Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Remerx cup 2004
Kód závodu
040530
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Remerx cup 2004
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.05.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
Neděle 30.05.2004 - klasická trať
Kategorie
D
D10-14
D14-18
DE
H10-14
H14-18
H19-39A
H19-39B
H40-
HE
P
D
10.50 km, 4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašková Eva
VPM7352
KOS Plzeň
71:28
2.
Kolářová Madla
SJC7962
Sportcentrum Jičín
73:12
+1:44
3.
Vondrová Kateřina
OKP7250
SK OK 24 Praha
73:33
+2:05
4.
Kohoutová Andrea
BOR6951
Jiskra Nový Bor
74:35
+3:07
5.
Lepšíková Olga
BOR7152
Jiskra Nový Bor
75:06
+3:38
6.
Fajtová Stanislava
VBA8454
ŠSK Vazovova Bratisl
76:31
+5:03
7.
Urbancová Marcela
TBM7659
Tesla Brno
76:45
+5:17
8.
Uhnavá Markéta
ZBM8485
SK Žabovřesky Brno
79:40
+8:12
9.
Krafková Ita ml
BOR8156
Jiskra Nový Bor
80:10
+8:42
10.
Kmoníčková Marta
LPU7557
OK Lok.Pardubice
80:23
+8:55
11.
Víchová Šárka
LPU8352
OK Lok.Pardubice
80:38
+9:10
12.
Ryglová Kateřina
TBM7372
Tesla Brno
83:05
+11:37
13.
Svobodová Petra
VPM7400
KOS Plzeň
83:31
+12:03
14.
Pilcová Petra
ZPV
Železárny Prostějov
86:31
+15:03
15.
Horká Jana
SSU8292
Severka Šumperk
86:38
+15:10
16.
Hojná Silvie
SCP7950
AC Sparta Praha
87:48
+16:20
17.
Šolinová Lucie
PHK8055
OK99 Hradec Králové
88:31
+17:03
18.
Hanáková Markéta
ZUP7851
ČZU Praha
89:36
+18:08
19.
Holíková Kateřina
TBM7371
Tesla Brno
89:40
+18:12
20.
Lamichová Kateřina
PHK8359
OK99 Hradec Králové
90:42
+19:14
21.
Baštová Martina
LPU8453
OK Lok.Pardubice
90:45
+19:17
22.
Ilíková Petra
TZL8102
SKOB Zlín
90:58
+19:30
23.
Kubisková Šárka
ABR7751
A team NOVO Bruntál
91:09
+19:41
24.
Novotná Marcela
PVP6050
VSK Přírodověda
92:25
+20:57
25.
Mulíčková Eva
ABM7469
KOB Moira Brno
92:41
+21:13
26.
Kašparová Ivana
SSU6951
Severka Šumperk
94:49
+23:21
27.
Osladilová Martina
STE7552
SKI OB Šternberk
94:59
+23:31
28.
Piskáčková Zuzana
SCP8453
AC Sparta Praha
95:42
+24:14
29.
Lemonová Vlasta
SBK7789
KOB Start Blansko
99:26
+27:58
30.
Gandělová Alice
TBM7991
Tesla Brno
100:34
+29:06
31.
Jurenová Iveta
TBM6557
Tesla Brno
103:23
+31:55
32.
Folprechtová Hana
TUR6955
A.S.A TJ Tutnov
105:06
+33:38
33.
Bočková Pavla
TBM7355
Tesla Brno
106:32
+35:04
34.
Staňková Veronika
SBK8151
KOB Start Blansko
107:00
+35:32
35.
Pospíšilová Lucie
SKL8201
SMS Team Kladno
108:51
+37:23
36.
Miřatská Monika
TZL7651
SKOB Zlín
109:08
+37:40
37.
Schmidtová Jana
VRL7553
TJ Spartak Vrchlabí
110:36
+39:08
38.
Pastuszková Eliška
TZL7878
SKOB Zlín
112:29
+41:01
39.
Nečasová Petra
TZL8104
SKOB Zlín
113:51
+42:23
40.
Kratschmerová Kateřina
BBR8551
Continental KHS Bike
114:38
+43:10
41.
Králová Eva
VBA4751
ŠSK Vazovova Bratisl
117:22
+45:54
42.
Prevužňáková Iva
SMR7450
SK SNS
124:18
+52:50
43.
Sladká Zora
ZBM6059
SK Žabovřesky Brno
138:11
+66:43
Hlaváčová Lucie
VRL7351
TJ Spartak Vrchlabí
DISK
Medlíková Miloslava
SSU5895
Severka Šumperk
DISK
Pavlíčková Iveta
BOR8151
Jiskra Nový Bor
DISK
Rellichová Magdaléna
SMR8250
SK SNS
DISK
Voráčová Naďa
SSU8154
Severka Šumperk
DISK
Vlachovská Renata
SSU7562
Severka Šumperk
PRŮMĚR
D10-14
5.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolaříková Anna
ZBM9151
SK Žabovřesky Brno
57:48
2.
Trunkátová Klára
XBM
Pells MTBO Team
73:12
+15:24
D14-18
8.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
SK Žabovřesky Brno
50:40
2.
Hančíková Barbora
TZL8853
SKOB Zlín
51:29
+0:49
3.
Pilcová Barbora
ZPV
Železárny Prostějov
79:29
+28:49
DE
13.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gigon Michaela
TBM7753
Tesla Brno
67:56
2.
Lacigová Michaela
VSP8150
USK Praha
69:45
+1:49
3.
Jakoubová Markéta
VSP7653
USK Praha
72:04
+4:08
4.
Chudíková Barbora
SJI7850
OK Jihlava
72:17
+4:21
5.
Chmelíková Jana
LPU7652
OK Lok.Pardubice
73:05
+5:09
6.
Ryšavá Kateřina
ZUP7452
ČZU Praha
76:00
+8:04
7.
Hrdinová Marie
VSP7852
USK Praha
76:54
+8:58
8.
Ferstlová Lenka
SMR7750
SK SNS
79:52
+11:56
9.
Folprechtová Jarča
TUR7253
A.S.A TJ Tutnov
80:20
+12:24
10.
Pařízková Věra
SMR7151
SK SNS
83:06
+15:10
11.
Sladká Kateřina
ZBM8554
SK Žabovřesky Brno
83:33
+15:37
12.
Loubková Ivana
BOR8053
Jiskra Nový Bor
83:34
+15:38
13.
La Carbonara Hana
TBM7652
Tesla Brno
84:38
+16:42
14.
Kraj Anna
PL
Polsko
86:04
+18:08
15.
Roudná Jana
LPU8351
OK Lok.Pardubice
98:32
+30:36
16.
Wlodarczyk Anna
PL
Polsko
98:50
+30:54
H10-14
8.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nykodým Miloš
TBM9005
Tesla Brno
54:52
2.
Šperka Václav
ZBM
SK Žabovřesky Brno
65:34
+10:42
3.
Hnilica Přemek
KSU9141
Klub vytrvalostních
72:08
+17:16
4.
Laciga Jakub
VSP9100
USK Praha
74:42
+19:50
Tišnovský Martin
ZBM9120
SK Žabovřesky Brno
DISK
Vakant
DISK
H14-18
13.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hradil Jiří
TZL8601
SKOB Zlín
68:22
2.
Pospíšek Marek
TBM8907
Tesla Brno
72:23
+4:01
3.
Bogar František
BOR8904
Jiskra Nový Bor
79:46
+11:24
4.
Zdrubecký Tomáš
SKL8601
SMS Team Kladno
80:02
+11:40
5.
Bobek Tomáš
BBR8901
Continental KHS Bike
91:11
+22:49
6.
Zdrubecký Radek
SKL8801
SMS Team Kladno
95:06
+26:44
7.
Soukup Petr
SKL8701
SMS Team Kladno
102:47
+34:25
8.
Ďurčo Jakub
TPA8901
ŠK Panda Topolčianky
107:26
+39:04
9.
Vozda Vojtěch
KSU9040
Klub vytrvalostních
111:42
+43:20
H19-39A
18.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ehl Jiří
ZBM7701
SK Žabovřesky Brno
95:33
2.
Bilan Martin
PEH8401
SK Peloton Havířov
95:50
+0:17
3.
Dědek Martin
TUR7405
A.S.A TJ Tutnov
97:58
+2:25
4.
Sikora Tomáš
SFM7001
TJ Sokol Frýdek-Míst
98:12
+2:39
5.
Jašek Petr
ABR7601
A team NOVO Bruntál
98:42
+3:09
6.
Hendrych Martin
SJI7828
OK Jihlava
99:30
+3:57
7.
Anděl Robert
BOR8006
Jiskra Nový Bor
99:54
+4:21
8.
Ptáček Jan
TBM7435
Tesla Brno
100:37
+5:04
9.
Prášek Roman
ZUP7701
ČZU Praha
101:06
+5:33
10.
Dvořáček Petr
TBM7013
Tesla Brno
101:12
+5:39
11.
Svoboda Ladislav
ZBM7523
SK Žabovřesky Brno
102:13
+6:40
12.
Fišer Petr
TZL7501
SKOB Zlín
102:43
+7:10
13.
Urban Jan
SBK7537
KOB Start Blansko
102:58
+7:25
14.
Hanák Petr
ZUP7401
ČZU Praha
103:04
+7:31
15.
Vraný Jiří
VLI7504
VSK Slavia TU Libere
104:53
+9:20
16.
Drbohlav Tomáš
TUR7702
A.S.A TJ Tutnov
105:26
+9:53
17.
Bašus Petr
SCP7400
AC Sparta Praha
105:49
+10:16
18.
Mudrák Pavel
MM 6919
MM Brno
106:06
+10:33
19.
Brnovják David
SKL8501
SMS Team Kladno
106:25
+10:52
20.
Kvapil Petr
TUR7410
A.S.A TJ Tutnov
106:39
+11:06
21.
Medlík Jan
SSU8246
Severka Šumperk
106:57
+11:24
22.
Arnošt Kamil
VSP7301
USK Praha
107:24
+11:51
23.
Hruška Miloš
BBR7501
Continental KHS Bike
109:38
+14:05
24.
Veselý Martin
SBK7502
KOB Start Blansko
110:09
+14:36
25.
Jalový Jaroslav
RBK8145
SK Radioklub Blansko
111:27
+15:54
26.
Kalina Tomáš
PEH8501
SK Peloton Havířov
112:10
+16:37
27.
Novotný Petr
TZL6600
SKOB Zlín
112:34
+17:01
28.
Hubík Martin
TBM8503
Tesla Brno
113:38
+18:05
29.
Pařízek Petr
SMR7001
SK SNS
114:44
+19:11
30.
Kroc Dalibor
VIZ7408
TJ Sokol Vizovice
114:55
+19:22
31.
Rada Jan
TBM6903
Tesla Brno
115:01
+19:28
32.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
KOS Plzeň
115:52
+20:19
33.
Preissler Adam
PEH8601
SK Peloton Havířov
116:51
+21:18
34.
Prevužňák Martin
SMR7400
SK SNS
123:17
+27:44
35.
Zedník Jakub
TBM8410
Tesla Brno
123:36
+28:03
36.
Tomeš Petr
TZL7503
SKOB Zlín
124:14
+28:41
37.
Pašek František
ZUP7601
ČZU Praha
127:30
+31:57
Laššo Petr
TUR7722
A.S.A TJ Tutnov
DISK
Lukavec Petr
SMR7800
SK SNS
DISK
Blažek Martin
TZL
SKOB Zlín
DISK
H19-39B
15.00 km
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bílý Milan
JES7001
KOS Jesenice
82:24
2.
Havel Tomáš
TUR7904
A.S.A TJ Tutnov
84:44
+2:20
3.
Horák Pavel
VSP7200
USK Praha
85:23
+2:59
4.
Pucherna Petr
ZUP8002
ČZU Praha
87:39
+5:15
5.
Tománek Daniel
STE7401
SKI OB Šternberk
88:23
+5:59
6.
Kazík Marian
CBA6601
Pucov ŠK Bratislava
88:36
+6:12
7.
Skoupý Jan
STE7001
SKI OB Šternberk
89:10
+6:46
8.
Jiran Jan
PHK7701
OK99 Hradec Králové
91:15
+8:51
9.
Odvody Zdeněk
LPU8206
OK Lok.Pardubice
91:29
+9:05
10.
Zuzčák Igor
TPA6741
ŠK Panda Topolčianky
91:39
+9:15
11.
Kejmar Václav
ZUP7402
ČZU Praha
91:54
+9:30
12.
Fukátko Jan
LPU8105
OK Lok.Pardubice
92:13
+9:49
13.
Pucherna Jan
SCP7701
AC Sparta Praha
92:23
+9:59
14.
Pastuszek Filip
TZL7700
SKOB Zlín
92:26
+10:02
15.
Putík Jiří
VLI7505
VSK Slavia TU Libere
92:47
+10:23
16.
Kopáček Miroslav
CHT6049
SK Chrast
92:48
+10:24
17.
Šimek Petr
RBK8415
SK Radioklub Blansko
93:27
+11:03
18.
Tišnovský Zdeněk
ZBM6620
SK Žabovřesky Brno
94:17
+11:53
19.
Antoš Svatopluk
SJC6602
Sportcentrum Jičín
94:33
+12:09
20.
Štěpánský Václav
ZBM6108
SK Žabovřesky Brno
94:51
+12:27
21.
Náhlovský David
TBM6512
Tesla Brno
96:11
+13:47
22.
Grunwald Martin
SBK7903
KOB Start Blansko
96:58
+14:34
23.
Brlica Pavel
TBM6517
Tesla Brno
98:31
+16:07
24.
Faltejsek Lukáš
TUR7703
A.S.A TJ Tutnov
98:39
+16:15
25.
Frano Peter
SPE7101
TJ Sokol Pezinok
99:59
+17:35
26.
Vozda Jiří
KSU6149
Klub vytrvalostních
100:47
+18:23
27.
Šíma Pavel
PZR7838
SKP Žďár n/Sázavou
101:21
+18:57
28.
Frano Michal
SPE7501
TJ Sokol Pezinok
102:16
+19:52
29.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
Severka Šumperk
102:33
+20:09
30.
Kalenský Tomáš
SJC8015
Sportcentrum Jičín
102:40
+20:16
31.
Drbal Jan
PGP7101
SK Praga Praha
102:41
+20:17
32.
Ptáček Ondřej
TBM7120
Tesla Brno
104:34
+22:10
33.
Pecha Peter
TPA7041
ŠK Panda Topolčianky
105:17
+22:53
34.
Švanda David
ABM7001
KOB Moira Brno
106:55
+24:31
35.
Slezák Miroslav
NSU7201
Sporton Šumperk
107:54
+25:30
36.
Mulíček Ondřej
ABM7405
KOB Moira Brno
108:25
+26:01
37.
Pesničák Jan
SMR7902
SK SNS
110:07
+27:43
38.
Jirásek Radek
LPU7802
OK Lok.Pardubice
113:02
+30:38
39.
Rejholec Michal
BOR7412
Jiskra Nový Bor
113:38
+31:14
40.
Meier Milan
VLI7301
VSK Slavia TU Libere
114:10
+31:46
41.
Charousek Karel
SJC7555
Sportcentrum Jičín
114:18
+31:54
42.
Linhart Michal
XBM7801
Pells MTBO Team
115:15
+32:51
43.
Hodoň Miroslav
VIZ8103
TJ Sokol Vizovice
115:53
+33:29
44.
Doležal Pavel
SKL7701
SMS Team Kladno
116:41
+34:17
45.
Morávek Petr
SMR7701
SK SNS
116:42
+34:18
46.
Dobrovolný Jan
PZR7848
SKP Žďár n/Sázavou
116:53
+34:29
47.
Kočandrle Petr
VPM7102
KOS Plzeň
117:11
+34:47
48.
Otoupalík Honza
MM
MM Brno
117:14
+34:50
49.
La Carbonara Claudio
TBM7337
Tesla Brno
117:29
+35:05
50.
Pavelek Michal
SPE7902
TJ Sokol Pezinok
118:37
+36:13
51.
Egyud Patrik
TPA7302
ŠK Panda Topolčianky
119:28
+37:04
52.
Štregl Tomáš
VRL7406
TJ Spartak Vrchlabí
121:05
+38:41
53.
Kopáček Jan
CHT8510
SK Chrast
121:36
+39:12
54.
Sochor Jan
SBK6922
KOB Start Blansko
124:09
+41:45
55.
Havránek Jan
SMR8001
SK SNS
124:47
+42:23
56.
Dušek Vladimír
MM
MM Brno
127:03
+44:39
57.
Mikšík Pavel
OBM6501
Orientační sporty Br
127:45
+45:21
58.
Brlica Pavel
SBK7447
KOB Start Blansko
128:22
+45:58
59.
Jedruch Stanislav
TZL7300
SKOB Zlín
131:37
+49:13
60.
Butas Ivan
SPE7201
TJ Sokol Pezinok
132:25
+50:01
61.
Růžička Tomáš
BBR7902
Continental KHS Bike
138:04
+55:40
62.
Malý Martin
TBM7610
Tesla Brno
149:51
+67:27
63.
Janos Filip
SPE
TJ Sokol Pezinok
151:46
+69:22
64.
Zenis Josef
SPE7301
TJ Sokol Pezinok
200:31
+118:07
Kubíček Pert
VSP6512
USK Praha
DISK
Prokop Zbyněk
SBK7437
KOB Start Blansko
DISK
Zaoral Petr
SMR7903
SK SNS
DISK
Bozděch Dan
VSP7309
USK Praha
DISK
Michal Jiří
PZR8202
SKP Žďár n/Sázavou
DISK
Hnilica Radovan
KSU
Klub vytrvalostních
DISK
H40-
13.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ďurčo Peter
TPA6301
ŠK Panda Topolčianky
70:12
2.
Kolář Rudolf
ABR6301
A team NOVO Bruntál
71:07
+0:55
3.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
VSK Slavia TU Libere
75:20
+5:08
4.
Autrata Vlastimil
CBA6001
Pucov ŠK Bratislava
80:47
+10:35
5.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
Tesla Brno
81:55
+11:43
6.
Jelinek Petr
TZL4902
SKOB Zlín
82:09
+11:57
7.
Řeháček Petr
ABR6302
A team NOVO Bruntál
82:25
+12:13
8.
Křeček Mirek
ZPV6213
Železárny Prostějov
82:40
+12:28
9.
Novotný Vladimír
ABR6202
A team NOVO Bruntál
83:14
+13:02
10.
Nejedlý Petr
TZL5101
SKOB Zlín
83:15
+13:03
11.
Sladký Ivan
ZBM5513
SK Žabovřesky Brno
84:02
+13:50
12.
Nykodým Petr
TBM6307
Tesla Brno
84:13
+14:01
13.
Vrábel Jaromír
SBR6102
Slavoj Bruntál
86:46
+16:34
14.
Cegielka Jan
PL
Polsko
90:18
+20:06
15.
Jelinek Vit
TZL5102
SKOB Zlín
91:20
+21:08
16.
Jalový Jaroslav
RBK5719
SK Radioklub Blansko
101:39
+31:27
17.
Vojtášek Jan
SBR5301
Slavoj Bruntál
106:00
+35:48
18.
Ráb František
RBK5302
SK Radioklub Blansko
106:10
+35:58
19.
Pastuszek Pavel
TZL4727
SKOB Zlín
109:31
+39:19
20.
Pospíšil Aleš
YBM6001
KTL Brno
111:52
+41:40
21.
Najbrt Pavel
VIZ5901
TJ Sokol Vizovice
112:31
+42:19
22.
Barták Miroslav
MKP6400
Meteor Kačerov
138:38
+68:26
Otrusina Michal
ABM6301
KOB Moira Brno
DISK
Baier Viktor
DVP6304
Sokol Spořilov
DISK
Vintr Ivan
TZL4501
SKOB Zlín
DISK
HE
20.50 km, 3 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ševčík Martin
TBM7632
Tesla Brno
88:38
2.
Tomeček Lubomír
BBR7901
Continental KHS Bike
89:31
+0:53
3.
Šabo Mikuláš
VBA7841
ŠSK Vazovova Bratisl
99:16
+10:38
4.
Lauerman Jan
SJI7419
OK Jihlava
99:54
+11:16
5.
Jirásek Milan
VSP7403
USK Praha
100:20
+11:42
6.
Sajal Martin
EKP7803
VŠTJ Ekonom Praha
102:10
+13:32
7.
Rygl Miroslav
VSP7206
USK Praha
102:17
+13:39
8.
Jalový Milan
RBK8347
SK Radioklub Blansko
103:32
+14:54
9.
Venhoda Milan
SJI7104
OK Jihlava
103:35
+14:57
10.
Strejček Petr
TBM7228
Tesla Brno
103:36
+14:58
11.
Šrůta Milan
BOR7706
Jiskra Nový Bor
103:53
+15:15
12.
Laciga Zdeněk
VSP5200
USK Praha
105:26
+16:48
13.
Ticháček Radek
SJC7801
Sportcentrum Jičín
105:44
+17:06
14.
Svoboda Jan
SMR7901
SK SNS
106:13
+17:35
15.
Pilka Matěj
SPE8305
TJ Sokol Pezinok
107:13
+18:35
16.
Boudný Jan
SJI7417
OK Jihlava
107:33
+18:55
17.
Pucherna Eduard
ZUP7403
ČZU Praha
108:02
+19:24
18.
Laciga Radek
VSP8200
USK Praha
108:03
+19:25
19.
Král Jiří
SSU5941
Severka Šumperk
108:13
+19:35
20.
Hašek Ondřej
VPM6902
KOS Plzeň
108:24
+19:46
21.
Wohanka Petr
VRL7305
TJ Spartak Vrchlabí
108:50
+20:12
22.
Hájek Ondřej
TBM7511
Tesla Brno
109:55
+21:17
23.
Zurynek Jan
VLI7002
VSK Slavia TU Libere
109:59
+21:21
24.
Mach Radovan
TBM6605
Tesla Brno
110:17
+21:39
25.
Redlich Tomáš
VSP8201
USK Praha
110:38
+22:00
26.
Prášil Aleš
SJI7415
OK Jihlava
113:23
+24:45
27.
Kolařík Tomáš
BOR7809
Jiskra Nový Bor
113:43
+25:05
28.
Žíla Vladimír
BOR6800
Jiskra Nový Bor
124:11
+35:33
29.
Zicha Jiří
TZL7701
SKOB Zlín
125:13
+36:35
30.
Blachut Igor
PL
Polsko
125:23
+36:45
31.
Moszkowicz Pawel
PL
Polsko
126:15
+37:37
32.
Wohanka Pavel
VRL7501
TJ Spartak Vrchlabí
129:10
+40:32
33.
Hons Michal
SMR7700
SK SNS
129:13
+40:35
34.
Schwab David
TBM7401
Tesla Brno
129:19
+40:41
35.
Krasuski Marcin
PL
Polsko
133:04
+44:26
36.
Bobek Jan
BBR8301
Continental KHS Bike
143:08
+54:30
Folprecht Eda
TUR7304
A.S.A TJ Tutnov
DISK
Sokalski Krzysztof
PL
Polsko
DISK
Vala Radek
BBR8401
Continental KHS Bike
DISK
P
5.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Višňová Michaela
BBR
Continental KHS Bike
36:44
2.
Ptáčník Hynek
KPR
Kolo Protivanov
39:30
+2:46
3.
Dušková Radana
MM
MM Brno
44:31
+7:47
4.
Paděrová Alena
BRL
Brno Líšeň
44:46
+8:02
5.
Malá Michaela
MM
MM Brno
46:00
+9:16
6.
Gajdoš Jan
JPV8913
OB Prostějov
47:15
+10:31
7.
Kidles Vojta
MKP8000
Meteor Kačerov
51:38
+14:54
8.
Hančíková Michaela
TZL6559
SKOB Zlín
56:39
+19:55
9.
Pokorná Martina
RBK8355
SK Radioklub Blansko
57:20
+20:36
10.
Bílá Kateřina
JES7651
KOS Jesenice
60:09
+23:25
11.
Vidmuchová Martina
JPV7175
OB Prostějov
61:19
+24:35
12.
Kratochvíl Jaroslav
XBM
Pells MTBO Team
61:23
+24:39
13.
Pulec Pavel
VBM6201
VSK MZLU Brno
65:34
+28:50
14.
Najbrtová Bára
VIZ
TJ Sokol Vizovice
71:14
+34:30
15.
Král Pavel
TBM
Tesla Brno
75:31
+38:47
16.
Jenešová Markéta
RBK
SK Radioklub Blansko
77:23
+40:39
17.
Dresčík Vladimír
DVP6309
Sokol Spořilov
87:35
+50:51
18.
Typovský Vladislav
ZBM
SK Žabovřesky Brno
91:28
+54:44
19.
Cmero Tomáš
SPE
TJ Sokol Pezinok
102:14
+65:30
20.
Brlica Jan
SBK9501
KOB Start Blansko
104:46
+68:02
21.
Pulec Vojtěch
VBM8902
VSK MZLU Brno
131:45
+95:01
Jágr Jaroslav
SBK7504
KOB Start Blansko
DISK
Typovský Michal
ZBM
SK Žabovřesky Brno
DISK
Bartoník Pavel
BRL
Brno Líšeň
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz