.14
6.
Věžník Antonín
TJ Spartak Adamov
64.17
+10.56
7.
Navrátil Antonín
SK Univerzity Palackého Olomou
64.44
+11.23
8.
Peška Antonín
Sokol Holešov
65.14
+11.53
9.
Jelínek Petr
SKOB Ostrava
69.11
+15.50
10.
Žaludek Jindřich
SKOB Zlín
69.13
+15.52
11.
Sýkora Jiří
NORD Slavia Minerva Opava
72.21
+19.00
12.
Čevela Jaromír
SKOB Zlín
78.51
+25.30
13.
Pilc Oldřich
SK SKI-SPORT Bruntál
81.34
+28.13
14.
Jelínek Roman
TJ Spartak Adamov
95.57
+42.36
H55B
5.34 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenář Antonín
SK SKI-OB Šternberk
58.16
2.
Pěček Vítězslav
KOB Směr Kroměříž
65.08
+ 6.52
3.
Huňka Jiří
TJ Sokol Radslavice
73.12
+14.56
4.
Dokoupil Vladimír
VSK MZLU Brno
75.12
+16.56
5.
Mrkvica Miroslav
VSK VŠB TU Ostrava
76.16
+18.00
6.
Novotný Stanisl
TJ Opava
84.54
+26.38
7.
Rokosz Bohumil
SKOB Ostrava
90.21
+32.05
8.
Krajča Miroslav
SKOB ARIS Zlín
100.02
+41.46
9.
Blažek Václav
SKOB Bruntál
101.33
+43.17
10.
Lučan Vladimír
SKOB ARIS Zlín
154.11
+95.55
H60B
2.78 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žemlík Jan
SKOB Zlín
32.01
2.
Vlach Oldřich
VSK VŠB TU Ostrava
34.11
+ 2.10
3.
Dospíšil Jaroslav
SKOB Bruntál
40.36
+ 8.35
4.
Bauer Emil
VSK MZLU Brno
41.25
+ 9.24
5.
Ostřanský Josef
SK Severka Šumperk
41.45
+ 9.44
6.
Nosek Jiří
TJ Opava
41.46
+ 9.45
7.
Kroča Josef
SKOB Ostrava
51.07
+19.06
8.
Sedlář Vladimír
NORD Slavia Minerva Opava
52.10
+20.09
9.
Kusák Stanislav
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
63.58
+31.57
H65B
2.78 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Láznička Alois
SKOB Zlín
30.43
2.
Fajgl Jaromír
TJ Sokol Radslavice
62.05
+31.22
H70B
2.65 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sita Vratislav
SK Severka Šumperk
45.22
2.
Valla Stanislav
SKOB Zlín
70.00
+24.38
H75B
2.65 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šauman Václav
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
59.41
HDR
3.18 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Plášek Pavel
TJ Slovan Luhačovice
39.11
2.
Dostálová Lucie
TJ Slezan Opava
45.24
+ 6.13
3.
Šauman Petr
Vítkov - Petr Šauman
53.47
+14.36
4.
Bencúr Juraj
TJ Slovan Luhačovice
55.56
+16.45
5.
Vojtěch Tesař
VSK VŠB TU Ostrava
55.59
+16.48
6.
Pěčková Veronika
KOB Směr Kroměříž
65.57
+26.46
7.
Dittrichová Michaela
KOB Směr Kroměříž
78.33
+39.22
8.
Pechal Petr
Orientklub Vsetín
90.15
+51.04
9.
Kunčarová Magdaléna
TJ Slovan Luhačovice
93.06
+53.55
10.
Uchytilová Vendula
SK Prostějov
93.26
+54.15
11.
Krasnokutská Magda
NORD Slavia Minerva Opava
123.57
+84.46
P5
7.63 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Truhlář Karel
TJ Spartak Adamov
110.02
2.
Gráf Norbert
TJ TŽ Třinec
111.05
+ 1.03
3.
Šarman Radim
SKOB Ostrava
112.37
+ 2.35
4.
Kotůlek Jan
NORD Slavia Minerva Opava
115.08
+ 5.06
5.
Kaloč Vítězslav
SKOB Kobra Vsetín
115.42
+ 5.40
6.
Kolář Rudolf
A-team NOVO Bruntál
131.48
+21.46
7.
Jurčák Karel
TJ Slezan Opava
136.38
+26.36
8.
Vítek Zbyněk
Sokol Ptení
137.40
+27.38
9.
Kalenda Jiří
TJ Sokol Vizovice
138.31
+28.29
10.
Vítek Michal
Sokol Ptení
142.45
+32.43
11.
Vodička Luděk
SKOB Bruntál
151.23
+41.21
12.
Gorgol Nikola
SKOB Baník Havířov
159.22
+49.20
13.
Haltof Jindřich
TJ TŽ Třinec
169.26
+59.24
14.
Trtková Radomíra
Zlín
175.33
+65.31
15.
Šperlík Josef
SKOB Odry
195.46
+85.44
16.
Valíková Alexandra
TJ Slezan Opava
209.21
+99.19
17.
Kotůlková Veronika
NORD Slavia Minerva Opava
212.12
+102.10
18.
Frölich Vilém
Zlín
234.25
+124.23
19.
Baťka Jaroslav
Zlín
257.58
+147.56
Vítková Miroslava
Sokol Ptení
DISK
Mikšíková Kateřina
Sokol Ptení
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz