lesní sprint při GP Silesia,, členové SK, zaplatím vám zpáteční lístek


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: jiří jansa , posláno: 2.8.2011 11:45:58, z adresy: 62.240.183.85

K popisu soutěžního nihilismu jsem dle mých statistik potřeboval 95 různých slov. K popisu tréninku Gundera Hägga jsem potřeboval 4 slova. A k popisu lesního sprintu při GP Silesia potřebuji jen slovo 1 - krása.

mapa tady:
http://1.bp.blogspot.com/-USqjqb1TjVA/Tjb_kuN2BjI/AAAAAAAAAzA/FMaal3NwXqs/s1600/20110316+F10007.JPG

rada pro starší ročníky - nejprve se nedívejte na měřítko, ale sledujte jen terénní tvary a dlouhé postupy na azimut střídané s technickými pasážemi. Nevím jak vy, ale já vidím závod na klasické trati v nějakém kopcovatějším skandinávském terénu.

A teď se podívejte na měřítko mapy - ano, to co jste považovali za klasiku (ať již denní či noční) a chtěli za to rozdávat mistrovské tituly, byl ve skutečnosti závod v romantickém lesním sprintu, disciplíny, kterou ani svaz, omg, oficiálně nevede !


Nabízím zaplacení zpáteční vlakové jízdenky pro 2 členy soutěžní komise z Prahy do místa mapy výměnou za to, že po proběhnutí této romantiky disciplínu zařadí mezi oficiální OB disciplíny. A pokud bude i MČR v lesním sprintu, můžete jet zpátky v jídeláku (tam ne, před takhle krátkým a rychlým závodem není potřeba moc jíst) !

Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)