Mezičasy závodu: 31.03.2012 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (38) 2 (44) 3 (50) 4 (41) 5 (43) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
19:12 3:33 (1) 2:18 (3) 3:29 (1) 5:17 (3) 2:23 (1) 1:42 (1) 0:30 (6)
Plhal Jakub
ASU0222 3:33 (1) 5:51 (1) 9:20 (1) 14:37 (1) 17:00 (1) 18:42 (1) 19:12 (1) ASU0222
2.
20:57 + 1:45 3:43 (2) 2:13 (1) 4:43 (3) 5:10 (2) 2:26 (2) 2:14 (4) 0:28 (1)
Světnický František
STE0204 3:43 (2) 5:56 (2) 10:39 (2) 15:49 (2) 18:15 (2) 20:29 (2) 20:57 (2) STE0204
3.
23:00 + 3:48 4:20 (4) 2:30 (4) 5:14 (5) 4:57 (1) 2:30 (3) 2:58 (11) 0:31 (8)
Jirka Matyáš
ZPV0201 4:20 (4) 6:50 (3) 12:04 (3) 17:01 (3) 19:31 (3) 22:29 (3) 23:00 (3) ZPV0201
4.
26:07 + 6:55 4:41 (6) 2:48 (6) 5:05 (4) 6:13 (5) 3:23 (7) 3:24 (14) 0:33 (10)
Tomášek Ondřej
CEL01 4:41 (6) 7:29 (5) 12:34 (4) 18:47 (5) 22:10 (4) 25:34 (4) 26:07 (4) CEL01
5.
27:17 + 8:05 5:46 (10) 2:15 (2) 5:16 (6) 7:48 (7) 2:40 (4) 3:02 (12) 0:30 (6)
Babiánek Jaroslav
CEL 5:46 (10) 8:01 (6) 13:17 (6) 21:05 (6) 23:45 (5) 26:47 (5) 27:17 (5) CEL
6.
29:36 + 10:24 4:46 (7) 3:17 (8) 6:54 (12) 7:53 (8) 3:26 (8) 2:48 (9) 0:32 (9)
Hecl František
KSU0201 4:46 (7) 8:03 (7) 14:57 (9) 22:50 (10) 26:16 (6) 29:04 (6) 29:36 (6) KSU0201
7.
29:43 + 10:31 4:33 (5) 4:36 (12) 5:38 (8) 7:53 (8) 3:40 (9) 2:55 (10) 0:28 (1)
Stryk Štěpán
KSU0306 4:33 (5) 9:09 (10) 14:47 (8) 22:40 (9) 26:20 (7) 29:15 (7) 29:43 (7) KSU0306
8.
30:06 + 10:54 5:28 (9) 3:27 (9) 6:31 (11) 8:39 (12) 3:08 (5) 2:16 (5) 0:37 (13)
Karásek Matyáš
ZPV0302 5:28 (9) 8:55 (8) 15:26 (10) 24:05 (11) 27:13 (8) 29:29 (8) 30:06 (8) ZPV0302
9.
33:07 + 13:55 6:24 (14) 3:40 (11) 3:59 (2) 8:07 (10) 8:39 (12) 1:49 (2) 0:29 (4)
Štábl Adam
KSU0401 6:24 (14) 10:04 (11) 14:03 (7) 22:10 (7) 30:49 (9) 32:38 (9) 33:07 (9) KSU0401
10.
34:09 + 14:57 9:30 (15) 3:33 (10) 6:08 (9) 8:47 (13) 3:19 (6) 2:19 (6) 0:33 (10)
Svoboda Radek
STE0207 9:30 (15) 13:03 (12) 19:11 (12) 27:58 (12) 31:17 (10) 33:36 (10) 34:09 (10) STE0207
11.
36:39 + 17:27 4:19 (3) 2:42 (5) 5:33 (7) 6:00 (4) 15:17 (15) 2:19 (6) 0:29 (4)
Beneš Jindřich
KON0404 4:19 (3) 7:01 (4) 12:34 (4) 18:34 (4) 33:51 (11) 36:10 (11) 36:39 (11) KON0404
12.
38:36 + 19:24 5:55 (13) 3:08 (7) 6:57 (13) 6:33 (6) 13:22 (14) 2:13 (3) 0:28 (1)
Vébr Tomáš
HAV0200 5:55 (13) 9:03 (9) 16:00 (11) 22:33 (8) 35:55 (12) 38:08 (12) 38:36 (12) HAV0200
13.
44:24 + 25:12 5:09 (8) 11:27 (14) 6:11 (10) 8:38 (11) 9:21 (13) 3:04 (13) 0:34 (12)
Novotný Erik
ZLH0301 5:09 (8) 16:36 (14) 22:47 (13) 31:25 (13) 40:46 (14) 43:50 (13) 44:24 (13) ZLH0301
14.
44:39 + 25:27 5:47 (11) 9:44 (13) 10:19 (14) 9:15 (14) 5:13 (11) 3:35 (15) 0:46 (14)
Karlíček Marek
KSU0222 5:47 (11) 15:31 (13) 25:50 (14) 35:05 (14) 40:18 (13) 43:53 (14) 44:39 (14) KSU0222
15.
65:06 + 45:54 5:48 (12) 20:02 (15) 19:26 (15) 12:54 (15) 3:43 (10) 2:27 (8) 0:46 (14)
Reichl Martin
KSU0202 5:48 (12) 25:50 (15) 45:16 (15) 58:10 (15) 61:53 (15) 64:20 (15) 65:06 (15) KSU0202