Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: M-ČR LOB krátká - Harrachov 17.1.2004
Kód závodu
040117
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
M-ČR LOB krátká - Harrachov 17.1.2004
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
17.01.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie
D14A
D16
D18
D20
D21
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
D60B
H14A
H16
H18
H20
H21
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
T4
D14A
2.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mechlová Lenka
PTK9050
OK Potůčky
30:58
2.
Jelínková Šárka
PGP9153
C
SK Praga
40:46
+9:48
3.
Neumannová Kateřina
PVP9250
A
VSK Přírodní vědy UK
45:42
+14:44
4.
Šubrtová Anna
VRL8951
A
TJ Spartak Vrchlabí
47:45
+16:47
5.
Kot Oliwia
ZDZ9100
Azymek Zdzieszowice
49:41
+18:43
6.
Čermáková Kristýna
PGP9154
C
SK Praga
49:54
+18:56
7.
Kubátová Zuzka
VRL9151
C
TJ Spartak Vrchlabí
51:59
+21:01
8.
Hájková Monika
PTK9150
OK Potůčky
57:01
+26:03
9.
Wolfram Ninett
ZIS9050
SG Zittau-Süd
58:16
+27:18
10.
Horálková Jenka
SZP9150
C
Zdravotník Praha
61:18
+30:20
11.
Křečková Lenka
ZPV9271
KOB Železárny Prostě
81:57
+50:59
D16
3.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
29:36
2.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
29:53
+0:17
3.
Hančíková Hana
TZL8852
A
SKOB Zlín
30:44
+1:08
4.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
33:32
+3:56
5.
Augustinová Bohdana
JIL8952
C
OK Jilemnice
33:50
+4:14
6.
Pilcová Barbora
OBR8977
A
SK SKI-SPORT Bruntál
35:42
+6:06
7.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
35:54
+6:18
8.
Kopáčková Iva
CHT8851
B
SK Chrast
38:58
+9:22
9.
Petrželová Tereza
LTU8951
A
TJ Loko Trutnov
39:15
+9:39
10.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
40:58
+11:22
11.
Kratschmerová Ivona
VRB9050
A
SK při gymnáziu Vrbn
42:21
+12:45
12.
Polzerová Lenka
LTU9051
A
TJ Loko Trutnov
42:57
+13:21
13.
Veličková Monika
VRB8951
SK při gymnáziu Vrbn
43:16
+13:40
14.
Doležalová Hana
VRL8851
B
TJ Spartak Vrchlabí
46:35
+16:59
15.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
C
SK Kotlářka Praha
48:18
+18:42
16.
Mudlová Michaela
NEJ8850
TJ Jiskra Nejdek /ly
49:16
+19:40
17.
Papežová Anna
TUR8951
TJ Turnov
49:25
+19:49
18.
Kafková Tereza
SJI8956
OK Jihlava
52:25
+22:49
19.
Peterová Alena
DOB8953
B
KOB Dobruška
60:28
+30:52
20.
Tunková Kristýna
TUR8853
TJ Turnov
62:24
+32:48
21.
Polewska Joanna
ZDZ8900
Azymek Zdzieszowice
66:57
+37:21
22.
Roszczyk Beata
UKS
UKS Harcownik Mazoci
74:25
+44:49
23.
Nowicka Katarzyna
ZDZ8800
Azymek Zdzieszowice
91:10
+61:34
24.
Wartalowicz Anna
UKS
UKS Harcownik Mazoci
100:03
+70:27
D18
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
39:16
2.
Višváderová Kateřina
VRB8650
A
SK při gymnáziu Vrbn
39:28
+0:12
3.
Duchová Iveta
NPA8651
B
SK LOB Nová Paka
39:42
+0:26
4.
Sombotová Jana
LTU8651
TJ Loko Trutnov
39:50
+0:34
5.
Švábková Lenka
SMB8752
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
42:05
+2:49
6.
Zuzánková Tereza
EJN8699
Elitex Jablonec
42:38
+3:22
7.
Mališová Barbora
DKP8654
C
SK Kotlářka Praha
42:53
+3:37
8.
Masopustová Eliška
DKP8656
B
SK Kotlářka Praha
44:27
+5:11
9.
Mikulová Ada
SJC8668
B
Sportcentrum Jičín
44:33
+5:17
10.
Bochenková Martina
DKP8758
B
SK Kotlářka Praha
45:55
+6:39
11.
Mechlová Petra
PTK8752
OK Potůčky
73:18
+34:02
12.
Bartošová Ivana
PVP8751
C
VSK Přírodní vědy UK
96:05
+56:49
Prchalová Ivana
JIL8754
C
OK Jilemnice
DISK
D20
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jindřišková Martina
JIL8552
A
OK Jilemnice
35:33
2.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
OK Jilemnice
35:56
+0:23
3.
Kovářová Kristýna
DKP8450
A
SK Kotlářka Praha
37:29
+1:56
4.
Kratschmerová Kateřina
VRB8558
A
SK při gymnáziu Vrbn
38:14
+2:41
5.
Višňová Michaela
VRB8456
A
SK při gymnáziu Vrbn
39:39
+4:06
6.
Fukátková Pavla
NPA8551
A
SK LOB Nová Paka
40:57
+5:24
7.
Machová Jiřina
JIL8452
B
OK Jilemnice
42:51
+7:18
8.
Hrouzová Pavlína
VRB8559
A
SK při gymnáziu Vrbn
46:36
+11:03
9.
Jindřišková Petra
JIL8457
C
OK Jilemnice
55:32
+19:59
10.
Tvarůžková Petra
SJI8452
OK Jihlava
65:26
+29:53
D21
4.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
31:44
2.
Böhmová Eva
VLI8351
E
VSK Slavia TU Libere
34:23
+2:39
3.
Randáková Helena
VRL7452
E
TJ Spartak Vrchlabí
35:43
+3:59
4.
Stehnová Zuzana
EKP8150
E
VŠTJ Ekonom Praha
36:39
+4:55
5.
Hasmanová Lenka
VPM7551
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
37:42
+5:58
6.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
38:36
+6:52
7.
Jakoubová Markéta
SZP7650
E
Zdravotník Praha
40:13
+8:29
8.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
VŠTJ Ekonom Praha
40:16
+8:32
9.
Waldová Lucie
DKP8154
E
SK Kotlářka Praha
40:27
+8:43
10.
Jiřištová Zuzana
JIL8254
E
OK Jilemnice
40:56
+9:12
11.
La Carbonara Hana
TBM7652
A
TJ Tesla Brno
41:00
+9:16
12.
Pilcová Petra
OBR6666
E
SK SKI-SPORT Bruntál
43:06
+11:22
13.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
43:31
+11:47
14.
Horová Magda
SZP5450
A
Zdravotník Praha
43:43
+11:59
15.
Kateřina Ryšavá
TUV7454
A
SOK TJ Turnov
43:49
+12:05
16.
Hrazdirová Iva
PVP8152
A
VSK Přírodní vědy UK
44:48
+13:04
17.
Maršálová Kateřina
VLI7450
C
VSK Slavia TU Libere
44:57
+13:13
18.
Ryglová Kateřina
TBM7372
E
TJ Tesla Brno
45:01
+13:17
19.
Kupcová Kristina
HSU7750
E
Horizont klub Šumper
45:07
+13:23
20.
Baldriánová Barbora
DKP7855
E
SK Kotlářka Praha
45:31
+13:47
21.
Kunová Dagmar
EKP6550
E
VŠTJ Ekonom Praha
45:52
+14:08
22.
Lacigová Michaela
SZP8150
E
Zdravotník Praha
46:17
+14:33
23.
Leona Jurečková
ABR7752
E
SK ATIS sport Bruntá
46:20
+14:36
24.
Podrábská Anna
VLI7250
B
VSK Slavia TU Libere
48:00
+16:16
25.
Bořánková Kristýna
SZP7050
E
Zdravotník Praha
49:18
+17:34
26.
Kalibánová Gabriela
NPA7851
A
SK LOB Nová Paka
50:04
+18:20
27.
Rázková Eva
VLI7550
E
VSK Slavia TU Libere
50:08
+18:24
28.
Šárka Kubisková
ABR7751
B
SK ATIS sport Bruntá
50:41
+18:57
29.
Sobotová Jana
VPM7250
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
50:45
+19:01
30.
Helena Zakouřilová
TUV7453
A
SOK TJ Turnov
51:05
+19:21
31.
Kašková Kateřina
CHA7850
C
OK Chrastava
52:10
+20:26
32.
Paulíčková Renata
SJI8057
B
OK Jihlava
52:45
+21:01
33.
Janovská Petra
PGP7355
C
SK Praga
52:48
+21:04
34.
Jakešová Jitka
HAR7750
C
Harcov
53:01
+21:17
35.
Kurt Susan
OLA
OLA TSV Deggendorf
53:03
+21:19
36.
Safínová Eva
VRL8352
C
TJ Spartak Vrchlabí
53:32
+21:48
37.
Kotecká Michaela
TBM7856
TJ Tesla Brno
54:18
+22:34
38.
Marečková Kateřina
OSN7558
SK Orient. sporty No
54:40
+22:56
39.
Dattelová Lenka
JIL8252
B
OK Jilemnice
55:12
+23:28
40.
Pařízková Věra
EJN7152
B
Elitex Jablonec
55:33
+23:49
41.
Folprechtová Jarča
TUV7250
SOK TJ Turnov
56:36
+24:52
42.
Hlubučková Dominika
CHA7750
C
OK Chrastava
56:47
+25:03
43.
Flousková Klára
VRL8251
C
TJ Spartak Vrchlabí
56:56
+25:12
44.
Nýdrlová Pavlína
VRL8351
B
TJ Spartak Vrchlabí
57:09
+25:25
45.
Dudová Kateřina
FSP7653
C
VŠTJ Stavební fakult
62:19
+30:35
46.
Janíčková Jitka
OSN7356
SK Orient. sporty No
62:38
+30:54
47.
Prevužňáková Iva
EJN7451
Elitex Jablonec
68:32
+36:48
48.
Křečková Petra
ZPV7076
B
KOB Železárny Prostě
68:52
+37:08
49.
Bartošová Zdeňka
PVP8251
C
VSK Přírodní vědy UK
68:55
+37:11
50.
Janebová Zuzana
FSP7555
C
VŠTJ Stavební fakult
72:21
+40:37
51.
Kalenská Romana
SJC8351
Sportcentrum Jičín
73:23
+41:39
52.
Haluzova Jana
CHP8051
VSK Chemie Praha
74:23
+42:39
53.
Chaloupková Marie
SLP8151
C
SK Slavia Praha
75:32
+43:48
54.
Conrad Brit
USV
USV Jena
76:16
+44:32
55.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
B
SK Orient. sporty No
77:34
+45:50
56.
Skripniková Kateřina
PVP8050
C
VSK Přírodní vědy UK
78:00
+46:16
57.
Bernátková Markéta
PVP7751
C
VSK Přírodní vědy UK
78:27
+46:43
D35B
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Wurzová Kateřina
EJN6951
Elitex Jablonec
41:26
2.
Kröber Andrea
GER6500
GERMANY
53:13
+11:47
3.
Čechmánková Helena
PVP6450
C
VSK Přírodní vědy UK
55:59
+14:33
4.
Mrázová Pavla
DCE5550
Sokol Dobřichovice
56:33
+15:07
5.
Procházková Miluše
DCE5450
Sokol Dobřichovice
74:28
+33:02
6.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodní vědy UK
89:43
+48:17
D40B
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kavanová Jana
JIL6199
C
OK Jilemnice
39:23
2.
Zuzánková Růžena
EJN6051
Elitex Jablonec
49:31
+10:08
3.
Jiřištová Hana
JIL6052
C
OK Jilemnice
52:56
+13:33
4.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga
55:18
+15:55
5.
Lacigová Ivana
SZP5950
C
Zdravotník Praha
55:31
+16:08
6.
Malá Eva
JIL6351
C
OK Jilemnice
59:27
+20:04
7.
Petrželová Alena
LTU6351
TJ Loko Trutnov
61:21
+21:58
8.
Tichovská Jitka
PGP6153
C
SK Praga
63:53
+24:30
9.
Hrabánková Ilona
PVP6251
C
VSK Přírodní vědy UK
76:14
+36:51
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
DISK
Rauchová Jitka
VPM5850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
D45B
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
SK LOB Nová Paka
40:41
2.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
42:26
+1:45
3.
Kuncová Jiřina
EJN5799
Elitex Jablonec
48:49
+8:08
4.
Pánková Hana
PTK5750
OK Potůčky
50:34
+9:53
5.
Horálková Alice
SZP5750
C
Zdravotník Praha
75:24
+34:43
D50B
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
51:04
2.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
53:29
+2:25
3.
Brumková Vladimíra
DKP5351
C
SK Kotlářka Praha
59:47
+8:43
D55B
3.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kupcová Věra
HSU4850
Horizont klub Šumper
46:15
2.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
51:36
+5:21
D60B
2.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haňkovská Jana
SSP4050
C
Stopa Praha
64:41
H14A
3.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajíček Václav
VRL9101
C
TJ Spartak Vrchlabí
24:32
2.
Petržela Jan
LTU9201
A
TJ Loko Trutnov
25:11
+0:39
3.
Kopal Ondřej
VLI9101
A
VSK Slavia TU Libere
30:34
+6:02
4.
Bartczak Wojciech
GBC
UKS Grebocin
34:36
+10:04
5.
Čechmánek Radek
PVP9100
C
VSK Přírodní vědy UK
34:52
+10:20
6.
Křeček Jan
ZPV9111
C
KOB Železárny Prostě
36:40
+12:08
7.
Wojtynek Sebastian
ZDZ9001
Azymek Zdzieszowice
37:10
+12:38
8.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Libere
37:46
+13:14
9.
Machek Vojta
VRL9102
C
TJ Spartak Vrchlabí
38:36
+14:04
10.
Wolf Daniel
TUR9100
TJ Turnov
40:12
+15:40
11.
Raca Mateusz
ZDZ9000
Azymek Zdzieszowice
51:06
+26:34
12.
Szwancarz Grzegorz
ZDZ9005
Azymek Zdzieszowice
53:40
+29:08
13.
Neumann Vojtěch
PVP9400
C
VSK Přírodní vědy UK
58:11
+33:39
14.
Orzeszko Robert
MKS
MKS Paulinum Jelenia
60:57
+36:25
H16
4.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajíček Vojtěch
JIL8805
A
OK Jilemnice
35:24
2.
Škoda Jakub
VLI8800
B
VSK Slavia TU Libere
35:36
+0:12
3.
Vojtěch Král
SSU8841
SK Severka Šumperk
39:22
+3:58
4.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
TJ Spartak Vrchlabí
39:29
+4:05
5.
Jakub Řeháček
ABR8902
B
SK ATIS sport Bruntá
39:37
+4:13
6.
Perůtka Jan
JIL8806
C
OK Jilemnice
39:48
+4:24
7.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
42:07
+6:43
8.
Šafránek Michal
VRL8804
B
TJ Spartak Vrchlabí
44:33
+9:09
9.
Pavlů Ondřej
PGP8904
C
SK Praga
46:38
+11:14
10.
Spazierer Filip
NEJ8900
TJ Jiskra Nejdek /ly
50:44
+15:20
11.
Hruška Ondřej
OSN8935
A
SK Orient. sporty No
52:41
+17:17
12.
Mejznar Radek
VRL8802
B
TJ Spartak Vrchlabí
54:35
+19:11
13.
Preininger Ondřej
DOB8801
C
KOB Dobruška
54:50
+19:26
14.
Jasiński Maciej
ZDZ8901
Azymek Zdzieszowice
55:40
+20:16
15.
Kulpa Piotr
MKS
MKS Paulinum Jelenia
55:57
+20:33
16.
Flousek Petr
VRL8704
C
TJ Spartak Vrchlabí
56:09
+20:45
17.
Nowak Michal
MKS
MKS Paulinum Jelenia
63:24
+28:00
18.
Owczarzyk Jaroslaw
UKS
UKS Harcownik Mazoci
66:36
+31:12
19.
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
68:38
+33:14
20.
Piotrowski Krzysztof
ZDZ8903
Azymek Zdzieszowice
74:32
+39:08
21.
Baran Konrad
ZDZ8902
Azymek Zdzieszowice
79:06
+43:42
22.
Kowalski Karol
ZDZ8802
Azymek Zdzieszowice
86:21
+50:57
23.
Pajak Dariusz
ZDZ8904
Azymek Zdzieszowice
89:15
+53:51
Mališ Jiří
JIL8808
A
OK Jilemnice
DISK
Holuša Jakub
JAM8800
B
SK Jamnice
DISK
Válek Filip
VRB8906
SK při gymnáziu Vrbn
DISK
H18
4.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
29:38
2.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
33:53
+4:15
3.
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymnáziu Vrbn
34:06
+4:28
4.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
34:48
+5:10
5.
Vlček Martin
TUR8702
A
TJ Turnov
36:08
+6:30
6.
Budín Václav
JIL8705
B
OK Jilemnice
37:37
+7:59
7.
Petr Strachota
SSU8741
SK Severka Šumperk
39:14
+9:36
8.
Mašek Jan
TUR8601
B
TJ Turnov
42:52
+13:14
9.
Stupal František
JHB8603
A
TJ Jiskra Havlíčkův
43:36
+13:58
10.
Jůzek Martin
DKP8604
C
SK Kotlářka Praha
43:53
+14:15
11.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
45:01
+15:23
12.
Flašar Jan
KCK8612
KOB Český Krumlov
45:33
+15:55
13.
Klapka Michal
JIL8701
B
OK Jilemnice
45:46
+16:08
14.
Vlček Petr
TUR8703
TJ Turnov
48:51
+19:13
15.
Fliegl Ondřej
PGP8703
C
SK Praga
51:20
+21:42
16.
Kříž Štěpán
PVP8600
C
VSK Přírodní vědy UK
51:49
+22:11
17.
Buchalcev Jan
DKP8715
B
SK Kotlářka Praha
53:57
+24:19
18.
Sysel Ctibor
PGP8700
C
SK Praga
57:03
+27:25
19.
Wawer Arkadiusz
UKS
UKS Harcownik Mazoci
84:59
+55:21
Javůrek Tomáš
VRB8701
SK při gymnáziu Vrbn
DISK
H20
4.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu Vrbn
34:29
2.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
37:27
+2:58
3.
Palas Jan
SJC8507
A
Sportcentrum Jičín
39:15
+4:46
4.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
40:52
+6:23
5.
Zedníček Václav
VRB8403
A
SK při gymnáziu Vrbn
42:54
+8:25
6.
Konderla Michal
JIL8404
C
OK Jilemnice
44:38
+10:09
7.
Jansa Jiří
CHT8402
SK Chrast
46:32
+12:03
8.
Kafka Tomáš
SJI8504
OK Jihlava
52:36
+18:07
9.
Fišer Jiří
SLP8503
C
SK Slavia Praha
56:38
+22:09
10.
Toušek Pavel
SSP8501
C
Stopa Praha
63:02
+28:33
11.
Šafránek Jan
VRL8502
B
TJ Spartak Vrchlabí
63:31
+29:02
H21
5.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
31:05
2.
Tomeček Lubomír
VRB7901
E
SK při gymnáziu Vrbn
32:27
+1:22
3.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
33:16
+2:11
4.
Redlich Tomáš
JIL8201
E
OK Jilemnice
34:00
+2:55
5.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
34:27
+3:22
6.
Zuzánek Zdeněk
EJN5901
E
Elitex Jablonec
36:02
+4:57
7.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
TJ Spartak Vrchlabí
36:26
+5:21
8.
Kolín Jan
JIL7701
E
OK Jilemnice
36:39
+5:34
9.
Laciga Radek
SZP8200
E
Zdravotník Praha
36:42
+5:37
10.
Přinda Lukáš
VLI7701
E
VSK Slavia TU Libere
36:49
+5:44
11.
Rauch Stanislav
VPM8201
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
37:02
+5:57
12.
Horáček Michal
VLI7700
A
VSK Slavia TU Libere
38:42
+7:37
12.
Mareček Petr
OSN6912
E
SK Orient. sporty No
38:42
+7:37
14.
Jirásek Milan
SZP7400
E
Zdravotník Praha
39:07
+8:02
15.
Petr Junek
TUV7802
E
SOK TJ Turnov
39:19
+8:14
16.
Kazda Jiří
EKP8006
E
VŠTJ Ekonom Praha
39:23
+8:18
17.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Libere
39:34
+8:29
18.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
TJ Turnov
39:39
+8:34
19.
Pavel Košárek
JAM7100
E
SK Jamnice
39:50
+8:45
20.
Rázek Aleš
VLI7801
E
VSK Slavia TU Libere
40:01
+8:56
21.
Klech Richard
VRB7201
E
SK při gymnáziu Vrbn
40:06
+9:01
22.
Bořánek Petr
SZP7000
E
Zdravotník Praha
40:22
+9:17
23.
Wohanka Petr
VRL7305
A
TJ Spartak Vrchlabí
40:23
+9:18
23.
Männel Harald
GER5500
GERMANY
40:23
+9:18
25.
Procházka Jan
DKP8201
A
SK Kotlářka Praha
40:26
+9:21
26.
Kunc Radovan
EJN5501
E
Elitex Jablonec
40:46
+9:41
26.
Daniel Tománek
JAM7401
E
SK Jamnice
40:46
+9:41
28.
Tomáš Zakouřil
TUV7501
B
SOK TJ Turnov
40:48
+9:43
29.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
40:59
+9:54
30.
Mrázek Jan
SZP8102
A
Zdravotník Praha
41:05
+10:00
31.
Kopáček Miroslav
CHT6049
A
SK Chrast
41:21
+10:16
32.
Václav Zakouřil
TUV7405
B
SOK TJ Turnov
41:23
+10:18
33.
Sikora Tomáš
TBM7001
E
TJ Tesla Brno
41:43
+10:38
34.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
41:45
+10:40
35.
Voráček Michal
PGP8009
E
SK Praga
42:00
+10:55
36.
Stárek Filip
TUR6602
A
TJ Turnov
42:31
+11:26
37.
Vávra Jaroslav
NPA7301
B
SK LOB Nová Paka
42:54
+11:49
38.
Kazda Ondřej
SJC8202
B
Sportcentrum Jičín
43:42
+12:37
39.
Hošek Václav
DKP8000
A
SK Kotlářka Praha
43:51
+12:46
40.
Petr Jašek
STE7601
A
SKI-OB Šternberk
44:11
+13:06
41.
Erlebach Michal
JIL8302
A
OK Jilemnice
44:17
+13:12
42.
Kovář Mirek
SZP8101
A
Zdravotník Praha
44:21
+13:16
43.
Šedivý Ondra
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
44:47
+13:42
44.
Žaloudek Petr
SZP8301
B
Zdravotník Praha
45:04
+13:59
45.
Kratochvíl Martin
SJI8304
B
OK Jihlava
45:05
+14:00
46.
Laciga Zdeněk
SZP5200
E
Zdravotník Praha
45:44
+14:39
47.
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
45:47
+14:42
48.
Janata Martin
DKP8306
B
SK Kotlářka Praha
46:00
+14:55
49.
Křenek Jaroslav
VPM7502
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
46:06
+15:01
50.
Prášil Marek
SJI7313
E
OK Jihlava
47:07
+16:02
50.
Hruška Jiří
OSN5501
A
SK Orient. sporty No
47:07
+16:02
52.
Cupák Jiří
VRL7201
B
TJ Spartak Vrchlabí
47:23
+16:18
53.
Mareček Josef
OSN6106
A
SK Orient. sporty No
47:49
+16:44
54.
Gregoriades Tomáš
SSP8312
B
Stopa Praha
48:04
+16:59
55.
Kolář Karel
EJN5749
B
Elitex Jablonec
48:09
+17:04
56.
Hora Vojtěch
SZP8300
B
Zdravotník Praha
49:35
+18:30
57.
Čech Jan
CHP7900
B
VSK Chemie Praha
50:03
+18:58
58.
Fibír Tomáš
CHP7901
B
VSK Chemie Praha
50:11
+19:06
59.
Balej Vít
EJN7903
B
Elitex Jablonec
51:03
+19:58
60.
Kožina Petr
PVP6000
B
VSK Přírodní vědy UK
51:43
+20:38
61.
MOSZKOWICZ PAWEŁ
WAW6700
Wawel Kraków
52:22
+21:17
62.
Henych Petr
VLI6001
B
VSK Slavia TU Libere
53:00
+21:55
63.
Lauterbach Helge
USV
USV Jena
54:37
+23:32
64.
Jirka Jakub
VPM7905
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
56:06
+25:01
65.
Wuttig Thomas
DRS
USV TU Dresden
56:11
+25:06
66.
Trzasko Boguslaw
WAT7600
WARSZAWA
56:46
+25:41
67.
Junghan_ Jens
ZIS6800
SG Zittau-Süd
58:16
+27:11
68.
Wolfram Frank
ZIS6801
SG Zittau-Süd
59:39
+28:34
69.
Wrzesiński Jacek
WAT6900
WARSZAWA
60:11
+29:06
70.
BARTKOWIAK TOMASZ
WKS7800
WKS "Grunwald" Pozna
61:01
+29:56
71.
Olesiński Maciej
WAT
WARSZAWA
62:50
+31:45
72.
Nowak Remigiusz
WKS7200
WKS "Grunwald" Pozna
64:23
+33:18
73.
Bartkowiak Edward
WKS
WKS "Grunwald" Pozna
67:41
+36:36
74.
Krzeminski Paweł
WAT8201
WARSZAWA
68:06
+37:01
75.
Blachut Igor
MUK7300
MUKS Gliwice
68:15
+37:10
76.
Cegielka Jan
WAT6901
WARSZAWA
70:07
+39:02
77.
Foland Adam
GIB
GIBnO Warszawa
72:22
+41:17
78.
Drewniak Marcin
ATW7300
Artemis Wroclaw
72:29
+41:24
79.
Sokalski Krzysztof
WAT8200
WARSZAWA
75:09
+44:04
80.
KRZYŚKO BARTOSZ
PEL
UKS SPRNT PEŁCZYCE
108:24
+77:19
Jan Skoupý
STE7001
B
SKI-OB Šternberk
DISK
Vodrážka Jakub
VLI7604
E
VSK Slavia TU Libere
DISK
Aleš David
JIL7517
B
OK Jilemnice
DISK
Kundisch Diethard
DRS
USV TU Dresden
DISK
H21B
4.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vokurka Jan
HAR7501
A
Harcov
32:25
2.
Schwab David
TBM7401
TJ Tesla Brno
35:00
+2:35
3.
Eduard Folprecht
TUV7301
B
SOK TJ Turnov
36:00
+3:35
4.
Kalenský Tomáš
SJC8015
C
Sportcentrum Jičín
36:56
+4:31
5.
Václav Král
SSU8243
SK Severka Šumperk
37:22
+4:57
6.
Hain Jan
SJC7502
C
Sportcentrum Jičín
37:48
+5:23
7.
Schröter Pavel
HAR7203
C
Harcov
39:07
+6:42
8.
Skripnik Ondřej
PVP7503
C
VSK Přírodní vědy UK
39:12
+6:47
9.
Kotecký Ondřej
PGP7703
C
SK Praga
39:29
+7:04
10.
Martínek Robert
CHP7700
C
VSK Chemie Praha
40:37
+8:12
11.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovi
40:51
+8:26
11.
Udržal Tomáš
NPA8004
SK LOB Nová Paka
40:51
+8:26
13.
Petr Kvapil
TUV7402
B
SOK TJ Turnov
41:09
+8:44
14.
Janovský Tomáš
PGP6401
C
SK Praga
41:21
+8:56
15.
Kondrát Martin
PGP6501
C
SK Praga
41:25
+9:00
16.
Kroupa Václav
PVP6104
C
VSK Přírodní vědy UK
41:36
+9:11
17.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
B
SK LOB Nová Paka
41:45
+9:20
18.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
42:02
+9:37
19.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga
42:18
+9:53
20.
Novák Karel
NPA5001
SK LOB Nová Paka
42:19
+9:54
21.
Hora Vladimír
SZP5100
C
Zdravotník Praha
43:04
+10:39
22.
Martan Jiří
HAR7301
C
Harcov
43:29
+11:04
23.
Šebesta Petr
PVP7604
VSK Přírodní vědy UK
44:36
+12:11
24.
Stránský Dušan
NPA7401
SK LOB Nová Paka
45:07
+12:42
25.
Trojčák Daniel
PVP6500
C
VSK Přírodní vědy UK
46:31
+14:06
26.
Žemlička Michal
NPA8003
SK LOB Nová Paka
46:36
+14:11
27.
Preininger Luděk
DOB8001
C
KOB Dobruška
48:36
+16:11
28.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
A
SKP Žďár nad Sázavou
49:04
+16:39
29.
Šťastný Jiří
TBM7137
TJ Tesla Brno
49:59
+17:34
30.
Vaněk Jan
FSP7609
C
VŠTJ Stavební fakult
52:52
+20:27
31.
Konopáč Jakub
TUR8301
TJ Turnov
52:57
+20:32
32.
Hýbl Lukáš
PVP7500
C
VSK Přírodní vědy UK
53:55
+21:30
33.
Komín David
LTU7401
TJ Loko Trutnov
54:41
+22:16
34.
Havel Tomáš
TUR7904
TJ Turnov
55:29
+23:04
35.
Prevužňák Martin
EJN7402
Elitex Jablonec
56:36
+24:11
36.
Meier Milan
VLI7301
VSK Slavia TU Libere
57:19
+24:54
37.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
OK Chrastava
57:57
+25:32
38.
Tojnar Jan
CHP6701
C
VSK Chemie Praha
67:04
+34:39
39.
La Carbonara Claudio
TBM7337
TJ Tesla Brno
85:07
+52:42
Baldrian Petr
PGP7203
C
SK Praga
DISK
Urbaník Robert
VLI7002
VSK Slavia TU Libere
DISK
H35B
4.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasman Jan
VPM6901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
41:32
2.
Škorpil Martin
SZP5700
B
Zdravotník Praha
43:23
+1:51
3.
Erlebach Josef
SSP5200
C
Stopa Praha
47:02
+5:30
4.
Braatz Frank
GER6200
GERMANY
52:31
+10:59
5.
Hrouda Petr
PVP6900
C
VSK Přírodní vědy UK
57:07
+15:35
6.
Hájek Jiří
PTK6401
OK Potůčky
58:16
+16:44
7.
Borovička Milan
CHP6104
C
VSK Chemie Praha
64:01
+22:29
8.
Kopal Jan
VLI6500
C
VSK Slavia TU Libere
64:14
+22:42
9.
Švábek Karel
SMB6501
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
66:28
+24:56
H40B
4.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Würz Martin
SMR6300
SK SNS Smržovka
36:15
2.
Petr Josef
VLI6300
C
VSK Slavia TU Libere
38:29
+2:14
3.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
40:18
+4:03
4.
Reichl Michal
SSP6400
C
Stopa Praha
42:45
+6:30
5.
Havel Leoš
VRL6401
C
TJ Spartak Vrchlabí
42:52
+6:37
6.
Rejmont Milan
LTU4801
TJ Loko Trutnov
42:59
+6:44
7.
David Ivan
VRL6404
C
TJ Spartak Vrchlabí
44:51
+8:36
8.
Petržela Pavel
LTU6301
TJ Loko Trutnov
44:57
+8:42
9.
Mechl Miroslav
PTK6302
OK Potůčky
46:05
+9:50
10.
Sombota Jiří
LTU5901
TJ Loko Trutnov
47:16
+11:01
11.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostě
47:46
+11:31
12.
ŁABUZIŃSKI SŁAWOMIR
WAW6400
Wawel Kraków
49:02
+12:47
13.
David František
PVP5301
C
VSK Přírodní vědy UK
52:34
+16:19
14.
Bartczak Jaroslaw
LOG
LOGISTYK OSTRÓDA
54:36
+18:21
15.
Kafka Václav
SJI6001
OK Jihlava
57:41
+21:26
16.
Šimek Miroslav
PVP6300
C
VSK Přírodní vědy UK
60:19
+24:04
17.
Dobrowolski Marek
UKS
UKS Harcownik Mazoci
63:05
+26:50
18.
KRZYŚKO MACIEJ
PEL
UKS SPRNT PEŁCZYCE
80:27
+44:12
19.
Quendt Peer
GER6201
GERMANY
86:47
+50:32
POTAJAŁŁO PAWEŁ
GDA6400
Gdansk
DISK
H45B
4.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
B
VSK Přírodní vědy UK
33:14
2.
GRACJASZ JAN
WAW5500
Wawel Kraków
38:58
+5:44
3.
Procházka Antonín
DCE5500
Sokol Dobřichovice
40:57
+7:43
4.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Libere
41:58
+8:44
5.
Flašar Jan
KCK5701
KOB Český Krumlov
43:04
+9:50
6.
Konopáč Jiří
TUR5803
TJ Turnov
47:08
+13:54
7.
Čermák Jiří
PGP5600
C
SK Praga
55:00
+21:46
8.
Jun Drahomír
KNC5501
C
TJ Tatran Kostelec n
56:02
+22:48
9.
Kos Ladislav
SLP5801
C
SK Slavia Praha
59:11
+25:57
10.
Plocha Pavel
DKP5600
C
SK Kotlářka Praha
64:12
+30:58
11.
Šváb Jan
CHP5801
C
VSK Chemie Praha
64:31
+31:17
12.
Herman-Izycki Leszek
WAT
WARSZAWA
66:35
+33:21
Wald František
CHP5300
C
VSK Chemie Praha
DISK
Jiří Král
SSU5941
SK Severka Šumperk
DISK
MS
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
MS
Šedivý Jiří
EKP5500
VŠTJ Ekonom Praha
38:10
+4:56
H50B
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Libere
32:17
2.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Libere
33:07
+0:50
3.
Folprecht Jiří
TUR5303
TJ Turnov
37:00
+4:43
4.
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Libere
38:50
+6:33
5.
Karmazín Petr
VLI4901
VSK Slavia TU Libere
41:10
+8:53
6.
Gregoriades Zdeněk
SSP5400
C
Stopa Praha
41:54
+9:37
7.
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
VSK Přírodní vědy UK
45:35
+13:18
8.
Vlček Vladislav
ROT5000
TJ Sokol Rovensko po
49:02
+16:45
9.
Toušek Miloslav
SSP5000
C
Stopa Praha
55:37
+23:20
10.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
SK Kotlářka Praha
57:41
+25:24
11.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
58:36
+26:19
12.
Jelínek Martin
PGP5103
C
SK Praga
59:05
+26:48
13.
Sysel Zdeněk
PGP5200
C
SK Praga
60:51
+28:34
14.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
SK SKI-SPORT Bruntál
61:44
+29:27
H55B
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knobloch Jindra
VRL4901
C
TJ Spartak Vrchlabí
33:54
2.
Jelínek Petr
TZL4902
SKOB Zlín
36:01
+2:07
3.
Kruczek Stanislaw
WAW4800
Wawel Kraków
37:54
+4:00
4.
Koč Zdeněk
SSP4700
C
Stopa Praha
38:35
+4:41
5.
Mikan Vladimír
SJC4805
B
Sportcentrum Jičín
39:26
+5:32
6.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
OK Jihlava
41:43
+7:49
7.
Nosál Stanislav
SSP4600
C
Stopa Praha
44:24
+10:30
8.
Novotný Jiří
SLP4601
C
SK Slavia Praha
45:25
+11:31
9.
Zelený Vladimír
PGP4800
C
SK Praga
62:41
+28:47
H60B
3.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
VSK VŠB TU Ostrava
32:37
2.
Conrad Helmut
DRS
USV TU Dresden
34:14
+1:37
3.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
36:27
+3:50
4.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
39:59
+7:22
5.
Ostřanský Josef
SSU4302
SK Severka Šumperk
40:25
+7:48
6.
Němec Vladimír
SSP4201
C
Stopa Praha
47:08
+14:31
7.
Frey Jaromír
PTK4101
OK Potůčky
48:22
+15:45
8.
Ptáček Jiří
BOV4401
C
TJ Baník Ostrava OKD
49:58
+17:21
9.
Šerák Zdeněk
SSP4200
C
Stopa Praha
53:32
+20:55
H65B
3.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havlík Jaroslav
SJC3601
Sportcentrum Jičín
36:08
2.
Attl Vladimír
SSP3800
C
Stopa Praha
44:44
+8:36
T4
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holas Vladimír
TUR5601
TJ Turnov
39:57
2.
Brdlík Jan
HRR
Harrachov
48:30
+8:33
3.
Šťovíčková Zdena
DVP4951
TJ Dopravní podniky
100:05
+60:08
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz