Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Noční sprint o Pragováckou kládu
Kód závodu
0307040118
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Noční sprint o Pragováckou kládu
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
04.07.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
PGP - SK Praga Praha
Kategorie
D14
D16
D18
D20
D21
D35
H14
H16
H18
H20
H21
H35
H45
MIX
D14
8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mezníková Lucie
LBE9150
A
TJ Lokomotiva Beroun
32.25
2.
Soukupová Lucka
SJC8951
A
Sportcentrum Jičín
36.27
3.
Mudra+Kettnerová
HCExxxx
C
TJ Sokol Hostivice
45.48
4.
Peterová Alena
DOB8953
B
KOB Dobruška
53.10
D16
10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrštíková Květa
LPU8753
A
OK Lokomotiva Pardubice
58.51
2.
Doležalová Monika
KAM8850
B
SK Kamenice
64.16
3.
Peterová Věra
DOB8751
B
KOB Dobruška
72.52
Végsöová Markéta
DOB8850
C
KOB Dobruška
DISK
D18
10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
Kousalová Karolína
SJC8552
A
Sportcentrum Jičín
DISK
D20
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vágnerová Natálie
DOB8452
C
KOB Dobruška
97.22
D21
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolářová Magdalena
SJC7962
C
Sportcentrum Jičín
44.34
2.
Doležalová Lenka
SHK8256
C
TJ Slavia Hradec Králové
63.02
3.
Přikrylová Veronika
PBM7159
C
TJ Spartak První Brněnská
77.06
D35
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klinkerová Jitka
KAM6450
C
SK Kamenice
51.18
2.
Bochenková Jana
EKP6150
C
VŠTJ Ekonom Praha
53.16
3.
Rosecká Alena
PZR5654
C
SKP Žďár nad Sázavou
57.35
4.
Procházková Pavlína
LBE6450
C
TJ Lokomotiva Beroun
67.55
5.
Víchová Ladislava
LPU5851
C
OK Lokomotiva Pardubice
71.57
6.
Janská Iva
KIM5795
C
Kroužek OB při DDM Kuřim
76.19
7.
Hodková Zuzana
ROZ6250
C
Orientační klub TOM Roztoky
93.55
8.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardubice
119.37
H14
8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlažný Jan
LCE8901
A
TJ Slovan Luhačovice
28.49
2.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Liberec
39.31
3.
Procházka Pavel
LBE9000
B
TJ Lokomotiva Beroun
42.57
H16
10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beneš Jan
SJC8703
A
Sportcentrum Jičín
31.51
2.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
35.48
3.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
39.47
4.
Škoda Jakub
VLI8800
B
VSK Slavia TU Liberec
51.26
H18
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
48.53
H20
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H21
12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henych Petr
VLI6001
E
VSK Slavia TU Liberec
33.53
2.
Matějů Michal
PGP7701
C
SK Praga Praha
34.03
3.
Novotný Radek
PHK7402
E
OK 99 Hradec Králové
36.24
4.
Přikryl Petr
PBM6707
C
TJ Spartak První Brněnská
40.20
5.
Allwinger Herwig
0M1for1
C
Tipo Budapest Hungary
41.29
6.
Hojný Michal
SCP7613
C
AC Sparta Praha
43.49
7.
Fátor Jan
SHK7907
C
TJ Slavia Hradec Králové
47.42
8.
Klimenko Igor
ZBM8008
C
SK Žabovřesky Brno
48.02
9.
Straka Lukáš
PVP7006
C
VSK Přírodověda - orientační s
49.35
10.
Svoboda Lukáš
SHK7905
C
TJ Slavia Hradec Králové
49.36
11.
Bašus Petr
SCP7400
C
AC Sparta Praha
49.49
12.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
51.40
13.
Pašek František
SLA7600
C
SKOB STAVIMAT Slaný
55.10
14.
Straka Daniel
KAM6602
C
SK Kamenice
55.27
15.
Kafka Tomáš
SJI8504
A
OK Jihlava
56.00
16.
Bláha Jan
SHK8215
C
TJ Slavia Hradec Králové
56.03
17.
Janda Martin
SRK8002
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
60.16
18.
Vaněk Petr
TJH7302
C
TJ OK Tolar
63.09
19.
Kleins Janis
0L1xxxx
C
Saldus OK Latvia
67.41
20.
Rajnošek Zdeněk
LUJ6301
C
ŠSK při ZŠ Luka nad Jihlavou
76.43
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
VSK Přírodověda - orientační s
DISK
Bukovac Maroš
ZBM7605
R
SK Žabovřesky Brno
DISK
H35
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
TJ Tesla Brno
36.26
2.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK Univerzity Palackého Olomou
42.19
3.
Čechmánek Vladimír
OKP5802
C
SK OK 24 Praha
44.34
4.
Slezák Libor
LCE6207
C
TJ Slovan Luhačovice
45.51
5.
Mezník Vladimír
LBE6400
C
TJ Lokomotiva Beroun
56.25
6.
Malý Evžen
JIL6102
C
OK Jilemnice
75.53
Procházka Pavel
LBE6500
C
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
H45
10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Liberec
41.22
2.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
SKP Žďár nad Sázavou
43.25
3.
Vícha Vladimír
LPU5801
C
OK Lokomotiva Pardubice
71.39
4.
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
78.42
5.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
83.39
6.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardubice
89.34
MIX
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horký+Vlažná
MIXxXxX
C
52.57
2.
Mikeš+Mráz
MIXXxXx
C
61.25
3.
Hlubuček+Straková
KAMxxxx
C
SK Kamenice
81.22
4.
Tichá+Tichý
MIXXXxx
C
106.40
Mikeš+Martanová
MIXxXXx
C
DISK
Bořil+Stupalová+Rajnošek+
MIXXXXx
C
DISK
Neubauerová+Kuncířová+Jir
MIXXXXX
C
DISK
Ludvík V.+Ludvík P.
STBmix3
C
TJ Stadion Nový Bor
DISK
Pavlovec J.+Pavlovec P.
STBmix2
C
TJ Stadion Nový Bor
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz