Kód závodu
030705
Název
Zvůle 2003
Datum
05.07.2003
PořadatelPGP - SK Praga Praha
Kategorie
D10     D10F     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D21E     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D60     D65     H10     H10F     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H21E     H35A     H35B     H45A     H45B     H55     H60     H65     P3     P6    

D10
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pavlovcová Petra STB9399 C TJ Stadion Nový Bor 29.13
2. Havlíčková Nikola JIL9352 C OK Jilemnice 30.46
3. Knapová Lenka LPU9351 C OK Lokomotiva Pardubice 31.07
4. Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 31.14
5. Kochová Nikola SJC9358 C Sportcentrum Jičín 34.17
6. Szturcová Agáta TRI9354 C TJ TŽ Třinec 37.15
7. Mátlová Pavlína KSU9392 C Klub vytrvalostních sportů Šum 40.04
8. Landmane Liga 0L193fr C Saldus OK Latvia 43.15
9. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 44.46
10. Stebelová Nikola TRI9451 C TJ TŽ Třinec 45.54
11. Rusá Zuzana DCE9351 C TJ Sokol Dobřichovice 46.30
12. Stormer Julie KAM9352 C SK Kamenice 48.23
13. Hlubučková Kristýna KAM9551 C SK Kamenice 56.35
Myslivcová Pavla SHK9352 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
Muižniece Linda 0L193fo C Saldus OK Latvia DISK
Haltofová Eva TRI9453 C TJ TŽ Třinec abs
Procházková Kateýina LBE9350 C TJ Lokomotiva Beroun abs
D10F
1.90 km, 60 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šťovíčková Michaela SLAneri C SKOB STAVIMAT Slaný 17.54
2. Kučerová Barbora SLAnera C SKOB STAVIMAT Slaný 24.01
3. Benešová Iveta SJH9351 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 24.27
4. Holasová Hana SJC9551 C Sportcentrum Jičín 27.59
5. Myslivcová Markéta SHKnere C TJ Slavia Hradec Králové 33.19
6. Benešová Jana SJH9451 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 37.15
7. Petrová Aneta MOV9651 C SKOB Ostrava 38.37
8. Klašková Josefína DKPneri C SK Kotlářka Praha 40.59
9. Janošíková Anna KSH0051 C TJ Kašperské Hory 47.13
10. Klimešová Šarlota NERfňFŇ C neregistrovaní 48.56
11. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga Praha 91.23
12. Bergdahl Julia 0S296fo C Savedalens AIK Sweden 94.28
13. Procházková Jana LBE9950 C TJ Lokomotiva Beroun 190.23
Kettnerová Daniela SLAneru C SKOB STAVIMAT Slaný abs
D10N
1.90 km, 60 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rusá Pavla DCE9450 C TJ Sokol Dobřichovice 20.26
2. Šulerová Hana TBM9451 C TJ Tesla Brno 20.59
3. Voborníková Alena CTB9451 C SK Chotěboř 21.35
4. Procházková Marie DCE9550 C TJ Sokol Dobřichovice 27.38
5. Pavlů Kateřina DCE9551 C TJ Sokol Dobřichovice 29.26
6. Peterková Lenka TJP9450 C TJ Sokol Troja 33.22
7. Přibíková Johanka PGP9551 C SK Praga Praha 35.20
8. Krajcarová Soňa SKM9551 C KOB Směr Kroměříž 40.12
9. Kantorová Dorota TRI9452 C TJ TŽ Třinec 41.38
10. Přibíková Ema PGP9651 C SK Praga Praha 42.07
11. Bořánková Karolína VSP9550 C USK Praha 47.21
12. Kukolová Karolína LCE9352 C TJ Slovan Luhačovice 51.40
13. KLašková Anna NER98xx C neregistrovaní 64.17
14. Končáková Klára FYS9550 C TJ Fryšták 109.11
Burýšková Kateřina TJP9550 C TJ Sokol Troja DISK
Kall Marta-Stina 0S103fo C OK Alme Sweden abs
Růžičková Kateřina TJH9452 C TJ OK Tolar abs
D12
3.10 km, 80 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mezníková Lucie LBE9150 A TJ Lokomotiva Beroun 29.31
2. Šulerová Pavlína TBM9151 C TJ Tesla Brno 36.14
3. Jelínková Šárka PGP9153 B SK Praga Praha 38.21
4. Bakken Rognstad Audhild 0N191fo C Lillehammer OK Norway 38.55
5. Kociánová Iveta SHK9252 C TJ Slavia Hradec Králové 38.56
6. Teplá Karolína SHK9251 B TJ Slavia Hradec Králové 40.08
7. Straková Zuzana KAM9250 C SK Kamenice 40.36
7. Mlčochová Alice TRI9251 C TJ TŽ Třinec 40.36
9. Rusá Šárka DCE9150 C TJ Sokol Dobřichovice 44.51
10. Straková Andrea KAM9152 B SK Kamenice 48.18
11. PŘstová Kateřina LEN9151 C Ski Klub Lenora 48.58
12. Muselíková Vladislava ABM9151 B KOB MOIRA Brno 52.48
13. Jastrzembská Tereza TRI9256 C TJ TŽ Třinec 54.18
14. Prouzová Jitka DKP9152 C SK Kotlářka Praha 56.34
15. Suková Jana MFP9250 C VŠSK MFF UK Praha 56.56
16. Wurzelová Pavlína OSN9273 C SK Orientační sporty Nové Měst 60.29
17. Voborníková Kateřina CTB9252 C SK Chotěboř 60.49
18. Šámalová Ludmila PGP9252 C SK Praga Praha 61.18
19. Klusáčková Zuzana TTR9151 C OOB Třebíč 62.29
20. Bohunská Monika KRN9151 C TJ Loko Krnov 68.35
21. Mudrová Anna HCE9250 C TJ Sokol Hostivice 70.00
22. Koníčková Alena OKP9250 C SK OK 24 Praha 71.18
23. Role Alise 0L191fo C Saldus OK Latvia 72.20
24. Kosová Barbora TRI9258 C TJ TŽ Třinec 73.04
25. Procházková Olga SJC9152 C Sportcentrum Jičín 83.29
26. Pokorná Ivana TRI9151 C TJ TŽ Třinec 84.01
27. Havelková Jana LBE9252 C TJ Lokomotiva Beroun 87.38
28. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 89.35
29. Pregartner Delilah 0A106fo C OLC Rudrsdorf Austria 94.04
30. Kukolová Šárka LCE9251 C TJ Slovan Luhačovice 106.50
31. Procházková Zuzana LBE9251 C TJ Lokomotiva Beroun 123.27
Urbánková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov abs
Fialová Pavla LEN9251 C Ski Klub Lenora abs
D14
3.70 km, 95 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Knapová Jana LPU9053 B OK Lokomotiva Pardubice 30.07
2. Kettnerová Dana HCE8950 B TJ Sokol Hostivice 30.51
3. Soukupová Lucka SJC8951 A Sportcentrum Jičín 31.02
4. Peterová Alena DOB8953 B KOB Dobruška 31.15
5. Procházková Michaela LPU8960 B OK Lokomotiva Pardubice 34.02
6. Šmidrkalová Monika NPA9051 B SK lyžování a OB Nová Paka 35.09
7. Wurzelová Hana OSN8972 B SK Orientační sporty Nové Měst 36.43
8. Flašarová Kristýna KCK9054 B KOB Český Krumlov 38.19
9. Bruchbaker Julia 0A289fo C Naturfreunde Wien Austria 38.51
10. Maliňáková Barbora KVS9051 B SKOB Kobra Vsetín 41.18
11. Vágnerová Denisa NPA8953 C SK lyžování a OB Nová Paka 42.05
12. Heuberger Nora 0A189fo C OLC Rudrsdorf Austria 42.23
13. Ježková Dominika MKP9050 B SK Meteor Kačerov Praha 42.28
14. Kavková Radana SCP8950 C AC Sparta Praha 43.02
15. Brice Ieva 0L190fi C Saldus OK Latvia 44.29
16. Fundová Veronika JPI8951 C Junák Písek 46.07
17. Dobešová Tereza KPY9050 C SKOB Kralupy n.Vlt. 48.16
18. Marková Anna TBM8989 C TJ Tesla Brno 57.39
19. Vondráčková Eliška SNA9051 C TJ Start Náchod 61.39
20. Kociánová Hana SHK9055 C TJ Slavia Hradec Králové 82.24
21. Peterková Tina TJP9050 C TJ Sokol Troja 91.33
Filipová Dagmar SHK8953 C TJ Slavia Hradec Králové abs
Fialová Lucie LEN9053 C Ski Klub Lenora abs
ms Šípová Jana EKP83x VŠTJ Ekonom Praha 75.2
D16
5.00 km, 130 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hlavová Hana KON8888 A KOB Konice 40.53
2. Jaunsproge Mara 0L187fo C Saldus OK Latvia 44.19
3. Vlažná Lucie LCE8762 A TJ Slovan Luhačovice 47.23
4. Dittrichová Petra KON8787 A KOB Konice 48.12
5. Stupalová Tamara JHB8852 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49.48
6. Teplá Tereza SHK8851 B TJ Slavia Hradec Králové 50.01
7. Štěpánská Adéla ZBM8870 B SK Žabovřesky Brno 50.52
8. Kakrdová Iva SJC8757 B Sportcentrum Jičín 50.53
9. Hrstková Vladěna JHB8753 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51.13
10. Mrštíková Květa LPU8753 A OK Lokomotiva Pardubice 51.16
11. Latochová Kateřina TRI8850 A TJ TŽ Třinec 53.00
12. Drábková Martina SCP8753 B AC Sparta Praha 55.45
13. Bruna Rasa 0L188fn C Saldus OK Latvia 55.51
14. Doležalová Monika KAM8850 B SK Kamenice 58.04
15. Pospíšilová Hana PZR8751 B SKP Žďár nad Sázavou 58.41
16. Hypiusová Tereza SHK8853 A TJ Slavia Hradec Králové 59.48
17. Peterová Věra DOB8751 B KOB Dobruška 61.09
18. Hamáčková Kristina LBE8850 B TJ Lokomotiva Beroun 61.14
19. Ellere Zane 0L188fr C Saldus OK Latvia 61.21
20. Végsöová Markéta DOB8850 C KOB Dobruška 62.36
21. Martanová Michaela LEN8852 C Ski Klub Lenora 66.54
22. Sermolite Vita 0L188fi C Saldus OK Latvia 68.25
23. Trávníčková Radka KVS8852 C SKOB Kobra Vsetín 69.20
24. Suková Martina MFP8750 C VŠSK MFF UK Praha 73.19
25. Dulovcová Michaela KRE8851 C TJ Sokol Křemže 74.22
26. Choutková Magdalena SOB8851 C Sdruž. org. bank. sport. akcí 81.14
27. Šídlová Věra CTB8752 C SK Chotěboř 88.27
28. Melnes Marte 0N188fo C Lillehammer OK Norway 90.50
29. Dobešová Kateřina KPY8750 C SKOB Kralupy n.Vlt. 99.49
30. Kovaříčková Adéla KRE8752 B TJ Sokol Křemže 103.31
Pregartner Gudrun 0A105fo C OLC Rudrsdorf Austria DISK
Kohlová Zuzana KPY8852 C SKOB Kralupy n.Vlt. DISK
Bochenková Ivana DKP8950 A SK Kotlářka Praha abs
Sýkorová Radka SJC8851 B Sportcentrum Jičín abs
Choutková Petra DCE8850 C TJ Sokol Dobřichovice abs
ms Hepnerová Dagmar SHK545 TJ Slavia Hradec Králové 81.1
D18
6.00 km, 155 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bohunská Jana KRN8651 A TJ Loko Krnov 51.35
2. Procházková Zuzana SJC8551 A Sportcentrum Jičín 52.21
3. Zemanová Šárka SJI8553 A OK Jihlava 52.37
4. Kousalová Karolína SJC8552 A Sportcentrum Jičín 52.41
5. Jiráčková Jana JHB8651 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52.59
6. Cigošová Petra TZL8656 A SKOB Zlín 54.22
7. Priedite Inge 0L186fo C Saldus OK Latvia 54.27
8. Stulíková Barbora SHK8552 A TJ Slavia Hradec Králové 55.22
9. Nováková Lucie DKP8552 A SK Kotlářka Praha 56.07
10. Nunová Jana SHK8656 A TJ Slavia Hradec Králové 56.17
11. Gazdačková Michala SHK8653 A TJ Slavia Hradec Králové 57.35
12. Steiningerová Tereza LPM8650 B Lokomotiva Plzeň 62.29
13. Růžičková Eva KON8582 B KOB Konice 62.41
14. Kuncířová Kamila JHB8557 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63.04
15. Kuhnová Helena SHK8553 C TJ Slavia Hradec Králové 64.00
16. Drábková Lenka SCP8556 C AC Sparta Praha 67.30
17. Kantorová Lucie TRI8654 A TJ TŽ Třinec 67.55
18. Zajoncová Jana SJI8558 C OK Jihlava 68.05
19. Ďurčatová Alice DKP8650 B SK Kotlářka Praha 71.10
20. Melnes Idunn 0N185fo C Lillehammer OK Norway 71.33
21. Táborská Adéla TUR8552 B OOB TJ Turnov 71.34
22. Neubauerová Ilona SJI8655 C OK Jihlava 78.52
23. Pátková Šárka SHK8556 C TJ Slavia Hradec Králové 85.42
24. Dvorská Arina SKM8651 C KOB Směr Kroměříž 116.19
25. Hlaváčková Mirka NERfňňň C neregistrovaní 130.18
26. Lžíčařová Maja DOB8651 C KOB Dobruška 137.20
Larsen Bakken Hege 0N105fo C Lillehammer OK Norway DISK
D20
7.50 km, 195 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tvarůžková Petra SJI8452 A OK Jihlava 75.10
2. Piskáčková Zuzana TAP8453 B KOB TRETRA Praha 76.27
3. Gregorová Lenka CTB8351 A SK Chotěboř 78.36
4. Pokorná Kristýna EKP8351 B VŠTJ Ekonom Praha 79.08
5. Uvizlova Radka JIL8453 B OK Jilemnice 82.25
6. Kuklová Kateřina TJP8450 B TJ Sokol Troja 88.46
7. Lacigová Olina VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň 93.14
8. Hejtmánková Kateřina TAP8462 B KOB TRETRA Praha 94.18
9. Navarová Lucie TZL8459 B SKOB Zlín 97.43
10. Steiningerová Kateřina LPM8450 C Lokomotiva Plzeň 101.15
11. Vágnerová Natálie DOB8452 C KOB Dobruška 119.42
12. Hankeová Romana SJC8461 C Sportcentrum Jičín 127.34
D21A
8.40 km, 215 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK Univerzity Palackého Olomou 70.48
2. Valášková Šárka KAM6951 C SK Kamenice 71.15
3. Hoffmannová Johana JPV7852 C SK Prostějov 71.25
4. Fučíková Hana VBM7751 C VSK MZLU Brno 71.40
5. Kolářová Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 72.36
6. Slámová Martina TBM7777 C TJ Tesla Brno 73.51
7. Klimplová Lenka LPU7951 R OK Lokomotiva Pardubice 74.17
8. Holíková Kateřina TBM7371 C TJ Tesla Brno 76.46
9. Svobodová Jitka DCE7450 C TJ Sokol Dobřichovice 77.25
10. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 77.42
11. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK lyžování a OB Nová Paka 78.25
12. Horáková Marie VSP7551 C USK Praha 78.57
13. Dufková Jana TBM7275 C TJ Tesla Brno 79.05
14. Myslivcová Lenka SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové 79.57
15. Klapalová Pavla EKP7051 C VŠTJ Ekonom Praha 80.17
16. Jiráková Lenka KNC7653 C Sokol Kostelec n. Č.l. 80.44
17. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 81.58
18. Dvořáková Ladislava TZL7656 C SKOB Zlín 82.12
19. Kašparová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 82.24
20. Voborníková Eva CTB6851 C SK Chotěboř 82.25
21. Bakovská Jitka LIT8352 A KOB Chemopetrol Litvínov 82.29
22. Semíková Eva KAM6950 C SK Kamenice 83.40
23. Tahalová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 84.53
24. Sedlářová Pavla HOB7051 C SKOB HOBES Horní Benešov 86.26
25. Vlčovská Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 86.35
26. Mikošková Kateřina VSP7652 C USK Praha 88.37
27. Nejeschlebová Iva VBM7852 C VSK MZLU Brno 90.21
28. Pavlů Veronika DCE6950 C TJ Sokol Dobřichovice 91.13
29. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 92.24
30. Horálková Iva DKP8256 C SK Kotlářka Praha 93.54
31. Šťastná Alena CTB7351 C SK Chotěboř 94.08
32. Váchová Hana TAP8052 C KOB TRETRA Praha 94.15
33. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 94.39
34. Krčmářová Drahomíra BOR5550 C OK Jiskra Nový Bor 98.25
35. Sengerova Blanka 0E182fo C Cambridge University O-club GB 101.21
36. Špačková Eva MFP7951 C VŠSK MFF UK Praha 109.35
37. Přikrylová Veronika PBM7159 C TJ Spartak První Brněnská 117.51
Milánová Jindřiška TBM7475 C TJ Tesla Brno DISK
Grégrová Jitka OKP7252 C SK OK 24 Praha DISK
Pavlíková Lucie TAP7552 C KOB TRETRA Praha DISK
Čermáková Pavla ZBM7355 C SK Žabovřesky Brno DISK
Bonek Claudia 0A269fo C Naturfreunde Wien Austria abs
Kogelmann Silke 0A102fo C OLC Rudrsdorf Austria abs
ms Doležalová Lenka SHK825 TJ Slavia Hradec Králové 95.5
D21B
6.90 km, 180 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mahdalová Michaela TBM7856 C TJ Tesla Brno 62.19
2. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 62.43
3. Bejčková Jana SLA7150 C SKOB STAVIMAT Slaný 66.29
4. Votočková Jaroslava JIL7255 C OK Jilemnice 66.47
5. Hrobařová Lenka SRK7751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 67.17
6. Albrechtová Lenka SMB8151 C SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav 68.53
7. Štěpánová Dita SRK7956 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 69.09
8. Dohnálková Milena SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 70.07
9. Hamplová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 70.15
10. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK MZLU Brno 70.21
11. Kotovicová Michaela OSN7959 C SK Orientační sporty Nové Měst 70.31
12. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 71.04
13. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 73.31
14. Fejková Marcela SJC7751 C Sportcentrum Jičín 73.35
15. Bohuslavová Jan LPM7852 C Lokomotiva Plzeň 73.43
16. Kolářová Hana EKP8253 C VŠTJ Ekonom Praha 74.29
17. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 75.19
18. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 75.46
19. Grycová Petra TBM7467 C TJ Tesla Brno 75.47
20. Zoubková Jana ZBP8050 C SK Zbraslav 76.51
21. Lemonová Vlasta SBK7789 C KOB Start Blansko 77.43
22. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 78.41
23. Gernertová Martina JIL7351 C OK Jilemnice 79.42
24. Muselíková Vladislava ABM7051 C KOB MOIRA Brno 80.09
25. Dvořáčková Magda TTR8152 C OOB Třebíč 80.13
26. Kučerová Lucie ADA7651 C TJ Spartak Adamov 81.03
27. Brožová Andrea DAE7151 C SK ELMARO Dačice 82.10
28. Ash Hana OCB7051 C Orienteering club České Budějo 83.38
29. Černínová Dagmar VSP7150 C USK Praha 84.03
30. Novotná Marcela PVP6050 C VSK Přírodověda - orientační s 84.23
31. Sedláková Zlata SUL7556 C Slavoj Severotuk Ústí nad Labe 84.35
32. Bystrá Pavlína ZBM8052 C SK Žabovřesky Brno 87.50
33. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 89.33
34. Krátká Michaela MLA7851 C MLOK Mariánské Lázně 91.17
35. Richtrová Lucie OKP7452 C SK OK 24 Praha 91.56
36. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 92.03
37. Lušková Kateřina SHK8251 C TJ Slavia Hradec Králové 95.47
38. Neradová Veronika VBM8355 C VSK MZLU Brno 96.12
39. Hlaváčová Šárka TBM7258 C TJ Tesla Brno 98.26
40. Aschermannová Irena VSP7350 C USK Praha 103.27
41. Melnes Silje 0N183fo C Lillehammer OK Norway 103.28
42. Netuková Hana SHKnera C TJ Slavia Hradec Králové 110.22
43. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ Start Náchod 113.29
44. Ždimerová Monika PVP6953 C VSK Přírodověda - orientační s 114.16
45. Zrostlíková Jitka ODV7652 C TJ AERO Odolena Voda 115.02
46. Lepierová Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 117.47
47. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Loko Chomutov 118.20
48. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 120.04
49. Sichevska Ilona 0L178fo C Saldus OK Latvia 121.00
50. Puchernová Veronika TAP7451 C KOB TRETRA Praha 121.19
51. Krejčíková Eva DOB6750 C KOB Dobruška 125.57
52. Nešporová Marie TTR7252 C OOB Třebíč 139.49
53. Škovroňová Lenka MFP8250 C VŠSK MFF UK Praha 142.24
54. Maget Brigitte 0A104fo C OLC Rudrsdorf Austria 155.36
Ptáčková Michaela BBM7750 C KPKS BETA Brno abs
Marečková Kateřina OSN7558 C SK Orientační sporty Nové Měst abs
Uhmannová Tereza TBM8079 C TJ Tesla Brno abs
Trávníčková Hana TBM7283 C TJ Tesla Brno abs
Lindqvist-Kall Stella 0S101fo C OK Alme Sweden abs
Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové abs
D21E
9.10 km, 235 m, 23 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 66.28
2. Navrátilová Iva PHK7554 R OK 99 Hradec Králové 68.24
3. Stehnová Zuzana DKP8150 E SK Kotlářka Praha 68.29
4. Kovaříková Mária TRI6950 E TJ TŽ Třinec 69.34
5. Jakoubová Markéta VSP7653 C USK Praha 72.07
6. Kuncová Jana SRK7553 E SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 72.40
7. Macúchová Zuzana TBM7956 E TJ Tesla Brno 73.44
8. Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 74.18
9. Fejlková Martina SHK8152 R TJ Slavia Hradec Králové 75.14
10. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 76.04
11. Hrazdírová Iva SCP8152 R AC Sparta Praha 77.09
12. Patočková Marie VSP7651 C USK Praha 78.03
13. Teringlová Martina SCP7851 R AC Sparta Praha 78.41
14. Dulovcová Marie KRE7051 C TJ Sokol Křemže 79.59
15. Jedličková Radka LIT8151 R KOB Chemopetrol Litvínov 80.17
16. Pokorná Lucie EKP8152 C VŠTJ Ekonom Praha 80.28
17. Kalibánová Gabriela NPA7851 C SK lyžování a OB Nová Paka 80.47
18. Blechová Lenka CHT8053 C SK Chrast 80.55
19. Waldová Lucie DKP8154 R SK Kotlářka Praha 81.10
20. Kupcová Kristina VSP7752 C USK Praha 81.25
21. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Měst 81.26
22. Bukovacová Alena ZBM7454 R SK Žabovřesky Brno 81.56
23. Bořánková Kristýna VSP7054 C USK Praha 82.59
24. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 85.14
25. Wiklund Malin 0S301fo C Almby IK Sweden 85.25
26. Maunová Romana EKP8350 A VŠTJ Ekonom Praha 87.04
27. Volfová Martina EKP8051 R VŠTJ Ekonom Praha 87.13
28. Hostomská Jitka TJP8050 C TJ Sokol Troja 88.43
29. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 88.53
30. Erbenová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 89.08
31. Hendrychová Jana TJH7451 C TJ OK Tolar 89.27
32. Lomáková Iveta TAP8152 C KOB TRETRA Praha 90.01
33. Koblížková Lenka TJH7651 C TJ OK Tolar 90.18
34. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 91.12
35. Matoušková Petra EKP7855 C VŠTJ Ekonom Praha 97.43
36. Skripníková Kateřina TAP8051 C KOB TRETRA Praha 99.53
37. Borovičková Lenka FSP7350 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 118.28
Cigošová Kateřina TBM7995 C TJ Tesla Brno abs
D35A
7.50 km, 195 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Stormer Lucie KAM6750 C SK Kamenice 64.43
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 66.19
3. Kuchařová Ada TBM5855 C TJ Tesla Brno 66.58
4. Vavrysová Iva LCE6359 C TJ Slovan Luhačovice 67.24
5. Ferdusová Eva LCE6461 C TJ Slovan Luhačovice 69.06
6. Galíková Jana TBM6351 C TJ Tesla Brno 69.08
7. Klinkerová Jitka KAM6450 C SK Kamenice 71.06
8. Perner Heda 0X0655x C 71.15
9. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Měst 74.16
10. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 74.24
11. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 75.15
12. Eklová Ilona LBM6759 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 75.49
13. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 75.59
14. Glabazňová Jana AOP6151 C NORD Slavia Minerva Opava 77.26
15. Hrstková Dana JHB6051 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78.48
16. Chvátalová Nataša FSP6154 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 81.46
17. Mrázová Pavla DCE5550 C TJ Sokol Dobřichovice 85.20
18. Jirková Renata LOL6553 C SK OK Olomouc 86.55
19. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 86.58
20. Uhrová Blanka VSP5951 C USK Praha 87.00
21. Bohunská Jana KRN6551 C TJ Loko Krnov 87.24
22. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 89.38
23. Krajcarová Senta SKM6453 C KOB Směr Kroměříž 89.58
24. Straková Lenka KAM6751 C SK Kamenice 90.46
25. Havelková Eva LBE5950 C TJ Lokomotiva Beroun 91.30
26. Kohlová Alena KPY6051 C SKOB Kralupy n.Vlt. 92.22
27. Čechmánková Helena OKP6450 C SK OK 24 Praha 93.20
28. Hodková Zuzana ROZ6250 C Orientační klub TOM Roztoky 94.04
29. Hauerlandová Jitka LCE5853 C TJ Slovan Luhačovice 95.55
30. Vaňáková Milada LOL6252 C SK OK Olomouc 99.50
31. Ježková Regina MKP6350 C SK Meteor Kačerov Praha 117.12
32. Procházková Pavlína LBE6450 C TJ Lokomotiva Beroun 118.45
Lohrová Hana SCP6550 C AC Sparta Praha DISK
Slezáková Jitka LCE6351 C TJ Slovan Luhačovice abs
D35B
6.40 km, 165 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vrabcová Jindra SCP6151 C AC Sparta Praha 60.36
2. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Baník Havířov 66.48
3. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 69.26
4. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK MZLU Brno 70.48
5. Kavková Dana SCP6150 C AC Sparta Praha 73.34
6. Jünglingová Iveta TAP6352 C KOB TRETRA Praha 74.10
7. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č.l. 75.53
8. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 77.33
9. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 77.36
10. Nykodýmová Monika TBM6870 C TJ Tesla Brno 77.38
11. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ Start Náchod 77.40
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č.l. 78.23
13. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č.l. 78.59
14. Spitzerová Ludmila KVS6051 C SKOB Kobra Vsetín 79.04
15. Vlažná Mirka LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice 79.24
16. Kostelková Jitka TBM6777 C TJ Tesla Brno 79.42
17. Hanušová Jitka SNA6351 C TJ Start Náchod 79.58
18. Tupcová Hana KOS6051 C SKOB Kostelec nad Orlicí 83.22
19. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 83.26
20. Benrothová Irena LCE6451 C TJ Slovan Luhačovice 83.32
21. Steiningerová Helena LPM5950 C Lokomotiva Plzeň 84.33
22. Hadačová Gabriela AOP6751 C NORD Slavia Minerva Opava 84.49
23. Klašková Kateřina DKP6750 C SK Kotlářka Praha 85.08
24. Šimková Hana UOL6653 C SK Univerzity Palackého Olomou 86.45
25. Kovaříčková Darja KRE6352 C TJ Sokol Křemže 89.21
26. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar 90.10
27. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 91.44
28. Gassner Irene 0A263fo C Naturfreunde Wien Austria 92.20
29. Rajnošková Marie LUJ6051 C ŠSK při ZŠ Luka nad Jihlavou 93.01
30. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 93.22
31. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 94.06
32. Laštůvková Lenka TRI6650 C TJ TŽ Třinec 95.59
33. Marková Slávka TBM6776 C TJ Tesla Brno 96.04
34. Chmelařová Blanka JPV6779 C SK Prostějov 99.25
35. Jastrzembská Jarmil TRI6450 C TJ TŽ Třinec 101.47
36. Gollmann Birgit 0A264fi C Naturfreunde Wien Austria 101.58
37. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 103.19
38. Kulová Jana VAM6551 C OOB Vamberk 104.02
39. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Sokol Hostivice 104.22
40. Sahulová Miroslava KOS5951 C SKOB Kostelec nad Orlicí 105.20
41. Suchá Eva SJI6851 C OK Jihlava 105.49
42. Pavlíková Marie MOV6352 C SKOB Ostrava 106.20
43. Petráčková Zuzana SJI6552 C OK Jihlava 108.00
44. Suková Eva MFP6450 C VŠSK MFF UK Praha 109.15
45. Freyová Michaela KPY6050 C SKOB Kralupy n.Vlt. 110.08
46. Hošková Lýdie HCE6850 C TJ Sokol Hostivice 110.34
47. Němcová Jana DKP6650 C SK Kotlářka Praha 110.47
48. Šteina Mudite 0L163fo C Saldus OK Latvia 111.19
49. Zemanová Alena KTA6351 C SK Kotnov Tábor 112.24
50. Hofstatter Sabine 0A264fo C Naturfreunde Wien Austria 112.29
51. Kubátová Iva PHK6552 C OK 99 Hradec Králové 112.51
52. Kukolová Alena LCE6651 C TJ Slovan Luhačovice 119.19
53. Pešlová Martina LEN6751 C Ski Klub Lenora 121.50
54. Krausová Jitka VPM6751 C KOS Slavia VŠ Plzeň 122.28
55. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č.l. 126.56
56. Zelenková Martina MFP6550 C VŠSK MFF UK Praha 128.47
57. Prouzová Zuzana DKP6250 C SK Kotlářka Praha 134.55
58. Bořilová Věra OSN6650 C SK Orientační sporty Nové Měst 138.01
59. Hlubučková Šárka KAM6851 C SK Kamenice 149.35
60. Havelková Markéta LBE6350 C TJ Lokomotiva Beroun 154.12
61. Rusá Lenka DCE6452 C TJ Sokol Dobřichovice 157.50
62. Tichá Ivana KNC6250 C Sokol Kostelec n. Č.l. 167.01
Troupová Vladěna KRE6351 C TJ Sokol Křemže DISK
Komárková Olga KSU5950 C Klub vytrvalostních sportů Šum DISK
Mikešová Iveta LEN6551 C Ski Klub Lenora DISK
Lukášová Lenka TBM6653 C TJ Tesla Brno abs
Hajduchová Jitka KRE6751 C TJ Sokol Křemže abs
Růžičková Jitka TJH6151 C TJ OK Tolar abs
Šmejkalová Karla MLA6256 C MLOK Mariánské Lázně abs
D45A
6.00 km, 155 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C SKP Žďár nad Sázavou 54.32
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 56.32
3. Škodová Zuzana VLI5650 C VSK Slavia TU Liberec 57.37
4. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 57.49
5. Rybářová Lenka PHK5551 C OK 99 Hradec Králové 58.33
6. Mrázková Ivana DKP5650 C SK Kotlářka Praha 63.22
7. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 64.09
8. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 64.33
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK lyžování a OB Nová Paka 66.24
10. Kerkola Maija 0F158fo C Tampereen Pyrinto Finland 66.47
11. Janská Iva KIM5795 C Kroužek OB při DDM Kuřim 67.13
12. Holasová Jaroslava TUR5750 C OOB TJ Turnov 68.08
13. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 68.49
14. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 69.04
15. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK MZLU Brno 69.16
16. Stehnová Hana DKP5150 C SK Kotlářka Praha 71.01
17. Procházková Miluše DCE5450 C TJ Sokol Dobřichovice 72.59
18. Štrossová Jiřina DCE5650 C TJ Sokol Dobřichovice 73.47
19. Gredzena Daina 0L158fr C Saldus OK Latvia 75.46
20. Slámová Hana TBM4951 C TJ Tesla Brno 79.34
21. Hamáčková Eva LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun 80.20
22. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 80.49
23. Horálková Alice DKP5750 C SK Kotlářka Praha 80.59
24. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 81.35
25. Kolářová Hana TJN5850 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88.56
26. Cigošová Anna TBM5253 C TJ Tesla Brno 91.29
27. Vodičková Alena SJC4951 C Sportcentrum Jičín 93.06
28. Dlasková Anna DKP5350 C SK Kotlářka Praha 95.52
29. Ditlevsen Trille 0D150fo C Horsens OK Denmark 97.54
30. Mrštíková Hana LPU5552 C OK Lokomotiva Pardubice 102.20
D45B
5.00 km, 130 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 61.50
2. Larsen Bakken Guri 0N102fo C Lillehammer OK Norway 61.52
3. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C TJ OB České Budějovice 62.24
4. Pokorná Eva TEM5751 C KOB Temelín 70.03
5. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 71.07
6. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 71.47
7. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 72.34
8. Stupalová Jana JHB5451 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72.35
9. Filipová Dagmar SHK5651 C TJ Slavia Hradec Králové 76.54
10. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 77.05
11. Gazdačková Jana SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové 77.15
12. Bakken Tove 0N157fo C Lillehammer OK Norway 78.00
13. Holasová Dagmar JAM5353 C SK Jamnice 83.21
14. Řezníková Renáta AOP5451 C NORD Slavia Minerva Opava 84.33
15. Křížová Zdenka PZR5051 C SKP Žďár nad Sázavou 84.44
16. Nedvídková Jitka DLT5151 C OB Rozmarýn Litoměřice 85.45
17. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 89.08
18. Stulíková Zuzana SHK5751 C TJ Slavia Hradec Králové 90.54
19. Nováková Jana NPA5552 C SK lyžování a OB Nová Paka 91.36
20. Patáková Mária KSH5751 C TJ Kašperské Hory 94.45
21. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 96.59
22. Melnes Solveig 0N154fo C Lillehammer OK Norway 98.49
23. Šabatková Zdeňka SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králové 101.10
24. Krajčová Hana AZL5353 C SKOB ARIS Zlín 103.36
25. Bruchbacher Ilse 0A254fo C Naturfreunde Wien Austria 104.32
26. Blechová Bohumila TRT5151 C TJ Slavoj Třešť 105.10
27. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 107.59
28. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 109.26
29. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB HOBES Horní Benešov 147.44
Kovářová Milena TJH5351 C TJ OK Tolar DISK
ms Janošíková Milada KSH605 TJ Kašperské Hory 108.5
D55
4.40 km, 115 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C TJ Slezan Opava 52.19
2. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 53.01
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 53.59
4. Bohuslavová Věra LPM4850 C Lokomotiva Plzeň 58.18
5. Urbancová Marcela AZL4656 C SKOB ARIS Zlín 59.03
6. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 60.06
7. Kvapilová Helena TUR4751 C OOB TJ Turnov 63.20
8. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 67.27
9. Zmeková Míla SLP4451 C SK Slavia Praha 67.45
10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 67.48
11. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 68.54
12. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 70.50
13. Kubíčková Věra TUR4750 C OOB TJ Turnov 73.46
14. Puchernová Jana TAP4551 C KOB TRETRA Praha 77.05
15. Boudná Jaroslava SJI4275 C OK Jihlava 98.13
16. Zenkerová Miluša LCV4550 C TJ Loko Chomutov 122.00
Urbancová Heide FSP4450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha abs
Krchová Eva UVP4650 C Slovan Praha abs
D60
4.40 km, 115 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Boučková Ludmila OCB4351 C Orienteering club České Budějo 84.51
2. Klašková Pavla NERxxXx C neregistrovaní 110.12
3. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 215.02
Bruce Ilze 0L139fo C Saldus OK Latvia DISK
D65
3.90 km, 100 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vondrová Radmila FSP3750 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 56.44
2. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 65.30
3. Bruce Ausma 0L137fo C Saldus OK Latvia 66.39
4. Burýšková Věra TJP3750 C TJ Sokol Troja 81.51
5. Carlsson Anne-Marie 0S236fo C Savedalens AIK Sweden 85.45
6. Dolečková Míla TJP3650 C TJ Sokol Troja 86.23
7. Lejsková Jiřina TEP3750 C Tempo Praha 92.07
H10
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gráf Michal TRI9304 C TJ TŽ Třinec 23.43
2. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Měst 26.05
3. Klaška Pavel DKP9301 C SK Kotlářka Praha 26.36
4. Zimmermann Martin KRE9301 C TJ Sokol Křemže 29.48
5. Pavlík Petr MOV9301 C SKOB Ostrava 33.29
6. Ludvík Vojtěch STB9301 C TJ Stadion Nový Bor 34.11
7. Rusý Tomáš DCE9300 C TJ Sokol Dobřichovice 37.57
8. Chmelař Martin JPV9505 C SK Prostějov 53.17
9. Nykodým Ondřej TBM9307 C TJ Tesla Brno 55.53
10. Valášek Jan KAM9400 C SK Kamenice 71.33
11. Zientek Rostislav TRI9305 C TJ TŽ Třinec 77.28
12. Černín Daniel VSP9301 C USK Praha 78.02
Prášek Přemysl PGP9302 C SK Praga Praha abs
H10F
1.90 km, 60 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nosál Adam SLAnere C SKOB STAVIMAT Slaný 17.50
2. Klaška Jan NER97XX C neregistrovaní 20.16
3. Stropnický Roman LIT9701 C KOB Chemopetrol Litvínov 21.39
4. Suchý Ondřej SJI9701 C OK Jihlava 28.11
5. Schwarz Martin NERFŇfň C neregistrovaní 38.22
6. Ash Adam OCB9701 C Orienteering club České Budějo 38.37
7. Štípek Pavel TZL94ne C SKOB Zlín 44.23
8. Voborník Jakub CTB0001 C SK Chotěboř 46.41
9. Straka Tomáš PVP9700 C VSK Přírodověda - orientační s 72.53
10. Ždimera Jan PVP9901 C VSK Přírodověda - orientační s 101.05
Škvor Ota KAM9900 C SK Kamenice abs
Prášek Otakar PGP9700 C SK Praga Praha abs
Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha abs
Kula Tadeáš VAMnema C OOB Vamberk abs
ms Hasman Ondřej VPM000 KOS Slavia VŠ Plzeň 72.4
ms Brousil Tomáš PGP000 SK Praga Praha 84.3
H10N
1.90 km, 60 m, 5 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Berzinš Davids 0L194fo C Saldus OK Latvia 19.51
2. Koníček Jakub OKP9501 C SK OK 24 Praha 20.48
3. Kettner Lukáš HCE9400 C TJ Sokol Hostivice 22.39
4. Pavlovec Jan STBnere C TJ Stadion Nový Bor 22.58
5. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Měst 24.12
6. Funda Jiýí JPI9301 C Junák Písek 25.26
7. Šňupárek Václav DKP9501 C SK Kotlářka Praha 25.34
8. Komers Jan KNC9501 C Sokol Kostelec n. Č.l. 31.44
9. Čech Jan SJI9601 C OK Jihlava 32.09
10. Bořánek Michal VSPbořř C USK Praha 34.22
11. Tojnar Jan FSP9501 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 39.09
12. Spitzer Tadeáš KVS9301 C SKOB Kobra Vsetín 40.40
13. Mašata Matěj PHKnere C OK 99 Hradec Králové 46.41
14. Votava Kryçtof KNC9601 C Sokol Kostelec n. Č.l. 48.05
15. Hlubuček Martin KAM9701 C SK Kamenice 50.13
16. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 50.41
17. Hudeček Martin KTA9601 C SK Kotnov Tábor 51.40
18. Stormer Oskar KAM9600 C SK Kamenice 66.35
19. Vyškovský Roman ZVS9401 C TJ Zbrojovka Vsetín 69.55
20. Bencúr Juraj LCE99xx C TJ Slovan Luhačovice 93.52
Kuchťák NERpťfň C neregistrovaní abs
Kall Arvid 0S104fo C OK Alme Sweden abs
Růžička Jakub TJH9601 C TJ OK Tolar abs
Valášek Jiří KAM9700 C SK Kamenice abs
ms Šmejkal Kryštof KUK91x 26.2
ms Stránský Marek LPU00x OK Lokomotiva Pardubice 72.1
H12
3.70 km, 95 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kubát Pavel PHK9101 B OK 99 Hradec Králové 29.40
2. Bravený Vít VBM9102 B VSK MZLU Brno 31.19
3. Valenta David PGP9100 B SK Praga Praha 32.11
4. Mikeš Tomáš LEN9101 C Ski Klub Lenora 32.49
5. Vlažný Jakub LCE9102 B TJ Slovan Luhačovice 34.19
6. Bořil Petr OSN9137 C SK Orientační sporty Nové Měst 34.49
7. Věžník Václav ADA9201 B TJ Spartak Adamov 36.38
8. Kočí Adam KON9131 C KOB Konice 37.00
9. Gruenberger Dominik 0A391fo C OKgittisKlosterneuburg Austria 37.54
10. Procházka Tomáš LPU9110 B OK Lokomotiva Pardubice 40.07
11. Benroth Martin LCE9206 C TJ Slovan Luhačovice 41.17
12. Suchý Jiří SJI9201 C OK Jihlava 44.04
13. Larsen Bakken Brynjar 0N103fo C Lillehammer OK Norway 44.15
14. Bruchbacher Andreas 0A291fo C Naturfreunde Wien Austria 44.39
15. Stulík Matěj SHK9101 B TJ Slavia Hradec Králové 44.40
16. Votava Štěpán KNC9101 C Sokol Kostelec n. Č.l. 44.52
17. Procházka David LPU9118 C OK Lokomotiva Pardubice 45.18
18. Knotek Michal OLP9201 C SKP OLYMP Praha 45.43
19. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 46.34
20. Tichý Tomáš TJH9201 C TJ OK Tolar 48.03
21. Immervoll Moritz 0A391fr C OKgittisKlosterneuburg Austria 51.16
22. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 53.57
23. Hofstatter Stefan 0A291fr C Naturfreunde Wien Austria 56.17
24. Novák Libor OKP9100 B SK OK 24 Praha 57.38
25. Hudeček Petr KTA9201 C SK Kotnov Tábor 62.04
26. Čermák Michal TBM9201 C TJ Tesla Brno 63.23
27. Jirák Stanislav LPU9108 C OK Lokomotiva Pardubice 75.43
28. Zimmermann Tomáš KRE9101 C TJ Sokol Křemže 92.56
29. Krajcar Tomaš SKM9201 C KOB Směr Kroměříž 97.56
30. Lava Miks 0L192fo C Saldus OK Latvia 114.59
Kiršteins Alvils 0L192fr C Saldus OK Latvia DISK
Zelík Jonáš NERfňfŇ C neregistrovaní DISK
Šmejkal Karel MLA9207 C MLOK Mariánské Lázně abs
H14
5.70 km, 145 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 40.39
2. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 48.20
3. Pavlů Ondřej PGP8904 B SK Praga Praha 48.29
4. Kubát Jan PHK8902 B OK 99 Hradec Králové 48.45
5. Věžník Antonín ADA9001 B TJ Spartak Adamov 49.59
6. Panovec Jan OTK8931 B Jiskra Otrokovice 51.09
7. Šabatka Zdeněk SHK8902 B TJ Slavia Hradec Králové 52.11
8. Jeřábek Vojtěch PLU8921 B TJ Sokol Plumlov 53.04
9. Paták Jan KSH8901 B TJ Kašperské Hory 54.55
10. Stránský Vojtěch DKP9005 B SK Kotlářka Praha 56.06
11. Henych Tomáš VLI9002 A VSK Slavia TU Liberec 60.31
12. Procházka Pavel LBE9000 B TJ Lokomotiva Beroun 60.53
13. Šteins Toms 0L189fi C Saldus OK Latvia 64.13
14. Berzinš Edgars 0L189fr C Saldus OK Latvia 64.51
15. Kamenický Matěj OSN9036 C SK Orientační sporty Nové Měst 66.33
16. Havlíček Lukáš JIL9003 B OK Jilemnice 67.54
17. Stuchlík Jaroslav NPA8901 B SK lyžování a OB Nová Paka 69.31
18. Filip Filip SHK9003 B TJ Slavia Hradec Králové 71.54
19. Hartmanis Arturs 0L189fn C Saldus OK Latvia 74.28
20. Šandera Filip KRE9002 B TJ Sokol Křemže 77.17
21. Brendl Radek NPA9002 B SK lyžování a OB Nová Paka 77.41
22. Horák Jan NPA8902 C SK lyžování a OB Nová Paka 77.57
23. Matějovský Pavel NPA9001 B SK lyžování a OB Nová Paka 78.18
24. Benroth Jakub LCE9002 B TJ Slovan Luhačovice 78.29
25. Legerski Martin TRI9003 C TJ TŽ Třinec 78.47
26. Choutka Jaroslav SOB9001 C Sdruž. org. bank. sport. akcí 80.00
27. Briedis Krišs 0L189fs C Saldus OK Latvia 85.53
28. Valenta Jakub PGP8900 B SK Praga Praha 85.58
29. Hofstatter Michael 0A289fr C Naturfreunde Wien Austria 86.00
30. Eglitis Kristaps 0L190fr C Saldus OK Latvia 86.20
31. Mudra Martin HCE8902 C TJ Sokol Hostivice 86.38
32. Pešl Petr LEN8901 C Ski Klub Lenora 87.14
33. Kovář Jaroslav TJH8901 C TJ OK Tolar 89.00
34. Stránský Jiří KPY9100 B SKOB Kralupy n.Vlt. 89.14
35. Galindoms Gustavs 0L189fe C Saldus OK Latvia 91.45
36. Šabatka Jan SHK9001 B TJ Slavia Hradec Králové 93.03
37. Mráy Ondřej LEN9003 C Ski Klub Lenora 102.16
38. Havelka Vít LBE9005 C TJ Lokomotiva Beroun 103.21
39. Janoçík Petr KSH9001 C TJ Kašperské Hory 105.38
40. Sedláček Marek TBM9001 C TJ Tesla Brno 108.31
41. Galík Gustav TBMnere C TJ Tesla Brno 113.09
Horkě Dan KSH8902 C TJ Kašperské Hory DISK
Nauç Jiri KSH8903 C TJ Kašperské Hory DISK
Pospíšek Marek TBM8907 C TJ Tesla Brno DISK
Nykodým Miloš TBM9005 C TJ Tesla Brno DISK
Sermolitis Edgars 0L189fo C Saldus OK Latvia DISK
Troup Pavel KRE8901 C TJ Sokol Křemže DISK
Tvrdek Vojtěch LBE8902 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Chvátal Vratislav FSP8900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Slezák Jiří LCE9001 B TJ Slovan Luhačovice DISK
Kučera Jan KON9037 C KOB Konice abs
Novák Martin VAM9002 B OOB Vamberk abs
Elleris Janis 0L190fo C Saldus OK Latvia abs
Růžička František TJH9101 C TJ OK Tolar abs
H16
8.30 km, 215 m, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Holas Štěpán SJC8702 A Sportcentrum Jičín 50.59
2. Beneš Jan SJC8703 A Sportcentrum Jičín 53.53
3. Malý Aleš JIL8702 A OK Jilemnice 54.14
4. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 57.50
5. Bořil Tomáš OSN8833 A SK Orientační sporty Nové Měst 58.59
6. Špicar Petr SJC8801 A Sportcentrum Jičín 61.49
7. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 65.59
8. Táborský Jonáš TJN8801 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69.47
9. Šimon Jakub LBE8801 A TJ Lokomotiva Beroun 72.46
10. Laštůvka Jan TRI8704 A TJ TŽ Třinec 73.58
11. Škoda Jakub VLI8800 B VSK Slavia TU Liberec 74.01
12. Kuhn Matyáš SHK8701 B TJ Slavia Hradec Králové 74.06
13. Mikeš Jiří LEN8801 C Ski Klub Lenora 75.06
14. Bakken Rognstad Asgeir 0N187fo C Lillehammer OK Norway 75.14
15. Hošek Radim VCB8701 B TJ OB České Budějovice 79.22
16. Šteins Uldis 0L187fr C Saldus OK Latvia 82.23
17. Vondráček Jakub SNA8701 C TJ Start Náchod 84.59
18. Zbranek Roman KVS8802 C SKOB Kobra Vsetín 86.10
19. Rakstinš Kaspars 0L188fo C Saldus OK Latvia 89.33
20. Petras Tomáš SRK8804 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 92.43
21. Larsen Bakken Oystein 0N104fo C Lillehammer OK Norway 99.06
22. Svoboda Pavel RUZ8811 C TJ Růžená 122.37
23. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 130.48
24. Prouza Jaromír DKP8705 C SK Kotlářka Praha 135.44
Rajnošek Matěj SJI8810 A OK Jihlava DISK
Bláha Petr SHK8708 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
Novák Jakub VAM8704 C OOB Vamberk DISK
Hodek Michal ROZ8700 C Orientační klub TOM Roztoky abs
Vrabec Tomáš SCP8701 C AC Sparta Praha abs
Šmejkal Ondra MLA8712 C MLOK Mariánské Lázně abs
H18
9.30 km, 240 m, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jiráček Josef JHB8503 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59.33
2. Stupal František JHB8603 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62.20
3. Stehlík Martin ZBM8503 A SK Žabovřesky Brno 65.16
4. Henek Michal RBK8605 A SK Radioklub Blansko 65.48
5. Rauch Tomáš VPM8501 A KOS Slavia VŠ Plzeň 68.05
6. Hejtmánek Martin TAP8605 A KOB TRETRA Praha 70.06
7. Jiřišta Vladimír JIL8501 B OK Jilemnice 72.28
8. Flašar Jan KCK8612 B KOB Český Krumlov 74.27
9. Hojsák Ondřej VBM8603 B VSK MZLU Brno 75.46
10. Fišer Jiří SLP8503 A SK Slavia Praha 77.40
11. Klusáček Jan JHB8615 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82.48
12. Bouchal Radek VPM8549 B KOS Slavia VŠ Plzeň 83.48
13. Rajdl Miloš JHB8505 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84.25
14. Kohl Ondřej KPY8600 B SKOB Kralupy n.Vlt. 84.50
15. Pilař Jan MAS8500 B KČT Aš 87.13
16. Hrstka Daniel JHB8604 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87.42
17. Ander Adam CTB8501 B SK Chotěboř 89.35
18. Knotek Kamil OLP8501 C SKP OLYMP Praha 92.49
19. Dytrych Martin NPA8501 C SK lyžování a OB Nová Paka 113.26
Slezák Martin LCE8501 B TJ Slovan Luhačovice abs
Paták Pavel KSH8501 B TJ Kašperské Hory abs
H20
11.00 km, 286 m, 24 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gazdačko Jan SHK8404 A TJ Slavia Hradec Králové 70.37
2. Jirků Libor SJH8301 B TJ Slovan Jindřichův Hradec 73.12
3. Bouchal Jiří VPM8449 A KOS Slavia VŠ Plzeň 76.19
4. Kozumplík Aleš VBM8403 B VSK MZLU Brno 84.43
5. Steinz Radek BOR8403 B OK Jiskra Nový Bor 87.42
6. Macek Jiří LIT8401 B KOB Chemopetrol Litvínov 98.15
7. Vrabec Ondřej SCP8303 B AC Sparta Praha 101.33
8. Bakken Rognstad Oyvind 0N184fo C Lillehammer OK Norway 106.46
9. Škoda Ondřej VLI8300 C VSK Slavia TU Liberec 118.32
10. Novotný Viktor DKP8413 B SK Kotlářka Praha 122.53
11. Votoček Filip JIL8401 A OK Jilemnice 124.50
H21A
12.50 km, 325 m, 29 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hain Jan SJC7502 C Sportcentrum Jičín 79.55
2. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 80.18
3. Stormer Leif KAM6701 C SK Kamenice 80.40
4. Bláha Jan SHK8215 C TJ Slavia Hradec Králové 81.49
5. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 83.45
6. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum 84.01
7. Hlaváč Jiří TBM6116 C TJ Tesla Brno 84.38
8. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 84.57
9. Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín 85.12
10. Ehl Jiří ZBM7701 C SK Žabovřesky Brno 85.19
11. Přikryl Petr PBM6707 C TJ Spartak První Brněnská 85.30
12. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov 85.50
13. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 86.03
14. Gregor Martin VSP7701 C USK Praha 86.06
15. Dvořáček Petr TBM7013 C TJ Tesla Brno 87.32
16. Milán Pavel TBM7227 C TJ Tesla Brno 87.42
17. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 87.54
18. Ptáček Ondřej TBM7120 C TJ Tesla Brno 88.42
19. Šafka Jan SLP7704 C SK Slavia Praha 89.09
20. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB HOBES Horní Benešov 89.44
21. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 89.53
22. Fujáček Jan TAP7506 C KOB TRETRA Praha 90.39
23. Peths Jan HOB8101 C SKOB HOBES Horní Benešov 90.53
24. Zimmermann Pavel KRE6401 C TJ Sokol Křemže 90.56
25. Pašek František SLA7600 C SKOB STAVIMAT Slaný 91.27
26. Brlica Pavel TBM6517 C TJ Tesla Brno 91.29
27. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 91.37
28. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 91.39
29. Voborník Petr CTB6601 C SK Chotěboř 91.56
30. Dokoupil Martin TBM7237 C TJ Tesla Brno 91.57
31. Sokolář Zdeněk EKP7201 C VŠTJ Ekonom Praha 92.08
32. Svoboda Lukáš SHK7905 C TJ Slavia Hradec Králové 92.43
33. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 92.50
34. Richtr Aleš OKP6601 C SK OK 24 Praha 93.11
35. Král Aleš CTB7801 C SK Chotěboř 94.00
36. Janeček Oldřich MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha 94.18
37. Šťastný Karel CTB7901 C SK Chotěboř 95.44
38. Vodička Josef SJC8001 C Sportcentrum Jičín 96.07
39. Doucha Jiří SNA7105 C TJ Start Náchod 96.22
40. Korecký Miroslav TEM7901 C KOB Temelín 96.28
41. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 97.20
42. Černín Zbyněk VSP6901 C USK Praha 97.25
43. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 97.35
44. Seifried Stefan 0A101fo C OLC Rudrsdorf Austria 98.18
45. Žemla Tomáš SCP7105 C AC Sparta Praha 99.26
46. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 101.19
47. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum 102.24
48. Rauch Stanislav VPM8201 C KOS Slavia VŠ Plzeň 102.33
49. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 102.35
50. Kleins Janis 0L176fo C Saldus OK Latvia 104.45
51. Škroch Michal MLA7705 C MLOK Mariánské Lázně 106.07
52. Šebesta Vlastislav TBM5807 C TJ Tesla Brno 106.41
53. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 107.30
54. Gross Michal ABM6946 C KOB MOIRA Brno 107.34
55. Popjuk Viktor OLP7614 C SKP OLYMP Praha 107.53
56. Veselý Martin SBK7502 C KOB Start Blansko 108.16
57. Kříž Ondřej PZR8001 C SKP Žďár nad Sázavou 109.47
58. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 111.12
59. Vaněk Petr TJH7302 C TJ OK Tolar 111.41
60. Hanovec Petr SHK7101 C TJ Slavia Hradec Králové 111.48
61. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 112.57
62. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 116.48
63. Chum Jaroslav SLP6601 C SK Slavia Praha 116.57
64. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 123.57
65. Křivánek Martin ABM7312 C KOB MOIRA Brno 124.03
66. Hojný Michal SCP7613 C AC Sparta Praha 128.01
67. Stulík Jakub SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové 128.07
68. Tojnar Jan FSP6701 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 131.26
Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Klimenko Igor ZBM8008 C SK Žabovřesky Brno DISK
Kolar Hannes 0A277fo C Naturfreunde Wien Austria DISK
Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha DISK
Urbaník Robert VLI7002 C VSK Slavia TU Liberec abs
Mareček Petr OSN6912 C SK Orientační sporty Nové Měst abs
Fejk Zbyněk SJC7501 C Sportcentrum Jičín abs
H21B
10.70 km, 275 m, 25 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 71.29
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 71.43
3. Novák Michal DKP8210 C SK Kotlářka Praha 72.07
4. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 73.48
5. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 75.32
6. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 75.58
7. Skřivánek Marcel JPV7713 C SK Prostějov 77.01
8. Holík Marek TBM6507 C TJ Tesla Brno 78.21
9. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 79.31
10. Fridrich Petr LPU7303 C OK Lokomotiva Pardubice 80.44
11. Trávníček Jan UOL7501 C SK Univerzity Palackého Olomou 81.14
12. Procházka Jiří ADA7512 C TJ Spartak Adamov 81.31
13. Škorpil Martin VSP5700 C USK Praha 82.35
14. Toužil Karel SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové 83.26
15. Netuka Jan SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové 83.29
16. Stránský Dušan LPU7409 C OK Lokomotiva Pardubice 83.50
17. Pražák Jiří ZBP7800 C SK Zbraslav 84.21
18. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 84.31
19. Pucherna Eduard PVP7402 C VSK Přírodověda - orientační s 85.09
20. Hendrych Martin SJI7828 C OK Jihlava 85.53
21. Uhmann Petr TBM8307 C TJ Tesla Brno 86.29
21. Dostál Ondřej PLU7907 C TJ Sokol Plumlov 86.29
23. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šum 86.48
24. Zrostlík Marek ODV7101 C TJ AERO Odolena Voda 87.13
24. Plíhal Tomáš SJI8509 A OK Jihlava 87.13
26. Křístek Lukáš EKP7100 C VŠTJ Ekonom Praha 87.29
27. Hájek Ondřej TBM7511 C TJ Tesla Brno 87.30
28. Fátor Jan SHK7907 C TJ Slavia Hradec Králové 89.53
29. Laga Miroslav ZBP7900 C SK Zbraslav 90.05
30. Bohuslav Václav LPM7206 C Lokomotiva Plzeň 92.43
31. Chrást Tomáš SJC7416 C Sportcentrum Jičín 93.11
32. Pucherna Petr TAP8001 C KOB TRETRA Praha 93.24
33. Peřina Jan MFP7601 C VŠSK MFF UK Praha 95.42
34. Klimeš Petr KRE7701 C TJ Sokol Křemže 95.58
35. Čevela Martin EKP7704 C VŠTJ Ekonom Praha 96.42
36. Jun Daniel KNC7607 C Sokol Kostelec n. Č.l. 96.44
37. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 96.52
38. Marek Petr MFP6904 C VŠSK MFF UK Praha 97.04
39. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 97.35
40. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 99.14
41. Denemarek Ivo ZBM7901 C SK Žabovřesky Brno 100.47
42. Tejkal Jan ADA8110 C TJ Spartak Adamov 102.32
43. Stanovský David MFP7701 C VŠSK MFF UK Praha 103.04
44. Potměšil Roman TAP7702 C KOB TRETRA Praha 104.20
45. Klaška Jan NER69XX C neregistrovaní 106.03
46. Ptáček Jan PVP7200 C VSK Přírodověda - orientační s 106.18
47. Tkadlec Josef FSP6002 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 106.42
48. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 107.31
49. Doležel Antonín KTA5401 C SK Kotnov Tábor 108.21
50. Kristinus David SJI7611 C OK Jihlava 109.00
51. Neumann Zbyněk PVP5300 C VSK Přírodověda - orientační s 110.58
52. Bureš Kamil EKP7906 C VŠTJ Ekonom Praha 115.33
53. Šňupárek Ondřej DKPnery C SK Kotlářka Praha 122.32
54. Řehulka Rostislav ZPV7411 C KOB Železárny Prostějov 123.30
55. Taraba Michal PVP6906 C VSK Přírodověda - orientační s 126.45
56. Toušek Filip ZBP7102 C SK Zbraslav 126.49
57. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 132.52
58. Kokaisl Tomáš LPUnere C OK Lokomotiva Pardubice 135.03
59. Richtr Dušan OKP6901 C SK OK 24 Praha 147.43
60. Štrait Martin OKP7602 C SK OK 24 Praha 153.20
61. Pregartner Georg 0A103fo C OLC Rudrsdorf Austria 158.01
62. Stránský Matěj MFP7802 C VŠSK MFF UK Praha 158.55
63. Vyškovský Ivo ZVS7301 C TJ Zbrojovka Vsetín 165.38
Dvořák Miroslav ZBP7601 C SK Zbraslav DISK
Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava DISK
Semík Luboš OKP6204 C SK OK 24 Praha abs
Šimík Daniel KAM6900 C SK Kamenice abs
Kall Staffan 0S102fo C OK Alme Sweden abs
Izák Petr PVP7802 C VSK Přírodověda - orientační s abs
Pilař Marek NERnere C neregistrovaní abs
H21E
13.90 km, 360 m, 30 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Horáček Michal DLI7700 E Dukla Liberec 75.04
2. Žemlík Pavel TZL7135 C SKOB Zlín 80.34
3. Novotný Radek PHK7402 E OK 99 Hradec Králové 80.40
4. Skripnik Štěpán TAP7901 R KOB TRETRA Praha 82.43
5. Košárek Pavel JAM7100 E SK Jamnice 82.51
6. Kučera Jan VSP7302 R USK Praha 83.09
7. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga Praha 83.42
8. Fučík Karel VBM7246 R VSK MZLU Brno 85.12
9. Janata Martin DKP8306 R SK Kotlářka Praha 85.42
10. Ropek Rudolf DLI7002 E Dukla Liberec 85.57
11. Vodička Jan SJC8201 E Sportcentrum Jičín 86.02
12. Kazda Ondřej SJC8202 R Sportcentrum Jičín 86.39
13. Mrázek Jiří DKP7911 C SK Kotlářka Praha 86.46
14. Bukovac Maroš ZBM7605 R SK Žabovřesky Brno 87.09
15. Hepner David SHK7601 E TJ Slavia Hradec Králové 87.26
16. Vítek Tomáš SRK7704 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 87.37
17. Klech Richard HOB7201 R SKOB HOBES Horní Benešov 88.32
18. Skřička Jan TBM7837 R TJ Tesla Brno 88.46
19. Seidl Miroslav EKP7402 R VŠTJ Ekonom Praha 88.56
20. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 89.37
21. Zuzánek Zdeněk TJN5901 R TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89.45
22. Vlach Jiří VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava 89.58
23. Henych Petr VLI6001 E VSK Slavia TU Liberec 90.08
24. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 90.30
25. Kazda Jiří SJC8006 R Sportcentrum Jičín 90.43
26. Halama Jakub KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum 91.11
27. Procházka Jiří TBM7633 C TJ Tesla Brno 91.49
28. Prokop Petr ZBM7908 C SK Žabovřesky Brno 91.52
29. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 94.09
30. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK MZLU Brno 94.31
31. Hübner Jan CTB7902 C SK Chotěboř 95.11
32. Princl Pavel MLA7809 C MLOK Mariánské Lázně 96.02
33. Henek Vladan RBK8002 C SK Radioklub Blansko 96.15
34. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 96.28
35. Sedlák Radek SRK7504 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 99.38
36. Skripnik Ondřej TAP7502 C KOB TRETRA Praha 102.15
37. Koblic Jan SRK7605 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 103.04
38. Žaloudek Petr DKP8304 R SK Kotlářka Praha 104.48
39. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 105.00
40. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 108.52
41. Allwinger Herwig 0M101fo C Tipo Budapest Hungary 110.46
42. Šedivý Ondřej EKP8300 A VŠTJ Ekonom Praha 112.09
43. Bašus Petr SCP7400 C AC Sparta Praha 118.40
44. Janda Martin SRK8002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 121.14
45. Novák Jiří NPA7502 R SK lyžování a OB Nová Paka 132.52
Zikmund Zdeněk SJC6705 R Sportcentrum Jičín DISK
Ticháček Radek DLI7801 E Dukla Liberec DISK
Kovář Miroslav DKP8103 R SK Kotlářka Praha DISK
Nowak Jacek 0P104fo C abs
Kaczmarek Tomasz 0P102fo C abs
Krafczyk Rafal 0P103fo C abs
Wozniak Slawomir 0P101fo C abs
Horák Pavel VSP7305 C USK Praha abs
Bořánek Petr VSP7000 R USK Praha abs
Kalenský Tomáš SJC8015 C Sportcentrum Jičín abs
H35A
11.00 km, 286 m, 24 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C TJ Tesla Brno 72.45
2. Hadač Miroslav AOP6501 C NORD Slavia Minerva Opava 74.45
3. Koníček Jiří OKP5900 C SK OK 24 Praha 75.19
4. Gassner Ferri 0A266fo C Naturfreunde Wien Austria 78.02
5. Šuler Josef TBM6005 C TJ Tesla Brno 80.55
6. Mlynárik Peter ZBM6526 C SK Žabovřesky Brno 82.00
7. Valášek Petr KAM6600 C SK Kamenice 82.23
8. Hirš Libor VBM6000 C VSK MZLU Brno 83.22
9. Horký Roman VSP6503 C USK Praha 84.12
10. Jeřábek Luboš PLU6112 C TJ Sokol Plumlov 84.56
11. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 85.42
12. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C TJ Tesla Brno 85.51
13. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 86.39
14. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Měst 87.58
15. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 88.03
16. Gruenberger Martin 0A366fo C OKgittisKlosterneuburg Austria 88.58
17. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 89.01
18. Rajnošek Zdeněk LUJ6301 C ŠSK při ZŠ Luka nad Jihlavou 89.23
19. Hanuš Luboš SNA6401 C TJ Start Náchod 89.53
20. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 90.16
21. Hofstatter Felix 0A266fr C Naturfreunde Wien Austria 90.22
22. Parkan Jiří SJH6801 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 90.30
23. Panoch Milan KAM5900 C SK Kamenice 91.38
24. Vesely Thomas 0A268fo C Naturfreunde Wien Austria 93.15
25. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 94.08
26. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ Start Náchod 94.21
27. Šimek Roman UOL6503 C SK Univerzity Palackého Olomou 95.32
28. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 97.10
29. Klaška Pavel DKP6500 C SK Kotlářka Praha 97.42
30. Vykysalý Miroslav PHK5902 C OK 99 Hradec Králové 98.28
31. Smejkal Pavel TBM5710 C TJ Tesla Brno 100.46
32. Straka Daniel KAM6602 C SK Kamenice 102.26
33. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice 103.15
34. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Měst 105.39
35. Gapinski Weudzimierz 0P101fO C 108.28
36. Betlach Miroslav DKP6300 C SK Kotlářka Praha 110.42
37. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 112.04
38. Skryja Bořivoj PZR6106 C SKP Žďár nad Sázavou 113.52
39. Procházka Pavel LBE6500 C TJ Lokomotiva Beroun 120.18
40. Choutka Jaroslav SOB6301 C Sdruž. org. bank. sport. akcí 120.45
41. Hanuš Pavel SNA6501 C TJ Start Náchod 122.04
42. Billroth Georg 0A361fo C OKgittisKlosterneuburg Austria 122.17
43. Stránský Jiří KPY6300 C SKOB Kralupy n.Vlt. 127.30
44. Pavlů Jaroslav DCE6100 C TJ Sokol Dobřichovice 154.47
Stupal František JHB6201 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Trojčák Daniel VSP6510 C USK Praha abs
Bonek Peter 0A264fr C Naturfreunde Wien Austria abs
Weber Petr PHK6701 C OK 99 Hradec Králové abs
H35B
7.80 km, 200 m, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Spitzer Jaroslav KVS5903 C SKOB Kobra Vsetín 59.46
2. Nykodým Petr TBM6307 C TJ Tesla Brno 60.25
3. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 60.42
4. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov 61.10
5. Štěpánský Václav ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno 62.13
6. Havel Leoš VRL6401 C TJ Spartak Vrchlabí 62.14
7. Háněl Jaromír ZBP6800 C SK Zbraslav 63.59
8. Sochor Pavel SJInera C OK Jihlava 64.43
9. Končák Jaroslav FYS6305 C TJ Fryšták 64.47
10. Panovec Vladan OTK6201 C Jiskra Otrokovice 66.54
11. Hošek Lubomír VCB6101 C TJ OB České Budějovice 67.11
12. Čermák Pavel TBM6719 C TJ Tesla Brno 68.05
13. Ševčík Marek PCB6701 C SKP České Budějovice 68.24
14. Bohunský Vladimír KRN5901 C TJ Loko Krnov 68.50
15. Dravetz Walter 0A501fo C OLC Graz - Austria 68.58
16. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 69.49
17. Votoček Vladimír JIL6003 C OK Jilemnice 70.51
18. Bořil Petr OSN6207 C SK Orientační sporty Nové Měst 70.58
19. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 71.54
20. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 72.28
21. Plášek Martin LCE6118 C TJ Slovan Luhačovice 72.58
22. Funda Jiýí JPI6401 C Junák Písek 73.54
23. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar 75.09
24. Suchý Jiří SJI6601 C OK Jihlava 76.01
25. Chmelař Miroslav JPV6217 C SK Prostějov 76.06
26. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 77.39
27. Vrabec Martin SCP6100 C AC Sparta Praha 78.10
28. Carlsson Christer 0S261fo C Savedalens AIK Sweden 78.32
29. Bakken Steinar 0N101fo C Lillehammer OK Norway 78.35
30. Kavka Jiří SCP5900 C AC Sparta Praha 80.07
31. Havlíček Libor JIL6103 C OK Jilemnice 81.00
32. Pěsta Roman LEN6802 C Ski Klub Lenora 82.16
33. Broulík Miloš PPU6001 C KOB Pardubice 82.57
34. Elleris Maris 0L161fo C Saldus OK Latvia 83.24
35. Gryc Jan TBM6709 C TJ Tesla Brno 83.27
36. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 84.49
37. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 85.06
38. Pšenička Miloslav TEM6101 C KOB Temelín 85.42
39. Pelikán Josef MFP6500 C VŠSK MFF UK Praha 85.49
40. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB Kralupy n.Vlt. 86.38
41. Jedlička Jan VSP6101 C USK Praha 89.29
42. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 91.21
43. Mašek Petr DOK6500 C OK Doksy 95.04
44. Panáček Jaroslav SJIneru C OK Jihlava 95.09
45. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 96.49
46. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 97.22
47. Burýšek Radek TJP6300 C TJ Sokol Troja 98.56
48. Šídlo Petr CTB6402 C SK Chotěboř 98.58
49. Havelka Jan LBE6301 C TJ Lokomotiva Beroun 99.00
50. Pavlovec Petr STB6301 C TJ Stadion Nový Bor 99.37
51. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 101.01
52. Svoboda Pavel RUZ6110 C TJ Růžená 101.32
53. Jirák Stanislav LPU6304 C OK Lokomotiva Pardubice 102.47
54. Šteins Ilgonis 0L158fo C Saldus OK Latvia 104.39
55. Holuša Petr JAM6500 C SK Jamnice 109.37
56. Zbranek Libor KVS6301 C SKOB Kobra Vsetín 111.30
57. Hlubuček Tomáš KAM6603 C SK Kamenice 117.11
58. Goossens Rene 0H101fo C OLifant - Holland 121.01
59. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 124.16
60. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č.l. 140.15
61. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 149.18
62. Filo Pavel LEN6801 C Ski Klub Lenora 151.12
63. Zachariáš Milan SJInery C OK Jihlava 155.11
64. Heuvel Louis 0H102fo C OLifant - Holland 267.25
Benroth Miroslav LCE6449 C TJ Slovan Luhačovice DISK
H45A
9.30 km, 240 m, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 64.50
2. Hejzlar Josef VCB5601 C TJ OB České Budějovice 65.36
3. Táborský Ondřej TJN5605 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67.44
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 68.27
5. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 68.34
6. Novotný Otakar TJN5604 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69.52
7. Čechmánek Vladimír OKP5802 C SK OK 24 Praha 69.57
8. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 70.03
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK lyžování a OB Nová Paka 70.15
10. Sucharda Jiří JEN5801 C OB Jenišovice 70.27
11. Kerkola Pekka 0F150fo C Tampereen Pyrinto Finland 71.58
12. Kolář Karel TJN5701 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72.03
13. Procházka Antonín DCE5500 C TJ Sokol Dobřichovice 72.27
14. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 72.47
15. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č.l. 72.53
16. Kelnar Lubomír ODV5800 C TJ AERO Odolena Voda 72.55
17. Holas Jiří SJC5802 C Sportcentrum Jičín 74.13
18. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 74.14
19. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 74.19
20. Jirka Jiří LOL5501 C SK OK Olomouc 75.03
21. Škoda Přemek VLI5301 C VSK Slavia TU Liberec 76.17
22. Dokoupil Jaroslav VBM4908 C VSK MZLU Brno 76.52
23. Uhmann Petr TBM5103 C TJ Tesla Brno 76.54
24. Holas Vladimír TUR5601 C OOB TJ Turnov 78.44
25. Zabloudil Pavel TBM5003 C TJ Tesla Brno 78.53
26. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 79.10
27. Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 80.27
28. Novák Karel NPA5001 C SK lyžování a OB Nová Paka 80.28
29. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 81.07
30. Věžník Antonín ADA5505 C TJ Spartak Adamov 81.25
31. Cigoš Petr TZL5602 C SKOB Zlín 82.54
32. Diviš Zdeněk MAS5600 C KČT Aš 83.02
33. Stehno Pavel DKP4900 C SK Kotlářka Praha 83.07
34. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 83.32
35. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 85.10
36. Přeček Zdeněk SCP5200 C AC Sparta Praha 85.23
37. Jaroš Vladimír DCE5400 C TJ Sokol Dobřichovice 86.06
38. Pospíšil Vojtěch ZPV5517 C KOB Železárny Prostějov 86.14
39. Steininger Pavel LPM5603 C Lokomotiva Plzeň 86.59
40. Sláma Dušan TBM4730 C TJ Tesla Brno 87.17
41. Jebavý Miloslav FSP5700 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 87.35
42. Tupec Jiří KOS5802 C SKOB Kostelec nad Orlicí 89.28
43. Prášil Jan NPA5601 C SK lyžování a OB Nová Paka 92.02
44. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 94.12
45. Sahula Jaroslav KOS5801 C SKOB Kostelec nad Orlicí 95.23
46. Tvrdek Vojtěch LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun 95.34
47. Toušek Miloslav MKP5000 C SK Meteor Kačerov Praha 98.46
48. Čenovský Jiří MKP4900 C SK Meteor Kačerov Praha 116.18
49. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 117.02
50. Chvátal Vratislav FSP5802 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 120.30
51. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 120.54
52. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 122.12
53. Horálek Milan DKP5200 C SK Kotlářka Praha 130.54
54. Hojný Oldřich SCP5201 C AC Sparta Praha 134.00
55. Kramoliš Jan PVP5000 C VSK Přírodověda - orientační s 137.22
56. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB Kralupy n.Vlt. 165.11
Kubíček Zdeněk TUR4802 C OOB TJ Turnov DISK
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha abs
Mudr Stanislav DCE4400 C TJ Sokol Dobřichovice abs
H45B
6.60 km, 170 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum 54.17
2. Filip Aleš SHK5501 C TJ Slavia Hradec Králové 55.20
3. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 57.05
3. John Vladimír OLP5502 C SKP OLYMP Praha 57.05
5. Knotek Kamil OLP5701 C SKP OLYMP Praha 58.11
6. Babický Tomáš DLT5001 C OB Rozmarýn Litoměřice 61.17
7. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 62.08
8. Dytrych Dobroslav NPA5401 C SK lyžování a OB Nová Paka 62.50
9. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 64.05
10. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64.49
11. Čevela Jaromir TZL5301 C SKOB Zlín 65.36
12. Larsen Odd Einar 0N150fo C Lillehammer OK Norway 65.41
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK Univerzity Palackého Olomou 65.51
14. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 66.55
15. Suchý Václav VPM5502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 68.03
16. Jedlička Miroslav LIT5302 C KOB Chemopetrol Litvínov 69.07
17. Dušan Formanko RBA5801 C TJ Rapid Bratislava 69.13
18. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 69.38
19. Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 69.44
20. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 70.53
21. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 72.22
22. Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č.l. 76.55
23. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 77.12
24. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 80.39
25. Janský Jiří KIM5805 C Kroužek OB při DDM Kuřim 82.28
26. Stulík Jiří SHK5701 C TJ Slavia Hradec Králové 83.43
27. Kukla Jan TJP5600 C TJ Sokol Troja 84.04
28. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 84.14
29. Městka Václav TEP5000 C Tempo Praha 84.43
30. Korecký Miroslav TEM5501 C KOB Temelín 84.48
31. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 84.58
32. Kotas Pavel HAV5501 C SKOB Baník Havířov 85.26
33. Jelínek Roman ADA5506 C TJ Spartak Adamov 86.02
34. Koutný Ivan ODV5300 C TJ AERO Odolena Voda 87.36
35. Pelz Lubomír PZR4901 C SKP Žďár nad Sázavou 89.05
36. Ptáček Ladislav BBM5300 C KPKS BETA Brno 89.52
37. Salajka Pavel LBM5204 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 89.54
38. Bruchbacher Walter 0A251fo C Naturfreunde Wien Austria 93.13
39. Frey Eduard KPY5800 C SKOB Kralupy n.Vlt. 96.47
40. Ash Chris OCB5801 C Orienteering club České Budějo 98.25
41. Holas Milan JAM5303 C SK Jamnice 101.23
42. Paukert Martin SHK5502 C TJ Slavia Hradec Králové 103.00
43. Rognstad Kjell Joar 0N156fo C Lillehammer OK Norway 107.08
44. Šabatka Petr SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králové 109.21
45. Denemarek Oldrich NER0030 C neregistrovaní 126.59
46. Krajča Miroslav AZL4949 C SKOB ARIS Zlín 144.18
Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava DISK
Kopanicak Vladimír 00101fo C Vamex Košice - Slovakia abs
Moravec Miloš KRE5301 C TJ Sokol Křemže abs
Ulmanis Ojars 0L149fo C Saldus OK Latvia abs
Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice abs
H55
5.20 km, 135 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 44.10
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C AC Sparta Praha 44.29
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 45.51
4. Leino Tapio 0F248fo C Espoon Sunta Finland 45.53
5. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK MZLU Brno 46.08
6. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 46.29
7. Pospíšil Jaromír PZR4417 C SKP Žďár nad Sázavou 46.38
8. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 46.45
9. Bohm Eduard 0A448fo C ASKO Salzburg 46.57
10. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 47.37
11. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB STAVIMAT Slaný 47.58
12. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 48.52
13. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 50.06
14. Procházka Aleš DKP4700 C SK Kotlářka Praha 50.54
15. Nosál Stanislav SLA4600 C SKOB STAVIMAT Slaný 53.32
16. Fiala Miloš KSH4801 C TJ Kašperské Hory 53.45
17. Sonnek Miloslav JAM4801 C SK Jamnice 55.44
18. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK MZLU Brno 55.50
19. Klimánek Miloslav UVP4700 C Slovan Praha 55.56
20. Komínek Jiří TBM4639 C TJ Tesla Brno 57.33
21. Korejčík Karel LLI4701 C TJ Loko Liberec 57.35
22. Bauer Emil VBM4410 C VSK MZLU Brno 58.34
23. Novotný Stanislav OOP4800 C TJ Opava 60.03
24. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 61.26
25. Novotný Jiří SLP4601 C SK Slavia Praha 61.37
26. Durmon Petr TBM4501 C TJ Tesla Brno 61.49
27. Vlček Josef TUR4703 C OOB TJ Turnov 61.56
28. Vodička Jindřich SJC4401 C Sportcentrum Jičín 62.13
29. Klech Josef HOB4701 C SKOB HOBES Horní Benešov 63.52
30. Novák Miloš SCP4600 C AC Sparta Praha 64.25
31. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 65.01
32. Ferdan Jiří DAE4701 C SK ELMARO Dačice 66.05
33. Doušek Ivo TBM4703 C TJ Tesla Brno 67.15
34. Bradáč Jaroslav LCE4412 C TJ Slovan Luhačovice 68.54
35. Ditlevsen Karl 0D146fo C Horsens OK Denmark 71.12
36. Urbanec Antonín AZL4444 C SKOB ARIS Zlín 72.32
37. Pokorný Karel TEM4701 C KOB Temelín 81.11
38. Gassner Ferry 0A2XXXX C Naturfreunde Wien Austria 85.17
39. Panchártek Jan PHKNere C OK 99 Hradec Králové 102.11
40. Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 114.50
Vlach Oldřich VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava abs
Milán Pavel TBM4601 C TJ Tesla Brno abs
ms Paulíček Jiří SJI491 OK Jihlava 51.1
ms Šíp Lubor EKP580 VŠTJ Ekonom Praha 67.1
H60
4.40 km, 115 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 45.13
2. Pospíšil Jiří PZR4321 C SKP Žďár nad Sázavou 47.55
3. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 48.20
4. Máslo Miroslav SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové 48.22
5. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 50.04
6. Bouček Václav OCB4101 C Orienteering club České Budějo 51.25
7. Šmrha František SJI4138 C OK Jihlava 52.20
8. Lisý Jan ONO4201 C SKOB Ostrov 54.33
9. Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 60.11
10. Rejpal Petr SCP4100 C AC Sparta Praha 61.37
11. Sedlář Vladimír AOP4201 C NORD Slavia Minerva Opava 61.38
12. Matoušek Václav SLA4201 C SKOB STAVIMAT Slaný 63.50
13. Kruml František TTR3601 C OOB Třebíč 66.35
14. Forejt Václav LPM4001 C Lokomotiva Plzeň 81.21
Bohuslav Václav LPM4201 C Lokomotiva Plzeň DISK
Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha abs
Urbanec Antonín FSP4100 C VŠTJ Stavební fakulta Praha abs
Krch Josef UVP4300 C Slovan Praha abs
H65
3.90 km, 100 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 40.10
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 40.37
3. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 42.42
4. Lejsek Tom TEP3700 C Tempo Praha 45.54
5. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 46.48
6. Štindl Vladislav KRE3701 C TJ Sokol Křemže 46.58
7. Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č.l. 47.42
8. Carlsson Sten 0S232fo C Savedalens AIK Sweden 49.17
9. Tone Laimonis 0L132fo C Saldus OK Latvia 49.28
10. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 49.36
11. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 49.42
12. Boudný Zdeňek SJI3709 C OK Jihlava 50.34
13. Řezanina Josef ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín 50.45
14. Macoun Jindra PGP2700 C SK Praga Praha 52.29
15. Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č.l. 53.28
16. Štipl Vladimír SJH3101 C TJ Slovan Jindřichův Hradec 56.03
17. Doleček Karel TJP3300 C TJ Sokol Troja 58.28
18. Mack Zdeněk SJP2700 C Slavoj Praha 59.58
19. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 61.27
20. Nemrava František TJP2700 C TJ Sokol Troja 67.33
21. Cupák Miroslav DCE2200 C TJ Sokol Dobřichovice 79.43
22. Burýšek Slavomír TJP3600 C TJ Sokol Troja 83.12
23. Veit Jan FSP2800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 83.43
24. Městecký Milan TJP3700 C TJ Sokol Troja 89.00
25. Dvorský Boris SKM3324 C KOB Směr Kroměříž 141.45
P3
3.10 km, 80 m, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 30.13
2. Cigošová Marie TZL5651 C SKOB Zlín 32.38
3. Lukešová Věra JIL7752 R OK Jilemnice 35.55
4. Graf Norbert TRI7300 C TJ TŽ Třinec 38.26
5. Špicarová Michaela SJC8754 A Sportcentrum Jičín 39.27
6. Schwarzová Kamila NERFŇFň C neregistrovaní 43.25
7. Vítovcová Radana TAP7651 C KOB TRETRA Praha 44.54
8. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 46.18
9. Vaculíková Eva NER59xx C neregistrovaní 56.47
10. Stebel Rostislav TRI7100 C TJ TŽ Třinec 57.05
11. Farková Martina SJIneri C OK Jihlava 57.15
12. Kučera Pavel NERneri C neregistrovaní 66.26
13. Zelík Zbyšek NERbžbž C neregistrovaní 66.44
14. Zelíková Pavla NERBžbž C neregistrovaní 71.43
15. Cílová Martina SJInero C OK Jihlava 73.01
16. Hedrlínová Pavla PVPnere C VSK Přírodověda - orientační s 78.54
17. Šňupárková Leona DKPneru C SK Kotlářka Praha 80.22
18. Pitts Adéla TAP7652 C KOB TRETRA Praha 88.45
19. Zobaník Michal AOP99xx C NORD Slavia Minerva Opava 163.42
Stluková Eliška PCB6851 C SKP České Budějovice DISK
Kavka Jan NERnera C neregistrovaní DISK
Bravený Tomáš VBM57xx C VSK MZLU Brno abs
Bravená Martina VBM87xx C VSK MZLU Brno abs
Ernestová Markéta TTR875x C OOB Třebíč abs
Lohr Martin SCP9001 C AC Sparta Praha abs
Tony Mc Mahon 0I166fo C abs
Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice abs
Lohr Petr SCP9100 C AC Sparta Praha abs
Lisá Barbora SJInere C OK Jihlava abs
ms Lustig František NERFňf neregistrovaní 121.5
P6
5.60 km, 145 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 40.34
2. Kuřík Petr DKP74ne C SK Kotlářka Praha 41.18
3. Strakova Jana a Lukas (2. PVP7006 C VSK Přírodověda - orientační s 45.58
4. Michl Martin ZBM8013 C SK Žabovřesky Brno 48.59
5. Kvapilová Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 54.06
6. Dlasková Zuzana DKPnera C SK Kotlářka Praha 57.49
7. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 61.16
8. Žemla Antonín ODV4300 C TJ AERO Odolena Voda 63.01
9. Soukup Pavel TAP7603 C KOB TRETRA Praha 65.47
10. Dokoupilová Hana NERFŇFŇ C neregistrovaní 73.02
11. Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 92.10
12. Biedermann Richard DKPnere C SK Kotlářka Praha 93.44
13. Vítková Eva ODV7550 C TJ AERO Odolena Voda 100.31
14. Dufková Petra NERbžžŽ C neregistrovaní 103.23
15. Sedláček Otakar ZBP7201 C SK Zbraslav 114.16
16. Zajíčková Eva DKPnero C SK Kotlářka Praha 115.24
Dosbaba Marek NER5000 C neregistrovaní abs
Ropková Dagmar NERbžžž C neregistrovaní abs
Bukovácová Katka FBA8651 C abs
Meszaroš Marek FBA8801 C abs
Blecha Ladislav FJI5106 C SK Free Jihlava abs
Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň abs
Hepnerová Dagmar SHK5451 C TJ Slavia Hradec Králové abs
Štěpánek Michal NERfnfn C neregistrovaní abs
Vejvodová Mirka VIK5751 C KOB Vimperk abs
Hánělová Katarina ZBP7355 C SK Zbraslav abs