Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: LOB4 - Jahodová louka - NEDELE
Kód závodu
030126
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
LOB4 - Jahodová louka - NEDELE
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
26.01.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
MKP - SK Meteor Kačerov Praha
Kategorie
D14
D16
D18
D20
D21
D35
D40
D45
D50
DE
H14
H16
H18
H20
H21A
H21B
H35
H40
H45
H50
H60
H65
HE
D14
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Freyová Andrea
PTK8952
A
27:10
2.
Pilcová Barbora
OBR8977
B
33:50
+6:40
3.
Neumannová Kateřina
PVP9250
C
VSK Přírodní vědy UK
34:58
+7:48
4.
Šubrtová Anna
VRL8951
C
TJ Spartak Vrchlabí
42:04
+14:54
5.
Galíková Eliška
TZL8955
B
SKOB Zlín
42:18
+15:08
6.
Jelínková Šárka
PGP9153
C
SK Praga
43:09
+15:59
7.
Kodedová Barbora
VPM9052
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
45:24
+18:14
8.
Horálková Jenka
SZP9150
C
Slovan Zdravotník Pr
50:36
+23:26
9.
Hájková Monika
PTK
59:10
+32:00
10.
Čermáková Kristýna
PGP9154
C
SK Praga
64:12
+37:02
Vakant
DISK
D16
5.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
31:18
2.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
35:27
+4:09
3.
Hančíková Barbora
TZL8853
A
SKOB Zlín
35:35
+4:17
4.
Mudlová Michaela
PTK8850
36:34
+5:16
5.
Macháčková Kateřina
DKP8855
A
SK Kotlářka Praha
38:12
+6:54
6.
Grešlová Veronika
PTK8751
A
39:54
+8:36
7.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
40:24
+9:06
8.
Doležalová Hana
VRL8851
B
TJ Spartak Vrchlabí
43:07
+11:49
9.
Bochenková Martina
DKP8758
A
SK Kotlářka Praha
48:31
+17:13
10.
Jelínková Zora
PGP8851
C
SK Praga
48:44
+17:26
Kopáčková Iva
CHT8851
B
SK Chrast
DISK
Hančíková Hana
TZL8852
A
SKOB Zlín
DISK
D18
7.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
47:47
2.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
OK Jilemnice
49:23
+1:36
3.
Hrouzová Pavlína
VRB8559
A
SK při gymnáziu Vrbn
50:25
+2:38
4.
Nová Iva
SKV8550
TJ Slovan Karlovy Va
51:43
+3:56
5.
Kretschmerová Kateřina
VRB8558
A
SK při gymnáziu Vrbn
53:10
+5:23
6.
Fukátková Pavla
NPA8551
SK LOB Nová Paka
53:20
+5:33
7.
Plochá Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
54:27
+6:40
8.
Procházková Zuzana
SJC8551
A
Sportcentrum Jičín
59:49
+12:02
9.
Duchová Iveta
NPA8651
SK LOB Nová Paka
64:13
+16:26
10.
Masopustová Eliška
DKP8655
B
SK Kotlářka Praha
69:38
+21:51
D20
9.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bohmová Eva
VLI8351
E
VSK Slavia TU Libere
46:00
2.
Hrušková Lenka
OSN8569
A
SK Orient. sporty No
50:55
+4:55
3.
Zlesáková Daniela
JIL8451
A
OK Jilemnice
50:59
+4:59
4.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
54:32
+8:32
5.
Horynová Martina
JIL8399
A
OK Jilemnice
57:11
+11:11
6.
Kovářová Krystína
DKP8450
A
SK Kotlářka Praha
63:40
+17:40
7.
Višňová Michaela
VRB8456
A
SK při gymnáziu Vrbn
65:06
+19:06
8.
Jindřišková Martina
JIL8552
A
OK Jilemnice
67:25
+21:25
9.
Kárníková Libuše
JIL8456
B
OK Jilemnice
72:46
+26:46
10.
Machová Jiřina
JIL8452
A
OK Jilemnice
74:27
+28:27
11.
Dlouhá Michaela
TUR8451
TJ Turnov
99:27
+53:27
D21
9.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jurečková Leona
ABR7752
A
SK ATIS sport Bruntá
50:46
2.
Gandelová Kateřina
TBM7372
A
TJ Tesla Brno
57:18
+6:32
3.
Kupcová Kristina
HSU7750
A
Horizont klub Šumper
60:45
+9:59
4.
Šolínová Lucie
PHK8055
B
OK 99 Hradec Králové
61:41
+10:55
5.
La Carbonara Hana
TBM7652
TJ Tesla Brno
61:52
+11:06
6.
Chmelíková Jana
NPA7651
SK LOB Nová Paka
62:21
+11:35
7.
Zakouřilová Helena
TUV7453
B
SOK TJ Turnov
62:32
+11:46
8.
Hrazdirová Iva
PVP8152
A
VSK Přírodní vědy UK
62:37
+11:51
9.
Zurynková Jana
EKP7053
A
VŠTJ Ekonom Praha
64:06
+13:20
10.
Klapalová Pavla
EKP7051
B
VŠTJ Ekonom Praha
64:12
+13:26
11.
Ryšavá Kateřina
PVP7452
B
VSK Přírodní vědy UK
64:21
+13:35
12.
Grégrová Jitka
TUV7251
B
SOK TJ Turnov
67:12
+16:26
13.
Horálková Iva
SZP8250
A
Slovan Zdravotník Pr
67:50
+17:04
14.
Matoušková Petra
EKP7855
C
VŠTJ Ekonom Praha
68:27
+17:41
15.
Pailíčková Renata
SJI8057
OK Jihlava
71:09
+20:23
16.
Kubisková Šárka
ABR7751
B
SK ATIS sport Bruntá
72:06
+21:20
17.
Horová Lenka
SZP7950
C
Slovan Zdravotník Pr
78:28
+27:42
18.
Nyklová Helena
MFP7550
VŠSK MFF UK Praha
79:47
+29:01
19.
Bernátková Markéta
MFP7750
VŠSK MFF UK Praha
81:16
+30:30
20.
Pokorná Lucie
EKP8152
C
VŠTJ Ekonom Praha
81:27
+30:41
21.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
B
SK Orient. sporty No
82:44
+31:58
22.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostě
83:45
+32:59
23.
Pecková Ivana
EKP6252
B
VŠTJ Ekonom Praha
88:31
+37:45
24.
Hašková Eva
VPM7352
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
94:02
+43:16
25.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodní vědy UK
100:45
+49:59
26.
Koppová Silvie
PGP7758
C
SK Praga
102:29
+51:43
27.
Jakoubová Iva
EJN7451
C
Sportovní kluby Bříz
106:58
+56:12
28.
Dobrovolná Lenka
PGP7963
C
SK Praga
119:31
+68:45
Ptáčková Kateřina
PVP7356
A
VSK Přírodní vědy UK
DISK
D35
7.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Renata
PVP6650
B
VSK Přírodní vědy UK
52:48
2.
Kroeber Andrea
D2
D2
58:39
+5:51
3.
Malá Eva
JIL6351
C
OK Jilemnice
60:05
+7:17
4.
Čechmánková Helena
PVP6450
C
VSK Přírodní vědy UK
67:20
+14:32
5.
Procházková Miluše
DCE5450
Sokol Dobřichovice
72:37
+19:49
6.
Mrázková Pavla
DCE5550
Sokol Dobřichovice
77:42
+24:54
7.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
87:36
+34:48
8.
Marková Alena
LBE6250
TJ Loko Beroun
94:09
+41:21
9.
Kettnerová Lenka
HCE6450
TJ Sokol Hostivice
98:44
+45:56
Hrabánková Ilona
PVP6251
C
VSK Přírodní vědy UK
DISK
Hejtmánková Eva
LBE6350
TJ Loko Beroun
DISK
D40
5.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
C
OK Jilemnice
35:00
2.
Šedivá Miroslava
EKP5750
C
VŠTJ Ekonom Praha
35:04
+0:04
3.
Mašková Jana
TUR5950
TJ Turnov
38:33
+3:33
4.
Bochenková Jana
EKP6150
C
VŠTJ Ekonom Praha
39:59
+4:59
5.
Zuzánková Růžena
EJN6051
C
Sportovní kluby Bříz
40:02
+5:02
Kolářová Hana
EJN5851
C
Sportovní kluby Bříz
DISK
D45
5.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
35:16
2.
Rauchová Jitka
VPM5850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
36:37
+1:21
3.
Kuncová Jiřina
EJN5799
C
Sportovní kluby Bříz
41:17
+6:01
4.
Jelínková Radana
PGP5851
C
SK Praga
48:01
+12:45
5.
Pánková Hana
PTK
61:06
+25:50
6.
Dvořáková Ladislava
PGP4451
C
SK Praga
66:52
+31:36
Bouchalová Zdena
VPM5757
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
D50
5.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
44:25
2.
Kupcová Věroslava
HSU4850
Horizont klub Šumper
54:14
+9:49
3.
Brumková Vladimíra
DKP5351
C
SK Kotlářka Praha
54:17
+9:52
4.
Hamáčková Eva
LBE5150
TJ Loko Beroun
58:48
+14:23
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
DISK
DE
11.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
58:50
2.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
VŠTJ Ekonom Praha
67:06
+8:16
3.
Stehnová Zuzana
DKP8150
E
SK Kotlářka Praha
67:57
+9:07
4.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
68:45
+9:55
5.
Horáková Marie
TUV7552
E
SOK TJ Turnov
71:26
+12:36
6.
Nesvadbová Eva
VLI7550
E
VSK Slavia TU Libere
71:31
+12:41
7.
Jiřišťová Zuzana
EKP8254
E
VŠTJ Ekonom Praha
71:38
+12:48
8.
Dattelová Iva
JIL8151
E
OK Jilemnice
74:00
+15:10
9.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
74:07
+15:17
10.
Lacigová Michaela
SZP8150
E
Slovan Zdravotník Pr
74:32
+15:42
11.
Waldová Barbora
DKP7855
E
SK Kotlářka Praha
74:35
+15:45
12.
Waldová Lucie
DKP8154
E
SK Kotlářka Praha
75:11
+16:21
13.
Pilcová Petra
OBR6666
E
77:03
+18:13
14.
Bořánková Kristina
SZP7050
E
Slovan Zdravotník Pr
82:46
+23:56
H14
5.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
TJ Spartak Vrchlabí
32:02
2.
Hruška Ondřej
OSN8935
B
SK Orient. sporty No
35:07
+3:05
3.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
SK Kotlářka Praha
38:11
+6:09
4.
Neumann Tomáš
PVP8900
C
VSK Přírodní vědy UK
38:13
+6:11
5.
Kopal Ondřej
VLI9101
C
VSK Slavia TU Libere
38:17
+6:15
6.
Medvěděv Grigorij
DKP9200
B
SK Kotlářka Praha
43:59
+11:57
7.
Čechmánek Radek
PVP9100
C
VSK Přírodní vědy UK
50:46
+18:44
8.
Křeček Jan
ZPV9111
KOB Železárny Prostě
58:22
+26:20
Bobek Tomáš
ABR8903
A
SK ATIS sport Bruntá
DISK
H16
7.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
37:30
2.
Drobnik Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
39:28
+1:58
3.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
42:06
+4:36
4.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
44:09
+6:39
5.
Vlček Martin
TUR8702
TJ Turnov
44:16
+6:46
6.
Kodeda Štěpán
VPM8801
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
45:20
+7:50
7.
Budín Václav
JIL8705
C
OK Jilemnice
46:08
+8:38
8.
Krajíček Vojta
VRL8803
A
TJ Spartak Vrchlabí
55:32
+18:02
9.
Buchalcev Jan
DKP8715
C
SK Kotlářka Praha
56:04
+18:34
10.
Strachota Petr
SSU8741
SK Severka Šumperk
56:38
+19:08
11.
Mejznar Radek
VRL8802
B
TJ Spartak Vrchlabí
57:39
+20:09
12.
Flousek Petr
VRL8704
TJ Spartak Vrchlabí
58:50
+21:20
13.
Šafránek Michal
VRL8804
C
TJ Spartak Vrchlabí
58:56
+21:26
14.
Mališ Jiří
DKP8806
A
SK Kotlářka Praha
59:18
+21:48
15.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
A
61:46
+24:16
16.
Král Vojtěch
SSU8841
SK Severka Šumperk
64:46
+27:16
17.
Sysel Ctibor
PGP8700
C
SK Praga
75:38
+38:08
18.
Chloupek Pavel
SLP8701
C
SK Slavia Praha
88:14
+50:44
19.
Chloupek Petr
SLP8702
C
SK Slavia Praha
108:06
+70:36
H18
9.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu Vrbn
49:35
2.
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymnáziu Vrbn
52:32
+2:57
3.
Palas Jan
SJC8507
A
Sportcentrum Jičín
53:04
+3:29
4.
Pilař Jan
JIL8505
A
OK Jilemnice
57:57
+8:22
5.
Drobník Lukáš
SJC8506
A
Sportcentrum Jičín
59:14
+9:39
6.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
59:15
+9:40
7.
Stupal František
JHB8603
B
TJ Jiskra Havlíčkův
59:42
+10:07
8.
Holas Ondřej
TUR8501
B
TJ Turnov
60:26
+10:51
9.
Mašek Jan
TUR8601
A
TJ Turnov
62:15
+12:40
10.
Jiřišta Vladimír
JIL8501
B
OK Jilemnice
63:37
+14:02
11.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
63:44
+14:09
12.
Svoboda Martin
SJI8602
OK Jihlava
69:56
+20:21
13.
Jůzek Martin
DKP8604
C
SK Kotlářka Praha
76:08
+26:33
14.
Šafránek Jan
VRL8502
C
TJ Spartak Vrchlabí
78:45
+29:10
Fišer Jiří
SLP8503
C
SK Slavia Praha
DISK
H20
12.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šedivý Jan
EKP8400
A
VŠTJ Ekonom Praha
57:25
2.
Bouchal Jiří
VPM8449
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
58:30
+1:05
3.
Votoček Filip
JIL8401
A
OK Jilemnice
58:46
+1:21
4.
Bobek Jan
JIL8303
A
OK Jilemnice
60:18
+2:53
5.
Erlebach Michal
JIL8302
A
OK Jilemnice
61:26
+4:01
6.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
62:10
+4:45
7.
Stejskal Matěj
EKP8301
A
VŠTJ Ekonom Praha
62:23
+4:58
8.
Zedníček Václav
VRB8403
A
SK při gymnáziu Vrbn
63:12
+5:47
9.
Rajnošek Zdeněk
VRB8506
A
SK při gymnáziu Vrbn
63:39
+6:14
10.
Škoda Ondřej
VLI8300
B
VSK Slavia TU Libere
66:36
+9:11
11.
Šedivý Ondřej
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
69:48
+12:23
12.
Procházka Jan
PGP8407
A
SK Praga
72:58
+15:33
13.
Kratochvíl Martin
SJI8304
B
OK Jihlava
73:06
+15:41
14.
Janata Martin
DKP8306
B
SK Kotlářka Praha
77:58
+20:33
15.
Hora Vojtěch
SZP8300
B
Slovan Zdravotník Pr
79:36
+22:11
16.
Žaloudek Petr
DKP8304
A
SK Kotlářka Praha
79:50
+22:25
17.
Konopáč Jakub
TUR8301
TJ Turnov
83:55
+26:30
18.
Jansa Jiří
CHT8402
SK Chrast
93:29
+36:04
19.
Kořínek Jindřich
TUR8406
TJ Turnov
95:57
+38:32
20.
Kopecký Daniel
SJI8407
OK Jihlava
100:35
+43:10
H21A
14.00 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Laciga Radek
SZP8200
A
Slovan Zdravotník Pr
72:32
2.
Wohanka Pavel
VRL7501
A
TJ Spartak Vrchlabí
73:10
+0:38
3.
Prášil Marek
SJI7313
A
OK Jihlava
73:19
+0:47
4.
Mareček Petr
OSN5912
A
SK Orient. sporty No
74:18
+1:46
5.
Košárek Pavel
JAM7100
A
SK Jamnice
74:48
+2:16
6.
Vokurka Jan
EJN7501
A
Sportovní kluby Bříz
75:20
+2:48
7.
Wohanka Petr
VRL7305
A
TJ Spartak Vrchlabí
76:48
+4:16
8.
Jirásek Aleš
NPA7602
A
SK LOB Nová Paka
78:35
+6:03
9.
Sikora Tomáš
VBM7001
VSK MZLU Brno
79:42
+7:10
10.
Stárek Filip
TUR6602
A
TJ Turnov
79:58
+7:26
11.
Zakouřil Václav
TUV7405
A
SOK TJ Turnov
80:33
+8:01
12.
Kopáček Miroslav
CHT6049
B
SK Chrast
80:35
+8:03
13.
Voráček Michal
PGP8009
B
SK Praga
80:40
+8:08
14.
Tihon Michal
PHK7905
B
OK 99 Hradec Králové
80:44
+8:12
15.
Procházka Jan
DKP8201
B
SK Kotlářka Praha
81:37
+9:05
16.
Skyva Petr
STE6501
B
SKI-OB Šternberk
81:55
+9:23
17.
Kovář Mirek
SZP8101
A
Slovan Zdravotník Pr
82:40
+10:08
18.
Cupák Jiří
VRL7201
TJ Spartak Vrchlabí
83:32
+11:00
19.
Balej Vít
EJN7903
A
Sportovní kluby Bříz
84:36
+12:04
20.
Jašek Petr
STE7601
A
SKI-OB Šternberk
85:04
+12:32
21.
Hruška Jiří
OSN5501
A
SK Orient. sporty No
85:37
+13:05
22.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovi
86:41
+14:09
23.
Hašek Ondřej
VPM6902
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
87:22
+14:50
24.
Kožina Petr
PVP6000
B
VSK Přírodní vědy UK
90:41
+18:09
25.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
A
SKP Žďár nad Sázavou
90:47
+18:15
26.
Sokolář Zdeněk
EKP7200
B
VŠTJ Ekonom Praha
92:38
+20:06
27.
Janovský Tomáš
PGP6401
B
SK Praga
94:36
+22:04
28.
Kolář Karel
EJN5801
B
Sportovní kluby Bříz
97:31
+24:59
29.
Šťastný Jiří
TBM7137
B
TJ Tesla Brno
99:22
+26:50
30.
Baldrian Petr
PGP7203
B
SK Praga
114:11
+41:39
31.
Cegielka Jan
UWK
128:21
+55:49
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
DISK
Hora Vladimír
SZP5100
B
Slovan Zdravotník Pr
DISK
H21B
11.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křenek Jaroslav
VPM7502
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
55:38
2.
Kazda Ondřej
SJC8202
Sportcentrum Jičín
57:08
+1:30
3.
Král Václav
SSU8243
SK Severka Šumperk
60:14
+4:36
4.
Folprecht Eduard
TUV7301
B
SOK TJ Turnov
62:18
+6:40
5.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
SK LOB Nová Paka
62:25
+6:47
6.
Opršal Alan
63:01
+7:23
7.
Udržal Tomáš
NPA8004
SK LOB Nová Paka
63:38
+8:00
8.
Kořistka Libor
EKP6300
B
VŠTJ Ekonom Praha
65:55
+10:17
9.
Antoš Filip
NPA8001
B
SK LOB Nová Paka
65:58
+10:20
10.
Janeček Jiří
EKP6701
C
VŠTJ Ekonom Praha
66:02
+10:24
11.
Wittberger Miroslav
PRE7400
67:14
+11:36
12.
Hnik Petr
VLI8100
C
VSK Slavia TU Libere
68:24
+12:46
13.
Čech Jan
FSP7900
VŠTJ Stavební fakult
68:26
+12:48
14.
Novák Karel
NPA5001
SK LOB Nová Paka
68:50
+13:12
15.
Procházka Zdenko
DKP4300
SK Kotlářka Praha
69:54
+14:16
16.
Šafka Jan
SLP7704
C
SK Slavia Praha
70:08
+14:30
17.
Kroupa Václav
PVP6100
C
VSK Přírodní vědy UK
72:12
+16:34
18.
Horký Jiří
PRE6900
72:17
+16:39
19.
Pašek František
PVP7601
C
VSK Přírodní vědy UK
75:01
+19:23
20.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
75:12
+19:34
21.
Stránský Jiří
KPY6300
SKOB Kralupy nad Vlt
76:05
+20:27
22.
Hladina Tomáš
PGP8204
C
SK Praga
76:10
+20:32
23.
Ptáček Jan
PVP7200
C
VSK Přírodní vědy UK
79:16
+23:38
24.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga
79:29
+23:51
25.
Prevužňak Martin
EJN7402
C
Sportovní kluby Bříz
79:40
+24:02
26.
Kříž Ondřej
PZR8001
SKP Žďár nad Sázavou
80:16
+24:38
27.
Hýbl Lukáš
PVP7500
C
VSK Přírodní vědy UK
80:36
+24:58
28.
Bejček Michal
PGP7710
C
SK Praga
84:05
+28:27
29.
Havel Tomáš
TUR7904
TJ Turnov
87:24
+31:46
30.
Trojčák Daniel
PVP6500
C
VSK Přírodní vědy UK
88:29
+32:51
31.
La Carbonara Claudio
TBM7337
TJ Tesla Brno
101:32
+45:54
32.
Princl Pavel
MLA7809
MLOK Mariánské Lázně
103:39
+48:01
Aleš David
JIL7517
C
OK Jilemnice
DISK
Žemlička Michal
NPA8003
SK LOB Nová Paka
DISK
Novák Jiří
NPA7502
B
SK LOB Nová Paka
DISK
Šebesta Petr
PVP7604
C
VSK Přírodní vědy UK
DISK
Tojnar Jan
FSP6701
VŠTJ Stavební fakult
DISK
Vrbata Michal
VRL7507
C
TJ Spartak Vrchlabí
DISK
Fejk Zbyněk
SJC7501
Sportcentrum Jičín
DISK
Kalenský Tomáš
SJC8015
Sportcentrum Jičín
DISK
Jíra Aleš
PRE7401
DISK
Švehla Jan
PRE7100
DISK
Martínek Robert
FSP
VŠTJ Stavební fakult
DISK
H35
12.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škorpil Martin
SZP5700
B
Slovan Zdravotník Pr
73:34
2.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
A
VSK Přírodní vědy UK
75:39
+2:05
3.
Erlebach Josef
SSP5400
SK Stopa Praha
77:54
+4:20
4.
Genatis Uwe
D1
D1
85:18
+11:44
5.
Braatz Frank
D1
D1
90:49
+17:15
6.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostě
91:46
+18:12
7.
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
VSK Přírodní vědy UK
93:23
+19:49
8.
Hájek Jiří
PTK6401
C
94:19
+20:45
9.
Marek Jan
LBE6100
TJ Loko Beroun
96:55
+23:21
10.
Havel Leoš
VRL6401
TJ Spartak Vrchlabí
97:06
+23:32
11.
David František
PVP5301
C
VSK Přírodní vědy UK
97:28
+23:54
H40
9.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petr Josef
VLI6300
C
VSK Slavia TU Libere
62:00
2.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
63:32
+1:32
3.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
71:19
+9:19
4.
Král Jiří
SSU5941
SK Severka Šumperk
72:59
+10:59
5.
Konopáč Jiří
TUR5803
TJ Turnov
74:11
+12:11
6.
Malý Evžen
JIL6102
C
OK Jilemnice
75:19
+13:19
7.
Šimek Miroslav
MFP6302
VŠSK MFF UK Praha
91:17
+29:17
Klapal Ladislav
EKP6200
C
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
H45
9.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šedivý Jiří
EKP5600
C
VŠTJ Ekonom Praha
67:08
2.
Procházka Antonín
DCE5500
Sokol Dobřichovice
68:23
+1:15
3.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Libere
71:14
+4:06
4.
Drobník Ivan
SJC5601
C
Sportcentrum Jičín
78:20
+11:12
5.
Dohnal Josef
SZP4300
C
Slovan Zdravotník Pr
79:10
+12:02
6.
Jun Drahomír
KNC5501
C
TJ Tatran Kostelec n
88:05
+20:57
7.
Čermák Jiří
PGP5600
C
SK Praga
92:37
+25:29
Grešle Jaroslav
PTK5501
C
DISK
Wald František
FSP5300
VŠTJ Stavební fakult
DISK
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
H50
7.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Libere
44:19
2.
Škoda Přemek
VLI5301
VSK Slavia TU Libere
47:01
+2:42
3.
Knobloch Jindra
VRL4901
C
TJ Spartak Vrchlabí
54:43
+10:24
4.
Rauch Stanislav
VPM5301
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
57:22
+13:03
5.
Pauliček Jiří
SJI4911
OK Jihlava
69:43
+25:24
6.
Pilc Oldřich
OBR5100
73:43
+29:24
7.
Pelz Lubomír
PZR4901
SKP Žďár nad Sázavou
77:08
+32:49
8.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
TJ Baník Ostrava OKD
81:10
+36:51
9.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
TJ Loko Beroun
81:13
+36:54
10.
Sysel Zdeněk
PGP5200
C
SK Praga
125:17
+80:58
Jelínek Martin
PGP5103
C
SK Praga
DISK
H60
5.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Jaromír
PTK4101
C
35:33
2.
Pospíšil Jiří
PZR4321
SKP Žďár nad Sázavou
39:09
+3:36
3.
Pánek Petr
PTK
42:53
+7:20
H65
5.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemánek Bohumil
VRL3601
C
TJ Spartak Vrchlabí
41:23
HE
15.90 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
69:30
2.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
TJ Turnov
70:34
+1:04
3.
Tomeček Lubomír
VRB7901
E
SK při gymnáziu Vrbn
71:24
+1:54
4.
Vodrážka Jakub
VLI7604
E
VSK Slavia TU Libere
71:49
+2:19
5.
Kolín Jan
JIL7701
E
OK Jilemnice
72:34
+3:04
6.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
72:57
+3:27
7.
Bradna Václav
VRB8001
SK při gymnáziu Vrbn
73:17
+3:47
8.
Redlich Tomas
DLI8200
E
Dukla Liberec
75:06
+5:36
9.
Přinda Lukáš
VLI7701
E
VSK Slavia TU Libere
77:15
+7:45
10.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Libere
79:02
+9:32
11.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
79:07
+9:37
12.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
79:15
+9:45
13.
Boudný Jan
SJI7417
E
OK Jihlava
79:22
+9:52
14.
Klech Richard
VRB7201
E
SK při gymnáziu Vrbn
79:33
+10:03
15.
Kazda Jiří
EKP8006
E
VŠTJ Ekonom Praha
80:15
+10:45
16.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
80:28
+10:58
17.
Kunc Radovan
EJN5501
E
Sportovní kluby Bříz
81:04
+11:34
18.
Bořánek Petr
SZP7000
E
Slovan Zdravotník Pr
81:11
+11:41
19.
Zuzánek Zdeněk
EJN5901
E
Sportovní kluby Bříz
81:15
+11:45
20.
Tománek Daniel
JAM7401
E
SK Jamnice
82:09
+12:39
21.
Jirásek Milan
SZP7400
E
Slovan Zdravotník Pr
82:57
+13:27
22.
Rázek Aleš
VLI7800
E
VSK Slavia TU Libere
85:21
+15:51
23.
Martin Tomáš
JIL8102
E
OK Jilemnice
86:25
+16:55
24.
Maennel Herald
D2
E
D2
87:05
+17:35
25.
Rauch Stanislav
VPM8201
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
87:22
+17:52
26.
Laciga Zdeněk
SZP5200
E
Slovan Zdravotník Pr
87:31
+18:01
27.
Pecka Jan
EKP6800
E
VŠTJ Ekonom Praha
88:14
+18:44
28.
Mrázek Jan
DKP8102
E
SK Kotlářka Praha
88:39
+19:09
29.
Hošek Václav
DKP8000
E
SK Kotlářka Praha
100:50
+31:20
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz