Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Memoriál zeměměřiče Křoupala - X. ročník
Kód závodu
040131
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Memoriál zeměměřiče Křoupala - X. ročník
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
31.01.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Kategorie
D14A
D16A
D18A
D20A
D21A
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
DE
H14A
H16A
H18A
H20A
H21A
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
HE
TN
TP
D14A
3.40 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mechlová Lenka
PTK9050
C
OK Potůčky
27:09
2.
Kubátová Zuzka
VRL9151
C
TJ Spartak Vrchlabí
28:20
+1:11
3.
Jelínková Šárka
PGP9153
C
SK Praga
35:42
+8:33
4.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
C
SK Univerzita Palack
35:57
+8:48
5.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
C
SK LOB Nová Paka
36:05
+8:56
6.
Neumannová Kateřina
PVP9250
A
VSK Přírodní vědy UK
39:21
+12:12
7.
Čermáková Kristýna
PGP9154
C
SK Praga
42:42
+15:33
8.
Vágnerová Denisa
NPA8953
C
SK LOB Nová Paka
42:45
+15:36
9.
Procházková Olga
SJC9152
C
Sportcentrum Jičín
45:24
+18:15
10.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostě
61:59
+34:50
D16A
4.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hančíková Hana
TZL8852
A
SKOB Zlín
27:15
2.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
27:44
+0:29
3.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
28:58
+1:43
4.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
30:22
+3:07
5.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
31:20
+4:05
6.
Kratschmerová Ivona
VRB9050
A
SK při gymnáziu Vrbn
31:43
+4:28
7.
Augustinová Bohdana
JIL8952
A
OK Jilemnice
32:16
+5:01
8.
Hlavová Hana
KON8888
B
KOB Konice
33:43
+6:28
9.
Pilcová Barbora
OBR8977
A
Oddíl OB Ski-sport B
34:45
+7:30
10.
Hlavová Jindra
KON8989
C
KOB Konice
39:53
+12:38
11.
Hančíková Barbora
TZL8853
A
SKOB Zlín
40:46
+13:31
12.
Kopáčková Iva
CHT8851
B
SK Chrast
42:03
+14:48
13.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
42:57
+15:42
14.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
C
SK Kotlářka Praha
43:33
+16:18
15.
Jelínková Zora
PGP8851
C
SK Praga
44:21
+17:06
16.
Veličková Monika
VRB8951
A
SK při gymnáziu Vrbn
44:59
+17:44
17.
Mundlová Michaela
NEJ8850
C
TJ Jiskra Nejdek /ly
46:54
+19:39
18.
Papežová Anna
TUR8951
C
TJ Turnov
47:12
+19:57
19.
Peterová Alena
DOB8953
B
KOB Dobruška
49:10
+21:55
20.
Klečková Lucie
HAV8852
C
SKOB Baník Havířov
49:20
+22:05
21.
Poklopová Lenka
UOL8951
C
SK Univerzita Palack
51:43
+24:28
22.
Kafková Tereza
SJI8956
C
OK Jihlava
69:02
+41:47
23.
Šediváková Helena
LPU8898
C
OK Lokomotiva Pardub
75:19
+48:04
MS
Volf Daniel
TUR8853
C
TJ Turnov
50:41
+23:26
D18A
5.40 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Višváderová Kateřina
VRB8650
A
SK při gymnáziu Vrbn
34:54
2.
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
35:57
+1:03
3.
Mikulová Ada
SJC8668
B
Sportcentrum Jičín
36:08
+1:14
4.
Sombotová Jana
LTU8651
A
TJ Loko Trutnov
38:36
+3:42
5.
Mališová Barbora
DKP8654
C
SK Kotlářka Praha
41:21
+6:27
6.
Bochenková Martina
DKP8758
B
SK Kotlářka Praha
41:54
+7:00
7.
Vlažná Lucie
LCE8762
B
TJ Slovan Luhačovice
43:12
+8:18
8.
Masopustová Eliška
DKP8656
B
SK Kotlářka Praha
43:34
+8:40
9.
Foglarová Kamila
DKP8655
C
SK Kotlářka Praha
43:38
+8:44
10.
Juračková Jana
LPU8653
C
OK Lokomotiva Pardub
52:44
+17:50
11.
Hermanová Zuzana
LPU8752
C
OK Lokomotiva Pardub
54:10
+19:16
12.
Dlouhá Veronika
DKP8657
C
SK Kotlářka Praha
58:59
+24:05
13.
Mrštíková Květa
LPU8753
C
OK Lokomotiva Pardub
62:48
+27:54
14.
Bartošová Ivana
PVP8751
C
VSK Přírodní vědy UK
65:59
+31:05
D20A
5.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrušková Lenka
OSN8569
A
SK Orient. sporty No
36:52
2.
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
38:38
+1:46
3.
Zlesáková Daniela
JIL8451
A
OK Jilemnice
40:18
+3:26
4.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
41:10
+4:18
5.
Kovářová Kristýna
DKP8450
A
SK Kotlářka Praha
41:53
+5:01
6.
Jindřišková Martina
JIL8552
A
OK Jilemnice
44:19
+7:27
7.
Višňová Michaela
VRB8456
A
SK při gymnáziu Vrbn
45:26
+8:34
8.
Hrouzová Pavlína
VRB8559
A
SK při gymnáziu Vrbn
47:32
+10:40
9.
Kratschmerová Kateřina
VRB8558
A
SK při gymnáziu Vrbn
49:16
+12:24
10.
Fukátková Pavla
NPA8551
A
SK LOB Nová Paka
49:38
+12:46
11.
Machová Jiřina
JIL8452
A
OK Jilemnice
50:13
+13:21
12.
Jindřišková Petra
JIL8457
C
OK Jilemnice
55:22
+18:30
13.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
C
SK Junior Prostějov
66:16
+29:24
14.
Tvarůžková Petra
SJI8452
C
OK Jihlava
70:16
+33:24
15.
Zemanová Šárka
SJI8553
C
OK Jihlava
74:19
+37:27
D21A
6.20 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
La Carbonara Hana
TBM7652
A
TJ Tesla Brno
39:14
2.
Horynová Martina
JIL8399
A
OK Jilemnice
40:02
+0:48
3.
Horová Magda
SZP5450
A
Slovan zdravotník Pr
41:25
+2:11
4.
Ryglová Kateřina
TBM7372
E
TJ Tesla Brno
41:26
+2:12
5.
Hrazdirová Iva
PVP8152
A
VSK Přírodní vědy UK
42:12
+2:58
6.
Kubisková Šárka
ABR7751
B
SK ATIS sport Bruntá
44:55
+5:41
7.
Sikorová Miroslava
VIZ7658
A
TJ Sokol Vizovice
45:41
+6:27
8.
Klapalová Pavla
EKP7051
A
VŠTJ Ekonom Praha
46:10
+6:56
9.
Zakouřilová Helena
TUV7453
A
SOK TJ Turnov
46:29
+7:15
10.
Janíčková Jitka
OSN7356
B
SK Orient. sporty No
46:50
+7:36
11.
Marečková Kateřina
OSN7558
B
SK Orient. sporty No
46:51
+7:37
12.
Hašková Eva
VPM7352
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
47:06
+7:52
13.
Zurynková Jana
EKP7053
E
VŠTJ Ekonom Praha
47:32
+8:18
14.
Maunová Romana
EKP8350
C
VŠTJ Ekonom Praha
47:38
+8:24
15.
Paulíčková Renata
SJI8057
E
OK Jihlava
47:39
+8:25
16.
Sobotová Jana
VPM7250
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
49:12
+9:58
17.
Kotecká Michaela
TBM7856
C
TJ Tesla Brno
50:56
+11:42
18.
Janovská Petra
PGP7355
C
SK Praga
51:00
+11:46
19.
Kašková Kateřina
CHA7850
C
OK Chrastava
52:21
+13:07
20.
Pecková Ivana
EKP6252
B
VŠTJ Ekonom Praha
52:37
+13:23
21.
Hoffmannová Johana
JPV7852
C
SK Junior Prostějov
52:44
+13:30
22.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
B
SK Orient. sporty No
53:54
+14:40
23.
Kalenská Romana
SJC8351
C
Sportcentrum Jičín
54:06
+14:52
24.
Dudová Kateřina
FSP7653
C
VŠTJ Stavební fakult
54:38
+15:24
25.
Hlubučková Dominika
CHA7750
C
OK Chrastava
54:56
+15:42
26.
Valentová Helena
PGP6550
B
SK Praga
55:34
+16:20
27.
Křečková Petra
ZPV7076
B
KOB Železárny Prostě
55:47
+16:33
28.
Prevužňáková Iva
EJN7451
A
Sportovní kluby Bříz
57:09
+17:55
29.
Bartošová Zdeňka
PVP8251
C
VSK Přírodní vědy UK
58:29
+19:15
30.
Chaloupková Marie
SLP8151
C
SK Slavia Praha
59:56
+20:42
31.
Bernátková Markéta
PVP7751
C
VSK Přírodní vědy UK
61:03
+21:49
32.
Havlíčková Vendula
DKP8350
C
SK Kotlářka Praha
68:00
+28:46
33.
Kuncová Jana
UOL7854
C
SK Univerzita Palack
68:06
+28:52
34.
Švédová Lenka
PBM8153
C
TJ Spartak První Brn
68:59
+29:45
35.
Janebová Zuzana
FSP7555
C
VŠTJ Stavební fakult
69:53
+30:39
36.
Borovičková Lenka
CHP7350
C
VSK Chemie Praha
76:36
+37:22
37.
Švédová Ifka
PBM7752
C
TJ Spartak První Brn
91:29
+52:15
38.
Dobrovolná Lenka
SLP7963
C
SK Slavia Praha
94:08
+54:54
39.
Klofáčová Romana
SLP6951
C
SK Slavia Praha
109:15
+70:01
D35B
5.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
52:17
2.
Kamenická Lenka
OSN6955
C
SK Orient. sporty No
54:12
+1:55
3.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzita Palack
57:32
+5:15
4.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
Sokol Dobřichovice
62:57
+10:40
5.
Čechmánková Helena
PVP6450
C
VSK Přírodní vědy UK
65:55
+13:38
6.
Hanzlová Svatava
PEH6651
C
SK Peloton Havířov
76:49
+24:32
7.
Procházková Miluše
DCE5450
C
Sokol Dobřichovice
77:10
+24:53
8.
Hančíková Michaela
TZL6559
C
SKOB Zlín
79:13
+26:56
9.
Suková Eva
MFP6450
C
VŠSK MFF UK Praha
94:14
+41:57
10.
Zelenková Martina
MFP6550
C
VŠSK MFF UK Praha
98:07
+45:50
11.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodní vědy UK
100:51
+48:34
D40B
5.40 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dohnalová Jindra
ABR6251
C
SK ATIS sport Bruntá
40:16
2.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
C
OK Jilemnice
42:56
+2:40
3.
Zuzánková Růžena
EJN6051
C
Sportovní kluby Bříz
46:12
+5:56
4.
Bochenková Jana
EKP6150
C
VŠTJ Ekonom Praha
50:18
+10:02
5.
Černíková Zdeňka
OSN5964
C
SK Orient. sporty No
51:41
+11:25
6.
Hrabánková Ilona
PVP6251
C
VSK Přírodní vědy UK
53:53
+13:37
7.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
55:25
+15:09
8.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga
58:23
+18:07
9.
Ježková Regina
SSP6350
C
SK Stopa Praha
69:30
+29:14
10.
Kuncířová Milena
JHB6452
C
TJ Jiskra Havlíčkův
71:01
+30:45
11.
Sombotová Alena
LTU6151
B
TJ Loko Trutnov
83:11
+42:55
12.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzita Palack
119:29
+79:13
D45B
4.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
39:53
2.
Pánková Hana
PTK5750
C
OK Potůčky
43:19
+3:26
3.
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
47:49
+7:56
4.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardub
81:57
+42:04
Kuncová Jiřina
EJN5799
C
Sportovní kluby Bříz
DISK
D50B
4.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
45:30
2.
Haňkovská Jana
SSP4050
C
SK Stopa Praha
45:41
+0:11
3.
Grygarová Alena
BOV5251
C
Baník Ostrava OKD
46:07
+0:37
4.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
46:18
+0:48
5.
Brumková Vladimíra
DKP5351
C
SK Kotlářka Praha
51:03
+5:33
6.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
SKP Žďár nad Sázavou
63:09
+17:39
7.
Hamáčková Eva
LBE5150
C
TJ Loko Beroun
63:37
+18:07
D55B
4.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
BOV4251
C
Baník Ostrava OKD
43:22
2.
Doležalová Vlasta
BOV4851
C
Baník Ostrava OKD
50:00
+6:38
3.
Kupcová Věroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumper
54:38
+11:16
4.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
63:44
+20:22
DE
6.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
33:50
2.
Randáková Helena
VRL7452
E
TJ Spartak Vrchlabí
35:33
+1:43
3.
Stehnová Zuzana
EKP8150
E
VŠTJ Ekonom Praha
35:54
+2:04
4.
Böhmová Eva
VLI8351
E
VSK Slavia TU Libere
37:16
+3:26
5.
Hasmanová Lenka
VPM7551
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
38:36
+4:46
6.
Jiřišťová Zuzana
JIL8254
E
OK Jilemnice
40:27
+6:37
7.
Waldová Lucie
DKP8154
E
SK Kotlářka Praha
40:35
+6:45
8.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
VŠTJ Ekonom Praha
40:37
+6:47
9.
Stará Zdenka
BOV7952
E
Baník Ostrava OKD
41:17
+7:27
10.
Jakoubová Markéta
SZP7650
E
Slovan zdravotník Pr
41:36
+7:46
11.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
41:51
+8:01
12.
Pilcová Petra
OBR6666
E
Oddíl OB Ski-sport B
42:41
+8:51
12.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
42:41
+8:51
14.
Horáková Marie
TUV7552
E
SOK TJ Turnov
42:53
+9:03
15.
Bořánková Kristina
SZP7050
E
Slovan zdravotník Pr
44:51
+11:01
16.
Kunová Dagmar
EKP6550
E
VŠTJ Ekonom Praha
45:11
+11:21
17.
Baldriánová Barbora
DKP7855
E
SK Kotlářka Praha
45:20
+11:30
18.
Lacigová Michaela
SZP8150
E
Slovan zdravotník Pr
46:11
+12:21
19.
Kupcová Kristina
HSU7750
E
Horizont klub Šumper
48:56
+15:06
20.
Jurečková Leona
ABR7752
E
SK ATIS sport Bruntá
50:27
+16:37
H14A
4.30 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajíček Václav
VRL9101
C
TJ Spartak Vrchlabí
31:11
2.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Libere
33:44
+2:33
3.
Kopal Ondřej
VLI9101
A
VSK Slavia TU Libere
38:02
+6:51
4.
Kamenický Matěj
OSN9036
C
SK Orient. sporty No
38:36
+7:25
5.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
SK Kotlářka Praha
40:48
+9:37
6.
Čechmánek Radek
PVP9100
C
VSK Přírodní vědy UK
42:34
+11:23
7.
Vlažný Jakub
LCE9102
C
TJ Slovan Luhačovice
47:02
+15:51
8.
Věžník Václav
ADA9201
C
TJ Spartak Adamov
48:13
+17:02
9.
Machek Vojta
VRL9102
C
TJ Spartak Vrchlabí
49:24
+18:13
10.
Neumann Vojtěch
PVP9400
C
VSK Přírodní vědy UK
52:20
+21:09
11.
Valenta David
PGP9100
C
SK Praga
52:21
+21:10
12.
Janíček Jan
OSN9238
C
SK Orient. sporty No
56:19
+25:08
13.
Křeček Jan
ZPV9111
C
KOB Železárny Prostě
58:24
+27:13
14.
Černík Václav
OSN9248
C
SK Orient. sporty No
66:12
+35:01
H16A
5.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mališ Jiří
JIL8808
A
OK Jilemnice
35:26
2.
Škoda Jakub
VLI8800
A
VSK Slavia TU Libere
35:30
+0:04
3.
Hruška Ondřej
OSN8935
A
SK Orient. sporty No
35:50
+0:24
4.
Bořil Tomáš
OSN8833
C
SK Orient. sporty No
39:00
+3:34
5.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
39:04
+3:38
6.
Král Vojtěch
SSU8841
C
SK Severka Šumperk
39:33
+4:07
7.
Šafránek Michal
VRL8804
B
TJ Spartak Vrchlabí
41:18
+5:52
8.
Špicar Petr
SJC8801
C
Sportcentrum Jičín
41:22
+5:56
9.
Mejznar Radek
VRL8802
B
TJ Spartak Vrchlabí
42:48
+7:22
10.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
TJ Spartak Vrchlabí
42:54
+7:28
11.
Spazierer Filip
NEJ8900
C
TJ Jiskra Nejdek /ly
43:58
+8:32
12.
Krajíček Vojtěch
JIL8805
A
OK Jilemnice
44:33
+9:07
13.
Vlažný Jan
LCE8901
C
TJ Slovan Luhačovice
47:48
+12:22
14.
Válek Filip
VRB8906
A
SK při gymnáziu Vrbn
48:25
+12:59
15.
Poklop Martin
UOL8802
C
SK Univerzita Palack
52:22
+16:56
16.
Pavlů Ondřej
PGP8904
C
SK Praga
53:13
+17:47
17.
Štrajt Michal
UOL8903
C
SK Univerzita Palack
56:36
+21:10
18.
Neumann Tomáš
PVP8900
A
VSK Přírodní vědy UK
60:17
+24:51
19.
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
68:15
+32:49
H18A
6.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
33:42
2.
Drobník Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
35:01
+1:19
3.
Vlček Martin
TUR8702
A
TJ Turnov
37:00
+3:18
4.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
37:08
+3:26
5.
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymnáziu Vrbn
38:05
+4:23
6.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
38:21
+4:39
7.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
38:24
+4:42
8.
Stupal František
JHB8603
A
TJ Jiskra Havlíčkův
40:00
+6:18
9.
Strachota Petr
SSU8741
C
SK Severka Šumperk
41:51
+8:09
10.
Budín Václav
JIL8705
B
OK Jilemnice
43:36
+9:54
11.
Laštůvka Jan
TRI8704
C
TJ TŽ Třinec
45:53
+12:11
12.
Jůzek Martin
DKP8604
B
SK Kotlářka Praha
48:47
+15:05
13.
Vlček Petr
TUR8703
C
TJ Turnov
50:20
+16:38
14.
Buchalcev Jan
DKP8715
B
SK Kotlářka Praha
53:13
+19:31
15.
Flousek Petr
VRL8704
C
TJ Spartak Vrchlabí
58:04
+24:22
16.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
64:38
+30:56
17.
Kos Ladislav
SLP8601
C
SK Slavia Praha
74:37
+40:55
H20A
6.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bouchal Jiří
VPM8449
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
32:35
2.
Šedivý Jan
EKP8400
A
VŠTJ Ekonom Praha
32:57
+0:22
3.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu Vrbn
33:36
+1:01
4.
Rajnošek Zdeněk
JIL8506
A
OK Jilemnice
34:01
+1:26
5.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
35:25
+2:50
6.
Zedníček Václav
VRB8403
A
SK při gymnáziu Vrbn
37:03
+4:28
7.
Konderla Michal
JIL8404
A
OK Jilemnice
41:15
+8:40
8.
Jansa Jiří
CHT8402
C
SK Chrast
42:09
+9:34
9.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
42:32
+9:57
10.
Drobník Lukáš
SJC8506
A
Sportcentrum Jičín
44:05
+11:30
11.
Plíhal Tomáš
SJI8509
C
OK Jihlava
48:35
+16:00
12.
Fišer Jiří
SLP8503
C
SK Slavia Praha
51:47
+19:12
13.
Toušek Pavel
SSP8501
C
SK Stopa Praha
55:51
+23:16
14.
Herman Jan
LPU8505
C
OK Lokomotiva Pardub
56:33
+23:58
H21A
7.40 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horáček Michal
VLI7700
A
VSK Slavia TU Libere
39:24
2.
Prášil Marek
SJI7313
E
OK Jihlava
41:25
+2:01
3.
Wohanka Petr
VRL7305
A
TJ Spartak Vrchlabí
41:27
+2:03
4.
Mrázek Jan
SZP8102
A
Slovan zdravotník Pr
41:34
+2:10
5.
Rauch Stanislav
VPM8201
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
42:10
+2:46
6.
Hošek Václav
DKP8000
A
SK Kotlářka Praha
43:41
+4:17
7.
Kazda Ondřej
SJC8202
B
Sportcentrum Jičín
43:54
+4:30
8.
Rygl Miroslav
EKP7205
A
VŠTJ Ekonom Praha
44:10
+4:46
9.
Kovář Mirek
SZP8101
A
Slovan zdravotník Pr
45:36
+6:12
10.
Žaloudek Petr
SZP8301
B
Slovan zdravotník Pr
45:49
+6:25
11.
Zakouřil Václav
TUV7405
B
SOK TJ Turnov
45:57
+6:33
12.
Kopáček Miroslav
CHT6049
A
SK Chrast
46:21
+6:57
13.
Procházka Jan
DKP8201
A
SK Kotlářka Praha
46:41
+7:17
14.
Kratochvíl Martin
SJI8304
B
OK Jihlava
47:07
+7:43
15.
Janata Martin
DKP8306
B
SK Kotlářka Praha
47:36
+8:12
16.
Vávra Jaroslav
NPA7301
B
SK LOB Nová Paka
48:10
+8:46
17.
Jirásek Aleš
NPA7602
A
SK LOB Nová Paka
48:16
+8:52
18.
Sokolář Zdeněk
EKP7201
B
VŠTJ Ekonom Praha
48:42
+9:18
19.
Gregoriades Tomáš
SSP8312
A
SK Stopa Praha
48:50
+9:26
19.
Kolář Karel
EJN5749
B
Sportovní kluby Bříz
48:50
+9:26
21.
Hora Vojtěch
SZP8300
B
Slovan zdravotník Pr
49:06
+9:42
22.
Jašek Petr
STE7601
A
SKI-OB Šternberk
50:12
+10:48
23.
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
50:15
+10:51
24.
Skoupý Jan
STE7001
B
SKI-OB Šternberk
50:47
+11:23
25.
Křenek Jaroslav
VPM7502
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
51:04
+11:40
26.
Stárek Filip
TUR6602
A
TJ Turnov
52:54
+13:30
27.
Kožina Petr
PVP6000
B
VSK Přírodní vědy UK
53:18
+13:54
28.
Šedivý Ondřej
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
53:58
+14:34
29.
Hruška Jiří
OSN5501
A
SK Orient. sporty No
54:39
+15:15
30.
Aleš David
JIL7517
B
OK Jilemnice
56:03
+16:39
31.
Pašek František
PVP7602
B
VSK Přírodní vědy UK
56:18
+16:54
32.
Čech Jan
CHP7900
B
VSK Chemie Praha
63:19
+23:55
H21B
6.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Schwab David
TBM7401
C
TJ Tesla Brno
36:07
2.
Novák Jiří
NPA7502
B
SK LOB Nová Paka
38:09
+2:02
3.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
A
SKP Žďár nad Sázavou
40:26
+4:19
4.
Kalenský Tomáš
SJC8015
C
Sportcentrum Jičín
41:57
+5:50
5.
Průša Michal
TBM7320
C
TJ Tesla Brno
42:21
+6:14
6.
Medlík Jan
SSU8246
C
SK Severka Šumperk
42:23
+6:16
7.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
B
SK LOB Nová Paka
42:31
+6:24
8.
Kořistka Libor
EKP6300
C
VŠTJ Ekonom Praha
42:39
+6:32
9.
Horák Pavel
TUV7202
B
SOK TJ Turnov
42:54
+6:47
10.
Ševčík Martin
TBM7632
C
TJ Tesla Brno
42:55
+6:48
11.
Teringl Radek
VCB6502
B
TJ OB České Budějovi
43:56
+7:49
12.
Fejk Zbyněk
SJC7501
C
Sportcentrum Jičín
45:35
+9:28
13.
Šabo Mikuláš
RBA0000
C
Rapid Bratislava
45:53
+9:46
14.
Kondrát Martin
PGP6501
C
SK Praga
46:34
+10:27
15.
Hain Jan
SJC7502
C
Sportcentrum Jičín
46:36
+10:29
16.
Šedivý Jiří
EKP5500
C
VŠTJ Ekonom Praha
46:57
+10:50
17.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga
47:03
+10:56
18.
Vlach Oldřich
VOV7730
C
VSK VŠB TU Ostrava
47:05
+10:58
19.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
47:10
+11:03
20.
Janovský Tomáš
PGP6401
C
SK Praga
47:35
+11:28
21.
Ptáček Jan
PVP7200
C
VSK Přírodní vědy UK
48:14
+12:07
22.
Chrást Tomáš
SJC7416
C
Sportcentrum Jičín
48:15
+12:08
23.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
48:25
+12:18
24.
Martínek Robert
CHP7700
C
VSK Chemie Praha
49:06
+12:59
24.
Petr Josef
VLI6300
C
VSK Slavia TU Libere
49:06
+12:59
26.
Šebesta Petr
PVP7604
C
VSK Přírodní vědy UK
49:11
+13:04
27.
Stránský Dušan
NPA7401
C
SK LOB Nová Paka
49:20
+13:13
28.
Fátor Jan
SHK7907
C
TJ Slavia Hradec Krá
50:14
+14:07
29.
Šťastný Jiří
TBM7137
C
TJ Tesla Brno
50:39
+14:32
30.
Hájek Ondřej
TBM7511
C
TJ Tesla Brno
50:42
+14:35
31.
Pražák Jiří
ZBP7800
C
SK Zbraslav
51:07
+15:00
32.
Udržal Tomáš
NPA8004
C
SK LOB Nová Paka
51:17
+15:10
33.
Trojčák Daniel
PVP6500
C
VSK Přírodní vědy UK
51:32
+15:25
34.
Fukátko Jan
LPU8105
C
OK Lokomotiva Pardub
51:39
+15:32
35.
Doležal Libor
PVP7800
C
VSK Přírodní vědy UK
51:52
+15:45
36.
Konopáč Jakub
TUR8301
C
TJ Turnov
52:06
+15:59
37.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
52:12
+16:05
38.
Hýbl Lukáš
PVP7500
C
VSK Přírodní vědy UK
52:20
+16:13
39.
Hájek Martin
KYL6802
C
SK Kylešovice
52:46
+16:39
40.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
53:05
+16:58
41.
Baldrian Petr
PGP7203
C
SK Praga
53:22
+17:15
42.
Kroupa Václav
PVP6104
C
VSK Přírodní vědy UK
53:31
+17:24
43.
Prevuznák Martin
EJN7402
C
Sportovní kluby Bříz
54:11
+18:04
44.
Dvořáček Jiří
TTR7502
C
OOB Třebíč
54:26
+18:19
45.
Otruba Karel
PLU7919
C
TJ Sokol Plumlov
54:40
+18:33
46.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
55:03
+18:56
47.
Šafka Jan
SLP7704
C
SK Slavia Praha
56:45
+20:38
48.
Bejček Michal
PGP7710
C
SK Praga
56:58
+20:51
49.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
OK Chrastava
57:48
+21:41
50.
Tojnar Jan
CHP6701
C
VSK Chemie Praha
58:17
+22:10
51.
Vraný Jiří
VLI7507
C
VSK Slavia TU Libere
59:58
+23:51
52.
Walaski Antonín
TRI8006
C
TJ TŽ Třinec
60:06
+23:59
53.
Drewniak Marcin
PAW7300
C
Artemis Wroclaw
63:03
+26:56
54.
Dostál Ondřej
PLU7907
C
TJ Sokol Plumlov
63:11
+27:04
55.
Stránský Matěj
MFP7802
C
VŠSK MFF UK Praha
64:18
+28:11
56.
Pospíšil Jiří
PBM7401
C
TJ Spartak První Brn
65:20
+29:13
57.
Stanovský David
MFP7701
C
VŠSK MFF UK Praha
66:52
+30:45
58.
Khýn Vítězslav
ALB8301
C
ZŠ Albrechtice
68:33
+32:26
59.
Sladký Ivan
PBM5513
C
TJ Spartak První Brn
69:04
+32:57
60.
Vaněk Jan
FSP7609
C
VŠTJ Stavební fakult
69:48
+33:41
61.
Zoubek Petr
ZBP7602
C
SK Zbraslav
70:51
+34:44
62.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
TJ Tesla Brno
72:12
+36:05
63.
Vaněk Petr
TJH7302
C
TJ OK Tolar
73:46
+37:39
64.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
76:31
+40:24
65.
Řehulka Rostislav
ZPV7411
C
KOB Železárny Prostě
76:33
+40:26
66.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak První Brn
77:06
+40:59
67.
Kučera Petr
MFP7602
C
VŠSK MFF UK Praha
79:00
+42:53
68.
Skála Aleš
PBM5404
C
TJ Spartak První Brn
83:07
+47:00
Zlesák Martin
EKP7300
C
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
Žemlička Michal
NPA8003
C
SK LOB Nová Paka
DISK
H35B
6.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašek Ondřej
VPM6902
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
36:44
2.
Pospíšil Vít
SZP6807
C
Slovan zdravotník Pr
38:11
+1:27
3.
Hasman Jan
VPM6901
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
40:04
+3:20
4.
Navrátil Rostislav
TRI6601
C
TJ TŽ Třinec
41:28
+4:44
5.
Hepnar Luboš
STE6307
C
SKI-OB Šternberk
45:46
+9:02
6.
Erlebach Josef
SSP5200
C
SK Stopa Praha
45:59
+9:15
7.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
47:44
+11:00
8.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostě
50:04
+13:20
9.
Řeháček Petr
ABR6302
C
SK ATIS sport Bruntá
50:13
+13:29
10.
Zítka Jiří
ABR6201
C
SK ATIS sport Bruntá
53:37
+16:53
11.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
54:39
+17:55
12.
Reichl Michal
SSP6400
C
SK Stopa Praha
54:51
+18:07
13.
Novotný Vladimír
ABR6203
C
SK ATIS sport Bruntá
55:54
+19:10
14.
Koč Zdeněk
SSP4700
C
SK Stopa Praha
57:05
+20:21
15.
Borovička Milan
CHP6104
C
VSK Chemie Praha
68:42
+31:58
16.
Gregoriades Zdeněk
SSP5400
C
SK Stopa Praha
70:39
+33:55
H40B
6.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
42:39
2.
Rajnošek Zdeněk
KSU6345
C
Klub vytrvalostních
43:53
+1:14
3.
Kafka Václav
SJI6001
C
OK Jihlava
46:29
+3:50
4.
Mechl Miroslav
PTK6302
C
OK Potůčky
47:09
+4:30
5.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orient. sporty No
47:12
+4:33
6.
Rejmont Milan
LTU4801
C
TJ Loko Trutnov
48:30
+5:51
7.
Černík Zdeněk
OSN6052
C
SK Orient. sporty No
49:42
+7:03
8.
Suk Jiří
MFP6401
C
VŠSK MFF UK Praha
55:49
+13:10
9.
Sombota Jiří
LTU5901
B
TJ Loko Trutnov
57:50
+15:11
10.
Klapal Ladislav
EKP6200
C
VŠTJ Ekonom Praha
59:32
+16:53
11.
Šimek Miroslav
PVP6300
C
VSK Přírodní vědy UK
63:27
+20:48
12.
Kuncíř Jaroslav
JHB6301
C
TJ Jiskra Havlíčkův
75:43
+33:04
13.
Barták Miroslav
SSP6402
C
SK Stopa Praha
87:43
+45:04
H45B
5.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
B
VSK Přírodní vědy UK
38:14
2.
Král Jiří
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
39:13
+0:59
3.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Libere
39:42
+1:28
4.
Konopáč Jiří
TUR5803
C
TJ Turnov
43:25
+5:11
5.
Procházka Antonín
DCE5500
C
Sokol Dobřichovice
44:51
+6:37
6.
Kotas Pavel
PEH5501
C
SK Peloton Havířov
46:38
+8:24
7.
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
47:34
+9:20
8.
Věžník Tonda
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
48:22
+10:08
9.
Wald František
CHP5300
C
VSK Chemie Praha
51:59
+13:45
10.
Juračka Zdeněk
HAV5702
C
SKOB Baník Havířov
52:07
+13:53
11.
Jun Drahomír
KNC5501
C
TJ Tatran Kostelec n
52:54
+14:40
12.
Čermák Jiří
PGP5600
C
SK Praga
53:31
+15:17
13.
Kos Ladislav
SLP5801
C
SK Slavia Praha
59:38
+21:24
14.
Drobník Ivan
SJC5601
C
Sportcentrum Jičín
60:47
+22:33
15.
Poklop Luboš
LOL5601
C
SK OK Olomouc
61:42
+23:28
16.
Toušek Miloslav
SSP5000
C
SK Stopa Praha
63:48
+25:34
17.
Nosál Stanislav
SSP4600
C
SK Stopa Praha
63:53
+25:39
18.
Plocha Pavel
DKP5600
C
SK Kotlářka Praha
66:57
+28:43
19.
Čenovský Jiří
SSP4900
C
SK Stopa Praha
68:57
+30:43
20.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
75:15
+37:01
21.
Šváb Jan
CHP5801
C
VSK Chemie Praha
85:13
+46:59
H50B
5.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Libere
32:46
2.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Libere
34:01
+1:15
3.
Dohnal Josef
SZP4300
C
Slovan zdravotník Pr
41:18
+8:32
4.
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
VSK Přírodní vědy UK
46:00
+13:14
5.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
Oddíl OB Ski-sport B
46:04
+13:18
6.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
SK Kotlářka Praha
52:18
+19:32
7.
Jelínek Martin
PGP5103
C
SK Praga
56:55
+24:09
8.
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Libere
58:40
+25:54
9.
Sysel Zdeněk
PGP5200
C
SK Praga
60:26
+27:40
10.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
64:32
+31:46
11.
Kramoliš Jan
PVP5000
C
VSK Přírodní vědy UK
75:11
+42:25
H55B
5.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikan Vladimír
SJC4805
C
Sportcentrum Jičín
44:44
2.
Doležal Libor
BOV4801
C
Baník Ostrava OKD
47:00
+2:16
3.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
OK Jihlava
51:25
+6:41
4.
Matějů Ivan
UVP4600
C
Slovan Praha
56:55
+12:11
5.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
C
TJ Loko Beroun
60:52
+16:08
6.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
C
Baník Ostrava OKD
65:13
+20:29
H60B
4.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB TU Ostrava
33:41
2.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
39:51
+6:10
3.
Starý Břetislav
BOV4402
C
Baník Ostrava OKD
42:06
+8:25
4.
Ptáček Jiří
BOV4401
C
Baník Ostrava OKD
42:10
+8:29
5.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
44:18
+10:37
6.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
47:26
+13:45
7.
Němec Vladimír
SSP4201
C
SK Stopa Praha
49:24
+15:43
8.
Gřunděl Ivan
SJH4201
C
Slovan Jindřichův Hr
51:49
+18:08
H65B
4.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Attl Vladimír
SSP3800
C
SK Stopa Praha
50:36
HE
7.80 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomeček Lubomír
VRB7901
E
SK při gymnáziu Vrbn
36:29
2.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
36:47
+0:18
3.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
37:55
+1:26
4.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
TJ Turnov
38:49
+2:20
5.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
40:02
+3:33
6.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
40:11
+3:42
7.
Kunc Radovan
EJN5501
E
Sportovní kluby Bříz
41:02
+4:33
8.
Votoček Filip
JIL8401
E
OK Jilemnice
41:05
+4:36
9.
Přinda Lukáš
VLI7701
E
VSK Slavia TU Libere
41:16
+4:47
10.
Laciga Radek
SZP8200
E
Slovan zdravotník Pr
41:33
+5:04
11.
Vodrážka Jakub
VLI7604
E
VSK Slavia TU Libere
41:47
+5:18
12.
Kolín Jan
JIL7701
E
OK Jilemnice
42:06
+5:37
13.
Boudný Jan
SJI7417
E
OK Jihlava
42:40
+6:11
14.
Zuzánek Zdeněk
EJN5901
E
Sportovní kluby Bříz
43:02
+6:33
15.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
TJ Spartak Vrchlabí
43:17
+6:48
16.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Libere
43:28
+6:59
17.
Jirásek Milan
SZP7400
E
Slovan zdravotník Pr
43:44
+7:15
17.
Kazda Jiří
EKP8006
E
VŠTJ Ekonom Praha
43:44
+7:15
19.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
43:48
+7:19
20.
Košárek Pavel
JAM7100
E
SK Jamnice
44:14
+7:45
21.
Tománek Daniel
JAM7401
E
SK Jamnice
44:48
+8:19
22.
Bořánek Petr
SZP7000
E
Slovan zdravotník Pr
44:59
+8:30
23.
Pecka Jan
EKP6800
E
VŠTJ Ekonom Praha
45:09
+8:40
24.
Rázek Aleš
VLI7801
E
VSK Slavia TU Libere
45:55
+9:26
25.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
45:59
+9:30
26.
Klech Richard
VRB7201
E
SK při gymnáziu Vrbn
46:05
+9:36
27.
Bradna Václav
VRB8001
E
SK při gymnáziu Vrbn
46:08
+9:39
28.
Sikora Tomáš
TBM7001
E
TJ Tesla Brno
46:45
+10:16
29.
Laciga Zdeněk
SZP5200
E
Slovan zdravotník Pr
48:10
+11:41
30.
Voráček Michal
PGP8009
E
SK Praga
50:25
+13:56
TN
4.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petrová Věra
VLI9400
C
VSK Slavia TU Libere
125:04
TP
5.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomeš Petr
ZBM7521
C
SK Brno Žabovřesky
39:56
2.
Rajnošek Matěj
KSU8849
C
Klub vytrvalostních
44:59
+5:03
3.
Nový Michal
MFP0001
C
VŠSK MFF UK Praha
52:53
+12:57
4.
Šorel Michal
MFP0004
C
VŠSK MFF UK Praha
56:21
+16:25
5.
Černík Pavel
OSN8732
C
SK Orient. sporty No
58:44
+18:48
6.
Šulc Miroslav
TUR5804
C
TJ Turnov
62:16
+22:20
7.
Stanovská Zuzana
MFP0003
C
VŠSK MFF UK Praha
62:23
+22:27
8.
Špačková Eva
MFP7951
C
VŠSK MFF UK Praha
63:25
+23:29
9.
Kuncířová Kamila
JHB8557
C
TJ Jiskra Havlíčkův
63:49
+23:53
10.
Kříž Martin
PZR7801
C
SKP Žďár nad Sázavou
77:48
+37:52
11.
Kratochvíl Jan
KSU8848
C
Klub vytrvalostních
80:50
+40:54
12.
Dufková Petra
KAM0001
C
SK Kamenice
99:19
+59:23
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz