Re: Re: Re: Soupisky na štafety


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: ZLH7001 , posláno: 9.6.2015 0:03:16, z adresy: 88.81.82.203

Tak zaveďme deadline hodinu před startem. Nebo tam nechme ten večer před startem a řekněme si, že je to naprosto nezávazný údaj.
Mně se na současném stavu nelíbí, že je nějaké "pravidlo", prosba pořadatele a vůbec nejsou žádné "sankce" nebo důvod toto dodržovat. Někteří se pak neřídí "dobrými mravy" a jiní jo. Proč?
U rakváčů nebo na normálním ČPŠ o nic nejde, ale na M ČR už třeba některým stojí za to taktizovat podle soupisky soupeřů. Někdo to tam disciplinovaně napíše v sobotu večer, někdo to v klidu nechá na ráno, někdo to napíše večer, ale jen pro zmatení ostatních a ví, že ráno to stejně změní. Proč nemají všichni stejné podmínky? Jak je to třeba na MS?

PS: Pamatujete si na Žáhovu aféru na ZOH v Turíně?


>Nevím co řešíš. Jde ti o to se na změnách napakovat nebo dořešit neschopnost nikoliv pořadatele ale sw systému dostatečně operativně zadat soupisky? Reálná deadline je hodinu před startem nikoliv večer. A pořadateli přitom skutečně stačí mít soupisku v momentě komentování, když ne až při vyčitání čipů na závodě.Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)