Re: Re: Re: Re: Re: Re: soutěžní nihilismus ve Švédsku a tiomila


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: jiří jansa , posláno: 15.4.2011 13:04:50, z adresy: 62.240.183.85

Guerillovou válku jako vzpouru proti současnému OB establishmentu tady už víceméně prováděli (provádějí) kluci z BT, jsou z jinýho těsta než já (pokud jsi viděl revoluci v podání Baader-Meinhof, tak tam měli taky společenské úlohy rozdělené podle svého naturelu).

Jinak vždy, když běžím ze Strahova na Ladronku, tak přemýšlím nad úlohou svazu v celém případě, zda je to jen nevinný spolek či naopak prodloužená ruka systému.

způsobů, jak to zjistit, moc není, napadlo mě třeba nasazení nahrávaného odposlechu na zasedání soutěžní komise (myslím, že 2-3 členy bych k tomu dokázal přesvědčit).>A chystáš se tu revoluci kombinovat s dříve proklamovaným guerillovým bojem? Já myslím, že by ti baret, maskáče a AK-47 docela slušely. Nicméně je třeba konat a ne vykřikovat na BENu! Co třeba bombový útok na sekretariát ČSOS? Nebo únos nějakého významného kapitalisty ze soutěžní komise?
>
>
>
>
>
>
>
>
>>s tím bych rozhodně nesouhlasil. Minimálně většina revolucí, i když se pak zvrtla, měla dobré ideály a obvykle upozornila v letargii spící střední třídu zvyklou poslouchat, co jí kdo nakecá, na společenský problém.
>>
>>Ale pokud vám nevadí, že se v současném rozpoložení (některé disciplíny, svazové soutěže) je OB klasickým kapitalistickým výdobytkem, ve kterém si je možné penězi kupovat výsledky, pak se nedá nic dělat a nechám střední třídu dále spát.
>>
>>Za pár let po tomto sportu stejně už vůbec nikdo neštěkne, lidé, co orientační běh sledovali, vždy chtěli romantiku, nikoli nákup výsledků.
>>
>>
>>
>>
>>>Jen je třeba poznamenat, že většina revolucí skončila popravou revolucionářů. A také, že spousta revolucí neměla zrovna rozumné cíle a případná vítězství byla krokem do tmy.
>>
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)