Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Zimní kotár 2004
Kód závodu
041127
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Zimní kotár 2004
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
27.11.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Zimní kotár 2004
Místo konání
Polomí
Použitá mapa
Polomí 2004
Pořadatel
KON - KOB Konice
Ředitel závodu
Ladislav Grepl
Hlavní rozhodčí
Miroslav Hlava
Stavitel tratí
Josef Procházka
Kategorie
D10
D14
D18
D19
D35
H10
H14
H18
H19
H35
P
RD
D10
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
C
Sokol Ptení
19.18
2.
Grulichová Lucie
JPV9677
C
SK Prostějov
23.19
+ 4.01
3.
Spurná Martina
PTE9556
C
Sokol Ptení
25.56
+ 6.38
4.
Vavřínová Michaela
PTE9555
C
Sokol Ptení
31.30
+12.12
5.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
35.15
+15.57
D14
3.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horčičková Vendula
UOL9353
B
SK Univerzity Palackého Olomou
27.06
2.
Žaludková Petra
TZL9251
B
SKOB Zlín
27.52
+ 0.46
3.
Kolářová Renata
ABR9351
C
A-team NOVO Bruntál
28.29
+ 1.23
4.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
29.50
+ 2.44
5.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
Sokol Ptení
33.00
+ 5.54
6.
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
34.03
+ 6.57
7.
Zítková Lenka
ABR9055
C
A-team NOVO Bruntál
34.28
+ 7.22
8.
Kotrčová Lenka
ABR9355
C
A-team NOVO Bruntál
34.34
+ 7.28
9.
Krejčí Anna
PTE9171
C
Sokol Ptení
39.59
+12.53
Vodrážková Jaroslava
PTE9372
C
Sokol Ptení
DISK
D18
4.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Indráková Adéla
UOL9153
B
SK Univerzity Palackého Olomou
36.34
2.
Dosedělová Jana
JPV8686
C
SK Prostějov
37.13
+ 0.39
3.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
A
SK Univerzity Palackého Olomou
38.29
+ 1.55
4.
Popelková Zuzana
PTE8882
B
Sokol Ptení
38.53
+ 2.19
5.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
39.39
+ 3.05
D19
4.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
A
SK Prostějov
33.18
2.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palackého Olomou
35.20
+ 2.02
3.
Smičková Eva
JPV8277
R
SK Prostějov
35.33
+ 2.15
4.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK Univerzity Palackého Olomou
37.22
+ 4.04
5.
Janošíková Lenka
UOL7651
R
SK Univerzity Palackého Olomou
37.32
+ 4.14
6.
Hoffmannová Johana
JPV7852
R
SK Prostějov
38.36
+ 5.18
7.
Křístková Veronika
ZBM8379
R
SK Žabovřesky Brno
39.10
+ 5.52
8.
Jurečková Leona
ABR7752
C
A-team NOVO Bruntál
45.58
+12.40
Vidmuchová Martina
JPV7175
C
SK Prostějov
DISK
D35
4.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
39.53
2.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
47.16
+ 7.23
3.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
50.18
+10.25
4.
Cigošová Anna
TBM5253
C
TJ Tesla Brno
52.22
+12.29
5.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK Univerzity Palackého Olomou
53.55
+14.02
6.
Kotrlová Gita
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
57.18
+17.25
7.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
59.21
+19.28
8.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
77.23
+37.30
H10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holinka Lukáš
PTE9421
C
Sokol Ptení
19.04
2.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
22.16
+ 3.12
3.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
25.37
+ 6.33
4.
Tomášek Ondřej
JPV9407
C
SK Prostějov
27.47
+ 8.43
5.
Suchánek Jan
JPV9401
C
SK Prostějov
30.02
+10.58
6.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
30.32
+11.28
MS
Toman Jakub
KON9325
C
KOB Konice
21.16
+ 2.12
H14
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Popelka Pavel
PTE9032
B
Sokol Ptení
33.26
2.
Věžník Václav
ADA9201
A
TJ Spartak Adamov
34.20
+ 0.54
3.
Indrák Jakub
UOL9204
B
SK Univerzity Palackého Olomou
36.34
+ 3.08
4.
Najbr Ondřej
KON9223
C
KOB Konice
38.02
+ 4.36
5.
Kučera Jan
KON9037
C
KOB Konice
40.57
+ 7.31
6.
Kočí Adam
KON9131
B
KOB Konice
42.35
+ 9.09
7.
Grepl Ivo
PTE
C
Sokol Ptení
43.07
+ 9.41
8.
Krul Petr
PTE9034
C
Sokol Ptení
46.25
+12.59
9.
Svatoň Odřej
ABR9301
C
A-team NOVO Bruntál
46.33
+13.07
10.
Holinka Matouš
PTE9222
B
Sokol Ptení
47.06
+13.40
11.
Berka Miroslav
RBK9210
C
SK Radioklub Blansko
48.01
+14.35
12.
Řehulka Martin
PTE9322
C
Sokol Ptení
49.24
+15.58
13.
Vítek Michal
PTE9031
C
Sokol Ptení
51.05
+17.39
14.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
52.53
+19.27
Suchánek Ondřej
JPV9104
C
SK Prostějov
DISK
Kazda Adam
RBK9104
C
SK Radioklub Blansko
DISK
H18
4.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brtník Adam
UOL8705
A
SK Univerzity Palackého Olomou
28.06
2.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
31.36
+ 3.30
3.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.52
+ 4.46
4.
Berka Milan
RBK9011
A
SK Radioklub Blansko
33.05
+ 4.59
5.
Vašíček Michal
UOL8908
B
SK Univerzity Palackého Olomou
34.34
+ 6.28
6.
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK Univerzity Palackého Olomou
34.51
+ 6.45
7.
Panovec Jan
OTK8931
B
Jiskra Otrokovice
35.35
+ 7.29
8.
Soukup Tomáš
CEL8606
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
37.15
+ 9.09
9.
Dudík Petr
JPV8917
B
SK Prostějov
41.24
+13.18
10.
Kolář Rudolf
ABR8901
C
A-team NOVO Bruntál
44.56
+16.50
11.
Černohorský Ladislav
CEL8927
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
46.16
+18.10
12.
Gajdoš Jan
JPV8913
B
SK Prostějov
46.38
+18.32
13.
Březina Michal
UOL8807
C
SK Univerzity Palackého Olomou
49.49
+21.43
H19
5.00 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otruba Marek
JPV7417
C
SK Prostějov
34.59
2.
Hynek Petr
JPV6417
C
SK Prostějov
36.52
+ 1.53
3.
Hrouda Petr
VBM6900
C
VSK MZLU Brno
37.14
+ 2.15
4.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
37.46
+ 2.47
5.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
38.12
+ 3.13
6.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
38.36
+ 3.37
7.
Poklop Martin
UOL8802
A
SK Univerzity Palackého Olomou
38.43
+ 3.44
8.
Skřivánek Marcel
JPV7713
C
SK Prostějov
40.28
+ 5.29
9.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
40.53
+ 5.54
10.
Švalbe Petr
STE7003
C
SK SKI-OB Šternberk
41.43
+ 6.44
11.
Zdráhal Robert
STE5707
C
SK SKI-OB Šternberk
42.34
+ 7.35
12.
Matyšek Radoslav
PLU8007
C
TJ Sokol Plumlov
44.35
+ 9.36
13.
Zdráhal Tomáš
UOL8801
B
SK Univerzity Palackého Olomou
45.33
+10.34
14.
Dostál Ondřej
PLU7907
C
TJ Sokol Plumlov
45.51
+10.52
15.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
47.39
+12.40
16.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
48.18
+13.19
17.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
50.35
+15.36
18.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
TJ Tesla Brno
52.14
+17.15
19.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
53.21
+18.22
20.
Grulich Pavel
JPV7117
C
SK Prostějov
56.30
+21.31
21.
Vavrečka Petr
JPV8811
C
SK Prostějov
58.00
+23.01
22.
Vavrečka Jiří
JPV6313
C
SK Prostějov
59.57
+24.58
Černohous Petr
JPV8113
C
SK Prostějov
DISK
Vavrečka Michal
JPV9032
C
SK Prostějov
DISK
MS
Hlavová Hana
KON8888
A
KOB Konice
40.04
+ 5.05
H35
5.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
37.55
2.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team NOVO Bruntál
37.56
+ 0.01
3.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
39.18
+ 1.23
4.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team NOVO Bruntál
40.38
+ 2.43
5.
Panovec Vladan
OTK6201
C
Jiskra Otrokovice
41.35
+ 3.40
6.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
45.18
+ 7.23
7.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
Sokol Ptení
45.25
+ 7.30
8.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
46.01
+ 8.06
9.
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
46.05
+ 8.10
10.
Kotrle Miroslav
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
52.01
+14.06
11.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
55.58
+18.03
12.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
63.17
+25.22
13.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
82.39
+44.44
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
P
4.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doseděl Tomáš
CEL8515
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
29.29
2.
Chmelařová Blanka
JPV6779
C
SK Prostějov
51.50
+22.21
3.
Bubla Jiří
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
63.11
+33.42
4.
Kazdová Jana
RBK66XX
C
SK Radioklub Blansko
63.25
+33.56
5.
Canny Jason
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
69.11
+39.42
6.
Božek A Lang Tomáši
PTE
C
Sokol Ptení
86.06
+56.37
Berková Pavlína
RBK7151
C
SK Radioklub Blansko
DISK
RD
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
25.12
2.
Žovinec
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.07
+ 6.55
3.
Procházková Eliška
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.26
+ 7.14
4.
Bábková Terezka
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.29
+ 7.17
5.
Růžička Josef
KON
C
KOB Konice
33.28
+ 8.16
6.
Šimek Štěpán
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
33.49
+ 8.37
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz