Mezičasy závodu: 20.10.2012 - 6. Hanácký žebříček podzim 2012 | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (31) 2 (67) 3 (79) 4 (35) 5 (32) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
18:23 3:35 (3) 2:06 (2) 3:08 (3) 5:09 (2) 2:32 (4) 1:26 (2) 0:27 (3)
Matečná Sofie
JPV0567 3:35 (3) 5:41 (2) 8:49 (1) 13:58 (1) 16:30 (1) 17:56 (1) 18:23 (1) JPV0567
2.
19:57 + 1:34 3:16 (2) 2:39 (5) 2:58 (2) 5:42 (4) 2:21 (2) 2:29 (7) 0:32 (4)
Karlickova Barbora
KSU 3:16 (2) 5:55 (3) 8:53 (2) 14:35 (2) 16:56 (2) 19:25 (2) 19:57 (2) KSU
3.
21:43 + 3:20 3:51 (6) 2:21 (3) 4:27 (5) 5:18 (3) 2:53 (6) 2:16 (4) 0:37 (7)
Sneiderova Danielka
ASU 3:51 (6) 6:12 (4) 10:39 (3) 15:57 (3) 18:50 (3) 21:06 (3) 21:43 (3) ASU
4.
22:32 + 4:09 3:41 (4) 4:15 (12) 2:48 (1) 6:17 (6) 2:26 (3) 2:39 (9) 0:26 (2)
Černoch Martin
PLU05 3:41 (4) 7:56 (7) 10:44 (4) 17:01 (4) 19:27 (4) 22:06 (4) 22:32 (4) PLU05
5.
24:27 + 6:04 4:45 (8) 2:57 (7) 3:37 (4) 6:54 (8) 3:10 (7) 2:24 (5) 0:40 (10)
Plhal Lukas
ASU 4:45 (8) 7:42 (6) 11:19 (5) 18:13 (5) 21:23 (5) 23:47 (5) 24:27 (5) ASU
7.
26:14 + 7:51 3:43 (5) 2:33 (4) 8:35 (8) 6:09 (5) 2:09 (1) 2:28 (6) 0:37 (7)
Navratilova Maruska
ASU 3:43 (5) 6:16 (5) 14:51 (6) 21:00 (7) 23:09 (6) 25:37 (6) 26:14 (7) ASU
6.
25:58 + 7:35 2:50 (1) 1:53 (1) 11:35 (13) 4:04 (1) 3:55 (12) 1:20 (1) 0:21 (1)
Moskvová Agáta
ZLH0551 2:50 (1) 4:43 (1) 16:18 (7) 20:22 (6) 24:17 (7) 25:37 (6) 25:58 (6) ZLH0551
9.
34:45 + 16:22 4:14 (7) 3:58 (11) 9:38 (9) 7:29 (9) 2:51 (5) 5:57 (13) 0:38 (9)
Šastný Richard
UOL 4:14 (7) 8:12 (8) 17:50 (9) 25:19 (8) 28:10 (8) 34:07 (9) 34:45 (9) UOL
8.
34:19 + 15:56 5:50 (10) 3:45 (8) 8:07 (7) 9:06 (13) 4:25 (13) 2:30 (8) 0:36 (6)
Ondráček Viktor
KSU06 5:50 (10) 9:35 (9) 17:42 (8) 26:48 (9) 31:13 (9) 33:43 (8) 34:19 (8) KSU06
10.
35:42 + 17:19 8:53 (11) 2:44 (6) 7:29 (6) 8:53 (12) 3:54 (11) 3:06 (10) 0:43 (11)
Světnický Antonín
STE0800 8:53 (11) 11:37 (10) 19:06 (10) 27:59 (10) 31:53 (10) 34:59 (10) 35:42 (10) STE0800
11.
35:59 + 17:36 5:31 (9) 7:41 (14) 10:32 (12) 6:24 (7) 3:51 (10) 1:27 (3) 0:33 (5)
Strykova Karolina
KSU 5:31 (9) 13:12 (11) 23:44 (11) 30:08 (11) 33:59 (11) 35:26 (11) 35:59 (11) KSU
13.
42:07 + 23:44 10:57 (14) 3:57 (10) 9:57 (10) 8:34 (10) 3:43 (8) 3:49 (12) 1:10 (13)
Reichlova Lucie
KSU 10:57 (14) 14:54 (14) 24:51 (13) 33:25 (12) 37:08 (12) 40:57 (12) 42:07 (13) KSU
12.
42:06 + 23:43 10:47 (13) 3:51 (9) 10:09 (11) 8:50 (11) 3:45 (9) 3:42 (11) 1:02 (12)
Reichlová Pavla
KSU 10:47 (13) 14:38 (13) 24:47 (12) 33:37 (13) 37:22 (13) 41:04 (13) 42:06 (12) KSU
MS
22:17 + 3:54 2:51 7:08 4:46 3:46 1:23 1:39 0:44
Minář Zdeněk
ASU6649 2:51 9:59 14:45 18:31 19:54 21:33 22:17 ASU6649
DISK 9:09 (12) 5:22 (13) 5:44 (14) 8:31 (14) 1:27 (14)
Vojtek Jonas
DOB 9:09 (12) 14:31 (12) 40:30 46:14 54:45 DISK DOB