Mezičasy závodu: 21.10.2012 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10L
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (107) 2 (102) 3 (113) 4 (111) 5 (104) 6 (109) 7 (120) Cíl Reg. číslo
7.
29:41 + 8:01 6:44 (6) 2:07 (3) 3:49 (2) 4:09 (9) 9:20 (13) 0:39 (7) 2:24 (2) 0:29 (1)
Bulířová Ema
TAP0452 6:44 (6) 8:51 (5) 12:40 (4) 16:49 (3) 26:09 (11) 26:48 (11) 29:12 (8) 29:41 (7) TAP0452
5.
27:12 + 5:32 8:11 (11) 2:22 (7) 6:12 (14) 3:24 (4) 2:56 (8) 1:07 (13) 2:27 (3) 0:33 (2)
Beranová Hana
VSP0455 8:11 (11) 10:33 (9) 16:45 (11) 20:09 (9) 23:05 (5) 24:12 (6) 26:39 (5) 27:12 (5) VSP0455
10.
30:35 + 8:55 6:10 (4) 2:08 (4) 4:56 (9) 5:00 (10) 6:43 (12) 0:48 (10) 4:16 (13) 0:34 (3)
Vlašaná Michaela
DOR0452 6:10 (4) 8:18 (3) 13:14 (5) 18:14 (5) 24:57 (10) 25:45 (9) 30:01 (11) 30:35 (10) DOR0452
DISK 7:36 (8) 4:01 (12) 5:00 (10) 0:38 (5) 3:12 (8) 0:34 (3)
Buková Anežka
ROU0351 7:36 (8) 11:37 (10) 16:37 (10) 21:09 21:47 24:59 DISK ROU0351
3.
24:53 + 3:13 9:58 (13) 2:10 (5) 4:18 (7) 2:17 (1) 2:25 (3) 0:53 (11) 2:17 (1) 0:35 (5)
De Heij Laura
MFP0450 9:58 (13) 12:08 (13) 16:26 (9) 18:43 (6) 21:08 (3) 22:01 (3) 24:18 (3) 24:53 (3) MFP0450
8.
29:51 + 8:11 7:55 (10) 4:08 (13) 6:23 (15) 3:18 (3) 2:48 (6) 0:47 (9) 3:56 (11) 0:36 (6)
Zichová Veronika
MFP 7:55 (10) 12:03 (12) 18:26 (14) 21:44 (12) 24:32 (8) 25:19 (8) 29:15 (9) 29:51 (8) MFP
1.
21:40 6:02 (3) 2:18 (6) 3:36 (1) 3:02 (2) 2:46 (5) 0:33 (3) 2:46 (6) 0:37 (7)
Chládková Eliška
KNC0350 6:02 (3) 8:20 (4) 11:56 (3) 14:58 (2) 17:44 (1) 18:17 (1) 21:03 (1) 21:40 (1) KNC0350
4.
27:03 + 5:23 5:26 (1) 1:42 (2) 4:09 (5) 8:26 (13) 2:03 (2) 0:31 (1) 4:08 (12) 0:38 (8)
Votavová Žofie
KNC0250 5:26 (1) 7:08 (1) 11:17 (1) 19:43 (8) 21:46 (4) 22:17 (4) 26:25 (4) 27:03 (4) KNC0250
2.
24:38 + 2:58 7:45 (9) 2:33 (8) 4:18 (7) 3:32 (7) 2:32 (4) 0:35 (4) 2:45 (5) 0:38 (8)
Růžičková Anna
NER 7:45 (9) 10:18 (7) 14:36 (6) 18:08 (4) 20:40 (2) 21:15 (2) 24:00 (2) 24:38 (2) NER
12.
46:39 + 24:59 15:39 (15) 4:53 (15) 4:15 (6) 16:33 (15) 1:38 (1) 0:32 (2) 2:31 (4) 0:38 (8)
Aschermannová Klára
VSP0454 15:39 (15) 20:32 (15) 24:47 (15) 41:20 (14) 42:58 (13) 43:30 (13) 46:01 (13) 46:39 (12) VSP0454
9.
30:02 + 8:22 6:18 (5) 4:13 (14) 5:22 (12) 5:10 (11) 3:33 (9) 1:19 (14) 3:27 (9) 0:40 (11)
Hroňková Barbora
VSP0650 6:18 (5) 10:31 (8) 15:53 (8) 21:03 (11) 24:36 (9) 25:55 (10) 29:22 (10) 30:02 (9) VSP0650
6.
29:07 + 7:27 5:52 (2) 1:29 (1) 3:57 (4) 3:25 (5) 9:22 (14) 0:38 (5) 3:43 (10) 0:41 (12)
Macurová Beata
MFP0452 5:52 (2) 7:21 (2) 11:18 (2) 14:43 (1) 24:05 (7) 24:43 (7) 28:26 (7) 29:07 (6) MFP0452
11.
35:54 + 14:14 8:42 (12) 3:07 (11) 5:48 (13) 5:33 (12) 4:13 (10) 1:24 (15) 6:24 (14) 0:43 (13)
Čechová Klára
SLA0552 8:42 (12) 11:49 (11) 17:37 (13) 23:10 (13) 27:23 (12) 28:47 (12) 35:11 (12) 35:54 (11) SLA0552
13.
76:00 + 54:20 33:27 (16) 7:31 (16) 8:08 (16) 9:00 (14) 6:08 (11) 1:05 (12) 9:36 (15) 1:05 (14)
Jedličková Josefína
VSP0651 33:27 (16) 40:58 (16) 49:06 (16) 58:06 (15) 64:14 (14) 65:19 (14) 74:55 (14) 76:00 (13) VSP0651
DISK 10:05 (14) 2:52 (10) 3:54 (3) 3:31 (6) 2:48 (6) 0:39 (7) 3:09 (7)
Gavlovská Eliška
KNC 10:05 (14) 12:57 (14) 16:51 (12) 20:22 (10) 23:10 (6) 23:49 (5) 26:58 (6) DISK KNC
DISK 7:06 (7) 2:35 (9) 5:19 (11) 3:50 (8)
Kopecká Valentýna
VSP0453 7:06 (7) 9:41 (6) 15:00 (7) 18:50 (7) DISK VSP0453