Mezičasy závodu: 28.10.2012 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (72) 2 (50) 3 (65) 4 (64) 5 (62) 6 (54) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
19:29 2:02 (2) 1:48 (1) 3:49 (1) 4:50 (10) 3:18 (1) 1:15 (1) 2:09 (9) 0:18 (1)
Aschermannová Tereza
VSP0253 2:02 (2) 3:50 (1) 7:39 (1) 12:29 (3) 15:47 (1) 17:02 (1) 19:11 (1) 19:29 (1) VSP0253
2.
24:57 + 5:28 3:08 (11) 2:38 (5) 4:51 (6) 3:31 (8) 6:54 (12) 2:43 (6) 0:51 (1) 0:21 (5)
Tichá Dorotea
DKP0351 3:08 (11) 5:46 (6) 10:37 (6) 14:08 (5) 21:02 (6) 23:45 (4) 24:36 (2) 24:57 (2) DKP0351
3.
25:13 + 5:44 2:01 (1) 2:04 (2) 4:30 (4) 3:04 (5) 10:17 (15) 1:39 (3) 1:18 (5) 0:20 (2)
Titzová Adéla
VSP0250 2:01 (1) 4:05 (2) 8:35 (2) 11:39 (1) 21:56 (7) 23:35 (3) 24:53 (3) 25:13 (3) VSP0250
4.
26:06 + 6:37 2:35 (4) 2:23 (3) 4:12 (3) 2:56 (4) 6:09 (6) 5:15 (10) 2:16 (12) 0:20 (2)
Aschermannová Klára
VSP0454 2:35 (4) 4:58 (3) 9:10 (3) 12:06 (2) 18:15 (2) 23:30 (2) 25:46 (4) 26:06 (4) VSP0454
5.
26:22 + 6:53 2:11 (3) 4:51 (13) 3:59 (2) 6:12 (12) 3:35 (2) 4:04 (9) 1:05 (3) 0:25 (13)
Chaloupková Hana
KAM0252 2:11 (3) 7:02 (10) 11:01 (8) 17:13 (10) 20:48 (5) 24:52 (5) 25:57 (5) 26:22 (5) KAM0252
6.
28:04 + 8:35 3:01 (9) 3:00 (8) 5:06 (11) 3:05 (6) 5:57 (4) 5:20 (11) 2:14 (11) 0:21 (5)
Jirkovská Kateřina
SLA0350 3:01 (9) 6:01 (7) 11:07 (9) 14:12 (6) 20:09 (4) 25:29 (6) 27:43 (6) 28:04 (6) SLA0350
7.
30:08 + 10:39 5:08 (15) 2:55 (6) 5:41 (12) 2:30 (1) 5:56 (3) 5:25 (12) 2:10 (10) 0:23 (10)
Řadová Lucie
DKP0251 5:08 (15) 8:03 (13) 13:44 (11) 16:14 (8) 22:10 (8) 27:35 (7) 29:45 (7) 30:08 (7) DKP0251
8.
31:15 + 11:46 3:10 (13) 5:12 (14) 6:15 (13) 3:06 (7) 10:15 (14) 1:35 (2) 1:22 (6) 0:20 (2)
Nosková Klára
PGP0250 3:10 (13) 8:22 (14) 14:37 (13) 17:43 (11) 27:58 (12) 29:33 (9) 30:55 (8) 31:15 (8) PGP0250
9.
32:23 + 12:54 2:35 (4) 2:59 (7) 4:52 (7) 9:29 (15) 6:03 (5) 3:05 (8) 2:59 (16) 0:21 (5)
Štraitová Jolana
VSP0456 2:35 (4) 5:34 (5) 10:26 (5) 19:55 (12) 25:58 (11) 29:03 (8) 32:02 (10) 32:23 (9) VSP0456
10.
32:24 + 12:55 3:00 (8) 3:01 (9) 4:46 (5) 4:54 (11) 6:59 (13) 8:25 (14) 0:55 (2) 0:24 (12)
Hankovcová Helena
KAM0350 3:00 (8) 6:01 (7) 10:47 (7) 15:41 (7) 22:40 (9) 31:05 (12) 32:00 (9) 32:24 (10) KAM0350
11.
32:26 + 12:57 2:44 (6) 2:26 (4) 4:57 (8) 2:38 (2) 6:34 (8) 11:10 (15) 1:35 (8) 0:22 (9)
Sládečková Barbora
MFP0250 2:44 (6) 5:10 (4) 10:07 (4) 12:45 (4) 19:19 (3) 30:29 (11) 32:04 (11) 32:26 (11) MFP0250
12.
33:45 + 14:16 3:06 (10) 4:11 (11) 9:30 (16) 4:41 (9) 6:40 (11) 2:19 (4) 2:57 (13) 0:21 (5)
Arnoštová Veronika
VSP0450 3:06 (10) 7:17 (11) 16:47 (14) 21:28 (13) 28:08 (13) 30:27 (10) 33:24 (12) 33:45 (12) VSP0450
13.
36:36 + 17:07 3:09 (12) 3:09 (10) 7:37 (14) 2:53 (3) 6:35 (9) 11:18 (16) 1:29 (7) 0:26 (14)
Pračková Ema
MFP0451 3:09 (12) 6:18 (9) 13:55 (12) 16:48 (9) 23:23 (10) 34:41 (14) 36:10 (14) 36:36 (13) MFP0451
14.
36:38 + 17:09 2:57 (7) 4:30 (12) 5:04 (10) 11:28 (16) 6:22 (7) 2:45 (7) 2:58 (14) 0:34 (16)
Floriánková Anežka
VSP0252 2:57 (7) 7:27 (12) 12:31 (10) 23:59 (14) 30:21 (14) 33:06 (13) 36:04 (13) 36:38 (14) VSP0252
15.
50:31 + 31:02 3:13 (14) 18:07 (17) 5:00 (9) 11:40 (17) 6:35 (9) 2:35 (5) 2:58 (14) 0:23 (10)
Beranová Eva
VSP0254 3:13 (14) 21:20 (17) 26:20 (17) 38:00 (17) 44:35 (15) 47:10 (15) 50:08 (15) 50:31 (15) VSP0254
16.
60:54 + 41:25 7:25 (16) 7:06 (15) 8:54 (15) 6:29 (13) 15:49 (16) 6:21 (13) 8:05 (17) 0:45 (17)
Nosková Barbora
PGP0450 7:25 (16) 14:31 (15) 23:25 (15) 29:54 (15) 45:43 (16) 52:04 (16) 60:09 (16) 60:54 (16) PGP0450
17.
69:17 + 49:48 8:02 (17) 7:31 (16) 9:37 (17) 6:32 (14) 23:26 (17) 12:22 (17) 1:17 (4) 0:30 (15)
Beranová Hana
VSP0455 8:02 (17) 15:33 (16) 25:10 (16) 31:42 (16) 55:08 (17) 67:30 (17) 68:47 (17) 69:17 (17) VSP0455