Mezičasy závodu: 14.07.2012 - HSH Vysočina cup 2012 | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (154) 2 (155) 3 (156) 4 (157) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
14:07 1:46 (1) 2:22 (3) 3:37 (3) 3:19 (6) 2:20 (6) 0:43 (3)
Navrátil Sam
KYL0500 1:46 (1) 4:08 (1) 7:45 (1) 11:04 (1) 13:24 (2) 14:07 (1) KYL0500
2.
14:07 + 0:00 2:00 (2) 2:20 (2) 3:30 (2) 3:16 (5) 2:07 (1) 0:54 (27)
Čivrný Jan
VRL0501 2:00 (2) 4:20 (2) 7:50 (2) 11:06 (2) 13:13 (1) 14:07 (1) VRL0501
3.
15:26 + 1:19 2:17 (4) 3:03 (11) 3:55 (6) 3:13 (3) 2:12 (3) 0:46 (10)
Nešpor Jiří
TTR0501 2:17 (4) 5:20 (6) 9:15 (5) 12:28 (3) 14:40 (3) 15:26 (3) TTR0501
4.
15:47 + 1:40 2:38 (10) 2:38 (4) 3:53 (5) 3:54 (9) 2:08 (2) 0:36 (1)
Selin Svante
SWE01 2:38 (10) 5:16 (4) 9:09 (3) 13:03 (5) 15:11 (4) 15:47 (4) SWE01
5.
15:53 + 1:46 2:33 (9) 2:45 (5) 3:55 (6) 3:44 (7) 2:18 (5) 0:38 (2)
Selin Wilmer
SWE01 2:33 (9) 5:18 (5) 9:13 (4) 12:57 (4) 15:15 (5) 15:53 (5) SWE01
6.
16:35 + 2:28 2:56 (14) 3:02 (10) 4:08 (8) 3:15 (4) 2:24 (7) 0:50 (19)
Kraus Jan
NER 2:56 (14) 5:58 (10) 10:06 (6) 13:21 (6) 15:45 (6) 16:35 (6) NER
7.
18:12 + 4:05 2:30 (8) 3:07 (13) 4:40 (12) 4:30 (11) 2:30 (9) 0:55 (28)
Benešová Michaela
SJH0651 2:30 (8) 5:37 (7) 10:17 (9) 14:47 (9) 17:17 (7) 18:12 (7) SJH0651
8.
18:15 + 4:08 2:51 (13) 2:51 (6) 4:33 (10) 4:09 (10) 2:54 (11) 0:57 (32)
Stacke Václav
LCE 2:51 (13) 5:42 (8) 10:15 (8) 14:24 (8) 17:18 (8) 18:15 (8) LCE
9.
18:42 + 4:35 7:27 (49) 1:59 (1) 3:28 (1) 2:50 (1) 2:14 (4) 0:44 (6)
Cienciala Filip
TRI0600 7:27 (49) 9:26 (23) 12:54 (16) 15:44 (11) 17:58 (9) 18:42 (9) TRI0600
10.
18:47 + 4:40 3:22 (18) 2:58 (8) 3:46 (4) 3:47 (8) 4:08 (26) 0:46 (10)
Filipi Edita
LPU 3:22 (18) 6:20 (11) 10:06 (6) 13:53 (7) 18:01 (10) 18:47 (10) LPU
11.
19:00 + 4:53 2:05 (3) 2:57 (7) 7:56 (37) 2:54 (2) 2:24 (7) 0:44 (6)
Mrozek Pawel
TRI0401 2:05 (3) 5:02 (3) 12:58 (17) 15:52 (13) 18:16 (11) 19:00 (11) TRI0401
12.
19:33 + 5:26 2:50 (12) 3:37 (15) 4:21 (9) 4:46 (14) 3:11 (15) 0:48 (16)
Šustr Ondřej
KSH0501 2:50 (12) 6:27 (12) 10:48 (11) 15:34 (10) 18:45 (12) 19:33 (12) KSH0501
13.
20:02 + 5:55 2:46 (11) 3:05 (12) 4:51 (16) 5:09 (17) 3:10 (14) 1:01 (35)
Vojtíšek Albert
LPU 2:46 (11) 5:51 (9) 10:42 (10) 15:51 (12) 19:01 (13) 20:02 (13) LPU
14.
20:16 + 6:09 2:57 (15) 3:50 (16) 4:47 (14) 4:51 (15) 3:03 (12) 0:48 (16)
Selin Tuva
SWE01 2:57 (15) 6:47 (13) 11:34 (12) 16:25 (15) 19:28 (14) 20:16 (14) SWE01
15.
20:24 + 6:17 2:57 (15) 3:53 (17) 4:47 (14) 4:45 (13) 3:11 (15) 0:51 (22)
Andersson Ellen
SWE 2:57 (15) 6:50 (14) 11:37 (13) 16:22 (14) 19:33 (15) 20:24 (15) SWE
16.
21:02 + 6:55 2:22 (5) 5:12 (27) 4:38 (11) 4:43 (12) 3:03 (12) 1:04 (37)
Hlaváček Pavel
PHK0603 2:22 (5) 7:34 (16) 12:12 (14) 16:55 (16) 19:58 (16) 21:02 (16) PHK0603
17.
22:06 + 7:59 3:40 (23) 3:19 (14) 5:23 (17) 6:18 (27) 2:40 (10) 0:46 (10)
Schwab Filip
TBM0710 3:40 (23) 6:59 (15) 12:22 (15) 18:40 (17) 21:20 (17) 22:06 (17) TBM0710
18.
23:31 + 9:24 3:28 (20) 4:12 (19) 5:31 (18) 5:49 (22) 3:32 (22) 0:59 (34)
Tomanová Eliška
LBM0651 3:28 (20) 7:40 (17) 13:11 (18) 19:00 (18) 22:32 (18) 23:31 (18) LBM0651
19.
23:47 + 9:40 3:06 (17) 4:35 (20) 5:37 (19) 5:47 (21) 3:46 (24) 0:56 (30)
Oujeský Lukáš
ADAxxxx 3:06 (17) 7:41 (18) 13:18 (19) 19:05 (19) 22:51 (19) 23:47 (19) ADAxxxx
20.
24:46 + 10:39 3:33 (21) 5:18 (29) 6:21 (25) 5:18 (19) 3:25 (19) 0:51 (22)
Pecková Tereza
EKP0551 3:33 (21) 8:51 (21) 15:12 (22) 20:30 (21) 23:55 (20) 24:46 (20) EKP0551
21.
25:24 + 11:17 5:00 (28) 4:43 (22) 5:47 (20) 4:57 (16) 3:31 (21) 1:26 (42)
Klímová Markéta
OTK 5:00 (28) 9:43 (26) 15:30 (24) 20:27 (20) 23:58 (21) 25:24 (21) OTK
22.
26:09 + 12:02 3:39 (22) 5:50 (36) 6:29 (26) 6:08 (26) 3:20 (18) 0:43 (3)
Marečková Ema
CHT0451 3:39 (22) 9:29 (24) 15:58 (26) 22:06 (24) 25:26 (22) 26:09 (22) CHT0451
23.
27:23 + 13:16 5:12 (32) 4:39 (21) 6:58 (34) 6:02 (25) 3:37 (23) 0:55 (28)
Brabencová Anna
SOB 5:12 (32) 9:51 (28) 16:49 (30) 22:51 (26) 26:28 (23) 27:23 (23) SOB
24.
27:23 + 13:16 7:22 (48) 4:48 (24) 5:55 (23) 5:11 (18) 3:15 (17) 0:52 (25)
Mašterová Lenka
TTR0451 7:22 (48) 12:10 (39) 18:05 (33) 23:16 (29) 26:31 (24) 27:23 (23) TTR0451
25.
28:35 + 14:28 5:09 (31) 4:43 (22) 6:53 (28) 5:41 (20) 4:09 (27) 2:00 (48)
Krejčiříková Zuzana
BBM 5:09 (31) 9:52 (29) 16:45 (29) 22:26 (25) 26:35 (25) 28:35 (25) BBM
26.
28:38 + 14:31 2:29 (6) 5:30 (31) 5:51 (21) 6:40 (29) 7:25 (48) 0:43 (3)
Kos Antonín
LPU 2:29 (6) 7:59 (19) 13:50 (20) 20:30 (21) 27:55 (27) 28:38 (26) LPU
27.
28:40 + 14:33 3:25 (19) 7:05 (45) 6:12 (24) 7:32 (35) 3:29 (20) 0:57 (32)
Humlíčková Pavla
ZBM0451 3:25 (19) 10:30 (33) 16:42 (27) 24:14 (30) 27:43 (26) 28:40 (27) ZBM0451
28.
28:46 + 14:39 2:29 (6) 5:33 (32) 5:52 (22) 6:49 (30) 7:19 (47) 0:44 (6)
Filipi Vilém
LPU 2:29 (6) 8:02 (20) 13:54 (21) 20:43 (23) 28:02 (28) 28:46 (28) LPU
29.
29:57 + 15:50 4:15 (24) 5:34 (33) 6:53 (28) 6:29 (28) 5:06 (34) 1:40 (44)
Toman Matěj
LBM0909 4:15 (24) 9:49 (27) 16:42 (27) 23:11 (28) 28:17 (29) 29:57 (29) LBM0909
30.
31:01 + 16:54 5:46 (39) 4:53 (25) 4:45 (13) 9:09 (42) 5:38 (37) 0:50 (19)
Smékalová Viktorie
UOL0450 5:46 (39) 10:39 (34) 15:24 (23) 24:33 (32) 30:11 (30) 31:01 (30) UOL0450
31.
31:28 + 17:21 4:39 (26) 5:36 (34) 6:56 (33) 7:20 (34) 6:04 (41) 0:53 (26)
Teringlová Vendula
VCB0451 4:39 (26) 10:15 (30) 17:11 (31) 24:31 (31) 30:35 (31) 31:28 (31) VCB0451
32.
31:30 + 17:23 5:56 (41) 3:01 (9) 6:51 (27) 7:08 (31) 7:43 (50) 0:51 (22)
Vacek Fanoušek
CHT0501 5:56 (41) 8:57 (22) 15:48 (25) 22:56 (27) 30:39 (32) 31:30 (32) CHT0501
33.
31:38 + 17:31 5:06 (30) 5:16 (28) 6:53 (28) 7:47 (39) 5:50 (39) 0:46 (10)
Teringl Vojtěch
VCB0702 5:06 (30) 10:22 (31) 17:15 (32) 25:02 (33) 30:52 (34) 31:38 (33) VCB0702
34.
32:01 + 17:54 7:06 (47) 4:53 (25) 6:53 (28) 8:21 (40) 3:47 (25) 1:01 (35)
Urbanec Bruno
NREG 7:06 (47) 11:59 (38) 18:52 (35) 27:13 (36) 31:00 (35) 32:01 (34) NREG
35.
32:18 + 18:11 5:32 (35) 7:36 (46) 7:35 (36) 5:50 (23) 4:57 (32) 0:48 (16)
Malá Anežka
JIL0751 5:32 (35) 13:08 (44) 20:43 (39) 26:33 (35) 31:30 (36) 32:18 (35) JIL0751
36.
32:28 + 18:21 5:42 (38) 5:40 (35) 7:29 (35) 7:40 (37) 4:17 (28) 1:40 (44)
Paulíčková Karolína
SJI 5:42 (38) 11:22 (36) 18:51 (34) 26:31 (34) 30:48 (33) 32:28 (36) SJI
37.
33:16 + 19:09 4:42 (27) 6:29 (38) 8:56 (40) 7:08 (31) 5:16 (35) 0:45 (9)
Jelínek Filip
RUZ0500 4:42 (27) 11:11 (35) 20:07 (37) 27:15 (37) 32:31 (38) 33:16 (37) RUZ0500
38.
33:24 + 19:17 7:52 (53) 5:19 (30) 8:42 (39) 5:56 (24) 4:39 (31) 0:56 (30)
Hojný Tonda
NREG 7:52 (53) 13:11 (45) 21:53 (40) 27:49 (39) 32:28 (37) 33:24 (38) NREG
39.
35:39 + 21:32 5:05 (29) 6:45 (42) 8:35 (38) 7:11 (33) 5:48 (38) 2:15 (50)
Fraj David
NER 5:05 (29) 11:50 (37) 20:25 (38) 27:36 (38) 33:24 (39) 35:39 (39) NER
40.
36:43 + 22:36 6:11 (43) 6:36 (40) 9:23 (41) 7:37 (36) 6:10 (42) 0:46 (10)
Smékalová Karolína
UOL0451 6:11 (43) 12:47 (42) 22:10 (41) 29:47 (40) 35:57 (41) 36:43 (40) UOL0451
41.
37:09 + 23:02 6:19 (44) 6:30 (39) 6:53 (28) 10:45 (45) 5:27 (36) 1:15 (40)
Rohlík Zbyněk
KVS0301 6:19 (44) 12:49 (43) 19:42 (36) 30:27 (41) 35:54 (40) 37:09 (41) KVS0301
42.
39:03 + 24:56 5:46 (39) 8:05 (49) 10:18 (45) 9:18 (44) 4:25 (29) 1:11 (38)
Skřivanková Anna
NREG 5:46 (39) 13:51 (48) 24:09 (46) 33:27 (43) 37:52 (42) 39:03 (42) NREG
43.
39:38 + 25:31 4:23 (25) 6:00 (37) 15:49 (53) 7:41 (38) 4:59 (33) 0:46 (10)
Procházková Doubravka
ADA0651 4:23 (25) 10:23 (32) 26:12 (49) 33:53 (44) 38:52 (44) 39:38 (43) ADA0651
44.
39:47 + 25:40 5:40 (37) 7:47 (48) 10:00 (43) 9:10 (43) 5:57 (40) 1:13 (39)
Michálková Sabina
LCE 5:40 (37) 13:27 (47) 23:27 (42) 32:37 (42) 38:34 (43) 39:47 (44) LCE
45.
44:04 + 29:57 7:41 (50) 7:42 (47) 10:17 (44) 10:57 (46) 6:11 (43) 1:16 (41)
Milánová Viktorie
TBM 7:41 (50) 15:23 (49) 25:40 (48) 36:37 (46) 42:48 (45) 44:04 (45) TBM
46.
44:46 + 30:39 5:27 (34) 6:53 (44) 11:22 (49) 12:58 (48) 6:22 (44) 1:44 (47)
Nešporová Terezie
TTR0851 5:27 (34) 12:20 (40) 23:42 (44) 36:40 (47) 43:02 (46) 44:46 (46) TTR0851
47.
44:59 + 30:52 6:10 (42) 10:16 (50) 11:17 (48) 8:36 (41) 7:11 (46) 1:29 (43)
Vlach Antonín
NREG 6:10 (42) 16:26 (50) 27:43 (50) 36:19 (45) 43:30 (47) 44:59 (47) NREG
48.
46:06 + 31:59 6:31 (45) 6:40 (41) 10:55 (46) 12:57 (47) 6:59 (45) 2:04 (49)
Kubešová Kristýna
RUZ1050 6:31 (45) 13:11 (45) 24:06 (45) 37:03 (48) 44:02 (48) 46:06 (48) RUZ1050
49.
49:24 + 35:17 5:37 (36) 6:52 (43) 10:58 (47) 19:50 (52) 4:27 (30) 1:40 (44)
Stříteský Tomáš
ZVS 5:37 (36) 12:29 (41) 23:27 (42) 43:17 (50) 47:44 (49) 49:24 (49) ZVS
50.
53:04 + 38:57 5:23 (33) 4:07 (18) 15:47 (52) 14:32 (49) 12:25 (52) 0:50 (19)
Zlesák Maty
CHT 5:23 (33) 9:30 (25) 25:17 (47) 39:49 (49) 52:14 (50) 53:04 (50) CHT
51.
63:11 + 49:04 7:00 (46) 10:27 (52) 14:30 (50) 20:55 (53) 7:38 (49) 2:41 (53)
Hančová Karolína
HDR 7:00 (46) 17:27 (51) 31:57 (52) 52:52 (52) 60:30 (51) 63:11 (51) HDR
52.
63:53 + 49:46 7:51 (52) 14:12 (53) 14:45 (51) 16:35 (51) 8:10 (51) 2:20 (52)
Hájek Štěpán
TBM0804 7:51 (52) 22:03 (53) 36:48 (53) 53:23 (53) 61:33 (52) 63:53 (52) TBM0804
53.
68:18 + 54:11 7:42 (51) 10:17 (51) 9:56 (42) 16:16 (50) 21:52 (53) 2:15 (50)
Thirouard Marie
NER 7:42 (51) 17:59 (52) 27:55 (51) 44:11 (51) 66:03 (53) 68:18 (53) NER