Mezičasy závodu: 16.10.2012 - Přebor ZŠ Helsinská | Kategorie: H4T
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (35) 2 (37) 3 (39) 4 (43) 5 (46) 6 (48) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
21:10 5:06 (7) 3:46 (8) 3:54 (15) 3:07 (1) 3:15 (2) 1:06 (1) 0:48 (4) 0:08 (13)
Hronek Daniel
4.C0007 5:06 (7) 8:52 (4) 12:46 (5) 15:53 (1) 19:08 (1) 20:14 (1) 21:02 (1) 21:10 (1) 4.C0007
2.
26:49 + 5:39 4:24 (5) 4:46 (13) 3:27 (14) 6:18 (3) 4:03 (8) 2:47 (22) 0:53 (10) 0:11 (20)
Pucholt Josef
4.B0016 4:24 (5) 9:10 (5) 12:37 (4) 18:55 (3) 22:58 (3) 25:45 (3) 26:38 (3) 26:49 (2) 4.B0016
3.
29:30 + 8:20 3:32 (4) 8:58 (18) 2:34 (2) 8:49 (13) 3:29 (6) 1:18 (3) 0:45 (3) 0:05 (5)
Zupko Dominik
4.A0019 3:32 (4) 12:30 (10) 15:04 (9) 23:53 (5) 27:22 (4) 28:40 (4) 29:25 (4) 29:30 (3) 4.A0019
4.
31:16 + 10:06 3:18 (2) 2:58 (4) 3:12 (9) 15:34 (19) 3:27 (4) 1:56 (14) 0:48 (4) 0:03 (2)
Kučera Lukáš
4.C0013 3:18 (2) 6:16 (2) 9:28 (1) 25:02 (6) 28:29 (5) 30:25 (5) 31:13 (5) 31:16 (4) 4.C0013
5.
31:25 + 10:15 11:58 (24) 2:11 (1) 3:15 (11) 8:25 (9) 3:16 (3) 1:31 (4) 0:49 (6) 0:00
Špingl Martin
4.B0018 11:58 (24) 14:09 (13) 17:24 (12) 25:49 (7) 29:05 (6) 30:36 (6) 31:25 (6) 31:25 (5) 4.B0018
6.
33:28 + 12:18 3:15 (1) 3:59 (10) 3:23 (12) 12:51 (14) 6:55 (16) 1:51 (12) 0:52 (9) 0:22 (22)
Kocyba Miroslav
4.C0008 3:15 (1) 7:14 (3) 10:37 (2) 23:28 (4) 30:23 (7) 32:14 (7) 33:06 (7) 33:28 (6) 4.C0008
7.
35:07 + 13:57 8:00 (17) 2:14 (2) 2:56 (8) 15:54 (20) 3:27 (4) 1:53 (13) 0:44 (2)
Dmejchal Jiří
4.C0005 8:00 (17) 10:14 (7) 13:10 (6) 29:04 (11) 32:31 (8) 34:24 (8) 35:08 (8) 35:07 (7) 4.C0005
8.
36:59 + 15:49 8:04 (18) 5:38 (14) 8:13 (24) 6:52 (6) 4:46 (13) 1:37 (5) 1:41 (21) 0:08 (13)
Dřevo Jakub
4.A0005 8:04 (18) 13:42 (11) 21:55 (18) 28:47 (10) 33:33 (9) 35:10 (9) 36:51 (9) 36:59 (8) 4.A0005
9.
37:33 + 16:23 3:25 (3) 2:43 (3) 7:53 (23) 13:30 (15) 7:04 (17) 1:43 (8) 1:05 (13) 0:10 (18)
Porubský Vojtěch
4.C0016 3:25 (3) 6:08 (1) 14:01 (7) 27:31 (9) 34:35 (10) 36:18 (10) 37:23 (10) 37:33 (9) 4.C0016
10.
38:47 + 17:37 15:41 (25) 4:25 (11) 4:24 (19) 7:02 (7) 3:45 (7) 1:49 (11) 1:33 (19) 0:08 (13)
Dřevo Lukáš
4.A0006 15:41 (25) 20:06 (19) 24:30 (21) 31:32 (15) 35:17 (11) 37:06 (11) 38:39 (11) 38:47 (10) 4.A0006
11.
39:01 + 17:51 8:35 (20) 3:09 (5) 3:23 (12) 14:47 (17) 5:33 (15) 2:17 (18) 1:12 (14) 0:05 (5)
Braguca Vladislav
4.A0002 8:35 (20) 11:44 (9) 15:07 (10) 29:54 (12) 35:27 (12) 37:44 (12) 38:56 (12) 39:01 (11) 4.A0002
12.
40:41 + 19:31 5:43 (8) 8:11 (16) 3:58 (16) 14:41 (16) 4:04 (9) 2:01 (15) 1:56 (24) 0:07 (11)
Šustr Lukáš
4.C0019 5:43 (8) 13:54 (12) 17:52 (13) 32:33 (17) 36:37 (13) 38:38 (13) 40:34 (13) 40:41 (12) 4.C0019
13.
40:50 + 19:40 7:40 (15) 15:32 (20) 3:12 (9) 6:28 (4) 4:17 (12) 2:34 (20) 0:57 (11) 0:10 (18)
Beňko Oleksandr
4.B0002 7:40 (15) 23:12 (22) 26:24 (23) 32:52 (18) 37:09 (14) 39:43 (14) 40:40 (14) 40:50 (13) 4.B0002
14.
48:59 + 27:49 6:27 (11) 3:20 (6) 2:32 (1) 18:16 (22) 15:01 (22) 1:44 (10) 1:33 (19) 0:06 (7)
Břenda Tomáš
4.A0003 6:27 (11) 9:47 (6) 12:19 (3) 30:35 (13) 45:36 (17) 47:20 (15) 48:53 (16) 48:59 (14) 4.A0003
15.
49:06 + 27:56 4:25 (6) 15:48 (21) 2:52 (7) 8:25 (9) 13:22 (20) 2:52 (24) 1:16 (15) 0:06 (7)
Barteska Pavel
4.B0001 4:25 (6) 20:13 (20) 23:05 (19) 31:30 (14) 44:52 (16) 47:44 (16) 49:00 (17) 49:06 (15) 4.B0001
16.
51:10 + 30:00 6:24 (10) 15:53 (22) 2:49 (6) 8:21 (8) 13:32 (21) 2:48 (23) 1:16 (15) 0:07 (11)
Hablowetz Tomáš
4.C0006 6:24 (10) 22:17 (21) 25:06 (22) 33:27 (19) 46:59 (18) 49:47 (17) 51:03 (18) 51:10 (16) 4.C0006
17.
53:01 + 31:51 7:41 (16) 16:47 (24) 2:42 (3) 8:30 (11) 13:15 (18) 2:30 (19) 1:28 (18) 0:08 (13)
Mareš Pavel
4.B0011 7:41 (16) 24:28 (23) 27:10 (24) 35:40 (20) 48:55 (19) 51:25 (18) 52:53 (19) 53:01 (17) 4.B0011
18.
56:55 + 35:45 11:39 (23) 16:32 (23) 2:47 (4) 8:34 (12) 13:21 (19) 2:36 (21) 1:20 (17) 0:06 (7)
Kvasnička Kryštof
4.B0010 11:39 (23) 28:11 (24) 30:58 (25) 39:32 (22) 52:53 (20) 55:29 (19) 56:49 (20) 56:55 (18) 4.B0010
19.
58:54 + 37:44 8:05 (19) 8:42 (17) 4:02 (18) 17:26 (21) 17:42 (23) 1:38 (6) 1:00 (12) 0:19 (21)
Růžička Filip
4.A0015 8:05 (19) 16:47 (17) 20:49 (17) 38:15 (21) 55:57 (21) 57:35 (20) 58:35 (21) 58:54 (19) 4.A0015
20.
63:34 + 42:24 11:30 (22) 4:26 (12) 4:30 (20) 6:37 (5) 33:57 (25) 1:42 (7) 0:51 (7) 0:01 (1)
Bikár Josef
4.A0001 11:30 (22) 15:56 (16) 20:26 (16) 27:03 (8) 61:00 (23) 62:42 (21) 63:33 (22) 63:34 (20) 4.A0001
21.
64:42 + 43:32 6:50 (12) 7:21 (15) 5:41 (21) 36:44 (24) 4:05 (10) 2:13 (16) 1:44 (23) 0:04 (3)
Pecka Daniel
4.C0015 6:50 (12) 14:11 (14) 19:52 (15) 56:36 (23) 60:41 (22) 62:54 (22) 64:38 (23) 64:42 (21) 4.C0015
22.
68:53 + 47:43 6:55 (13) 11:21 (19) 5:48 (22) 36:36 (23) 4:10 (11) 2:13 (16) 1:41 (21) 0:09 (17)
Ťoupal Martin
4.C0021 6:55 (13) 18:16 (18) 24:04 (20) 60:40 (24) 64:50 (24) 67:03 (23) 68:44 (24) 68:53 (22) 4.C0021
DISK 5:44 (9) 30:01 (25) 43:31 (25) 33:56 (24) 1:43 (8) 0:51 (7) 0:04 (3)
Bikar Dušan
4.B0003 5:44 (9) 35:45 (25) 19:37 (14) 63:08 (25) 97:04 (25) 98:47 (24) 99:38 (25) DISK 4.B0003
DISK 10:37 (21) 3:37 (7) 2:48 (5) 14:50 (18) 5:31 (14) 0:06 (7)
Kouba Dominik
4.C0010 10:37 (21) 14:14 (15) 17:02 (11) 31:52 (16) 37:23 (15) 40:44 (15) DISK 4.C0010
DISK 7:03 (14) 3:47 (9) 3:58 (16) 3:07 (1) 3:09 (1) 1:12 (2) 0:43 (1)
Kováč Alex
4.A0012 7:03 (14) 10:50 (8) 14:48 (8) 17:55 (2) 21:04 (2) 22:16 (2) 22:59 (2) DISK 4.A0012