Re: Re: RE: jak vypadá trénink Aleše


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Aleš , posláno: 5.4.2011 16:01:26, z adresy: 195.212.29.188

Diky Honzo, pro me to byla taky pocta. :D
Tady to mas jak sis pral:
http://www.behy.cz/clanek/7237-ales-drahokoupil-prekvapeni-sobotniho-hervis-1-2maratonu

>V tom pripade jsem rad, ze jsem ty jediny kilometrovy intervaly mohl bezet taky :-) Vubec je to vybornej clanek, to by meli cist lidi z behej.com povinne!
>
>
>
>
>
>>http://www.bezeckaskola.cz/clanek-973-ales-drahokoupil-treti-cech-v-cili-hervis-maratonu-praha-2011.html#bsms_comments
>>
>>
>>>Jiříku,
>>>
>>>jakákoliv věcná pointa tvých příspěvku je přehlušena tvými osobními útoky. Můžeš útočit a nebo můžeš diskutovat, ale bohužel nemůžeš dělat obojí. ;)
>>>
>>>Jenom pro upřesnění, poslední půlrok se opravdu nechodím jenom vyklusat.
>>>
>>>>koukám na výsledky pražského půlmaratonu a bohužel se potvrdili mé nejčernější obavy z brutální propagandy, kterou svaz, trenéři, časopis provádí - vnucování klasiky mládeži jako hlavní disciplíny - a jejími následky.
>>>>
>>>>jsem nucen konstatovat, že orientační běžci vnucováním klasiky v mladém věku z velké míry zničili rychlostní potenciál Petra Losmana či Honzy Mrázka (nic osobního, oba jsou v mém žebříčku vzorů na předních místech - okolo 20. místa) a přeneslo se to i do vytrvaleckých disciplín typu půlmaraton, jinak by je nemohl porazit běžec Aleš Drahokoupil, co za sebou sice má v mládeži atletickou průpravu, ale poslední 3 roky se chodí víceméně jenom vyklusat (hlavně žádný úseky, ať nejsem do hospody unavenej).
>>>>
>>>>měli byste se v tomhle sportu chytnout za hlavu, ničíte tady jeden běžecký talent za druhým
>>>>
>>>>chce se mi pomalu psát: v orientačním běhu více takových Viktorů Gazdů, Alešů Drahokoupilů a jim podobných, méně klasické tratě, která mládež dělá pomalou !
>>>
>>
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)