Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mistrovství ČR v LOB na krátké trati + 3.závod EAB
Kód závodu
050219
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mistrovství ČR v LOB na krátké trati + 3.závod EAB
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
19.02.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Mistrovství ČR na krátké trati
Místo konání
Vrbno pod Pradědem
Použitá mapa
Pod Vysokou, 1 : 15 000, E = 5m, rozměr A4
Pořadatel
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
Ředitel závodu
Hradilová Michaela
Hlavní rozhodčí
Košárek Pavel
Stavitel tratí
Klech Richard
JURY
Barbora Chudíková, Přemek Škoda, Petr Bořánek
Kategorie
D14A
D16A
D18A
D20A
D21
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
H14A
H16A
H18A
H20A
H21
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
T3
D14A
3.40 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubátová Zuzka
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
27.59
2.
Jelínková Šárka
PGP9153
C
SK Praga Praha
32.01
+ 4.02
3.
Neumannová Kateřina
PVP9250
C
VSK Přírodověda - orientační s
32.46
+ 4.47
4.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
B
SK Univerzity Palackého Olomou
35.09
+ 7.10
5.
Seifertová Magda
DKP9155
C
SK Kotlářka Praha
37.30
+ 9.31
6.
Veselá Anna
PTK9252
C
OK Potůčky
37.58
+ 9.59
7.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
42.34
+14.35
8.
Janů Hana
KSU9393
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
44.25
+16.26
9.
Doležalová Radka
VRL9252
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
45.28
+17.29
10.
Čechmánková Petra
PVP9350
C
VSK Přírodověda - orientační s
81.41
+53.42
D16A
5.70 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Veličková Monika
VRB8951
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
35.11
2.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
37.42
+ 2.31
3.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
38.23
+ 3.12
4.
Pilcová Barbora
OBR8977
A
SK SKI-SPORT Bruntál
43.08
+ 7.57
5.
Hvorecká Eva
VRB8953
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
44.26
+ 9.15
6.
Vozdová Klára
KSU8964
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
49.39
+14.28
7.
Hradilová Veronika
VRB8950
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
52.08
+16.57
8.
Papežová Anna
TUR8951
C
OOB TJ Turnov
52.18
+17.07
9.
Králová Michaela
VRB9051
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
53.31
+18.20
10.
Ježková Dominika
DKP9054
C
SK Kotlářka Praha
53.52
+18.41
11.
Hadačová Tereza
AOP9051
C
NORD Slavia Minerva Opava
55.34
+20.23
12.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
B
SK lyžování a OB Nová Paka
57.20
+22.09
13.
Poklopová Lenka
UOL8951
C
SK Univerzity Palackého Olomou
65.37
+30.26
D18A
7.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
45.16
2.
Mechlová Lenka
PTK9050
A
OK Potůčky
49.18
+ 4.02
3.
Doležalová Monika
DKP8857
C
SK Kotlářka Praha
53.19
+ 8.03
4.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
53.22
+ 8.06
5.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
59.18
+14.02
6.
Bochenková Martina
DKP8758
A
SK Kotlářka Praha
63.04
+17.48
7.
Mundlová Michaela
PTK8850
C
OK Potůčky
75.57
+30.41
8.
Kellnerová Dominika
JIL8853
C
OK Jilemnice
79.45
+34.29
9.
Peterová Věra
DOB8751
C
KOB Dobruška
82.41
+37.25
Mechlová Petra
PTK8752
C
OK Potůčky
DISK
D20A
7.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
50.12
2.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
50.18
+ 0.06
3.
Kratschmerová Kateři
TBM8558
A
TJ Tesla Brno
53.16
+ 3.04
4.
Višváderová Kateřina
VRB8650
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
53.40
+ 3.28
5.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
OK Jilemnice
53.44
+ 3.32
6.
Masopustová Eliška
DKP8656
A
SK Kotlářka Praha
54.30
+ 4.18
7.
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
57.38
+ 7.26
8.
Foglarová Kamila
DKP8655
A
SK Kotlářka Praha
61.24
+11.12
9.
Dlouhá Veronika
DKP8657
C
SK Kotlářka Praha
74.19
+24.07
10.
Sladká Kateřina
ZBM8554
C
SK Žabovřesky Brno
74.54
+24.42
11.
Hradilová Jana
TUR8651
C
OOB TJ Turnov
76.29
+26.17
12.
Zemanová Šárka
SJI8553
C
OK Jihlava
105.27
+55.15
D21
7.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
44.36
2.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
VŠTJ Ekonom Praha
49.42
+ 5.06
3.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
51.27
+ 6.51
4.
Jindřišková Martina
JIL8552
E
OK Jilemnice
55.56
+11.20
5.
Jurečková Leona
ABR7752
A
A-team NOVO Bruntál
56.02
+11.26
5.
La Carbonara Hana
TBM7652
E
TJ Tesla Brno
56.02
+11.26
7.
Zlesáková Daniela
JIL8451
E
OK Jilemnice
56.05
+11.29
8.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
56.09
+11.33
9.
Novotná Markéta
SZP7051
C
56.32
+11.56
10.
Kvapilová Věra
TUR7650
C
OOB TJ Turnov
57.21
+12.45
11.
Kašková Kateřina
CHA7850
A
OK Chrastava
60.09
+15.33
12.
Ryglová Kateřina
TBM7372
E
TJ Tesla Brno
62.09
+17.33
13.
Kupcová Kristína
HSU7750
E
Horizont klub Šumperk
63.48
+19.12
14.
Maunová Romana
EKP8350
B
VŠTJ Ekonom Praha
65.46
+21.10
15.
Kuncová Jana
SRK7553
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
67.43
+23.07
16.
BOŘÁNKOVÁ KRISTÝNA
SZP7050
A
68.30
+23.54
17.
Kubisková Šárka
ABR7751
B
A-team NOVO Bruntál
69.12
+24.36
18.
Hlubučková Dominka
CHA7750
B
OK Chrastava
69.36
+25.00
19.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
74.07
+29.31
20.
Krásná Václava
DOB8151
C
KOB Dobruška
78.05
+33.29
21.
Horká Jana
SSU8292
C
SK Severka Šumperk
78.40
+34.04
22.
Tvarůžková Petra
SJI8452
C
OK Jihlava
83.43
+39.07
23.
Osladilová Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
86.04
+41.28
24.
Havlíčková Vendula
DKP8350
C
SK Kotlářka Praha
86.34
+41.58
25.
Borovičková Lenka
CHP7350
C
VSK Chemie Praha
120.54
+76.18
D35B
6.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Renata
PVP6650
C
VSK Přírodověda - orientační s
44.08
2.
Pilcová Petra
OBR6666
E
SK SKI-SPORT Bruntál
46.15
+ 2.07
3.
Uchytilová Jana
OBR6677
C
SK SKI-SPORT Bruntál
60.40
+16.32
4.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
61.19
+17.11
5.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
66.18
+22.10
6.
Čechmánková Helena
PVP6450
C
VSK Přírodověda - orientační s
73.02
+28.54
7.
Hadačová Gabriela
AOP6751
C
NORD Slavia Minerva Opava
83.40
+39.32
8.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - orientační s
87.25
+43.17
Hanzlová Svatava
PEH6651
C
DISK
D40B
5.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrabánková Ilona
PGP6250
C
SK Praga Praha
60.26
2.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
62.20
+ 1.54
3.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
64.00
+ 3.34
4.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
67.02
+ 6.36
5.
JEŽKOVÁ REGINA
SSP6350
C
82.25
+21.59
D45B
5.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
SK Kotlářka Praha
45.00
2.
Kuncová Jiřina
EJN5799
C
46.12
+ 1.12
3.
Šedivá Miroslava
EKP5750
C
VŠTJ Ekonom Praha
48.24
+ 3.24
4.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
C
OK Jilemnice
48.44
+ 3.44
D50B
4.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Alena Grygarová
BOV5251
C
TJ Baník Ostrava OKD
36.22
2.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
38.53
+ 2.31
3.
Brůmková Vladimíra
DKP5351
C
SK Kotlářka Praha
43.26
+ 7.04
D55B
4.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pavla Stará
BOV4251
C
TJ Baník Ostrava OKD
35.55
2.
HAŇKOVSKÁ JANA
SSP4050
C
37.36
+ 1.41
3.
Kupcová Veroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumperk
39.29
+ 3.34
4.
Marie Sikorová
BOV4852
C
TJ Baník Ostrava OKD
49.46
+13.51
5.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
52.50
+16.55
Vlasta Doležalová
BOV4851
C
TJ Baník Ostrava OKD
DISK
H14A
3.40 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajíček Václav
VRL9101
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
23.56
2.
Čechmánek Radek
PVP9100
B
VSK Přírodověda - orientační s
29.03
+ 5.07
3.
Machek Vojta
VRL9102
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
29.06
+ 5.10
4.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
29.43
+ 5.47
5.
Sochor Vít
HAV9105
C
SKOB Baník Havířov
30.27
+ 6.31
6.
Novák Jan
DKP9400
C
SK Kotlářka Praha
31.13
+ 7.17
7.
Peřinka Jan
AOP9101
C
NORD Slavia Minerva Opava
31.31
+ 7.35
8.
Bartczak Wojciech
LOP
C
31.48
+ 7.52
9.
Hnilica Přemek
KSU9141
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
33.14
+ 9.18
10.
Věžník Václav
ADA9201
C
TJ Spartak Adamov
36.08
+12.12
11.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
38.29
+14.33
12.
Hadač Filip
AOP9301
C
NORD Slavia Minerva Opava
40.49
+16.53
13.
Neumann Vojtěch
PVP9400
C
VSK Přírodověda - orientační s
43.40
+19.44
14.
Sýkora Jan
AOP9201
C
NORD Slavia Minerva Opava
44.50
+20.54
15.
Klaška Pavel
DKP9301
C
SK Kotlářka Praha
45.10
+21.14
16.
Němec Jan
DKP9302
C
SK Kotlářka Praha
57.08
+33.12
Kamaryt Michal
PTK9203
C
OK Potůčky
DISK
H16A
6.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
35.07
2.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Liberec
38.13
+ 3.06
3.
Řeháček Jakub
ABR8902
A
A-team NOVO Bruntál
38.44
+ 3.37
4.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
SK Kotlářka Praha
38.57
+ 3.50
5.
Spazierer Filip
PTK8900
B
OK Potůčky
40.59
+ 5.52
6.
Černý Vojtěch
JIL9006
C
OK Jilemnice
41.54
+ 6.47
7.
Štrajt Michal
UOL8903
C
SK Univerzity Palackého Olomou
55.57
+20.50
8.
Janů Zdeněk
KSU9045
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
61.11
+26.04
9.
Codl Marek
DKP8906
C
SK Kotlářka Praha
71.57
+36.50
H18A
7.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
39.02
2.
Kodeda Štěpán
VPM8801
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
42.22
+ 3.20
3.
Vlček Martin
TUR8702
A
OOB TJ Turnov
43.00
+ 3.58
4.
Mališ Jiří
JIL8806
C
OK Jilemnice
44.03
+ 5.01
5.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
45.36
+ 6.34
6.
Válek Filip
VRB8906
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
47.01
+ 7.59
7.
Krajíček Vojta
VRL8803
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
49.12
+10.10
8.
Budín Václav
JIL8705
A
OK Jilemnice
50.08
+11.06
9.
Justa Pavel
PHK8701
C
OK 99 Hradec Králové
51.01
+11.59
10.
Šafránek Michal
VRL8804
B
OOS TJ Spartak Vrchlabí
52.09
+13.07
11.
Hradec Pavel
CHA8801
C
OK Chrastava
52.27
+13.25
12.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
A
OK Potůčky
52.37
+13.35
13.
Král Vojtěch
SSU8841
C
SK Severka Šumperk
52.52
+13.50
14.
Klapka Michal
JIL8701
B
OK Jilemnice
55.01
+15.59
15.
Vlček Petr
TUR8703
C
OOB TJ Turnov
55.14
+16.12
16.
Strachota Petr
SSU8741
C
SK Severka Šumperk
56.00
+16.58
17.
Šíma Oldřich
OSN8731
C
SK Orientační sporty Nové Měst
56.36
+17.34
18.
Sochor Jan
HAV8801
C
SKOB Baník Havířov
60.02
+21.00
19.
Mejznar Radek
VRL8802
B
OOS TJ Spartak Vrchlabí
60.34
+21.32
20.
Buchalcev Jan
DKP8715
B
SK Kotlářka Praha
63.00
+23.58
21.
Holuša Jakub
JAM8800
C
SK Jamnice
63.39
+24.37
22.
Břeský Matěj
JIL8801
C
OK Jilemnice
67.41
+28.39
23.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
75.10
+36.08
24.
Flousek Petr
VRL8704
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
76.56
+37.54
25.
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
96.24
+57.22
H20A
7.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
40.35
2.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
40.46
+ 0.11
3.
Drobník Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
41.56
+ 1.21
4.
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
46.41
+ 6.06
5.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
49.07
+ 8.32
6.
Drobník Lukáš
SJC8506
B
Sportcentrum Jičín
57.00
+16.25
7.
Vajc Jan
CHA8605
C
OK Chrastava
67.53
+27.18
8.
Jůzek Martin
DKP8604
B
SK Kotlářka Praha
75.37
+35.02
9.
Plíhal Tomáš
SJI8509
C
OK Jihlava
77.21
+36.46
10.
Sýkora Bohumil
CHC8601
C
KOB Choceň
92.02
+51.27
H21
9.60 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
44.37
2.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
45.57
+ 1.20
3.
Bouchal Jiří
VPM8449
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
50.35
+ 5.58
4.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
51.05
+ 6.28
5.
Šedivý Jan
EKP8400
E
VŠTJ Ekonom Praha
51.39
+ 7.02
6.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
OOB TJ Turnov
52.17
+ 7.40
7.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
53.16
+ 8.39
8.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
53.56
+ 9.19
9.
Kazda Ondřej
SJC8202
E
Sportcentrum Jičín
54.07
+ 9.30
10.
Kazda Jiří
EKP8006
E
VŠTJ Ekonom Praha
54.39
+10.02
11.
Přinda Lukáš
VLI7701
E
VSK Slavia TU Liberec
54.54
+10.17
12.
Rauch Stanislav
VPM8201
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
55.00
+10.23
13.
LACIGA RADEK
SZP8200
E
55.25
+10.48
14.
Kunc Radovan
EJN5501
E
55.37
+11.00
15.
Votoček Filip
JIL8401
E
OK Jilemnice
55.54
+11.17
16.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
56.10
+11.33
17.
Mareček Petr
OSN6912
E
SK Orientační sporty Nové Měst
56.54
+12.17
18.
Bradna Václav
VLI8001
E
VSK Slavia TU Liberec
57.26
+12.49
19.
Sikora Tomás
TBM7001
A
TJ Tesla Brno
58.58
+14.21
20.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
59.13
+14.36
21.
Rygl Miroslav
TBM7205
E
TJ Tesla Brno
59.53
+15.16
22.
Tomanek Daniel
JAM7401
A
SK Jamnice
60.02
+15.25
23.
Boudný Jan
SJI7417
E
OK Jihlava
60.25
+15.48
24.
Stárek Filip
TUR6602
A
OOB TJ Turnov
60.46
+16.09
25.
ŽALOUDEK PETR
SZP8301
B
61.11
+16.34
26.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
61.31
+16.54
27.
Schwab David
TBM7401
B
TJ Tesla Brno
61.38
+17.01
28.
Procházka Jan
DKP8201
A
SK Kotlářka Praha
61.42
+17.05
29.
Wohanka Petr
VRL7305
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
61.59
+17.22
30.
Kratochvíl Martin
SJI8304
A
OK Jihlava
62.36
+17.59
31.
Balej Vít
EJN7903
B
63.02
+18.25
32.
Jašek Petr
STE7601
A
SK SKI-OB Šternberk
63.58
+19.21
33.
Kovalčík Tomáš
JAM7300
B
SK Jamnice
64.39
+20.02
34.
BOŘÁNEK PETR
SZP7000
A
65.09
+20.32
35.
Šedivý Ondřej
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
65.46
+21.09
36.
Kopáček Miroslav
CHT6049
E
SK Chrast
66.03
+21.26
36.
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
66.03
+21.26
38.
Kondrát Martin
PGP6501
B
SK Praga Praha
68.46
+24.09
39.
Konderla Michal
JIL8402
A
OK Jilemnice
69.06
+24.29
40.
Křenek Jaroslav
VPM7502
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
69.37
+25.00
41.
Voráček Michal
PGP8009
A
SK Praga Praha
72.28
+27.51
42.
František Pašek
PVP7602
B
VSK Přírodověda - orientační s
73.49
+29.12
43.
Kroupa Václav
PVP6104
B
VSK Přírodověda - orientační s
81.08
+36.31
44.
Skoupý Jan
STE7001
B
SK SKI-OB Šternberk
98.21
+53.44
H21B
7.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Polák Vlastik
VRL7702
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
45.57
2.
Vlach Jiří
VOV7900
C
VSK VŠB TU Ostrava
46.35
+ 0.38
3.
Stastný Jiří
TBM7137
C
TJ Tesla Brno
49.02
+ 3.05
4.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
C
SK lyžování a OB Nová Paka
50.09
+ 4.12
5.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
SKP Žďár nad Sázavou
50.38
+ 4.41
6.
Čech Jan
CHP7900
C
VSK Chemie Praha
50.56
+ 4.59
7.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
51.50
+ 5.53
8.
Řkoda Ondřej
TBM8304
C
TJ Tesla Brno
52.49
+ 6.52
9.
Kožina Petr
PVP6000
C
VSK Přírodověda - orientační s
53.21
+ 7.24
10.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga Praha
54.00
+ 8.03
11.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak První Brněnská
54.59
+ 9.02
12.
Sedlák Radek
DOB7501
C
KOB Dobruška
55.22
+ 9.25
13.
Vlach Oldřich
VOV7730
C
VSK VŠB TU Ostrava
55.26
+ 9.29
14.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
C
SK Žabovřesky Brno
57.38
+11.41
15.
Fišer Jiří
SLP8503
C
SK Slavia Praha
58.05
+12.08
16.
Martínek Robert
CHP7700
C
VSK Chemie Praha
58.47
+12.50
17.
Hýbl Lukáš
PVP7500
C
VSK Přírodověda - orientační s
59.08
+13.11
18.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
OK Chrastava
59.34
+13.37
19.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
59.44
+13.47
20.
Alan M Oprsal
ALA
C
60.54
+14.57
21.
Novák Karel
NPA5001
C
SK lyžování a OB Nová Paka
61.11
+15.14
22.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
61.33
+15.36
23.
Zedníček Václav
VRB
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
62.05
+16.08
24.
Preininger Luděk
DOB8001
C
KOB Dobruška
63.41
+17.44
25.
Trojčák Daniel
PVP6500
C
VSK Přírodověda - orientační s
64.29
+18.32
26.
Stránský Dušan
NPA7401
C
SK lyžování a OB Nová Paka
65.34
+19.37
27.
Urbaník Robert
VLI7002
C
VSK Slavia TU Liberec
72.54
+26.57
28.
Tojnar Jan
CHP6701
C
VSK Chemie Praha
75.35
+29.38
29.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
TJ Tesla Brno
78.24
+32.27
30.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
83.00
+37.03
31.
Macháček Milan
CHC7701
C
KOB Choceň
86.51
+40.54
32.
Doležal Libor
PVP7800
C
VSK Přírodověda - orientační s
91.49
+45.52
H35B
7.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hepnar Luboš
STE6307
C
SK SKI-OB Šternberk
49.11
2.
Hadač Miroslav
AOP6501
C
NORD Slavia Minerva Opava
51.39
+ 2.28
3.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team NOVO Bruntál
53.19
+ 4.08
4.
Hrouda Petr
PVP6900
C
VSK Přírodověda - orientační s
55.52
+ 6.41
5.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
56.57
+ 7.46
6.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
57.43
+ 8.32
7.
ERLEBACH JOSEF
SSP5200
C
63.22
+14.11
8.
Novotný Vladimír
ABR6202
C
A-team NOVO Bruntál
63.39
+14.28
9.
Borovička Milan
CHP6104
C
VSK Chemie Praha
77.38
+28.27
10.
Bartczak Jaroslaw
LOP
C
78.15
+29.04
11.
Peřinka Jan
AOP6301
C
NORD Slavia Minerva Opava
93.19
+44.08
H40B
6.60 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kořistka Libor
EKP6300
C
VŠTJ Ekonom Praha
49.22
2.
REICHL MICHAL
SSP6400
C
53.18
+ 3.56
3.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
SKOB Baník Havířov
57.01
+ 7.39
4.
Betlach Miroslav
DKP6300
C
SK Kotlářka Praha
60.24
+11.02
5.
František David
PVP5301
C
VSK Přírodověda - orientační s
65.20
+15.58
6.
Seifert Jan
DKP6501
C
SK Kotlářka Praha
77.01
+27.39
Král Martin
JIL6101
C
OK Jilemnice
DISK
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
VSK Přírodověda - orientační s
DISK
H45B
6.60 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
C
VSK Přírodověda - orientační s
48.33
2.
Král Jiří
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
52.56
+ 4.23
3.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
54.50
+ 6.17
4.
Janů Zdeněk
KSU5749
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
67.08
+18.35
5.
Plocha Pavel
DKP5600
C
SK Kotlářka Praha
77.15
+28.42
6.
Šváb Jan
CHP5801
C
VSK Chemie Praha
84.39
+36.06
7.
Svobodný Petr
DKP5800
C
SK Kotlářka Praha
90.56
+42.23
8.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
100.25
+51.52
H50B
5.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Liberec
35.09
2.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Liberec
35.17
+ 0.08
3.
Kotas Pavel
PEH5501
C
44.15
+ 9.06
4.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
48.08
+12.59
5.
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Liberec
54.16
+19.07
6.
Sýkora Jiří
AOP5401
C
NORD Slavia Minerva Opava
54.48
+19.39
7.
Sladký Ivan
PBM5513
C
TJ Spartak První Brněnská
54.58
+19.49
8.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
SK Kotlářka Praha
58.53
+23.44
9.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
SK SKI-SPORT Bruntál
59.00
+23.51
10.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
86.07
+50.58
SLadká Věra
PBM5404
C
TJ Spartak První Brněnská
DISK
H55B
5.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Miroslav Sikora
BOV4802
C
TJ Baník Ostrava OKD
43.29
2.
Libor Doležal
BOV4801
C
TJ Baník Ostrava OKD
46.09
+ 2.40
3.
DOHNAL JOSEF
SZP4300
C
52.44
+ 9.15
4.
Macháček Lubomír
CHC4701
C
KOB Choceň
85.29
+42.00
5.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
94.45
+51.16
H60B
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB TU Ostrava
28.22
2.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
32.00
+ 3.38
3.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
32.46
+ 4.24
4.
Jiří Ptáček
BOV4401
C
TJ Baník Ostrava OKD
35.19
+ 6.57
5.
Břetislav Starý
BOV4402
C
TJ Baník Ostrava OKD
36.27
+ 8.05
6.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
38.49
+10.27
7.
NĚMEC VLADIMÍR
SSP4201
C
50.46
+22.24
H65B
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
38.33
2.
ATTL VLADIMÍR
SSP3800
C
44.28
+ 5.55
T3
5.70 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Lucie
HAV
C
SKOB Baník Havířov
69.20
2.
Věžník Antonín
ADA9001
C
TJ Spartak Adamov
103.50
+34.30
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz