Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 7. Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa
Kód závodu
040307
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
7. Brutus Extreme Orienteering - 2. etapa
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
07.03.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Vizovice - sokolovna
Použitá mapa
7. Brutus Extreme Orienteering
Pořadatel
GMO - Gemma Marathon Orienteering
Kategorie
MIX
MM
TUR
MIX
22.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopecký - Jahnová
CT
C Ctirad Chomutov
2
1.55
2.
Jirků - Haluzová
EK
C VŠTJ Ekonom Praha
1
5.21
3.
Rafaj - Hucková
EK
C VŠTJ Ekonom Praha
2
2.40
4.
Hora - Horová
VS
C USK Praha
1
4.26
5.
Klapka - Glabazňová
OP
C Opava - Vrchlabí
2
6.08
6.
Stanovský - Špačková
MF
C VŠSK MFF UK Praha
2
1.35
7.
Paloncý - Paloncýová
KS
C Klub vytrval. sportů Šump
rk 2
4.10
8.
Rapant - Cahlová
GM
C Gemma Marathon Orienteeri
g 1
9.51
9.
Krejčík - Žaludková
WI
C Wallachian Independent Te
m 2
2.37
10.
Kalina - Klajblová
HA
C SKOB Baník Havířov
2
0.07
11.
Zlatník - Zlatníková
TZ
C SKOB Zlín
2
9.04
Kadaňka - Syslová
VM
C Valašský Třebíč
DISK
Pastuszek - Stackeová
TZ
C SKOB Zlín
DISK
MS
Krajča - Kusbach
TZ
C SKOB Zlín
1
9.53
MM
23.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šmerda - Kubeček
SY
C HO Synthesia
2
1.35
2.
Schroter - Žáček
HA
C Harcov - FS Praha
2
1.41
3.
Langer - Zajíc
AO
C Aktiv.pohyb FIZA+B153 Ban
k Os 2
6.40
4.
Štola - Fátor
HA
C HAM Team
2
9.02
TUR
15.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Eid - Cahel
TZ
C SKOB Zlín
1
4.01
2.
Stránský - Sýkora
MF
C VŠSK MFF UK Praha
1
5.46
3.
Voves - Panáčková
PC
C Plzeň - Česká Lípa
2
6.04
4.
Štěpánek - Štor
HA
C HAM Team
2
2.54
Kalendová - Horynová
GM
C Gemma Marathon Orienteeri
g
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz