Re: zničili orientační běžci vnucováním klasiky mládeži rychlostní běžecký talent Jana Mrázka a Petra Losmana ?


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Aleš Drahokoupil , posláno: 4.4.2011 21:32:17, z adresy: 78.102.87.117

Jiříku,

jakákoliv věcná pointa tvých příspěvku je přehlušena tvými osobními útoky. Můžeš útočit a nebo můžeš diskutovat, ale bohužel nemůžeš dělat obojí. ;)

Jenom pro upřesnění, poslední půlrok se opravdu nechodím jenom vyklusat.

>koukám na výsledky pražského půlmaratonu a bohužel se potvrdili mé nejčernější obavy z brutální propagandy, kterou svaz, trenéři, časopis provádí - vnucování klasiky mládeži jako hlavní disciplíny - a jejími následky.
>
>jsem nucen konstatovat, že orientační běžci vnucováním klasiky v mladém věku z velké míry zničili rychlostní potenciál Petra Losmana či Honzy Mrázka (nic osobního, oba jsou v mém žebříčku vzorů na předních místech - okolo 20. místa) a přeneslo se to i do vytrvaleckých disciplín typu půlmaraton, jinak by je nemohl porazit běžec Aleš Drahokoupil, co za sebou sice má v mládeži atletickou průpravu, ale poslední 3 roky se chodí víceméně jenom vyklusat (hlavně žádný úseky, ať nejsem do hospody unavenej).
>
>měli byste se v tomhle sportu chytnout za hlavu, ničíte tady jeden běžecký talent za druhým
>
>chce se mi pomalu psát: v orientačním běhu více takových Viktorů Gazdů, Alešů Drahokoupilů a jim podobných, méně klasické tratě, která mládež dělá pomalou !
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)