Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mistrovství České Republiky ve sprintu
Kód závodu
030508
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mistrovství České Republiky ve sprintu
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
08.05.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie
D16
D20
D21
D35
D45
H16
H20
H21
H35
H45
D16
1.80 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležalová Vendula
PHK8752
A
OK 99 Hradec Králové
12:49
2.
Hlavová Hana
KON8888
A
KOB Konice
13:03
+0:14
3.
Hančíková Hana
TZL8852
A
SKOB Zlín
13:04
+0:15
4.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
13:11
+0:22
5.
Hermanová Zuzana
LPU8752
A
OK Lokomotiva Pardub
13:24
+0:35
6.
Hlavová Jindra
KON8989
A
KOB Konice
13:26
+0:37
7.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
13:33
+0:44
8.
Mrštíková Květa
LPU8753
A
OK Lokomotiva Pardub
13:39
+0:50
9.
Dittrichová Petra
KON8787
A
KOB Konice
13:54
+1:05
10.
Machútová Lucie
PHK8851
A
OK 99 Hradec Králové
13:59
+1:10
11.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
14:01
+1:12
12.
Jirčáková Martina
SRK8951
A
SOOB Spartak Rychnov
14:10
+1:21
13.
Vízková Karolína
SHK8754
A
TJ Slavia Hradec Krá
14:19
+1:30
14.
Hypiusová Tereza
SHK8853
A
TJ Slavia Hradec Krá
14:51
+2:02
15.
Lada Králová
SSU8799
A
SK Severka Šumperk
15:04
+2:15
16.
Marešová Michaela
LPU8959
A
OK Lokomotiva Pardub
15:16
+2:27
16.
Kopalová Markéta
VLI8750
A
VSK Slavia TU Libere
15:16
+2:27
18.
Azebová Nina
PHK8855
A
OK 99 Hradec Králové
15:22
+2:33
19.
Polášková Tereza
TZL8851
A
SKOB Zlín
15:40
+2:51
20.
Vlosinská Barbora
SHK8854
A
TJ Slavia Hradec Krá
15:41
+2:52
21.
Vlažná Lucie
LCE8762
A
TJ Slovan Luhačovice
16:19
+3:30
22.
Klečková Lucie
AOV8852
A
Aktivní pohyb Baník
16:30
+3:41
23.
Kočí Petra
KON8786
A
KOB Konice
16:35
+3:46
24.
Vaculíková Jana
PHK8853
A
OK 99 Hradec Králové
16:53
+4:04
25.
Balcarová Jana
PHK8852
A
OK 99 Hradec Králové
19:27
+6:38
D20
2.20 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dočkalová Martina
LPU8357
E
OK Lokomotiva Pardub
14:14
2.
Pryczková Michaela
TRI8461
E
TJ TŽ Třinec
15:56
+1:42
3.
Rufferová Iva
TRI8350
E
TJ TŽ Třinec
15:57
+1:43
4.
Kovářová Kristýna
DKP8450
A
SK Kotlářka Praha
15:59
+1:45
5.
Kalenská Romana
SJC8351
R
Sportcentrum Jičín
16:46
+2:32
6.
Křístková Veronika
JPV8379
R
SK Junior Prostějov
17:04
+2:50
7.
Horynová Martina
JIL8399
R
OK Jilemnice
17:27
+3:13
7.
Mezníková Lenka
PGP8453
A
SK Praga
17:27
+3:13
9.
Škodová Petra
LPU8359
R
OK Lokomotiva Pardub
17:39
+3:25
10.
Zlesáková Daniela
JIL8451
A
OK Jilemnice
17:55
+3:41
11.
Kárníková Libuše
JIL8456
A
OK Jilemnice
18:03
+3:49
12.
Višňová Michaela
VOV8456
A
VSK VŠB TU Ostrava
18:15
+4:01
13.
Brožková Radka
SJC8456
A
Sportcentrum Jičín
18:49
+4:35
14.
Tvarůžková Petra
SJI8452
A
OK Jihlava
19:10
+4:56
15.
Gavendová Hana
TZL8460
A
SKOB Zlín
19:33
+5:19
16.
Bakovská Jitka
LIT8352
A
KOB Chemopetrol Litv
19:46
+5:32
17.
Machová Jiřina
JIL8452
A
OK Jilemnice
19:55
+5:41
18.
Gregorová Lenka
CTB8351
A
SK Chotěboř
20:10
+5:56
19.
Sychrová Barbora
VBM8455
A
VSK MZLU Brno
22:43
+8:29
D21
2.30 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Zdenka
TBM7952
E
TJ Tesla Brno
14:47
2.
Chudíková Barbora
SJI7850
R
OK Jihlava
14:55
+0:08
3.
Brožková Dana
SJC8156
E
Sportcentrum Jičín
14:58
+0:11
4.
Iva Hrazdirová
SCP8152
R
AC Sparta Praha
15:15
+0:28
5.
Klechová Vendula
TBM8199
E
TJ Tesla Brno
15:24
+0:37
6.
Kuncová Jana
SRK7553
E
SOOB Spartak Rychnov
15:44
+0:57
7.
Navrátilová Iva
PHK7554
E
OK 99 Hradec Králové
15:48
+1:01
8.
Nováková Kateřina
TRI8251
E
TJ TŽ Třinec
15:59
+1:12
9.
Kovaříková Mária
TRI9650
E
TJ TŽ Třinec
16:03
+1:16
10.
Jahnová Anežka
VSP8150
R
USK Praha
16:06
+1:19
11.
Waldová Lucie
DKP8154
R
SK Kotlářka Praha
16:15
+1:28
12.
Hoffmannova Johana
JPV7852
A
SK Junior Prostějov
16:18
+1:31
13.
Klimplová Lenka
LPU7951
R
OK Lokomotiva Pardub
16:22
+1:35
14.
Šolínová Lucie
PHK8055
R
OK 99 Hradec Králové
16:28
+1:41
15.
Dytrtová Dagmar
SRK7952
C
SOOB Spartak Rychnov
16:30
+1:43
16.
Kolářová Magdalena
SJC7962
Sportcentrum Jičín
16:32
+1:45
17.
Podmolíková Dagmar
TZL7155
E
SKOB Zlín
16:38
+1:51
18.
Jedličková Radka
LIT8151
R
KOB Chemopetrol Litv
16:45
+1:58
19.
Smičková Eva
KON8277
R
KOB Konice
16:46
+1:59
19.
Omová Michaela
TUR8153
R
TJ Turnov
16:46
+1:59
21.
Bořánková Kristýna
VSP7054
C
USK Praha
16:51
+2:04
22.
Gebauerová Jana
ZBM7951
C
SK Žabovřesky Brno
16:55
+2:08
23.
Blechová Lenka
CHT8053
C
SK Chrast
17:11
+2:24
24.
Jiřišťová Zuzana
JIL8254
R
OK Jilemnice
17:20
+2:33
25.
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
17:28
+2:41
26.
Martina Volfová
EKP8051
R
VŠTJ Ekonom Praha
17:35
+2:48
27.
Klimplová Zuzana
LPU8151
C
OK Lokomotiva Pardub
18:31
+3:44
28.
Baldriánová Barbora
VSP7850
R
USK Praha
18:44
+3:57
D35
2.00 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Juračková Jana
LPU6051
C
OK Lokomotiva Pardub
17:01
2.
Voborníková Eva
CTB6851
C
SK Chotěboř
17:16
+0:15
3.
Glabazňová Jana
AOP6151
C
NORD Slavia Minerva
17:18
+0:17
4.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzita Palack
17:55
+0:54
5.
Knapová Iva
LPU6052
C
OK Lokomotiva Pardub
18:09
+1:08
6.
Vilnerová Eva
LPU6054
C
OK Lokomotiva Pardub
18:21
+1:20
7.
Zdenka Králová
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
18:47
+1:46
8.
Hermanová Dana
LPU6151
C
OK Lokomotiva Pardub
20:21
+3:20
9.
Jana Bochenková
EKP6150
C
VŠTJ Ekonom Praha
20:28
+3:27
D45
1.80 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rosecká Alena
PZR5654
C
SKP Žďár nad Sázavou
16:25
2.
Kuchařová Ada
TBM5855
TJ Tesla Brno
17:15
+0:50
3.
Víchová Ladislava
LPU5851
C
OK Lokomotiva Pardub
18:19
+1:54
4.
Kabáthová Jitka
ZBM5582
C
SK Žabovřesky Brno
18:50
+2:25
5.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
19:25
+3:00
6.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
20:29
+4:04
7.
Dokoupilová Zuzana
VBM5754
C
VSK MZLU Brno
21:24
+4:59
8.
Omová Jana
TUR5150
C
TJ Turnov
26:48
+10:23
Janská Iva
KIM5795
C
MDDM Kuřim
DISK
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardub
DISK
H16
2.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
10:20
2.
Beneš Jan
SJC8703
A
Sportcentrum Jičín
10:49
+0:29
3.
Štěpán Kodeda
SSU8808
A
SK Severka Šumperk
11:14
+0:54
4.
Drobnik Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
11:15
+0:55
5.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
11:27
+1:07
6.
Poklop Martin
UOL8802
A
SK Univerzita Palack
11:32
+1:12
7.
Brtník Adam
UOL8705
A
SK Univerzita Palack
11:42
+1:22
8.
Petr Strachota
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
11:44
+1:24
9.
Javůrek Tomáš
VRB8701
A
SK při gymnáziu Vrbn
11:45
+1:25
10.
Bořil Tomáš
OSN8833
A
SK Orient. sporty No
11:51
+1:31
10.
Vlček Martin
TUR8702
A
TJ Turnov
11:51
+1:31
12.
Cahel Marek
LCE8803
A
TJ Slovan Luhačovice
11:53
+1:33
13.
Panchártek Jan
PHK8802
A
OK 99 Hradec Králové
11:56
+1:36
14.
Vojtěch Král
SSU8841
A
SK Severka Šumperk
12:05
+1:45
15.
Justa Pavel
PHK8701
A
OK 99 Hradec Králové
12:14
+1:54
16.
Hájek Daniel
ZBM8919
A
SK Žabovřesky Brno
12:30
+2:10
17.
Jakob Jan
UOL8701
A
SK Univerzita Palack
12:32
+2:12
18.
Vlažný Jan
LCE8901
A
TJ Slovan Luhačovice
12:33
+2:13
19.
Rajnošek Matěj
SJI8810
A
OK Jihlava
12:34
+2:14
20.
Samek Martin
SRK8701
A
SOOB Spartak Rychnov
12:48
+2:28
21.
Jirčák Ondřej
SRK8805
A
SOOB Spartak Rychnov
13:13
+2:53
22.
Špicar Petr
SJC8801
A
Sportcentrum Jičín
13:17
+2:57
23.
Krejsa Jan
CHT8701
A
SK Chrast
13:31
+3:11
24.
Šíma Petr
PZR8702
A
SKP Žďár nad Sázavou
13:39
+3:19
25.
Perůtka Jan
LCE8801
A
TJ Slovan Luhačovice
13:40
+3:20
26.
Procházka Antonín
PGP8707
A
SK Praga
13:43
+3:23
27.
Petras Tomáš
SRK8804
A
SOOB Spartak Rychnov
13:48
+3:28
28.
Slezák Zdeněk
LCE8902
A
TJ Slovan Luhačovice
14:41
+4:21
29.
Rederer Václav
SHK8801
A
TJ Slavia Hradec Krá
15:27
+5:07
H20
2.50 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházka Jan
PGP8407
A
SK Praga
14:07
2.
Štěrba Zbyněk
LPU8304
E
OK Lokomotiva Pardub
14:23
+0:16
3.
Krčál Jaroslav
LPU8407
A
OK Lokomotiva Pardub
14:47
+0:40
3.
Marcaník Jan
TZL8402
A
SKOB Zlín
14:47
+0:40
5.
Zedníček Václav
HOB8403
A
SKOB HOBES Horní Ben
14:53
+0:46
6.
Žaloudek Petr
DKP8304
R
SK Kotlářka Praha
15:00
+0:53
7.
Krejčík Jiří
TZL8301
R
SKOB Zlín
15:13
+1:06
8.
Kabáth David
ZBM8433
A
SK Žabovřesky Brno
15:21
+1:14
9.
Bouchal Jiří
VPM8449
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
15:26
+1:19
10.
Jansa Jiří
CHT8402
A
SK Chrast
15:50
+1:43
11.
Komanec Václav
SHK8406
A
TJ Slavia Hradec Krá
15:53
+1:46
11.
Černohous Jan
JPV8335
A
SK Junior Prostějov
15:53
+1:46
13.
Sychra Tomáš
VBM8305
A
VSK MZLU Brno
15:57
+1:50
14.
Prášil Ondřej
LPU8405
A
OK Lokomotiva Pardub
16:33
+2:26
15.
Jalový Milan
RBK8347
A
SK Radioklub Blansko
17:00
+2:53
16.
Stacke Václav
TZL8401
A
SKOB Zlín
17:18
+3:11
17.
Šlajs Tomáš
CHC8303
A
KOB Choceň
17:23
+3:16
18.
Matyk Jaroslav
LPU8406
A
OK Lokomotiva Pardub
17:34
+3:27
19.
Hladký Jan
VBM8306
A
VSK MZLU Brno
17:46
+3:39
Erlebach Michal
JIL8302
R
OK Jilemnice
DISK
Petr Jahn
OOP8400
A
TJ Opava
DISK
H21
2.60 km, 26 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ropek Rudolf
DLI7002
E
Dukla Liberec
14:15
2.
Matějů Luboš
PGP7601
E
SK Praga
14:56
+0:41
3.
Zřídkaveselý Libor
ZBM7207
E
SK Žabovřesky Brno
14:58
+0:43
4.
Mrázek Jan
DKP8102
E
SK Kotlářka Praha
15:04
+0:49
5.
Švihovský Jaromír
BOR8005
E
OK Jiskra Nový Bor
15:07
+0:52
6.
Přinda Lukáš
VLI7701
E
VSK Slavia TU Libere
15:09
+0:54
7.
Kolařík Tomáš
BOR7809
R
OK Jiskra Nový Bor
15:14
+0:59
8.
Kazda Jiří
SJC8006
R
Sportcentrum Jičín
15:22
+1:07
9.
Ticháček Radek
DLI7801
E
Dukla Liberec
15:24
+1:09
10.
Losman Petr
PHK7901
E
OK 99 Hradec Králové
15:30
+1:15
11.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
15:38
+1:23
12.
Lauerman Jan
SJI7419
C
OK Jihlava
15:41
+1:26
13.
Novotný Tomáš
PHK8101
R
OK 99 Hradec Králové
15:55
+1:40
14.
Vlach Jaromír
PHK8108
R
OK 99 Hradec Králové
15:56
+1:41
14.
Prášil Marek
SJI7313
E
OK Jihlava
15:56
+1:41
16.
Žemlík Pavel
TZL7135
C
SKOB Zlín
15:59
+1:44
17.
Zbyněk Hora
PGP8000
E
SK Praga
16:02
+1:47
18.
Váňa Petr
TZL8103
C
SKOB Zlín
16:03
+1:48
19.
Venhoda Milan
SJI7104
R
OK Jihlava
16:11
+1:56
20.
Oma Jakub
TUR8002
R
TJ Turnov
16:17
+2:02
21.
Udržal Tomáš
LPU8002
R
OK Lokomotiva Pardub
16:21
+2:06
21.
Fučík Karel
VBM7246
R
VSK MZLU Brno
16:21
+2:06
23.
Prokop Petr
ZBM7908
C
SK Žabovřesky Brno
16:27
+2:12
24.
Miroslav Seidl
EKP7402
R
VŠTJ Ekonom Praha
16:29
+2:14
24.
Klech Richard
HOB7201
E
SKOB HOBES Horní Ben
16:29
+2:14
26.
Kovář Miroslav
DKP8103
R
SK Kotlářka Praha
16:30
+2:15
27.
Matějů Michal
PGP7701
C
SK Praga
16:33
+2:18
28.
Hübner Jan
CTB7902
C
SK Chotěboř
16:34
+2:19
29.
Kolín Jan
JIL7701
C
OK Jilemnice
16:38
+2:23
30.
Šidla Jan
TZL6808
E
SKOB Zlín
16:39
+2:24
31.
Otruba Marek
JPV7417
C
SK Junior Prostějov
16:40
+2:25
32.
Kazda Ondřej
SJC8202
R
Sportcentrum Jičín
16:42
+2:27
33.
Hovorka Jan
LPU7907
C
OK Lokomotiva Pardub
16:49
+2:34
34.
Skripnik Štěpán
TAP7901
R
KOB TRETRA Praha
16:57
+2:42
35.
Macek Martin
PHK7102
R
OK 99 Hradec Králové
17:02
+2:47
36.
Vodička Jan
SJC8201
E
Sportcentrum Jičín
17:03
+2:48
37.
Košárek Pavel
JAM7100
E
SK Jamnice
17:13
+2:58
38.
Pokorný Ondřej
PGP7506
C
SK Praga
17:34
+3:19
39.
Bořánek Petr
VSP7000
R
USK Praha
17:42
+3:27
40.
Sadílek Martin
TZL6901
C
SKOB Zlín
17:43
+3:28
41.
Hanslián David
LCE7835
R
TJ Slovan Luhačovice
17:50
+3:35
42.
Černý Michal
PHK8005
R
OK 99 Hradec Králové
17:57
+3:42
43.
Voráček Michal
PGP8009
R
SK Praga
18:14
+3:59
44.
Holas Tomas
JAM7800
C
SK Jamnice
18:16
+4:01
45.
Kučera Jan
VSP7302
R
USK Praha
18:19
+4:04
46.
Podmolík Tomáš
TZL6915
R
SKOB Zlín
18:22
+4:07
47.
Liščinský Zdeněk
TBM8215
R
TJ Tesla Brno
18:36
+4:21
48.
Vítek Tomáš
SRK7704
C
SOOB Spartak Rychnov
18:47
+4:32
49.
Hadač Miroslav
AOP6501
C
NORD Slavia Minerva
19:10
+4:55
50.
Brabec Jaroslav
ZBM8242
R
SK Žabovřesky Brno
19:13
+4:58
51.
Jirásek Aleš
LPU7601
R
OK Lokomotiva Pardub
19:15
+5:00
52.
Žemlička Jakub
CHT8201
R
SK Chrast
19:45
+5:30
Henek Vladan
RBK8002
C
SK Radioklub Blansko
DISK
Henych Petr
VLI6001
R
VSK Slavia TU Libere
DISK
H35
2.40 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voborník Petr
CTB6601
C
SK Chotěboř
15:26
2.
Koníček Jiří
OKP5900
C
SK OK 24 Praha
15:33
+0:07
3.
Vavrys Petr
LCE6413
C
TJ Slovan Luhačovice
15:53
+0:27
4.
Mlynárik Peter
ZBM6526
C
SK Žabovřesky Brno
17:11
+1:45
5.
Král Jiří
SSU5941
SK Severka Šumperk
17:26
+2:00
6.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
17:45
+2:19
7.
Vystavěl Dušan
JPV6317
C
SK Junior Prostějov
17:59
+2:33
8.
Stárek Filip
TUR6602
TJ Turnov
18:18
+2:52
9.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orient. sporty No
18:20
+2:54
10.
Vydra Ivan
CHA6600
OK Chrastava
18:29
+3:03
11.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
TJ Tesla Brno
18:47
+3:21
12.
Heinrich Petr
AOP6601
C
NORD Slavia Minerva
18:50
+3:24
13.
Jeřábek Luboš
PLU6112
C
TJ Sokol Plumlov
19:10
+3:44
14.
Parkán Jiří
SJH6801
C
Slovan Jindřichův Hr
19:13
+3:47
15.
Nykodým Petr
TBM6307
C
TJ Tesla Brno
19:27
+4:01
16.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
C
OK Lokomotiva Pardub
19:48
+4:22
17.
Slezák Libor
LCE6207
C
TJ Slovan Luhačovice
20:14
+4:48
18.
Valtr Pavel
MFP6600
C
VŠSK MFF UK Praha
21:03
+5:37
19.
Panovec Vladan
OTK6201
C
Jiskra Otrokovice
21:33
+6:07
20.
Roudný Václav
LPU6102
C
OK Lokomotiva Pardub
22:09
+6:43
21.
Rajnošek Zdeněk
LUJ6301
C
ŠSK Hugo při ZŠ Luka
23:06
+7:40
22.
Vydra Pavel
VSE6200
C
OK Všeň
25:16
+9:50
23.
Šimek Miroslav
MFP6302
C
VŠSK MFF UK Praha
26:01
+10:35
Bohunský Vladimír
KRN5901
C
TJ Loko Krnov
DISK
H45
2.10 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ryšavý Jiří
MOV5803
C
SKOB Ostrava
13:50
2.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
SKP Žďár nad Sázavou
15:05
+1:15
3.
Farář Václav
LPU5201
C
OK Lokomotiva Pardub
15:25
+1:35
4.
Peths Pavel
KRN5801
C
TJ Loko Krnov
15:33
+1:43
5.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Libere
15:42
+1:52
6.
Hruška Jiří
OSN5501
C
SK Orient. sporty No
15:48
+1:58
7.
Erlebach Josef
LTU5201
C
TJ Loko Trutnov
16:01
+2:11
8.
Dosoudil Miroslav
LOL5502
C
SK OK Olomouc
16:09
+2:19
9.
Procházka Antonín
DCE5505
Sokol Dobřichovice
16:33
+2:43
10.
Knap Jan
LPU5101
C
OK Lokomotiva Pardub
17:09
+3:19
11.
Hausvater Karel
SHK5801
C
TJ Slavia Hradec Krá
17:18
+3:28
12.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
17:24
+3:34
13.
Krafka Jiří
BOR5500
C
OK Jiskra Nový Bor
17:31
+3:41
14.
Juračka Vojtěch
LPU5404
C
OK Lokomotiva Pardub
17:35
+3:45
15.
Koč Zdeněk
MKP4700
C
SK Meteor Kačerov Pr
17:42
+3:52
16.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
17:50
+4:00
17.
Juračka Zdeněk
HAV5702
C
SKOB Baník Havířov
17:55
+4:05
18.
Šíma Ladislav
PZR5201
C
SKP Žďár nad Sázavou
18:00
+4:10
19.
Nosál Stanislav
SLA4600
C
SKOB Slaný
18:47
+4:57
20.
Gawel Jiří
BBM5700
C
KPKS BETA Brno
21:27
+7:37
21.
Třasák Milan
LPU5206
C
OK Lokomotiva Pardub
22:09
+8:19
22.
Dokoupil Vladimír
VBM4806
C
VSK MZLU Brno
22:57
+9:07
23.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardub
23:00
+9:10
24.
Herman Jan
LPU5407
C
OK Lokomotiva Pardub
23:22
+9:32
25.
Jedlička Miroslav
LIT5302
C
KOB Chemopetrol Litv
24:45
+10:55
26.
Gřundel Ivan
SJH4201
C
Slovan Jindřichův Hr
25:31
+11:41
Novák Tom
DOK5500
C
OK Doksy
DISK
Vícha Vladimír
LPU5801
C
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Libere
DISK
Pavel Jahn
OOP5500
C
TJ Opava
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz