Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 3. závod podzimního žebříčku Hanácké oblasti
Kód závodu
0310180207
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
3. závod podzimního žebříčku Hanácké oblasti
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
18.10.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Hrubá Voda
Použitá mapa
Pod Vráblem, Domsky les
Pořadatel
LOL - SK OK Olomouc
Ředitel závodu
Lubomír Poklop
Hlavní rozhodčí
Jiří Jirka
Stavitel tratí
Miroslav Dosoudil
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D19
D35
D45
H10
H12
H14
H16
H18
H19
H35
H45
H55
P3
P5
RD
D10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janů Hana
KSU9393
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
28.50
2.
Vítková Lucie
PTE9474
C
Sokol Ptení
41.28
+12.38
3.
Kotrčová Lenka
ABR9355
C
A-team Bruntál
44.25
+15.35
4.
Bubeníčková Petra
PTE9373
C
Sokol Ptení
48.39
+19.49
Hejlová Zuzana
PTE9371
C
Sokol Ptení
DISK
Vodrážková Jaroslava
PTE9372
C
Sokol Ptení
DISK
Hemzalová Karolína + 3
KON
C
KOB Konice
DISK
D12
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horčičková Vendula
UOL9353
C
SK Univerzity Palackého Olomou
31.37
2.
Šimková Johanka
UOL9355
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.58
+ 1.21
3.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
33.39
+ 2.02
4.
Indráková Adéla
UOL9153
C
SK Univerzity Palackého Olomou
35.42
+ 4.05
5.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
38.40
+ 7.03
6.
Chromečková Martina
SSU9262
C
SK Severka Šumperk
39.00
+ 7.23
7.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
Sokol Ptení
41.43
+10.06
8.
Karásková Zuzana
PTE9173
C
Sokol Ptení
41.49
+10.12
9.
Krejčí Anna
PTE9171
C
Sokol Ptení
46.36
+14.59
10.
Kučová Kateřina
KRN9153
C
TJ Loko Krnov
47.40
+16.03
11.
Hrtáňová Jana
KSU9192
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
49.13
+17.36
12.
Zapletalová Simona
PTE9177
C
Sokol Ptení
53.55
+22.18
13.
Mohylová Aneta
KRN9155
C
TJ Loko Krnov
54.00
+22.23
14.
Pernicová Helena
UOL9352
C
SK Univerzity Palackého Olomou
57.17
+25.40
15.
Pokorná Klára
CEL9164
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
83.54
+52.17
Janečková Adriana
CEL9161
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
DISK
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
DISK
D14
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vozdová Klára
KSU8964
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
27.28
2.
Staňková Štěpánka
SSU8992
B
SK Severka Šumperk
30.30
+ 3.02
3.
Březinová Marie
SSU9191
B
SK Severka Šumperk
33.48
+ 6.20
4.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
B
SK Univerzity Palackého Olomou
34.28
+ 7.00
5.
Pilcová Barbora
OBR8977
B
SK SKI-SPORT Bruntál
36.04
+ 8.36
6.
Zítková Lenka
ABR9055
C
A-team Bruntál
38.34
+11.06
7.
Pudilová Radka
UOL9057
B
SK Univerzity Palackého Olomou
46.36
+19.08
8.
Kohoutová Markéta
PTE8981
C
Sokol Ptení
55.30
+28.02
9.
Hladíková Helena
UOL8953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
58.14
+30.46
10.
Stawaritschová Kristýna
CEL8972
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
70.32
+43.04
D16
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Lenka
UOL8951
B
SK Univerzity Palackého Olomou
44.57
2.
Pavlíková Barbora
ZLH8750
C
TJ Zlaté Hory
49.32
+ 4.35
3.
Adámková Klára
KSU8899
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
53.24
+ 8.27
4.
Žaloudíková Radka
KRN8852
B
TJ Loko Krnov
56.13
+11.16
5.
Zdráhalová Kristýna
UOL8765
C
SK Univerzity Palackého Olomou
78.52
+33.55
6.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
Sokol Ptení
80.55
+35.58
7.
Karásková Lenka
PTE8881
C
Sokol Ptení
88.09
+43.12
8.
Popelková Zuzana
PTE8882
B
Sokol Ptení
94.09
+49.12
Knejpová Lucie
PTE8770
C
Sokol Ptení
DISK
D18
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
A
SK Prostějov
43.14
2.
Mertová Eva
SSU8599
B
SK Severka Šumperk
46.44
+ 3.30
3.
Dittrichová Petra
KON8787
A
KOB Konice
47.10
+ 3.56
4.
Frýdlová Lenka
KRN8659
B
TJ Loko Krnov
50.00
+ 6.46
5.
Roznosová Julie
KRN8754
B
TJ Loko Krnov
51.19
+ 8.05
6.
Kočí Petra
KON8786
A
KOB Konice
57.26
+14.12
7.
Růžičková Eva
KON8582
B
KOB Konice
59.29
+16.15
8.
Králová Lada
SSU8799
A
SK Severka Šumperk
65.47
+22.33
9.
Adámková Tereza
KSU8691
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
68.47
+25.33
10.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
71.05
+27.51
D19
5.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smičková Eva
KON8277
R
KOB Konice
40.14
2.
Pilcová Petra
OBR6666
C
SK SKI-SPORT Bruntál
40.52
+ 0.38
3.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK Univerzity Palackého Olomou
41.30
+ 1.16
4.
Hoffmannová Johana
JPV7852
C
SK Prostějov
46.28
+ 6.14
5.
Kašparová Šárka
STE7253
C
SK SKI-OB Šternberk
47.16
+ 7.02
6.
Vidmuchová Martina
JPV7175
C
SK Prostějov
48.47
+ 8.33
7.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
50.36
+10.22
8.
Voráčová Jaroslava
SSU8296
C
SK Severka Šumperk
50.50
+10.36
9.
Ulahelová Jana
KRN8451
A
TJ Loko Krnov
51.14
+11.00
10.
Horká Jana
SSU8292
C
SK Severka Šumperk
52.15
+12.01
11.
Bucká Martina
ABR8651
A
A-team Bruntál
54.20
+14.06
12.
Osladilová Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
54.42
+14.28
13.
Višňová Michaela
VOV8456
A
VSK VŠB TU Ostrava
56.46
+16.32
14.
Ptašníková Dagmar
KRN8452
B
TJ Loko Krnov
57.40
+17.26
15.
Sukeníková Zuzana
UOL8353
C
SK Univerzity Palackého Olomou
59.55
+19.41
16.
Zavadilová Simona
PTE8485
C
Sokol Ptení
61.16
+21.02
17.
Halašková Veronika
KRN8653
A
TJ Loko Krnov
63.40
+23.26
18.
Opletalová Vendula
KON8362
A
KOB Konice
65.51
+25.37
19.
Maťátková Marcela
STE7159
C
SK SKI-OB Šternberk
66.15
+26.01
20.
Kryštofová Jana
SBR8250
C
SKOB Bruntál
87.26
+47.12
Urbanová Edita
UOL7454
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
D35
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
35.34
2.
Uchytilová Jana
JPV6677
C
SK Prostějov
37.07
+ 1.33
3.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK Univerzity Palackého Olomou
40.04
+ 4.30
4.
Bohunská Jana
KRN6551
C
TJ Loko Krnov
43.09
+ 7.35
5.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
44.39
+ 9.05
6.
Čmuchálková Růžena
KRN6351
C
TJ Loko Krnov
45.38
+10.04
7.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
46.17
+10.43
8.
Sedláčková Hana
KON5481
C
KOB Konice
47.07
+11.33
9.
Strachotová Eva
SSU6099
C
SK Severka Šumperk
47.32
+11.58
10.
Štáblová Jitka
SSU5350
C
SK Severka Šumperk
48.07
+12.33
11.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
48.48
+13.14
12.
Dittrichová Lenka
KON6285
C
KOB Konice
52.07
+16.33
13.
Žaloudíková Marie
KRN6451
C
TJ Loko Krnov
53.02
+17.28
14.
Adamíková Alena
KRN5951
C
TJ Loko Krnov
63.28
+27.54
15.
Chmelařová Blanka
JPV6779
C
SK Prostějov
73.24
+37.50
16.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
98.52
+63.18
D45
3.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
BOV4251
C
TJ Baník Ostrava OKD
51.21
H10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Staněk Tomáš
SSU9403
C
SK Severka Šumperk
38.05
2.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
42.51
+ 4.46
3.
Lacina Jakub
KSU9303
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
48.01
+ 9.56
4.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
51.24
+13.19
5.
Lacina Lukáš
KSU9304
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
60.21
+22.16
6.
Pavlík Marek
ZLH9501
C
TJ Zlaté Hory
62.34
+24.29
7.
Mahdal Ondřej
SSU9305
C
SK Severka Šumperk
74.43
+36.38
8.
Suchánek Jan
JPV9401
C
SK Prostějov
79.31
+41.26
MS
Božek Tomáš
PTE
C
Sokol Ptení
67.41
+29.36
MS
Toman Jakub + 3
KON
C
KOB Konice
53.32
+15.27
H12
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věžník Václav
ADA9201
B
TJ Spartak Adamov
22.41
2.
Strečko Marek
ZLH9101
B
TJ Zlaté Hory
28.36
+ 5.55
3.
Seitler Milan
ZLH9102
B
TJ Zlaté Hory
31.39
+ 8.58
4.
Benc Martin
SSU9143
B
SK Severka Šumperk
32.12
+ 9.31
5.
Indrák Jakub
UOL9204
C
SK Univerzity Palackého Olomou
34.36
+11.55
6.
Kočí Adam
KON9131
C
KOB Konice
39.11
+16.30
7.
Najbr Ondřej
KON9223
C
KOB Konice
41.58
+19.17
8.
Kopilčák Jiří
ZLH9104
C
TJ Zlaté Hory
42.31
+19.50
9.
Zapletal Martin
CEL9105
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
45.23
+22.42
10.
Grepl Ivo
PTE
C
Sokol Ptení
46.40
+23.59
11.
Mahdal Jakub
SSU9149
C
SK Severka Šumperk
46.55
+24.14
12.
Hnilica Přemek
KSU9141
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
49.19
+26.38
13.
Domský Viktor
SSU9147
C
SK Severka Šumperk
49.44
+27.03
14.
Suchánek Ondřej
JPV9104
C
SK Prostějov
50.10
+27.29
15.
Verlík Jan
ZLH9202
C
TJ Zlaté Hory
55.34
+32.53
16.
Linhart Petr
KSU9145
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
55.40
+32.59
17.
Ostřanský Filip
SSU9243
C
SK Severka Šumperk
76.18
+53.37
H14
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řeháček Jakub
ABR8902
B
A-team Bruntál
32.08
2.
Opletal Jaroslav
SSU9010
C
SK Severka Šumperk
33.27
+ 1.19
3.
Věžník Antonín
ADA9001
B
TJ Spartak Adamov
33.51
+ 1.43
3.
Vozda Vojtěch
KSU9043
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
33.51
+ 1.43
5.
Vašíček Michal
UOL8908
C
SK Univerzity Palackého Olomou
35.01
+ 2.53
6.
Popelka Pavel
PTE9032
B
Sokol Ptení
38.02
+ 5.54
7.
Klíma Marek
ZLH8902
C
TJ Zlaté Hory
39.29
+ 7.21
8.
Kučera Jan
KON9037
C
KOB Konice
39.57
+ 7.49
9.
Přikryl Jan
SSU8945
C
SK Severka Šumperk
40.38
+ 8.30
10.
Ostřanský Josef
SSU9011
C
SK Severka Šumperk
41.02
+ 8.54
11.
Benc Tomáš
SSU8943
B
SK Severka Šumperk
41.49
+ 9.41
12.
Pernica Jiří
UOL9001
B
SK Univerzity Palackého Olomou
42.07
+ 9.59
13.
Zapletal Lukáš
PTE8936
B
Sokol Ptení
42.26
+10.18
14.
Holinek Tomáš
SSU9013
C
SK Severka Šumperk
42.30
+10.22
15.
Procházka Lukáš
SSU8947
C
SK Severka Šumperk
42.51
+10.43
16.
Kamas Ondřej
PLU8927
C
TJ Sokol Plumlov
44.24
+12.16
17.
Matús Eduard
SSU8948
C
SK Severka Šumperk
44.34
+12.26
18.
Slivečka Jan
OBR8909
C
SK SKI-SPORT Bruntál
45.04
+12.56
19.
Gajdoš Jan
JPV8913
B
SK Prostějov
45.52
+13.44
20.
Janů Zdeněk
KSU9045
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
50.05
+17.57
21.
Hanzl Marek
JPV90
C
SK Prostějov
53.55
+21.47
22.
Černohorský Ladislav
CEL8927
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
58.04
+25.56
23.
Masný Jan
KRN9001
C
TJ Loko Krnov
58.16
+26.08
24.
Chudoba Jan
JPV8918
C
SK Prostějov
62.45
+30.37
25.
Suchý Matěj
KSU8942
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
63.48
+31.40
26.
Černý Richard
SSU8946
C
SK Severka Šumperk
76.58
+44.50
27.
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK Univerzity Palackého Olomou
82.53
+50.45
Kubeša Kamil
KRN9103
C
TJ Loko Krnov
DISK
Vítek Michal
PTE9031
C
Sokol Ptení
DISK
H16
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brtník Adam
UOL8705
A
SK Univerzity Palackého Olomou
31.42
2.
Strachota Petr
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
33.08
+ 1.26
3.
Král Vojtěch
SSU8841
A
SK Severka Šumperk
34.51
+ 3.09
4.
Genčur Roman
KSU8749
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
38.05
+ 6.23
5.
Navrátil Tomáš
JPV8817
B
SK Prostějov
42.55
+11.13
6.
Špacír Jan
UOL8805
B
SK Univerzity Palackého Olomou
44.23
+12.41
7.
Hladík Ladislav
UOL8804
B
SK Univerzity Palackého Olomou
47.20
+15.38
8.
Flodr Štěpán
UOL8707
C
SK Univerzity Palackého Olomou
50.36
+18.54
9.
Švec Martin
PTE8832
B
Sokol Ptení
60.21
+28.39
10.
Reiter Michal
JPV8833
C
SK Prostějov
90.42
+59.00
H18
7.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klváček Aleš
JPV8527
B
SK Prostějov
61.55
2.
Jakob Jan
UOL8701
A
SK Univerzity Palackého Olomou
67.32
+ 5.37
3.
Žaloudík Jiří
VRB8602
B
SK při gymnáziu Vrbno pod Prad
67.44
+ 5.49
4.
Doseděl Tomáš
CEL8515
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
76.58
+15.03
5.
Voráč Jan
SSU8646
B
SK Severka Šumperk
80.40
+18.45
6.
Šiška Antonín
UOL8601
B
SK Univerzity Palackého Olomou
81.40
+19.45
Soukup Tomáš
CEL8606
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
DISK
Krul Jiří
PTE8524
C
Sokol Ptení
DISK
H19
8.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
53.42
2.
Hynek Petr
JPV6417
C
SK Prostějov
56.26
+ 2.44
3.
Václavek Tomáš
STE5809
C
SK SKI-OB Šternberk
57.28
+ 3.46
4.
Besta Michal
STE7600
C
SK SKI-OB Šternberk
57.29
+ 3.47
5.
Tománek Daniel
STE7401
R
SK SKI-OB Šternberk
58.06
+ 4.24
6.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
58.12
+ 4.30
7.
Mlejnek Pavel
STE7403
C
SK SKI-OB Šternberk
58.41
+ 4.59
8.
Otruba Marek
JPV7417
C
SK Prostějov
59.19
+ 5.37
9.
Maťátko Miloslav
STE6703
C
SK SKI-OB Šternberk
59.36
+ 5.54
10.
Axman Karel
STE8303
A
SK SKI-OB Šternberk
61.00
+ 7.18
11.
Pavlíček Václav
JPV8412
B
SK Prostějov
61.13
+ 7.31
12.
Zdráhal Robert
STE5707
C
SK SKI-OB Šternberk
62.11
+ 8.29
13.
Černohous Jan
JPV8335
A
SK Prostějov
62.13
+ 8.31
14.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
62.20
+ 8.38
15.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
63.05
+ 9.23
16.
Kulíšek Tomáš
HOB7101
C
SKOB HOBES Horní Benešov
64.48
+11.06
17.
Roman Hrazdil
RAD7401
C
TJ Sokol Radslavice
65.09
+11.27
18.
Hepnar Lubomír
STE6307
C
SK SKI-OB Šternberk
66.20
+12.38
19.
Kolek Petr
CET7501
C
TJ Loko Česká Třebová
67.08
+13.26
20.
Dittrich Petr
HOB7701
C
SKOB HOBES Horní Benešov
67.36
+13.54
21.
Pudel Jarda
STE7505
C
SK SKI-OB Šternberk
68.08
+14.26
22.
Krtička Jan
KON7931
C
KOB Konice
70.50
+17.08
23.
Zavřel Michal
KRN6804
C
TJ Loko Krnov
73.08
+19.26
24.
Sita Vratislav
SSU7341
C
SK Severka Šumperk
73.13
+19.31
25.
Huňka Karel
KON6919
C
KOB Konice
73.51
+20.09
26.
Hanák Josef
STE7606
C
SK SKI-OB Šternberk
74.29
+20.47
27.
Moskva Roman
ZLH7501
C
TJ Zlaté Hory
77.22
+23.40
28.
Flodr Vojtěch
UOL8406
B
SK Univerzity Palackého Olomou
81.26
+27.44
29.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
81.32
+27.50
30.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
82.09
+28.27
31.
Ježek Tomáš
JPV8419
B
SK Prostějov
84.16
+30.34
32.
Švalbe Petr
STE7003
C
SK SKI-OB Šternberk
84.23
+30.41
33.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
85.33
+31.51
34.
Piňos Josef
PLU7611
C
TJ Sokol Plumlov
86.19
+32.37
35.
Štrajt Přemysl
UOL8404
C
SK Univerzity Palackého Olomou
87.35
+33.53
36.
Grulich Pavel
JPV7117
C
SK Prostějov
90.48
+37.06
37.
Vodička Luděk
SBR7705
C
SKOB Bruntál
92.47
+39.05
38.
Neumann Jaroslav
TJN5902
C
TJ Tatran Jablonec nad Nisou
93.56
+40.14
39.
Pečenka Vratislav
ADA7434
C
TJ Spartak Adamov
103.29
+49.47
40.
Čamek Adam
OBR7608
C
SK SKI-SPORT Bruntál
112.51
+59.09
41.
Bartoš Jan
UOL7609
C
SK Univerzity Palackého Olomou
120.30
+66.48
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
H35
7.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
55.22
2.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK Univerzity Palackého Olomou
58.54
+ 3.32
3.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
64.11
+ 8.49
4.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
64.46
+ 9.24
5.
Bohunský Vladimír
KRN5901
C
TJ Loko Krnov
65.30
+10.08
6.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team Bruntál
67.48
+12.26
7.
Tomášek Jiří
CEL6426
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
68.02
+12.40
8.
Janů Zdeněk
KSU5749
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
70.36
+15.14
9.
Vozda Jiří
KSU6149
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
71.38
+16.16
10.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
72.09
+16.47
11.
Pernica Jiří
UOL6501
C
SK Univerzity Palackého Olomou
73.04
+17.42
12.
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
76.53
+21.31
13.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
79.21
+23.59
14.
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
82.03
+26.41
15.
Dokoupil Vojtěch
ZPV6425
C
KOB Železárny Prostějov
82.28
+27.06
16.
Benc Petr
SSU6343
C
SK Severka Šumperk
83.53
+28.31
17.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
84.03
+28.41
18.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
Sokol Ptení
86.46
+31.24
19.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
87.18
+31.56
20.
Kopilčák Pavel
ZLH6602
C
TJ Zlaté Hory
88.22
+33.00
21.
Kuba Pavel
UOL6201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
100.18
+44.56
Zachař Zdeněk
ZLH5902
C
TJ Zlaté Hory
DISK
MS
Kotrle Miroslav
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
79.56
+24.34
H45
5.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
46.31
2.
Hrouza Tomáš
KRN5201
C
TJ Loko Krnov
49.39
+ 3.08
3.
Slivečka Jaromír
OBR5603
C
SK SKI-SPORT Bruntál
53.24
+ 6.53
4.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
53.39
+ 7.08
5.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
53.50
+ 7.19
6.
Pečenka Vratislav
ADA5112
C
TJ Spartak Adamov
57.37
+11.06
7.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
SK SKI-SPORT Bruntál
58.04
+11.33
8.
Jadviščok Ladislav
UOL5101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
58.39
+12.08
9.
Kryštof Jan
SBR5302
C
SKOB Bruntál
59.36
+13.05
10.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
61.15
+14.44
11.
Dospíšil Jaroslav
SBR4501
C
SKOB Bruntál
64.07
+17.36
12.
Šnyrch František
UOL4902
C
SK Univerzity Palackého Olomou
64.37
+18.06
13.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
70.42
+24.11
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
Březina Vladimír
SSU5847
C
SK Severka Šumperk
DISK
H55
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Toman Stanislav
ABR4801
C
A-team Bruntál
38.20
2.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
38.22
+ 0.02
3.
Starý Břetislav
BOV4402
C
TJ Baník Ostrava OKD
43.09
+ 4.49
4.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
43.10
+ 4.50
5.
Fajgl Jaromír
RAD3801
C
TJ Sokol Radslavice
48.28
+10.08
6.
Sita Vratislav
SSU3000
C
SK Severka Šumperk
50.26
+12.06
7.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Železárny Prostějov
53.23
+15.03
8.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
57.01
+18.41
9.
Uhmann Hubert
SSU2600
C
SK Severka Šumperk
57.10
+18.50
10.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
67.01
+28.41
11.
Hynek Vladimír
ZPV3511
C
KOB Železárny Prostějov
76.29
+38.09
P3
3.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
P5
4.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dušek Václav
PTE7619
C
Sokol Ptení
51.24
2.
Blaževič Roman
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
65.33
+14.09
3.
ćemberová Helena
ZLH
C
TJ Zlaté Hory
69.10
+17.46
4.
Vítková Miroslava
PTE
C
Sokol Ptení
85.19
+33.55
Krejčí Pavel
ABR6203
C
A-team Bruntál
DISK
RD
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zavřel Lukáš
KRN9701
C
TJ Loko Krnov
30.32
2.
Takáč Dominik
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
42.32
+12.00
3.
Kotrle Viktor
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
44.48
+14.16
4.
Uchytilová Natálka
JPV
C
SK Prostějov
48.13
+17.41
5.
Švécar Rostislav
PTE9502
C
Sokol Ptení
50.45
+20.13
6.
Krulová Martina
PTE9654
C
Sokol Ptení
52.10
+21.38
7.
Horvat Petr
SSU
C
SK Severka Šumperk
52.40
+22.08
8.
Pravda Vojtěch
SBR
C
SKOB Bruntál
52.53
+22.21
9.
Minář Marek
SSU
C
SK Severka Šumperk
54.42
+24.10
10.
Krejčí Kristýna
ABR9652
C
A-team Bruntál
55.37
+25.05
11.
Kolcavová Ivana
SSU
C
SK Severka Šumperk
56.43
+26.11
12.
Křečková Jana
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
59.18
+28.46
13.
Hejlová Lucie
PTE9653
C
Sokol Ptení
63.42
+33.10
14.
Spurná Martina
PTE
C
Sokol Ptení
77.26
+46.54
15.
Maťátko Vojta
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
79.26
+48.54
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz