Kód závodu
050826148
Název
Jesenický Labyrint 1.etapa
Datum
26.08.2005
PořadatelJES - KOS Jesenice
Kategorie
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     linie    

D10
1.90 km, 75 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga Praha 22:54 +0:00
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 27:48 +4:54
3. Šiková Karolína LPM OK Lokomotiva Plzeň 29:48 +6:54
4. Šiková Barbora LPM OK Lokomotiva Plzeň 35:43 +12:49
5. Galla Katarzyna POL WZBnO Leszno Dubisz 39:15 +16:21
6. Daridová Petra SLA9652 SKOB Stavimat Slaný 107:46 +84:52
Grabiec Magdalena POL WZBnO Leszno Dubisz DISK
D12
2.20 km, 65 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jelkowiak Greta POL WZBnO Leszno Dubisz 22:35 +0:00
2. Kožinová Anna PGP9350 B SK Praga Praha 26:33 +3:58
3. Tišerová Karolína KRL9354 Kometa Kralovice 30:28 +7:53
4. Kučerová Barbora SLA9650 C SKOB Stavimat Slaný 30:39 +8:04
5. Lejsková Martina TJN9451 C TJ Tatran Jablonec 32:24 +9:49
6. Kuberková Lucie LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň 34:54 +12:19
7. Březinová Ivana KRL9353 Kometa Kralovice 36:33 +13:58
8. Kubínová Romana SKV TJ Slovan K. vary 38:27 +15:52
9. Kubelová Monika KRL9452 Kometa Kralovice 38:31 +15:56
10. Sklenářová Magda MLA9559 C MLOK M.Lázně 39:03 +16:28
11. Doležalová Anna LPM9450 C OK Lokomotiva Plzeň 39:23 +16:48
12. Hladíková Martina KRL9453 Kometa Kralovice 44:20 +21:45
13. Jelkowiak Sara POL WZBnO Leszno Dubisz 57:25 +34:50
14. Hobelová Lenka KRL9451 Kometa Kralovice 59:03 +36:28
Švajcrová Kristýna JES9451 KOS Jesenice DISK-LIM:
D14
2.90 km, 90 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Uhlíková Tereza BSO9151 C Baník Sokolov 29:19 +0:00
2. Beranová Jana BSO9153 B Baník Sokolov 31:19 +2:00
3. Beranová Bára BSO9152 B Baník Sokolov 36:25 +7:06
4. Benáková Denisa PTK9152 OK Potůčky 37:18 +7:59
5. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 39:15 +9:56
6. Procházková Monika BSO9150 B Baník Sokolov 40:33 +11:14
7. Kobusinska Adrianna POL WZBnO Leszno Dubisz 41:06 +11:47
8. Hoffmann Barbara POL WZBnO Leszno Dubisz 41:15 +11:56
9. Brožová Eliška BSO9250 B Baník Sokolov 43:40 +14:21
10. Sklenářová Jana MLA9251 B MLOK M.Lázně 44:02 +14:43
11. Dworak Aleksandra POL WZBnO Leszno Dubisz 44:42 +15:23
12. Kučerová Lucie DKL9151 C Klub OB Kladno 46:38 +17:19
13. Klimkowska Hanna POL WZBnO Leszno Dubisz 47:10 +17:51
14. Zužová Michaela PTK9251 OK Potůčky 49:40 +20:21
15. Píchová Barbora ONO9151 SKOB Ostrov 53:12 +23:53
Patelka Agnieszka POL WZBnO Leszno Dubisz DISK
D16
3.80 km, 115 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuncová Eliška MLA8951 A MLOK M.Lázně 39:27 +0:00
2. Kettnerová Dana LBE8950 B Lokomotiva Beroun 39:41 +0:14
3. Doležalová Zuzana LPM9052 B OK Lokomotiva Plzeň 40:11 +0:44
4. Slavíková Renata BSO8950 C Baník Sokolov 44:17 +4:50
5. Neradová Eva LIT8951 B Chemopetrol Litvínov 51:34 +12:07
6. Sedláčková Anna KRL9051 Kometa Kralovice 51:38 +12:11
D21
4.70 km, 130 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bohm Lucie AU1 ASKO Salzburg Austri 42:44 +0:00
2. Fialová Pavla VSP7750 R USK Praha 45:12 +2:28
3. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga Praha 46:49 +4:05
4. Neradová Alena LIT8551 R Chemopetrol Litvínov 46:56 +4:12
5. Cigošová kateřina TBM7995 C TJ Tesla Brno 48:15 +5:31
6. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 49:29 +6:45
7. Baldrianová Bara VSP7850 C USK Praha 53:14 +10:30
8. Jedličková Radka LIT8151 C Chemopetrol Litvínov 54:10 +11:26
9. Nyklová Helena MFP7550 C VŠSK MFF UK Praha 59:20 +16:36
10. Šilhavá petra LPM8351 C OK Lokomotiva Plzeň 60:01 +17:17
11. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 61:15 +18:31
12. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga Praha 61:55 +19:11
13. Kosinska Maria POL WZBnO Leszno Dubisz 62:18 +19:34
14. Steiningerová Tereza LPM8650 B OK Lokomotiva Plzeň 63:36 +20:52
15. Steiningerová Kateřina LPM8450 C OK Lokomotiva Plzeň 68:41 +25:57
16. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 69:29 +26:45
17. Jandová Hana LCV7150 C Lokomotiva Chomutov 77:50 +35:06
18. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 84:20 +41:36
19. Bajgarová Tereza FSP7754 C VŠTJ FS Praha 91:09 +48:25
20. Krausová Marcela LCV7351 C Lokomotiva Chomutov 93:35 +50:51
Vondrová Jitka FSP8052 C VŠTJ FS Praha DISK
D35
4.20 km, 130 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Lejsková Pavlína TJN6351 C TJ Tatran Jablonec 50:16 +0:00
2. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 51:42 +1:26
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 54:58 +4:42
4. Vrabcová Jindra SCP6151 C OK Sparta Praha 57:39 +7:23
5. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 57:50 +7:34
6. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga Praha 62:28 +12:12
7. Nykodýmová Monika TBM6870 C TJ Tesla Brno 65:25 +15:09
8. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK M.Lázně 67:08 +16:52
9. Hrdličková Lída PVP6952 VSK Přírodověda Prah 71:08 +20:52
10. Kučerová Lada SLA7071 C SKOB Stavimat Slaný 71:17 +21:01
11. Bínová Kateřina MLA6754 C MLOK M.Lázně 74:08 +23:52
12. Danihelová Jana PTK6550 OK Potůčky 75:16 +25:00
13. Šmejkalová Karla MLA6256 C MLOK M.Lázně 83:57 +33:41
14. Mágrová Ivana LCV5550 C Lokomotiva Chomutov 95:31 +45:15
15. Jurenová Iveta TBM6557 C TJ Tesla Brno 96:30 +46:14
16. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK M.Lázně 98:47 +48:31
17. Bursová Eva VPM6161 KOS Slavia VŠ Plzeň 102:19 +52:03
18. Urbanová Iva ZAT6950 TJ Lokomotiva Žatec 104:30 +54:14
19. Kriegelsteinová Jelena ONO6450 SKOB Ostrov 125:58 +75:42
Uhlířová Olga SLA7070 C SKOB Stavimat Slaný DISK
Doležalová Lucie LPM6450 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kubínová Jana SKV TJ Slovan K. vary DISK
Franková Veronika MAS6950 C KČT AŠ DISK
D45
2.90 km, 90 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 TJ Tesla Brno 28:46 +0:00
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 31:23 +2:37
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan K. vary 35:45 +6:59
4. Cigošová Anna TBM5253 C TJ Tesla Brno 38:26 +9:40
5. Brumková Vladimíra DKL5350 C Klub OB Kladno 42:04 +13:18
6. Galla Barbara POL WZBnO Leszno Dubisz 42:12 +13:26
7. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 42:45 +13:59
8. Steiningerová Helena LPM5950 C OK Lokomotiva Plzeň 44:09 +15:23
9. Nyklová Helena LKV5151 C Klub vodáků K. Vary 79:40 +50:54
10. Nyklová Jindra LKV5351 C Klub vodáků K. Vary 82:14 +53:28
D55
2.70 km, 75 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 37:01 +0:00
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga Praha 45:02 +8:01
3. Brabcová Jindra LCV4750 C Lokomotiva Chomutov 46:29 +9:28
4. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga Praha 46:55 +9:54
5. Krausová Marie LLI4451 Lokomotiva Liberec 49:46 +12:45
6. Burýšková Věra TJP3750 OOB TJ Sokol Troja 58:04 +21:03
7. Bohuslavová Věra LPM4850 C OK Lokomotiva Plzeň 60:38 +23:37
8. Zenkerová Miluše LCV4550 C Lokomotiva Chomutov 74:45 +37:44
9. Picková Vlasta TJN4151 C TJ Tatran Jablonec 106:46 +69:45
MS Nedvídková Jitka DLT5151 C OB Rozmarýn Litoměři 66:45 +29:44
H10
1.90 km, 75 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kettner Vojtěch HCE9600 C TJ Sokol Hostivice 18:08 +0:00
2. Kučera Jindřich LTP9600 Lokomotiva Teplice 20:39 +2:31
3. Ptáček Pavel BBM9600 C Beta Ursus Brno 22:52 +4:44
4. Vaško Jindřich BSO9500 C Baník Sokolov 23:54 +5:46
5. Prášek Otakar PGP9700 C SK Praga Praha 27:26 +9:18
6. Kraus Petr LCV9501 D Lokomotiva Chomutov 30:01 +11:53
7. Kunz Jan OTK9601 D Jiskra Otrokovice 31:50 +13:42
8. Picek Štěpán TJN9601 C TJ Tatran Jablonec 32:47 +14:39
9. Frank Jiří MAS9600 C KČT AŠ 36:19 +18:11
10. Macura Vít MLA9800 C MLOK M.Lázně 36:24 +18:16
11. Tojnar Jan FSP9501 C VŠTJ FS Praha 50:58 +32:50
12. Wimmer Ondřej MAS9601 C KČT AŠ 65:36 +47:28
H12
2.20 km, 65 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vištejn Jiří KRL9305 Kometa Kralovice 21:12 +0:00
2. Prášek Přemysl PGP9302 B SK Praga Praha 21:17 +0:05
3. Kettner Lukáš HCE9400 C TJ Sokol Hostivice 22:59 +1:47
4. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 23:37 +2:25
5. Malec Oldřich SLA9400 B SKOB Stavimat Slaný 23:46 +2:34
6. Šulc Marek MAS9300 C KČT AŠ 24:40 +3:28
7. Bursa Jakub VPM9301 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:44 +3:32
8. Maly Mateusz POL WZBnO Leszno Dubisz 27:16 +6:04
9. Grabiec Mikolaj POL WZBnO Leszno Dubisz 27:35 +6:23
10. Piosik Patryk POL WZBnO Leszno Dubisz 28:20 +7:08
11. Štádlík Lukáš SLA9401 C SKOB Stavimat Slaný 29:46 +8:34
12. Macura Jan MLA9306 B MLOK M.Lázně 30:38 +9:26
13. Kraus Jindřich LCV9401 D Lokomotiva Chomutov 35:31 +14:19
14. Juren Václav TBM9318 C TJ Tesla Brno 35:48 +14:36
15. Kolovský Martin LPM OK Lokomotiva Plzeň 36:05 +14:53
16. Uhlíř Marek SLA9402 C SKOB Stavimat Slaný 41:07 +19:55
17. Kučera Tomáš DKL9400 D Klub OB Kladno 43:39 +22:27
18. Nykodým Ondřej TBM9307 C TJ Tesla Brno 49:07 +27:55
19. Stingl Richard MAS9302 C KČT AŠ 51:32 +30:20
MS Šiková Renata MS LPM OK Lokomotiva Plzeň 45:46 +24:34
Šika Ondřej LPM9301 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
H14
3.80 km, 115 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bína Martin MLA9102 B MLOK M.Lázně 34:13 +0:00
2. Kovář Tomáš BSO9101 B Baník Sokolov 35:03 +0:50
3. Frey Martin PTK9200 OK Potůčky 38:25 +4:12
4. Wimmer Jan MAS9200 C KČT AŠ 39:20 +5:07
5. Švirák Ondřej BSO9102 A Baník Sokolov 39:53 +5:40
6. Picek Jan TJN9101 B TJ Tatran Jablonec 46:27 +12:14
7. Bína Roman MLA9209 B MLOK M.Lázně 46:59 +12:46
8. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 47:12 +12:59
9. Kamaryt Michal PTK9203 OK Potůčky 52:52 +18:39
10. Tengler Petr MLA9101 B MLOK M.Lázně 64:52 +30:39
11. Šmejkal Karel MLA9207 B MLOK M.Lázně 75:18 +41:05
12. Kriegelstein Michal ONO9200 SKOB Ostrov 81:37 +47:24
Ciesielski Radoslaw POL WZBnO Leszno Dubisz DISK
H16
4.70 km, 130 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nykodým Miloš TBM9005 TJ Tesla Brno 34:35 +0:00
2. Tengler Martin MLA8901 B MLOK M.Lázně 43:12 +8:37
3. Wlazik Krzysztof POL WZBnO Leszno Dubisz 49:57 +15:22
4. Pawlak Bartosz POL WZBnO Leszno Dubisz 66:45 +32:10
5. Schulmann Szymon POL WZBnO Leszno Dubisz 72:47 +38:12
Wlazik Tomasz POL WZBnO Leszno Dubisz DISK
H18
5.10 km, 160 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kunc Petr MLA8801 A MLOK M.Lázně 43:09 +0:00
2. Vrabec Tomáš SCP8701 C OK Sparta Praha 49:12 +6:03
3. Gabriel Vojtěch ONO8702 B SKOB Ostrov 50:42 +7:33
4. Galla Marek POL WZBnO Leszno Dubisz 55:08 +11:59
5. Modrý Marek SCP8807 C OK Sparta Praha 55:13 +12:04
6. Šmejkal Ondřej MLA8712 C MLOK M.Lázně 80:46 +37:37
7. Popule Tomáš LPM8703 C OK Lokomotiva Plzeň 90:17 +47:08
H21
5.50 km, 165 m, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kodeda Štěpán SSU8808 SK Severka Šumperk 34:54 +0:00
2. Pilař Karel MAS5501 C KČT AŠ 39:48 +4:54
3. Rambousek Karel BSO7907 C Baník Sokolov 39:58 +5:04
4. Fišer jiří SLP8503 SK Slavia Praha 40:40 +5:46
5. Pilař Karel BSO7801 C Baník Sokolov 41:54 +7:00
6. Šilhavý Jakub LPM8500 B OK Lokomotiva Plzeň 42:36 +7:42
7. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga Praha 42:54 +8:00
8. Kunz Martin BBM7101 C Beta Ursus Brno 43:33 +8:39
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga Praha 45:04 +10:10
10. Chum Jaroslav SLP6601 SK Slavia Praha 47:13 +12:19
11. Safka Jan SLP7704 SK Slavia Praha 48:04 +13:10
12. Macek Jiří LIT8401 C Chemopetrol Litvínov 49:39 +14:45
13. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 51:48 +16:54
14. Hora Vláďa VSP5100 C USK Praha 52:11 +17:17
15. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 52:22 +17:28
16. Valtr Pavel MFP6600 C VŠSK MFF UK Praha 53:01 +18:07
17. Fiala Jan BBM7205 C Beta Ursus Brno 53:30 +18:36
18. Tojnar Jan FSP6701 C VŠTJ FS Praha 54:05 +19:11
19. Urban Miroslav ZAT6900 TJ Lokomotiva Žatec 54:08 +19:14
20. Brom Hynek LPM7503 C OK Lokomotiva Plzeň 54:35 +19:41
21. Suchý Ondřej LPM8301 C OK Lokomotiva Plzeň 54:54 +20:00
22. Jirka Jakub VOV7905 VSV VŠB TU Ostrava 55:02 +20:08
23. Popjuk Viktor OLP7614 C SKP Olymp Praha 55:25 +20:31
24. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 57:30 +22:36
25. Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 57:44 +22:50
26. Ptáček Jan PVP7200 C VSK Přírodověda Prah 57:47 +22:53
27. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 59:20 +24:26
28. Tkadlec Josef FSP9001 B VŠTJ FS Praha 60:34 +25:40
29. Tkadlec Josef FSP6002 C VŠTJ FS Praha 65:15 +30:21
30. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 65:52 +30:58
31. Mágr Zdeněk LCV5000 C Lokomotiva Chomutov 66:00 +31:06
32. Brabec zdeněk ZAT5603 TJ Lokomotiva Žatec 75:52 +40:58
33. Marciniak Tomasz POL WZBnO Leszno Dubisz 76:26 +41:32
34. Kubíček Zdeněk TUR7902 C TJ Turnov 86:07 +51:13
35. Kučera Zdeněk DKL5601 C Klub OB Kladno 89:21 +54:27
36. Kubíček Michal TUR8403 C TJ Turnov 94:13 +59:19
Böhm Martin AU1 ASKO Salzburg Austri DISK
Kloz Vladimír FSP C VŠTJ FS Praha DISK
Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ FS Praha DISK
Ptáček Pavel BBM6508 C Beta Ursus Brno DISK
H35
5.10 km, 160 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C TJ Tesla Brno 39:29 +0:00
2. Kunc Petr MLA6601 C MLOK M.Lázně 46:42 +7:13
3. Nykodým Petr TBM6307 C TJ Tesla Brno 52:21 +12:52
4. Michalec Jan MLA5701 C MLOK M.Lázně 52:22 +12:53
5. Milota Josef MLA5801 C MLOK M.Lázně 52:28 +12:59
6. Picek Jan TJN6500 C TJ Tatran Jablonec 53:29 +14:00
7. Žejdlík Michal LTP7001 E Lokomotiva Teplice 53:51 +14:22
8. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 57:38 +18:09
9. Lejsek Martin TJN6201 C TJ Tatran Jablonec 59:51 +20:22
10. Chotětický Václav MAS5200 C KČT AŠ 64:15 +24:46
11. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 64:54 +25:25
12. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 67:42 +28:13
13. Kučera Martin LTP6500 Lokomotiva Teplice 85:15 +45:46
14. Prášek Arnošt PGP6402 C SK Praga Praha 95:43 +56:14
15. Bína Pavel MLA6708 C MLOK M.Lázně 100:00 +60:31
16. Chotětický Jan MAS5400 C KČT AŠ 106:07 +66:38
17. Uhlíř Patrik SLA7020 C SKOB Stavimat Slaný 110:16 +70:47
18. Kozelka Jan LCV7000 C Lokomotiva Chomutov 112:12 +72:43
H45
4.20 km, 130 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šebesta Vlastislav TBM5807 C TJ Tesla Brno 39:01 +0:00
2. Cigoš Evžen VBM5205 C VSK MZLU Brno 43:52 +4:51
3. Bohm Eduard AU1 ASKO Salzburg Austri 44:11 +5:10
4. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 45:04 +6:03
5. Steininger Pavel LPM5603 C OK Lokomotiva Plzeň 47:43 +8:42
6. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 49:18 +10:17
7. John Vladimir OLP5502 C SKP Olymp Praha 49:26 +10:25
8. Šorm Miroslav DKL5200 C Klub OB Kladno 50:43 +11:42
9. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 51:20 +12:19
10. Kubíček Zdeněk TUR4802 C TJ Turnov 54:09 +15:08
11. Jedlička Miroslav LIT5302 C Chemopetrol Litvínov 54:33 +15:32
12. Vohadlo Jiří PGP5701 C SK Praga Praha 62:58 +23:57
13. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov 65:59 +26:58
14. Brumek Stanislav DKL5201 C Klub OB Kladno 68:46 +29:45
15. Nykl Jan LKV5101 C Klub vodáků K. Vary 69:34 +30:33
16. Macura Jaroslav MLA5903 C MLOK M.Lázně 81:26 +42:25
17. Rothauer Thomas AU1 ASKO Salzburg Austri 98:12 +59:11
18. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga Praha 134:32 +95:31
H55
3.80 km, 115 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kraus Jan LLI4501 Lokomotiva Liberec 35:05 +0:00
2. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov 35:18 +0:13
3. Novotný Jiří SLP4601 SK Slavia Praha 38:04 +2:59
4. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 38:46 +3:41
5. Babický Tomáš DLT5001 C OB Rozmarýn Litoměři 39:07 +4:02
6. Fišák Jan MLA4401 C MLOK M.Lázně 39:09 +4:04
7. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Stavimat Slaný 39:38 +4:33
8. Bohuslav Václav LPM4201 C OK Lokomotiva Plzeň 40:01 +4:56
9. Jirásek Jaroslav SCH4701 C TJ Skalka Cheb 40:35 +5:30
10. Nosál Stanislav SLA4600 SKOB Stavimat Slaný 40:50 +5:45
11. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK M.Lázně 41:56 +6:51
12. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín t 42:46 +7:41
13. Fiala Miloš KSH4801 C TJ Kašperské Hory 43:00 +7:55
14. Schim Dieter BSO4401 C Baník Sokolov 46:00 +10:55
15. Gřunděl Ivan SJH4201 Slovan J.Hradec 51:23 +16:18
16. Šmrha František SJI4135 C OK Jihlava 53:41 +18:36
17. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 55:02 +19:57
18. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 81:15 +46:10
H65
2.70 km, 75 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga Praha 33:14 +0:00
2. Burýšek Slavomír TJP3600 OOB TJ Sokol Troja 78:51 +45:37
3. Kracík Jaroslav UPM2301 C TJ Union Plzeň 85:57 +52:43
linie
1.70 km, 65 m, 4 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ptáček Patrik BBM9800 C Beta Ursus Brno 20:22 +0:00
2. Fiala Vojtěch BBM9901 D Beta Ursus Brno 21:48 +1:26
3. Kunz jiří OTK9801 D Jiskra Otrokovice 22:17 +1:55
4. Ševčík Roman ONO9600 SKOB Ostrov 23:56 +3:34
5. Urban Tomáš ZAT9900 TJ Lokomotiva Žatec 24:19 +3:57
6. Kučera Tomáš LTP0000 Lokomotiva Teplice 25:41 +5:19
7. Kubínová Veronika SKV TJ Slovan K. vary 26:40 +6:18
8. Tojnar Michal FSP9801 C VŠTJ FS Praha 30:57 +10:35
9. Hrdličková Lidka ZAT9850 TJ Lokomotiva Žatec 31:56 +11:34
Urban Filip ZAT9800 TJ Lokomotiva Žatec DISK