Mezičasy závodu: 22.09.2012 - Oblastní žebříček | Kategorie: T6
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (50) 2 (55) 3 (59) 4 (58) 5 (36) 6 (44) 7 (39) 8 (41) 9 (63) 10 (100) Cíl Reg. číslo
DISK 1:57 (2) 11:17 (6) 9:50 (7) 0:43 (6)
Arnoštová Kateřina
VSP7652 1:57 (2) 13:14 (5) 25:05 (1) 37:45 (1) 47:35 (1) 50:24 (1) DISK VSP7652
2.
69:46 + 2:43 1:46 (1) 10:00 (2) 7:07 (1) 2:19 (2) 12:15 (1) 17:45 (7) 5:30 (2) 7:17 (3) 2:25 (1) 2:29 (7) 0:53 (11)
Svobodná Tereza
DKP9350 1:46 (1) 11:46 (1) 18:53 (1) 21:12 (1) 33:27 (2) 51:12 (3) 56:42 (4) 63:59 (3) 66:24 (2) 68:53 (3) 69:46 (2) DKP9350
4.
76:46 + 9:43 2:52 (6) 9:26 (1) 10:20 (6) 2:18 (1) 12:15 (1) 13:17 (6) 5:34 (3) 13:47 (10) 3:51 (6) 2:22 (6) 0:44 (7)
Janda Pavel
DOR 2:52 (6) 12:18 (3) 22:38 (4) 24:56 (4) 37:11 (3) 50:28 (2) 56:02 (3) 69:49 (5) 73:40 (4) 76:02 (5) 76:46 (4) DOR
1.
67:03 2:07 (5) 10:11 (4) 9:48 (5) 2:36 (4) 14:23 (5) 10:15 (1) 6:15 (4) 6:19 (2) 2:48 (3) 1:45 (1) 0:36 (2)
Čechmánek Vladimír
OKP5802 2:07 (5) 12:18 (3) 22:06 (3) 24:42 (3) 39:05 (4) 49:20 (1) 55:35 (2) 61:54 (2) 64:42 (1) 66:27 (2) 67:03 (1) OKP5802
6.
78:41 + 11:38 2:06 (4) 10:02 (3) 14:43 (10) 3:07 (8) 13:54 (3) 12:56 (5) 6:28 (6) 8:31 (5) 3:53 (7) 2:12 (4) 0:49 (9)
Bochenková Jana
EKP6150 2:06 (4) 12:08 (2) 26:51 (6) 29:58 (6) 43:52 (5) 56:48 (6) 63:16 (7) 71:47 (6) 75:40 (6) 77:52 (7) 78:41 (6) EKP6150
5.
78:03 + 11:00 3:01 (8) 16:19 (12) 7:52 (2) 2:41 (6) 14:10 (4) 12:27 (4) 6:19 (5) 9:19 (6) 2:52 (4) 2:21 (5) 0:42 (5)
Ledvina Tomáš
3:01 (8) 19:20 (11) 27:12 (7) 29:53 (5) 44:03 (6) 56:30 (5) 62:49 (6) 72:08 (7) 75:00 (5) 77:21 (6) 78:03 (5)
3.
72:57 + 5:54 2:01 (3) 11:31 (7) 8:10 (3) 2:20 (3) 21:08 (9) 11:19 (2) 5:07 (1) 6:03 (1) 2:45 (2) 1:56 (2) 0:37 (3)
Bambousek Martin
DOR 2:01 (3) 13:32 (6) 21:42 (2) 24:02 (2) 45:10 (7) 56:29 (4) 61:36 (5) 67:39 (4) 70:24 (3) 72:20 (4) 72:57 (3) DOR
7.
81:02 + 13:59 4:41 (13) 11:09 (5) 9:47 (4) 8:17 (12) 14:50 (6) 11:50 (3) 6:32 (7) 8:13 (4) 3:11 (5) 1:58 (3) 0:34 (1)
Kodejš Zdeněk
VSP 4:41 (13) 15:50 (8) 25:37 (5) 33:54 (9) 48:44 (8) 60:34 (7) 67:06 (8) 75:19 (8) 78:30 (7) 80:28 (9) 81:02 (7) VSP
8.
98:30 + 31:27 4:04 (10) 14:54 (10) 11:10 (7) 3:14 (9) 17:27 (7) 18:17 (9) 8:59 (8) 11:32 (8) 5:04 (9) 2:57 (9) 0:52 (10)
Kraus Ota
5700 4:04 (10) 18:58 (10) 30:08 (9) 33:22 (8) 50:49 (9) 69:06 (8) 78:05 (9) 89:37 (10) 94:41 (8) 97:38 (11) 98:30 (8) 5700
9.
123:34 + 56:31 4:20 (11) 14:28 (9) 14:46 (11) 3:00 (7) 17:40 (8) 18:08 (8) 30:56 (10) 12:27 (9) 4:27 (8) 2:41 (8) 0:41 (4)
Lustig Zdeněk
DKP5601 4:20 (11) 18:48 (9) 33:34 (11) 36:34 (10) 54:14 (10) 72:22 (9) 103:18 (10) 115:45 (11) 120:12 (9) 122:53 (12) 123:34 (9) DKP5601
DISK 2:54 (7) 12:13 (8) 14:41 (9) 2:37 (5) 21:59 (10) 0:46 (8)
Krausová Barbora
9150 2:54 (7) 15:07 (7) 29:48 (8) 32:25 (7) 54:24 (11) 79:53 (8) DISK 9150
10.
142:20 + 75:17 3:56 (9) 19:09 (13) 16:11 (12) 4:47 (10) 30:00 (11) 28:49 (10) 13:42 (9) 14:22 (11) 5:12 (10) 4:50 (10) 1:22 (13)
Ledvinová Jana
3:56 (9) 23:05 (13) 39:16 (12) 44:03 (12) 74:03 (12) 102:52 (10) 116:34 (11) 130:56 (12) 136:08 (10) 140:58 (13) 142:20 (10)
DISK 4:31 (12) 14:59 (11) 12:33 (8) 5:03 (11) 1:07 (12)
Hejnalová Hana
PHK6151 4:31 (12) 19:30 (12) 32:03 (10) 37:06 (11) 84:16 (9) 89:56 (10) DISK PHK6151