Mezičasy závodu: 20.10.2012 - Oblastní mistrovství v nočním OB | Kategorie: P3
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (123) 2 (106) 3 (105) 4 (116) 5 (127) 6 (118) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
36:00 10:37 (1) 5:03 (5) 3:35 (2) 4:47 (3) 3:18 (4) 1:34 (4) 6:27 (3) 0:39 (8)
Jurczyk Marta
USC 10:37 (1) 15:40 (3) 19:15 (2) 24:02 (2) 27:20 (2) 28:54 (2) 35:21 (1) 36:00 (1) USC
2.
36:29 + 0:29 13:04 (3) 2:05 (2) 2:55 (1) 4:42 (2) 2:42 (2) 2:28 (6) 8:07 (4) 0:26 (2)
Kavcová Lucie
NER 13:04 (3) 15:09 (2) 18:04 (1) 22:46 (1) 25:28 (1) 27:56 (1) 36:03 (2) 36:29 (2) NER
3.
49:26 + 13:26 85:14 (9) 1:54 (1) 18:54 (11) 3:40 (1) 2:37 (1) 6:01 (11) 4:39 (1)
Koátko Aleš
NER 85:14 (9) 87:08 (9) 106:02 (10) 109:42 (10) 112:19 (10) 118:20 (9) 122:59 (8) 49:26 (3) NER
4.
52:30 + 16:30 10:47 (2) 4:17 (4) 5:52 (8) 8:37 (9) 6:56 (10) 5:18 (10) 10:06 (5) 0:37 (7)
Novák Igor
AOV0501 10:47 (2) 15:04 (1) 20:56 (3) 29:33 (3) 36:29 (3) 41:47 (3) 51:53 (3) 52:30 (4) AOV0501
5.
55:22 + 19:22 85:26 (10) 3:38 (3) 9:28 (10) 7:02 (6) 5:25 (6) 7:56 (12) 10:57 (6)
Haluzíková Barbora
NER 85:26 (10) 89:04 (10) 98:32 (9) 105:34 (9) 110:59 (9) 118:55 (10) 129:52 (9) 55:22 (5) NER
6.
56:21 + 20:21 26:03 (5) 5:13 (8) 4:58 (6) 4:54 (4) 5:18 (5) 3:28 (9) 5:33 (2) 0:54 (9)
Kuchař Karel
NER 26:03 (5) 31:16 (4) 36:14 (6) 41:08 (4) 46:26 (5) 49:54 (5) 55:27 (4) 56:21 (6) NER
7.
64:14 + 28:14 26:08 (6) 5:12 (7) 4:53 (4) 7:19 (8) 6:29 (9) 1:29 (3) 12:21 (8) 0:23 (1)
Surowy Aleksandra
ZSZ 26:08 (6) 31:20 (5) 36:13 (5) 43:32 (6) 50:01 (6) 51:30 (6) 63:51 (5) 64:14 (7) ZSZ
8.
98:51 + 62:51 30:31 (7) 23:02 (10) 7:05 (9) 12:08 (11) 8:30 (11) 3:15 (8) 13:52 (9) 0:28 (3)
Kuchařová Karolína
NER 30:31 (7) 53:33 (7) 60:38 (7) 72:46 (7) 81:16 (7) 84:31 (7) 98:23 (6) 98:51 (8) NER
9.
102:57 + 66:57 56:57 (8) 5:05 (6) 5:06 (7) 9:11 (10) 5:58 (7) 2:31 (7) 17:33 (11) 0:36 (6)
Vojáček Jan
BFM0401 56:57 (8) 62:02 (8) 67:08 (8) 76:19 (8) 82:17 (8) 84:48 (8) 102:21 (7) 102:57 (9) BFM0401
DISK 4:56 (5) 7:15 (7) 6:24 (8) 1:39 (5) 12:20 (7) 0:31 (5)
Warmus Zuzana
ZSZ 31:24 36:20 43:35 49:59 51:38 63:58 DISK ZSZ
DISK 22:50 (4) 8:58 (9) 4:10 (3) 5:13 (5) 2:48 (3) 1:01 (1)
Filipek Daniel
TRI7200 22:50 (4) 31:48 (6) 35:58 (4) 41:11 (5) 43:59 (4) 45:00 (4) DISK TRI7200
DISK 1:28 (2) 14:22 (10) 0:28 (3)
Švidrnochová Hana
MOV7751 33:41 50:24 51:52 66:14 DISK MOV7751
DISK 0:54 (9)
Čech Tomáš
AOP7001 25:53 38:47 DISK AOP7001