Kód závodu
050813
Název
Grand prix Silesia 2005
Datum
13.08.2005
Místo konáníSkripov
Použitá mapaBleska 05
PořadatelAOP - POBO Opava
Ředitel závoduL.Pavelek
Hlavní rozhodčíJ.Sykora
Stavitel tratíM.Hadac
Kategorie
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21B     D21E     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21B     H21E     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     T3     T5    

D10
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pavlů Kateřina DCE9551 C TJ Sokol Dobřichovice 22.27
2. Dragowska Maria PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 30.49 + 8.22
3. Bargiel Monika PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 33.05 +10.38
4. Kozlíková Barbora KRN9551 C TJ Loko Krnov 39.51 +17.24
5. Procházková Marie SOP9551 C TJ Slezan Opava 50.20 +27.53
6. Zebrowska Barbara PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 58.01 +35.34
D10N
3.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Golonka Karolina PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 22.11
2. Czepczorová Kateřina TRI9651 C TJ TŽ Třinec 22.25 + 0.14
3. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 25.02 + 2.51
4. Tesařová Jana VOV C VSK VŠB TU Ostrava 25.29 + 3.18
5. Czepczorová Veronika TRI9652 C TJ TŽ Třinec 27.36 + 5.25
6. Coganová Veronika KRN9655 C TJ Loko Krnov 28.18 + 6.07
7. Zbranková Petra KVS9651 C SKOB Kobra Vsetín 30.54 + 8.43
MS Vitasek Michal C 28.35 + 6.24
D12
3.00 km, 65 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Novotná Markéta PHK9451 B OK 99 Hradec Králové 25.36
2. Nožková Sára TRI9353 B TJ TŽ Třinec 26.42 + 1.06
3. Laštůvková Petra TRI9350 B TJ TŽ Třinec 28.13 + 2.37
4. Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec 28.56 + 3.20
5. Ivánková Žaneta BFM9351 B SKOB Frýdek - Místek 32.17 + 6.41
6. Opletalová Bára TRI9355 C TJ TŽ Třinec 33.28 + 7.52
7. Donczew Anna PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 33.36 + 8.00
8. Czepczorová Michaela TRI9351 C TJ TŽ Třinec 35.10 + 9.34
9. Svobodová Radka BFM9451 C SKOB Frýdek - Místek 36.16 +10.40
10. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 39.03 +13.27
11. Pernicová Helena UOL9352 B SK Univerzity Palackého Olomou 39.42 +14.06
12. Koláriková Lucie TZL9451 C SKOB Zlín 40.12 +14.36
13. Kovářová Veronika TRI9459 C TJ TŽ Třinec 41.23 +15.47
14. Kantorová Dorota TRI9452 C TJ TŽ Třinec 41.45 +16.09
15. Jarošová Martina VRB9351 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 42.25 +16.49
16. Jarošová Ludmila VRB9350 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 43.44 +18.08
17. Kasza Izabela PL6 C UKS REFLEX RYBNIK POLSKA 44.22 +18.46
18. Peřinková Petra AOP9451 C POBO Opava 53.28 +27.52
19. Prochazkova Katerina LBE9350 C TJ Lokomotiva Beroun 56.49 +31.13
20. Maj Katarzyna PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 61.32 +35.56
21. Tesařová Marcela VOV C VSK VŠB TU Ostrava 61.40 +36.04
22. Gapinska Joanna P16 C LODZ POLSKA 81.23 +55.47
D14
3.00 km, 85 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mezníkova Lucie LBE9150 A TJ Lokomotiva Beroun 30.32
2. Petráčková Klára SJI9251 A OK Jihlava 31.19 + 0.47
3. Šperlíková Eva VRB9151 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 34.06 + 3.34
4. Čermáková Magdalena UOL9155 B SK Univerzity Palackého Olomou 36.34 + 6.02
5. Žaludková Petra TZL9251 B SKOB Zlín 37.26 + 6.54
6. Novotná Tereza PHK9255 B OK 99 Hradec Králové 40.18 + 9.46
7. Kot Oliwia PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 40.32 +10.00
8. Jastrzembská Tereza TRI9256 B TJ TŽ Třinec 40.47 +10.15
9. Urbánková Kateřina ONO9250 B SKOB Ostrov 40.48 +10.16
10. Kociánová Iveta SHK9252 B TJ Slavia Hradec Králové 41.29 +10.57
11. Mlčochová Alice TRI9251 B TJ TŽ Třinec 43.31 +12.59
12. Procházková Zuzana LBE9251 B TJ Lokomotiva Beroun 44.00 +13.28
13. Sklenářová Radka SBR9250 B SKOB Bruntál 45.16 +14.44
14. Opletalová Eva HAV9250 B SKOB Baník Havířov 45.18 +14.46
15. Szubka Barbara PL3 C MOS WROCLAW 46.58 +16.26
16. Dyzio Natalia PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 47.09 +16.37
17. Kosová Barbora TRI9258 B TJ TŽ Třinec 47.12 +16.40
18. Ory Luca MOM C MOM Budapest 48.23 +17.51
19. Vyhnálková Milada SOP9151 B TJ Slezan Opava 49.18 +18.46
20. Válková Tereza VRB9150 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 49.45 +19.13
21. Šámalová Ludmila PGP9252 B SK Praga Praha 50.34 +20.02
22. Foltýnová Dominika KRN9292 C TJ Loko Krnov 52.52 +22.20
23. Mizerová Monika TRI9250 B TJ TŽ Třinec 54.55 +24.23
24. Lisztwan Kamila PL3 C MOS WROCLAW 60.32 +30.00
25. Pilkowska Alicja PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 61.30 +30.58
26. Stechly Aleksandra PL6 C UKS REFLEX RYBNIK POLSKA 71.21 +40.49
27. Foltýnová Barbora KRN9152 C TJ Loko Krnov 72.37 +42.05
28. Hájková Martina BSC C BIKE SPORT CLUB OPAVA 79.40 +49.08
29. Hoffmann Barbara P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 82.46 +52.14
30. Kolodziej Paulina PL3 C MOS WROCLAW 88.12 +57.40
31. Mala Patrycja P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 117.36 +87.04
D16
4.00 km, 105 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hubáčková Pavla LCE9052 A TJ Slovan Luhačovice 41.53
2. Gajda Monika PL8 C UNTS WARSZAWA POLSKA 44.47 + 2.54
3. Hadačová Tereza AOP9051 A POBO Opava 47.34 + 5.41
4. Maliňáková Barbora VIZ9051 B TJ Sokol Vizovice 50.04 + 8.11
5. Pavelková Klára AOP9054 C POBO Opava 52.02 +10.09
6. Králová Michaela SSU9092 B SK Severka Šumperk 53.05 +11.12
7. Moravcová Lucie SOP9052 B TJ Slezan Opava 53.09 +11.16
8. Zítková Lenka ABR9055 B A-team NOVO Bruntál 53.27 +11.34
9. WRZESINSKA Agnieszka PL18951 C WKS SLASK WROCLAW POLSKA 53.50 +11.57
10. Rossmanithová Kateři AOP8951 B POBO Opava 56.07 +14.14
11. Wojtowicz Sabina PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 56.38 +14.45
12. Králová Kateřina ODR9052 C SKOB Odry 62.19 +20.26
13. Filaber Anna PL8 C UNTS WARSZAWA POLSKA 65.36 +23.43
14. Oherová Petra ODR9050 C SKOB Odry 70.23 +28.30
15. Polewska Joanna PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 71.42 +29.49
D18
5.00 km, 105 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ory Eszter MOM C MOM Budapest 50.22
2. LeĹniak Magdalena PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 52.16 + 1.54
3. Latochová Kateřina TRI8850 B TJ TŽ Třinec 54.30 + 4.08
4. Vyhnálková Lucie SOP8853 A TJ Slezan Opava 56.28 + 6.06
5. Svobodová Jana SMB8753 B SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav 59.31 + 9.09
6. Majewska Karolina P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 64.21 +13.59
7. Boháčová Lucie PTE8771 B Sokol Ptení 68.36 +18.14
8. Petrová Tereza BFM8751 C SKOB Frýdek - Místek 70.49 +20.27
9. Moravcová Zuzana SOP8852 B TJ Slezan Opava 74.09 +23.47
10. Záveská Anna CET8851 C TJ Loko Česká Třebová 74.46 +24.24
11. Duplak Malgorzata PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 78.40 +28.18
12. Jarošová Eva TRI8852 C TJ TŽ Třinec 80.29 +30.07
13. Urbánková Radka ODR8850 C SKOB Odry 85.00 +34.38
14. Steblová Veronika TRC8752 C SKOB BETA Třinec 99.49 +49.27
D20
6.00 km, 120 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kosinska Maria P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 54.14
2. Martynková Aneta TRI8657 A TJ TŽ Třinec 58.53 + 4.39
3. Masopustová Eliška PGP8656 B SK Praga Praha 64.08 + 9.54
4. Kantorová Lucie TRI8654 A TJ TŽ Třinec 71.36 +17.22
5. Wysocka Malwina PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 71.45 +17.31
6. Najbrtová Veronika VMZ8658 C DDM Valašské Meziříčí 86.15 +32.01
7. Deck Anna PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 97.59 +43.45
D21B
5.00 km, 100 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C KOB Choceň 48.15
2. Bencurova Jitka LCE C TJ Slovan Luhačovice 48.58 + 0.43
3. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 52.59 + 4.44
4. Pavlů Veronika DCE6950 C TJ Sokol Dobřichovice 53.05 + 4.50
5. Frýdlová Lenka KRN8659 B TJ Loko Krnov 53.20 + 5.05
6. Sedlářová Pavla HOB7051 C SKOB HOBES Horní Benešov 53.29 + 5.14
7. Brodová Gabriela SFM7152 C Sokol Frýdek - Místek 53.41 + 5.26
8. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 54.07 + 5.52
9. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga Praha 54.47 + 6.32
10. Kozlíková Veronika KRN7753 C TJ Loko Krnov 55.03 + 6.48
11. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 56.18 + 8.03
12. FEDERICS EVA TTT1972 C TATAI TOMEGSPORT ES TAJFUTO 62.50 +14.35
13. Beranová Lenka KRN7656 C TJ Loko Krnov 64.52 +16.37
14. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 65.11 +16.56
15. Hostašová Jana MOV8552 C SKOB Ostrava 67.26 +19.11
16. Vaníčková Ivana LPU8358 C OK Lokomotiva Pardubice 72.06 +23.51
17. Hoppova Lucie OOP8050 C TJ Opava 73.43 +25.28
18. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 79.27 +31.12
19. Bendová Klára HOB8254 C SKOB HOBES Horní Benešov 82.23 +34.08
20. Pavlačková Kateřina ODR8450 C SKOB Odry 90.33 +42.18
21. Dragowska Beata PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 96.16 +48.01
22. Janas Irena PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 109.47 +61.32
Twardziková Kateřina TRC8150 C SKOB BETA Třinec DISK
D21E
7.00 km, 180 m, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Florkowska Marta P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 55.15
2. Svobodová Jitka DCE7450 C TJ Sokol Dobřichovice 67.12 +11.57
3. Čevelová Iva ZBM8151 C SK Žabovřesky Brno 74.09 +18.54
4. Zlatníková Irena TZL8052 C SKOB Zlín 77.33 +22.18
5. Sukeníková Zuzana VOV8353 C VSK VŠB TU Ostrava 78.21 +23.06
6. Introvicova Sabina NAM6060 C DDM Náměšť nad Oslavou 120.13 +64.58
7. Herman-Izycka Urszul PO9 C WAT WARSZAWA 128.55 +73.40
Kubisková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál DISK
D35
5.00 km, 125 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C TJ Slovan Luhačovice 37.32
2. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 51.59 +14.27
3. Mutinská Zdenka HVC6453 C SK Hlinsko 54.25 +16.53
4. Tesařová Bohumila VOV6957 C VSK VŠB TU Ostrava 55.01 +17.29
5. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 56.18 +18.46
6. Sadílková Lenka VIZ7055 C TJ Sokol Vizovice 59.44 +22.12
7. Procházková Pavlína LBE6450 C TJ Lokomotiva Beroun 60.52 +23.20
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 65.33 +28.01
9. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Baník Havířov 66.21 +28.49
10. Zobaníková Vladimíra RAD6850 C TJ Sokol Radslavice 68.51 +31.19
11. Laštůvková Lenka TRI6650 C TJ TŽ Třinec 78.44 +41.12
12. Opletalová Blanka TRI6755 C TJ TŽ Třinec 84.35 +47.03
13. Piasecka Zuzanna P10 C 86.22 +48.50
14. Poehlmann Světlana AOP C POBO Opava 91.47 +54.15
15. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 101.04 +63.32
16. Suchá Helena YBM6664 C Klub turistů a lyžařů Brno 144.00 +106.28
D40
5.00 km, 115 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C TJ Slovan Luhačovice 51.00
2. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 51.36 + 0.36
3. Korčáková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 57.45 + 6.45
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 58.28 + 7.28
5. Klečková Zina HAV6151 C SKOB Baník Havířov 62.09 +11.09
6. Vaňáková Milada LOL6252 C SK OK Olomouc 62.12 +11.12
7. Radics Anna TTT C TATAI TOMEGSPORT ES TAJFUTO 62.48 +11.48
8. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 65.47 +14.47
9. Dragowska Marzena PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 67.16 +16.16
10. Bargiel Beata PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 70.02 +19.02
11. Špacírová Danuše UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou 70.05 +19.05
12. Loysch Greta BEL C KOL 77.45 +26.45
13. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 82.13 +31.13
14. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 87.16 +36.16
15. Mutinová Lidmila BFM6151 C SKOB Frýdek - Místek 103.13 +52.13
D45
4.00 km, 90 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Štrossová Jiřina DCE5650 C TJ Sokol Dobřichovice 46.23
2. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 49.31 + 3.08
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 50.27 + 4.04
4. Krochmal Malgorzata PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 52.42 + 6.19
5. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav 58.34 +12.11
6. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 65.54 +19.31
7. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 67.03 +20.40
8. Wojarska Kamilla PO4 C 74.36 +28.13
D50
4.00 km, 95 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 52.39
2. Hamackova Eva LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun 54.24 + 1.45
3. Vašková Zdenka UOL5451 C SK Univerzity Palackého Olomou 58.48 + 6.09
4. Grygarová Alena BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD 63.41 +11.02
5. Holasova Dagmar JAM5353 C SK Jamnice 67.20 +14.41
6. Pilgrová Anna CET5151 C TJ Loko Česká Třebová 97.11 +44.32
D55
4.00 km, 105 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 52.06
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 58.44 + 6.38
3. Budínová Blanka MOV4851 C SKOB Ostrava 64.15 +12.09
4. Krystyna Deck PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 76.48 +24.42
Zajícová Zdenka AOV C Baník - FIZA Ostrava DISK
D60
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 46.55
2. Boudná Jaroslava SJI4275 C OK Jihlava 62.12 +15.17
H10
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mudrák Štěpán LCE9601 C TJ Slovan Luhačovice 18.57
2. Sklenář Martin SBR9501 C SKOB Bruntál 22.03 + 3.06
3. Chmelař Martin JPV9505 C SK Prostějov 22.08 + 3.11
4. Křivda Martin CHC9501 C KOB Choceň 24.43 + 5.46
5. Kunz Jan OTK9601 C Jiskra Otrokovice 27.54 + 8.57
6. Vičan Dominik ABR9501 C A-team NOVO Bruntál 28.16 + 9.19
7. Sochacki Bartlomiej PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 29.57 +11.00
8. Ptáček Pavel BBM9600 C KPKS BETA Brno 31.25 +12.28
9. Dragowski Mateusz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 40.07 +21.10
10. Skryja Ondřej PZR9502 C SKP Žďár nad Sázavou 40.17 +21.20
H10N
3.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kosárek Martin AOP C POBO Opava 24.20
2. Sadílek Jan TZL9601 C SKOB Zlín 25.00 + 0.40
3. Pravda Vojtěch SBR9801 C SKOB Bruntál 25.20 + 1.00
4. Ptáček Patrik BBM9800 C KPKS BETA Brno 31.31 + 7.11
5. Skopal Jakub KRN9602 C TJ Loko Krnov 35.14 +10.54
6. Kotrle Viktor UOL9808 C SK Univerzity Palackého Olomou 37.16 +12.56
7. Ostruszka David TRI9502 C TJ TŽ Třinec 44.39 +20.19
H12
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hubáček Michal LCE9301 B TJ Slovan Luhačovice 23.05
2. Gráf Michal TRI9304 B TJ TŽ Třinec 23.13 + 0.08
3. Sukeník Mojmír KRN9301 B TJ Loko Krnov 23.41 + 0.36
4. Schuster Marek AOP9303 B POBO Opava 24.29 + 1.24
5. Argaláš Michal TRI9301 B TJ TŽ Třinec 24.46 + 1.41
6. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 26.18 + 3.13
7. Hadač Filip AOP9301 B POBO Opava 27.21 + 4.16
8. Svoboda Marek VBM9301 B VSK MZLU Brno 28.05 + 5.00
9. Karásek Vojtěch TRI9401 C TJ TŽ Třinec 29.20 + 6.15
10. Korčák Jakub TZL9403 C SKOB Zlín 29.29 + 6.24
11. Rossmanith Vojta AOP9302 B POBO Opava 29.49 + 6.44
12. Ludvík Vojtěch STB9301 B TJ Stadion Nový Bor 30.28 + 7.23
13. Baran Adrian PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 34.46 +11.41
14. Toman Filip ABM9309 C KOB MOIRA Brno 37.37 +14.32
15. Suchý Václav ABM9404 C KOB MOIRA Brno 38.14 +15.09
16. Jedraszak Michal P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 47.24 +24.19
17. Kozlovský Jiří TRI9310 C TJ TŽ Třinec 49.27 +26.22
18. Ostoj Piotr PL3 C MOS WROCLAW 54.33 +31.28
19. Kotrle Kamil UOL9402 C SK Univerzity Palackého Olomou 55.11 +32.06
20. Záveský Filip CET9301 C TJ Loko Česká Třebová 60.13 +37.08
21. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 89.39 +66.34
H14
4.00 km, 90 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kantor Ondřej TRI9103 B TJ TŽ Třinec 32.58
2. Gazda Viktor TRI9203 B TJ TŽ Třinec 33.20 + 0.22
3. Peřinka Jan AOP9101 B POBO Opava 33.44 + 0.46
4. Jenes Géza MOM C MOM Budapest 36.58 + 4.00
5. Sochor Vít HAV9105 B SKOB Baník Havířov 37.28 + 4.30
6. Kazda Adam RBK9104 B SK Radioklub Blansko 38.49 + 5.51
7. Věžník Václav ADA9201 A TJ Spartak Adamov 39.03 + 6.05
8. Anc Mateusz PL9 C KS PRZYSZLOSC WLOCHY POLSKA 40.08 + 7.10
9. Suchý Jiří SJI9201 B OK Jihlava 40.10 + 7.12
10. Vičan Michael ABR9101 C A-team NOVO Bruntál 40.25 + 7.27
11. Sýkora Jan AOP9201 B POBO Opava 41.19 + 8.21
12. Kamaryt Michal PTK9203 B OK Potůčky 43.14 +10.16
13. Dutkowski Mikolaj P131992 C UKS ARKADY RASZKOW POLSKA 45.18 +12.20
14. Bartosz David TRI9102 C TJ TŽ Třinec 46.37 +13.39
15. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 47.50 +14.52
16. Piasecki Bartosz P10 C 48.45 +15.47
17. Pachnik Wojciech PO7 C UKS TUKAN IWINY POLSKA 49.18 +16.20
18. Malacka Tomas VRB9100 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51.21 +18.23
19. Vavroš Marian KRN9201 C TJ Loko Krnov 54.00 +21.02
20. Latala Wojciech PL6 C UKS REFLEX RYBNIK POLSKA 58.56 +25.58
21. Szturc Václav TRC9102 B SKOB BETA Třinec 61.15 +28.17
22. Pietron Pawel PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 64.25 +31.27
23. Vít Richard SLA9200 C SKOB STAVIMAT Slaný 68.46 +35.48
24. Wnek Maciej PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 72.18 +39.20
H16
6.00 km, 150 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hladík Jiří VIZ8901 B TJ Sokol Vizovice 40.50
2. Pospíšek Marek TBM8907 A TJ Tesla Brno 41.28 + 0.38
3. Jasinski Maciej PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 42.15 + 1.25
4. Bednařík Antonín VIZ9001 A TJ Sokol Vizovice 43.21 + 2.31
5. Malý Ondřej VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice 44.16 + 3.26
6. Sedláček Michal TRC8901 B SKOB BETA Třinec 44.33 + 3.43
7. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga Praha 45.18 + 4.28
8. Mets Márton MOM C MOM Budapest 45.26 + 4.36
9. Petr Jiří BFM8901 B SKOB Frýdek - Místek 46.31 + 5.41
10. Konůpka Petr BFM8902 B SKOB Frýdek - Místek 46.51 + 6.01
11. Procházka Pavel LBE9000 A TJ Lokomotiva Beroun 48.07 + 7.17
12. Dragowski Kuba PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 49.19 + 8.29
13. Szturc Jan TRC9003 B SKOB BETA Třinec 51.05 +10.15
14. Wlazik Krzysztof P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 51.16 +10.26
15. Mistal Mateusz PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 52.06 +11.16
16. Stefanski Dawid P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 52.41 +11.51
17. Navara Jakub TZL9017 B SKOB Zlín 53.17 +12.27
18. Věžník Antonín ADA9001 A TJ Spartak Adamov 54.27 +13.37
19. Legerski Martin TRI9003 B TJ TŽ Třinec 54.32 +13.42
20. Kolárik Jan TZL9013 A SKOB Zlín 54.43 +13.53
21. Opletal Jan HAV9000 B SKOB Baník Havířov 54.54 +14.04
22. Krajča Martin TZL9012 B SKOB Zlín 55.57 +15.07
23. Řeháček Jakub ABR8902 B A-team NOVO Bruntál 56.46 +15.56
24. Wlazik Tomasz P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 57.40 +16.50
25. Pavelka Tomáš VIZ9020 B TJ Sokol Vizovice 58.31 +17.41
26. Wojtynek Sebastian PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 61.19 +20.29
27. Šesták Jakub RBK9001 B SK Radioklub Blansko 61.24 +20.34
28. Pernica Jiří UOL9001 B SK Univerzity Palackého Olomou 62.11 +21.21
29. Baran Konrad PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 63.23 +22.33
30. Cygler Slawomir PL9 C KS PRZYSZLOSC WLOCHY POLSKA 63.42 +22.52
31. Pilkowski Tadeusz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 69.19 +28.29
32. Masný Jan KRN9001 C TJ Loko Krnov 69.53 +29.03
33. Žaludek Jindřich TZL8904 B SKOB Zlín 74.12 +33.22
34. Schulman Szymon P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 77.19 +36.29
35. Wojarski Michal PO4 C 84.46 +43.56
36. Pospíšil Jan JPV9039 C SK Prostějov 85.52 +45.02
37. Záveský Marek CET9001 C TJ Loko Česká Třebová 100.04 +59.14
MS Zidek Jan AOP C POBO Opava DISK
H18
8.00 km, 175 m, 21 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sochor Jan HAV8801 B SKOB Baník Havířov 54.40
2. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 56.37 + 1.57
3. Kamaryt Tomáš PTK8805 B OK Potůčky 61.06 + 6.26
4. Zbranek Roman KVS8802 B SKOB Kobra Vsetín 62.29 + 7.49
5. Laštůvka Jan TRI8704 B TJ TŽ Třinec 68.30 +13.50
6. Matras Daniel PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 68.34 +13.54
7. Špacír Jan UOL8805 B SK Univerzity Palackého Olomou 69.47 +15.07
8. Pietron Piotr PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 69.50 +15.10
9. Hodek Michal TAP8808 B KOB TRETRA Praha 72.47 +18.07
10. Lelniak Piotr PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 74.37 +19.57
11. Huber Maciej PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 75.00 +20.20
12. Cetkovský Petr TZL8711 B SKOB Zlín 76.43 +22.03
13. Gorniak Pawel PO3 C ZESPOL SZKOL ZAW.W JASTR.ZDROJ 77.37 +22.57
14. Sládek Jan TAP8801 C KOB TRETRA Praha 77.55 +23.15
15. Czajkowski Mateusz PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 79.58 +25.18
16. Matyáš Aleš LBM8733 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 83.16 +28.36
17. Mucha Karol PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 93.33 +38.53
18. Spyrka Piotr PO3 C ZESPOL SZKOL ZAW.W JASTR.ZDROJ 94.44 +40.04
19. Trojek Pavel TRC8803 B SKOB BETA Třinec 98.29 +43.49
H20
9.00 km, 200 m, 26 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gajkowski Bartosz PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 62.00
2. Nowacki Lukasz P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 66.06 + 4.06
3. Zajíc Vítězslav TAP8610 B KOB TRETRA Praha 72.13 +10.13
4. Lecián Martin OOP8503 B TJ Opava 87.44 +25.44
5. Soukup Tomáš CEL8606 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 91.15 +29.15
6. Bernát Petr TRC8606 B SKOB BETA Třinec 92.12 +30.12
7. Krochmal Adam PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 101.31 +39.31
H21B
8.00 km, 175 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 C KPKS BETA Brno 54.08
2. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 55.16 + 1.08
3. Kisvolcsey Akos MOM C MOM Budapest 56.52 + 2.44
4. Fiala Jan BBM7205 C KPKS BETA Brno 57.51 + 3.43
5. Urbanec Vit EZL7010 C Přátelé evrop. vrcholů Zlín 59.37 + 5.29
6. Kovalčík Tomáš JAM7300 C SK Jamnice 60.00 + 5.52
7. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 60.11 + 6.03
8. Valík Ondřej SOP7801 C TJ Slezan Opava 62.40 + 8.32
9. Indyka Maciej PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 63.03 + 8.55
10. Vláčil Daniel KAM7300 C SK Kamenice 63.49 + 9.41
11. Fridrich Petr LPU7303 C OK Lokomotiva Pardubice 63.52 + 9.44
12. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 64.58 +10.50
13. Rosciszewski Marcin PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 67.07 +12.59
14. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 67.29 +13.21
15. CSOKOR ZOLTAN TTT1980 C TATAI TOMEGSPORT ES TAJFUTO 67.58 +13.50
16. JAZBAR JOžKO SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA 68.38 +14.30
17. Budín Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 70.13 +16.05
18. Vít David SLA7200 C SKOB STAVIMAT Slaný 75.12 +21.04
19. Blaha Ondřej OLP7001 C SKP OLYMP Praha 76.02 +21.54
20. Bencur Juraj LCE C TJ Slovan Luhačovice 76.21 +22.13
21. POLJANšEK ALEš SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA 77.17 +23.09
22. Nosek Pavel TSO7038 C TSO OTROKOVICE 78.00 +23.52
23. Duch Zdeněk LPU8306 C OK Lokomotiva Pardubice 79.53 +25.45
24. Hruška Pavel SOP8608 B TJ Slezan Opava 81.41 +27.33
25. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 83.57 +29.49
26. Kuča Petr SOP8606 C TJ Slezan Opava 86.50 +32.42
27. Vojtíšek Jakub ADA8111 C TJ Spartak Adamov 88.17 +34.09
28. Mika Milan TSO7025 C TSO OTROKOVICE 88.36 +34.28
29. Tejkal Jan ADA8110 C TJ Spartak Adamov 89.05 +34.57
30. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 90.05 +35.57
31. KENDA KLEMEN SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA 91.12 +37.04
32. Gráf Norbert TRI7300 C TJ TŽ Třinec 99.53 +45.45
33. Kubela Tomáš CET7701 C TJ Loko Česká Třebová 100.12 +46.04
34. Kadrman Jiří CET7301 C TJ Loko Česká Třebová 102.54 +48.46
35. Janas Sebastian PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 107.29 +53.21
36. Frosch Petr LPU7514 C OK Lokomotiva Pardubice 120.47 +66.39
37. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 132.12 +78.04
38. Ptáček Pavel PVP7204 C VSK Přírodověda - orientační s 132.40 +78.32
39. Pilgr Aleš CET8001 C TJ Loko Česká Třebová 150.49 +96.41
Mička Marek TSO7023 C TSO OTROKOVICE DISK
H21E
10.00 km, 210 m, 25 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Wozniak Slawomir P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 60.28
2. Košárek Pavel JAM7100 R SK Jamnice 61.51 + 1.23
3. Bukovac Palo ZBM8101 R SK Žabovřesky Brno 63.14 + 2.46
4. Tarasiuk Pawel P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 65.04 + 4.36
5. Nycz Petr JAM7700 R SK Jamnice 65.36 + 5.08
6. Novák Michal PGP8205 C SK Praga Praha 65.53 + 5.25
7. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 66.05 + 5.37
8. Vlach Jiří VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava 66.19 + 5.51
9. Konarczak Dariusz P14 C WKS GRUNWALD POZNAN POLSKA 66.39 + 6.11
10. Pavlačka Ondra ODR8100 C SKOB Odry 70.47 +10.19
11. Karel Pilař MAS5501 C KČT Aš 71.34 +11.06
12. Holuša Jakub JAM8800 C SK Jamnice 72.02 +11.34
13. Daněk Jiří SOP7101 C TJ Slezan Opava 74.20 +13.52
14. Kolek Petr CET7501 C TJ Loko Česká Třebová 76.05 +15.37
15. Dragowski Piotr PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 79.06 +18.38
16. Dittrich Petr HOB7701 C SKOB HOBES Horní Benešov 79.12 +18.44
17. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 85.17 +24.49
18. Zlatník Lubor TZL7337 C SKOB Zlín 85.25 +24.57
19. Marek Navrátil KYL7100 C SK SP Kylešovice 91.19 +30.51
20. Krasuski Bartlomiej PO9 C WAT WARSZAWA 115.53 +55.25
H35
8.00 km, 145 m, 23 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C KPKS BETA Brno 50.25
2. GILLICH GYORGY TTT1968 C TATAI TOMEGSPORT ES TAJFUTO 53.31 + 3.06
3. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 55.21 + 4.56
4. Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 57.30 + 7.05
5. Zítka Jiří ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 58.31 + 8.06
6. Tesař Jiří VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava 59.12 + 8.47
7. Zajic Ales SKM C KOB Směr Kroměříž 60.19 + 9.54
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 63.33 +13.08
9. Urbaniak Krzysztof P111967 C Bieniewice OK 64.30 +14.05
10. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 65.00 +14.35
11. Berwing Dieter SVT C SV TU Ilmenau - Germany 65.04 +14.39
12. Antonowicz Jerzy PL8 C UNTS WARSZAWA POLSKA 71.51 +21.26
13. Mutinský Viktor HVC6503 C SK Hlinsko 72.38 +22.13
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 72.48 +22.23
15. Křivda Ivan CHC6701 C KOB Choceň 72.50 +22.25
16. WRZESINSKI Krzysztof PL16801 C WKS SLASK WROCLAW POLSKA 77.04 +26.39
17. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 82.17 +31.52
18. Vičan Lubomír ABR6501 C A-team NOVO Bruntál 84.03 +33.38
19. Herman-Izycki Leszek PO9 C WAT WARSZAWA 87.36 +37.11
20. Suchý Jiří SJI6601 C OK Jihlava 88.02 +37.37
21. Szczygiel Marcin PL3 C MOS WROCLAW 95.09 +44.44
22. Pachnik Dariusz PO7 C UKS TUKAN IWINY POLSKA 112.38 +62.13
23. Vojtko Lubos TBB7001 C SK Terezka Banská Bystrica 125.36 +75.11
24. Pilkowski Pawel PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 162.06 +111.41
H40
7.00 km, 165 m, 21 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kozlowski Jacek P12 C KRAKOW 53.02
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 54.56 + 1.54
3. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 58.40 + 5.38
4. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 60.21 + 7.19
5. Skryja Bořivoj PZR6106 C SKP Žďár nad Sázavou 60.59 + 7.57
6. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 63.34 +10.32
7. Pernica Jiří UOL6501 C SK Univerzity Palackého Olomou 65.05 +12.03
8. Dyzio Wlodzimierz PO6 C WAWEL KRAKOW POLSKA 65.17 +12.15
9. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 65.59 +12.57
10. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 66.29 +13.27
11. Nedoma Ladislav KNH6016 C Kostelec na Hané 68.07 +15.05
12. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov 70.36 +17.34
13. Gapinski Wlodek P16 C LODZ POLSKA 71.55 +18.53
14. Holuša Petr JAM6500 C SK Jamnice 72.04 +19.02
15. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 72.10 +19.08
16. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 72.25 +19.23
17. Sklenář Miroslav SBR6301 C SKOB Bruntál 72.41 +19.39
18. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 73.08 +20.06
19. Lech Pawel PO8 C GIBnO AMATOR WARSZAWA POLSKA 73.40 +20.38
20. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 74.26 +21.24
21. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 74.28 +21.26
22. Dragowski Marek PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 74.30 +21.28
23. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 77.45 +24.43
24. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 81.51 +28.49
25. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 84.32 +31.30
26. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 91.52 +38.50
27. Zebrowski Dariusz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 92.07 +39.05
28. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 96.16 +43.14
29. Zbranek Libor KVS6301 C SKOB Kobra Vsetín 109.51 +56.49
30. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 114.58 +61.56
H45
7.00 km, 135 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Beles Milan SPE5901 C Sokol Pezinok 49.18
2. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C TJ Tesla Brno 51.16 + 1.58
3. Višňa Milan STE5904 C SK SKI-OB Šternberk 54.07 + 4.49
4. Wojarski Krzysztof PO4 C 55.06 + 5.48
5. Chotětický Vaclav MAS5200 C KČT Aš 56.21 + 7.03
6. Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK MZLU Brno 57.35 + 8.17
7. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 57.46 + 8.28
8. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 58.19 + 9.01
9. Dragowski Robert PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 60.12 +10.54
10. Moravec Stanislav SOP5801 C TJ Slezan Opava 62.14 +12.56
11. Krochmal Grzegorz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 64.40 +15.22
12. Kubíček Zdeněk TUR4802 C OOB TJ Turnov 67.28 +18.10
13. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 67.51 +18.33
14. Konstanciak Andrzej PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 69.40 +20.22
15. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 79.37 +30.19
16. Albrecht Miloslav SMB5901 C SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav 88.53 +39.35
17. Malysa Ján SOP5102 C TJ Slezan Opava 94.09 +44.51
18. Konůpka Petr BFM5702 C SKOB Frýdek - Místek 102.30 +53.12
19. Sallaerts Jacky BEL C KOL 125.29 +76.11
Albert František STE5804 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Šámal Václav PGP5601 C SK Praga Praha DISK
H50
6.00 km, 130 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Maj Stefan BBA C KOBRA BRATISLAVA 49.10
2. Jelínek Petr MOV5502 C SKOB Ostrava 49.47 + 0.37
3. Miszewski Romuald P15 C RUMAK RUMIA 52.45 + 3.35
4. Krmášek Bohdan JAM5300 C SK Jamnice 54.25 + 5.15
5. Pospíšil Vojtěch ZPV5517 C KOB Železárny Prostějov 57.56 + 8.46
6. Jaroš Vladimír DCE5400 C TJ Sokol Dobřichovice 58.00 + 8.50
7. Larsson Urban SWE C 59.07 + 9.57
8. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 60.25 +11.15
9. Věžník Antonín ADA5505 C TJ Spartak Adamov 60.42 +11.32
10. Sirný Jaroslav OOP5402 C TJ Opava 60.59 +11.49
11. Guga Romuald PL1 C WKS SLASK WROCLAW POLSKA 61.53 +12.43
12. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 62.04 +12.54
13. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 63.12 +14.02
14. Sukeník Mojmír KRN5202 C TJ Loko Krnov 66.14 +17.04
15. Žaludek Jindřich TZL5410 C SKOB Zlín 67.13 +18.03
16. Čevela Jaromír TZL5301 C SKOB Zlín 67.52 +18.42
17. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 68.11 +19.01
18. Deck Wieslaw PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 70.28 +21.18
19. Dlabaja Vladimír TZL5315 C SKOB Zlín 71.40 +22.30
20. Jelínek Roman ADA5506 C TJ Spartak Adamov 72.34 +23.24
21. Wysocki Andrzej PO5 C SLASK ORIENTEERING TEAM POLSKA 88.51 +39.41
22. Holas Milan JAM5303 C SK Jamnice 92.56 +43.46
23. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 106.03 +56.53
24. Vašek Karel UOL5402 C SK Univerzity Palackého Olomou 123.15 +74.05
H55
6.00 km, 110 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 45.49
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C SKP Žďár nad Sázavou 48.08 + 2.19
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 51.49 + 6.00
4. Švadlena Jiří CHC4601 C KOB Choceň 54.18 + 8.29
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 54.47 + 8.58
6. Peška Antonín HLV4801 C Sokol Holešov 56.49 +11.00
7. Tvrdek Vojtech LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun 74.03 +28.14
8. Hamacek Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 75.33 +29.44
9. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 77.20 +31.31
10. Zaoral Jan VRB4703 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 85.19 +39.30
11. Blimke Roman PO1 C REFLEX RYBNIK POLSKA 86.21 +40.32
12. Kramoliš Jan PVP5000 C VSK Přírodověda - orientační s 90.13 +44.24
13. Gottfried Jan UOL4602 C SK Univerzity Palackého Olomou 121.50 +76.01
H60
4.00 km, 95 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vlach Oldřich VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava 41.44
2. Starý Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 46.20 + 4.36
3. Gřunděl Ivan SJH4201 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 47.42 + 5.58
4. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 49.17 + 7.33
5. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 51.47 +10.03
6. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 52.02 +10.18
7. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 53.14 +11.30
8. Jakubec Jaroslav KUN4201 C TJ Sokol Kunvald 54.12 +12.28
9. Šmrha František SJI4138 C OK Jihlava 57.39 +15.55
10. Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 63.08 +21.24
11. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 63.41 +21.57
12. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 67.00 +25.16
13. Čermák Miloslav UOL4101 C SK Univerzity Palackého Olomou 69.06 +27.22
14. Bradáč Jaroslav LCE4412 C TJ Slovan Luhačovice 69.09 +27.25
15. Pietkiewicz Waldemar PL4 C Slask Wroclaw 71.10 +29.26
H65
3.00 km, 85 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Boudný Zdeněk SJI3709 C OK Jihlava 39.55
2. Namysl Stanislaw PL4 C Slask Wroclaw 43.14 + 3.19
Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín DISK
H70
3.00 km, 70 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Koloczek Albín MOV3401 C SKOB Ostrava 61.27
HDR
3.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Strakoš Matěj SFM9901 C Sokol Frýdek - Místek 19.29
2. Bernatík Lukáš SFM9801 C Sokol Frýdek - Místek 20.15 + 0.46
3. Hendrych Petr ZLH9701 C TJ Zlaté Hory 21.22 + 1.53
4. Leciánová Veronika OOP0051 C TJ Opava 23.15 + 3.46
5. Zobanik Michal AOP C POBO Opava 23.38 + 4.09
6. Cechová Klara AOP C POBO Opava 24.26 + 4.57
7. Svechotova Natalie MOV9751 C SKOB Ostrava 24.49 + 5.20
8. Křivda Tomáš CHC9901 C KOB Choceň 25.30 + 6.01
9. Korpasová Tereza LBM9898 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 25.39 + 6.10
10. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 26.29 + 7.00
11. Bencur Juraj LCE C TJ Slovan Luhačovice 27.11 + 7.42
12. Gebaurová Gabriela OOP C TJ Opava 28.29 + 9.00
13. Grossová Klára AOP C POBO Opava 28.58 + 9.29
14. Pavelková Ema AOP C POBO Opava 30.53 +11.24
15. Balnarová Veronika AOP C POBO Opava 31.03 +11.34
16. Bernatíková Hana SFM0201 C Sokol Frýdek - Místek 31.56 +12.27
17. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 34.44 +15.15
18. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 35.31 +16.02
19. Procházková Jana LBE9950 C TJ Lokomotiva Beroun 37.20 +17.51
20. Kantorova Anna TRI C TJ TŽ Třinec 37.27 +17.58
21. Posker Adam POS C Posker 42.16 +22.47
22. Jelínek Jan AOP0101 C POBO Opava 44.26 +24.57
23. Kavecký David AOP C POBO Opava 44.27 +24.58
24. Androsz Katarzyna PL6 C UKS REFLEX RYBNIK POLSKA 45.03 +25.34
25. Korpasová Lucie LBM0151 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 46.37 +27.08
26. Malikova Natalie MOV C SKOB Ostrava 63.18 +43.49
27. Kunz Jiří OTK9801 C Jiskra Otrokovice 68.56 +49.27
28. Bláhová Pavla OLP C SKP OLYMP Praha 114.20 +94.51
T3
3.00 km, 95 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Dutkowski Adam P131963 C UKS ARKADY RASZKOW POLSKA 25.03
2. Hendrych Vlastimil ZLH5601 C TJ Zlaté Hory 30.16 + 5.13
3. Spadlo Lukasz PL7 C LUKS LIGOTA KSIAZECA POLSKA 30.49 + 5.46
4. Salajka Pavel LBM5204 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 30.51 + 5.48
5. Pavlíková Hana ZLH5950 C TJ Zlaté Hory 31.20 + 6.17
6. Šperlík Josef ODR5500 C SKOB Odry 33.31 + 8.28
7. Kosarek Petr AOP C POBO Opava 34.58 + 9.55
8. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 35.10 +10.07
9. Miturová Barbora MOV9051 C SKOB Ostrava 35.24 +10.21
10. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 35.59 +10.56
11. Polcerová Lenka MBE C Polcerovi 37.54 +12.51
12. Chowanek Adam PL7 C LUKS LIGOTA KSIAZECA POLSKA 38.22 +13.19
13. Procházková Martina SOP C TJ Slezan Opava 39.07 +14.04
14. Rezníková Vanda AOP C POBO Opava 39.51 +14.48
15. Poljansek Marjanca SLO C AZIMUT IDRIJA-CERKNO SLOVENIA 39.57 +14.54
16. Spratková Iva SFM6851 C Sokol Frýdek - Místek 41.58 +16.55
17. Suchá Eva SJI6851 C OK Jihlava 42.58 +17.55
18. Sklenářová Lenka SBR6801 C SKOB Bruntál 43.02 +17.59
19. Piasecki Tomasz P10 C 43.55 +18.52
20. Chmelařová Blanka JPV6779 C SK Prostějov 45.00 +19.57
21. Spadlo Andrzej PL7 C LUKS LIGOTA KSIAZECA POLSKA 45.19 +20.16
22. Polcerová Jana MBE C Polcerovi 46.47 +21.44
23. Czepczorová Jana TRI7050 C TJ TŽ Třinec 47.18 +22.15
24. Zabková Katerina LPU C OK Lokomotiva Pardubice 48.58 +23.55
25. Málek Michal C 50.38 +25.35
26. Chowanek Kamil PL7 C LUKS LIGOTA KSIAZECA POLSKA 53.45 +28.42
27. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 54.03 +29.00
28. Kantorová Marcela TRI6552 C TJ TŽ Třinec 54.52 +29.49
29. Polcer Jirí MBE C Polcerovi 57.03 +32.00
30. Hubáčková Alexandra SOP7955 C TJ Slezan Opava 57.04 +32.01
31. Klangová Bohumila KSU7699 C Klub vytrvalostních sportů Šum 62.07 +37.04
32. Jelinkova Dagmar TZL C SKOB Zlín 64.32 +39.29
33. Dopitová Aneta CEL C TJ Sokol Čelechovice na Hané 65.24 +40.21
34. Kozusnikova Martina ODR C SKOB Odry 67.47 +42.44
35. Bartoszová Lenka TRI6651 C TJ TŽ Třinec 71.30 +46.27
36. Záveská Anna CET6451 C TJ Loko Česká Třebová 74.15 +49.12
37. Petráčková Zuzana SJI6552 C OK Jihlava 126.45 +101.42
Kozlovska Dagmar TRI C TJ TŽ Třinec DISK
Moravcova Jana SOP C TJ Slezan Opava DISK
T5
4.00 km, 120 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hendrych Pavel ZLH8701 C TJ Zlaté Hory 41.44
2. Mudráková Tereza LCE7252 C TJ Slovan Luhačovice 45.53 + 4.09
3. Pompura Laco TBB6301 C SK Terezka Banská Bystrica 51.26 + 9.42
4. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga Praha 52.31 +10.47
5. Sochacki Witold PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 55.35 +13.51
6. Bucek Petr AOP C POBO Opava 60.39 +18.55
7. Polewski Dariusz PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 61.02 +19.18
8. Kita Waldemar PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 62.20 +20.36
9. Kamaryt Miloš PTK C OK Potůčky 63.11 +21.27
10. Matras Jozef PL5 C GALICIA TEAM POLSKA 67.30 +25.46
11. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK Univerzity Palackého Olomou 67.49 +26.05
12. Simerka Jan PVP7306 C VSK Přírodověda - orientační s 71.22 +29.38
13. Majda Tomasz PO3 C ZESPOL SZKOL ZAW.W JASTR.ZDROJ 71.52 +30.08
14. Bargiel Wlodzimierz PL2 C OTWOCKI KLUB SPORTOWY START 73.15 +31.31
15. Gorgol Nikola HAV7600 C SKOB Baník Havířov 74.00 +32.16
16. Hyjek Adam PO2 C UKS AZYMEK ZDZIESZOWICE POLSKA 77.54 +36.10
17. Skácel Václav TZL C SKOB Zlín 83.21 +41.37
18. Neshybová Eva PTE C Sokol Ptení 136.08 +94.24
19. Schuster Marcel AOP C POBO Opava 143.07 +101.23