Mezičasy závodu: 30.09.2012 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (36) 2 (60) 3 (34) 4 (73) 5 (50) 6 (45) 7 (62) 8 (31) 9 (39) 10 (100) Cíl Reg. číslo
1.
12:27 1:51 (4) 3:55 (7) 0:58 (1) 0:17 (2) 1:14 (2) 1:30 (1) 0:30 (1) 0:37 (2) 0:44 (1) 0:40 (3) 0:11 (5)
Marková Ema
STE0252 1:51 (4) 5:46 (3) 6:44 (1) 7:01 (1) 8:15 (1) 9:45 (1) 10:15 (1) 10:52 (1) 11:36 (1) 12:16 (1) 12:27 (1) STE0252
2.
17:20 + 4:53 1:12 (1) 2:21 (2) 7:44 (10) 0:18 (3) 1:01 (1) 1:30 (1) 0:34 (2) 0:39 (4) 1:17 (3) 0:36 (1) 0:08 (1)
Smolková Sabina
STE0250 1:12 (1) 3:33 (1) 11:17 (8) 11:35 (8) 12:36 (4) 14:06 (2) 14:40 (2) 15:19 (2) 16:36 (2) 17:12 (2) 17:20 (2) STE0250
3.
17:46 + 5:19 4:55 (8) 2:17 (1) 2:07 (7) 0:16 (1) 1:32 (3) 3:07 (7) 1:04 (3) 0:46 (8) 0:54 (2) 0:37 (2) 0:11 (5)
Tesařová Tereza
KSU0393 4:55 (8) 7:12 (6) 9:19 (4) 9:35 (4) 11:07 (3) 14:14 (3) 15:18 (3) 16:04 (3) 16:58 (3) 17:35 (3) 17:46 (3) KSU0393
4.
20:31 + 8:04 1:51 (4) 7:04 (10) 2:06 (6) 0:19 (4) 1:52 (4) 2:56 (6) 1:09 (4) 0:30 (1) 1:43 (6) 0:48 (6) 0:13 (9)
Kličková Anna
KON0272 1:51 (4) 8:55 (8) 11:01 (7) 11:20 (7) 13:12 (6) 16:08 (6) 17:17 (5) 17:47 (4) 19:30 (4) 20:18 (4) 20:31 (4) KON0272
5.
21:29 + 9:02 1:35 (3) 2:34 (4) 3:24 (9) 0:37 (9) 4:57 (9) 2:22 (4) 1:14 (5) 1:05 (11) 2:10 (10) 1:22 (7) 0:09 (3)
Staňková Monika
PLU03 1:35 (3) 4:09 (2) 7:33 (2) 8:10 (2) 13:07 (5) 15:29 (5) 16:43 (4) 17:48 (5) 19:58 (5) 21:20 (5) 21:29 (5) PLU03
6.
22:04 + 9:37 1:33 (2) 5:25 (8) 1:24 (3) 0:25 (5) 2:19 (6) 3:53 (8) 2:42 (9) 0:43 (6) 2:03 (8) 1:29 (11) 0:08 (1)
Otrubová Anna
PLU0577 1:33 (2) 6:58 (5) 8:22 (3) 8:47 (3) 11:06 (2) 14:59 (4) 17:41 (6) 18:24 (6) 20:27 (6) 21:56 (6) 22:04 (6) PLU0577
7.
23:34 + 11:07 3:40 (7) 2:32 (3) 3:18 (8) 0:39 (10) 4:49 (8) 2:33 (5) 1:14 (5) 1:02 (10) 2:10 (10) 1:28 (9) 0:09 (3)
Hegedüšová Viktorie
KSU0353 3:40 (7) 6:12 (4) 9:30 (5) 10:09 (5) 14:58 (8) 17:31 (7) 18:45 (7) 19:47 (7) 21:57 (7) 23:25 (7) 23:34 (7) KSU0353
8.
24:36 + 12:09 7:19 (9) 3:34 (6) 1:23 (2) 0:26 (6) 3:43 (7) 2:13 (3) 3:03 (10) 0:37 (2) 1:26 (4) 0:41 (4) 0:11 (5)
Binarová Adélka
UOL0452 7:19 (9) 10:53 (9) 12:16 (9) 12:42 (9) 16:25 (9) 18:38 (8) 21:41 (8) 22:18 (8) 23:44 (8) 24:25 (8) 24:36 (8) UOL0452
9.
26:09 + 13:42 2:06 (6) 6:33 (9) 1:34 (4) 0:56 (11) 2:18 (5) 6:08 (9) 3:08 (11) 1:00 (9) 1:29 (5) 0:44 (5) 0:13 (9)
Lukašáková Sára
STE0450 2:06 (6) 8:39 (7) 10:13 (6) 11:09 (6) 13:27 (7) 19:35 (9) 22:43 (9) 23:43 (9) 25:12 (9) 25:56 (9) 26:09 (9) STE0450
DISK 9:49 (10) 2:44 (5) 1:36 (5) 0:32 (7) 1:24 (7) 0:42 (5) 2:04 (9) 1:28 (9) 0:13 (9)
Černochová Michaela
PLU03 9:49 (10) 12:33 (10) 14:09 (10) 14:41 (10) 21:21 22:45 23:27 25:31 26:59 DISK PLU03
DISK 83:07 (11) 0:34 (8) 1:26 (8) 0:43 (6) 2:02 (7) 1:26 (8) 0:12 (8)
Fergusonová Nikola
PLU02 83:07 (11) 7:05 7:39 14:17 15:43 16:26 18:28 19:54 DISK PLU02
MS
24:38 + 12:11 2:54 8:48 1:20 0:19 2:42 2:29 1:14 1:05 2:02 1:33 0:12
Střeláková Tereza
ZDE 2:54 11:42 13:02 13:21 16:03 18:32 19:46 20:51 22:53 24:26 24:38 ZDE