Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 8. Oblastní žebříček Valašské oblasti 2003
Kód závodu
0310110196
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
8. Oblastní žebříček Valašské oblasti 2003
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
11.10.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Kudlovská dolina
Použitá mapa
Kudlovská dolina - východ, 1:15000, E=5m
Pořadatel
SKM - KOB Směr Kroměříž
Ředitel závodu
Ing. Ilja Dvorský
Hlavní rozhodčí
Ing. Boris Dvorský
Stavitel tratí
Ing. Boris Dvorský
JURY
Pavel Krajča, Stanislav Kusák, Jaroslav Hubáček
Kategorie
D10C
D10N
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D40
D50
H10C
H10N
H12
H14
H16
H21
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
RD
D10C
2.04 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koláriková Lucie
TZL9451
C
SKOB Zlín
37.07
2.
Kukolová Karolína
LCE9352
C
TJ Slovan Luhačovice
58.04
+20.57
D10N
3.92 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunčarová Jana
LCE945
C
TJ Slovan Luhačovice
48.58
D12
7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řezaninová Iva
ZVS9250
C
TJ Zbrojovka Vsetín
21.35
2.
Žaludková Petra
TZL9251
C
SKOB Zlín
23.28
+ 1.53
3.
Krejčíková Marie
TZL9252
C
SKOB Zlín
27.10
+ 5.35
4.
Borková Marie
TZL9253
C
SKOB Zlín
27.20
+ 5.45
5.
Vintrová Iva
TZL9151
C
SKOB Zlín
28.18
+ 6.43
6.
Kršáková Marie
VIZ9191
C
TJ Sokol Vizovice
29.59
+ 8.24
7.
Rafajová Zuzana
SVS9151
B
Orientklub Vsetín
30.12
+ 8.37
8.
Drgová Markéta
TZL9152
C
SKOB Zlín
31.19
+ 9.44
9.
Drgová Lenka
TZL9153
C
SKOB Zlín
37.18
+15.43
10.
Christovová Neli
SKM9151
C
KOB Směr Kroměříž
48.04
+26.29
D14
7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cahlová Blanka
LCE9051
A
TJ Slovan Luhačovice
25.27
2.
Hančíková Kateřina
TZL9051
C
SKOB Zlín
32.53
+ 7.26
3.
Kršáková Veronika
VIZ9090
C
TJ Sokol Vizovice
33.14
+ 7.47
4.
Novotná Barbora
TZL9053
B
SKOB Zlín
33.41
+ 8.14
5.
Mališková Lucie
LCE8951
B
TJ Slovan Luhačovice
35.49
+10.22
6.
Kavanová Elena
SKM9090
C
KOB Směr Kroměříž
37.28
+12.01
7.
Pechálová Zuzana
SVS9051
C
Orientklub Vsetín
37.57
+12.30
8.
Hoferková Petra
TZL9054
C
SKOB Zlín
40.10
+14.43
9.
Čechová Lenka
SVS9052
C
Orientklub Vsetín
40.52
+15.25
Hubáčková Pavla
LCE9052
A
TJ Slovan Luhačovice
DISK
D16
4.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hančíková Hana
TZL8852
A
SKOB Zlín
34.06
2.
Polášková Tereza
TZL8851
A
SKOB Zlín
44.04
+ 9.58
3.
Maliňáková Petra
SVS8751
B
Orientklub Vsetín
49.23
+15.17
4.
Trávníčková Radka
KVS8852
C
SKOB Kobra Vsetín
52.23
+18.17
D18
4.82 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krejčíková Barbora
TZL8551
B
SKOB Zlín
49.42
2.
Otrusinová Jana
TZL8658
A
SKOB Zlín
54.01
+ 4.19
3.
Kamasová Eva
LCE8653
B
TJ Slovan Luhačovice
69.26
+19.44
D21
6.34 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Podmolíková Dagmar
TZL7155
E
SKOB Zlín
51.55
2.
Vlažná Lucie
LCE8762
A
TJ Slovan Luhačovice
57.55
+ 6.00
3.
Lučanová Michaela
AZL7474
C
SKOB ARIS Zlín
63.08
+11.13
4.
Hubáčková Petra
LCE8560
A
TJ Slovan Luhačovice
65.13
+13.18
5.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
67.31
+15.36
6.
Urbancová Marcela
TBM7659
C
TJ Tesla Brno
67.54
+15.59
7.
Zlatníková Irena
TZL8052
C
SKOB Zlín
70.40
+18.45
8.
Sadílková Lenka
TZL7055
C
SKOB Zlín
75.44
+23.49
9.
Pechancová Eliška
OTK7057
C
Jiskra Otrokovice
77.08
+25.13
10.
Maliňáková Katka
SVS8151
C
Orientklub Vsetín
83.42
+31.47
11.
Brázdilová Lucie
OTK8282
C
Jiskra Otrokovice
93.29
+41.34
12.
Mikulíková Romana
JZL7551
C
TJ Jižní svahy Zlín
104.35
+52.40
D35
4.82 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vavrysová Iva
LCE6359
C
TJ Slovan Luhačovice
46.19
2.
Polášková Kamila
KZL6051
C
SK POB Zlín
50.56
+ 4.37
3.
Koláriková Irena
TZL6351
C
SKOB Zlín
52.46
+ 6.27
4.
Hubáčková Jana
LCE6250
C
TJ Slovan Luhačovice
54.28
+ 8.09
5.
Cahlová Slávka
LCE5451
C
TJ Slovan Luhačovice
59.30
+13.11
6.
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
60.51
+14.32
7.
Hančíková Hana
TZL6454
C
SKOB Zlín
63.51
+17.32
8.
Nečasová Eva
TZL5858
C
SKOB Zlín
67.39
+21.20
9.
Marcaníková Jana
TZL5151
C
SKOB Zlín
76.36
+30.17
10.
Melicharová Barbara
HLV6454
C
Sokol Holešov
79.31
+33.12
11.
Hančíková Michaela
TZL6559
C
SKOB Zlín
101.05
+54.46
12.
Kukolová Alena
LCE6651
C
TJ Slovan Luhačovice
108.16
+61.57
13.
Kožíková Hana
FYS6457
C
TJ Fryšták
109.06
+62.47
D40
4.14 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krejčíková Monika
TZL6262
C
SKOB Zlín
49.55
2.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
52.12
+ 2.17
3.
Trávníčková Jitka
KVS5651
C
SKOB Kobra Vsetín
61.00
+11.05
4.
Spitzerová Ludmila
KVS6051
C
SKOB Kobra Vsetín
87.09
+37.14
D50
3.92 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Urbancová Marcela
AZL4656
C
SKOB ARIS Zlín
52.34
H10C
2.04 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Michal
LCE9301
C
TJ Slovan Luhačovice
13.40
2.
Schäfer Jan
TZL9301
C
SKOB Zlín
18.06
+ 4.26
3.
Hubáček Jonáš
LCE9501
C
TJ Slovan Luhačovice
20.47
+ 7.07
4.
Mudrák Štěpán
LCE9601
C
TJ Slovan Luhačovice
21.48
+ 8.08
5.
Vavrys Johan
LCE9302
C
TJ Slovan Luhačovice
22.50
+ 9.10
6.
Dvorský Vojtěch
SKM9401
C
KOB Směr Kroměříž
22.59
+ 9.19
7.
Kolárik Tomáš
TZL9302
C
SKOB Zlín
27.54
+14.14
8.
Spitzer Tadeáš
KVS9301
C
SKOB Kobra Vsetín
29.40
+16.00
9.
Hoferek Tomáš
TZL9305
C
SKOB Zlín
39.09
+25.29
Žemlík Daniel
KVS9401
C
SKOB Kobra Vsetín
DISK
H10N
3.92 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sadílek Jan
TZL9601
C
SKOB Zlín
43.33
2.
Malý Jan
VIZ
C
TJ Sokol Vizovice
45.10
+ 1.37
3.
Sedláček Martin
SVS9401
C
Orientklub Vsetín
51.39
+ 8.06
H12
3.18 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Jan
LCE9101
B
TJ Slovan Luhačovice
22.37
2.
Kunovský Ondřej
LCE9202
C
TJ Slovan Luhačovice
27.20
+ 4.43
3.
Trhlík Kamil
HLV9108
C
Sokol Holešov
28.08
+ 5.31
4.
Matuš Martin
TZL9102
C
SKOB Zlín
28.23
+ 5.46
5.
Benroth Martin
LCE9206
C
TJ Slovan Luhačovice
30.01
+ 7.24
6.
Žemlík Boleslav
KVS9101
C
SKOB Kobra Vsetín
30.47
+ 8.10
7.
Semela Jakub
LCE9103
B
TJ Slovan Luhačovice
31.30
+ 8.53
8.
Vašička Jakub
VIZ9210
C
TJ Sokol Vizovice
33.42
+11.05
9.
Valenta Jiří
LCE9201
C
TJ Slovan Luhačovice
36.14
+13.37
10.
Baránek Martin
KVS9102
C
SKOB Kobra Vsetín
37.00
+14.23
11.
Halcin Marcel
HLV9109
C
Sokol Holešov
43.10
+20.33
12.
Dvorský Václav
SKM9101
C
KOB Směr Kroměříž
72.32
+49.55
Melichar Matěj
HLV9116
C
Sokol Holešov
DISK
H14
4.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolárik Jan
TZL9013
B
SKOB Zlín
33.46
2.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
35.21
+ 1.35
3.
Malý Ondřej
VIZ8911
C
TJ Sokol Vizovice
36.18
+ 2.32
4.
Nečas Jiří
TZL9101
B
SKOB Zlín
36.20
+ 2.34
5.
Panovec Jan
OTK8931
B
Jiskra Otrokovice
37.01
+ 3.15
6.
Bednařík Antonín
VIZ9001
B
TJ Sokol Vizovice
37.15
+ 3.29
7.
Hladík Jiří
VIZ8901
C
TJ Sokol Vizovice
37.41
+ 3.55
8.
Kusbach Antonín
TZL8901
B
SKOB Zlín
38.34
+ 4.48
9.
Valenta Jan
LCE9003
B
TJ Slovan Luhačovice
39.20
+ 5.34
10.
Schäfer Martin
TZL9009
B
SKOB Zlín
42.45
+ 8.59
11.
Vlažný Jakub
LCE9102
B
TJ Slovan Luhačovice
44.17
+10.31
12.
Trhlík Jiří
HLV8905
C
Sokol Holešov
44.25
+10.39
13.
Pavelka Tomáš
VIZ9020
C
TJ Sokol Vizovice
46.20
+12.34
14.
Benroth Jakub
LCE9002
B
TJ Slovan Luhačovice
48.29
+14.43
15.
Merta Tomáš
LCE
C
TJ Slovan Luhačovice
50.59
+17.13
16.
Beran Jan
TZL
C
SKOB Zlín
52.32
+18.46
17.
Kapoun Martin
KVS9001
B
SKOB Kobra Vsetín
54.01
+20.15
H16
7.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cahel Marek
LCE8803
A
TJ Slovan Luhačovice
48.41
2.
Krajča Tomáš
TZL8714
C
SKOB Zlín
50.43
+ 2.02
3.
Nečas Tomáš
TZL8801
A
SKOB Zlín
51.59
+ 3.18
4.
Vlažný Jan
LCE8901
A
TJ Slovan Luhačovice
52.43
+ 4.02
5.
Eid Michal
TZL8707
B
SKOB Zlín
52.53
+ 4.12
6.
Kudláček Tomáš
TZL8713
B
SKOB Zlín
53.08
+ 4.27
7.
Cetkovský Petr
TZL8711
B
SKOB Zlín
58.45
+10.04
8.
Slezák Zdeněk
LCE8902
A
TJ Slovan Luhačovice
60.09
+11.28
9.
Zbranek Roman
KVS8802
C
SKOB Kobra Vsetín
70.40
+21.59
Halcin Jakub
HLV8818
C
Sokol Holešov
DISK
H21
9.79 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sadílek Martin
TZL6901
C
SKOB Zlín
61.43
2.
Slováček Tomáš
TZL8002
C
SKOB Zlín
64.50
+ 3.07
3.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
70.14
+ 8.31
4.
Podmolík Tomáš
TZL6915
R
SKOB Zlín
71.35
+ 9.52
5.
Marek Martin
VIZ7624
C
TJ Sokol Vizovice
72.36
+10.53
6.
Mudrák Stanislav
LCE6701
C
TJ Slovan Luhačovice
74.55
+13.12
7.
Kusák Ivan
EZL6502
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
79.39
+17.56
8.
Hradil Jiří
TZL8604
A
SKOB Zlín
80.46
+19.03
9.
Kožík Jiří
TZL8615
B
SKOB Zlín
82.11
+20.28
10.
Trčka Jan
LCE8202
C
TJ Slovan Luhačovice
83.56
+22.13
11.
Hrazdil Roman
RAD7401
C
TJ Sokol Radslavice
91.06
+29.23
12.
Zlatník Lubor
TZL7337
C
SKOB Zlín
100.23
+38.40
13.
Šamánek Petr
ZVS6901
C
TJ Zbrojovka Vsetín
108.34
+46.51
H35
8.45 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vavrys Petr
LCE6413
C
TJ Slovan Luhačovice
61.53
2.
Nečas Rudolf
TZL5703
C
SKOB Zlín
64.39
+ 2.46
3.
Krajča Pavel
TZL5705
C
SKOB Zlín
64.56
+ 3.03
4.
Schäfer Michal
TZL6304
C
SKOB Zlín
65.08
+ 3.15
5.
Hubáček Jaroslav
LCE6311
C
TJ Slovan Luhačovice
69.10
+ 7.17
6.
Kunčar Vít
LCE6430
C
TJ Slovan Luhačovice
69.47
+ 7.54
7.
David Petr
EZL6408
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
70.36
+ 8.43
8.
Žemlík Radim
KVS6401
C
SKOB Kobra Vsetín
79.34
+17.41
9.
Šopík Radoslav
TZL5802
C
SKOB Zlín
79.38
+17.45
10.
Pavelka Vladimír
VIZ5903
C
TJ Sokol Vizovice
85.31
+23.38
11.
Kožík Miroslav
FYS5807
C
TJ Fryšták
88.17
+26.24
12.
Smilek Aleš
FYS6808
C
TJ Fryšták
94.27
+32.34
Piše Dušan
LCE6702
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
H40
7.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Přemysl
SVS5901
C
Orientklub Vsetín
67.19
2.
Maliňák Josef
SVS5501
C
Orientklub Vsetín
67.49
+ 0.30
3.
Kadaňka Jiří
VMZ6008
C
DDM Valašské Meziříčí
69.28
+ 2.09
4.
Kaloč Vítězslav
KVS5904
C
SKOB Kobra Vsetín
73.12
+ 5.53
H45
6.34 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rafaj Lubomír
SVS5101
C
Orientklub Vsetín
55.25
2.
John Vladimír
OLP5502
C
SKP OLYMP Praha
57.51
+ 2.26
3.
Štěpaník Otakar
OTK5707
C
Jiskra Otrokovice
62.21
+ 6.56
4.
Štípek Rostislav
TZL5702
C
SKOB Zlín
63.08
+ 7.43
5.
Najbrt Tomáš
VMZ5607
C
DDM Valašské Meziříčí
64.32
+ 9.07
6.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
66.26
+11.01
7.
Dědek Jaroslav
ZVS5501
C
TJ Zbrojovka Vsetín
68.11
+12.46
8.
Chromčák František
JZL5201
C
TJ Jižní svahy Zlín
100.54
+45.29
H50
4.68 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
33.57
2.
Peška Antonín
HLV4801
C
Sokol Holešov
38.45
+ 4.48
3.
Pohořalý Jiří
OTK3807
C
Jiskra Otrokovice
49.10
+15.13
4.
Jelínek Vít
TZL5102
C
SKOB Zlín
49.54
+15.57
5.
Čevela Jaromir
TZL5301
C
SKOB Zlín
51.10
+17.13
H55
4.68 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Láznička Alois
TZL3613
C
SKOB Zlín
37.57
2.
Merta Zdeněk
KZL4601
C
SK POB Zlín
40.02
+ 2.05
3.
Imrich Josef
KZL4507
C
SK POB Zlín
44.07
+ 6.10
4.
Vyškovský Ivan
ZVS4301
C
TJ Zbrojovka Vsetín
48.27
+10.30
5.
Huňka Jiří
RAD4801
C
TJ Sokol Radslavice
53.05
+15.08
6.
Žemlík Ivan
SVS3801
C
Orientklub Vsetín
57.30
+19.33
7.
Urbanec Antonín
AZL4444
C
SKOB ARIS Zlín
69.51
+31.54
8.
Kusák Stanislav
EZL3501
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
73.11
+35.14
9.
Lučan Vladimír
AZL4406
C
SKOB ARIS Zlín
80.06
+42.09
H60
4.14 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hala Jaroslav
VIZ4232
C
TJ Sokol Vizovice
66.45
2.
Panovec Zbislav
OTK3617
C
Jiskra Otrokovice
83.34
+16.49
H65
4.14 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajgl Jaromír
RAD3801
C
TJ Sokol Radslavice
63.25
2.
Řezanina Josef
ZVS3701
C
TJ Zbrojovka Vsetín
63.30
+ 0.05
3.
Tomášek František
OTK2503
C
Jiskra Otrokovice
73.25
+10.00
RD
3.92 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunz Jiří
OTK9801
C
Jiskra Otrokovice
31.55
2.
Kavanovi
SKM
C
KOB Směr Kroměříž
32.06
+ 0.11
3.
Kunz Jan
OTK9601
C
Jiskra Otrokovice
34.38
+ 2.43
4.
Holubec Jakub
EZL9609
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
37.53
+ 5.58
5.
Pechál Petr
SVS
C
Orientklub Vsetín
52.37
+20.42
6.
Dvorský Petr
SKM
C
KOB Směr Kroměříž
64.26
+32.31
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz