Mezičasy závodu: 21.10.2012 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (107) 2 (103) 3 (101) 4 (111) 5 (109) 6 (120) Cíl Reg. číslo
1.
12:18 3:55 (2) 0:42 (1) 1:05 (1) 2:08 (1) 2:02 (1) 1:52 (1) 0:34 (2)
Kohoutek Vojta
NER 3:55 (2) 4:37 (2) 5:42 (1) 7:50 (1) 9:52 (1) 11:44 (1) 12:18 (1) NER
2.
15:32 + 3:14 3:09 (1) 1:17 (19) 1:21 (14) 2:52 (3) 3:04 (18) 2:58 (16) 0:51 (32)
Kováčiková Agáta
KNC0003 3:09 (1) 4:26 (1) 5:47 (2) 8:39 (2) 11:43 (2) 14:41 (2) 15:32 (2) KNC0003
3.
15:39 + 3:21 4:20 (3) 0:49 (4) 1:14 (6) 3:16 (9) 2:51 (15) 2:29 (10) 0:40 (8)
Meier David
NER 4:20 (3) 5:09 (3) 6:23 (3) 9:39 (3) 12:30 (3) 14:59 (3) 15:39 (3) NER
4.
16:21 + 4:03 4:20 (3) 1:14 (15) 1:21 (14) 3:23 (11) 2:41 (10) 2:42 (14) 0:40 (8)
Novotný Šimon
KAM9750 4:20 (3) 5:34 (5) 6:55 (4) 10:18 (4) 12:59 (4) 15:41 (4) 16:21 (4) KAM9750
5.
16:29 + 4:11 5:34 (8) 1:09 (12) 1:20 (11) 3:08 (7) 2:38 (9) 2:09 (2) 0:31 (1)
Jan Wdówka
KAM0205 5:34 (8) 6:43 (7) 8:03 (9) 11:11 (8) 13:49 (6) 15:58 (6) 16:29 (5) KAM0205
6.
16:38 + 4:20 5:42 (10) 1:03 (8) 1:16 (7) 2:52 (3) 2:30 (6) 2:29 (10) 0:46 (21)
Eliášová Magdalena
TAP 5:42 (10) 6:45 (8) 8:01 (7) 10:53 (5) 13:23 (5) 15:52 (5) 16:38 (6) TAP
7.
17:29 + 5:11 5:38 (9) 1:23 (21) 1:09 (2) 3:41 (17) 2:46 (13) 2:18 (6) 0:34 (2)
Ellen Wdówková
KAM0352 5:38 (9) 7:01 (11) 8:10 (10) 11:51 (9) 14:37 (8) 16:55 (7) 17:29 (7) KAM0352
8.
18:10 + 5:52 4:43 (6) 1:26 (22) 1:10 (3) 3:47 (19) 3:11 (21) 3:12 (25) 0:41 (10)
Brettl Filip
PGP06 4:43 (6) 6:09 (6) 7:19 (6) 11:06 (6) 14:17 (7) 17:29 (8) 18:10 (8) PGP06
9.
18:34 + 6:16 4:20 (3) 1:13 (14) 1:43 (28) 3:53 (20) 4:14 (38) 2:28 (8) 0:43 (16)
Jíra Filip
ROZ0500 4:20 (3) 5:33 (4) 7:16 (5) 11:09 (7) 15:23 (10) 17:51 (9) 18:34 (9) ROZ0500
10.
19:05 + 6:47 6:57 (19) 0:59 (7) 1:29 (20) 3:28 (13) 2:55 (16) 2:26 (7) 0:51 (32)
Sedláček Patrik
ROZ0800 6:57 (19) 7:56 (15) 9:25 (15) 12:53 (12) 15:48 (12) 18:14 (10) 19:05 (10) ROZ0800
10.
19:05 + 6:47 6:15 (15) 2:03 (45) 1:11 (5) 3:15 (8) 2:36 (7) 3:04 (20) 0:41 (10)
Izák Daniel
PVP0400 6:15 (15) 8:18 (17) 9:29 (16) 12:44 (11) 15:20 (9) 18:24 (11) 19:05 (10) PVP0400
12.
19:16 + 6:58 7:10 (22) 1:14 (15) 1:17 (9) 3:33 (15) 2:50 (14) 2:31 (12) 0:41 (10)
Kilarský Vojtěch
VSP0410 7:10 (22) 8:24 (19) 9:41 (17) 13:14 (15) 16:04 (13) 18:35 (12) 19:16 (12) VSP0410
13.
19:49 + 7:31 5:30 (7) 1:36 (25) 1:50 (35) 4:56 (36) 3:01 (17) 2:14 (4) 0:42 (15)
Pecková Tereza
EKP0551 5:30 (7) 7:06 (12) 8:56 (12) 13:52 (16) 16:53 (16) 19:07 (13) 19:49 (13) EKP0551
14.
20:12 + 7:54 7:51 (26) 0:58 (5) 1:20 (11) 2:53 (5) 3:16 (24) 3:08 (23) 0:46 (21)
Moskalievova Ela
MFP 7:51 (26) 8:49 (21) 10:09 (18) 13:02 (14) 16:18 (14) 19:26 (14) 20:12 (14) MFP
15.
20:34 + 8:16 5:42 (10) 1:06 (11) 1:40 (27) 4:27 (26) 3:43 (31) 3:12 (25) 0:44 (19)
Oujeský Lukáš
ADA 5:42 (10) 6:48 (10) 8:28 (11) 12:55 (13) 16:38 (15) 19:50 (16) 20:34 (15) ADA
16.
20:40 + 8:22 5:47 (13) 0:58 (5) 1:16 (7) 3:57 (21) 3:27 (25) 4:11 (41) 1:04 (53)
Novobilský Dominik
TAP 5:47 (13) 6:45 (8) 8:01 (7) 11:58 (10) 15:25 (11) 19:36 (15) 20:40 (16) TAP
17.
21:07 + 8:49 8:51 (39) 1:16 (18) 1:24 (16) 3:22 (10) 3:05 (19) 2:28 (8) 0:41 (10)
Šiler Martin
KAM0501 8:51 (39) 10:07 (29) 11:31 (24) 14:53 (19) 17:58 (17) 20:26 (17) 21:07 (17) KAM0501
18.
21:32 + 9:14 11:27 (57) 0:43 (2) 1:10 (3) 2:37 (2) 2:45 (12) 2:14 (4) 0:36 (5)
Ježek František
SLA0501 11:27 (57) 12:10 (48) 13:20 (39) 15:57 (24) 18:42 (21) 20:56 (19) 21:32 (18) SLA0501
19.
21:39 + 9:21 8:57 (41) 1:42 (33) 1:34 (23) 3:24 (12) 2:37 (8) 2:31 (12) 0:54 (38)
Zakouřilová Klára
VSP0850 8:57 (41) 10:39 (38) 12:13 (31) 15:37 (22) 18:14 (19) 20:45 (18) 21:39 (19) VSP0850
20.
22:01 + 9:43 6:56 (18) 1:12 (13) 2:05 (47) 4:06 (22) 3:48 (32) 3:04 (20) 0:50 (31)
Skripnik Nikola
NER 6:56 (18) 8:08 (16) 10:13 (19) 14:19 (18) 18:07 (18) 21:11 (20) 22:01 (20) NER
21.
22:32 + 10:14 8:08 (28) 1:37 (27) 1:32 (22) 3:44 (18) 3:33 (27) 2:59 (17) 0:59 (45)
Jandera Kryštof
PGP0700 8:08 (28) 9:45 (24) 11:17 (22) 15:01 (21) 18:34 (20) 21:33 (21) 22:32 (21) PGP0700
22.
23:42 + 11:24 8:51 (39) 3:07 (73) 1:31 (21) 3:28 (13) 3:15 (23) 2:42 (14) 0:48 (26)
Černý Antonín
TAP04 8:51 (39) 11:58 (45) 13:29 (40) 16:57 (31) 20:12 (26) 22:54 (22) 23:42 (22) TAP04
23.
24:09 + 11:51 8:19 (34) 1:57 (44) 1:51 (37) 4:14 (23) 3:41 (30) 3:21 (29) 0:46 (21)
Macková Tereza
PGP 8:19 (34) 10:16 (30) 12:07 (29) 16:21 (26) 20:02 (25) 23:23 (23) 24:09 (23) PGP
24.
24:22 + 12:04 6:47 (17) 2:33 (58) 2:08 (49) 4:47 (33) 4:05 (37) 3:27 (31) 0:35 (4)
Kalous Tomáš
EKP 6:47 (17) 9:20 (23) 11:28 (23) 16:15 (25) 20:20 (27) 23:47 (25) 24:22 (24) EKP
25.
24:24 + 12:06 14:02 (69) 0:43 (2) 1:20 (11) 3:04 (6) 2:20 (5) 2:12 (3) 0:43 (16)
Moravec Michal
NER 14:02 (69) 14:45 (62) 16:05 (55) 19:09 (40) 21:29 (32) 23:41 (24) 24:24 (25) NER
26.
24:42 + 12:24 5:43 (12) 1:54 (41) 1:47 (30) 4:42 (32) 4:55 (44) 4:46 (47) 0:55 (40)
Ehlerová Anna
NER 5:43 (12) 7:37 (14) 9:24 (14) 14:06 (17) 19:01 (22) 23:47 (25) 24:42 (26) NER
27.
24:57 + 12:39 7:58 (27) 1:51 (38) 2:22 (55) 4:36 (30) 3:50 (34) 3:32 (34) 0:48 (26)
Dobešová Marie
KNC0004 7:58 (27) 9:49 (25) 12:11 (30) 16:47 (28) 20:37 (28) 24:09 (28) 24:57 (27) KNC0004
28.
24:59 + 12:41 8:18 (33) 2:14 (51) 1:19 (10) 6:05 (44) 3:12 (22) 3:00 (18) 0:51 (32)
Zelenka Vincent
KPY 8:18 (33) 10:32 (35) 11:51 (25) 17:56 (34) 21:08 (31) 24:08 (27) 24:59 (28) KPY
29.
25:18 + 13:00 8:43 (37) 1:41 (30) 1:53 (40) 5:01 (37) 3:48 (32) 3:10 (24) 1:02 (49)
Šťastný Tomáš
TAP0401 8:43 (37) 10:24 (32) 12:17 (32) 17:18 (32) 21:06 (30) 24:16 (29) 25:18 (29) TAP0401
30.
25:46 + 13:28 6:59 (20) 1:39 (28) 1:49 (32) 6:29 (48) 3:54 (36) 3:39 (35) 1:17 (60)
Jiroušková Barbora
MFP 6:59 (20) 8:38 (20) 10:27 (21) 16:56 (30) 20:50 (29) 24:29 (30) 25:46 (30) MFP
30.
25:46 + 13:28 8:13 (29) 1:43 (34) 2:40 (60) 5:38 (42) 3:31 (26) 3:22 (30) 0:39 (7)
Zemková Pavlína
SLA0551 8:13 (29) 9:56 (26) 12:36 (37) 18:14 (35) 21:45 (33) 25:07 (32) 25:46 (30) SLA0551
32.
25:55 + 13:37 11:12 (56) 1:48 (36) 1:35 (24) 4:17 (24) 3:07 (20) 3:05 (22) 0:51 (32)
Černý Matouš
TAP05 11:12 (56) 13:00 (54) 14:35 (49) 18:52 (37) 21:59 (34) 25:04 (31) 25:55 (32) TAP05
33.
26:18 + 14:00 9:18 (42) 1:17 (19) 1:24 (16) 3:38 (16) 3:51 (35) 5:59 (56) 0:51 (32)
Zichová Tereza
MFP 9:18 (42) 10:35 (36) 11:59 (27) 15:37 (22) 19:28 (24) 25:27 (33) 26:18 (33) MFP
34.
27:05 + 14:47 6:30 (16) 1:53 (39) 1:58 (43) 4:35 (29) 4:20 (39) 6:43 (59) 1:06 (56)
Fibírová Zuzana
FSP7555 6:30 (16) 8:23 (18) 10:21 (20) 14:56 (20) 19:16 (23) 25:59 (34) 27:05 (34) FSP7555
35.
29:24 + 17:06 7:41 (23) 2:17 (53) 2:33 (59) 6:21 (45) 4:37 (40) 4:33 (45) 1:22 (62)
Brettl Tobiáš
PGP09 7:41 (23) 9:58 (28) 12:31 (36) 18:52 (37) 23:29 (36) 28:02 (35) 29:24 (35) PGP09
36.
29:29 + 17:11 5:48 (14) 1:33 (24) 1:59 (45) 7:34 (54) 6:16 (53) 5:33 (50) 0:46 (21)
Baldrianová Eva
VSP0751 5:48 (14) 7:21 (13) 9:20 (13) 16:54 (29) 23:10 (35) 28:43 (37) 29:29 (36) VSP0751
37.
29:41 + 17:23 11:07 (53) 3:19 (74) 2:08 (49) 5:10 (38) 3:36 (28) 3:20 (28) 1:01 (47)
Solar Daniel
VSP0901 11:07 (53) 14:26 (61) 16:34 (59) 21:44 (48) 25:20 (38) 28:40 (36) 29:41 (37) VSP0901
38.
29:55 + 17:37 6:59 (20) 2:58 (67) 4:05 (74) 6:21 (45) 5:44 (47) 3:00 (18) 0:48 (26)
Izáková Eva
PVP0651 6:59 (20) 9:57 (27) 14:02 (44) 20:23 (44) 26:07 (41) 29:07 (38) 29:55 (38) PVP0651
39.
31:12 + 18:54 12:49 (66) 1:15 (17) 1:27 (19) 8:23 (61) 2:44 (11) 3:56 (38) 0:38 (6)
Cincibusová Lenka
FSP0450 12:49 (66) 14:04 (60) 15:31 (51) 23:54 (52) 26:38 (44) 30:34 (39) 31:12 (39) FSP0450
40.
31:58 + 19:40 10:52 (52) 1:41 (30) 1:35 (24) 5:59 (43) 6:15 (52) 4:33 (45) 1:03 (50)
Moskaliev Erik
MFP 10:52 (52) 12:33 (50) 14:08 (47) 20:07 (43) 26:22 (43) 30:55 (40) 31:58 (40) MFP
41.
32:00 + 19:42 9:54 (48) 1:44 (35) 2:13 (52) 5:27 (40) 5:59 (49) 5:46 (52) 0:57 (42)
Arnotová Anna
DOB 9:54 (48) 11:38 (42) 13:51 (41) 19:18 (41) 25:17 (37) 31:03 (41) 32:00 (41) DOB
42.
32:02 + 19:44 14:05 (70) 1:36 (25) 1:55 (41) 4:47 (33) 4:38 (41) 4:15 (43) 0:46 (21)
Přibíková Agáta
PGP0651 14:05 (70) 15:41 (67) 17:36 (65) 22:23 (50) 27:01 (45) 31:16 (44) 32:02 (42) PGP0651
43.
32:08 + 19:50 9:51 (47) 2:05 (47) 2:07 (48) 5:20 (39) 6:02 (50) 5:50 (53) 0:53 (37)
Kubcová Anna
DOB0550 9:51 (47) 11:56 (44) 14:03 (45) 19:23 (42) 25:25 (39) 31:15 (43) 32:08 (43) DOB0550
44.
32:11 + 19:53 7:41 (23) 1:31 (23) 2:48 (61) 7:00 (52) 8:17 (63) 3:47 (37) 1:07 (57)
Horák Martin
VSP0601 7:41 (23) 9:12 (22) 12:00 (28) 19:00 (39) 27:17 (46) 31:04 (42) 32:11 (44) VSP0601
45.
32:56 + 20:38 11:59 (61) 1:54 (41) 2:26 (56) 4:41 (31) 5:00 (45) 5:57 (55) 0:59 (45)
Řeháková Ludmila
DVP0451 11:59 (61) 13:53 (59) 16:19 (57) 21:00 (45) 26:00 (40) 31:57 (45) 32:56 (45) DVP0451
46.
32:57 + 20:39 11:47 (59) 1:53 (39) 2:32 (58) 4:48 (35) 5:10 (46) 5:52 (54) 0:55 (40)
Řeháková Jana
DVP7351 11:47 (59) 13:40 (55) 16:12 (56) 21:00 (45) 26:10 (42) 32:02 (46) 32:57 (46) DVP7351
47.
33:54 + 21:36 12:39 (64) 1:05 (10) 1:51 (37) 5:37 (41) 7:07 (60) 4:24 (44) 1:11 (59)
Semecký Vít
TAP06 12:39 (64) 13:44 (57) 15:35 (52) 21:12 (47) 28:19 (48) 32:43 (47) 33:54 (47) TAP06
48.
36:11 + 23:53 11:11 (55) 2:31 (57) 4:13 (76) 6:51 (50) 7:06 (59) 3:30 (32) 0:49 (29)
Pekárková Eliška
NER 11:11 (55) 13:42 (56) 17:55 (66) 24:46 (56) 31:52 (55) 35:22 (50) 36:11 (48) NER
49.
36:20 + 24:02 10:26 (50) 2:25 (55) 2:09 (51) 6:54 (51) 6:04 (51) 7:01 (60) 1:21 (61)
Besta Radek
KNC 10:26 (50) 12:51 (52) 15:00 (50) 21:54 (49) 27:58 (47) 34:59 (49) 36:20 (49) KNC
50.
36:56 + 24:38 13:23 (67) 3:03 (70) 1:46 (29) 12:45 (74) 2:03 (2) 3:15 (27) 0:41 (10)
Hošťálek Jakub
OPG 13:23 (67) 16:26 (69) 18:12 (67) 30:57 (70) 33:00 (60) 36:15 (52) 36:56 (50) OPG
51.
36:58 + 24:40 14:17 (71) 2:10 (49) 2:20 (54) 6:21 (45) 3:37 (29) 4:09 (39) 4:04 (78)
Pekárková Hana
NER 14:17 (71) 16:27 (70) 18:47 (68) 25:08 (58) 28:45 (49) 32:54 (48) 36:58 (51) NER
52.
36:59 + 24:41 11:58 (60) 3:04 (72) 1:48 (31) 12:43 (73) 2:10 (3) 4:13 (42) 1:03 (50)
Mrkos Jonáš
OPG 11:58 (60) 15:02 (64) 16:50 (61) 29:33 (66) 31:43 (53) 35:56 (51) 36:59 (52) OPG
53.
37:39 + 25:21 12:38 (63) 3:03 (70) 1:51 (37) 12:41 (72) 2:13 (4) 4:09 (39) 1:04 (53)
Hrubý Adam
OPG 12:38 (63) 15:41 (67) 17:32 (63) 30:13 (68) 32:26 (56) 36:35 (54) 37:39 (53) OPG
54.
37:51 + 25:33 10:51 (51) 2:08 (48) 3:32 (66) 7:41 (55) 9:17 (70) 3:39 (35) 0:43 (16)
Dobiášová Anna
ROU0550 10:51 (51) 12:59 (53) 16:31 (58) 24:12 (53) 33:29 (61) 37:08 (55) 37:51 (54) ROU0550
55.
38:17 + 25:59 9:42 (45) 3:02 (69) 4:01 (73) 8:03 (58) 6:23 (54) 5:23 (49) 1:43 (67)
Uhlířová Marie Milada
LBE0950 9:42 (45) 12:44 (51) 16:45 (60) 24:48 (57) 31:11 (51) 36:34 (53) 38:17 (55) LBE0950
56.
39:56 + 27:38 11:10 (54) 3:50 (77) 2:04 (46) 11:44 (68) 4:47 (43) 4:50 (48) 1:31 (66)
Hampl Jan
PVP09 11:10 (54) 15:00 (63) 17:04 (62) 28:48 (65) 33:35 (62) 38:25 (56) 39:56 (56) PVP09
57.
39:57 + 27:39 16:28 (75) 1:03 (8) 1:50 (35) 8:21 (60) 5:54 (48) 5:36 (51) 0:45 (20)
Bohatá Marie
UVP 16:28 (75) 17:31 (73) 19:21 (70) 27:42 (63) 33:36 (63) 39:12 (61) 39:57 (57) UVP
57.
39:57 + 27:39 9:45 (46) 1:49 (37) 2:18 (53) 12:29 (71) 6:29 (56) 6:18 (58) 0:49 (29)
Vlašaná Karolína
DOR 9:45 (46) 11:34 (41) 13:52 (42) 26:21 (59) 32:50 (58) 39:08 (60) 39:57 (57) DOR
59.
39:59 + 27:41 7:41 (23) 2:41 (60) 1:36 (26) 4:34 (28) 15:06 (78) 7:20 (63) 1:01 (47)
Marada Vojtěch
DOB 7:41 (23) 10:22 (31) 11:58 (26) 16:32 (27) 31:38 (52) 38:58 (57) 39:59 (59) DOB
60.
40:08 + 27:50 15:46 (74) 1:39 (28) 3:57 (72) 9:21 (64) 4:46 (42) 3:30 (32) 1:09 (58)
Hroněk Štěpán
VSP0700 15:46 (74) 17:25 (71) 21:22 (73) 30:43 (69) 35:29 (66) 38:59 (58) 40:08 (60) VSP0700
60.
40:08 + 27:50 9:57 (49) 1:41 (30) 2:28 (57) 12:22 (70) 6:28 (55) 6:07 (57) 1:05 (55)
Kučera Teodor
DOR 9:57 (49) 11:38 (42) 14:06 (46) 26:28 (60) 32:56 (59) 39:03 (59) 40:08 (60) DOR
62.
40:43 + 28:25 8:48 (38) 2:42 (62) 1:25 (18) 4:33 (27) 15:04 (77) 7:17 (62) 0:54 (38)
Arnot František
DOB 8:48 (38) 11:30 (40) 12:55 (38) 17:28 (33) 32:32 (57) 39:49 (63) 40:43 (62) DOB
63.
41:44 + 29:26 9:35 (44) 2:28 (56) 1:49 (32) 4:22 (25) 15:30 (79) 7:03 (61) 0:57 (42)
Marada Matěj
DOB 9:35 (44) 12:03 (46) 13:52 (42) 18:14 (35) 33:44 (64) 40:47 (64) 41:44 (63) DOB
64.
41:50 + 29:32 9:23 (43) 2:40 (59) 3:44 (67) 7:23 (53) 7:11 (61) 8:55 (68) 2:34 (74)
Mullerová Markéta
VSP0859 9:23 (43) 12:03 (46) 15:47 (54) 23:10 (51) 30:21 (50) 39:16 (62) 41:50 (64) VSP0859
65.
45:04 + 32:46 8:15 (31) 2:41 (60) 3:13 (63) 10:11 (65) 9:52 (74) 8:36 (66) 2:16 (70)
Šimková Anežka
PVP0950 8:15 (31) 10:56 (39) 14:09 (48) 24:20 (54) 34:12 (65) 42:48 (65) 45:04 (65) PVP0950
66.
47:29 + 35:11 12:41 (65) 2:53 (64) 3:45 (68) 8:14 (59) 8:33 (67) 8:50 (67) 2:33 (73)
Kučera Jakub
VSP0900 12:41 (65) 15:34 (66) 19:19 (69) 27:33 (62) 36:06 (68) 44:56 (67) 47:29 (66) VSP0900
67.
47:33 + 35:15 12:34 (62) 2:58 (67) 3:49 (70) 8:02 (57) 8:25 (65) 8:59 (69) 2:46 (76)
Kučerová Kateřina
VSP0950 12:34 (62) 15:32 (65) 19:21 (70) 27:23 (61) 35:48 (67) 44:47 (66) 47:33 (67) VSP0950
68.
49:01 + 36:43 15:19 (72) 2:53 (64) 3:24 (65) 6:38 (49) 8:30 (66) 9:28 (71) 2:49 (77)
Němcová Adéla
NER 15:19 (72) 18:12 (74) 21:36 (74) 28:14 (64) 36:44 (69) 46:12 (68) 49:01 (68) NER
69.
54:39 + 42:21 17:30 (77) 2:45 (63) 4:06 (75) 11:38 (67) 8:21 (64) 7:49 (64) 2:30 (72)
Chumová Adéla
SLP0950 17:30 (77) 20:15 (75) 24:21 (75) 35:59 (74) 44:20 (74) 52:09 (69) 54:39 (69) SLP0950
70.
55:06 + 42:48 15:33 (73) 1:56 (43) 3:05 (62) 9:14 (63) 8:40 (68) 15:35 (78) 1:03 (50)
Pohl Lukáš
SRK07 15:33 (73) 17:29 (72) 20:34 (72) 29:48 (67) 38:28 (70) 54:03 (71) 55:06 (70) SRK07
71.
55:20 + 43:02 8:27 (36) 3:54 (78) 3:17 (64) 8:43 (62) 7:27 (62) 22:06 (79) 1:26 (63)
Štoková Sofie
DKP0750 8:27 (36) 12:21 (49) 15:38 (53) 24:21 (55) 31:48 (54) 53:54 (70) 55:20 (71) DKP0750
72.
56:04 + 43:46 8:19 (34) 2:19 (54) 1:49 (32) 20:59 (77) 9:46 (71) 11:26 (75) 1:26 (63)
Brodová Julie
OPG 8:19 (34) 10:38 (37) 12:27 (35) 33:26 (73) 43:12 (72) 54:38 (73) 56:04 (72) OPG
73.
56:10 + 43:52 8:13 (29) 2:16 (52) 1:57 (42) 20:57 (75) 9:50 (73) 11:31 (76) 1:26 (63)
Mrkosová Viktorie
OPG 8:13 (29) 10:29 (34) 12:26 (34) 33:23 (72) 43:13 (73) 54:44 (74) 56:10 (73) OPG
74.
56:19 + 44:01 8:15 (31) 2:11 (50) 1:58 (43) 20:57 (75) 9:47 (72) 11:25 (74) 1:46 (68)
Elisová Josefína
OPG 8:15 (31) 10:26 (33) 12:24 (33) 33:21 (71) 43:08 (71) 54:33 (72) 56:19 (74) OPG
75.
59:27 + 47:09 23:32 (79) 2:56 (66) 4:48 (78) 7:56 (56) 8:53 (69) 9:19 (70) 2:03 (69)
Soukupová Eliška
PRG10 23:32 (79) 26:28 (78) 31:16 (78) 39:12 (77) 48:05 (76) 57:24 (75) 59:27 (75) PRG10
76.
61:54 + 49:36 17:05 (76) 3:31 (76) 3:56 (71) 12:02 (69) 12:28 (75) 8:32 (65) 4:20 (79)
Uhlíková Markéta
PVP 17:05 (76) 20:36 (76) 24:32 (76) 36:34 (75) 49:02 (77) 57:34 (76) 61:54 (76) PVP
77.
62:50 + 50:32 17:32 (78) 3:25 (75) 4:19 (77) 11:21 (66) 13:52 (76) 9:53 (72) 2:28 (71)
Uhlík Tomáš
PVP 17:32 (78) 20:57 (77) 25:16 (77) 36:37 (76) 50:29 (78) 60:22 (77) 62:50 (77) PVP
78.
63:59 + 51:41 11:44 (58) 2:03 (45) 3:47 (69) 21:54 (78) 6:45 (57) 15:01 (77) 2:45 (75)
Puchernová Bára + Karin
NER 11:44 (58) 13:47 (58) 17:34 (64) 39:28 (78) 46:13 (75) 61:14 (78) 63:59 (78) NER
DISK
Lindová Veronika
NER DISK NER
DISK 13:38 (68) 7:00 (58) 10:53 (73) 0:58 (44)
Jedlička Aleš
VSP0800 13:38 (68) 34:54 41:54 52:47 DISK VSP0800