Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 9. závod ČP MTBO
Kód závodu
040822
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
9. závod ČP MTBO
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
22.08.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Kategorie
D
D18
DE
H18
H19A
H19B
H40
HE
P
D
8.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ryglová Kateřina
TBM7372
TJ Tesla Brno
61:28
+0:00
2.
Fajtová Stanislava
VBA8454
SK Vazka
61:34
+0:06
3.
Vlčková Iva
PFP7451
VŠSK Pedagogická fak
61:53
+0:25
4.
Vondrová Kateřina
OKP7250
C
SK OK 24 Praha
62:04
+0:36
5.
Hašková Eva
VPM7352
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
62:33
+1:05
6.
Kralová Katarina
VSP7450
USK Praha
62:38
+1:10
7.
Urbancová Marcela
TBM7659
C
TJ Tesla Brno
62:58
+1:30
8.
Kučová Martina
XBM7774
Pells
64:35
+3:07
9.
Kmoníčková Marta
LPU7557
TJ Loko Pardubice
65:12
+3:44
10.
Uhnavá Markéta
ZBM8485
SK Žabovřesky Brno
66:18
+4:50
10.
Madla Kolářová
SJC7962
Sportcentrum Jičín
66:18
+4:50
12.
Kohoutová Andrea
BOR6951
OK Jiskra Nový Bor
67:26
+5:58
13.
Svobodová Petra
VPM7450
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
68:37
+7:09
14.
Hančíková Barbora
TZL8853
SKOB Zlín
69:54
+8:26
15.
Kubisková Šárka
ABR7751
C
SK ATIS sport Bruntá
73:28
+12:00
16.
Pastuszková Eliška
VOV7878
VSK VŠB TU Ostrava
74:21
+12:53
17.
Bočková Pavla
TBM7355
C
TJ Tesla Brno
74:22
+12:54
18.
Kašparová Ivana
SSU6951
SK Severka Šumperk
74:45
+13:17
19.
Hanajová Jana
SMR8150
SK SNS Smržovka
77:00
+15:32
20.
Staňková Veronika
SBK8151
KOB Start Blansko
77:56
+16:28
21.
Krafková Ita ml
BOR8156
OK Jiskra Nový Bor
78:24
+16:56
22.
Lemonová Vlasta
SBK7789
KOB Start Blansko
80:20
+18:52
23.
Osladilová Martina
STE7552
SKI-OB Šternberk
81:09
+19:41
24.
Vítová Jana
SVA7351
TJ Baník Svatava
81:29
+20:01
25.
Horká Jana
SSU8292
SK Severka Šumperk
82:35
+21:07
26.
Vachová Ilona
ONO7750
SKOB Ostrov
84:26
+22:58
27.
Voráčová Naďa
SSU8154
SK Severka Šumperk
84:54
+23:26
28.
Rellichová Magdaléna
SMR8250
SK SNS Smržovka
86:33
+25:05
29.
Medlíková Miloslava
SSU5895
SK Severka Šumperk
87:00
+25:32
30.
Blažková Vendula
EKP7952
C
VŠTJ Ekonom Praha
88:31
+27:03
31.
Novotná Marcela
PVP6050
VSK Přírodní vědy UK
89:57
+28:29
32.
Vřešťálová Lucie
TUR7458
TJ Turnov
90:04
+28:36
33.
Lacigová Ivana
5950
93:44
+32:16
34.
Grubauerová Šárka
BOR7562
OK Jiskra Nový Bor
100:07
+38:39
35.
Klíčová Kateřina
TBM7658
C
TJ Tesla Brno
124:32
+63:04
36.
Vlachovská Renata
SSU7562
SK Severka Šumperk
124:45
+63:17
Sladká Zora
ZBM6059
SK Žabovřesky Brno
DISK
Heřmánková Lucie
XBM7562
Pells
DISK
D18
7.80 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
SK Žabovřesky Brno
50:01
+0:00
2.
Fajtlová Jana
VPM8801
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
66:38
+16:37
3.
Kolářová Helena
LTP8651
TJ Loko Teplice
76:17
+26:16
DE
11.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakoubová Markéta
VSP7653
USK Praha
73:09
+0:00
2.
La Carbonara Hana
TBM7652
TJ Tesla Brno
74:27
+1:18
3.
Lacigová Michaela
VSP8150
USK Praha
75:00
+1:51
4.
Folprechtová Jarča
TUR7253
E
TJ Turnov
75:23
+2:14
5.
Chmelíková Jana
LPU7652
TJ Loko Pardubice
75:50
+2:41
6.
Lepšíková Olga
BOR7152
OK Jiskra Nový Bor
77:15
+4:06
7.
Hrdinová Marie
VSP7852
USK Praha
79:50
+6:41
8.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
81:11
+8:02
9.
Gigon Michaela
TBM7753
E
TJ Tesla Brno
81:18
+8:09
10.
Pařízková Věra
SMR7151
SK SNS Smržovka
81:24
+8:15
11.
Ferstlová Lenka
SMR7750
SK SNS Smržovka
87:46
+14:37
12.
Ryšavá Kateřina
ZUP7452
ČZU Praha
88:00
+14:51
13.
Sladká Kateřina
ZBM8554
SK Žabovřesky Brno
93:22
+20:13
14.
Roudná Jana
LPU8351
TJ Loko Pardubice
93:24
+20:15
Wlodarczyk Anna
POL
Polsish MTBO Nationa
DISK
H18
11.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Preissler Adam
PEH8601
SK Peloton Havířov
69:38
+0:00
2.
Hradil Jiří
TZL8601
SKOB Zlín
69:45
+0:07
3.
Pospíšek Marek
TBM8907
C
TJ Tesla Brno
69:50
+0:12
4.
Fajtl Jaroslav
VPM9001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
81:52
+12:14
5.
Sladký Marek
ZBM8604
SK Žabovřesky Brno
83:20
+13:42
6.
Ondřej Antoš
SJC
Sportcentrum Jičín
178:25
+108:47
H19A
17.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bilan Martin
PEH8401
SK Peloton Havířov
81:11
+0:00
2.
Ritter Aleš
ONO7401
SKOB Ostrov
82:10
+0:59
3.
Dědek Martin
TUR7405
A
TJ Turnov
83:29
+2:18
4.
Fibír Tomáš
FSP7901
VŠTJ Stavební fakult
83:46
+2:35
5.
Jašek Petr
ABR7601
A
SK ATIS sport Bruntá
85:18
+4:07
6.
Vraný Jiří
VLI7504
VSK Slavia TU Libere
87:36
+6:25
7.
Dvořáček Petr
TBM7013
A
TJ Tesla Brno
88:52
+7:41
8.
Šňupárek Martin
XBM7107
Pells
88:59
+7:48
9.
Ehl Jiří
ZBM7701
SK Žabovřesky Brno
89:58
+8:47
10.
Petránek Vít
XBM7337
Pells
90:01
+8:50
11.
Kadaník Libor
PHK7204
OK 99 Hradec Králové
90:45
+9:34
12.
Bašus Petr
SCP7400
AC Sparta Praha
91:12
+10:01
13.
Prášek Roman
ZUP7701
ČZU Praha
91:52
+10:41
14.
Urban Jan
SBK7537
KOB Start Blansko
91:55
+10:44
15.
Svoboda Ladislav
ZBM7523
SK Žabovřesky Brno
92:19
+11:08
16.
Vondra Radek
OKP7200
C
SK OK 24 Praha
92:27
+11:16
17.
Hanák Petr
ZUP7401
ČZU Praha
93:41
+12:30
18.
Gryc Tomáš
TBM6903
E
TJ Tesla Brno
95:18
+14:07
19.
Vřešťál Jan
TUR7301
A
TJ Turnov
95:52
+14:41
20.
Hruška Miloš
BBR7501
97:56
+16:45
21.
Anděl Robert
BOR8006
A
OK Jiskra Nový Bor
97:58
+16:47
22.
Votoček Filip
BBR8402
98:25
+17:14
23.
Kroc Dalibor
VIZ7408
TJ Sokol Vizovice
98:38
+17:27
24.
Mencl Miloslav
VSP6505
A
USK Praha
98:42
+17:31
25.
Laššo Petr
TUR7722
A
TJ Turnov
99:55
+18:44
26.
Tomeš Petr
TZL7503
A
SKOB Zlín
100:08
+18:57
27.
Ptáček Jan
TBM7435
A
TJ Tesla Brno
100:58
+19:47
28.
Mudrák Pavel
6919
101:15
+20:04
29.
Lukavec Petr
SMR7800
SK SNS Smržovka
103:02
+21:51
30.
Medlík Jan
SSU8246
SK Severka Šumperk
105:23
+24:12
31.
Sikora Tomáš
SFM7001
A
Sokol Frýdek-Místek
106:18
+25:07
32.
Pastuszek Jakub
TZL7500
A
SKOB Zlín
107:04
+25:53
33.
Arnošt Kamil
VSP7301
USK Praha
108:00
+26:49
34.
Veselý Martin
SBK7502
KOB Start Blansko
108:31
+27:20
35.
Pařízek Petr
SMR7001
SK SNS Smržovka
108:35
+27:24
36.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
111:17
+30:06
37.
Jalový Jaroslav
RBK8145
SK Radioklub Blansko
111:21
+30:10
38.
Kejmar Václav
ZUP7402
ČZU Praha
114:33
+33:22
39.
Kalina Tomáš
PEH8501
SK Peloton Havířov
121:10
+39:59
Novotný Petr
TZL6600
A
SKOB Zlín
DISK
H19B
14.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tománek Daniel
STE7401
SKI-OB Šternberk
79:05
+0:00
2.
Horák Pavel
VSP7200
USK Praha
86:15
+7:10
3.
Frano Michal
SPE7501
86:32
+7:27
4.
Kopáček Miroslav
CHT6049
SK Chrast
86:36
+7:31
5.
Bílý Milan
JES7001
OB KOS Jesenice
86:39
+7:34
6.
Bogar Leoš
BOR8904
OK Jiskra Nový Bor
88:30
+9:25
7.
Balej Vít
SMR7900
SK SNS Smržovka
90:01
+10:56
8.
Štěpánský Václav
ZBM6108
SK Žabovřesky Brno
91:17
+12:12
9.
Suchánek Ladislav
XBM7008
Pells
91:20
+12:15
10.
Vít Daniel
BSO7300
KOB Baník Sokolov
91:36
+12:31
11.
Hasman Jan
VPM6901
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
93:12
+14:07
12.
Sámel Peter
VBA8502
SK Vazka
93:25
+14:20
13.
Kopáček Jan
CHT8510
SK Chrast
94:42
+15:37
14.
Král Jan
XBM6903
Pells
94:45
+15:40
15.
Rejholec Michal
BOR7412
OK Jiskra Nový Bor
97:16
+18:11
16.
Pártl Antonín
97:35
+18:30
17.
Náhlovský David
TBM6512
C
TJ Tesla Brno
98:55
+19:50
18.
Vít Vlastimil
SVA6801
TJ Baník Svatava
99:31
+20:26
19.
Putík Jiří
VLI7505
VSK Slavia TU Libere
99:55
+20:50
20.
Meier Milan
VLI7301
VSK Slavia TU Libere
102:10
+23:05
21.
Pastuszek Filip
TZL7700
SKOB Zlín
102:21
+23:16
22.
Zaoral Petr
SMR7903
SK SNS Smržovka
104:08
+25:03
23.
Šimek Petr
RBK8415
SK Radioklub Blansko
105:44
+26:39
24.
Prokop Zbyněk
SBK7437
KOB Start Blansko
105:52
+26:47
25.
Šňupárek Ondřej
DKP6900
SK Kotlářka Praha
105:55
+26:50
26.
Pucherna Petr
ZUP8002
ČZU Praha
106:25
+27:20
27.
Tišnovský Zdeněk
ZBM6620
SK Žabovřesky Brno
106:36
+27:31
28.
Kazík Marian
CBA6601
ŠK Pucov Bratislava
106:55
+27:50
29.
Grünwald Martin
SBK7903
KOB Start Blansko
107:06
+28:01
30.
Prautsch Pavel
VPM7101
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
108:04
+28:59
31.
Pšenička Miloslav
TEM6101
KOB Temelín
108:56
+29:51
32.
La Carbonara Claudio
TBM7337
TJ Tesla Brno
109:22
+30:17
33.
Brlica Pavel
SBK7447
KOB Start Blansko
110:41
+31:36
34.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
SK Severka Šumperk
112:40
+33:35
35.
Pšenička Jiří
TEM6301
KOB Temelín
113:16
+34:11
36.
Tichavský Tomáš
EKP7709
C
VŠTJ Ekonom Praha
114:02
+34:57
37.
Korýdek Jan
SCP7601
AC Sparta Praha
117:53
+38:48
38.
Princ David
TEM6901
KOB Temelín
121:54
+42:49
39.
Linhart Michal
XBM7801
Pells
123:27
+44:22
40.
Jágr Jaroslav
SBK7649
KOB Start Blansko
124:41
+45:36
41.
Růžička Tomáš
BBR7902
126:07
+47:02
42.
Šorf Ivo
XBM7504
Pells
132:28
+53:23
43.
Hladílek Jan
PZR7848
SKP Žďár nad Sázavou
141:56
+62:51
44.
Švarc Michal
149:33
+70:28
45.
Kubíček Petr
VSP6512
USK Praha
150:07
+71:02
Hodoň Miroslav
VIZ8103
TJ Sokol Vizovice
DISK
Šíma Pavel
PZR7838
SKP Žďár nad Sázavou
DISK
Michal Jiří
PZR8208
SKP Žďár nad Sázavou
DISK
Fujáček Jan
VSP7502
USK Praha
DISK
Bozděch Dan
VSP7309
B
USK Praha
DISK
MS
Roháček Michal
164:17
+85:12
H40
13.40 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
TJ Tesla Brno
82:01
+0:00
2.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
VSK Slavia TU Libere
86:27
+4:26
3.
Řeháček Petr
ABR302
C
SK ATIS sport Bruntá
91:01
+9:00
4.
Sladký Ivan
ZBM5513
SK Žabovřesky Brno
92:36
+10:35
5.
Lepšík Vladislav
BOR5900
OK Jiskra Nový Bor
92:55
+10:54
6.
Nejedlý Petr
TZL5101
SKOB Zlín
93:17
+11:16
7.
Autrata Vlastimil
CBA6001
ŠK Pucov Bratislava
100:22
+18:21
8.
Malatin Juraj
CBA6301
ŠK Pucov Bratislava
101:00
+18:59
9.
Cegielka Jan
POL
Polsish MTBO Nationa
102:56
+20:55
10.
Kolář Jaroslav
LTP5802
TJ Loko Teplice
103:26
+21:25
11.
Ráb František
RBK5301
SK Radioklub Blansko
108:45
+26:44
12.
Vintr Ivan
TZL4501
SKOB Zlín
118:53
+36:52
13.
Pastuszek Pavel
TZL4727
SKOB Zlín
121:09
+39:08
HE
19.50 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Radek Ticháček
SJC7801
E
Sportcentrum Jičín
94:51
+0:00
2.
Rygl Jaroslav
XBM7044
Pells
96:21
+1:30
3.
Tihoň Michal
PHK7905
OK 99 Hradec Králové
96:27
+1:36
4.
Ševčík Martin
TBM7632
E
TJ Tesla Brno
99:50
+4:59
5.
Linhart Aleš
XBM7231
Pells
100:08
+5:17
6.
Šrůta Milan
BOR7703
E
OK Jiskra Nový Bor
102:19
+7:28
7.
Gebas Miroslav
XBM8102
Pells
103:46
+8:55
8.
Podrábský Ctibor
VLI7001
VSK Slavia TU Libere
103:58
+9:07
9.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
105:02
+10:11
10.
Laciga Radek
VSP8200
USK Praha
105:07
+10:16
11.
Zicha Jiří
TZL7701
E
SKOB Zlín
105:19
+10:28
12.
Wohanka Pavel
VRL7501
TJ Spartak Vrchlabí
106:40
+11:49
13.
Jirásek Milan
VSP7403
USK Praha
108:05
+13:14
14.
Hašek Ondřej
VPM6902
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
108:11
+13:20
15.
Sajal Martin
EKP7803
E
VŠTJ Ekonom Praha
108:31
+13:40
16.
Bradna Václav
CHA8000
OK Chrastava
109:27
+14:36
17.
Bureš Pavel
XBM7549
Pells
109:33
+14:42
18.
Laciga Zdenek
VSP5200
USK Praha
109:43
+14:52
19.
Strejček Petr
TBM7228
E
TJ Tesla Brno
110:01
+15:10
20.
Mach Radovan
TBM6605
E
TJ Tesla Brno
110:15
+15:24
21.
Svoboda Jan
SMR7901
SK SNS Smržovka
111:22
+16:31
22.
Schwab David
TBM7401
E
TJ Tesla Brno
111:23
+16:32
23.
Polák Jaroslav
CHA7500
OK Chrastava
111:34
+16:43
24.
Jalový Milan
RBK8347
SK Radioklub Blansko
112:04
+17:13
25.
Kolařík Tomáš
BOR7809
E
OK Jiskra Nový Bor
112:40
+17:49
26.
Haničák Tomáš
XBM7710
Pells
113:00
+18:09
27.
Šabo Mikuláš
VBA7841
SK Vazka
113:37
+18:46
28.
Pucherna Eduard
ZUP7403
ČZU Praha
114:17
+19:26
29.
Entenfellner Peter
AUT
Austria MTBO Team
116:29
+21:38
30.
Hons Michal
SMR7700
SK SNS Smržovka
117:11
+22:20
31.
Hájek Ondřej
TBM7511
E
TJ Tesla Brno
117:13
+22:22
32.
Wohanka Petr
VRL7305
TJ Spartak Vrchlabí
120:09
+25:18
33.
Pilka Matěj
SPE8305
121:02
+26:11
34.
Král Jiří
SSU5941
SK Severka Šumperk
121:17
+26:26
35.
Folprecht Eda
TUR7304
E
TJ Turnov
124:02
+29:11
36.
Parzych Michal
POL
Polsish MTBO Nationa
129:57
+35:06
37.
Šurgan Štefan
XBM7910
Pells
135:12
+40:21
38.
Wrzesinski Jacek
POL
Polsish MTBO Nationa
138:07
+43:16
39.
Krzeminski Pawel
POL
Polsish MTBO Nationa
141:16
+46:25
Procházka Jiří
TBM7633
E
TJ Tesla Brno
DISK
Schachinger Bernhard
AUT
Austria MTBO Team
DISK
P
5.50 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šuta Jiří
25:48
+0:00
2.
Heřman Vít
32:05
+6:17
3.
Mudráková Michaela
37:24
+11:36
4.
Laciga Jakub
VSP9100
USK Praha
38:09
+12:21
5.
Ehlová Pavla
ZBM
SK Žabovřesky Brno
39:35
+13:47
6.
Svoboda Ondřej
44:32
+18:44
7.
Horník Tomáš
45:15
+19:27
8.
Dušek Vladimír
46:56
+21:08
9.
Hančíková Michaela
TZL6559
SKOB Zlín
52:27
+26:39
10.
Brlica Pavel
SBK9339
KOB Start Blansko
65:53
+40:05
11.
Brlica Jan
SBK9501
KOB Start Blansko
92:22
+66:34
Pařízková Anežka
SMR
SK SNS Smržovka
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz