1.30 km, 30 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Nováková Barbora |
SKV9451 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
20:20 |
+0:00 |
2. |
Holopírková Natálie |
KRL9653 |
C |
Kometa Kralovice |
24:14 |
+3:54 |
3. |
Kroftová Barbora |
KRL9552 |
C |
Kometa Kralovice |
30:07 |
+9:47 |
4. |
Žandová Marcela |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
31:46 |
+11:26 |
5. |
Hanáková Magda |
KRL9651 |
C |
Kometa Kralovice |
36:04 |
+15:44 |
6. |
Nejedlá Klára |
ONO |
|
SKOB Ostrov |
39:02 |
+18:42 |
7. |
Velíková Petra |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
136:16 |
+115:56 |
8. |
Vacková Veronika |
SKV9551 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
142:26 |
+122:06 |
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Tišerová Karolína |
KRL9354 |
C |
Kometa Kralovice |
34:07 |
+0:00 |
2. |
Kuberková Lucie |
LPM9451 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
37:11 |
+3:04 |
3. |
Sklenářová Magda |
MLA9559 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
40:12 |
+6:05 |
4. |
Hladíková Martina |
KRL9453 |
C |
Kometa Kralovice |
42:59 |
+8:52 |
5. |
Velíková Markéta |
SKV9351 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
46:21 |
+12:14 |
6. |
Novotná Kačka |
NEJ9350 |
|
TJ Jiskra Nejdek |
48:23 |
+14:16 |
7. |
Petráková Kristýna |
MAS |
|
KČT Aš |
83:55 |
+49:48 |
3.20 km, 95 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Beranová Bára |
BSO9152 |
B |
KOB Baník Sokolov |
30:06 |
+0:00 |
2. |
Meineltová Miroslava |
PTK9151 |
B |
OK Potůčky |
31:35 |
+1:29 |
3. |
Procházková Monika |
BSO9150 |
B |
KOB Baník Sokolov |
31:43 |
+1:37 |
4. |
Uhlíková Tereza |
BSO9151 |
C |
KOB Baník Sokolov |
31:55 |
+1:49 |
5. |
Benáková Denisa |
PTK9152 |
B |
OK Potůčky |
32:17 |
+2:11 |
6. |
Beranová Jana |
BSO9153 |
B |
KOB Baník Sokolov |
34:28 |
+4:22 |
7. |
Hájková Monika |
PTK9150 |
B |
OK Potůčky |
34:31 |
+4:25 |
8. |
Sklenářová Jana |
MLA9251 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
37:56 |
+7:50 |
9. |
Urbánková Kateřina |
ONO9250 |
B |
SKOB Ostrov |
39:40 |
+9:34 |
10. |
Píchová Barbora |
ONO9151 |
C |
SKOB Ostrov |
52:50 |
+22:44 |
11. |
Brožová Eliška |
BSO9250 |
B |
KOB Baník Sokolov |
60:02 |
+29:56 |
4.20 km, 130 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Sedláčková Anna |
KRL9051 |
A |
Kometa Kralovice |
48:27 |
+0:00 |
2. |
Fusková Dana |
SKV8952 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
77:04 |
+28:37 |
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Sedláčková Oldřiška |
KRL8751 |
A |
Kometa Kralovice |
53:19 |
+0:00 |
2. |
Kuncová Eliška |
MLA8951 |
A |
MLOK Mariánské Lázně |
60:01 |
+6:42 |
6.40 km, 210 m, 21 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Freyová Anrea |
PTK8952 |
A |
OK Potůčky |
65:41 |
+0:00 |
2. |
Kubová Petra |
LPM7952 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
74:29 |
+8:48 |
3. |
Savičová Gabriela |
SKV7952 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
77:43 |
+12:02 |
4. |
Nyklová Jana |
VKV |
|
Klub vodáků Karlovy |
80:05 |
+14:24 |
5. |
Bauerová Kateřina |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
80:07 |
+14:26 |
6. |
Rajnošková Lea |
LPM8451 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
82:51 |
+17:10 |
7. |
Urbánková Jana |
ONO7851 |
C |
SKOB Ostrov |
85:34 |
+19:53 |
8. |
Jedličková Renata |
LPM7854 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
87:24 |
+21:43 |
9. |
Fialová Lenka |
LPM7851 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
99:17 |
+33:36 |
10. |
Krausová Marcela |
LCV7351 |
C |
TJ Loko Chomutov |
100:48 |
+35:07 |
11. |
Naporowská Marie |
BSO7950 |
C |
KOB Baník Sokolov |
116:07 |
+50:26 |
12. |
Zierhutová Michaela |
LCV7151 |
C |
TJ Loko Chomutov |
121:15 |
+55:34 |
13. |
Žandová Kateřina |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
121:22 |
+55:41 |
|
Steiningerová Kateřina |
LPM |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
DISK |
|
6.40 km, 200 m, 20 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Šilhavá Jana |
LPM5951 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
84:41 |
+0:00 |
2. |
Novotná Pavla |
NEJ7050 |
|
TJ Jiskra Nejdek |
88:38 |
+3:57 |
3. |
Mágrová Ivana |
LCV5550 |
C |
TJ Loko Chomutov |
90:11 |
+5:30 |
4. |
Bínová Kateřina |
MLA6754 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
91:33 |
+6:52 |
5. |
Bieblová Jana |
HCE6150 |
|
TJ Sokol Hostivice |
105:38 |
+20:57 |
6. |
Tenglerová Helena |
MLA6551 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
108:49 |
+24:08 |
7. |
Šmejkalová Karla |
MLA6256 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
120:42 |
+36:01 |
8. |
Žandová Marie |
SKV |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
130:10 |
+45:29 |
|
Šplinarová Jana |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
DISK |
|
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Opavová Stanislava |
MLA5451 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
66:08 |
+0:00 |
2. |
Steiningerová Helena |
LPM5950 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
75:24 |
+9:16 |
3. |
Dlouhá Lenka |
MAS5150 |
|
KČT Aš |
82:25 |
+16:17 |
4. |
Gabrielová Šárka |
ONO5950 |
C |
SKOB Ostrov |
88:22 |
+22:14 |
5. |
Kubátová Lenka |
SKV5551 |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
91:41 |
+25:33 |
6. |
Nyklová Helena |
VKV5151 |
|
Klub vodáků Karlovy |
106:09 |
+40:01 |
|
Samková Anna |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
DISK |
|
4.20 km, 130 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
|
Zenkerová Miluše |
LCV4550 |
C |
TJ Loko Chomutov |
DISK-LIM: |
|
1.30 km, 30 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Novák Karel |
SKV9401 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
17:06 |
+0:00 |
2. |
Frank Jiří |
MAS |
|
KČT Aš |
21:50 |
+4:44 |
3. |
Štros Jan |
SKV9402 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
25:35 |
+8:29 |
4. |
Ondřej Mašek |
BSO9501 |
C |
KOB Baník Sokolov |
34:12 |
+17:06 |
5. |
Ševčík Roman |
ONO9600 |
C |
SKOB Ostrov |
38:50 |
+21:44 |
6. |
Řehořek Tomáš |
SKV9601 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
39:48 |
+22:42 |
7. |
Macura Vít |
MLA9800 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
41:57 |
+24:51 |
8. |
Kraus Petr |
LCV9501 |
D |
TJ Loko Chomutov |
54:07 |
+37:01 |
3.20 km, 95 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Macura Jan |
MLA9306 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
37:43 |
+0:00 |
2. |
Šulc Marek |
MAS |
|
KČT Aš |
38:16 |
+0:33 |
3. |
Pova Ondřej |
KRL9304 |
C |
Kometa Kralovice |
40:24 |
+2:41 |
4. |
Šlajs Daniel |
KRL9403 |
C |
Kometa Kralovice |
41:05 |
+3:22 |
5. |
Vištejn Jiří |
KRL9305 |
B |
Kometa Kralovice |
41:17 |
+3:34 |
6. |
Hájek Lukáš |
PTK9400 |
|
OK Potůčky |
48:19 |
+10:36 |
7. |
Řezáč David |
MAS |
|
KČT Aš |
56:27 |
+18:44 |
8. |
Jopek Adam |
SKV9301 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
58:22 |
+20:39 |
9. |
Šika Ondřej |
LPM9301 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
104:02 |
+66:19 |
10. |
Kraus Jindřich |
LCV9401 |
D |
TJ Loko Chomutov |
110:33 |
+72:50 |
MS |
Červenka Jiří |
MLA5802 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
57:14 |
+19:31 |
4.20 km, 130 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Švirák Ondřej |
BSO9102 |
A |
KOB Baník Sokolov |
33:46 |
+0:00 |
2. |
Bína Martin |
MLA9102 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
35:57 |
+2:11 |
3. |
Kovář Tomáš |
BSO9101 |
C |
KOB Baník Sokolov |
41:55 |
+8:09 |
4. |
Tengler Petr |
MLA9101 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
43:48 |
+10:02 |
5. |
Frey Martin |
PTK9200 |
B |
OK Potůčky |
45:51 |
+12:05 |
6. |
Kamaryt Michal |
PTK9203 |
B |
OK Potůčky |
46:26 |
+12:40 |
7. |
Kolovský František |
LPM9202 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
49:32 |
+15:46 |
8. |
Bína Roman |
MLA9209 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
54:25 |
+20:39 |
9. |
Suchý Petr |
LPM9201 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
59:53 |
+26:07 |
10. |
Wimmer Jan |
MAS |
|
KČT Aš |
60:25 |
+26:39 |
11. |
Štěrba Jiří |
SKV9901 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
69:58 |
+36:12 |
12. |
Kriegelstein Michal |
ONO9200 |
|
SKOB Ostrov |
72:28 |
+38:42 |
MS |
Popule Jiří |
LPM |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
58:37 |
+24:51 |
|
Šmejkal Karel |
MLA9207 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
DISK |
|
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Čechura Tomáš |
LPM8900 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
50:25 |
+0:00 |
2. |
Tengler Martin |
MLA8901 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
53:22 |
+2:57 |
6.40 km, 200 m, 20 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Veselý Vojta |
NEJ8800 |
A |
TJ Jiskra Nejdek |
52:02 |
+0:00 |
2. |
Kunc Petr |
MLA8801 |
A |
MLOK Mariánské Lázně |
68:14 |
+16:12 |
3. |
Niewiak Martin |
NEJ8802 |
B |
TJ Jiskra Nejdek |
80:36 |
+28:34 |
4. |
Popule Tomáš |
LPM8703 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
83:42 |
+31:40 |
MS |
Kamaryt Tomáš |
PTK8805 |
B |
OK Potůčky |
65:37 |
+13:35 |
7.50 km, 230 m, 23 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Pilař Karel |
MAS5501 |
|
KČT Aš |
59:47 |
+0:00 |
2. |
Princl Pavel |
FSP7800 |
R |
VŠTJ Stavební fakult |
66:10 |
+6:23 |
3. |
Kovář Jindřich |
MAS6800 |
|
KČT Aš |
66:22 |
+6:35 |
4. |
Jiroušek Pavel |
LPM7704 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
66:57 |
+7:10 |
5. |
Jedlička Karel |
LPM7709 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
67:40 |
+7:53 |
6. |
Šilhavý Jakub |
LPM8500 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
69:04 |
+9:17 |
7. |
Michalec Jan |
MLA5701 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
70:07 |
+10:20 |
8. |
Milota Josef |
MLA5801 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
71:09 |
+11:22 |
9. |
Brom Hynek |
LPM7503 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
71:34 |
+11:47 |
10. |
Suchý Ondřej |
LPM8301 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
71:50 |
+12:03 |
11. |
Urbánek Lumír |
ONO6701 |
C |
SKOB Ostrov |
72:52 |
+13:05 |
12. |
Nejedlý Ladislav |
ONO |
|
SKOB Ostrov |
74:03 |
+14:16 |
13. |
Šilhavý Miroslav |
LPM5800 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
76:14 |
+16:27 |
14. |
Suchý Libor |
LPM8003 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
76:45 |
+16:58 |
15. |
Gabriel Vojtěch |
ONO8702 |
B |
SKOB Ostrov |
82:40 |
+22:53 |
16. |
Mágr Zdeněk |
LCV5000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
82:43 |
+22:56 |
17. |
Ševčík Petr |
ONO7200 |
C |
SKOB Ostrov |
84:18 |
+24:31 |
18. |
Kupilík václav |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
90:00 |
+30:13 |
19. |
Dušek Petr |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
90:57 |
+31:10 |
20. |
Soukup David |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
93:02 |
+33:15 |
21. |
Petrásek Miroslav |
SKV |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
99:37 |
+39:50 |
6.40 km, 210 m, 21 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Sedláček Tomáš |
KRL6401 |
C |
Kometa Kralovice |
65:38 |
+0:00 |
2. |
Chotětický Václav |
MAS5200 |
|
KČT Aš |
67:56 |
+2:18 |
3. |
Hanák Martin |
KRL6701 |
C |
Kometa Kralovice |
69:50 |
+4:12 |
4. |
Řehořek Jaroš |
SKV6301 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
74:08 |
+8:30 |
5. |
Chotětický Jan |
MAS5400 |
|
KČT Aš |
74:24 |
+8:46 |
6. |
Kroupa Štěpán |
VPM6903 |
C |
KOS Slavia VŠ Plzeň |
79:07 |
+13:29 |
7. |
Štěrba Jiří |
SKV6201 |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
81:02 |
+15:24 |
8. |
Bína Pavel |
MLA6708 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
92:55 |
+27:17 |
|
Kunc Petr |
MLA6601 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
DISK |
|
6.40 km, 200 m, 20 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Steininger Pavel |
LPM5603 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
68:32 |
+0:00 |
2. |
Kubát Jaroslav |
SKV5203 |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
68:39 |
+0:07 |
3. |
Nykl Jan |
VKV5101 |
|
Klub vodáků Karlovy |
73:27 |
+4:55 |
4. |
Macura Jaroslav |
MLA5903 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
97:26 |
+28:54 |
5. |
Dědek Miroslav |
ONO6000 |
|
SKOB Ostrov |
120:22 |
+51:50 |
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Fišák Jan |
MLA4401 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
56:40 |
+0:00 |
2. |
Schimm Dieter |
BSO4401 |
C |
KOB Baník Sokolov |
63:23 |
+6:43 |
3. |
Jirásek Jaroslav |
SCH4701 |
C |
TJ Skalka Cheb |
64:22 |
+7:42 |
4. |
Lisý Jan |
ONO4201 |
C |
SKOB Ostrov |
71:44 |
+15:04 |
4.20 km, 130 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Petr Miroslav |
TKP2700 |
|
|
81:50 |
+0:00 |