Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 2.závod PE v LOB - krátká trať
Kód závodu
050109
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
2.závod PE v LOB - krátká trať
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
09.01.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
JIL - OK Jilemnice
Kategorie
D14A
D16A
D18A
D20A
D21A
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
DE
H14A
H16A
H18A
H20A
H21A
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
HE
T6
D14A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubátová Zuzka
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchl
27:02
+0:00
2.
Fólová Zuzana
EJN9199
C
SK Břízky Jablonec
27:05
+0:03
3.
Svobodná Madla
DKP9154
C
SK Kotlářka Praha
30:04
+3:02
4.
Veselá Anna
PTK9252
OK Potůčky
34:25
+7:23
5.
Doležalová Radka
VRL9252
C
OOS TJ Spartak Vrchl
34:38
+7:36
6.
Grundmannová Hana
LTU9251
B
Lokomotiva Trutnov
36:43
+9:41
7.
Seifertová Magda
DKP9155
C
SK Kotlářka Praha
36:46
+9:44
8.
Horálková Jenka
SZP9150
C
Slovan Zdravotník Pr
39:12
+12:10
9.
Panochová Anna
KAM9153
SK Kamenice
40:10
+13:08
10.
Procházková Olga
SJC9152
Sportcentrum Jičín
43:43
+16:41
11.
Škvorová Barbora
KAM9150
SK Kamenice
50:06
+23:04
12.
Macková Lucia
KAM9151
SK Kamenice
52:48
+25:46
13.
Dlouhá Hana
DKP9450
SK Kotlářka Praha
53:31
+26:29
14.
Klinkerová Tereza
ROZ9350
Orientační klub TOM
62:21
+35:19
15.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostě
64:04
+37:02
16.
Čechmánková Petra
PVP9350
C
VSK Přírodověda - or
86:23
+59:21
D16A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krätschmerova Ivona
VRB9050
A
SK při gymnáziu OOB
24:55
+0:00
2.
Veličková Monika
VRB8951
C
SK při gymnáziu OOB
27:04
+2:09
3.
Marešová Michaela
LPU8959
C
OK Lokomotiva Pardub
29:10
+4:15
4.
Procházková Michaela
LPU8960
C
OK Lokomotiva Pardub
30:50
+5:55
5.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
C
SK Kotlářka Praha
33:04
+8:09
6.
Papežová Anna
TUR8951
C
OOB TJ Turnov
33:38
+8:43
7.
Králová Michaela
VRB9051
C
SK při gymnáziu OOB
33:39
+8:44
8.
Ježková Dominika
DKP9054
C
SK Kotlářka Praha
35:03
+10:08
9.
Polzerová Lenka
LTU9051
B
Lokomotiva Trutnov
35:53
+10:58
10.
Vágnerová Denisa
NPA8953
C
SK lyžování a OB Nov
36:09
+11:14
11.
Hvorecká Eva
VRB8953
C
SK při gymnáziu OOB
37:01
+12:06
12.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
B
SK lyžování a OB Nov
38:13
+13:18
13.
Peterová Alena
DOB8953
C
KOB Dobruška
46:55
+22:00
14.
Panochová Alžběta
KAM8950
SK Kamenice
55:08
+30:13
15.
Kiacová Zuzana
LPU8954
C
OK Lokomotiva Pardub
56:05
+31:10
Svobodová Barbora
EJN8999
C
SK Břízky Jablonec
DISK
D18A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
23:30
+0:00
2.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
25:36
+2:06
3.
Pilcová Barbora
OBR8977
A
Ski-sport Bruntál
26:40
+3:10
4.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
27:06
+3:36
5.
Doležalová Monika
DKP8857
C
SK Kotlářka Praha
28:08
+4:38
6.
Fólová Martina
EJN8899
C
SK Břízky Jablonec
28:29
+4:59
7.
Bochenková Martina
DKP8758
A
SK Kotlářka Praha
28:41
+5:11
8.
Kultová Iveta
LTU
Lokomotiva Trutnov
28:51
+5:21
9.
Mechlová Lenka
PTK9050
A
OK Potůčky
29:53
+6:23
10.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
33:27
+9:57
11.
Švábková Lenka
SMB8752
B
SKOB SIG-MAT Mladá B
34:17
+10:47
12.
Sehnalová Tereza
TUR8852
C
OOB TJ Turnov
37:21
+13:51
13.
Mundlová Michaela
PTK8850
C
OK Potůčky
38:58
+15:28
14.
Tunková Kristýna
TUR8853
C
OOB TJ Turnov
39:17
+15:47
15.
Fajtlová Jana
VPM8850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
40:41
+17:11
16.
Peterová Věra
DOB8751
C
KOB Dobruška
41:04
+17:34
17.
Dubská Šárka
SJC8753
B
Sportcentrum Jičín
44:50
+21:20
18.
Mrštíková Květa
LPU8753
C
OK Lokomotiva Pardub
45:04
+21:34
19.
Mechlová Petra
PTK8752
OK Potůčky
48:12
+24:42
D20A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
24:42
+0:00
2.
Hrušková Lenka
OSN8569
E
SK Orientační sporty
25:12
+0:30
2.
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
25:12
+0:30
4.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
25:35
+0:53
5.
Mikulová Ada
SJC8668
B
Sportcentrum Jičín
30:27
+5:45
6.
Kratschmerová Kateřina
TBM8558
A
TJ Tesla Brno
30:32
+5:50
7.
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
30:47
+6:05
8.
Mališová Barbora
DKP8654
A
SK Kotlářka Praha
31:36
+6:54
9.
Višváderová Kateřina
VRB8650
A
SK při gymnáziu OOB
31:54
+7:12
10.
Masopustová Eliška
DKP8656
A
SK Kotlářka Praha
32:03
+7:21
11.
Sombotová Jana
LTU8651
B
Lokomotiva Trutnov
34:16
+9:34
12.
Zuzánková Tereza
EJN8699
A
SK Břízky Jablonec
36:06
+11:24
13.
Havlíková Zuzana
DKP8659
C
SK Kotlářka Praha
38:19
+13:37
14.
Dlouhá Veronika
DKP8657
C
SK Kotlářka Praha
44:50
+20:08
15.
Hradilová Jana
TUR8651
C
OOB TJ Turnov
48:07
+23:25
16.
Zemanová Šárka
SJI8553
C
OK Jihlava
55:05
+30:23
17.
Seib Jenny
GE7
Seib
55:33
+30:51
D21A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
La Carbonara Hana
TBM5765
E
TJ Tesla Brno
27:29
+0:00
2.
Kvapilová Věra
TUR7650
C
OOB TJ Turnov
27:54
+0:25
3.
Jurečková Leona
ABR7752
A
A-team NOVO Bruntál
28:17
+0:48
4.
Lacigová Michaela
SZP8150
A
Slovan Zdravotník Pr
28:19
+0:50
5.
Ryšavá Kateřina
TUV7454
B
SOK Turnov
29:14
+1:45
6.
Hrdinová Marie
SZP7850
B
Slovan Zdravotník Pr
29:36
+2:07
7.
Kašková Kateřina
CHA7850
A
OK Chrastava
29:44
+2:15
8.
Ryglová Kateřina
TBM7372
E
TJ Tesla Brno
30:02
+2:33
9.
Paulíčková Renata
SJI8057
A
OK Jihlava
30:05
+2:36
10.
Kunová Dagmar
EKP6550
A
VŠTJ Ekonom Praha
30:24
+2:55
11.
Kubisková Šárka
ABR7751
B
A-team NOVO Bruntál
30:45
+3:16
12.
Zurynková Jana
EKP7053
A
VŠTJ Ekonom Praha
30:58
+3:29
13.
Janíčková Jitka
OSN7356
B
SK Orientační sporty
33:29
+6:00
14.
Janovská Petra
PGP7355
B
SK Praga Praha
33:54
+6:25
15.
Nýdrlová Pavlína
VRL8351
C
OOS TJ Spartak Vrchl
34:34
+7:05
16.
Bořánková Kristýna
SZP7050
A
Slovan Zdravotník Pr
34:35
+7:06
17.
Kuncová Jana
SRK7553
C
SOOB Spartak Rychnov
35:14
+7:45
18.
Horová Lenka
SZP7950
C
Slovan Zdravotník Pr
35:16
+7:47
19.
Pařízková Věra
EJN7152
C
SK Břízky Jablonec
35:17
+7:48
20.
Volfová Julie
VLI8051
C
VSK Slavia TU Libere
35:19
+7:50
21.
Krásná Václava
DOB8101
C
KOB Dobruška
35:33
+8:04
22.
Gebauerová Jana
ZBM7951
SK Žabovřesky Brno
35:49
+8:20
23.
Folprechtová Jaroslava
TUV7250
B
SOK Turnov
36:04
+8:35
24.
Sikorová Miroslava
VIZ7658
A
TJ Sokol Vizovice
37:43
+10:14
25.
Safínová Eva
VRL8352
C
OOS TJ Spartak Vrchl
38:18
+10:49
26.
Hlubučková Dominika
CHA7750
B
OK Chrastava
38:24
+10:55
27.
Flousková Klára
VRL8251
C
OOS TJ Spartak Vrchl
39:04
+11:35
28.
Grégrová
TUV7251
B
SOK Turnov
40:32
+13:03
29.
Dudová Kateřina
CHP7653
C
VSK Chemie Praha
40:52
+13:23
30.
Hrobařová Lenka
SRK7751
C
SOOB Spartak Rychnov
42:52
+15:23
31.
Tvarůžková Petra
SJI8452
C
OK Jihlava
42:59
+15:30
32.
Macková Lenka
KAM7051
SK Kamenice
43:49
+16:20
33.
Skripniková Kateřina
PVP8050
C
VSK Přírodověda - or
44:00
+16:31
34.
Zakouřilová Helena
TUV7453
A
SOK Turnov
46:24
+18:55
35.
Bernátková Markéta
PVP7750
C
VSK Přírodověda - or
50:44
+23:15
36.
Žáčková Iva
ZBM7753
SK Žabovřesky Brno
52:02
+24:33
37.
Kuchařová Markéta
PVP8450
C
VSK Přírodověda - or
52:17
+24:48
38.
Haluzová Jana
CHP8051
C
VSK Chemie Praha
53:54
+26:25
39.
Borovičková Lenka
CHP7350
C
VSK Chemie Praha
62:46
+35:17
40.
Mrštíková Hana
LPU
C
OK Lokomotiva Pardub
64:32
+37:03
41.
Dobrovolná Lenka
SLP7963
C
SK Slavia Praha
67:44
+40:15
Maunová Romana
EKP8350
B
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
Bajgarová Tereza
CHP7754
C
VSK Chemie Praha
DISK
Horká Jana
SSU8292
SK Severka Šumperk
DISK
D35B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Renata
PVP6650
C
VSK Přírodověda - or
25:58
+0:00
2.
Pilcová Petra
OBR6666
E
Ski-sport Bruntál
27:03
+1:05
3.
Klinkerová Jitka
KAM6450
SK Kamenice
30:10
+4:12
4.
Würzová Kateřina
EJN6951
C
SK Břízky Jablonec
30:39
+4:41
5.
Valentová Helena
PGP6550
C
SK Praga Praha
33:56
+7:58
6.
Thomas Silvia
GE3
OL-Team Wehrsdorf
36:21
+10:23
7.
Křečková Petra
ZPV7076
B
KOB Železárny Prostě
38:52
+12:54
8.
Mrázová Pavla
DCE5550
TJ Sokol Dobřichovic
40:18
+14:20
9.
Čechmánková Helena
PVP6450
C
VSK Přírodověda - or
45:27
+19:29
10.
Hanzlová Svatava
PEH6651
Peloton Havířov
46:41
+20:43
11.
Procházková Miluše
DCE5450
TJ Sokol Dobřichovic
47:56
+21:58
12.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - or
63:20
+37:22
D40B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichovská Jitka
PGP6153
C
SK Praga Praha
35:12
+0:00
2.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
B
SK Orientační sporty
39:37
+4:25
3.
Petrželová Alena
LTU6351
Lokomotiva Trutnov
39:54
+4:42
4.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga Praha
41:59
+6:47
5.
Sombotová Alena
LTU6151
Lokomotiva Trutnov
45:11
+9:59
6.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
49:03
+13:51
7.
Hrabánková Ilona
PGP6250
C
SK Praga Praha
56:07
+20:55
8.
Ježková Regina
SSP6350
C
SK Stopa
82:24
+47:12
D45B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
27:50
+0:00
2.
Kuncová Jiřina
EJN5799
C
SK Břízky Jablonec
31:04
+3:14
3.
Rauchová Jitka
VPM5850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
32:22
+4:32
4.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
SK Kotlářka Praha
37:28
+9:38
5.
Zuzánková Růžena
EJN6051
C
SK Břízky Jablonec
40:11
+12:21
6.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
C
SK lyžování a OB Nov
40:33
+12:43
7.
Horálková Alice
SZP5750
C
Slovan Zdravotník Pr
41:17
+13:27
8.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardub
82:30
+54:40
D50B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
39:39
+0:00
2.
Brůmková Vladimíra
DKP5351
C
SK Kotlářka Praha
41:30
+1:51
3.
Hamáčková Eva
LBE5150
TJ Lokomotiva Beroun
50:47
+11:08
D55B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kupcová Věroslava
HSU4850
Horizont klub Šumper
47:45
+0:00
2.
Doležalová Vlasta
BOV4851
C
TJ Baník Ostrava OKD
49:11
+1:26
3.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
53:53
+6:08
DE
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehnová Zuzana
EKP8150
E
VŠTJ Ekonom Praha
26:11
+0:00
2.
Randáková Helena
VRL7452
E
OOS TJ Spartak Vrchl
26:23
+0:12
3.
Waldová Lucie
DKP8154
E
SK Kotlářka Praha
28:39
+2:28
4.
Horová Magda
SZP5450
E
Slovan Zdravotník Pr
29:15
+3:04
5.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
29:38
+3:27
6.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
VŠTJ Ekonom Praha
30:10
+3:59
7.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
30:39
+4:28
8.
Baldriánová Barbora
DKP7855
E
SK Kotlářka Praha
30:52
+4:41
9.
Hrazdírová Iva
PVP8152
E
VSK Přírodověda - or
34:05
+7:54
10.
Kurth Susan
VLI7651
E
VSK Slavia TU Libere
35:33
+9:22
11.
Januškevičiené Asta
LI1
OK Fortuna
36:41
+10:30
H14A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajíček Václav
VRL9101
A
OOS TJ Spartak Vrchl
23:21
+0:00
2.
Kopal Ondřej
VLI9101
A
VSK Slavia TU Libere
25:49
+2:28
3.
Petržela Jan
LTU9201
B
Lokomotiva Trutnov
28:01
+4:40
4.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostě
30:42
+7:21
5.
Grundmann Jan
LTU9401
B
Lokomotiva Trutnov
32:10
+8:49
6.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
32:35
+9:14
7.
Janíček Jan
OSN9238
B
SK Orientační sporty
32:57
+9:36
8.
Machek Vojta
VRL9102
C
OOS TJ Spartak Vrchl
34:03
+10:42
9.
Janíček Jakub
OSN9443
B
SK Orientační sporty
36:13
+12:52
10.
Wolf Daniel
TUR9100
C
OOB TJ Turnov
36:37
+13:16
11.
Klaška Pavel
DKP9301
C
SK Kotlářka Praha
39:03
+15:42
12.
Neumann Vojtěch
PVP9400
C
VSK Přírodověda - or
40:00
+16:39
13.
Novák Jan
DKP9400
C
SK Kotlářka Praha
41:35
+18:14
14.
Bělohlávek Jiří
ROZ9201
Orientační klub TOM
42:14
+18:53
15.
Bartczak Wojciech
P13
Logistyk Ostroda
44:33
+21:12
16.
Valenta David
PGP9100
C
SK Praga Praha
48:00
+24:39
17.
Klouček Martin
STH9301
SK Studenec
48:54
+25:33
18.
Němec Jan
DKP9302
C
SK Kotlářka Praha
50:53
+27:32
19.
Kamaryt Michal
PTK9203
OK Potůčky
52:15
+28:54
20.
Bursa Jakub
VPM9301
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
52:29
+29:08
Vik Michal
ROZ9102
Orientační klub TOM
DISK
Kopáček Petr
CHT9201
C
SK Chrast
DISK
Procházka Tomáš
LPU9110
C
OK Lokomotiva Pardub
DISK
H16A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henych TomáŠ
VLI9002
A
VSK Slavia TU Libere
27:56
+0:00
2.
Panovec Jan
OTK8931
B
Jiskra Otrokovice
30:41
+2:45
3.
Spazierer Filip
PTK8900
B
OK Potůčky
30:43
+2:47
4.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
SK Kotlářka Praha
30:51
+2:55
5.
Neumann Tomáš
PVP8900
B
VSK Přírodověda - or
31:27
+3:31
Klouček Tomáš
STH9002
SK Studenec
DISK
Exner Jan
STH9001
SK Studenec
DISK
H18A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
22:03
+0:00
2.
Kodeda Štěpán
VPM8801
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
23:22
+1:19
3.
Vlček Martin
TUR8702
A
OOB TJ Turnov
23:26
+1:23
4.
Škoda Jakub
VLI8800
A
VSK Slavia TU Libere
24:02
+1:59
5.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
24:12
+2:09
6.
Mališ Jiří
JIL8806
A
OK Jilemnice
24:38
+2:35
7.
Krajíček Vojta
VRL8803
A
OOS TJ Spartak Vrchl
25:36
+3:33
8.
Pospíšek Marek IIVT
TBM8907
TJ Tesla Brno
26:02
+3:59
9.
Válek Filip
VRB8906
B
SK při gymnáziu OOB
26:52
+4:49
10.
Mejznar Radek
VRL8802
B
OOS TJ Spartak Vrchl
27:26
+5:23
10.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
OOS TJ Spartak Vrchl
27:26
+5:23
12.
Vlček Petr
TUR8703
C
OOB TJ Turnov
27:45
+5:42
13.
Strachota Péťa
SSU8741
SK Severka Šumperk
29:18
+7:15
14.
Hradec Pavel
CHA8801
C
OK Chrastava
29:25
+7:22
15.
Vojtěch Král
SSU8841
SK Severka Šumperk
30:53
+8:50
16.
Fliegl Ondřej
PGP8703
C
SK Praga Praha
31:02
+8:59
17.
Hruška Ondřej
OSN8935
A
SK Orientační sporty
31:55
+9:52
18.
Preininger Ondřej
DOB8801
C
KOB Dobruška
33:42
+11:39
19.
Jasinski Maciej
P14
Warszava
34:06
+12:03
20.
Duda Antonín
EJN8701
SK Břízky Jablonec
36:21
+14:18
21.
Flousek Petr
VRL8704
C
OOS TJ Spartak Vrchl
37:46
+15:43
22.
Sysel Ctibor
PGP8700
C
SK Praga Praha
38:56
+16:53
23.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
A
OK Potůčky
39:16
+17:13
24.
Krzyśko Bartosz
PL1
UKS Sprint
67:28
+45:25
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
DISK
H20A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu OOB
22:04
+0:00
2.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
22:27
+0:23
3.
Drobník Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
23:43
+1:39
4.
Rajnošek Zdeněk
KSU8506
A
Klub vytrvalostních
23:47
+1:43
5.
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymnáziu OOB
24:28
+2:24
6.
Palas Jan
SJC8507
A
Sportcentrum Jičín
24:36
+2:32
7.
Stupal František
JHB8603
B
TJ Jiskra Havlíčkův
26:16
+4:12
8.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
26:35
+4:31
9.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
27:14
+5:10
10.
Drobník Lukáš
SJC8506
A
Sportcentrum Jičín
27:24
+5:20
11.
Holas Ondřej
TUR8501
C
OOB TJ Turnov
30:57
+8:53
12.
Mašek Jan
TUR8601
B
OOB TJ Turnov
31:35
+9:31
13.
Jůzek Martin
DKP8604
B
SK Kotlářka Praha
32:33
+10:29
14.
Flašar Jan
KCK8612
C
KOB Český Krumlov
33:14
+11:10
15.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
36:41
+14:37
16.
Vajc Jan
CHA8605
C
OK Chrastava
37:07
+15:03
17.
Plíhal Tomáš
SJI8509
C
OK Jihlava
43:04
+21:00
H21A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janíček Jan
OSN6811
B
SK Orientační sporty
23:50
+0:00
2.
Zakouřil Václav
TUV7405
A
SOK Turnov
24:38
+0:48
3.
Procházka Jan
DKP8201
A
SK Kotlářka Praha
24:45
+0:55
4.
Tomanek Daniel
JAM7401
A
SK Jamnice
24:51
+1:01
5.
Voráček Michal
PGP8009
A
SK Praga Praha
25:27
+1:37
6.
Kovář Miroslav
SZP8101
A
Slovan Zdravotník Pr
26:02
+2:12
7.
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
26:03
+2:13
8.
Gregorieades Tomáš
SSP8312
B
SK Stopa
26:22
+2:32
9.
Hošek Václav
DKP8000
A
SK Kotlářka Praha
26:48
+2:58
10.
Křenek Jaroslav
VPM7502
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
27:00
+3:10
11.
Šedivý Ondřej
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
27:39
+3:49
12.
Stárek Filip
TUR6602
B
OOB TJ Turnov
27:42
+3:52
13.
Hruška Jiří
OSN5501
B
SK Orientační sporty
27:48
+3:58
14.
Fibír Tomáš
CHP7901
A
VSK Chemie Praha
28:11
+4:21
15.
Sokolář Zdeněk
EKP7201
B
VŠTJ Ekonom Praha
28:30
+4:40
16.
Žaloudek Petr
SZP8301
B
Slovan Zdravotník Pr
28:46
+4:56
17.
Cupák Jiří
VRL7201
B
OOS TJ Spartak Vrchl
29:07
+5:17
18.
Kondrát Martin
PGP6501
B
SK Praga Praha
29:08
+5:18
19.
Kroupa Václav
PVP6104
B
VSK Přírodověda - or
29:43
+5:53
20.
Pecka Jan
EKP6800
A
VŠTJ Ekonom Praha
29:48
+5:58
21.
Janata Martin
DKP8306
A
SK Kotlářka Praha
30:03
+6:13
22.
Pašek František
PVP7602
B
VSK Přírodověda - or
30:48
+6:58
23.
Balej Vít
EJN7903
B
SK Břízky Jablonec
31:55
+8:05
24.
Teringl Radek
VCB6502
B
TJ OB České Budějovi
32:21
+8:31
25.
Lauterbach Helge
GE1
USV Jena
33:31
+9:41
26.
Jirásek Aleš
NPA7602
B
SK lyžování a OB Nov
36:34
+12:44
Jašek Petr
STE7601
A
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Prášil Marek
SJI7313
A
OK Jihlava
DISK
Zakouřil Tomáš
TUV7501
A
SOK Turnov
DISK
H21B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
B
SK lyžování a OB Nov
23:01
+0:00
2.
Antoš Filip
NPA8001
C
SK lyžování a OB Nov
23:59
+0:58
3.
Folprecht Eduard
TUV7301
B
SOK Turnov
24:28
+1:27
4.
Skripnik Ondřej
PVP7503
C
VSK Přírodověda - or
24:57
+1:56
5.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
B
SKP Žďár nad Sázavou
24:58
+1:57
6.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
25:12
+2:11
7.
Šťastný Jiří
TBM7137
TJ Tesla Brno
26:08
+3:07
8.
Martínek Robert
CHP7700
C
VSK Chemie Praha
26:09
+3:08
9.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga Praha
26:19
+3:18
10.
Čech Jan
CHP7900
C
VSK Chemie Praha
26:48
+3:47
11.
Konopáč Jakub
TUR8301
C
OOB TJ Turnov
26:58
+3:57
12.
Švihovský Jaromír
SJC
Sportcentrum Jičín
27:09
+4:08
13.
Preininger Luděk
DOB8001
C
KOB Dobruška
27:21
+4:20
14.
Novák Jiří
NPA7502
B
SK lyžování a OB Nov
27:32
+4:31
15.
Dvořáček
TTR7502
OOB Třebíč
28:09
+5:08
16.
Horák Pavel
TUV7202
B
SOK Turnov
28:20
+5:19
17.
Koťátko Zdeněk
SJC7701
C
Sportcentrum Jičín
28:23
+5:22
18.
Fišer Jiří
SLP8503
C
SK Slavia Praha
28:48
+5:47
19.
Šedivý Jiří
EKP5500
C
VŠTJ Ekonom Praha
28:58
+5:57
20.
Regal Jan
PVP7307
C
VSK Přírodověda - or
29:22
+6:21
21.
Kožina Petr
PVP6000
C
VSK Přírodověda - or
29:42
+6:41
22.
Sedlák Radek
DOB7501
C
KOB Dobruška
30:26
+7:25
23.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
OK Chrastava
30:39
+7:38
24.
Procházka Antonín
DCE5500
TJ Sokol Dobřichovic
31:34
+8:33
25.
Vraný Jiří
VLI7504
C
VSK Slavia TU Libere
31:51
+8:50
26.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
32:07
+9:06
27.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
32:08
+9:07
28.
Jedlička Jiří
VPM7602
KOS Slavia VŠ Plzeň
32:20
+9:19
29.
Janovský Tomáš
PGP6401
C
SK Praga Praha
32:25
+9:24
30.
Baldrian Petr
PGP7203
C
SK Praga Praha
32:57
+9:56
31.
Vojtík Petr
CHP7203
C
VSK Chemie Praha
33:06
+10:05
32.
Anděl Robert
VPM8001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
33:31
+10:30
33.
Vaněk Jan
CHP7609
C
VSK Chemie Praha
33:42
+10:41
34.
La Carbonara Claudio
TBM7337
TJ Tesla Brno
34:19
+11:18
35.
Fátor Jan
KSU7907
C
Klub vytrvalostních
35:12
+12:11
36.
Urbaník Robert
VLI7002
C
VSK Slavia TU Libere
35:14
+12:13
37.
Trojčák Daniel
PVP6500
C
VSK Přírodověda - or
35:38
+12:37
38.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga Praha
35:49
+12:48
39.
Stránský Dušan
NPA7401
C
SK lyžování a OB Nov
35:57
+12:56
40.
Tauchman František
STH8203
SK Studenec
37:59
+14:58
41.
Komín David
LTU7401
B
Lokomotiva Trutnov
38:09
+15:08
42.
Blaha Ondřej
OLP7001
C
SKP OLYMP Praha
42:23
+19:22
43.
Horáček Stanislav
STH8202
SK Studenec
46:11
+23:10
44.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
47:09
+24:08
45.
Macháček Milan
CHC7701
C
KOB Choceň
50:39
+27:38
46.
Tojnar Jan
CHP6701
C
VSK Chemie Praha
50:54
+27:53
47.
Petříček Martin
SSP8000
C
SK Stopa
53:18
+30:17
48.
Čáp David
OLP7101
C
SKP OLYMP Praha
61:06
+38:05
H35B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašek Ondřej
VPM6902
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
25:16
+0:00
2.
Novotný Vladimír
ABR6202
C
A-team NOVO Bruntál
27:24
+2:08
3.
Hasman Jan
VPM6901
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
28:23
+3:07
4.
Erlebach Josef
SSP5200
C
SK Stopa
28:55
+3:39
5.
Procházka Tomáš
LPU6503
C
OK Lokomotiva Pardub
29:43
+4:27
6.
Hora Vladimír
SZP5100
C
Slovan Zdravotník Pr
31:54
+6:38
7.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
33:10
+7:54
8.
Panoch Milan
KAM5900
SK Kamenice
33:13
+7:57
9.
Reichl Michal
SSP6400
C
SK Stopa
34:04
+8:48
10.
Škvor Martin
KAM6700
SK Kamenice
34:41
+9:25
11.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostě
35:08
+9:52
12.
Pekárek Milan
EKP6501
C
VŠTJ Ekonom Praha
37:57
+12:41
13.
Gregoriades Zdeněk
SSP5400
C
SK Stopa
38:19
+13:03
14.
Bartczak Jaroslaw
P13
Logistyk Ostroda
45:56
+20:40
15.
Borovička Milan
CHP6104
C
VSK Chemie Praha
47:58
+22:42
16.
Kijewski Jacek
PL9
UWKS WAT Warszawa
52:53
+27:37
Klinkera Václav
ROZ6400
Orientační klub TOM
DISK
H40B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škorpil Martin
SZP5700
C
Slovan Zdravotník Pr
27:56
+0:00
2.
Kořistka Libor
EKP6300
B
VŠTJ Ekonom Praha
29:53
+1:57
3.
Mechl Miroslav
PTK6302
C
OK Potůčky
32:11
+4:15
4.
Petržela Pavel
LTU6301
Lokomotiva Trutnov
34:18
+6:22
5.
Stránský Jiří
KPY6300
C
Kralupy n/Vlt.
35:38
+7:42
6.
David František
PVP5301
C
VSK Přírodověda - or
40:13
+12:17
7.
Klapal Ladislav
EKP6200
C
VŠTJ Ekonom Praha
41:24
+13:28
8.
Sombota Jiří
LTU5901
Lokomotiva Trutnov
41:47
+13:51
9.
Cegielka Jan
PL9
UWKS WAT Warszawa
44:31
+16:35
10.
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
VSK Přírodověda - or
44:36
+16:40
11.
Šimek Miloslav
PVP6300
C
VSK Přírodověda - or
48:08
+20:12
12.
Krzyśko Maciej
PL1
UKS Sprint
58:46
+30:50
Braatz Frank
GE1
USV Jena
DISK-LIM:
H45B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
TJ Tesla Brno
29:39
+0:00
2.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
C
VSK Přírodověda - or
29:55
+0:16
3.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Libere
30:39
+1:00
4.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
32:14
+2:35
5.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
32:25
+2:46
6.
Král Jiří
SSU5941
SK Severka Šumperk
33:52
+4:13
7.
Drobník Ivan
SJC5601
C
Sportcentrum Jičín
33:57
+4:18
8.
Fremder Dietmar
GE3
OL-Team Wehrsdorf
36:33
+6:54
9.
Konopáč Jiří
TUR5803
C
OOB TJ Turnov
37:46
+8:07
10.
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
40:05
+10:26
11.
Wald František
CHP5300
C
VSK Chemie Praha
42:33
+12:54
12.
Dlouhý Jiří
DKP5700
SK Kotlářka Praha
45:17
+15:38
13.
Plocha Pavel
DKP5600
C
SK Kotlářka Praha
49:39
+20:00
14.
Svobodný Petr
DKP5800
C
SK Kotlářka Praha
71:53
+42:14
15.
Šváb Jan
CHP5801
C
VSK Chemie Praha
73:41
+44:02
H50B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Libere
25:53
+0:00
2.
Kotas Pavel
PEH5501
Peloton Havířov
28:19
+2:26
3.
Rauch Stanislav
VPM5301
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
33:12
+7:19
4.
Gracjasz Jan
P12
WAWEL Krakow
35:56
+10:03
5.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
Ski-sport Bruntál
43:17
+17:24
6.
Sysel Zdeněk
PGP5200
C
SK Praga Praha
43:53
+18:00
7.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
SK Kotlářka Praha
46:16
+20:23
8.
Liberský Mirko
SSP5100
C
SK Stopa
62:15
+36:22
9.
Kosinski Leszek
PL3
Koszinski
69:34
+43:41
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Libere
DISK
H55B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knobloch Jindra
VRL4901
C
OOS TJ Spartak Vrchl
29:22
+0:00
2.
Doležal Libor
BOV4801
C
TJ Baník Ostrava OKD
32:59
+3:37
3.
Dohnal Josef
SZP4300
C
Slovan Zdravotník Pr
33:17
+3:55
4.
Mikan Vladimír
SJC4805
Sportcentrum Jičín
36:40
+7:18
5.
Kruczek Stanislaw
P12
WAWEL Krakow
40:38
+11:16
6.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
TJ Lokomotiva Beroun
47:47
+18:25
7.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
OK Jihlava
48:00
+18:38
8.
Nosál Stanislav
SSP4600
C
SK Stopa
50:39
+21:17
9.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
C
TJ Baník Ostrava OKD
54:16
+24:54
10.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
56:05
+26:43
H60B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB TU Ostrava
30:17
+0:00
2.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
31:10
+0:53
3.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
31:42
+1:25
4.
Conrad Helmut
GE2
USV TU Dresden
32:24
+2:07
5.
Ptáček Jiří
BOV4401
C
TJ Baník Ostrava OKD
33:51
+3:34
6.
Ostřanský Josef
SSU4302
SK Severka Šumperk
35:18
+5:01
Němec Vladimír
SSP4201
C
SK Stopa
DISK
H65B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemánek Bohumil
VRL3601
C
OOS TJ Spartak Vrchl
31:39
+0:00
2.
Havlík Jaroslav
SJC3601
Sportcentrum Jičín
42:46
+11:07
3.
Attl Vladimír
SSP3800
C
SK Stopa
54:57
+23:18
HE
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
22:46
+0:00
2.
Laciga Radek
SZP8200
E
Slovan Zdravotník Pr
24:29
+1:43
3.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
OOB TJ Turnov
24:40
+1:54
4.
Tomeček Lubomír
VRB7901
E
SK při gymnáziu OOB
24:43
+1:57
5.
Bouchal Jiří
VPM8449
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
24:45
+1:59
6.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
24:49
+2:03
7.
Kohlschmidt Bernd
GE4
SkiO Team Germany
25:12
+2:26
8.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchl
25:20
+2:34
9.
Hallik Margus
ES1
LUS
25:24
+2:38
10.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
25:32
+2:46
11.
Rauch Stanislav
VPM8201
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
25:50
+3:04
12.
Zuzánek Zdeněk
EJN5901
E
SK Břízky Jablonec
26:26
+3:40
13.
Varga Stephan
A01
SkiO Team Austria
26:39
+3:53
14.
Kugler Johann
A01
SkiO Team Austria
27:24
+4:38
15.
Wohanka Petr
VRL7305
E
OOS TJ Spartak Vrchl
27:36
+4:50
16.
Košárek Pavel
JAM7100
E
SK Jamnice
27:55
+5:09
17.
Kunc Radovan
EJN5501
E
SK Břízky Jablonec
27:58
+5:12
18.
Boudný Jan
SJI7417
E
OK Jihlava
28:03
+5:17
19.
Sonneberg Sergej
GE5
TSV Osnabrück
28:05
+5:19
20.
Kopáček Miroslav
CHT6049
E
SK Chrast
28:18
+5:32
21.
Kazda Ondřej
SJC8202
R
Sportcentrum Jičín
28:36
+5:50
22.
Mareček Petr
OSN6912
E
SK Orientační sporty
28:41
+5:55
23.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
29:59
+7:13
24.
Kazda Jiří
EKP8006
E
VŠTJ Ekonom Praha
30:04
+7:18
25.
Bačkys Rolandas
LI1
OK Fortuna
32:17
+9:31
26.
Masilionis Remigius
LI1
OK Fortuna
33:18
+10:32
27.
Zwimüller Wolfgang
A01
SkiO Team Austria
33:30
+10:44
28.
Januškevičius Regimantas
LI1
OK Fortuna
34:36
+11:50
29.
Wrzesiński Jacek
PL8
Warszava
37:22
+14:36
30.
Wolfram Frank
GE6
USV TU Dresden
37:34
+14:48
31.
Moskowicz Pawel
P12
WAWEL Krakow
38:22
+15:36
32.
Nowak Remigiusz
PL7
Grunwald Poznan
39:28
+16:42
33.
Labuzinski Slawomir
P12
WAWEL Krakow
44:27
+21:41
34.
Blachut Igor
PL2
MUKS Gliwice
46:51
+24:05
35.
Krzeminski Pawel
PL9
UWKS WAT Warszawa
48:04
+25:18
36.
Zwolinski Jakub
P15
Adv Poznan
55:09
+32:23
37.
Foland Adam
PL4
GIBnO
56:17
+33:31
38.
Krasuski Marcin
PL6
Warszaw Heroes
61:26
+38:40
Olesinski Maciej
PL9
UWKS WAT Warszawa
DISK
Sokalski Dariusz
PL9
UWKS WAT Warszawa
DISK
Trzasko Boguslaw
PL5
Trzasko
DISK
T6
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
Švábková Šárka
SMB6552
SKOB SIG-MAT Mladá B
DISK-LIM:
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz