Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 2. podzimní oblastní žebříček HO
Kód závodu
040918166
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
2. podzimní oblastní žebříček HO
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
19.09.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Ruprechtov
Použitá mapa
Vilemov
Pořadatel
VBM - VSK Mendelu Brno
Ředitel závodu
Mirek Dokoupil
Hlavní rozhodčí
Jaroslav Dokoupil
Stavitel tratí
Ales Kozumplik
JURY
Vladan Henek, Mirek Mazal, Oldrich Pilc
Kategorie
D10
D10N
D12
D14
D16
D18
D21C
D21D
D35
D45
D55
H10
H10N
H12
H14
H16
H18
H21C
H21D
H35
H45
H55
HDR
T3
T5
D10
2.90 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hnilicová Šárka
KSU9493
B
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
26:12
2.
Chromá Kateřina
ZBM9451
A
SK Žabovřesky Brno
30:16
+ 4:04
3.
Vítková Lucie
PTE9474
C
TJ Sokol Ptení
30:59
+ 4:47
4.
Hemzalová Karolína
KON9472
C
KOB Konice
31:58
+ 5:46
5.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
56:57
+ 30:45
6.
Grulichová Lucie
JPV9677
A
SK Prostějov
61:00
+ 34:48
7.
Spurná Martina
PTE9556
C
TJ Sokol Ptení
62:55
+ 36:43
8.
Langerová Adéla
KON9671
C
KOB Konice
77:09
+ 50:57
Vavřínová Michaela
PTE9555
C
TJ Sokol Ptení
DISK
D10N
2.60 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macháčková Zuzana
ZBM9453
C
SK Žabovřesky Brno
18:58
2.
Hovořáková Anna
VBM9652
C
VSK Mendelu Brno
22:27
+ 3:29
3.
Otrusinová Jana
ABM9560
B
KOB Moira Brno
23:40
+ 4:42
4.
Macháčková Klára
ZBM9452
C
SK Žabovřesky Brno
24:27
+ 5:29
5.
Chroustova Lenka
VBM9451
C
VSK Mendelu Brno
25:16
+ 6:18
6.
Váchová Eliška
TBM9658
C
KOS TJ Tesla Brno
26:55
+ 7:57
7.
Uchytilová Natálie
JPV9696
C
SK Prostějov
32:17
+ 13:19
8.
Granátová Alžběta
TBM9759
C
KOS TJ Tesla Brno
40:47
+ 21:49
9.
Richterova Natasa
ADA9651
C
OOB TJ Spartak Adamov
50:15
+ 31:17
MS
Starhova Marie
SSU
C
SK Severka Šumperk
27:33
+ 8:35
D12
2.80 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludková Petra
TZL9251
C
SKOB Zlín
21:58
2.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Prostějov
27:08
+ 5:10
3.
Jemelíková Denisa
VBM9351
C
VSK Mendelu Brno
28:29
+ 6:31
4.
Pekárková Monika
RBK9252
B
SK Radioklub Blansko
29:52
+ 7:54
5.
Koporová Petra
VBM
C
VSK Mendelu Brno
29:54
+ 7:56
6.
Kotrčová Lenka
ABR9352
C
A-TEAM Bruntál
30:52
+ 8:54
7.
Nečasová Barbora
RBK9451
C
SK Radioklub Blansko
33:24
+ 11:26
8.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
TJ Sokol Ptení
34:10
+ 12:12
9.
Šestáková Petra
RBK9357
A
SK Radioklub Blansko
35:18
+ 13:20
10.
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
38:15
+ 16:17
11.
Stawaritschová Veronika
CEL9275
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
40:11
+ 18:13
12.
Blažková Kateřina
RBK9350
C
SK Radioklub Blansko
40:44
+ 18:46
D14
2.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Králová Michaela
SSU9092
C
SK Severka Šumperk
23:01
2.
Šulerová Pavlína
TBM9151
C
KOS TJ Tesla Brno
24:53
+ 1:52
3.
Loupová Anna
VBM9051
C
VSK Mendelu Brno
27:07
+ 4:06
4.
Cermakova Magdalena
UOL
C
SK UP Olomouc
28:04
+ 5:03
5.
Dittrichová Zuzana
KON9175
C
KOB Konice
29:52
+ 6:51
6.
Zítková Lenka
ABR9055
C
A-TEAM Bruntál
32:26
+ 9:25
7.
Svobodová Vendula
VBM9052
C
VSK Mendelu Brno
34:25
+ 11:24
8.
Muselíková Vladislava
ABM9151
A
KOB Moira Brno
36:54
+ 13:53
9.
Nešporová Kristina
VBM9152
C
VSK Mendelu Brno
38:55
+ 15:54
10.
Fasurová Tereza
ABM9059
C
KOB Moira Brno
41:20
+ 18:19
11.
Vanova Katerina
VBM9054
C
VSK Mendelu Brno
41:34
+ 18:33
12.
Hojsáková Martina
VBM9153
C
VSK Mendelu Brno
41:43
+ 18:42
13.
Tejkalova Katerina
VBM9053
C
VSK Mendelu Brno
48:57
+ 25:56
D16
4.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kabáthová Eva
ZBM8966
E
SK Žabovřesky Brno
34:43
2.
Popelková Zuzana
PTE8882
C
TJ Sokol Ptení
47:16
+ 12:33
3.
Marková Anna
TBM8989
C
KOS TJ Tesla Brno
48:00
+ 13:17
4.
Stoklasova Barbora
PLU8976
C
TJ Sokol Plumlov
51:09
+ 16:26
5.
Soldánová Lucie
ABM8955
C
KOB Moira Brno
61:58
+ 27:15
6.
Rambouskova Hana
ZBM8860
C
SK Žabovřesky Brno
62:38
+ 27:55
7.
Kucharcikova Hana
SSU8897
C
SK Severka Šumperk
69:42
+ 34:59
8.
Košárková Martina
SSU89
C
SK Severka Šumperk
69:45
+ 35:02
Minaříková Zuzana
TBM8998
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Stawaritschová Kristýna
CEL8972
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
DISK
D18
5.20 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
TJ Sokol Ptení
55:59
2.
Kočí Petra
KON8786
C
KOB Konice
57:50
+ 1:51
3.
Minaříková Michaela
TBM8668
C
KOS TJ Tesla Brno
59:28
+ 3:29
4.
Štěpánková Petra
LBM8651
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
64:11
+ 8:12
5.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
78:02
+ 22:03
D21C
5.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smičková Eva
JPV8277
C
SK Prostějov
47:53
2.
Ptáčková Veronika
TBM7374
C
KOS TJ Tesla Brno
49:21
+ 1:28
3.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK UP Olomouc
49:44
+ 1:51
4.
Pilcová Petra
OBR6666
C
50:47
+ 2:54
5.
Štěpánková Kateřina
TBM7654
C
KOS TJ Tesla Brno
54:14
+ 6:21
6.
Stachoňová Barbara
ZBM8451
C
SK Žabovřesky Brno
55:32
+ 7:39
7.
Žáčková Iva
ZBM7753
C
SK Žabovřesky Brno
56:45
+ 8:52
8.
Stašková Petra
ZBM8255
C
SK Žabovřesky Brno
58:44
+ 10:51
9.
Mulickova Eva
ABM7469
C
KOB Moira Brno
58:47
+ 10:54
10.
Stratilová Marie
ZBM8751
C
SK Žabovřesky Brno
59:00
+ 11:07
11.
Tomanková Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
60:15
+ 12:22
12.
Richterová Nataša
ADA7451
C
OOB TJ Spartak Adamov
60:22
+ 12:29
13.
Korpasová Ivana
LBM7362
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
61:12
+ 13:19
14.
Schwabová Kateřina
TBM7371
C
KOS TJ Tesla Brno
61:40
+ 13:47
15.
Kroutilová Eva
ZBM7861
C
SK Žabovřesky Brno
63:53
+ 16:00
16.
Čechová Marcela
TBM7659
C
KOS TJ Tesla Brno
64:36
+ 16:43
17.
Cigošová Eva
TBM8088
C
KOS TJ Tesla Brno
64:53
+ 17:00
18.
Ehlová Pavla
ZBM7355
C
SK Žabovřesky Brno
67:53
+ 20:00
19.
Vidmuchová Martina
JPV7175
C
SK Prostějov
68:40
+ 20:47
20.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
69:43
+ 21:50
21.
Mertová Eva
SSU8599
C
SK Severka Šumperk
72:51
+ 24:58
22.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Prostějov
73:44
+ 25:51
23.
Urbanová Edita
UOL7454
C
SK UP Olomouc
75:56
+ 28:03
24.
Jarouskova Iva
TBM8251
C
KOS TJ Tesla Brno
78:40
+ 30:47
25.
Šišková Vladimíra
UOL8456
C
SK UP Olomouc
82:55
+ 35:02
26.
Bogdálková Petra
LBM8252
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
88:03
+ 40:10
27.
Slukova Dagmar
SBK7461
C
KOB Start Blansko
104:42
+ 56:49
28.
Tomanová Veronika
LBM7751
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
125:19
+ 77:26
D21D
3.40 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otrusinová Helena
ABM7070
C
KOB Moira Brno
36:24
2.
Muselíková Vladislava
ABM7051
C
KOB Moira Brno
40:21
+ 3:57
3.
Hejlová Soňa
PTE7371
C
TJ Sokol Ptení
42:37
+ 6:13
4.
Mokrá Regina
ABM6854
C
KOB Moira Brno
43:56
+ 7:32
5.
Obrátilová Naďa
ABM6654
C
KOB Moira Brno
59:40
+ 23:16
Klimánková Eva
YBM7351
C
Klub turistů a lyžařů Brno
DISK
D35
4.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kabáthová Jitka
ZBM5582
C
SK Žabovřesky Brno
43:54
2.
Skácelová Naďa
KON6183
C
KOB Konice
44:45
+ 0:51
3.
Jirková Renata
LOL6553
C
OK Olomouc
47:11
+ 3:17
4.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
48:45
+ 4:51
5.
Eklová Ilona
LBM6759
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
48:58
+ 5:04
6.
Janotová Dobra
SBK5661
C
KOB Start Blansko
50:01
+ 6:07
7.
Uchytilová Jana
JPV6677
C
SK Prostějov
51:21
+ 7:27
8.
Vavrečková Ivana
JPV6363
C
SK Prostějov
51:25
+ 7:31
9.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
51:40
+ 7:46
10.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
51:53
+ 7:59
11.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
52:24
+ 8:30
12.
Sedláčková Hana
KON5481
C
KOB Konice
52:47
+ 8:53
13.
Jurenová Iveta
TBM6557
C
KOS TJ Tesla Brno
53:09
+ 9:15
14.
Dittrichová Lenka
KON6285
C
KOB Konice
53:50
+ 9:56
15.
Štáblová Jitka
SSU5350
C
SK Severka Šumperk
54:06
+ 10:12
16.
Fajkusová Jitka
JPV6773
C
SK Prostějov
55:03
+ 11:09
17.
Blažková Hana
RBK6957
C
SK Radioklub Blansko
55:55
+ 12:01
18.
Chamonikolasová Jana
ZBM5864
C
SK Žabovřesky Brno
56:54
+ 13:00
19.
Matyášová Lenka
LBM6460
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
58:52
+ 14:58
20.
Nykodýmová Monika
TBM6870
C
KOS TJ Tesla Brno
63:45
+ 19:51
21.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
64:29
+ 20:35
22.
Kotrlová Gita
UOL
C
SK UP Olomouc
68:19
+ 24:25
23.
Lukášová Lenka
TBM6653
C
KOS TJ Tesla Brno
68:59
+ 25:05
24.
Tomanová Elena
YBM6666
C
Klub turistů a lyžařů Brno
70:36
+ 26:42
25.
Chromá Eva
ZBM6351
C
SK Žabovřesky Brno
77:33
+ 33:39
26.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK UP Olomouc
83:55
+ 40:01
27.
Suchá Helena
YBM6664
C
Klub turistů a lyžařů Brno
119:14
+ 75:20
Hrušková Lenka
YBM6251
C
Klub turistů a lyžařů Brno
DISK
D45
3.40 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházková Helena
TBM5351
C
KOS TJ Tesla Brno
39:04
2.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
43:15
+ 4:11
3.
Jalová Marie
RBK5761
C
SK Radioklub Blansko
44:44
+ 5:40
4.
Künstlerová Milada
UOL5651
C
SK UP Olomouc
45:45
+ 6:41
5.
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
47:13
+ 8:09
6.
Liščinská Eva
TBM4451
C
KOS TJ Tesla Brno
57:47
+ 18:43
7.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
60:29
+ 21:25
D55
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Hana
YBM3851
C
Klub turistů a lyžařů Brno
46:33
2.
Svobodová Marie
PBM3087
C
TJ Spartak 1. Brněnská
116:02
+ 69:29
H10
2.90 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horvát Petr
SSU9442
C
SK Severka Šumperk
21:57
2.
Minář Marek
SSU9441
C
SK Severka Šumperk
22:31
+ 0:34
3.
Staněk Tomáš
SSU9403
C
SK Severka Šumperk
24:08
+ 2:11
4.
Chmelař Martin
JPV9505
A
SK Prostějov
27:37
+ 5:40
5.
Holinka Lukáš
PTE9421
B
TJ Sokol Ptení
28:13
+ 6:16
6.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK UP Olomouc
33:04
+ 11:07
7.
Ptáček Pavel
BBM9600
A
BETA URSUS Orienteering
34:16
+ 12:19
8.
Wolf Jonatán
YBM9501
C
Klub turistů a lyžařů Brno
37:34
+ 15:37
9.
Obrátil Štěpán
ABM9409
A
KOB Moira Brno
45:12
+ 23:15
10.
Švécar Rostislav
PTE9502
C
TJ Sokol Ptení
51:09
+ 29:12
Wolf Jonatán
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
DISK
H10N
2.60 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jasek Otakar
TBM9422
C
KOS TJ Tesla Brno
17:36
2.
Mokrý Ondřej
ABM9410
A
KOB Moira Brno
18:47
+ 1:11
3.
Jordanov Alexandr
JOR
C
24:43
+ 7:07
4.
Švanda Ondřej
ABM9505
C
KOB Moira Brno
27:04
+ 9:28
5.
Blatný Tomáš
ABM9412
C
KOB Moira Brno
27:40
+ 10:04
6.
Brlica Jan
ZBM9502
B
SK Žabovřesky Brno
29:58
+ 12:22
7.
Zelinka Ludvik
ZBM
C
SK Žabovřesky Brno
35:24
+ 17:48
8.
Fajkus Radim
JPV9509
B
SK Prostějov
56:12
+ 38:36
Kába Vojtěch
ABM9511
C
KOB Moira Brno
DISK
H12
2.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mokrý Stanislav
ABM9202
R
KOB Moira Brno
22:00
2.
Najbr Ondřej
KON9223
C
KOB Konice
28:37
+ 6:37
3.
Závala Jan
TBM9207
C
KOS TJ Tesla Brno
28:48
+ 6:48
4.
Toman Jakub
KON9325
C
KOB Konice
30:48
+ 8:48
5.
Novotný Ondřej
ABM9211
A
KOB Moira Brno
33:16
+ 11:16
6.
Svoboda Marek
VBM9301
C
VSK Mendelu Brno
34:37
+ 12:37
7.
Čermák Michal
TBM9201
C
KOS TJ Tesla Brno
37:02
+ 15:02
8.
Otrusina Jan
ABM9225
C
KOB Moira Brno
37:18
+ 15:18
9.
Brlica Pavel
ZBM9302
A
SK Žabovřesky Brno
40:37
+ 18:37
10.
Hájek Pavel
VBM9305
C
VSK Mendelu Brno
44:58
+ 22:58
11.
Juren Václav
TBM9318
C
KOS TJ Tesla Brno
52:15
+ 30:15
12.
Kučera Kryštof
VBM9204
C
VSK Mendelu Brno
53:43
+ 31:43
13.
Granát Štěpán
TBM9305
C
KOS TJ Tesla Brno
56:56
+ 34:56
14.
Mahdal Ondřej
SSU9305
C
SK Severka Šumperk
57:23
+ 35:23
H14
3.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zimmermann Štěpán
ZBM9101
R
SK Žabovřesky Brno
30:33
2.
Nykodým Miloš
TBM9005
C
KOS TJ Tesla Brno
30:36
+ 0:03
3.
Bravený Vít
VBM9102
C
VSK Mendelu Brno
32:05
+ 1:32
4.
Jemelík Hynek
VBM9101
C
VSK Mendelu Brno
35:05
+ 4:32
5.
Šesták Jakub
RBK9001
C
SK Radioklub Blansko
36:13
+ 5:40
6.
Ostřanský Josef
SSU9011
C
SK Severka Šumperk
37:00
+ 6:27
7.
Kučera Jan
KON9037
C
KOB Konice
38:34
+ 8:01
8.
Hrobař Štěpán
ABM9106
R
KOB Moira Brno
38:52
+ 8:19
9.
Jašek Jindřich
TBM9110
C
KOS TJ Tesla Brno
38:59
+ 8:26
10.
Kadlec Pavel
TBM9011
C
KOS TJ Tesla Brno
40:53
+ 10:20
11.
Kazda Adam
RBK9104
C
SK Radioklub Blansko
41:04
+ 10:31
12.
Coufal Radek
SSU9042
C
SK Severka Šumperk
41:44
+ 11:11
13.
Vavrečka Michal
JPV9032
C
SK Prostějov
42:51
+ 12:18
14.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Prostějov
45:48
+ 15:15
15.
Kočí Adam
KON9131
C
KOB Konice
46:01
+ 15:28
16.
Zapletal Martin
CEL9105
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
47:45
+ 17:12
17.
Sedláček Marek
TBM9001
C
KOS TJ Tesla Brno
48:33
+ 18:00
18.
Pekárek Michal
RBK9015
C
SK Radioklub Blansko
49:05
+ 18:32
19.
Žák Martin
JPV9009
C
SK Prostějov
53:16
+ 22:43
20.
Domský Viktor
SSU9147
C
SK Severka Šumperk
55:36
+ 25:03
21.
Vítek Michal
PTE9031
C
TJ Sokol Ptení
62:38
+ 32:05
Soldán Michal
JPV9137
C
SK Prostějov
DISK
H16
5.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK UP Olomouc
47:39
2.
Äaludek Jindrich
TZL8904
C
SKOB Zlín
53:09
+ 5:30
3.
Matús Eduard
SSU8948
C
SK Severka Šumperk
56:32
+ 8:53
4.
Slivečka Jan
OBR8909
C
57:42
+ 10:03
5.
Vavrečka Petr
JPV8811
C
SK Prostějov
57:57
+ 10:18
6.
Gajdoš Jan
JPV8913
C
SK Prostějov
60:28
+ 12:49
7.
Dudík Petr
JPV8917
C
SK Prostějov
65:25
+ 17:46
8.
Chudoba Jan
JPV8918
C
SK Prostějov
66:33
+ 18:54
9.
Halas Rostislav
TBM8911
R
KOS TJ Tesla Brno
70:42
+ 23:03
10.
Kamas Ondrej
PLU8927
C
TJ Sokol Plumlov
73:19
+ 25:40
11.
Reiter Michal
JPV8833
C
SK Prostějov
75:29
+ 27:50
12.
Šimáček Karel
ABM8901
C
KOB Moira Brno
76:43
+ 29:04
13.
Černohorský Ladislav
CEL8927
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
80:48
+ 33:09
14.
Suchy Matej
KSU
C
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
85:36
+ 37:57
15.
Černý Richard
SSU8946
C
SK Severka Šumperk
90:44
+ 43:05
16.
Zak Marek
VBM8903
C
VSK Mendelu Brno
95:17
+ 47:38
MS
Grombir Tomas
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
111:31
+ 63:52
H18
6.40 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jalový Vlastimil
RBK8604
C
SK Radioklub Blansko
49:44
2.
Pospíšek Marek
TBM8907
C
KOS TJ Tesla Brno
52:41
+ 2:57
3.
Zelinka Jiří
ZBM8740
C
SK Žabovřesky Brno
55:27
+ 5:43
4.
Jalový Michal
RBK8724
C
SK Radioklub Blansko
57:56
+ 8:12
5.
Soukup Tomáš
CEL8606
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
59:25
+ 9:41
6.
Voráč Jan
SSU8646
C
SK Severka Šumperk
65:27
+ 15:43
7.
Vlček Ondřej
RBK8613
C
SK Radioklub Blansko
71:00
+ 21:16
8.
Dědic Filip
ZBM8836
C
SK Žabovřesky Brno
85:07
+ 35:23
H21C
10.20 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
C
SK Žabovřesky Brno
58:29
2.
Čech Radovan
TBM7835
R
KOS TJ Tesla Brno
58:59
+ 0:30
3.
Zřídkaveselý Libor
ZBM7207
C
SK Žabovřesky Brno
60:29
+ 2:00
4.
Štěpánek Martin
TBM7327
C
KOS TJ Tesla Brno
61:40
+ 3:11
5.
Zimmermann Jakub
ZBM8928
R
SK Žabovřesky Brno
62:14
+ 3:45
6.
Liščinský Zdeněk
TBM8215
C
KOS TJ Tesla Brno
62:53
+ 4:24
7.
Henek Vladan
JPV8002
C
SK Prostějov
63:32
+ 5:03
8.
Tomanek Daniel
STE7401
C
SK SKI-OB Šternberk
64:44
+ 6:15
9.
Procházka Jiří
TBM7633
C
KOS TJ Tesla Brno
65:41
+ 7:12
10.
Pracný Jakub
ZBM8614
C
SK Žabovřesky Brno
65:57
+ 7:28
11.
Stehlík Martin
ZBM8503
R
SK Žabovřesky Brno
66:54
+ 8:25
12.
Palát Petr
ABM7415
C
KOB Moira Brno
67:53
+ 9:24
13.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
BETA URSUS Orienteering
68:31
+ 10:02
14.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB Horní Benešov
68:36
+ 10:07
15.
Chromý Adam
ZBM8841
E
SK Žabovřesky Brno
68:46
+ 10:17
16.
Hájek Daniel
ZBM8919
E
SK Žabovřesky Brno
68:53
+ 10:24
17.
Strejček Petr
TBM7228
C
KOS TJ Tesla Brno
69:00
+ 10:31
18.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
70:14
+ 11:45
19.
Jalový Milan
RBK8347
C
SK Radioklub Blansko
70:25
+ 11:56
20.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
70:37
+ 12:08
21.
Zrník Tomáš
TZL7118
C
SKOB Zlín
70:45
+ 12:16
22.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
71:51
+ 13:22
23.
Ptáček Ondřej
TBM7120
C
KOS TJ Tesla Brno
73:04
+ 14:35
24.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
74:37
+ 16:08
25.
Václavek Tomáš
STE5809
C
SK SKI-OB Šternberk
74:50
+ 16:21
26.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
KOS TJ Tesla Brno
75:50
+ 17:21
27.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak 1. Brněnská
76:06
+ 17:37
28.
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
76:15
+ 17:46
29.
Skřivánek Marcel
JPV7713
C
SK Prostějov
76:28
+ 17:59
30.
Jirka Michal
ZBM8403
C
SK Žabovřesky Brno
79:19
+ 20:50
31.
Dvořáček Petr
TBM7013
C
KOS TJ Tesla Brno
79:33
+ 21:04
32.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA URSUS Orienteering
81:21
+ 22:52
33.
Adámek Libor
ABM6707
C
KOB Moira Brno
82:32
+ 24:03
34.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
84:13
+ 25:44
35.
Denemarek Ivo
ZBM7901
C
SK Žabovřesky Brno
85:17
+ 26:48
36.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak 1. Brněnská
95:55
+ 37:26
37.
Mulicek Ondre
ABM7405
C
KOB Moira Brno
98:56
+ 40:27
38.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
101:25
+ 42:56
39.
Matyáš Petr
LBM8516
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
102:06
+ 43:37
40.
Toman Ondřej
LBM7517
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
102:18
+ 43:49
41.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
111:20
+ 52:51
42.
Čížek Petr
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
128:32
+ 70:03
Brodecký Radek
RBK8004
C
SK Radioklub Blansko
DISK
Klváček Aleš
PTE8527
C
TJ Sokol Ptení
DISK
H21D
6.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matula Petr
RBK8222
C
SK Radioklub Blansko
52:52
2.
Liščinský Tomáš
TBM8411
C
KOS TJ Tesla Brno
56:32
+ 3:40
3.
Svoboda Ladislav
ZBM7523
C
SK Žabovřesky Brno
62:16
+ 9:24
4.
Křivánek Martin
ABM7312
C
KOB Moira Brno
65:50
+ 12:58
5.
Grulich Pavel
JPV7117
C
SK Prostějov
66:06
+ 13:14
6.
Svoboda Petr
ABM7124
C
KOB Moira Brno
90:16
+ 37:24
H35
7.20 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
56:55
2.
Nykodým Petr
TBM6307
C
KOS TJ Tesla Brno
58:26
+ 1:31
3.
Soldán Vladimír
JPV6526
C
SK Prostějov
60:42
+ 3:47
4.
Uchytil Vlastimil
JPV6117
C
SK Prostějov
62:36
+ 5:41
5.
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
65:04
+ 8:09
6.
Šuler Josef
TBM6005
C
KOS TJ Tesla Brno
65:56
+ 9:01
7.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
68:38
+ 11:43
8.
Uhmann Petr
TBM5103
C
KOS TJ Tesla Brno
68:54
+ 11:59
9.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Prostějov
69:26
+ 12:31
10.
Čermák Pavel
TBM6719
C
KOS TJ Tesla Brno
69:54
+ 12:59
11.
Zabloudil Pavel
TBM5003
C
KOS TJ Tesla Brno
70:16
+ 13:21
12.
Kubes Jaromir
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
72:58
+ 16:03
13.
Sláma Dušan
TBM4730
C
KOS TJ Tesla Brno
73:04
+ 16:09
14.
Jalový Vlastimil
RBK6120
C
SK Radioklub Blansko
73:38
+ 16:43
15.
Korpas Jaroslav
LBM6113
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
75:39
+ 18:44
16.
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
82:38
+ 25:43
17.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-TEAM Bruntál
84:06
+ 27:11
18.
Galík Tomáš
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
84:44
+ 27:49
19.
Hruška Tomáš
YBM6401
C
Klub turistů a lyžařů Brno
89:00
+ 32:05
20.
Nikolaj Jordanov
JOR
C
90:56
+ 34:01
21.
Matyáš Petr
LBM6110
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
94:33
+ 37:38
22.
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
97:19
+ 40:24
23.
Kotrle Miroslav
UOL
C
SK UP Olomouc
99:34
+ 42:39
24.
Hájek Petr
ZBM6301
C
SK Žabovřesky Brno
129:58
+ 73:03
MS
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK Mendelu Brno
59:04
+ 2:09
MS
Uhmann Petr
TBM8307
C
KOS TJ Tesla Brno
57:51
+ 0:56
H45
6.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
60:43
2.
Březina Vladimír
SSU5847
C
SK Severka Šumperk
61:16
+ 0:33
3.
Jirka Jiří
LOL5501
C
OK Olomouc
62:55
+ 2:12
4.
Slivečka Jaromír
OBR5603
C
64:12
+ 3:29
5.
Kolařík Zdeněk
SBK5406
C
KOB Start Blansko
64:18
+ 3:35
6.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK UP Olomouc
64:52
+ 4:09
7.
Zaludek Jindrich
TZL5410
C
SKOB Zlín
67:36
+ 6:53
8.
Janota Radovan
SBK5605
C
KOB Start Blansko
69:49
+ 9:06
9.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
71:28
+ 10:45
10.
Komínek Jiří
TBM4639
C
KOS TJ Tesla Brno
72:16
+ 11:33
11.
Jadviščok Ladislav
UOL5101
C
SK UP Olomouc
74:47
+ 14:04
12.
Štěpánek Jiří
LBM5401
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
76:51
+ 16:08
13.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA URSUS Orienteering
78:50
+ 18:07
14.
Janský Jiří
LBM5805
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
84:10
+ 23:27
15.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
84:15
+ 23:32
16.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK UP Olomouc
86:26
+ 25:43
17.
Dufek Jan
TBM4231
C
KOS TJ Tesla Brno
88:03
+ 27:20
18.
Jalový Jaroslav
RBK5719
C
SK Radioklub Blansko
88:26
+ 27:43
19.
Salajka Pavel
LBM5204
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
89:05
+ 28:22
20.
Procházka Jan
TBM4907
C
KOS TJ Tesla Brno
102:05
+ 41:22
21.
Jelínek Roman
ADA5506
C
OOB TJ Spartak Adamov
104:43
+ 44:00
22.
Macků Jaromír
YBM4602
C
Klub turistů a lyžařů Brno
108:52
+ 48:09
23.
Richter Rudolf
ADA5113
C
OOB TJ Spartak Adamov
116:37
+ 55:54
Albert Frantisek
STE5801
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
H55
4.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
45:58
2.
Kresta Čestmír
SBR4201
C
SKOB Bruntál
47:58
+ 2:00
3.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
54:48
+ 8:50
4.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK UP Olomouc
71:06
+ 25:08
5.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Prostějov
76:24
+ 30:26
6.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK UP Olomouc
80:24
+ 34:26
7.
Hynek Vladimír
ZPV3511
C
KOB Prostějov
85:29
+ 39:31
8.
Šauman Václav
LBM3026
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
85:54
+ 39:56
9.
Mach Milan
YBM3519
C
Klub turistů a lyžařů Brno
105:28
+ 59:30
Konečný František
LBM4031
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
DISK
HDR
2.60 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hiršová Gabriela
VBM9651
A
VSK Mendelu Brno
27:10
2.
Švanda Dalibor
ABM0000
C
KOB Moira Brno
28:25
+ 1:15
3.
Blazek Jan
RBK
C
SK Radioklub Blansko
29:09
+ 1:59
4.
Chroustova Sarka
VBM9851
C
VSK Mendelu Brno
29:51
+ 2:41
5.
Korpasová Tereza
LBM9898
B
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
30:20
+ 3:10
6.
Urban Michal
UOL
C
SK UP Olomouc
30:24
+ 3:14
7.
Spurny Radek
PTE95
C
TJ Sokol Ptení
32:20
+ 5:10
8.
Klimánková Kateřina
YBM9751
C
Klub turistů a lyžařů Brno
32:54
+ 5:44
9.
Kotrle Viktor
UOL
C
SK UP Olomouc
33:12
+ 6:02
10.
Uchytilová Vendula
JPV9088
C
SK Prostějov
34:24
+ 7:14
11.
Soldánová Tereza
JPV9899
B
SK Prostějov
34:26
+ 7:16
12.
Zouzelkova Jana
KON
C
KOB Konice
36:10
+ 9:00
13.
Kábová Kateřina
ABM0001
C
KOB Moira Brno
37:48
+ 10:38
14.
Hirš Otakar
VBM9801
A
VSK Mendelu Brno
38:43
+ 11:33
15.
Wolf Robin
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
38:52
+ 11:42
16.
Adamek Filip
ABM0006
C
KOB Moira Brno
47:13
+ 20:03
17.
Svoboda Marek
ABM0101
C
KOB Moira Brno
47:58
+ 20:48
18.
Galíková Kateřina
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
48:06
+ 20:56
19.
Blatny Jan
ABM0004
C
KOB Moira Brno
65:01
+ 37:51
T3
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Obrátil Miroslav
ABM6502
C
KOB Moira Brno
50:02
2.
Robotková Lenka
PBM5451
C
TJ Spartak 1. Brněnská
50:57
+ 0:55
3.
Jasek Milan
TBM6201
C
KOS TJ Tesla Brno
65:10
+ 15:08
4.
Berková Pavlína
RBK7151
C
SK Radioklub Blansko
71:55
+ 21:53
5.
Sestakova
RBK
C
SK Radioklub Blansko
88:11
+ 38:09
6.
Jaskova Monika
TBM63
C
KOS TJ Tesla Brno
100:10
+ 50:08
7.
Soboda Vladimir
PBM2501
C
TJ Spartak 1. Brněnská
102:56
+ 52:54
T5
5.20 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvorak Pavel
DKP
C
Oddíl OB Kotlářka
53:21
2.
Vítová Markéta
DKP8451
C
Oddíl OB Kotlářka
53:55
+ 0:34
3.
Rosenmayer Jiří
ZBM7601
C
SK Žabovřesky Brno
56:22
+ 3:01
4.
Krejčí Pavel
ABR6203
C
A-TEAM Bruntál
56:43
+ 3:22
5.
Mokrý Jan
ABM6611
C
KOB Moira Brno
58:53
+ 5:32
6.
Chmelařová Blanka
JPV6779
C
SK Prostějov
75:35
+ 22:14
7.
Holubova Veronika
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
79:48
+ 26:27
8.
Mazal Mirek
VBM
C
VSK Mendelu Brno
83:50
+ 30:29
9.
Dohnal Pavel
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
93:47
+ 40:26
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz