Re: Re: Re: Re: Re: soutěžní nihilismus ve Švédsku a tiomila


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Flaska , posláno: 15.4.2011 12:17:31, z adresy: 78.128.189.162

A chystáš se tu revoluci kombinovat s dříve proklamovaným guerillovým bojem? Já myslím, že by ti baret, maskáče a AK-47 docela slušely. Nicméně je třeba konat a ne vykřikovat na BENu! Co třeba bombový útok na sekretariát ČSOS? Nebo únos nějakého významného kapitalisty ze soutěžní komise?
>s tím bych rozhodně nesouhlasil. Minimálně většina revolucí, i když se pak zvrtla, měla dobré ideály a obvykle upozornila v letargii spící střední třídu zvyklou poslouchat, co jí kdo nakecá, na společenský problém.
>
>Ale pokud vám nevadí, že se v současném rozpoložení (některé disciplíny, svazové soutěže) je OB klasickým kapitalistickým výdobytkem, ve kterém si je možné penězi kupovat výsledky, pak se nedá nic dělat a nechám střední třídu dále spát.
>
>Za pár let po tomto sportu stejně už vůbec nikdo neštěkne, lidé, co orientační běh sledovali, vždy chtěli romantiku, nikoli nákup výsledků.
>
>
>
>
>>Jen je třeba poznamenat, že většina revolucí skončila popravou revolucionářů. A také, že spousta revolucí neměla zrovna rozumné cíle a případná vítězství byla krokem do tmy.
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)