Re: Re: Re: Re: Re: Róbert Štefko hobíkům: Běhejte méně, ale intenzivněji


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Starouš , posláno: 12.5.2011 9:02:38, z adresy: 85.161.155.99

Pochopil jsem to tedy správně, že už nyní jsi minimálně na roveň Masarykovi? Ačkoliv on se sám nikdy k prorokovi nepřirovnával, pokud vím.
Trochu mě mrzí, že už je po sčítání lidu, protože až nyní jsem prozřel a hrdě bych se přihlásil k církvi Velikého proroka JJ (Svědkové Jansovi). No nic - budu si muset počkat dalších deset let, abych upravil své vyznání...

>Kurej, Karel Engliš kdysi o Masarykovi řekl, že to není vědec, jelikož na to je jeho práce málo systematická a příliš výběrová, že je to ale prorok, kterého je radno poslouchat.
>
>a stejně tak přistupuj i Ty k mým tezem
>
>i když přiznám se ti, že mě, stejně jako Masaryka v jeho pozdějších letech, chytá skepse o účinnosti, jelikož jak jsem si přečetl na stránkách české reprezentace, tak nominační závod v disciplíně, která je díky nenutnosti tolik cestovat kvůli tréninku a závodům nejvíce romantická (tedy sprintu), není v Čechách, ale ve Francii. Už loni nás díky vzdálenosti nominačního závodu nereprezentovali v této disciplíně ti nejlepší závodníci a řekl bych, že to bude letos podobné !
>
>
>
>>>nevím Kurej, proč bych nemohl odkázat na článek, ve kterém se píše to samé, co jsem zde psal celou dobu.
>>
>>Preto, lebo to co niekto napise, Ty vyuzivas len pre upevnenie Tvojich demagogickych teorii!
>>>
>>>To že jsi s ním dal pár beerov je tvoje věc, já si raději od něj přečtu, co si myslí o trénování, než za kolik má exáče.
>>>
>>>s úctou, skromností a pokorou,JJ
>>
>> ...ucta, skromnost a pokora? V Tvojom podani? Snad spatny vtip... Niekto kto uraza, ponizuje a neviem co este ludi, co maju iny nazor (napr. na OB), by si mal zistit co tie slova znamenaju...
>>
>>>
>>>>Vle, s Robom (mimochodom volali sme ho, ani neviem preco - Trulo) som, este v KE, absolvoval nespocet treningov (v lese, na asfalte, drahe - lamali ma treneri na atletiku,gumovanie bez mozgu - vyhul!) A obcas sa k nam pridal aj Igor Kovac - Kofi (medajlista z MS na 110 preky).
>>>> A okrem behania sme vypili spustu beerov... A bud si isty, ze nikto z nich nikdy, na rozdiel od Teba, netvrdil ze maju pravdu a nikoho neurazali ani nepodcenovali... Mal by si ich spoznat - stelesnena skromnost a slusnost - v porovnani s JJ...
>>>>Tak netaraj voloviny a neodkazuj sa na na nikoho...
>>>>
>>>>>http://www.behy.cz/clanek/6912-robert-stefko-hobikum-behejte-mene-ale-intenzivneji/2
>>>>>
>>>>>tak jsem měl zase pravdu, i běžecká legenda si toho všimla.
>>>>
>>>
>>
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)