Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 11. závod ČP v MTBO krátká trať
Kód závodu
030914
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
11. závod ČP v MTBO krátká trať
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
14.09.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Kategorie
D
D-14
D-18
DE
H-14
H-18
H19A
H19B
H40
HE
P
D
12.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Renata Paulíčková
SJI8057
OK Jihlava
42:31
2.
Andrea Kohoutová
BOR
OK Jiskra Nový Bor
45:52
+3:21
3.
Roudná Jana
LPU8351
TJ Loko Pardubice
46:51
+4:20
4.
Marcela Urbancová
TBM
TJ Tesla Brno
48:52
+6:21
5.
Markéta Marijczuková
ZUP7351
49:18
+6:47
6.
Lenka Ferstlová
SMR
SK SNS Smržovka
49:31
+7:00
7.
Michaela Redlichová
MAS7801
KČT Aš
49:43
+7:12
8.
Martina Volfová
EKP8051
VŠTJ Ekonom Praha
50:09
+7:38
9.
Markéte Uhnavá
TZL8400
SKOB Zlín
50:54
+8:23
10.
Zuzana Bulířová
TUR7854
TJ Turnov
51:50
+9:19
11.
Kateřina Městková
VSP7650
USK Praha
52:06
+9:35
12.
Markéta Novotná
VSP7051
USK Praha
53:45
+11:14
13.
Fana Odvodyová
LPU8355
TJ Loko Pardubice
54:41
+12:10
14.
Kateřina Ryglová
TBM
TJ Tesla Brno
54:44
+12:13
15.
Vlasta Lemonová
SBK7789
TJ Start Blansko
55:53
+13:22
16.
Slávka Olešová
ZUP7251
57:29
+14:58
17.
Vřešťálová Lucie
TUR7458
TJ Turnov
58:13
+15:42
18.
Kateřina Vondrová
OKP
SK OK 24 Praha
60:03
+17:32
19.
Veronika Staňková
SBK8151
TJ Start Blansko
60:44
+18:13
20.
Jana Vítová
SVA
TJ Baník Svatava
61:30
+18:59
21.
Eva Králová
VBA4751
61:39
+19:08
22.
Ivana Marcinková
DVP6351
TJ Dopravní podniky
63:11
+20:40
23.
Kateřina Arnoštová
VSP7652
USK Praha
64:34
+22:03
24.
Petra Illíková
TZL8107
SKOB Zlín
67:14
+24:43
25.
Marcela Novotná
PVP6050
VSK Přírodní vědy UK
68:16
+25:45
26.
Pavla Čadilová
EKP7759
VŠTJ Ekonom Praha
71:03
+28:32
27.
Iva Prevužňáková
SMR
SK SNS Smržovka
72:59
+30:28
28.
Lucie Pospíšilová
SKL
76:35
+34:04
29.
Hana Pěnkavová
XBM7761
76:49
+34:18
30.
Zora Sladká
ZBM6059
SK Žabovřesky Brno
77:16
+34:45
31.
Naďa Voráčová
SSU
SK Severka Šumperk
79:10
+36:39
D-14
7.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lydia Jahn
SV
SV Sachsen
55:01
D-18
8.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tereza Najbrtová
VIZ8751
TJ Sokol Vizovice
56:46
DE
15.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jarča Folprechtová
TUR7253
TJ Turnov
60:38
2.
Silvie Košková
VSP7050
USK Praha
61:33
+0:55
3.
Kateřina Ryšavá
ZUP7452
64:17
+3:39
4.
Věra Pařízková
SMR
SK SNS Smržovka
65:41
+5:03
5.
Kateřina Sladká
ZBM8554
SK Žabovřesky Brno
67:39
+7:01
6.
Anna Podrábská
VLI
VSK Slavia TU Libere
70:07
+9:29
Lenka Macková
ZUP7051
DISK
H-14
8.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtl Jájík
VPM
KOS Slavia VŠ Plzeň
41:24
2.
Emil Danihel - MS
CBA
60:21
+18:57
3.
Martin Tišnovský
ZBM9120
SK Žabovřesky Brno
63:30
+22:06
4.
Emil Danihel
PTK
63:54
+22:30
H-18
13.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Benny Lautenbach
SV
SV Sachsen
52:28
2.
Peter Sámel
VBA8502
55:40
+3:12
3.
Petr Soukup
SKL
55:55
+3:27
4.
Tomáš Kalina
PEH
55:58
+3:30
5.
David Brnovják
SKL
56:54
+4:26
6.
Tomáš Zdrubecký
SKL
58:34
+6:06
7.
Stiev Vogel
SV
SV Sachsen
58:40
+6:12
8.
Denny Albert
SV
SV Sachsen
61:04
+8:36
9.
Philipp Peitz
SV
SV Sachsen
64:50
+12:22
10.
Tomáš Bobek
ABR
SK ATIS sport Bruntá
72:16
+19:48
11.
Tom Borbe
SV
SV Sachsen
75:48
+23:20
12.
Jaromír Kubín
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
91:20
+38:52
H19A
16.90 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Václav Bradna
CHA8000
OK Chrastava
56:19
2.
Jiří Král
SSU5941
SK Severka Šumperk
58:56
+2:37
3.
Tomáš Gryc
TBM
TJ Tesla Brno
58:59
+2:40
4.
Michal Hons
SMR
SK SNS Smržovka
60:37
+4:18
5.
Petr Dvořáček
TBM7013
TJ Tesla Brno
60:48
+4:29
6.
Pavel Pekárek
XBM6904
61:13
+4:54
7.
Ladislav Nejedlý
BSO7501
KOB Baník Sokolov
61:16
+4:57
8.
Jan Vřešťál
TUR7301
TJ Turnov
61:27
+5:08
9.
Pavel Štáfek
SKL
61:30
+5:11
10.
Aleš Ritter
ONO7401
SKOB Ostrov
61:33
+5:14
11.
Jiří Zicha
TZL7701
SKOB Zlín
61:34
+5:15
12.
Ladislav Svoboda
TZL7502
SKOB Zlín
61:45
+5:26
13.
Radek Vondra
OKP
SK OK 24 Praha
62:47
+6:28
14.
Martin Bilan
PEH
63:22
+7:03
15.
Petr Lukavec
SMR7800
SK SNS Smržovka
63:37
+7:18
16.
Ondřej Hájek
TBM7707
TJ Tesla Brno
64:13
+7:54
17.
Marian Kazík
CBA6601
65:17
+8:58
18.
Martin Prevužňák
SMR
SK SNS Smržovka
65:58
+9:39
19.
Vít Daniel
BSO
KOB Baník Sokolov
66:20
+10:01
20.
Martin Hendrych
SJI7828
OK Jihlava
67:40
+11:21
21.
Jan Urban
SBK7537
TJ Start Blansko
67:42
+11:23
22.
Petr Hynek
ONO7000
SKOB Ostrov
68:22
+12:03
23.
Tomáš Drbohlav
TUR7702
TJ Turnov
70:24
+14:05
24.
Jan Semík
VSP6507
USK Praha
70:27
+14:08
25.
Miloš Hruška
ABR
SK ATIS sport Bruntá
71:20
+15:01
26.
Jakub Zedník
TBM
TJ Tesla Brno
71:35
+15:16
27.
Petr Hanák
ZUP7401
71:42
+15:23
28.
Martin Veselý
SBK7502
TJ Start Blansko
72:02
+15:43
29.
Martin Nágl
VBA8303
89:02
+32:43
30.
Juraj Opršal
VBA8301
90:44
+34:25
31.
Dlohoš Josef
NER
neregistrovaný
109:06
+52:47
Eduard Pucherna
ZUP7403
DISK
Petr Novotný
TZL6600
SKOB Zlín
DISK
Jan Ptáček
TBM
TJ Tesla Brno
DISK
Roman Prášek
ZUP7701
DISK-LIM:
Radek Vala
ABR
SK ATIS sport Bruntá
DISK-LIM:
H19B
13.80 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petr Pařízek
SMR
SK SNS Smržovka
54:31
2.
Pavel Mudrak
MM 6919
55:29
+0:58
3.
Jiří Vraný
VLI
VSK Slavia TU Libere
57:14
+2:43
4.
Petr Fišer
TZL7501
SKOB Zlín
58:18
+3:47
4.
Tomáš Havel
TUR7904
TJ Turnov
58:18
+3:47
6.
Petr Tomeš
TZL7503
SKOB Zlín
58:33
+4:02
7.
Jan Medlík
SSU8246
SK Severka Šumperk
59:40
+5:09
8.
Jaroslav Jalový
RBK8145
SK Radioklub Blansko
60:07
+5:36
9.
Robert Anděl
BOR
OK Jiskra Nový Bor
60:59
+6:28
10.
Pavel Doležal
SKL
61:14
+6:43
11.
Jan Hataš
TUR7623
TJ Turnov
61:42
+7:11
12.
Filip Pastuszek
TZL7700
SKOB Zlín
62:12
+7:41
13.
David Chaloupský
PHK7103
OK 99 Hradec Králové
62:51
+8:20
14.
Zbyněk Prokop
SBK7437
TJ Start Blansko
63:30
+8:59
15.
Jan Stukbauer
EKP8100
VŠTJ Ekonom Praha
63:40
+9:09
16.
Tomáš Janeček
VLI
VSK Slavia TU Libere
64:46
+10:15
17.
Tomáš Sauer
DVP7305
TJ Dopravní podniky
65:07
+10:36
18.
Zdeněk Tišnovský
ZBM6620
SK Žabovřesky Brno
65:50
+11:19
19.
Vlastimil Vít
SVA
TJ Baník Svatava
66:48
+12:17
20.
Ivan Michalík
XBM6834
67:40
+13:09
21.
Jan Kašák
SVA
TJ Baník Svatava
67:52
+13:21
22.
Pavel Mikšík
OBM
SK Orientační sporty
68:49
+14:18
23.
Pavel Brlica
SBK7447
TJ Start Blansko
69:46
+15:15
24.
Viktor Baier
DVP6304
TJ Dopravní podniky
69:54
+15:23
25.
Martin Grunwald
SBK7903
TJ Start Blansko
70:08
+15:37
26.
Dan Bozděch
VSP7309
USK Praha
70:37
+16:06
27.
Svatopluk Antoš
SCJ
71:03
+16:32
28.
Peter Pecha
TPA7001
72:53
+18:22
29.
Michal Rejholec
BOR
OK Jiskra Nový Bor
74:11
+19:40
30.
Martin Štrait
OKP
SK OK 24 Praha
78:20
+23:49
31.
Korbel Miroslav
VPM
KOS Slavia VŠ Plzeň
83:03
+28:32
32.
Tomáš Tichavský
EKP7709
VŠTJ Ekonom Praha
83:50
+29:19
33.
Jan Sochor
SBK6922
TJ Start Blansko
103:49
+49:18
34.
Petr Kubíček
VSP6512
USK Praha
143:00
+88:29
Miroslav Hodoň
VIZ8103
TJ Sokol Vizovice
DISK
Petr Ševčík
ONO7200
SKOB Ostrov
DISK
Ladislav Ivanov
TUR7401
TJ Turnov
DISK
Martin Dědek
TUR7405
TJ Turnov
DISK
Lazar
NER
neregistrovaný
DISK
Tomáš Bergl
ZUP7802
DISK-LIM:
Claudio LaCarbonara
TBM
TJ Tesla Brno
DISK-LIM:
Jan Bečvář
OKP
SK OK 24 Praha
DISK-LIM:
H40
14.50 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Alain Villerot
VTT
55:16
2.
Zbyněk Valoušek
VLI
VSK Slavia TU Libere
55:44
+0:28
3.
Ivan Sladký
ZBM5513
SK Žabovřesky Brno
62:16
+7:00
4.
Petr Nejedly
TZL5101
SKOB Zlín
63:22
+8:06
5.
Jan Jedlička
VSP6101
USK Praha
64:12
+8:56
6.
Vlastimil Autrata
CBA6001
65:39
+10:23
7.
Swen Vogel
SV
SV Sachsen
66:49
+11:33
8.
Jan Durin
CNR5401
66:54
+11:38
9.
Jaroslav Kolář
LTP
TJ Loko Teplice
68:57
+13:41
10.
Ladislav Burian
SCP
AC Sparta Praha
75:23
+20:07
11.
Pavel Pastuszek
TZL4727
SKOB Zlín
87:07
+31:51
12.
Stefan Kurca
CNR5701
87:36
+32:20
Pavel Najbrt
VIZ5901
TJ Sokol Vizovice
DISK
Mathias Jahn
SV
SV Sachsen
DISK
Ladislav Lepšík
BOR
OK Jiskra Nový Bor
DISK
HE
21.00 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Milan Šrůta
BOR
OK Jiskra Nový Bor
62:53
2.
Jiří Procházka
TBM
TJ Tesla Brno
63:07
+0:14
3.
Milan Jirásek
VSP7403
USK Praha
63:41
+0:48
4.
Jan Svoboda
SMR
SK SNS Smržovka
65:10
+2:17
5.
Eda Folprecht
TUR7304
TJ Turnov
65:12
+2:19
6.
Zdeněk Laciga
VSP5200
USK Praha
66:35
+3:42
7.
Miroslav Seidl
EKP7402
VŠTJ Ekonom Praha
66:51
+3:58
8.
Libor Kadaník
PHK7204
OK 99 Hradec Králové
66:56
+4:03
9.
Radek Laciga
VSP8200
USK Praha
67:35
+4:42
10.
Martin Sajal
EKP7803
VŠTJ Ekonom Praha
68:01
+5:08
11.
Mark Huster
SV
SV Sachsen
68:08
+5:15
12.
Petr Wohanka
VRL7305
TJ Spartak Vrchlabí
69:25
+6:32
13.
Jan Bobek
ABR
SK ATIS sport Bruntá
70:57
+8:04
14.
Karel Poštulka
TPA7101
71:35
+8:42
15.
Tomáš Sikora
SFM
Sokol Frýdek-Místek
72:25
+9:32
16.
Jan Novák
EKP7703
VŠTJ Ekonom Praha
74:12
+11:19
17.
David Schwab
TBM
TJ Tesla Brno
76:18
+13:25
18.
Dalibor Kroc
VIZ7408
TJ Sokol Vizovice
77:08
+14:15
19.
Miloslav Mencl
VSP6505
USK Praha
78:14
+15:21
20.
Kamil Arnošt
VSP7301
USK Praha
79:27
+16:34
21.
Jakub Pastuszek
TZL7500
SKOB Zlín
84:28
+21:35
22.
Ulf Uhlemann
ESV
88:42
+25:49
Jiří Kubín
VSP6001
USK Praha
DISK
P
8.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Robin Novák
EKP
VŠTJ Ekonom Praha
36:51
2.
Ondřej Blaha
NER
neregistrovaný
39:48
+2:57
3.
Lukáš Kudlička
TUR
TJ Turnov
44:17
+7:26
4.
Jana Hanajová
SMR
SK SNS Smržovka
47:45
+10:54
5.
Malá
MM
52:27
+15:36
6.
Míla Medlíková
SSU5895
SK Severka Šumperk
54:09
+17:18
7.
Alice Gandelová
TBM
TJ Tesla Brno
60:43
+23:52
8.
Daniel Vít
BSO
KOB Baník Sokolov
65:52
+29:01
9.
Petr Pech
SVA
TJ Baník Svatava
108:27
+71:36
Vladimir Drescik
DVP6309
TJ Dopravní podniky
DISK
Klíčová Katka
TBM
TJ Tesla Brno
DISK
Malý Martin
TBM
TJ Tesla Brno
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz