Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Hanácký čert
Kód závodu
031122
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Hanácký čert
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
22.11.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
OŽ HO
Místo konání
Radíkov, chata Pod věží
Použitá mapa
None
Pořadatel
UOL - SK Univerzity Palackého Olomou
Ředitel závodu
Robert Zdráhal
Hlavní rozhodčí
Jindřich Smička
Stavitel tratí
Robert Zdráhal
Kategorie
D10
D14
D18
D19
D35
H10
H14
H18
H19
H35
D10
1.00 km, 2 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horčičková Vendula
UOL9353
C
SK Univerzity Palackého Olomou
4.11
2.
Pospíšilová Kateřina
C
4.15
+ 0.04
3.
Vítková Lucie
PTE9474
C
Sokol Ptení
5.40
+ 1.29
4.
Krulová Martina
PTE9654
C
Sokol Ptení
6.19
+ 2.08
5.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
6.33
+ 2.22
6.
Pilcová Sabinka
OBR
C
SK SKI-SPORT Bruntál
7.34
+ 3.23
7.
Žovincová Lucie
C
8.09
+ 3.58
8.
Vavřínová Michaela
PTE9555
C
Sokol Ptení
8.33
+ 4.22
D14
2.00 km, 2 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Indráková Adéla
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
9.52
2.
Hladíková Helena
UOL8953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
11.18
+ 1.26
3.
Čermáková Magdalena
UOL9155
C
SK Univerzity Palackého Olomou
11.46
+ 1.54
4.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
11.48
+ 1.56
5.
Krejčí Anna
PTE9171
C
Sokol Ptení
11.57
+ 2.05
6.
Karásková Zuzana
PTE9173
C
Sokol Ptení
12.39
+ 2.47
7.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
Sokol Ptení
13.20
+ 3.28
D18
3.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Lenka
UOL8951
B
SK Univerzity Palackého Olomou
14.27
2.
Matějková Jana
C
15.27
+ 1.00
3.
Pilcová Barbora
OBR8977
B
SK SKI-SPORT Bruntál
15.59
+ 1.32
4.
Stoklasová Barbora
PLU89
C
TJ Sokol Plumlov
16.21
+ 1.54
5.
Skácelová Naďa
KON8889
B
KOB Konice
16.29
+ 2.02
6.
Křístková Anežka
JPV85
C
SK Prostějov
17.55
+ 3.28
7.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
19.01
+ 4.34
8.
Popelková Zuzana
PTE8882
B
Sokol Ptení
22.05
+ 7.38
9.
Karásková Lenka
PTE8881
C
Sokol Ptení
23.13
+ 8.46
D19
5.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grygarová Jana
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
18.29
2.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
20.16
+ 1.47
3.
Pilcová Petra
OBR6666
C
SK SKI-SPORT Bruntál
21.11
+ 2.42
4.
Křístková Veronika
JPV8379
R
SK Prostějov
21.12
+ 2.43
5.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.34
+ 4.05
6.
Skácelová Zuzana
KON8279
C
KOB Konice
23.15
+ 4.46
7.
Berková Pavlína
RBK7151
C
SK Radioklub Blansko
25.42
+ 7.13
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
DISK
D35
3.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
16.30
2.
Skácelová Naďa
KON6183
C
KOB Konice
17.32
+ 1.02
3.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
22.20
+ 5.50
H10
1.00 km, 2 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skoupý Jan
STE9401
C
SK SKI-OB Šternberk
4.14
2.
Holinka Lukáš
PTE9421
C
Sokol Ptení
4.30
+ 0.16
3.
Sadil Martin
C
4.31
+ 0.17
3.
Sadil Jan
C
4.31
+ 0.17
5.
Učík Martin
C
4.41
+ 0.27
6.
Kotrle Kamil
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
4.58
+ 0.44
7.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
5.10
+ 0.56
8.
Žovinec Lukáš
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
5.37
+ 1.23
9.
Kotrle Viktor
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
5.44
+ 1.30
H14
2.00 km, 2 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Berka Milan
RBK9011
C
SK Radioklub Blansko
9.05
2.
Berka Miroslav
RBK9210
C
SK Radioklub Blansko
9.33
+ 0.28
3.
Popelka Pavel
PTE9032
B
Sokol Ptení
10.06
+ 1.01
3.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
10.06
+ 1.01
5.
Růžička Tomáš
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
10.22
+ 1.17
6.
Zapletal Lukáš
PTE8936
B
Sokol Ptení
10.50
+ 1.45
6.
Jašek Martin
LOL
C
SK OK Olomouc
10.50
+ 1.45
8.
Indrák Jakub
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
11.01
+ 1.56
9.
Soldán Michal
ZPV9137
C
KOB Železárny Prostějov
11.04
+ 1.59
10.
Černohorský Ladislav
CEL8927
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
11.29
+ 2.24
11.
Holinka Matouš
PTE9222
C
Sokol Ptení
11.48
+ 2.43
12.
Krul Petr
PTE90
C
Sokol Ptení
15.21
+ 6.16
H18
5.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěpánek Radek
PLU8923
B
TJ Sokol Plumlov
16.44
2.
Doseděl Tomáš
CEL8515
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
17.05
+ 0.21
3.
Brtník Adam
UOL8705
A
SK Univerzity Palackého Olomou
17.13
+ 0.29
4.
Flodr Štěpán
UOL8707
C
SK Univerzity Palackého Olomou
18.07
+ 1.23
5.
Kokojan David
JPV8535
A
SK Prostějov
18.29
+ 1.45
6.
Navrátil Tomáš
JPV8817
B
SK Prostějov
18.55
+ 2.11
7.
Zdráhal Tomáš
UOL8801
B
SK Univerzity Palackého Olomou
19.02
+ 2.18
8.
Vašíček Michal
UOL8908
C
SK Univerzity Palackého Olomou
19.31
+ 2.47
9.
Ratiborský Jan
C
20.12
+ 3.28
10.
Špacír Jan
UOL8805
B
SK Univerzity Palackého Olomou
20.16
+ 3.32
11.
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK Univerzity Palackého Olomou
20.43
+ 3.59
12.
Švec Martin
PTE8832
B
Sokol Ptení
20.50
+ 4.06
13.
Březina Michal
UOL88
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.36
+ 5.52
14.
Hladík Ladislav
UOL8804
B
SK Univerzity Palackého Olomou
25.04
+ 8.20
H19
7.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jeřábek Luboš
PLU6112
C
TJ Sokol Plumlov
25.03
2.
Henek Vladan
RBK8002
C
SK Radioklub Blansko
25.24
+ 0.21
3.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
26.05
+ 1.02
4.
Axman Karel
STE8303
A
SK SKI-OB Šternberk
26.07
+ 1.04
5.
Špacír Ladislav
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
27.05
+ 2.02
6.
Černohous Jan
JPV8335
A
SK Prostějov
27.06
+ 2.03
7.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
27.17
+ 2.14
8.
Poklop Martin
UOL8802
A
SK Univerzity Palackého Olomou
27.23
+ 2.20
9.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
29.00
+ 3.57
10.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK Univerzity Palackého Olomou
29.11
+ 4.08
11.
Holinka Martin
ZPU6712
C
29.17
+ 4.14
12.
Krtička Jan
KON7931
C
KOB Konice
30.02
+ 4.59
13.
Ingr Jiří
C
30.54
+ 5.51
14.
Bones David
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
31.18
+ 6.15
15.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
31.47
+ 6.44
16.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
34.27
+ 9.24
Flodr Vojtěch
UOL8406
B
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H35
5.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Vojtěch
ZPV5517
C
KOB Železárny Prostějov
17.50
2.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
18.23
+ 0.33
3.
Soldán Vladimír
ZPV6526
C
KOB Železárny Prostějov
20.31
+ 2.41
4.
Křeček Mirek
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
20.34
+ 2.44
5.
Jašek Vladislav
LOL5401
C
SK OK Olomouc
20.41
+ 2.51
6.
Jirka Jiří
LOL5501
C
SK OK Olomouc
21.09
+ 3.19
7.
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
21.14
+ 3.24
8.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.05
+ 4.15
9.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.30
+ 4.40
10.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
22.37
+ 4.47
11.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
25.40
+ 7.50
12.
Dostalík Václav
C
26.09
+ 8.19
13.
Čermák Miloš
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
27.34
+ 9.44
14.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
27.58
+10.08
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz